Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa
Autor Wiadomość
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:38 pm   

A wie ktoś może jakie teraz są ceny za talerzyk (+ co jest w tej cenie;) oraz jak jest z rezerwacją na 2014, bo zauważyłam, że trzeba sporo wcześniej rezerwować.
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:39 pm   

kolebolek, My mamy zarezerwowaną salę Różaną, rezerwowaliśmy na początku listopada 2011 a ślub mamy we wrześniu 2013 roku. Dziś rozmawiałam z Panią menadżer i ostateczna cena za talerzyk na rok 2013 to 205 zł. W cenie jest 5 ciepłych posiłków, masa przystawek, napoje zimne i ciepłe bez ograniczeń, 5 rodzajów ciast, dekoracja sali, pokrowce na krzesła oraz apartament ze śniadaniem dla Młodej Pary :)
_________________
 
 
koraskowa 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 2:32 pm   SALA RÓŻANA

Witam,

Jesteśmy juz po weselu na sali różanej. Było cudownie :-) .
Gości mieliśmy mniej niż zaplanowana ilość - poniżej 85 os. także miejsca wolnego było aż za dużo. Obsługa rewelacja...uśmiechnięci, pomocni, życzliwi kelnerzy. Dodatkowo Pani Beatka czuwała nad wszystkim. Pyszne jedzenie i w ilościach nie do przejedzenia i na wyprawienie poprawin wystrczyło. Jeżeli mielibyście jakieś pytania chętnie odpowiem.
Pozdrawiam i życzę również udanego wesela :-) .
_________________
 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 3:31 pm   

Miałam okazję bawić się na weselu w Czarnym Stawie, ale niestety nie powiem na której sali.
Ogólnie wspominam bardzo dobrze, więc pewnie nic do czego mogłabym się przeczepić się nie wydarzyło. Bardzo fajny teren, w trakcie można wyjść na zewnątrz i pospacerować.

Ponieważ nasze przyjęcie odbywało się w nietypowych jak na wesele godzinach (15:00-24:00), w trakcie mieliśmy także zorganizowanego grilla w domku grillowym (zapewne zastąpił jedno ciepłe danie w menu).

Bardzo fajny klimat i miło to wspominam.
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:29 pm   

koraskowa, My również będziemy mieli wesele w sali Różanej :) Jaki kolor dekoracji mieliście ? Czy mieliście jakieś dodarkowe atrakcje, np wiejski stół lub pieczonego płonącego prosiaka ? Jeśli masz jakieś zdjęcia ubranej już sali i stołów to chętnie zobaczę :D
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:23 pm   

Dziewczyny, ktore miały juz wesele w Stawie powiedzcie prosze jakie miałyście dekoracje kwiatowe na sali i w miare możliwości poprosze o fotki takowej dekoracji :)
_________________
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:32 pm   

ja też poprosze :)
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 7:01 pm   

Witajcie :)

My wesele mieliśmy 16.06 na sali różanej :) wystrój pięknie, jedzenie przesmaczne (oczywiście to co zostało zapakowane przez kelnerów dostaliśmy do domu - co więcej kelnerzy pakowali wszystko w rękawiczkach i starali się, aby nic się nie wymieszało). Każdemu z czystym sumieniem można polecić tą salę. Menadżerowie wszystko załatwili na tip - top, wszystko można z nimi ustalić, więc jeśli macie jakieś nietuzinkowe marzenia - śmiało możecie o nich porozmawiać z menadżerami. Opiekunka sali w ciągu wesela doglądała czy wszystko jest ok, kelnerzy na bieżąco wszystko donosili a w ogóle nie było ich widać :) NAPRAWDĘ POLECAM WAM SERDECZNIE !
 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 8:35 pm   

K_A_R_O_L_K_A, Zgadza się :) u nas było tak samo...Rewelacja!
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 10:07 pm   

wiecie może jak z terminami na 2014??? już trzeba brać się za rezerwację..?:) czy dekoracja "w cenie" jest tylko i wyłącznie z żywych kwiatów czy "z domieszką";/

[ Dodano: Sob Sty 05, 2013 6:50 pm ]
Mam prosbe, czy któraś z Was miala wesele na sali pałacowej na ok 80-85 osób i moglaby mi przesłać fotki jak wyglada sala przy ustawieniu stołów na tyle osób, z góry dzięki;)

edit: usunęłam zdublowany post
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Sty 07, 2013 5:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 11:07 am   

kolebolek, jeśli chodzi o rezerwację, to już dawno powinnaś się za to wziąć jeśli chcesz mieć wesele w 2014 roku. Chyba, że planujecie w jakimś "nie chodliwym" miesiącu. My wesele mamy we wrześniu w tym roku, a rezerwacji dokonywaliśmy w 2011 r i kalendarz już mieli w połowie powypełniany. Także czym prędzej tym lepiej :)

[ Dodano: Pon Sty 07, 2013 11:08 am ]
Aha i jeśli chodzi o dekorację to w cenie jest ze sztucznych kwiatów, jedynie przed Parą Młodą mają być kwiaty żywe.
_________________
 
 
monia1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 4:45 pm   

Byłam na tej sali na dwóch weselach. Obsługa, jedzenie zawsze super. Profesjonalizm i uczciwość wszystkich po kolei od kelnerów po właścicielkę.

Dlatego sama wybrałam tą salę na swoje wesele i mam nadzieje że się nie zawiodę.
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 7:09 pm   

te sztuczne kwiaty na stołach na zdjęciach wyglądają niemal jak żywe, a jak to wygląda w realu,czy bardzo rzuca się w to oczy? bardzo liczyłam jednak na chociaż skromne, ale jednak dekoracje z żywych kwiatów...no cóż jeszcze pojadę, zobaczę i najwyżej będę zmieniać:P
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 6:59 pm   

Witam,

My dziś oglądaliśmy salę w remoncie, ale wiem że efekt będzie naprawdę świetny. Zastanawia nas jedna spawa. Czy ktoś miał z Was wesele w sali "pod Aniołami" na ok 140 os. ?? jak było z przestrzenią i przede wszystkim, sala jest dość niska, czy nie było na niej za gorąco podczas waszych wesel:) Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi:)
_________________
Skyler

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 7:32 pm   

Skyler my mieslimy wesele na sali rozanej , czyli tej sredniej. Wesele bylo pod koniec czerwca i bylo goroaco na dworzu.
Poczatkowo, moim zdaniem klima nie dawala rady, szczegolnie poczatkowo kiedy goscie zaczeli duzo i licznie tanczyc. Musielismy interweniowac u Szefowej sali. Potem bylo juz ok.
_________________
aga22666

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2013 11:12 pm   

Czarny Staw to była najlepsza decyzja jaka podelismy podczas wszystkich wyborow jeśli chodzi o przygotowanie wesela. Oczywiście wszystkie były super i nie mamy co narzekać, ale Staw przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wesele odbylo sie na sali pałacowej, a poprawiny mielismy na sali różanej. Obsługa rewelacyjna, jedzenie pyszne, po prostu pełen profesjonalizm i klasa sama w sobie :) w razie pytan prosze pytać, chetnie pomoge lub wyjasnie co i jak :)
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 11:11 am   

Byliśmy w Czarnym Stawie w Walentynki. Jedzenie boskie :!: :!: :!: Nawet mój mąż nie dał rady zjeść całej porcji karkówki. Ja wybrałam solę w sosie śmietanowo-porowym z frytkami i surówką z białej kapusty. Znajomi zamówili tiramisu na deser ale nie spełniło ich oczekiwań.. Obsługa bez zastrzeżeń, chociaż było bardzo dużo gości. I wielki plus- wszystkie dania główne przyszły równocześnie ;) ciepłe :!:
Z wielką przyjemnością zajrzę tam ponownie.
_________________
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 11:22 am   

gosza, To mnie uspokoiłaś :D Co prawda byłam pewna, że nie zawiedziemy się na tej sali, ale zawsze jest jakiś niepokój :P A powiedz mi czy sama wybierałaś sobie dekorację, tzn to jakie miały być kwiaty i kolorystyka. Wiem, że dekoracja w cenie jest ze sztucznych kwiatów. Czy mieliście słodki stół i stół wiejski ? Jeśli tak to czy warto było? My zastanawiamy się nad pieczonym prosiakiem zamiast jednego dania ciepłego z menu. Rozmawiałam już z Panią Beatą i powiedziała, że nie ma problemu.
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 2:53 pm   

Kwiatki z tego co wiem "w cenie" są żywe ( mniej więcej takie jak można zobaczyć na zdjęciach Białego Pałacu), dekoracje można skonsultować z dekoratorką i ustalić kolor przewodni i kwiaty. Jednak proponuję zadzwonić do p.Beaty:) mam nadzieję, że nic nie przekręciłam:)
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 2:59 pm   

kolebolek napisał/a:
Kwiatki z tego co wiem "w cenie" są żywe
Ja jak się pytałam to p. Beata powiedziała, że w cenie są dekoracje ze sztucznych kwiatów na stołach, jedynie z żywych kwiatów jest kompozycja przed Parą Młodą. Chyba, że w tym roku coś się zmieniło o czym niewiem :P
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 3:09 pm   

najlepiej zadzwonić, bo p.Beata trochę się śmiała z mitów krążących po forum, ale mam nadzieję, że jednak wszystko dobrze zrozumiałam, bo sama mi poleciła obejrzenie dekoracji na stronie Białego Pałacu, bo CzS nie ma aktualnych zdjęć, przy okazji upomnij się o nowe menu, jeśli jeszcze nie masz:P my niedawno byliśmy podpisać umowę, więc to są dość świeże informacje:)
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 4:31 pm   

Już mi przesłała jakiś czas temu nowe menu, nie powiem robi wrażenie :D To pewnie od czasu kiedy my podpisywaliśmy umowę teraz dekoracja jest ze świeżych kwiatów.

[ Dodano: Pią Kwi 26, 2013 9:38 pm ]
Dowiedziałam się, że teraz w Czarnym Stawie jest remont. Pisałam do p.Beaty i teraz zamiast chaty góralskiej będzie dwór. W salach też mają zajść drobne zmiany. Czy któraś z Was może była i widziała efekty ? Bo podobno już końcówka remontu ;)
_________________
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 2:42 pm   

ooo:) też jestem ciekawa zmian:)))
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 5:59 pm   

Widziałam Czarny Staw po "aranżacji" jest strasznie, nie wiem kto na ten pomysł wpadł, ale w głowie to miał nie po kolei.

Jaki był Czarny Staw pewnie wszyscy pamiętają, ot miła w stylu góralskim karczma, z całkiem nieźle zaprojektowanymi wnętrzami, podobało mi się tam i wesela wychodziły fajne.

Teraz obmurowali całość, a przed wejściem wybudowali arkadę. Pasuje to wszystko do siebie jak pięść do nosa. Białe ściany, gipsowane na wysoki połysk (pewnie się pojawią też kiczowate sztukaterie jak w Niesięcinie), do tego barokowy, ozdobny łuk przed wejściem i dach... spadzisty góralski, gontem kryty.

Nie wiem o co chodzi ale to co powstało na pewno dostanie nagrodę w tegorocznych makabryłach. Szkoda że na pysk upadła jedna z fajniejszych miejscówek do robienia imprez rodzinnych. Niedługo dostępne będą tylko kiczowate sale w stylu Białego Pałacu, bez smaku, stylu i charakteru.

Współczuję jedynie klientom, którzy podpisali umowy na wesele w góralskiej karczmie a bawić się będą w paskudnym pałacu cygańskiego kacyka.
_________________
życie jest snem
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 6:55 pm   

Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęcia, a wnetrza sal też się zmieniły?
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 7:50 pm   

Ja juz prawie rok po ślubie i weselu w Stawie. Cieszę się, że mielismy szczęście i zdążyliśmy przed zmianami :)Tak jak pisze Wyderka85, to już nie Staw niestety :/ Podejrzewam, że chcą go zrobić na styl Białego Pałacu. To co teraz widać na zewnątrz podejrzewam, że to nie koniec prac. Nic do siebie nie pasuje i zginął cały klimat góralskiej fajnej chaty :/ O to Beaty nie podejrzewam, tzn o takie niedopasowanie ... :(

[ Dodano: Wto Maj 21, 2013 8:59 pm ]
mynia_89 napisał/a:
A powiedz mi czy sama wybierałaś sobie dekorację, tzn to jakie miały być kwiaty i kolorystyka. Wiem, że dekoracja w cenie jest ze sztucznych kwiatów. Czy mieliście słodki stół i stół wiejski ? Jeśli tak to czy warto było? My zastanawiamy się nad pieczonym prosiakiem zamiast jednego dania ciepłego z menu. Rozmawiałam już z Panią Beatą i powiedziała, że nie ma problemu.


Odpowiem ... późno, ale lepiej później niż wcale :P Dekorację kwiatową mieliśmy własną tzn inną florystkę niż oferował Staw, ale to nie było problemem. Kolor dekoracji wybraliśmy brązowo-zielony i Staw wszystkie szarfy na stołach i krzeslach zrobił w takich kolorach jak chcielismy.
Wiejski stół chcielismy wziąść, ale na spotkaniu nam odradzono i słusznie, bo jedzenia było mega dużo. To był w sumie dodatkowy pozytyw, bo widać, że nie rozchodziło sie tylko i wyłącznie o pieniądze. Nie doradzali nam na siłę czegoś, ale raczej z rozwagą i żebyśmy byli zadowoleni :) Moge jeszcze raz napisać, że to nasz najlepszy wybór ... a stary Staw z przed remontu pięknie prezentuje sie teraz na nagraniu ... wszyscy nie wierzą, że to było tak blisko miasta, a raczej wygląda jakbyśmy mieli wesele w górach :)
_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 8:19 pm   

Wnętrz nie widziałam, ale jak znam życie to będzie to coś w stylu tego koszmarka z Niesięcina. Bardzo to smutne, bo naprawdę podobał mi się klimat starego Czarnego Stawu. Gdy tylko go otwarto stwierdziłam, że to jedna z najfajniejszych sal w łódzkiem. Byłam tam na dwóch weselach, komunii. Ale teraz będzie strach tam jeździć...
_________________
życie jest snem
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 8:33 pm   

gosza napisał/a:
wziąść


wziąć.

Przepraszam, musiałam.
_________________
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 9:03 pm   

No to mnie załamałyście :( Bo zależało mi na tym, żeby była to góralska chata. Miało to swój klimat... Nie powiem, że nie podoba mi się styl Białego Pałacu, ale jednak wolałam styl góralski. Nasze wesele jest 14 września, mam tylko nadzieję, że uporają się z tymi remontami do tego czasu i wszystko będzie miało ręce i nogi... Muszę koniecznie pojechać tam i zobaczyć co i jak.
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 9:17 pm   

mynia_89, to zrób zdjęcia, bo ciekawa jestem :)
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 9:49 pm   

Catylyn89 napisał/a:
wziąć.


Przeoczenie i szybkie pisanie. Oczywiście, że wziąć ...

troszka88, jeszce jak Palac wygląda fajnie, to do Stawu ten styl nie pasuje. Na szczęście wszelkie remonty już za nami :) hehe
_________________
 
 
violinka86 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 7:48 am   

No to pozamiatane, mieliśmy w przyszłym tygodniu jechać rozejrzeć się i ewentualnie podpisać umowę, ale jak nie ma góralszczyzny to nie ma po co. Szkoda bo lokal był super i rodzinie mojego chłopa by się spodobał (z Beskidu są). Będziemy musieli zajrzeć na listę rezerwową.
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 4:06 pm   

to fakt, że po remoncie, Czarny Staw stracił niestety swój klimat a to co jest na froncie średnio pasuje do całości ale...widocznie ktoś miał wizje.. :wink: natomiast jeśli chodzi o sale weselne to one akurat nie miały klimatu karczmy góralskie wiec być może chodziło o dopasowanie pozostałej części do klimatu sal. Poza tym jeśli chodzi o sale to nie ma się co martwic bo tam były tylko drobne zmiany. Poza tym z tego co wiem, to póki co jest wyremontowana sala Pod Aniołami
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 7:18 pm   

Byłam w zeszłym roku na weselu w Czarnym Stawie. Nie powiem Wam niestety, w której sali, ale pamiętam, że była ona taka na siłę elegancka, większa, wesele było na jakieś 130-140 osób. Moja wypowiedź może niektórych zszokować-ja nie byłam tam wcześniej, a osobom, którym o tym opowiadałam, a bywały tam wcześniej były bardzo zdziwione. Jeśli chodzi o wystrój, to co kto lubi. Państwo Młodzi chcieli osiągnąć chyba efekt balu u prezydenta, ja nie mówię, żeby od razu sztachety od płotu latały, ale dla mnie wesele to impreza typowo rodzinna, a więc kolumny, rzeźby i pałace, to trochę nie ta bajka.
Ale przeogromne zastrzeżenie mam do sposobu podawania jedzenia. Mój narzeczony z tego wesela wyszedł głodny. Dlaczego? Bo jedzenia na talerzu trzeba było pilnować. Dania główne wystawiali na stół na jakieś 15 minut, a potem zgarniali ze stołów. Ale i to nie było najgorsze. Obsługa z prędkością światła zgarniała wszystkie talerzyki. Doszło do sytuacji, że nałożyliśmy sobie danie główne, część zjedliśmy, a potem najzwyczajniej w świecie poszliśmy siku. Nie było nas może z 5 minut. Wracamy do stołu, a tu akurat kelner zwija nasze talerzyki z jedzeniem (ze stołu danie już wcześniej zabrali, a więc nie mogliśmy sobie drugi raz nałożyć). No więc kulturalnie poprosiłam kelnera, żeby zwrócił nam te talerze (mój miał w ręce, a narzeczonego na pustej, czystej tacy), a kelner powiedział tylko "nie" i poszedł sobie. No to mieliśmy pojedzone. O zostawieniu dodatkowego kotlecika, do przegryzienia w międzyczasie do wódeczki nie było mowy, bo też zaraz zgarniali. Aż doszło do totalnego absurdu! Patera z owocami była ustawiona jakieś 2 pary od nas, z tego względu mój narzeczony przyniósł ją na chwilkę do nas, aby wszyscy mogli sobie nałożyć owoce wedle uznania, no i odłożył na miejsce. Ja wzięłam sobie małą kiść winogron. Zjadłam kilka sztuk, a resztę odłożyłam na później, na czysty (!) talerzyk i poszliśmy troszkę potańczyć. Wracamy z parkietu, no i co? Tę kiść też mi zabrali i znów miałam nieskazitelnie czysty talerzyk. Ja rozumiem wszystko, ale to już są naprawdę ciężkie jaja.
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 8:38 pm   

Cześć dziewczyny.
Miałam wesele w Czarnym Stawie w czerwcu 2009r. i byliśmy bardzo zadowoleni. Sala była nowiutka, pachnąca i przytulna - nasze wesele odbywało się na Sali Pod Aniołami. Może do końca nie podobał mi się klimat tych aniołów i tego beżu i brązu na ścianach ale było elegancko i wytwornie.

Na początku czerwca wybraliśmy się z mężem do Czarnego Stawu na kolację z okazji 4 rocznicy ślubu. Fakt, wystrój się zmienił i moim zdaniem fasada nie pasuje do dachu i trochę to razi. Nie wiem co architekt miał na myśli, ale uważam że to był błąd.
Jak chodzi o samą salę Pod Aniołami, to muszę powiedzieć ze po remoncie jest chyba nawet ładniejsza: jest przede wszystkim jasna, biała, czysta, ma piękne żyrandole kryształowe które się mienią, jedyne co mnie raziło to jakieś dziwne greckie posągi... ale cóż chyba zawsze muszę się doczepić.... :)

Także dziewczyny które bierzecie ślub w najbliższym czasie, sama sala będzie na pewno urocza i będziecie zadowolone a fasada budynku no cóż... nie powala, wręcz widać że jest coś nie tak....

Ale jak chodzi o jedzenie to palce lizać :) , polecam placki ziemniaczane ze schabowym i kapustką ziemiaczaną albo ziemniaczki z grilla :) )
_________________


 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 4:34 pm   

My widzieliśmy salę w styczniu przed remontem ( wtedy mi się bardzo podobała) i teraz przed tygodniem ( po remoncie wygląda jeszcze ładniej). Co prawda te " kolumny" niestety nie pasują do całego otoczenia "Czarnego Stawu", ale szczerze na tle całości nie stanowi to żadnego problemu. Jeśli mi się uda wstawię wkrótce zdjęcia po remoncie, a na dniach podpisujemy umowę.
_________________
Skyler

 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 5:18 pm   

Skyler, Wstaw zdjęcia po remoncie jak takowe posiadasz :D My mamy tam wesele we wrześniu teraz a właśnie niewiem jak wyglądają sale po remoncie, bo akurat jak pojechaliśmy zobaczyć to było tam jakieś przyjęcie :)
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 8:50 pm   

Jutro wieczorem postaram się wstawić. Ostatnio jak byliśmy to było tam szkolenie wiec stoły nie były nakryte, a dziś nie robiłam zdjęć. Ale rodzicom sala się bardzo podobała, a dziś nam małą część przygotowali pod przyjęcie ( nie było tylko jedzenia i kwiatów) ale i tak wyglądało pięknie:)
_________________
Skyler

 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 9:47 pm   

A na której sali będziecie mieć wesele? Masz zdjęcia z zewnątrz?:)
Szkoda, że nowa strona jeszcze nie jest gotowa.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 7:33 pm   

Bardzo często przejeżdżamy obok Czarnego Stawu w drodze na działkę i przyznam szczerze, że dawno dawno temu nawet przyszło mi do głowy, żeby zorganizować tam wesele - ale jak ostatnio zobaczyłam te kolumienki ni w kij ni w oko to zamarłam z przerażenia... Kto im podsunął pomysł, żeby to szkaradzieństwo tam postawić? Totalna tandeta jak dla mnie i psująca efekt ogólny.
Mam nadzieję, że w środku nadal klimatycznie...
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 7:49 pm   

Juska napisał/a:
Kto im podsunął pomysł, żeby to szkaradzieństwo tam postawić? Totalna tandeta jak dla mnie i psująca efekt ogólny.

Niestety, ale większości ludzi taka tandeta się podoba :roll: (patrz -> rzeźby Szytenhelma na Piotrkowskiej chociażby :razz: )
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Sro Lip 10, 2013 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 8:22 pm   

Będziemy mieć wesele Pod Aniołami, tej po remoncie co jest do 130 os. zdjęcia mam z zewnątrz ale są kiepskiej jakości. Generalnie zdjęcia robione telefonem nie wyglądają jakoś zachęcająco szkoda, że wczoraj nie robiliśmy bo sala była ślicznie przystrojona. Te kolumny rzeczywiście mogą odstraszać, ale przy całości to naprawdę schodzi na dalszy plan:)

Zaraz dodam zdjęcia ale muszą mieć odpowiednią wielkość :)

[ Dodano: Sro Lip 10, 2013 10:54 pm ]
Tak jak obiecałam - zdjęcia kiepskiej jakości, ale są:) Uprzedzam, że sala była wynajęta na szkolenie jak ją przyszliśmy oglądać, ale najlepiej umówić się na jakąś sobotę kiedy będzie jakieś wesele. Mam też więcej zdjęć z zewnątrz, ogrodu gdyby ktoś chciał:)

[ Dodano: Sro Lip 10, 2013 10:59 pm ]
C.D.

99.gif
Słynne kolumny przed wejściem do sali:)
Pobierz Plik ściągnięto 647 raz(y) 47.22 KB

7.gif
Pobierz Plik ściągnięto 632 raz(y) 72.24 KB

6.gif
Pobierz Plik ściągnięto 588 raz(y) 67.82 KB

5.gif
Pobierz Plik ściągnięto 573 raz(y) 74.31 KB

4.gif
Pobierz Plik ściągnięto 566 raz(y) 71.68 KB

3.gif
Pobierz Plik ściągnięto 534 raz(y) 68.08 KB

2.gif
Pobierz Plik ściągnięto 558 raz(y) 74.92 KB

1.gif
Pobierz Plik ściągnięto 555 raz(y) 60.88 KB

_________________
Skyler

 
 
karola13 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 10:09 pm   

Dziewczyny weszłam na to forum przez przypadek w poszukiwaniu strony www Czarnego Stawu i włos mi się na głowie zjeżył. W czerwcu byłam na weselu w tym lokalu i był to dla mnie i mojej rodziny najładniejszy lokal w jakim zdarzyło nam się być na weselu. Dodam, że jestem z Włocławka i nie znam lokali w okolicach Łodzi, więc nie wiem w czym możecie wybierać. W moim rejonie to głównie większe domy jednorodzinne zostają przerobione na sale weselne, a to super fajny obiekt z pięknym otoczeniem. Wesele odbyło się na sali Różanej, a śniadanie mieliśmy na jeszcze większej sali, nie pamiętam nazwy i obie sale zrobiły na wszystkich duże wrażenie, tak jak pokoje hotelowe. Wesele było rewelacyjne, na najwyższym poziomie posiłki i obsługa. Piszecie o słupach, a to rzecz gustu, mnie nie raziły, a nawet pasują do stylu dworkowego. Powiem Wam, że gdyby Czarny Staw był w mojej okolicy na pewno wybrałabym go na swoje wesele. Pozdrawiam
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 7:39 am   

A mogłabyś wrzucić jeszcze zdjęcia z zewnątrz?:)
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 8:10 am   

Jako zwolenniczka klimatu Czarnego Stawu jestem w szoku,że właściciele tak "zniszczyli" to miejsce :? Było fajnie,klimatycznie a teraz jest moim zdaniem beznadziejnie. Niepotrzebnie chcą zrobić kopię Białego Pałacu (który dla wielu osób jest przesadzony i tandetny, zwłaszcza sale)...
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 8:41 am   

kasia_m85 napisał/a:
Jako zwolenniczka klimatu Czarnego Stawu jestem w szoku,że właściciele tak "zniszczyli" to miejsce :? Było fajnie,klimatycznie a teraz jest moim zdaniem beznadziejnie. Niepotrzebnie chcą zrobić kopię Białego Pałacu


mogę się pod tym podpisać.
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 11:45 am   

kakonka napisał/a:
kasia_m85 napisał/a:
Jako zwolenniczka klimatu Czarnego Stawu jestem w szoku,że właściciele tak "zniszczyli" to miejsce :? Było fajnie,klimatycznie a teraz jest moim zdaniem beznadziejnie. Niepotrzebnie chcą zrobić kopię Białego Pałacu


mogę się pod tym podpisać.

ja też i dlatego ze miało klimat wybrałam go na własne wesele - teraz raczej bym się nim nie zainteresowała
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 2:24 pm   

Każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat. Ja byłam tam na jednym weselu przed remontem i sala mi się bardzo spodobała, czekaliśmy aż będzie po remoncie żeby nie żałować.

Osobiście uważam, że "biały Pałac" nie jest w naszym stylu i nie podobało mi się tam. Sala "Pod Aniołami" miała iść w kierunku "Białego Pałacu", ale uważam na szczęście, że dalej ma swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Znam wiele osób które widziały wcześniej tą salę przed remontem i po remoncie i podoba im się jeszcze bardziej. Za jedyną wadę uważają właśnie "kolumny" ale generalnie nie zwraca się na nie większej uwagi.

Generalnie zanim ktoś wyrobi sobie zdanie na podstawie zdjęć i komentarzy do nich zamieszczonych, naprawdę warto pojechać na miejsce i wejść do środka, a nie tylko przejechać i ocenić po zobaczeniu tych "ślicznych" kolumienek:)
_________________
Skyler

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 4:28 pm   

Skyler napisał/a:
Generalnie zanim ktoś wyrobi sobie zdanie na podstawie zdjęć i komentarzy do nich zamieszczonych, naprawdę warto pojechać na miejsce i wejść do środka, a nie tylko przejechać i ocenić po zobaczeniu tych "ślicznych" kolumienek:)


Dlatego właśnie napisałam, że mam nadzieję, że w środku nadal klimatycznie - bo akurat bywałam w Czarnym :) A poza tym, między innymi temu właśnie służy to forum - czytaniu komentarzy i opinii innych osób :)

I dalej będę się upierać, że "śliczne" kolumienki psują efekt. Wejście jest bardzo ważne, bo niejednokrotnie od niego zależy czy w ogóle zajrzymy do danej restauracji, czy ominiemy ją szerokim łukiem kręcąc z niedowierzaniem głową. Od czasu gdy kolumienki się pojawiły mam wrażenie, że w Czarnym Stawie jest coraz więcej gryzących się stylów i gustów - ot odpustowy wikt i opierunek :)
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 6:14 pm   

A ja się cały czas zastanawiałam o jakie kolumny tyle hałasu jest :) I faktycznie patrząc po zdjęciu niezbyt pasują do Czarnego Stawu, wygląda to tak jakby im zostało trochę materiału z budowy Białego Pałacu i nie mieli co z tym zrobić więc umieścili tam :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl