Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Marcin Pietrzak
Autor Wiadomość
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 12:51 pm   Marcin Pietrzak

niedozwolona reklama

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 6:01 pm ]
Zdjecia mam na privie, a fotografa reklamowac bede bo warto!
Na innych forach "reklamy" nie usunięto...

[ Dodano: Sro Sie 20, 2008 3:56 pm ]
I chciałam dodać, że plener też wyszedł świetnie.
Wczoraj odebralismy zdjęcia.
Dostaliśmy 2 albumy na zdjecia z wesela i ze ślubu i dodatkowy na zdjęcia z pleneru.
Cena też pozytywna:)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kremovka 

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Leczyca / Bristol
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 3:43 pm   

witam, my wlasnie bedziemy miec tego fotografa na naszym weselu. Bede wdzieczna za jeszcze jakies opinie tych ktorzy korzystli z jego uslug. No a ja napisze cos wiecej w przyszlym roku w kwietniu :)
_________________
Magda i Tibor, 17 kwietnia 2010
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 3:30 pm   

Kremovka napisał/a:
witam, my wlasnie bedziemy miec tego fotografa na naszym weselu. Bede wdzieczna za jeszcze jakies opinie tych ktorzy korzystli z jego uslug. No a ja napisze cos wiecej w przyszlym roku w kwietniu :)


Moze popros go o namiary na niektorych klientow, a oni juz po, na pewno szczerze Ci powiedzą czy są zadowoleni, czy nie.

Z moich znajomych jedni zadowoleni, a inni dopiero beda mieli plener robiony.

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
kasialeo 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:53 pm   

Kremovka napisał/a:
witam, my wlasnie bedziemy miec tego fotografa na naszym weselu. Bede wdzieczna za jeszcze jakies opinie tych ktorzy korzystli z jego uslug. No a ja napisze cos wiecej w przyszlym roku w kwietniu :)

Hej, mozecie mi powiedziec jakie sa ceny mniej wiecej u tego fotografa?
 
 
tasman10 

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:04 am   My już po ślubie i mamy piękną pamiątke w postaci zdjęć

Ślub mieliśmy na początku września 2009r w Łodzi. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z fotografem Marcinem Pietrzakiem. Zdjęcia ze ślubu i reportaż z wesela świetnie oddają atmosferę całej uroczystości zarówno pod względem ujęć jak i jakości zdjęć.

Plener to osobny rozdział i decyzja która dosyć długo w nas dojrzewała. Ponieważ mieszkamy w Szkocji (weselicho oczywiście było w Polsce) zdecydowaliśmy się na plener w tymże kraju.
Wrażenia i sam efekt końcowy przerosły nasze oczekiwania. Zdjęciami jesteśmy zachwyceni my, rodzina jak i całe grono znajomych. Piękna pamiątka. Parę zdjęć z pleneru w Szkocji można zobaczyć na oficjalnej stronie fotografa.

Podsumowując:
Nie chcieliśmy kamery i filmu z wesela, zawsze mnie denerwowało na innych weselach jak kamerzysta wchodzi ze światłem i kamerą do talerzy, twarzy itd. ale to oczywiście moje indywidualne odczucie :) .
Nasz fotograf był wręcz niezauważalny podczas wykonywania pracy. Efekt zobaczyłem dopiero na koniec. Zdjęcia, jak pisałem wcześniej, oddały całą atmosferę uroczystości i zarejestrowały zarówno wszystko co ważne jak i wiele naturalnych i ciekawych ujęć. Naturalne i czyste kolory zdjęć, jakość profesjonalna.
Fotograf godny polecenia, profesjonalista w swoim fachu. Świetna współpraca, na luzie i bez stresów. :) Polecamy
 
 
Kremovka 

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Leczyca / Bristol
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 9:10 am   

No wiec weselel bylo i bardzo szybko minelo. Wybralismy Marcina poniewac podobaly mi sie zdjecia na jego stronie internetowej (naszych tam nie ma ale inne tez sa super)Obiecalam, ze napisze kilka slow po weselu a, ze zdjecia juz dostalismy wiec moge powiedziec z czystym sumieniem, ze SZCZERZE Marcina POLECAM! Zdjecia sa sliczne, ma super oko do momentow i fajnych ujec. Podczas fotografowania byl prawie niewdoczny, pstrykal bardzo dyskretnie bez narzucania a zdjecia wyszly rewelacyjne! Mielismy z nim rowniez plener, nastepnego dnia (troche nieprzemyslane bo jednak jestem juz w wieku kiedy zmeczenie odbija sie na twarzy znacznie widoczniej niz kiedys) ale zdjecia sa, generalnie cudne (oczywiscie jak zawsze, niektore nas zachwycaja ale zawsze znajda sie takie, ze nie do konca). zamiescilam na facebook'u i robia furore. Polecam. ps. jak by co to chetnie odpowiem na pytania.
_________________
Magda i Tibor, 17 kwietnia 2010
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 1:45 pm   

Bardzo proszę o pdoanie linka do tego pana stronki :lol:
 
 
gosiarad 

Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 6:44 pm   Opinie o zdjeciach Marcina Pietrzaka

Witamy, mamy prośbę do par które już miały okazje współpracować z Marcinem Pietrzakiem.
Mamy ślub w 2011 roku i chcielibyśmy wiedzieć czy wszystkie zdjęcia robione przez niego na ślubie i weselu są "artystyczne" (takie jak na jego stronie) czy robi też zwykłe/tradycyjne zdjęcia i czy są na nich wszyscy goście??

Bardzo prosimy o opinię.
 
 
kasialeo 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 7:21 pm   

Hej Gosiarad,
my mielismy slub we wrzesniu i Marcin byl u nas na weselu. Moge z czystym sumieniem go polecic bo byl prawie niewidoczny. Odebralismy ostatnio zdjecia i sa "artystyczne" (glownie z pleneru) ale sa tez zdjecia "normalne", na ktorych sa wszyscy goscie. Zreszta Marcin dopasowuje sie do potrzeb, my prosilismy o zdjecia z niektorymi z gosci osobno i mamy takie jak chcielismy. Jak masz jeszcze jakies pytania to daj znac, ale polecam tego fotografa.
 
 
katerina301 

Wiek: 43
Dołączyła: 12 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 8:04 pm   

Dziś odebraliśmy zdjęcia od Marcina i jesteśmy zachwyceni, pełen profesjonalizm, doskonała gra światłem. Wszyskie zdjęcia posiadają pewną nutę niezwykłości i takiej magii. Doskonała współpraca. Natomiast zdjęcia z pleneru przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Już nie mogę się doczeka kolejnych sesji u niego np. ciążowej bo napewno będzie ją robił on i tylko on. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl