Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZŁOTA RYBKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:00 am   

Niestety pogoda nie była najlepsza,ale od 16-tej nie padało, więc do przeżycia.

Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Jedzenie dobre, gościom smakowało. Ja mam pewne zastrzeżenia, ale drobne. Jeśli chodzi o obsługę, to nie było szału. Niektórzy czekali na herbatę 2 godziny (mam nadzieję,że to odosobniony przypadek, dowiedziałam się o nim po weselu). Z drugiej zaś strony słyszałam pochwały w stronę obsługi, więc trudno mi to do końca ocenić. Odmówiono nam zapakowania jedzenia , musieliśmy zrobić to sami ( z tego co wiem na innych salach nie ma takiego problemu). W sali jest ciepło, ale do wytrzymania.
Gościom miejsce bardzo się podobało. Bardzo fajny jest taras. Zatańczyliśmy na nim pierwszy taniec. Jedzenia było dużo, stoły ładnie udekorowane. Właścicielka bardzo sympatyczna. Myślę,że wszystko wyszło na 5.
_________________

 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 6:59 pm   

Dzięki za odpowiedź. Aby zapobiec sytuacji związanej z przeciągającym się oczekiwaniem na herbatę spróbuję wynegocjować samoobsługę w tej kwestii. Mam nadzieję, że właścicielka zgodzi się ustawić gdzieś (np. na tej mniejszej sali) stolik z termosami i filiżankami. Na innym weselu, na którym byłam gościem bardzo dobrze zdawało to egzamin.
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 6:57 am   

Można tak zrobić. Ogólnie restauracja tego nie poleca (też o tym rozmawialiśmy). Chyba nie jest to za bardzo eleganckie. Do tego sala jest nieduża i będzie ciężko gościom przedostać się z gorącą herbatą do stołu pomiędzy tańczącymi. Ale zawsze to jakieś rozwiązanie.
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 11:38 am   

Byłam na weselu w czerwcu. To było jedno z najlepszych wesel na jakim byłam :)
Jesli chodzi o organizacje i obsługe to w zasadzie nie było sie do czego przyczepic.
Tak jak Croolewna napisała wczesniej, udalo jej sie wynegocjowac samoobsluge jesli chodzi o kawe i herbate (bo to u niej własnie byłam :] )
Jesli ktos bedzie miał jakies pytania, sluże pomoca :)
_________________
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 12:00 pm   

My potrzebujemy sale tak na 80 osób i również zastanawiamy się nad salą Złota rybka, jednak ani ja, ani mój narzeczony nigdy nie byliśmy na tej sali ( ani na większości sal w Zgierzu ) dlatego też prosimy o jak najwięcej możliwych informacji :)
Może ktoś poleci jakąś salę na 80 osób??
 
 
karolcia-kotek 

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 5:45 pm   zlota rybka

Ogólnie to polecam. Miałam tam ślub w tym roku. Fajny wystrój w środku i ogród. Oczywiście było kilka wpadek, ale całość jako lokal jest ok!
Wpadki - kelnerka na dzień dobry wylała Panu Młodemu na plecy gorący rosół :) i powiedziała: Pan się poruszył !! !
Nawalili z klimatyzacją, choć jak zaklepywaliśmy termin rok wcześniej to klimy nie było i zdawaliśmy sobie z tego sprawę, tak na miesiąc przed weselem zadzwoniła do nas właścicielka i spytała czy moglibyśmy zapłacić cześć pieniędzy wcześniej gdyż zakładają klimatyzację i potrzebują pieniędzy. Wpłaciliśmy pieniądze następnego dnia i dostaliśmy zapewnienie że klima na nasz ślub już na pewno będzie zrobiona, ale tak się nie stało. Goście gotowali się w środku, ale teraz już maja klimatyzację więc ok.
Kolejna rzecz - Tort. Specjalnie kupiłam takie fontanny tortowe wyższe, żeby się dłużej paliły i myślałam że tort na salę wjedzie (bo zawsze na weselach wjeżdżał już zapalony) a u nas zgasło światło, wjechał tort i dopiero kelnerki zaczęły go podpalać na środku sali, wyglądało jakby robiły to 1 raz w życiu. potem staliśmy chyba ze 3 minuty i czekaliśmy aż to cholerstwo zgaśnie.
Ale ogólnie jako całokształt wyszło ok, ceny spoko, obsługa też i miła właścicielka
 
 
ivcia11 

Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 2:36 pm   

Witam!!!
My wesele mieliśmy 26.06.2010r w Złotej Rybce w Zgierzu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasi goście również byli zachwyceni tym lokalem jego położeniem oryginalnym wnętrzem i wyglądem, obsługa, smacznym jedzeniem. Więc szczerze polecamy ten lokal!!! ;)
_________________
ivcia11
 
 
marcinL 

Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 12:40 pm   

Witam wszystkich
Moje wesele odbyło się w złotej rybce w Zgierzu i prawdę mówiąc jestem bardzo rozczarowany.
Zacznę do przybrania stołów- zdjęcia które pokazywała właścicielka zachwyciły nas natomiast po wejściu na salę okazało się że wszystko wygląda inaczej. Bardzo skromnie...
Kwestia jedzenia:
-cytuje i potwierdzam tekst z pierwszej strony "po cieplym posilku zaraz wszystko zniknelo do kuchni (a po weselu nic nie dostalismy..."
- jedzenie np. półmiski z mięsem, czy przystawki któreych miało być bardzo dużo ograniczyły się do małych talerzyków z dwoma łyżkami sałatki czy 4 plasterków ryby bądź z dokładnie dwoma kawałkami sera pleśniowego, dwoma żółtego...
...bądź były duże tace z trzema rodzajami mięs (dewolaj, udko kurczaka i coś tam jeszcze) tj. po dwie sztuki pokryte liśćmi sałaty które miały zapewne na celu ukryć półpuste talerze- żenada!!!!

Tak na prawdę nie było co jeść prócz ciepłych dań
NIE POLECAM!!! jestem strasznie zawiedziony tym lokalem, pomijając fakt jedzenia...

Obsługa- o sprzątanie talerzy czy wymianę ich trzeba się prosić raz właścicielkę i dwa razy kelnerki, które wykonują swoją pracę tak rzetelnie, że można je było spotkać najczęściej przy kompie za barem na internecie. O herbatę też trzeba się prosić po kilka razy- nawet jeśli prosi Panna Młoda.
Papieru toaletowego brak już o 23!!!!! uzupełniono go dopiero po 30 minutach po mojej interwencji. Pod koniec wesela już nie uzupełniano.

NIE POLECAM tego lokalu
_________________
już po weselu i...
 
 
anna34 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 3:58 pm   

Witam wszystkich. :)

Czytając ostatni post, jestem niemalże zaskoczona jak ludzie mogą tak prymitywnie i negatywnie wypowiadać się na temat tego lokalu. Pan wyżej chyba nie ma pojęcia o czym wogóle pisze. Miałam okazje gościć miesiąc temu w Złotej Rybce na weselu. Jestem zachwycona! W życiu nie spotkałam się z tak przemiłymi ludźmi, zgranym zespołem i przemiłą atmosferą. Kelnerki - robiły wszystko tak zwinnie jak pszczółki, do tego cały czas uśmiechnięte. Wiadomo oczywiście, że jeżeli wydawany jest gorący posiłek, obsługa skupiona jest na jego wydaniu więc może zdażyć się tak, że któryś z gości w chwili obiadu prosząc o cherbatę będzie musiał chwilkę poczekać. Odnośnie jedzenia, byłam w szoku że może byc tak pięknie i dużo na stołach. Wiele razy gościłam na weselach i w życiu nie widziałam żeby wszystko było zrobione tak dokładnie, estetyczniena. Z tego co wiem, każda osoba która decyduje się na impreze w Złotej Rybce jakiś czas przed ustala Menu razem z właścicielką, wybiera ile jedzenia ma być, ile ciepłych posiłków, zaznaczone jest przy rozmowie że jedzonko i wszystko co zostało można sobie zabrać. Sama z tego co widziałam, mięso z pater po obiedzie kelnerki przekładały sobie na wózek i przkładały na mniejsze tależyki, które zaraz były stawiane na stołach.
Mówiąc o laptopie - w większości lokali gastronomicznych są systemy ułatwiające, sprawną prace i kontrolowanie przebiegu całej imprezy. W takich systemach kelnerki dostają swoje hasła, przychodząc do pracy logują się, wychodząc wylogowują, pomaga to w kontrolowaniu wyznaczonych obowiązków, zapobiega zamieszanie i pomylenie się. Jeżeli ktoś nie ma pojęcia jak to wygląda niech zwróci uwagę, że w Zgierzu w pubie na Placu Kilińskiego też jest coś takiego. Ludzie czepiacie się, a tak naprawdę nie żyjemy w czasch kamienia łupanego tylko w czasach rozwijającej się technologii, która cały czas idzie do przodu, a wiec takie systemy są i z biegiem czasu będą codziennością.
Drogie Panie odnośnie jeszcze papieru toaletowego - moze też się tak zdarzyć że chwilowo go zabraknie, przecież kelner nie będzie pełnił całonocnej służby w toalecie, a my jako Damy zawsze powinnyśmy mieć w torebeczce chusteczkę z której w takich wypadkach można skorzystać.
Lokal bardzo dobrze wspominam, oceniam na 5 + i zawsze będe wszystkim gorąco polecać. Pozdrawiam :)
 
 
panna_Migotka 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 1:04 am   

Wkrótce na tej sali ma się odbyć moje wesele. Widzę, że dużo jest wypowiedzi starszych na temat tego lokalu, natomiast ta nowa, nieco mnie zaniepokoiła. Czy jest ktoś kto uczestniczył w ostatnim czasie w imprezie zorganizowanej w Złotej Rybce? Jestem bardzo ciekawa jak teraz wyglądają wesela, jak wygląda kwestia jedzenia, obsługi i wystroju. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl