Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Metius Piotrków Tryb
Autor Wiadomość
kora1967 

Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 4:16 pm   Zespół Metius Piotrków Tryb

Jakie macie opinie o tym zespole?

[ Dodano: Wto Mar 27, 2012 5:37 pm ]
Może juz późno na odpisanie, ale to bardzo solidna Kapela.
 
 
Bazylia 

Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 3:59 pm   

Witam,
czy mogłabym prosić o opinie na temat zespołu Metius z Piotrkowa Trybunalskiego?
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 6:37 pm   

podbijam temat czy są jakies nowe opinie? ktoś się ostatnio bawil z zespołem?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 8:27 pm   

dziduunia, w październiku 2014 byłam na weselu, na którym grali. Na weselu mnie i Mężowi baaardzo się podobało, zespół grał naprawdę świetnie, bardzo fajny repertuar, kontakt z gośćmi też ok, byliśmy zachwyceni. Natomiast na poprawinach, hmm, było gorzej, piosenki jakieś takie sobie. Ze względu na odległość i małe dziecko w domu mieliśmy wyjść wcześniej, o 19 (impreza była przewidziana chyba do 21), a bez żalu wyszliśmy po 18, akurat zaczynał się jakiś konkurs. Nie wiem, może potem impreza bardziej się rozkręciła, jak to zazwyczaj na poprawinach, najlepsza zabawa jest na końcu :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 10:35 pm   

my mamy jednodniowe wesele wiec cieszy mnie opinia :) jednak zastanawia mnie skad ta roznica "poziomu"? ze na weselu bylo super a na poprawinach niekoniecznie? moze mlodzi inny repertuar wymyslili inne atrakcje? nie wiem... a jak konkursu? zabawy z goscmi? jak z przerwami?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 8:35 am   

dziduunia, to już było jakiś czas temu, szczerze powiem, że nie pamiętam jakie były zabawy (ale na pewno coś było na weselu, tylko nie mogę sobie przypomnieć), biesiada przy stołach była, a co do konkursów to jak napisałam wcześniej wyszliśmy jak się zaczynały na poprawinach, więc nie mam pojęcia co tam się działo. Przerwy nie za długie.
Skąd ta różnica poziomów - nie wiem, może to były tylko moje i Męża odczucia, po prostu przez te 2-3 h na poprawinach większość piosenek była taka, że nie chciało się nam wychodzić na parkiet, ale ludzie ogólnie się bawili, choć wiadomo, że po całonocnym weselu goście byli jeszcze trochę ospali :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Lip 25, 2015 8:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 9:34 am   

no nic jade ich posluchac w tym tygodniu to zobaczymy co dalej:) generalnie mam 3 zespoly do wyboru wsrod nich jest wlasnie ten. do soboty się rozstrzygnie sprawa mam nadzieje:)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 12:21 pm   

dziduunia, to życzę powodzenia w wyborze :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl