Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZŁOTA RYBKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 9:27 pm   "ZŁOTA RYBKA" w Zgierzu

Chciałam zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Restauracją Złota Rybka w Zgierzu. Chętnie usłyszałabym jakieś uwagi od osób które organizowały, albo uczestniczyły w weselu w tym lokalu. Będę wdzięczna za pomoc :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 11:39 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 9:40 am   

moherinka, czesc, czy masz juz jakies informacje lub doświadczenia z tą restauracją Złota Rybka?
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 4:33 pm   

chciałam zorganizować tam przyjęcie po ślubie cywilnym w lipcu 2009 ale nie ma już wolnych terminów w soboty :( słyszałam bardzo pochlebne opinie...pozdrawiam
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 6:54 pm   

gklm, hej a nie wiesz jak z terminami na pazdziernik za rok? a w takim razie gdzie organizujesz wesele/?
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 7:43 pm   

tzn my byliśmy tam parę razy i właściciele robią bardzo dobre wrażenie - są konkretni i rzeczowi a przy tym bardzo sympatyczni, byliśmy też kiedyś chwilę przed czyimś weselem i rzeczywiście wszystko wyglądało super - pełno jedzenia na stołach i ślicznie udekorowane. Bardzo zaskoczyło nas też, że w cenie wesela jest 5 ciepłych dań a nie 3 jak w większości, troszkę brakuje hotelu ale ogólnie robi to wszystko bardzo pozytywne wrażenie - sami zmienialiśmy salę (wcześniej mieliśmy zarezerwowane Porto Fino). Ale własnie czekam na opinię kogoś kto już miał tam własne wesele bądź był na czyimś :)
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 10:14 pm   

niaguska - nie wiem jak z terminami na październik, ale ogólnie pan mówił, że mają mnóstwo imprez do późnej jesieni...my mamy w lipcu w Dworku nad wodą ul.Sobolowa :) jak coś to zapraszam na priv :)
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:50 am   

moherinka a kiedy masz wesele tam w zlotej rybce?

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 2:43 pm ]
ogolnie jest 4 Litery, bo zadzwonilam do pani i mowie ze 50 osob a ona ze takich malych wesel nei robia, takze jestem w punkcie wyjscia
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 2:54 pm   

25 lipca, no my też mniej więcej tak chcieliśmy ale w końcu spisaliśmy umowę na ok. 65 osób więc myślę że jak będzie 55-60 to też będzie dobrze
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 3:48 pm   

a wiec zarezerwowalismy na pazdziernik przyszlego roku

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 4:16 pm ]
moherinka my zarezeerwowalismy na 70 osob ile macie na umowie od osoby
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 4:19 pm   

my też chcieliśmy lipiec...ale już zostalismy wyprzedzeni...:)
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 4:24 pm   

jaka cene płacisz moherinka za osobe? a i gdzie masz koscielny?
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 5:58 pm   

płacimy 160 zł od osoby a ślub mamy w Kościele o.Jezuitów na Sienkiewicza, a WY dziewczyny?
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:36 pm   

ja chcialabym slub w Kosciele Jana Chrzciciela na Ossowskiego w Zgierzu
moherinka a widzialas menu? co jest w tej cenie 160 zl? jesli masz gg to podaj bede wdzieczna

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 6:41 pm ]
mi wlasnie znajomy napisal nizbyt pochlebne opinie ale mi sie tak podoba to miejsce, w koncu wszystkim sie nie dogodzi
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 7:51 am   

a co mówił ten Twój znajomy?
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 9:04 am   

ze srednie jedzenie i obsluga reszta super, tak jak pisze nikomu nie dogodzisz w 100% ja juz zdania nie zmienie chce tam swoje wesele
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 4:52 pm   

tzn jeśli chodzi o jedzenie to jak byliśmy tam wtedy przed czyimś weselem to uważam że było bardzo dużo nie wiem natomiast jak smakowało bo nie jadłam :) ale bylismy tam tez kiedyś na obiedzie to było przepyszne i bardzo dużo, połowy nie zjadłam mój narzeczony zresztą też nie. byliśmy tam ze znajomymi i każdy powiedział to samo więc nie wiem chyba nie mam sensu się przejmowac opiniami a my i tak już wpłaciliśmy zaliczkę więc już żadna zamiana nie wchodzi w grę zresztą za nic w świecie nie zamieniłabym Złotej Rybki na nic innego :)
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 2:19 pm   

ja będę miała wesele w Złotej Rybce w czerwcu 2010 roku. Tam jest po prostu ślicznie!!!
Organizują wesela na 80-120 osób. Z zewnątrz widać. że budynek częściowo stoi jakby na wodzie (na takich balach). Dookoła jest dużo zieleni staw, ławeczki, parasole, jakieś mostki ze schodów. Budynek jest cały drewniany, pozbijany z wielkich bali. Styl kojarzy sie z wiejsko-góralską chatą. Wewnątrz też wszystko w drewnie, kominek i skórzane stylowe meble.

Sala w ogóle nie wymaga dekoracji. Własciwie mogłaby jej tylko zaszkodzić.
Szkoda, że jeszcze nikt nie opisał jak się tam bawił... :(
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
Ostatnio zmieniony przez Croolewna Wto Sty 20, 2009 3:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:05 am   

Ja tez mam tam ślub :) 19 czerwca 2010r na 110 osób a Ty Croolewna kiedy masz??
_________________
 
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 8:55 pm   

Madziks ja mam tydzień przed Tobą. Jeszcze nie wiem ile będzie osób. Zamówiłam na 80 bo tyle było minimum ale wiem, że raczej będzie trochę więcej.
Dlaczego zdecydowałaś się akurat na tę salę?
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 5:48 pm   

Sala faktycznie super. Zwlaszcza teren dookola. Super plener na zdjecia...
Ale niestety slyszalam,ze jest tam malo jedzenia, praktycznie wylicozne na porcje...
_________________


 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 10:21 am   

Opinie sąnaprawdę różne, wydaje mi się, że dużo zależy od ceny, którą się płaci za osobę, od tego jest uzależniona ilość jedzenia i rodzaj dań. Nie dawno wpłaciliśmy drugą zaliczkę na salę to jest razem 4 tysiące już i nie mamy zamiaru zrezygnować z tej Sali, mogę powiedzieć, że taką sobie wymarzyłam :) Gdy rozmawiałyśmy z właścicielką to powiedziała, że na czerwiec 2010 nie mają już wolnych weekendów na zrobienie wesela. Dlatego bardzo się cieszę, że zamówiliśmy sale już we wakacje w tamtym roku, co dało nam jakiś wybór, bo z tego, co słyszę to dużo osób termin wesela podstosowało pod salę weselną. Ja nie narzekam jak na razie, jeżeli znacie jeszcze jakieś opinie o Złotej Rybce to piszcie, na pewno dziewczyny, które mają tam wesele będą otwarte na nowe spostrzeżenia :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez madziks7 Sro Mar 11, 2009 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 6:26 pm   

My też w Złotej Rybce. Liczę na Moherinkę, że wszystko nam ze szczegółami opowie ;) Idziecie na pierwszy ogień :)
_________________

 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 7:12 pm   

Joluś to TY? Macie wesele 29.08 prawda? ;) )

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 8:12 pm ]
hej dziewczynki,
wklejam maila od koleżanki, która robiła tam wesele w zeszłym roku:

wiec tak ogolnie polecam ale wiadomo, ze zawsze jest jakies ale. przypilnujcie ich porzadnie z jedzeniem poniewaz u nas po cieplym posilku zaraz wszystko zniknelo do kuchni (a po weselu nic nie dostalismy - to znaczy z tych cieplych posilkow wlasnie). wydaje mi sie ze bylo to celowe poniewaz w niedziele mieli orgaznizowane duze chrzciny - a zostalo na 100% - jednak na samej imprezie poprostu sie o tym nie mysli (czas mija strasznie szybko wiec ciesz sie kazda sekunda). wiec przede wszystkim dopilnujcie ich z zarciem, zeby bylo to co zamowiliscie i zostalo na stole. kolejna rzecz z ktora sie nie popisali to ciasto - bylo zaledwie po kawalku moze 2 na glowke - nie bylo dokrajane - z ciastem totalnie przegieli. Jesli umawiac\ie sie ze oni kupuja ciasto to poproscie o dowod zakupu i sprawdzcie ze tyle wlasnie kupili. Ciato bylo tez troche inne od tego co zamawialismy. jesli chodzi o obsluge to raczej spoko. jedyna rzecz, ktora uwazam nie byla dopracowana na wstepie przez nich to ilosc krzeselek przy stole - generalnie zabraklo miejsca a i tak czesc osob sie nie zjawilo (dokladnie 2) wiec wydaje mi sie ze z gory zalozyli, ze kogos nie bedzie i sie przejechali - wiec moja rada - niech rodzice policza czy ilosc 'talerzy 'sie zgadza zanim zwala goscie. osob mielismy ok 90 i bylo z miejsem OK. w glownej sali byly stoly orkiestra i miejsce do tanczenia natomiast w tej mniejszej wiejski stol i tance :-) acha kolejna rzecz ciasto mialo bys przy wiesjkim stole - kolejna rzecz ktora ta laska zmienila. Generalnie moja rada jest taka, zebyscie bardzo dokladnie ustalili jakie bedzie zarcie i jeszcze dzien przed upewnili sie ze tak bedzie. to moze brzmi jak bym na nic innego nie patrzyla na weselu jak tu tylko usiasc i cos zjesc :-) ))) poprostu wkurzyl nas fakt, ze pewne rzeczy byly umowione i za ktore placisz a pozniej nie ma tego na stole - z coastem bo za malo zamowili a z innymi rzeczami bo bezczelnie wyniesli do kuchni. ti w sumie jedyna rzecz. ale tak jak napisalam wczesniej - sama sala byla pieknie udekorowana - kelnerzy zrobili na manie b dobre wrazenie natomiast samo jedzenie bylo b dobre. jesli masz jeszcze jakies pytania to wal :-) a poki co takie nieuczesane mysli. tak by the way to gratuluje :-) nie czytam drugi raz tego co napisalam wiec z gory przepraszam za wszystkie bledy i literowki :P :)

no cóż, wiadomo że wszędzie trzeba każdego przypilnować ale dobrze wiedzieć na co zwrócić uwagę....
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 8:24 am   

Racja bo wiadomo ludzie są tylko ludźmi i mogą być jakieś nie dociągnięcia, co do jedzenie które wynosili to w moim przypadku na tej sali mam też poprawiny więc licze na to że to jedzenie które zostanie po weselu postawią na poprawinach, a nie wyniosą sobie do kuchni :( ale równie dobrze moge się przeliczyć :roll: ale dziewczyny bądźmy dobrej myśli, małe niedociągnięcia nie popsują nam tego ważnego dnia :razz: jak będziecie mieć jeszcze jakieś informację o tym lokalu to piszcie :!: :!: Pozdrowienia i buziaki dla was Słońca :-)

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 8:34 am ]
Dziewczyny mam prośe napiszcie daty swoich ślubów, żeby było wiadomo na kogo relacje potem liczyć :smile:
_________________
 
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 4:08 pm   

my mamy 25.07.2009
 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 9:04 am   

ja mam 17 październik
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 8:37 am   

29.08
Trochę mnie ten post przeraził. Trzeba babce od razu powiedzieć, że słyszałyśmy takie komentarze o ich sali, może wtedy się opamięta.
Ja mam zamiar od razu ustalić,że to co zostaje po weselu zabieramy. Przywiozę pojemniki i lepiej niech nie kombinują, szczególnie z ciastem ;)
_________________

 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 2:48 pm   

najlepiej się umówmy na jakiś weekend i jedźmy tam i od razu powiedzmy żeby sobie nie myśleli :) zresztą i tak może warto by było tam zajrzeć, zobaczyć co i jak...
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 3:02 pm   

Słoneczka mam nadzieję, że tu chodzi o to, że każdemu się nie dogodzi i że nam jednak będzie wszystko pasować, ale trzeba trzymać ręke na pulsie i wszystko na wstępie wyjasnić i ustalić z właścicielką, zeby potem się nie okazało że nie jest tak jak miało być w naszym mniemaniu :roll: Trzeba być też dobrej myśli i oby sala nie popsuła nam tego ważnego dnia :razz:
_________________
 
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:21 pm   

Dziewczyny jedna uwaga. Wiem, że kieliszki do wózki w Złotej Rybce są przeogromniaste. Pierwsza rzecz jaką zrobię to dopilnuję by miały normalną pojemność. Inaczej kiepsko widzę wszystkich panów na moim weselu, bo dla nich picie po połowie kieliszka jest ujmą:)
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:34 am   

Racja Słońce :lol: trzeba będzie na to zwrócić uwagę, moi rodzice w piątek byli w Złotej Rybce ze znajomymi na kolacji i powiedzieli, że jedzienie bardzo dobre (zaznaczam że co do jedzenia to potrafią być wybredni moi rodzice) tak więc o to się nie martwie :razz: Buziaki 8)
_________________
 
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 6:57 pm   

My też ostatnio byliśmy i jedzonko super.
_________________

 
 
niaguska 

Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 9:06 pm   

Powiedzcie mi a jak wygląda sprawa mięs, czy podają na półmiskach np. po dwa trzy rodzaje mięsa i wypada po więcej niż jedna porcja na osobę, czy podają (podobno tak ostatnio bywa często) każemu na talerzu po jednej porcji
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 9:22 am   

zaletą tej restauracji jest fajna lokalizacja :) Byłem tam kilka razy i jedzenie było OK (nie za dużo, nie za mało)
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 8:17 pm   

Lokalizacja i wygląd to niewątpliwe zalety tej restauracji ale ogromną wadą jest brak klimatyzacji :( Mój kamerzysta jak usłyszał, że wesele ma być właśnie tam to wspominał, że miał już przyjemność tam filmować i największą boączką gości był niemiłosierny ukrop.

Niestety, z tego co wiem właściciele nie przewidują założenia klimy:(
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
Ostatnio zmieniony przez Croolewna Wto Lip 28, 2009 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 6:10 am   

Też mnie martwi brak klimy.
_________________

 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 8:25 am   

idę tam na wesele w tą sobotę więc zobaczymy czy klima jest konieczna!
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 1:46 pm   

Mam ogromną prośbę jakbyś mógł właśnie po tym weselu, na którym będziesz przedstawić swoje spostrzeżenia i podzielić się nimi z nami. Ponieważ ja mam wesele w czerwcu przyszłego roku w tym lokalu i jestem bardzo ciekawa, a w sumie nikt tak do konca nie opisał jak tak naprawdę wyglądaja tam pewne kwestie. ;) Pozdrawiam
_________________
 
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 1:49 pm   

ok, zdam sprawozdanie w poniedziałek!

[ Dodano: Pon Sie 03, 2009 9:17 am ]
veni, vidi, vici

I już jestem w stanie coś powiedzieć nt. Złotej Rybki :) :):)

Z racji na fakt, iż jeszcze mi szumi w głowie to zadawajcie pytania co Was interesuję :)
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 2:10 pm   

jjworld prosze napisz:

- czy było bardzo duszno bez tej klimatyzacji?
- ilu było mniej więcej gości na tym weselu i czy było ciasno?
- czy wszyscy siedzieli na krzesłach czy może części trafiły się siedzenia na takich czteroosobowych ławkach?
- czy jedzenie było smaczne i czy było wystarczająco dużo? czy było raczej wykwintne czy raczej standardowe i tradycyjne?
- czy obsługa dawała radę?
- gdzie tańczyli goście? W tej głównej sali, gdzie jest podest z orkiestrą czy w tej drugiej?
- czy to wesele było z poprawinami czy bez?
- czy jest coś na co nalezy zwrócić szczególną uwagę?

Na razie mam tyle pytań. Potem będę Cię męczyć bardziej szczegółowo :)
Będę bardzo wdzięczna za odpowedź.
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 2:49 pm   

hello,

oto odpowiedzi na pytania:

- czy było bardzo duszno bez tej klimatyzacji?
tragedii nie było
- ilu było mniej więcej gości na tym weselu i czy było ciasno?
ok. 70 i było optymalnie
- czy wszyscy siedzieli na krzesłach czy może części trafiły się siedzenia na takich czteroosobowych ławkach?
wszyscy siedzieli na krzesłach
- czy jedzenie było smaczne i czy było wystarczająco dużo? czy było raczej wykwintne czy raczej standardowe i tradycyjne?
czy smaczne to już subiektywne odczucie, dla mnie było smaczne i dużo

- czy obsługa dawała radę?
było ok, było ok 5 kelnerów
- gdzie tańczyli goście? W tej głównej sali, gdzie jest podest z orkiestrą czy w tej drugiej?
tanczylismy na tzw. tarasie od strony rzeki a i na głównej sali także
- czy to wesele było z poprawinami czy bez?
bez
- czy jest coś na co nalezy zwrócić szczególną uwagę?
tak, nie pijcie za dużo piwa bo mają mocne!!!![/b]
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 5:52 pm   

dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Jak mi się coś jeszcze nasunie to będę pytać.

Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sie 03, 2009 5:55 pm ]
ehhh JJWORLD już mi się pytanie nasunęło:)

Co było w tej drugiej sali? Czy była w ogóle wykorzystana?
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 8:50 pm   

na drugiej sali był tzw ''wiejski stół'' i mieli tam także swój stół muzykanci :)
 
 
moherinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 12:17 pm   

hej dziewczynki,
ja niestety nic Wam nie powiem bo moje wesele zostało odwołane :( ale z tego co napisał jjworld wynika że wszystko będzie dobrze, pozdrawiam Was i życzę Wam udanych i cudownych "tych dni" :) bużka!
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 6:25 am   

Dla tych, które jeszcze nie wiedzą, w Złotej Rybce dobudowano piękny taras nad wodą. Przy ładnej pogodzie, można na nim tańczyć. Ściany są świeżo pomalowane, ozdobione malowidłami kwiatów. Wszystko wygląda super. Tylko trzymać kciuki za pogodę.
_________________

 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 5:40 pm   

hmmm taras powiadasz... A ile tańczących par tam się zmieści?
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
madziks7 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 4:24 pm   

Również ostatnio byłam w Złotej Rybce porozmawiać o wstępnym menu na wesele i poprawiny. Zaznaczam, iż ślub mam w czerwcu przyszłego roku. Cena od talerzyka za wesele i poprawiny w tym wliczony jest wiejski stół wynosi 250 zł. W cenę tą wchodzą podczas wesela 3 posiłki ciepłe, ciasta, napoje oraz zakąski. Natomiast na poprawiny 2 posiłki ciepłe, zakąski, napoje i ciasta. Na własną rękę trzeba jedynie kupić alkohol oraz tort. Potwierdzam wcześniejszą informację z postu iż powstał taras do tańczenia, odnowiono ściany (kwiatowe malowidła), oraz na terenie Złotej Rybki powstała również taka drewniana zamykana altanka gdzie podczas wesela dostaje się klucze można tam schować prezenty oraz jest tam sofa (gdzie w razie czego ktoś może trochę się przespać jak nie wyrobi tempa podczas wesela :P ) Wszystko sprawia bardzo dobre wrażenie i mam nadzieję że na weselu też wszystko będzie dobrze dograne. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś spostrzeżenia lub informację proszę pisać ;)
_________________
 
 
 
jjworld 
Firma

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 15
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:28 am   

zajefajny jest ten zabytkowy Żuk stojący nieopodal:) idealnie komponuje się on z rustykalnym stylem restauracji :)
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 2:08 pm   

Ja już jestem szczęśliwą mężatką :) Jeśli macie jakieś pytania-piszcie.
_________________

 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 10:22 pm   

Joli, skoro Ty już jestes po to gratuluję!


W relecjach z TEGO dnia nie widzę Twojego wątku. Byłoby super, gdybyś chciała się podzielić wrażeniami ze swojego ślubu i wesela. O ile dobrze pamiętam pogada Wam nie dopisała...

Masz jakieś uwagi odnośnie Złotej Rybki? Jakieś sugestie, czego powinnyśmy dopilnować? Czy jest coś co Cię wyraźnie zaskoczyło w organizacji wesela ze strony Złotej Rybki? Chętnie poczytamy cokolwiek:)

Pozdrawiam
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl