Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa
Autor Wiadomość
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 6:27 pm   

Mnie również Czarny Staw w starym klimacie bardziej się podobał...ciesze się, że zmiany nastąpiły po naszym weselu... :)
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 7:18 pm   

Zdjęcia z zewnątrz

[ Dodano: Czw Lip 11, 2013 8:22 pm ]
kolejne

z8.gif
Pobierz Plik ściągnięto 1076 raz(y) 57.53 KB

z7.gif
Pobierz Plik ściągnięto 970 raz(y) 67.6 KB

z6.gif
Pobierz Plik ściągnięto 892 raz(y) 64.13 KB

z5.gif
Pobierz Plik ściągnięto 875 raz(y) 61.09 KB

z4.gif
Pobierz Plik ściągnięto 873 raz(y) 72.7 KB

z3.gif
Pobierz Plik ściągnięto 876 raz(y) 76.85 KB

z2.gif
Pobierz Plik ściągnięto 935 raz(y) 86.13 KB

z1.gif
Pobierz Plik ściągnięto 950 raz(y) 73.59 KB

_________________
Skyler

 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 8:39 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
wygląda to tak jakby im zostało trochę materiału z budowy Białego Pałacu i nie mieli co z tym zrobić więc umieścili tam


Zawsze to jakiś pomysł :roll:
Faktycznie te kolumny są masakryczne... Kompletnie nie pasują do urokliwej karmczy jaką kiedyś był Czarny Staw :-)
_________________

 
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 5:22 pm   

kakonka napisał/a:
kasia_m85 napisał/a:
Jako zwolenniczka klimatu Czarnego Stawu jestem w szoku,że właściciele tak "zniszczyli" to miejsce :? Było fajnie,klimatycznie a teraz jest moim zdaniem beznadziejnie. Niepotrzebnie chcą zrobić kopię Białego Pałacu


mogę się pod tym podpisać.


i ja rowniez. Porazka to teraz wyglada
_________________
aga22666

 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 5:25 pm   

Oby tylko wszystkich sal nie uraczyli takim "oszałamiającym" wejściem:( przynajmnie nie do przyszłego sezonu.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 12:22 pm   

Pytałam się czy na przyszły rok przewidziane są jakieś prace na zewnątrz, ale dostałam odpowiedź, że nic już na zewnątrz nie będzie remontowane. Jedynie mniejsza sala będzie remontowana.
_________________
Skyler

 
 
Elleliz 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 1:34 pm   

Ogladalam dzisiaj sale w Czarnym stawie (osobiście jestem fanką stylu jak w Białym Pałacu wiec kierunek w jakim idą po remoncie jest dla mnie na plus.)
W pażdzierniku ma być remontowana sala pałacowa(najmniejsza i ma tez isc w stronę bialego pałacu-podobno wiekszy popyt na taki styl,stad idą w taki styl.)
Zastanawiam się nad salą różaną bo wesele planujemy na 80osób i może ktoś kto miał w tej sali wesele rozwieje moje obawy... Mianowicie czy parkiet do tańczenia przy takiej ilości gości nie jest za maly?
Jak wyglada sprawa gości podczas gdy w innych salach tez są wesela? Robimy wesele w wakacje wiec gdy wszyscy rozejda się po ogrodzie to czy nie bedzie jak na bazarze lub pod marketem ?
No i zastanawia mnie jeszcze jedno ,czy te schody prowadzące na górę do pokoi hotelowych naprzeciwko wejscia sa przypisane dla gosci z rozanej czy sa glownymi schodami do hotelu? Nie dopytałam o to a jest to istotne czy ktoś obcy bedzie sie tam kręcił podczas gdy sala bedzie zapewne otwarta...

Bardzo bede wdzięczna za wszelkie informację i podpowiedzi na co ewentualnie zwrócić jeszcze uwage :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny młode i męzatki oczywiscie rowniez ;)
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 8:22 pm   

Z tego co wiem to Sala Różana jest większa od Pałacowej a Pałacowa jest do 85 osób wiec myślę że przy weselu na 80 osób w Sali Różanej nie będzie problemu. Jeśli chodzi natomiast o te schody do pokoi to owszem, są dla wszystkich a nie tylko dla gości z Sali Różanej.
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 12:25 pm   

byłam parę dni temu w Czarnym Stawie...kolumny w ogóle nie pasują...dobrze, że nasze wesele było rok temu;)
 
 
paula86 

Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 5:31 pm   

Witam a jaka jest cena od talerzyka.planujemy ślub na 100osób plus 17 dzieci
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 8:30 pm   

paula86, na 2013 r to 205 zł , dzieci do lat 10 150 zł.
_________________
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 4:55 am   

i 150 zł płaci sie tez za fotografa, kamerzystę czy orkiestrę lub dj (zależy kto kogo ma )

[ Dodano: Nie Wrz 08, 2013 11:22 pm ]
Właśnie jesteśmy po naszym weselu w Czarnym Stawie - Sala Pałacowa! jak najbardziej polecam! obsługa rewelacyjna! czterech przystojniaków plus przystojniak w garniaku ! ogarniali temat! rewelacyjnie! Panowie dbali o to żeby nq sali sali niczego nie zabrakło i żeby goście byli zadowoleni! jedzenie rewelacyjne (jak zawsze zresztą w Czarnym Stawie). Donosili, wymieniali i spełniali zachciewajki gości!!!! dzięki Panom z obsługi wszyscy goście stwierdzają ze impreza zaje......!!!!! Do tego rewelacyjnie zorganizowana i czuwająca nad wszystkim właściciela Pani Beata!!życzę wszystkim tak superowskich wesel jak nasze! Oczywiście nie można pominąc super DJ Adama Cebui!!!! oraz zaj....fotografek Anity Komorowskiej i jej Siostry Dorotki!!! Polecam salę, DJ i Fotografa!!!!!!
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 8:23 am   

paula86 napisał/a:
Witam a jaka jest cena od talerzyka.planujemy ślub na 100osób plus 17 dzieci


Chyba, że ślub chcecie wziąć w piątek, a nie w sobotę, wtedy ceny też inaczej wyglądają. Jeśli potrzebujecie miejsc noclegowych koniecznie zobaczcie pokoje na górze, one są jak wisienka na torcie
_________________
Skyler

 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 12:20 pm   

Na rok 2014 z tego co wiem 210 zł
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 3:31 pm   

moniska napisał/a:
Na rok 2014 z tego co wiem 210 zł


Moniska za jednodniowe 210?
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 4:53 pm   

Tak. Z poprawinami nie wiem ile jest.
_________________
Skyler

 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 8:25 pm   

W Czarnym Stawie byłam na weselu siostry mojego M. - sala różana. Zrobiła na mnie świetne wrażenie. Jedzenie bardzo dobre, kelnerzy skakali nad nami, co chwila cos zabierali ze stołu i przynosili świeże porcje, żeby nic nie obeschło, zeby wszystko było świeże. Sala bardzo ładna, dużo miejsca na dworze:) Bardzo fajne miejsce!
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 10:25 pm   

;)poczytałam ,blog super:)powodzenia w przygotowaniach;)
_________________


 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 8:27 am   

Skyler napisał/a:
Tak. Z poprawinami nie wiem ile jest.

Hmm.. :/ Dużo... Wierzę Wam że sala na wsyokim poziomie jednak nie na moją kieszeń... Utwierdzam się że muszę jednak szukać sal dalej pod Łodzią, wtedy za taką kwotę mogłabym zorganizować wypasione wesele z poprawinami.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 12:24 pm   

saszka napisał/a:
Skyler napisał/a:
Tak. Z poprawinami nie wiem ile jest.

Hmm.. :/ Dużo... Wierzę Wam że sala na wsyokim poziomie jednak nie na moją kieszeń... Utwierdzam się że muszę jednak szukać sal dalej pod Łodzią, wtedy za taką kwotę mogłabym zorganizować wypasione wesele z poprawinami.


saszka, zależy gdzie. Ja pochodzę z poza Łodzi i nie zdecydowałam się na to, żeby tam robić wesele z 3 powodów:

ceny oscylowały podobnie 180 - 240 zł bez poprawin z poprawinami + zazwyczaj 60 - 90 zł za wiele mniej niż mam w standardzie w CS

sale zdecydowanie na duże wesela 180 +


CS nas urzekł, jedzeniem, klimatem...całością:D


ale wiadomo, można też trafić na fajne sale. Mnie interesowała ta sala w Syberii ale jednak narzeczony stwierdził, że to bez sensu.
_________________
Skyler

 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 12:50 pm   

Skyler całkowicie się z Tobą zgadzam :)
Jednak między 180 a 240 masz 60zł różnicy na osobie. Będę miała ok 120-130 osób to jest już się robi jakies 7 tys. A sama dobrze wiesz że sama sala to nie wszystkie wydatki...

Wstępny rajd po salach już chyba mam za sobą i jakies typy mam, ale jeszcze będę oglądać. Jak się zdecyduje to dam znać.
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 9:23 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu, które odbyło się w Czarnym Stawie. Sala Różana piękna, odnowiona prezentuje się jeszcze lepiej niż przed remontem. Jeśli chodzi o obsługę nie mamy się do czego przyczepić, panowie kelnerzy to profesjonaliści, dbali o to, aby niczego nie brakowało, często wymieniali brudne naczynia i dokładali jedzenia, gdy się kończyło. Spełniali wszystkie zachcianki gości. Wódka stała na stołach w pojemnikach z lodem, który również wymieniali, także była non stop schłodzona. Jedzenie rewelacyjne !! 5 gorących dań i mnóstwo zimnych zakąsek, wszystko świeże i pyszne. Nad całą imprezą czuwała Pani menadżer :)

A po całonocnej imprezie czekał na nas piękny apartament ze śniadaniem :)

Polecamy wszystkim Czarny Staw, była to pierwsza i jedyna sala, którą odwiedziliśmy podczas wyboru lokalu na wesele i nie żałujemy, było pięknie !

Dziękujemy Martyna i Marcin 14.09.2013 :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 9:40 pm   

Powiedzcie mi sala pod Aniołami to do ilu jest osób?
_________________

 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 7:27 am   

ok 140 - 145 spokojnie wtedy inne ustawienie stołów się robi.
_________________
Skyler

 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 4:00 pm   

Byłam w Czarnym Stawie na dwóch weselach i jednej firmowej wigilii. Było to za czasów starego wystroju więc o nim nie będę mówić, ale zapewnić mogę, że jedzenie zawsze było tam świetne, a i obsługa w trakcie imprezy bez zarzutu. Więc jeśli komuś wystrój odpowiada, to reszta nie powinna zawieść.
_________________

 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 7:18 pm   

Czy ma Ktoś aktualne wieści o Czarnym Stawie?
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Gru 05, 2013 6:40 am   

Byłam jakieś dwa tygodnie temu. Właśnie remontowali Sale Pałacową. Szkoda ze w tym roku sylwestra nie spędzamy na żadnym balu bo pewnie wybralibyśmy Czarny Staw
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 8:31 pm   

Córka była w minioną sobotę, bo właśnie szuka sali :) . W Sali Pałacowej faktycznie jest remont, otwarta jest tylko część jadalna, która jest robiona na styl Białego Pałacu w Niesięcinie. Ten sam właściciel to pewnie i ten sam dekorator wnętrz :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 8:47 pm   

Haliśka Band napisał/a:
Ten sam właściciel to pewnie i ten sam dekorator wnętrz

Nie wiem czemu ale do tej pory wydawało mi się, że właściciel CS to właściciel Szmaragdowego Ogrodu a nie Białego Pałacu :) Tak mi się kiedyś o uszy obiło...
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 12:52 pm   

Cytat:
Nie wiem czemu ale do tej pory wydawało mi się, że właściciel CS to właściciel Szmaragdowego Ogrodu a nie Białego Pałacu Tak mi się kiedyś o uszy obiło...
_________________
nie nie. Czarny Staw i Biały Pałac to ta sama właścicielka :)
 
 
patysia 

Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2014 7:25 pm   

nasze wesele odbędzie się w Czarnym Stawie we wrześniu przyszlego roku. czy mógłby mi ktoś opisać, w jaki sposób podawane są posiłki- chodzi mi głównie o dwa pierwsze dania
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2014 9:23 pm   

Nasze wesele było w ubiegłym roku we wrześniu ale z tego co wiem to pod względem jedzenia nic się nie zmieniło. Podawana jest zupka w wazach a potem na półmiskach podawane sa mięsa i dodatki. Panowie kelnerzy czuwają i jak tylko widza że na którymś z półmiskowy robi się pustawo to zabierają i zaraza uzupełniają. Nie ma opcji ze ktoś zje komuś kotlet :wink: można jeść do bólu bo nie jest liczone po sztuce na osobę. Oczywiście zupę podają dopiero jak wszyscy zajmą swoje miejsca. Na pewno będzie zadowolona. jedzenie jest przepyszne i wszyscy goście chwalą do tej pory :) . My sami zresztą bardzo często nadal jeździmy do czarnego Stawu na obiadki :wink: Ważne jest też to ze jedzenie nie jest udziwnione bo jednak na weselu i przy alkoholu nie ma co kombinować, a to które proponują w Czarnym Stawie smakuje i młodym i babciom i wujkom. Nie ma sie do czego przyczepić. Oczywiście godziny posiłków ustalicie sobie przed samym weselem ale tu Pani Beata właścicielka oczywiście służy radą i podpowiedzią - jak we wszystkich sprawach zresztą.
Ostatnio zmieniony przez izus38 Sob Lip 12, 2014 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patka88 

Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2014 11:14 pm   

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) jestem nowa na forum, choć przeczytałam w miarę dokładnie wszystkie posty dot. tej sali :lol: powiedzcie mi, proszę
czy ktoś ostatnio organizował wesele w cs? jak wrażenia?
nikt z naszych znajomych/rodziny się tam nie bawił, pokierowani intuicją i opiniami formumowymi, zarezerwowaliśmy wstępnie termin na 30.05.2015, sala pod aniołami... wszelkie informacje mile widziane, śmiało :)
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 5:32 am   

Myślę że możesz spać spokojnie :-) . Dobra decyzja i na pewno będziecie zadowolenie z wyboru czarnego Stawu (Wasi goście zresztą też). Jak już pisałam wcześniej my mieliśmy wesele w Czarnym Stawie we wrześniu 2013 w Sali Pałacowej i wszystko było jak należny. byliśmy bardzo zadowoleni i Nasi goście również byli od ogromnym wrażeniem. Pani Beata jakby co wszystko wyjaśni, podpowie, doradzi. Obsługa na weselu też na najwyższym poziomie naprawdę!!!!. Gdybym miała wybierać jeszcze raz sale na wesele to na pewno byłby to Czarny Staw.
Ostatnio zmieniony przez izus38 Czw Sie 07, 2014 5:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
loletka89 

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 16, 2014 3:33 pm   

Patka88 napisał/a:
serdecznie
Tak się składa że nasze wesele jess tam dwa tygodnie przed waszym :) z tego co bylismy, czytalismy i slyszelismy nie ma dovczego sie tam przyczepic. menadzeka jest elastyczna i z tego co zauwazylismy bardzo otwarta na propozycje :)
 
 
Kati90 

Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 6:57 am   

Ja byłam w czarnym stawie juz na dwóch weselach. Było pięknie i smacznie. Tylko troszkę daleko od Łodzi ;)
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 10:37 am   

My z mężem możemy tylko innym polecać to miejsce :D Mamy cudowne wspomnienia związane z naszego wesela i to dzięki urokowi tego miejsca i niezwykle profesjonalnej obsłudze. Pani właścicielka i pani menadżer bardzo pomocne i zawsze można było na nie liczyć:) Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Ambrozja nie jedzenie :) Pokoje w części hotelowej naszym gościom bardzo przypadły do gustu. Jeżeli chcecie aby wasze wesele było perfekcyjne i niezapomniane naprawdę polecamy Czarny Staw. A my z całego serca dziękujemy za Nasz dzień całej ekipie z Czarnego Stawu :)

Milena i Tomek
_________________
Skyler

 
 
beatrice 

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: łodzkie
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 7:40 pm   

Witam
nasze wesele odbyło się w sierpniu 2014. było gorąco - ale na sali przyzwoicie:)
Wesele zorganizowane było na najwyższym poziomie. Goście bardzo chwalili sobie obsługę oraz jedzenie.
O nic nie musieliśmy się martwić, obsługa komunikowała się z zespołem. wszystko było na czas. Posiłki uzupełniane. Tort ładnie podany.
warto przyjąć rady właścicieli.

to było naprawdę fajne wesele, szkoda, że noc mija tak szybko:):)

dziękujemy, polecamy , pozdrawiamy
B&A
 
 
Miss_ouri 

Dołączyła: 10 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 4:40 pm   CS - prostota i elegancja

My mamy wesele w CS w czerwcu 2015 - sala pod Aniołami.
Wszystkie sale są piękne, ale największa - Pod Aniołami jest moim zdaniem najbardziej elegancka, biała, czysta, lekka, przestronna, a mimo wszystko nie jest obciążona przepychem i ciężkimi kolumnami z Zeusem, czy Afrodytą (jak w Białym Pałacu).
Jeśli ktoś zdecydował się na CS, polecam pojechać parę razy na sobotni/niedzielny obiad. Jedzenie jest pyszne, a będzie to na pewno przedsmak przed weselem. :) Tych, którzy jeszcze szukają, to po prostu zachęcam, by pojechać i po prostu zobaczyć, jak świetne jest to miejsce.
Kolumny przed wejściem może nie są najlepszym rozwiązaniem, jednak pozostaje to bez znaczenia dla całości!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
 
Patka88 

Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 10:42 am   ocena wesela:) własnego;-)

kilka miesięcy temu pytałam Was o wrażenia weselne z tej sali, dziękuję za odpowiedzi:) a teraz sama już mogę się wypowiedzieć, bo mieliśmy tam wesele 23.05 na sali 'pod aniołami'
naprawdę polecam - obsługa panów kelnerów na najwyższym poziomie, bardzo się starali by na stołach niczego nie zabrakło, pani właścicielka i pani menadżer przemiłe i pomocne,sala bardzo ładnie przystrojona, przyjemna okolica...
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to niezbyt smaczne zakąski, kilku gości zgłaszało, że nie są dobre... ja nie jadłam więc to nie moja opinia.
Ciepłe posiłki (w sumie 5, w tańszej wersji) były pycha (oprócz kluski półfrancuskiej i warzyw blanszowanych w drugim daniu, to mi nie podpasowało, pewnie rzecz gustu).
Ogólnie POLECAM. Małe minusiki praktycznie są przyćmione ogólnymi pozytywnymi wrażeniami naszymi i naszych gości!
Pozdrawiamy serdecznie całą obsługę naszego wesela:)
Patrycja i Maciek
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 12:21 am   

co do przekąsek się zgadzam.
reszta bez zarzutu :)
_________________
Tomek
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:06 pm   

Czy wiecie do ilu osób mieści sala pod Aniołami ? :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Patka88 

Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 9:15 pm   

U nas bylo sto nascie osob,chyba 116 gosci,nie licze orkiestry i kamerzysty. I wszyscy sie zmiescili bezproblemowo :)
 
 
patysia 

Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 7:59 pm   

Nasze wesele odbyło się w ubiegłą sobotę w sali Pałacowej. Lepiej trafić nie mogliśmy. Obsługa na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne i w takich ilościach, że nie sposób było wszystkiego spróbować. Duża część gości nocowała - pokoje były śliczne i czyste, a rano porządne śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.
Pani Beata jest bardzo miła, pomocna i niesamowicie zorganizowana. Mimo 6 wesel odbywających się co sobotę, do każdej pary podchodzi indywidualnie, z uśmiechem i zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na pytania.
 
 
Marciocha12345 

Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 12:43 pm   

witam szukam sali na wesele. hcialabym aby odbylo sie w czarnyms tawie . czy ktos zna obecny cennik ? czy ktos mial wesele w tym roku badz orientuje sie ? chcialam ta najmneijsza sale to chyba różana - na ile jest ona osób i jaki koszt za osoba? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
 
patysia 

Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 8:31 pm   

Najmniejsza sala to Pałacowa. Na Różaną trzeba mieć 80 osób.
Co do cen to my płaciliśmy za tegoroczne wesele 210zł (150 za dzieci i obsługę), ale umowa była podpisywana rok temu, wiec nie wiem czy nic się nie zmieniło
 
 
Marciocha12345 

Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 1:47 pm   

sala to Pałacowa hmm ok a orientujecie sie na ile osob jest ta sala ?
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 1:37 pm   

Wczoraj byłam oglądać Czarny Staw i cennik do 2017r. czyli 210 zł od osoby i 150 zł od fotografa , zespołu, dzieci etc. jest niezmienny. Sala Pałacowa mieści tak na moje oko 60 max 70 osób. Jest super umiejscowiona, całkowite wyjście na ogród :) a i z tego co mi wiadomo, do przyszłego roku mają zwiększyć teren ogrodu i stawu :) zrobi się z tego taki mały park :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 1:42 am   

Również interesuję się salami w Czarnym Stawie. Dostałam na maila menu i są dwa warianty. Jeden za 210 zł od osoby, drugi tańszy 190 zł. Różnią się drugim daniem. W droższej wersji tych dań jest chyba 8, w tańszej 1. Poza tym przy tańszej wersji nie ma możliwości wyboru sałatek, są z góry ustalone 3 rodzaje. Poza tym większych różnic nie ma. To tylko info z maila może podczas osobistej wizyty da się coś utargować :P

Mam jednak pytanie do Was :) Przejrzałam cały temat i wyszło mi że Sala Pod Aniołami jest największa, różana średnia, a pałacowa najmniejsza. Moje wesele będzie na około 80 osób już z orkiestrą. Najbardziej podoba mi się sala pod aniołami, czy w ogóle obsługa zgodzi się tam zorganizować wesele na tyle osób? Chciałabym stoły ustawić w podkówkę ale tak żeby przy naszym stole z nami siedzieli tylko świadkowie ze swoimi połówkami. I żeby nie trzeba się było przeciskać tylko spokojnie przejść bez przeszkadzania komukolwiek. Jak myślicie która sala będzie najodpowiedniejsza? I jeszcze pytanie co do ogrodu, rozumiem że każda sala ma przydzielony swój kawałek?
A i czy młodzi dostają jakiś pokoik dla siebie już w cenie? :P

Chyba szaleje, jeszcze tam nie byłam a już wszystko planuje :smile:
Ostatnio zmieniony przez Jagódka01 Wto Lis 17, 2015 1:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 8:40 am   

Jagódka01, Jeśli robisz wesele na 80 osób to najodpowiedniejsza byłaby Sala Różana wg mnie. Ona mieści tak do 100 osób. Osobiście mnie podoba się najbardziej ze wszystkich sal w Czarnym Stawie! Ale to musiałabyś sama zobaczyć i ocenić :)
Pan Piotr (manager - zresztą ten sam co Białego Pałacu) jest właściwą osobą na właściwym miejscu, na pewno doradzi Ci tak żebyś była zadowolona:)
I tak młodzi mają apartament w cenie :)
Co do ogrodu to ciężko powiedzieć, on jest umiejscowiony dookoła budynku i raczej jest ogólny dla wszystkich, ponieważ tak to by wychodziło że Sala pod Aniołami nie.ma w ogóle ogrodu :? I on będzie rozbudowywany w drugą stronę od ulicy także pewnie goście chcący skorzystać z jego uroków będą się mieszać ale ja tam nie widzę w tym większego problemu :P
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl