Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GOŚCINNA"
Autor Wiadomość
Frotka 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 4:02 pm   "GOŚCINNA"

Restauracja "Gościnna" - 24 maja miał wesele mój brat. Sala na max 90-100 osób. Nie mieliśmy wcześniej żadnej opinii na temat tej sali. Jej zaleta jest to, że jest tania i jest wiele wolnych terminów jeśli ktoś potrzebuje sali "na szybko". W środku bardzo ładnie (sama sala) jednak odstrasza przedsionek! Toalety takie sobie, ale czysto. Jedzenie pozostawia wiele do życzenia... rosół - sama woda, flaki czymś zalatują, a barszcz taka kwaśnica, że do ust ciężko włożyć. Jedzenia na stole nie ruszałam, bo jak zjadłam rosół, to bałam sie brać cokolwiek do ust. Obsługa jest bardzo miła, aczkolwiek tata klikakrotnie musiał zrwacać uwagę, żeby podali np. herbatę lub kawę, a jak już podawali, to wtedy jak większość ludzi była na parkiecie. Po weselu mogliśmy zabrać wszystko to co było na stołach oraz mięso, które zostało. Podsumowując sala zachwyca wyglądem i miłą obsługą. Ogólnie nie polecam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 5:04 pm   

Kiedyś czesto bywałam w Gościnnej, na piwku ze znajomymi i nigdy bym tam nie wyprawila wesela, niestety wyglad i cala reszta pozostawia wiele do życzenia... :/
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 12:59 pm   

W najbliższą sobotę (16.08)będę tam gościem weselnym..
Zrobię parę zdjęć, wtedy każdy sobie oceni salę ;)

[ Dodano: Pon Sie 18, 2008 12:19 am ]
Restauracja Gościnna ul. Puszkina

Mała, całkiem przytulna sala. Na ścianach są optycznie powiększające przestrzeń lustra. Dużym minusem są płytki :kwasny: przez co podczas tańczenia zdarzały się poślizgi..

Jedzenie :-? już na samym początku podano wodnisty rosół, drugiej zupy- flaków nawet nie próbowałam.. Natomiast mięso było smacznie przyrządzone, dobre były też śledzie w pierzynie oraz przepyszny tort :lol: który został zamówiony przez salę.

Obsługa młoda, zorganizowana, zwinna. Szkoda tylko, że mieli na sobie czarne koszulki CocaColi i to wyglądało troszkę nieprofesjonalnie..

Toalety..takie jak w miejscach publicznych.. Zakręcona ciepła woda :|

Mimo tych minusów wesele było świetne dzięki niesamowitej atmosferze rodzin Państwa Młodych oraz zespołowi, który rozkręcił imprezę :!:

IMG_stół.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 929 raz(y) 88.67 KB

IMG_sala1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 853 raz(y) 68.4 KB

IMG_sala.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 94.33 KB

_________________
 
 
Roberto 

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 1:50 pm   

Witam serdecznie,

Czy ktoś może ostatnio bawił się na weselu w Gościnnej i może podać najaktualniejsza opinię? Zastanawiamy się z M. nad tą salą z uwagi na cenę.

Z góry dziękuje za pomoc
 
 
(:Narzeczona:) 

Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 1:41 pm   

witam bawiłam się dwukrotnie na tej sali na weselu. Nie rozumiem czemu są tak negatywne opinie. Ogólnie sala na pewno nie jest zachwycająca, raczej taki średni standard ale jak ktoś szuka tańszej sali to moim zdaniem ta jest odpowiednia, ja osobiście bawiłam się na niej raz na weselu na 60 osób i raz na 40 osób więc było luźno- moim zdaniem to bardzo ważne, było dużo miejsca do tańczenia, mimo ze nie było parkietu nie było ślisko-ja tego nie czułam. Jedzenie moim zdaniem bardzo dobre- może nie wyszukane(oprócz zurka podanego w "dzbanuszku" z chleba-rewelacja) tradycyjne polskie danie bardzo smaczne. Toalety są czyste i zadbane. Obsługa młoda i bardzo miła- na weselach gdzie ja byłam była ubrana elegancko. Ogólnie jest to sala o średnim standardzie czyli dla osób które chcą skromniejsze wesele. Ja osobiście super się bawiłam:)
 
 
ibda 

Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 9:32 pm   

Witam
Widze bardzo zroznicowane opinie,przez co zaczelam sie obawiac troszke tego jedzenia :( .Mam nadzieje ze nie jest tak zle.Restauracje mamy zarezerwowana na kwiecien tego roku tak wiec po i ja dopisze jak bylo :)
A i jezeli chodzi o wystroj sali to mnie sie podoba,ale wiadomo sa gusta i gusciki i jest tanio:)
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 7:28 pm   

ibda my będziemy mieć we wrześniu tam wesele :)
byliśmy w tym tygodniu jeszcze pogadać z właścicielką i zjeść tam obiadek (dużo, tanio i smacznie) - jest smacznie,a kelnerzy na co dzień są ubrani w spodnie w kancik , biała koszula i kamizelka

menu się rozszerzyło jeśli chodzi o wesele i cena troszkę poszła w górę ale myślę że wszystko się uda, z menu zresztą wynika że goście z głodu nie padną i nie pójdą do domu głodni :)

podejrzewam że wcześniejsze opinie o tej sali krązą dlatego że prawdopodobnie miał ten lokal ktoś inny. teraz jest odnowiony i myślę że właścicielka obecna chce nadrobić i zmienić opinię o restauracji

PS: tort jest piętrowy z fontanną świetlną i figurką młodych :)
szatania jest zamykana na klucz, schowek na alkohol też
_________________
 
 
braciak 

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 7:50 pm   

Witam serdecznie jestem tu nowy, ale jak czytam takie paskudne opinie na temat tego lokalu, to aż mnie rzuca.. Byłem tam na imprezce we wrzesniu i było gitarka. Jedzenie czad i full orkiestra była wyczesana. Ja planuje swój slub na wrzesień 2011 i w poniedziałek wybieram sie spisac umowe, mam nadzieję ze się nie zawiodę. :smile:
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 4:35 pm   

oferta weselna na rok 2010 jaką otrzymaliśmy

dania gorące (do wyboru)

DANIE 1

rosół z makaronem lub kołdunami
- filet z piersi kurczaka
- kotlet schabowy panierowany
- kieszeń smakosza (ser,szynka)
- kotlet a`la de volaille
- kotlet hawajski (ser, ananas)
- brizol ułański (pieczarka)
- szaszłyk
- brzoskwiniowa pierś z kurczaka
- udka faszerowane pieczarką
- pieczeń w sosie
- zraziki zawijane w sosie

- ziemniaki
- frytki
- ziemniaczki zapiekane
- kluski śląskie

- bukiet surówek
- buraczki zasmażane
- marchewka z groszkiem

DANIE 2

- flaki wołowe
- żurek staropoloski w chlebku z jajkiem i kiełbasą
- barszczyk czerwony z uszkami
- krem z pieczarek z groszkiem ptysiowym

DANIE 3

- udka pieczone płonące, bigos
- kluski łowickie z mięsem, kapusta zasmażana
- pieczeń w sosie, kluski śląskie, kapustka zasmażana
- strogonoff , kluski półfrancuskie

DANIE 4

- barszczyk czerwony z pasztecikiem lub krokietem
- żurek staropolski z jajkiem i kiełbasą

zimne zakąski (wszystko)

- wędliny: szynka, baleron, golonka, salami
- mięsa pieczone: karczek, rolada boczkowa, rolada z kurczaka
- kurczak faszerowany pieczony
- ozorki w galarecie
- zimne nóżki
- tymbaliki
- pstrąg faszerowany pieczony
- ryba po grecku
- rolmopsy
- śledzie w oleju, śmietanie, miodzie
- jajka faszerowane pastą z łososia i ziołową
- babeczki vinegretki z mięsem i żurawiną
- sałatka pekińska z kurczakiem wędzonym
- sałatka grecka z serem feta
- sałatka śledziowa
- sałatka pieczarkowa

- masło
- pieczywo jasne i ciemne
- przystawki (ogórek, pomidor, papryka)

napoje

- kawa, herbata
- napoje gazowane 0,5l na osobę
- soki owocowe 0,5l na osobę

na słodko

- tort weselny piętrowy, płonący (bita śmietana lub krem)
- deser lodowy (po pierwszym daniu podawany)
- ciasta (sernik, z galaretką, zebra, cytrynowe, szarlotka)

koszt 130zł / osoby

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 9:44 pm ]
wczoraj byłam przed innym weselem zobaczyć jak wyglądają stoły :D
wyglądają na prawdę dobrze i ogólnie bardzo dobre wrażenie wszystko robi, zdjęcia u mnie w dzienniczku :)
_________________
 
 
ewusiak 

Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 12:17 pm   

Witam , ja tez mam wesele w Gośinnej, w pazdzierniku na 65 osob, co do stołów to tylko mi nie odpowiadaja te czerwony płachty pod obrusem , szkoda ze nie sa pomaranczowe jak sciany, bo kiedys gosicnna byla pomalowana na czerwono to bylo oki, czekałam na pokrowce na krzesła bo jeszcz ew kwietniu byla nadzieja ze będa, ale niestety ;(
moi tesciowie przyszli :) ostatnio si etam bawili i tylko im rosół nie smakował , reszta OKI,

[ Dodano: Czw Paź 07, 2010 10:37 pm ]
Juz po weselu :) bylo 54 osoby, niestety wolałabym sale na ktorej mozna tanczyc w tzw. koło , w gościnnej sie nie dało, bylo ciasno i nie wygodnie. Kelnerka Agnieszka - nie polecam, dziewczyna chyba zapomniala o usmiechu, za to chyba jak nie pomyliłam pan. Paweł rewelacja. Stoł wiejski pycha, dania na ciepło też dobre, ale zimne przekąski hmmm. ale pamietajcie nie ma zabawy bez ryzyka ;) ))
 
 
beata82 

Dołączyła: 21 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 7:48 pm   

Była 15 września tego roku na weselu w restauracji GOŚCINNA.Uważam że sala z wyglądu jest przyzwoita niestety jak na 70 osób jest stanowczo za mała.Jedzenie smakowało jak pomyje a to co było na stołach było skiśnięte ,powinien zająć tym się sanepid . Kto to słyszał żeby 70 osób obsługiwał jeden kelner . Na temat kucharek wypowiem się tak ,że w połowie wesela były pijane i nie mają zielonego pojęcia o gotowaniu nawet o głupią herbatę trzeba było się prosić.Szczerze nikomu NIE POLECAM !! !!!!!!!
 
 
gabi3 

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 1:35 pm   

Witam i jestem w szoku, jak można napisać takie oszczerstwa tylko dlatego że ktoś na tym weselu wykorkował.Też byłem na tej imprezie 15 września i gdyby nie ta przypadkowa śmierć gościa weselnego wszystko byłoby super. Wujaszek kipnoł na zawał, a sala nie ma z tym nic wspólnego. Ja jadem wszystko i wszystko było smaczne i świeże, sala odpowiednich rozmiarów jak na taką iość osób, tym bardziej że mało tańczyliśmy z wiadomego powodu. Ja widziałem 3 kelnerów i w żadnym wypadku nikt nie był pijany. Jestem z rodziny młodego a młodej rodzina była nieżle zwalona i to u nich wujo się przekręci, a teraz próbują oczernić super lokal. To brednie, jedzenie super, miła obsuga i zawsze jak poprosiłem to herbate dostałem. Polecam ten lokal.
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 12:57 pm   

Hej, byłam tam całkiem niedawno na weselisku, więc mam świeże wieści. Moje wrażenia są bardzo pozytywne, bo zabawa była po prostu super  To było wesele koleżanki ze studiów, nie za dużo osób, tak ok. 60, o dziwo idea była taka że zapraszają więcej młodych ludzi (znajomych, przyjaciół) a z rodziny tylko najbliższych, nie ciotki co to je raz w życiu widzieli. No i wypadło bardzo fajnie, wszyscy bawili się do rana, starsi chcieli dorównywać młodszym w tańcach, ba - nie raz byli jeszcze lepsi! ;) Co do samej sali to była elegancko przystrojona, na krzesła i stoły ładnie przystrojone, do tego te drugie po prostu uginały się pod mnóstwem smacznych dań i przystawek. Wymiarowo może nie za duża, ale jak na taką ilość osób to mieliśmy luz i do tańca i do jedzenia. Naprawdę fajne miejsce za rozsądne pieniądze jak się dowiedziałam, a to dla młodych teraz też bardzo istotne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl