Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OSP BRONISIN
Autor Wiadomość
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:39 am   OSP BRONISIN

Byłam dzisiaj i mam nawet parę zdjęć dlatego postanowiłam przybliżyć tę salę innym. Sala wygląda nieźle. Odnowiona, mimo braku klimatyzacji jest chłodno. Sala w miarę duża w kształcie litery L. Duże stoły (duża odległość między nogami stołów...) duży podest dla orkiestry. łazienki nawet przyzwoite i nie są malutkie strasznie, ale trzeba iść na piętro. Jest szatnia, kuchnia. Cena 800 zł plus prąd.

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 11:43 am ]
part 2 :P
nie chcą mi się zdjęcia załadować.... wrrr.... jak cos to na priv...

20080715264.jpg
wejscie po schodach do toalet
Pobierz Plik ściągnięto 1405 raz(y) 77.82 KB

20080715259.jpg
sala jadalna cz.2
Pobierz Plik ściągnięto 1389 raz(y) 93.16 KB

20080715258.jpg
sala jadalna cz 1
Pobierz Plik ściągnięto 1422 raz(y) 92.54 KB

20080715257.jpg
sala taneczna widok 2
Pobierz Plik ściągnięto 1380 raz(y) 85.15 KB

20080715256.jpg
sala taneczna widok 1
Pobierz Plik ściągnięto 1391 raz(y) 98.94 KB

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 5:03 pm   

Powiem szczerze, że ta sala OSP jest bardzo ładna :)
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:29 pm   

byłam tam na weselu w kwietniu.było dość ciasno(ale to ze względu na to,ze zaprosili za dużo gości,albo wynajęli za małą salę) :mrgreen:
minusem jest to,ze na oczepinach nie było słychać co zespół śpiewa-sala jest bardzo niska...młodzi wogule nic nie słyszeli.a i gapie.przed sala-stoją bezczelnie w oknie(tam stali około 3 godzin) i patrzą sie co sie dzieję!!!

łazienki bardzo ładne-bardzo,bardzo duży parking.ogólnie bardzo przyjemna sala.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 11:08 pm   

Straszna podłoga w okropnym kolorze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kirschi 

Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:21 pm   

Witam
jestem świeżo po weselu na tej sali i chciałbym się podzielić moją opinią jako organizatora.
Sala taneczna i jadalna ok bardzo ładna, na podłogach płytki antypoślizgowe. Sala po remoncie jest już jakiś czas użytkowana, na ścianach niestety są już plamy nie do usunięcia (można zasłonić dekoracją). Sala taneczna trochę za niska. Przy 100 osobach na sali jadalnej i włączonych wszystkich światłach (punktowe 100w żarówki) - dosłownie piekło.
Bardzo duży parking, na pietrze pomieszczenie zamykane, toalety, szatnia.
Jeśli chodzi o kuchnie, jest duża, przestrzenna, ale jest w niej totalny syf. Jest nie w pełni wyposażona, większość urządzeń niesprawnych włącznie z włącznikiem światła który trzeba było zalepić taśmą żeby nie gasł. W kuchni nie działa także wyciąg nad piecem węglowym (moje kucharki gotowały się razem z potrawami).
Uprzedzam żeby przyjechać sobie wcześniej na sale i sprawdzić stan czystości, a przede wszystkim stan kuchni. Dla chętnych zapraszam na priv, mam zdjęcia ze stanem czystości sali w momencie odbioru.
Koszt sali to 200 zł zadatku+ 1300 w momencie przyjęcia sali i resztę po weselu w zależności od zużycia mediów (bardzo drogo jak na mój gust - a nic specjalnego nie oferują)
woda ogrzewana przez piec na olej opałowy (Mnie Cały koszt wyszedł 1750 zł)
Na koniec, osoby wydające klucze od sali (szczególnie pani wydająca naczynia) nie kulturalna i nie miła.
I Tyle

pozdrawiam
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 12:15 pm   

Ile maksymalnie osób pomieści ta sala?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl