Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pon Wrz 06, 2010 10:24 pm
"TAMADA" w Ozorkowie
Autor Wiadomość
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 7:47 pm   "TAMADA" w Ozorkowie

Witajcie!!

Nie znalazłam opinii na temat Tamady w Ozorkowie.
Byłam dziś oglądać te sale - są dwie (jedna do tańczenia, druga do jedzenia w przypadku dużej ilości gości bądź do wyboru jedna z nich).

Czy ktoś z Was był tam może na weselu?? Jakie mają potrawy? Jak sprawuje się obsługa?
Proszę o wszelkie opinie :-)

Pozdrawiam serdecznie :!:



edit: poprawiłam info o ilości sal
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Mar 24, 2009 2:29 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:22 pm   

sporo jest opinii jednego uzytkownika, kliknij tutaj ..
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 8:38 am   

Dziękuję;) Nina napisała do mnie na priva więc dostałam nieco więcej informacji :razz:

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 3:32 pm ]
WYBRAŁAM TAMAD?
Mają dwie opce menu:
1. 110zł/os- bez ciast, tortu i napojów + 40zł/os poprawiny
2. 130zł/os- 5-8 gatunków ciast, płonący piętrowy tort, napoje bez ograniczeń + 50zł/os poprawiny

Menu zawierają:
:arrow: 6 ciepłych posiłków (bardzo duży wybór, są równiez otwarci na nasze propozycje)
:arrow: 8 przekąsek
:arrow: deser (kilka rodzajów do wyboru)
:arrow: owoce
:arrow: kawa, herbata bez ograniczeń
:arrow: dekoracja kwiatowa stołów
:arrow: pokój hotelowy dla Pary Młodej gratis

Oferuja również usługi dodatkowe tj:
- rollbar z zimnym piwem
- stół wiejski (7zł/os)
- grill
- pieczone prosię
- stół morski
- pokaz szkucznych ogni
- pokaz barmański..................... i inne
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 8:54 am   

Taaa... tak jakoś sprytnie wyszło, że wszędzie pani nina82 chwali "Tamadę" tylko nie w swoim wątku. Proszę właścicieli "Tamady" o zaprzestanie tej kryptoreklamy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
nina82 
Firma

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:16 am   

kryszko teoria i praktyka mówi, że z moderatorem się nie polemizuje
ale nie mniej ...
czegoś nie rozumie ...Yoanna napisała pierwsza na priv, więc też jej odpisałam na priv dzieląc się z nią moją opinią, więc jaki cel mógł być pisania/niepisania w tym wątku ...
i nie jest to mój wątek tylko wątek Yoanny ... co nie neguje faktu iż restauracja Tamada jest miejscem gdzie będę miałam wesele :)

a co do usunięcia co niektórych moich postów masz takie prawo jako moderator jeżeli masz podejrzenia złamania regulaminu forum :) - całe szczęście, że nie usunęłaś moich pozytywnych opinii na temat innych lokali :)

i na koniec powiem, że nie skorzystam z przesłanego mi przez Ciebie zaproszenia dołączenia mnie do forum/firm jest mi to zbędne :) prześlij je właścicielą :) dane znajdziesz w wątku z danymi teleadresowymi :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:29 am   

Twoje nazwisko i nazwisko właścicieli to pewnie zbieg okoliczności?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
nina82 
Firma

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 12:26 pm   

jest takie powiedzenie, którego z resztą nie lubię - "nie każdemu psu burek"

ale skoro mnie posądzasz o spryt dwa posty niżej, to tu chyba tym sprytem, w Twoim mniemaniu, bym się nie wykazałam podając rzeczywistego swojego maila :) – no fakt gorsze byłoby podanie adresu lokalu :)

w tym miejscu nie pozostaje powiedzieć "nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem" :)

i zacytuje samą siebie "z moderatorem się nie polemizuje " :)

i uspokajając Cię kryszko na koniec - nie zamierzam więcej pisać na w temacie tej restauracji
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 11:44 am   

Szkoda tylko, że wątek został już "spalony" :zalamany: .

Może w przyszłości wątpliwości co do kryptoreklam itp. będą najpierw poruszone przez priva..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 12:16 pm   

Wątek nie został spalony, nadal każdy może się tu wypowiedzieć.
Ciekawe czy tak samo smutna byś była Yoanno gdyby to nie była sala na Twoje wesele. :roll:

Ja dowód mam, więc o żadnych "wątpliwościach" nie ma mowy. Jeśli nie mamy takowego siedzimy cicho.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 12:26 pm   

To chyba oczywiste, że każdej z nas zależy na dobrej opinii wybranej sali..Nic w tym dziwnego.. :]
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:10 pm   

Ja Tamady nie wybrałam (a jestem z okolic),mam ładniejszą salę (i przede wszystkim w moim wymarzonym dniu),choć trochę droższą,ale Tamadę mogę polecić. Właściciel jest konkretny, jedzenia pod dostatkiem. Sale są 2 owszem,ale jak jest wesele poniżej 120 osób (albo 140, już nie pamiętam), to dostaje się jedną. Drugą można opcjonalnie wypożyczyć za 1000pln. Wokół są małe ogródki,tak więc jest gdzie wyjść na zewnątrz. Okolica spokojna. Większa sala jest różowa,jak ktoś nie lubi tego koloru (np. ja),to odpada. Tamada wypada bardzo dobrze,ale są ładniejsze sale...(czyt. moja :twisted: )
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:44 pm   

ja nie wiem jak jest na tej sali ale swojem u bratu podsuwalem namiary na wiele sal zdecydowali sie na ta... maja tam slub 02.05.2009 wiec po tej dacie bede mogl sie wypowiedziec co i jak.... i napewno to zrobie :) ))
ale jesli sie na to zdecydowali to mysle ze jest ok :) ))

tyle puki co z moich obiekcji ... pzodrawiam :) )
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
Cukiereczek18 

Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:12 pm   

Odswierzam temat. Moze ktos podzieli sie wrazeniami odnosnie Tamady. Jakie jedzenie, obsluga, atmosfera.
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 2:03 pm   

Wrażeniami podzielę się po 25 kwietnia, gdyż wówczas będę się tam bawiła na weselu. Na tą chwilę tylko tyle, że jedzenie, obsługa i atmosfera są jak najbardziej dobre (a przynajmniej były).
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 2:20 pm   

Ze strony interetowej: Tamada oferuje aktualnie 3 sale weselne. Niestety nie znam szczegółów.
_________________

 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 3:09 pm   

Tak, tylko ta trzecia sala "kameralna" jest taka jak nazwa wskazuje. Nawet nie wyobrażam sobie, żeby można było tam jakiekolwiek wesele zrobić :roll:
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 2:51 pm   

Witam wszystkich serdecznie

Tak dla sprostowania:
Pusiak napisał/a:
Ze strony interetowej: Tamada oferuje aktualnie 3 sale weselne. Niestety nie znam szczegółów.


yennefer napisał/a:
Tak, tylko ta trzecia sala "kameralna" jest taka jak nazwa wskazuje.


zgodnie z informajca na stronie są 3 sale i jest to napisane w sekcji "Uroczystości rodzinne i firmowe" - (jedna sala nie jest weselną)
Kameralna tak jak pisze yennefer jest po prostu zbyt mała :)
Ostatnio zmieniony przez TAMADA Pią Mar 27, 2009 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agata i Pawel 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 11:50 pm   

Wiwam!
Ja wybrałam Tamade,ale obejżałam kilka DVD z wesel które tam sie odbyły i tak sie zastanawiam- czy na tej różowej sali (kotrą nam zaproponowali-wesel na 100 os.)nie będzie za mało miejsc do tańczenia.Czy kots był może tma na weselu z taka ilością osób??
Ostatnio zmieniony przez Agata i Pawel Czw Kwi 09, 2009 11:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:45 pm   

Agato i Pawle,
z ciekawości zajrzałam na stronkę Tamady. Dodali nowe zdjęcia ;) i jak sobie przypominam sale szampańską to chyba 100os będzie na styk :)
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 10:20 pm   

Spełniam obietnicę. Oto wrażenia po weselu w sali bankietowej:
- wyciszenie dobre (obok było drugie wesele i tylko w momentach absolutnej ciszy było słychać basy)
- jedzenie ok, ale było go mniej niż sobie wyobrażałam i w dodatku zaledwie ciepłe (czasem ledwo)
- obsługa super
- wizualny wystrój ok, pokrowce na krzesełkach, świece
- przyciemnione światła strasznie mnie męczyły, jak dla mnie było zbyt ciemno; ponadto nikt światłami nie sterował, stąd oczepiny też odbyły się w ciemnościach, tylko przy torcie na chwilę rozjaśniono
- stół wiejski bogaty, można się tylko doczepić, że wyglądał niemal jak zwykły stół
- łazienki w idealnym stanie
- mini szatnia
- podłoga idealna do tańcowania
- koszt talerzyka wzrósł o 5zl, ale nie wiem co z pozostałymi rzeczami

Jak coś mi się jeszcze przypomni, to dopiszę, a na pytania odpowiem.
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 11:57 am   

Dzięki;* a masz może jakieś zdjęcia stołów :wink: :?:
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 1:46 pm   

Nie za ma co ;) Jak znajomi dostaną zdjęcia od foto i na jakimś będzie cokolwiek widać, to pokażę.
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 3:40 pm   

Agata i Pawel napisał/a:
Wiwam!
czy na tej różowej sali (kotrą nam zaproponowali-wesel na 100 os.)nie będzie za mało miejsc do tańczenia.Czy kots był może tma na weselu z taka ilością osób??

Byłam tam wczoraj na weselu na którym było coś koo 70-80 osób i muszę powiedzieć, że miejsca na parkiecie było jeszcze sporo, także myślę, że 100 osób pomieśći się tam bez problemu.
Natomiast tak z innej beczki to nie zrobiła na mnie ta sala dobrego wrażenia. Niby wszystko ładnie wygląda ale obsługa jakaś niemiła jest, jedzenie średnie itd.
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 5:07 pm   

ani napisał/a:
... ale obsługa jakaś niemiła jest, jedzenie średnie itd.


Zawsze staramy się uwzględniać konstruktywne uwagi dlatego będzie mi bardzo miło aby na priv dostać szczegóły - bo głos każdego klienta jest dla nas jakąś wskazówką :)
... bo chociażby yennefer kilka postów wyżej pisała mi.in. że
yennefer napisał/a:
- obsługa super
no ale ani mogłaś zwrócić na coś uwagę co dla nas jest cenne ...
 
 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 1:03 pm   

A ja chciałabym pociągnąć temat nt Tamady,gdyż ta sala bardzo przypadła nam do gustu,zamierzamy właśnie tam zorganizować nasze wesele,tylko ze jest bardzo mało opinii na temat tej sali.Może ktoś coś dopisze,może któraś z tu obecnych bawiła się tam na weselu ostatnio?
Właściciel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie,rzeczowy człowiek,cena tez przystępna(jak narazie 132 zł)mam nadzieje ze za dużo nie wzrośnie do przyszłego roku;)
Więc czekam moje drogie na jakąś odpowiedz,jakąś opinie i podpowiedz z Waszej strony.
Pozdrowionka :D
 
 
kamila8701 

Wiek: 37
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 4:55 pm   Re: "TAMADA" w Ozorkowie

Mam pytanko ile tam kosztuje (od jednej osoby) wesele+poprawiny, tak mniej więcej? :) :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 8:34 pm   

My mamy opcje z ciastami i napojami- 132zł + 60zł poprawiny :)
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 2:48 pm   

Chciałabym odświerzyć temat dotyczący Tamady, może ktoś jeszcze podzieli się swoja opinią.
 
 
kasiorek664 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 2:43 pm   nic szczególnego

Witam. Otóż w ubiegłym roku byłam tam na weselu i niestety bez rewelacji. Jedzenia było mało, stanowczo za mało i letnie, obsługa to młode dzieciaki które nie za bardzo ograniały temat. Jedynym plusem jest to że bardzo ładnie przybierają stóły. Jak trafią się dwa wesela w tym samym dniu to juz nic w pore nie dostaniecie. O herbate i kawe trzeba było się prosić...nie zrobiłabym tam żadnej imprezy. Ponadto niedawno pojechaliśmy tam w tygodniu na obiad do żurku dostałam zielony chleb...wcale nie przesadzam. Kiedyś tamada miała dobre opinie a teraz zupełnie się nie przykłądaja...nie polecam. Są lepsze sale w Ozorkowie.
_________________
kasiorek
 
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 9:37 pm   

A ja właśnie dziś podpisałam umowę na następny rok i nie miałam najmniejszych dylematów - ta sala ma swój urok który mnie ujmuje. Siłą rzeczy byłam w Tamadzie wielokrotnie jako gość bo to jedna z niewielu sal w moim rodzinnym mieście.
Ilość jedzenia na tych imprezach na których byłam dla mnie jest wręcz za duża. Dziś pani w biurze nawet podkreślała, że powinniśmy zorganizować sobie pojemniki na to co zostanie :)
Obsługa rzeczywiście jest młoda ale wolę taką niż retro-baby w żabotach :)
Jutro bawię się tam na balu, więc będę musiała zgodnie z tym co pisałaś kasiorek664 zwrócić uwagę na to czy posiłki są gorące, jak jest z tą kawą i herbatą oraz jak ta młodzież sobie daje radę.
Ostatnio zmieniony przez reni Sro Gru 30, 2009 10:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 5:31 pm   Re: nic szczególnego

kasiorek664 napisał/a:
Witam. Otóż w ubiegłym roku byłam tam na weselu i niestety bez rewelacji. Jedzenia było mało, stanowczo za mało i letnie, obsługa to młode dzieciaki które nie za bardzo ograniały temat. Jedynym plusem jest to że bardzo ładnie przybierają stóły. Jak trafią się dwa wesela w tym samym dniu to juz nic w pore nie dostaniecie. O herbate i kawe trzeba było się prosić...nie zrobiłabym tam żadnej imprezy. Ponadto niedawno pojechaliśmy tam w tygodniu na obiad do żurku dostałam zielony chleb...wcale nie przesadzam. Kiedyś tamada miała dobre opinie a teraz zupełnie się nie przykłądaja...nie polecam. Są lepsze sale w Ozorkowie.



Kasiorek, nie wiem ile możesz zjeść, ja na pewno jem bardzo dużo (idealnie pasuje do mnie powiedzenie ,,taniej mnie ubierać niż karmić"), a nigdy z imprezy organizowanej w Tamadzie nie wyszedłem głodny, zimnego jedzenia nigdy nie miałem. Jako mieszkaniec Ozorkowa bywałem często na różnych uroczystościach w tej restauracji i złego słowa powiedzieć nie mogę. Do tego żurku pewnie dostałaś chleb położony na zielonej serwetce, a nie zielone pieczywo. Skoro tak zawiodłaś się na weselu - po co jeszcze tam pojechałaś???Co do złej opinii to Tamada kiedyś miała kiepską sławę, od czasy przejęcia nowego właściciela, wszystko się zmieniło na lepsze. Osobiście polecam i nikt się nie zawiedzie Twoja opinia wygląda na wpis konkurencji, więc nie wprowadzaj nikogo w błąd.
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 10:37 am   

Trochę czasu minęło, ale nie mniej podziale się z Wami moimi wrażeniami po sylwestrze.
Wiem, że sylwester to odmienna impreza od wesela ale ... CHCĘ TAKIE WESELE JAKI BYŁ TEN SYLWESTER :) :) :) i mam nadzieję, że takie będzie
:arrow: piękny wystrój stołów i dekoracja dań
:arrow: ilość jedzenia - po prostu dużo i gorące, więc nawet Ty limusin byś tego nie przejadł :)
:arrow: ładny stół z ciastami i owocami - fiku miku z owoców
:arrow: przy stole z ciastami kawa i herbata a mimo to kasiorek664 kelnrzy non stop nosili też kawę i herbatę do stołów
:arrow: obsługa rzeczywiście to młodzież w wieku na moje oko od 18 do może 22 lat ale cały czas chodzili wymieniali naczynia, donosili napoje
:arrow: toalety - w sumie już wcześniej widziałam tą z mojej sali ale na tej drugiej sali przy, której była zrobiona palarnia równie ładna, duża i przestronna z wielkimmmm lustrem pewnikiem można się w nim bez problemu obejrzeć z każdej strony w sukni ślubnej :)
:arrow: orkiestra ALT METAL - już mam faworytów na nasze wesele
:arrow: no i niespodzianka, jaką była fontanna czekoladowa też MUSI BYĆ u mnie na weselu

Sylwester był na ok. 250 osób i jak na początku wszyscy rzucili się do tańca to przez pierwsze 20 min. było trochę ciasnawo na parkiecie, ale później już było OK.

Reasumując. Po tym balu tylko się utwierdziłam w słuszności naszego wyboru i zdecydowanie będę spokojniej spać :)
Ostatnio zmieniony przez reni Nie Sty 31, 2010 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:19 pm   

Dla zainteresowanych to byłem tam ostatnio na urodzinach i zauważyłem, że ta większa sala miała lekki remont poprzez co jest jeszcze więcej miejsca na niej. Oczywiście reszta niezmiennie bez zarzutu
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 5:49 pm   

Byłam na weselu w "Tamadzie" we wrześniu ub. roku i sala mi się bardzo podoba. Obsługa była bardzo miła. Niczego nie brakowało. Jeżeli ktoś poprosił o herbatę, to zaraz przynosili!!Jedzenie bardzo dobre. Teren wokół restauracji zadbany. Jedynym minusem jest liczba osób, jaką sala może pomieścić. Uważam, że 150 to jest max żeby tam upchnąć!!! Tu było troszkę więcej i było ciut za ciasno!
_________________
Kasiak
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 8:46 pm   

katarynka14 napisał/a:
Uważam, że 150 to jest max

Powyżej 150 osób klient ma możliwość skorzystania z dwu sal. Z powodzeniem organizujemy uroczystości weselne na 200-230 osób ale przy założeniu właśnie wykorzystania dwu sal (Sali Szampańskiej jako sali na konsumpcję a Sali Bankietowej jako tanecznej).
 
 
 
Agata i Pawel 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 3:44 pm   

Czy bedzie dość miejsca na sali Szampańskiej dla 100 osób ?? nie bedzie ciasno???????
 
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 9:30 pm   

na weselu, na którym się bawiłam było ponad 160 osób i faktycznie były dwie sale-jedna do tańczenia, druga na konsumpcję, ale i tak nie zmienię zdania, że pojemność sali jest mniejsza, niż zakładają właściciele, zresztą to nie tylko moje zdanie!
_________________
Kasiak
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 12:58 pm   

katarynka14, sala szampańska to ta na której tańczyłyśmy na weselu- jest większa. Może gdyby tam zostały ustawione stoły to nie byłoby tak ciasno ;)
_________________
 
 
smoczek 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 9:56 am   

A czy oni oddają całe jedzenie po weselu? I co z godziną? Można bawić się do białego rana? Czy na przykład za każda godzine po 3 trzeba płacić jak to w neiktórych lokalach....?
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 6:19 pm   

To może odpowiem osobiście :)
Całość przygotowanego dla klienta jedzenia jest do jego dyspozycji.
Co do czasu ... to standard jaki u nas obowiązuje to godzina 6.00 jako godzina zakończenia ... odpłatne są godziny po 6.00
 
 
 
Agata i Pawel 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 4:29 pm   

Witam
Nasze wesele odbyło się w tej restauracji 21 sierpnia. Bardzo z rodzicami polecamy ten lokal wszystkim przyszłym Młodym Parą ponieważ :
- jedzenie przepyszne i bardzo, bardzo dużo ( po poprawinach do domu dostaliśmy tyle jedzenia, że będziemy chyba jeść to przez miesiąc)
- piękny wystrój sali pod kolor sukienki i dodatków Panny młodej
- kelnerzy to młodzi sympatyczni ludzie, którzy donosili potrawy na życzenie gości
- właściciele restauracji to przesympatyczni i konkretni ludzie - wszytko uda się z nimi obgadać
Jesteśmy bardzo zadowolenie szczególnie Nasi rodzice- nie żałują. Kolejne imprezy bedziemy organizować właśnie w tym lokalu.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Wrz 06, 2010 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marzena68 

Wiek: 55
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 8:58 pm   Re:

"Agata i Paweł" To moje dzieciaki: córka i zięć.
Są bardzo zadowoleni ze swojego wesela, a ja najbardziej.
No cóż, jako rodzic fundowałam tę imprezę, więc wiem, że wszystko było doskonale zorganizowane.
Ustalałam menu i wszystko było wg zamówienia. Dodatkowo muszę pochwalić obsługę : fajni, usmiechnięci ludzie- często pytali czy czegoś potrzeba.
Szefostwo ...aż się uśmiecham jak to piszę, bo naprawdę świetni ludzie :) :)
Wymieniam:
- jedzenie smaczne, świeże i duuużo... nie do przejedzenia (do domu dostaliśmy także mnóstwo jedzenia),
- obsługa (powtarzam się)... świetna ...przede wszystkim uśmiechnięci i bardzo uczynni,
- ciasto na słodkim stole - bardzo dobre,
-płonący tort - zrobił fajne wrażenie,
- wiejski stół wszystkim się podobał,
- wystrój sali - profesjonalny... bardzo ładny i pod kolor sukienek panny młodej (na weselu i poprawinach,
- ogródek z parasolami - świetne rozwiązanie palarni (następnego dnia czyściutko i brak najmniejszych śladów po imprezie),
-zimne piwo nastepnego dnia (poprawiny)..mmmmm.... świetny pomysł (goście zachwyceni),
- fajerwerki .... zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich gościach..będą mieli co wspominać,
-pokoje hotelowe schludne i bardzo wygodne,
Nie wiem co jeszcze napisać, bo ciągle jestem pod wrażeniem. Szczególnie cieszy mnie zadowolenie Państwa Młodych :) :) ..kochanych naszych dzieciaków:):)

Byłam na wielu imprezach w Łodzi, naprawdę w różnych lokalach i mogę smiało twierdzić, że w Tamadzie jest niedrogo i naprawdę baaardzo smacznie :) .
Wiem, że nie wszystkim się dogodzi, zawsze znajdzie się jakaś maruda. Skoro jednak goście weselni byli zachwyceni- to najlepsza reklama dla tego lokalu.
Pozdrawiam właścicieli.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Wrz 06, 2010 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:45 am   

Ja bawiłam się w Tamadzie na jednym weselu, które bardzo miło wspominam. Obsługa to faktycznie młodzi ludzie, ale dawali sobie świetnie radę. Jedzenie było bardzo dobre no i pięknie przybrane stoły. Nasze zaręczyny również się tam odbyły (w restauracji) i z tego co udało mi się wyciągnąć od mojego D obsługa świetnie z nim współpracowała w organizowaniu tego wieczoru, a nawet dostaliśmy szampana na koszt firmy 8) I z pewnością nasz wybór padnie na Tamadę jeśli chodzi o wesele :)
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:02 pm   

Wiele osób mówi, że od jakiegoś czasu Tamada się popsuła, głównie pod względem kulinarnym.
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 11:27 pm   

Ja miałam wesele w wakacje i mam wręcz odmienne wrażenie. Od około pół roku mają nowego kucharza i wprowadził wiele nowych potraw. Dla mnie zawsze tam było dobre jedzonko a i to co było u mnie na weselu też było pyszne. I tak jak piszą co niektórzy wyżej tego jedzenia było ponad miarę. Miałam kilu gości z Łodzi i wręcz byli zdziwieni, że w takiej cenie można mieć takie wesele w takiej sali z taką ilością jedzenia !
 
 
strong 

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 7:15 pm   

Bardzo sympatyczna sala. Polecam. Wszystko ciepłe i smaczne
_________________
Music is my extasy...
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 3:07 pm   

na sali aktualnie trwa remont(do kwietnia najprawdopodobniej) z tego co było mi powiedziane ma nastąpic całkowita zmiana wystroju sali, ceny na 2012 beda ustalone w okolicach marca 2011
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:25 pm   

czy znane juz sa nowe ceny w tamadzie ?
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
TAMADA 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sob Maj 21, 2011 10:22 am   

Mam nadzieję, że nie narażę się moderatorom ale ustosunkowuje się tylko do poprzednich wpisów :)
Zuza12345 napisał/a:
ma nastąpic całkowita zmiana wystroju sali

Sala po zmianach

a tu reszta zdjęć do wglądu -> ZDJĘCIA

Sylvia i Tomek napisał/a:
czy znane juz sa nowe ceny w tamadzie ?

Aktualna propozycja menu wraz z cenami -> MENU I CENY
_________________
ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW
 
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 21, 2011 4:05 pm   

Bardzo ładny wystrój na zdjęciach, moim zdaniem :)
Trafiony w mój gust.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
Ostatnio zmieniony przez MałaMi Sob Maj 21, 2011 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl