Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa
Autor Wiadomość
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 11:55 am   "CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa

Był ktos z Was już może na jakiejś imprezie w nowootwartym zajedzie w Adamowie Nowym k/ Aleksandrowa Łódzkiego. Znajduje się on po drodze do Poddębic. Jest tam kilka sal weselnych. Wiecie coś na ich temat??? Co o nich myslicie? Z tego co wiem jest tam bardzoooo ładnie, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie...?

[ Dodano: Wto Cze 17, 2008 8:17 am ]
Haloooooooooooooooo, nikt nawet o nim nie słyszał??????


edit: dodałam nazwę lokalu w tytule wątku
kryszka
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 22, 2010 12:07 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 5:56 pm   

hej ja słyszałam i widziałam ....chodzi Ci o karczme"Czarny Staw"po prawej stronie jak wyjeżdza sie z Aleksandrowa,miejsce bardzo ładne,ale jak narazie nie wiem jak to wygląda od strony organizacji wesela.miejsce jest na tyle urokliwe ze gdybym nie miała podpisanej juz umowy to bym zaryzykowała;)
_________________
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:38 am   

Dzięki za odpowiedź:-D Wiem , że miejsce jest nowe i pewnie mało osób w nim juz zdążyło się bawić, ale...zawsze może ktoś cos wie. Mnie spodobało sie od razu, wewnątrz też jest super, ale też nie wiem jak to dokładnie jest z organizacja:-( Jak ktoś cos wie to niech pisze!!! :-D :-D
_________________

 
 
rafaga 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 1:32 am   

Witam!
Jeszcze nie bawiłam się na tej sali, jednak słyszałam o niej pozytywne opinie.
Rozmawiam z zespołem grającym tam oraz z siostrą Młodej, której wesele odbywało się w Czarnym Stawi.
Wszyscy byli zachwyceni. Nie mieli żadnych zastrzeżeń.
Pyszne i ładnie podane jedzenie, sprawna obsługa i piękne sale. Dodam, że były to dwa różne wesela.
Mam nadzieję, że takich pozytywnych opinii będzie przybywać – sama w przyszłym roku będę miała na tej sali wesele.
Więcej szczegółów poznam we wrześniu, ponieważ będę tam gościem na weselu koleżanki.
Pozdrawiam
;)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 9:40 pm   

My będziemy mieć tam wesele w czerwcu 2009, sale są naprawdę ładne, ale jakoś w 100% nie powaliły mnie na nogi. będziemy mieć wesele na Sali pod Aniołami, ale mamy obawy ze miejsca do tańczenia będzie nie wystarczająco jak na 150 osób zwłaszcza ze raczej zakładamy ze na naszym weselu wszyscy będą sie bawić. Menu jest powalające jeżeli naprawdę będzie wszystko tak wyglądało jak na papierze to już mi ślinka cieknie i nie wiemy jak to przejemy. Dużym plusem jest apartament w cenie i możliwość wynajęcia innych pokoi, i duży parking. Dodam ze w chwili gdy podpisywaliśmy umowę jeszcze nie wszystko było wykończone i pewne rzeczy do końca dograne, ta sala działa od nie dawna a restauracje działająca przy salach otworzyli jakoś ostatnio. Jeżeli ktoś był albo słyszał coś więcej to prosimy o informacje.
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 11:51 am   

Zdjęcia i opis można również znaleźć w dzienniczku Misiuni:

http://forum.wesele-lodz....=misiuni#239847
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasia8214 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:40 am   czarny staw

Witam.
Pomóżcie mi........Potrzebuje jakiegos numeru kontaktowego do Czarnego Stawu.Pilnie.Dziwne żeby taki lokal nie posiadał strony internetowej.
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 2:52 pm   

Witaj Kasiu, już Ci podaje numer do nich, on znajduje sie na banerze na jednym z budynków zajazdu: 508-315-405
Wiem że to dziwne że nie mają swojej strony internetowej,ale oni tłumaczą się tym że są zabiegani, bo zależało im na czasie by otworzyć szybko sale i restauracje, teraz kończą pokoje . A jakoś na rozgłosie im nie zależało bo gdy tylko pojawił sie numer telefonu na dachu to od razu tłumy ruszyły. Mam nadzieje że jednak wydadzą te parę złoty i zrobią porządną stronę, bo już nie pamiętam jak "nasza" sala wygląda:) Pozdrawiam papapa
_________________


 
 
kasia8214 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 7:32 am   

Dziękuje ślicznie :) za tak szybką odpowiedź.
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 10:08 am   

Wiecie co, ja w sumie nie widziałam swojej sali jeszcze ( mam nadzieje że moze nawet dzisiaj jak będziemy tam przejeźdzać to wstąpimy i może cos zobacze) ale z miesiac temu jak przejeżdzaliśmy w sobote to podjechaliśmy tam. Był wieczór, wiec akurat wesela tam trwały. Na zewnątrz jest ochrona (jakoś spode łba na nas patrzyli jak tam podjechaliśmy i wysiedliśmy z samochodu - co akurt ma tez swoja dobra strone hehhehe). No ale cóż, bardzo chcieliśmy zobaczyć jak to wyglada. Delikatnie przeszlismy sie po terenie i conieco polukalismy sobie jak wygladaja sale w trakcie wesela. Co prawda widzieliśmy jedną sale ale zapewne rezta nie będzie odstawac stylistycznie.
No i powiem Wam że byłam pod ważeniem, bajkowo to wyglądało, dużo świeżych kwiatów jako dekoracja sali i przepięknie przystrojone stoły.
Musze czym prędzej zobaczyć ta naszą sale co ma być w tym stylu zamkowym...
_________________

 
 
shadow 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 5:50 pm   

Rozmawiałem z chłopakiem z orkiestry która będzie grać na naszym weselu i z tego co mi powiedział, to obsługa jest pierwsza klasa. Sami faceci w jednolitych strojach. Pilnują na bieżąco porządku na stołach i zawartości półmisków. Wystrój jak się patrzy, bez "remizowych" baloników i serpentynek. Jak dla mnie bajka. Każda sala (a są 3) ma własne toalety i oddzielne wejście, więc goście się nie mieszają. Każda ma oddzielny pokój dla nowożeńców zgodnie z tematem przewodnim sali. Jeśli chodzi o jedzenie to podobno lepiej ze sobą zabrać plastikowe pojemniki, bo nie idzie tego przejeść. Co do smaku to kwestia gustu, ale jak tam byłem już kilka razy na obiedzie, to mi bardzo smakowało.
Jak już będziemy po ślubie to z Kicią podzielimy się wrażeniami.
Pozdrawiam
 
 
rafaga 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 5:05 pm   

Hej!
Sala została przetestowana. Wczoraj bawiłam się na średniej sali – chyba nazywa się Salą różaną. Jestem zachwycona. Sala tak na 100 osób – może i nawet na trochę więcej.
Sala bardzo elegancka. – robiła duże wrażenie na osobach, które widziały ją pierwszy raz.
Jedzenie pięknie podane i do tego pyszne. Nawet flaki, które stanowczo nie należą do moich ulubionych potraw, bardzo mi smakowały. Może tylko do karczku mogłabym się przyczepić – stanowczo za suchy. Ale cała reszta super!!!
A jaka obsługa!!!!!!! Nic nie mam im do zarzucenia. Powiem więcej kelnerzy- „miodzio”. Wyglądali elegancko, byli uprzejmi i bardzo szybcy. Na nic nie trzeba było długo czekać.
Stoły wyglądały świetnie, piękna zastawa, śliczne szkło.
Warto jeszcze wspomnieć o łazienkach, duże, czyste bardzo ładnie zrobione. Nawet panna młoda w sukience jak gigantyczna beza będzie mogła się w nich swobodnie poruszać.
Ja z większym spokojem czekam na swoje wesele. Myślę, że do czerwca nie stracą na jakości.
:P
 
 
shadow 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 5:22 pm   

Dziękuję rafaga za informację. Jak tylko moje kochanie przyjedzie we wtorek, to od razu jej to pokażę. My tam będziemy gościć 27-go.

Pozdrowionka
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:55 pm   

Ja byłam wreszcie obejrzeć ta sale basztową. CO prawda miała to być sala zamkowa w stylu - czerwona cegła i kamień...ale do czerwieni jej daleko. Jest w kolorach delikatnego łososia i ecru. Widział ktoś z Was tą sale? Jak się Wam podoba?
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 9:49 am   

Hej Misiuniaaaa w zeszla sobote bylam w Czarnym Stawie. Widaialam Twoja sale przystrojona do wesela (łącznie z makaronem do rosołku ;) ) jest bardzo urokliwa, właśnie łososiowa ;) Jednak jak dla nas byal ciutke za mala ;) My zdecydowalismy sie na różana, która poprostu mnie olsnila... tez byla przystrojona i wygladala jak z bajki :)
Jedno pytanie mam ile placicie za osobe?
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
shadow 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 9:54 am   

Witam

Dla zainteresowanych mam numer do Czarnego Stawu. Ten poprzedni podany przez Martuś i Jaruś jest "martwy" nie wiem dlaczego. Mi się udało dodzwonić na 509-822-278.

Pozdrawiam
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:30 am   

Misiuniaaaa napisał/a:
No i powiem Wam że byłam pod ważeniem, bajkowo to wyglądało, dużo świeżych kwiatów jako dekoracja sali i przepięknie przystrojone stoły.


Ja tylko chciałabym wtrącić, że przybranie ze świeżych kwiatów może być dziełem dekoratora, niekoniecznie samej sali :) Chociaż wiem, że w przypadku tej sali akurat cena jest wliczona :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 18, 2008 10:54 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:25 pm   

Specjalnie sie dowiadywalam swieze kwiaty sa w cenie :) reszta dekoracji rowniez. A najbardziej podobaja mi sie pokrowce na krzesla przewiazane tiulem a z tyłu wlożona jest róża (ale tutaj juz sztuczna ;) )
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 1:37 pm   

podsyłam linka gdzie są fotki tego zajazdu,niestety tylko na zewnątrz:) ale zawsze to cos :mrgreen:

http://www.fmix.pl/zdjeci...w-adamow-/16591
_________________
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 6:57 pm   

Ja tez widziałam ta salę i jest przepięknie. Szef nas oprowadził, mimo że była sobota koło godziny 17 i ogólnie robił bardzo pozytywne wrażenie. Sama sala mi się bardzo podobała od A do Z (przybranie stołów, rozstawienie, kwiaty i oczywiście te pokrowce na każdym krzesełku, wszystko zrobiło ogromne wrażenie). Menu też wyglądało imponująco ale co do jakości jedzenia nie mogę się wypowiedzieć Jedyne wątpliwości może budzić to że teren jest nie ogrodzony (bała bym się o samochód).
Szkoda, że sala nie działała jak my szukaliśmy, bo była by w gronie faworytów :( .
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 7:11 pm   

Dopytywalam sie - teren nie ogrodzony ale monitorowany i jest ochrona ;) Dalam tesciowej wszystkie pytania na kartce. Juz mnie nie zagna ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
mar18civic 

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:39 pm   

w tym lokalu nie ma szefa tam jest szefowa :) pani Beata :)
miałem tam swoje wesele 28 czerwiec
sala wypas pod aniołami
poprawiny w drugie sali jak dobrze pamiętam pod makami też super
uważam że jest to najładniejszy lokal w łodzi i okolicach
jedzenie wyśmienite dużo i czesto na ciepło nie da sie przejeść
apartament dla nowożeńców :)
pokoje gościne 50 zł od osoby

[ Dodano: Czw Wrz 25, 2008 10:41 pm ]
ochrona na parkingu i teran monitorowany zgadza sie
a jeszcze ważna sprawa dla gości rano i młodych rano śniadanko szwecki stół czyli ful:)
_________________
mar18civic
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 3:57 pm   

Jestem wreszcie szczesliwa posiadaczka umowy :) Sala pod różami ( a nie pod makami ;) ) zarezerwowana na 10 czerwca 2009. Powiem tak pierwszy raz jak zobaczylam sale to powalila mnie na kolana, za drugim razem juz widzialam wiecej i mysle ze jednak jest kilka niedociagniec, jednak sa to zdecydowane malenstwa w porownaniu z innymi salami. Najwiekszym dla mnie plusem sa ogromne toalety z wielkimi lustrami. Sale widzialam w dwoch ustawieniach stołow i juz wiem jakie chce - takie jak byly za pierwszym razem czyli 5 osobnych stolikow. Za drugim razem byla podkowka- na mnie osobiscie zrobila duzo mniejsze wrazenie. Pan z ktorym podpisywalismy umowe stwierdzil ze moj pomysl jest taki sobie bo przeciez goscie beda siedzieli do nas tylem - mi to osobiscie nie przeszkadza. Kolejna rzecza sa sztuczne roze - nie jest to duzy minus ale wolalabym zywe i takie prawdopodobnie beda :) , W sali pod rozami minimalna liczba osob to 90. Troche sie boje ze malo miejsca do tanczenia, ale to sie okaze dopiero za jakis czas. Generalnie żecz biorac sali ładniejszej nie widzialam i ciesze sie ze juz za soba mamy ten ciezki wybor.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
rafaga 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 10:59 pm   

Nie musisz się martwić o miejsce do tańca. Byłam na tej sali na weselu na 100 osób. Nie było tłoku na parkiecie, nikt się nie obijał i nie deptał, a zabawa była świetna.
Może tylko podczas pierwszego tańca było ciasnawo, ale wtedy to młodzi zajmowali cały parkiet.
Ja również będę tam miała swoje wesele i po tym jak salę sprawdziłam „na własnej skórze” jestem spokojniejsza, że chociaż ta część całego „przedsięwzięcia” weselnego będzie ok.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:02 pm   

Dzieki za uspokojenie u nas wlasnie ma byc okolo 100 osob i rodziny sa raczej z tych tanczacych a nie siedzacych ;) w takim razie czekam z niecierpliwoscia do czerwca :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 8:05 am   

ja będę mieć wesele w Czarnym Stawie w przyszłą sobotę :-)
więc zdam dokładną relację ;-)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 11:53 am   

justinaa, to bede czekala z niecierpliwoscia na relacje ;) a w ktorej sali bedziecie miec imprezke?
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 10:28 pm   

pod Aniołami ;)
a ja sama jestem ciekawa ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 12:50 pm   

To macie sale ktora upatrzyl sobie moj Ukochany, ale niestety ze wzgledu na zbyt mala liczbe gości wybralismy sale różaną ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:54 pm   

no i już jesteśmy po weselu w Czarnym Stawie
było CUDOWNIE I REWELACYJNIE!!!!!

Jedzenie przepyszne, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, dobra akustyka sali, bo drewno :) jednYm słowem GOR?CO Z M??EM :) POLECAMY!!!!!!
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 8:51 pm   

Bardzo sie ciesze ze bylo cudownie i rewelacyjnie ;) Teraz bede z wieksza niecierpliwoscia a zarazem spokojem czekala na swoje weselicho :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 9:48 am   

możesz być spokojna :)
a kiedy dokładnie masz ślub i o której godzinie?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 11:00 pm   

A mam pytanko? Z tego co mi wiadomo na stołach podczas wesela są ustawione takie jakby podeściki na gorące potrawy. Podeściki te poniekąd nie sa zbyt stabilne. Nie mieliście z nimi żadnych problemów?
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 8:59 am   

owszem, są podeściki drewniane, przykryte tkaniną, więc wygląda to ładnie a potrawy ciepłe są podawane na podgrzewaczach, ale nie były z nimi żadnego problemu nic się nie przewróciło :smile: a jedzonko było dłużej ciepłe
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez justinaa Czw Paź 30, 2008 9:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 10:25 pm   

Justinaa przede wszystkim moje najszczersze gratulacje!
Czekam na więcej Twoich relacji, bo i ja będę miała wesele w Czarnym Stawie, tylko że w sali Pałacowej (przez niektórych nazywanej Basztową).
Z relacji Pana, który nas oprowadzał wnioskuje, że wesela muszą być wspaniałe. Aż zastanawiamy się czy 5 posiłków to nie za dużo. A czy możesz nam pokazać jakieś zdjęcia z wnętrza, aby zobaczyć wystrój sali?
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 9:21 am   

my mieliśmy 5 posiłków ciepłych plus stół wiejski plus prosiaka :D więc pani Beata od razu powiedziała, że musimy coś obciąć ;-) więc przenieśliśmy kilka pozycji z drugiego posiłku na pierwszy, a zamiast drugiego posiłku był prosiaczek i wyszło ok.
generalnie jedzenia było mnóstwo nie do przejedzenika, ale wszystko co zostało, dostajecie Wy więc można rozdzielić rodzinie albo urządzić mini poprawiny ;-)

a jeszcze jedno - ktoś słyszał, że w Czarnym Stawie rosół jest z papierka ;) a ciasta nie do zjedzenia ;-) nei jestem specem od rosołu, ale był bardzo smaczny i nie z paperka ;-) a ciasta pyszne, tak słyszałam, bo sama nie jadłam

zdam relację i wkleję fotki może jeszcze dzisiaj ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 10:46 am   

Dzięki Justynko :) My mamy wesele z poprawinami, ale tydzień później z pewnością będzie parapetówka więc nic się nie zmarnuje :D
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 7:14 pm   

Cieszę się że tak pozytywnie wypowiadasz się na temat tej sali:). O tym rosole to mówił mojemu tacie znajomy, który był tam na weselu na jakiejś mniejszej sali. Trochę mnie to zmartwiło ale super że Ty mówisz coś innego. W ogóle on mówił, że tam mieli katering, a przecież oni mieli to przygotowywać na miejscu! Nie mogę doczekać się twoich szczegółowych informacji:))
Pozdrawiam
_________________


 
 
rafaga 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 11:01 pm   

Byłam w Czarnym Stawie na weselu i powiem szczerze, że jedzenie bardzo mi smakowało. Nie jadłam ciast, więc na ich temat nie mogę się wypowiedzieć, ale ciepłe posiłki były bardzo dobre. Pytałam się również współbiesiadników J i każdy chwalił potrawy. Sama byłam bardzo uważna, ponieważ będę miała tam swoje wesele.
Jeśli nie zmieni im się podejście do organizowanych imprez można być spokojnym – przynajmniej o jedzenie.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:00 pm   

wreszcie mam chwilę, żeby napisać coś więcej na temat Czarnego Stawu :)

po pierwsze jeśli chodzi o ofertę Czarnego Stawu, to tak już wiecie jest to 5 gorących posiłków, masa przystawek, ciasta, soki i inne napoje bez ograniczeń plus owoce, ja nie jestem aż taką specjalistką, ale mój kolega, który pracował w gastronomii stwierdził, że zarówno obsługa kelnerska jak i podanie dań (na podgrzewaczach etc) jest tam bardzo wysoka, rzeczywiście kelnerów było sporo i natychmiast reagowali na wszelki prośby i sugestie ;-)
zresztą tak sama managerka sali - raz chcieliśmy część świateł zgasić, raz zapalić, zmniejszyć lub zwiększyć temperaturę - absolutnie nie było problemu i kręcenia nosem, po prostu to robili ;-)

dla mnie dużym plusem sali jest też to, że sami ją dekorują - co tydzień przychodzi dekoratorka i wymyśla nową dekorację kwiatową, więc tym nie trzeba się w ogóle przejmować, ale pan Piotr wcześniej z Wami ustali, jakie kolory dekoracji chcecie i są otwarci na sugestie
dla mnie super było też to, że sami zaoferowali nam, oczywiście za dodatkową opłatą płonącego prosiaka oraz pokaz fajerwerków, my zdecydowaliśmy się na jedno i na drugie i wyszło super ;-)

malutkim "minusikiem" jest to że nie oferują tortu, ale oczywiście mają odpowiedni sprzęt itd żeby go efektownie wwieść oraz szampana na powitanie - tzn. szampana trzeba zakupić samemu i go dowieźć, oni zajmują się resztą

sama sala, my mieliśmy wesele pod Aniołami, jest naprawdę bardzo ładna, w jednym miejscu się je oraz tańczy, u nas było 95 osób i było ok ale myślę, że na ok.120-130 osób też byłaby super

kilka fotek sali







oraz fotka stołu



[ Dodano: Sro Lis 05, 2008 5:54 pm ]
jeszcze parę fotek z czarnego stawu



takie aniołki są na ścianach, nie zwracajcie uwagi na minę mojego męża :D



torcik



aniolki.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1429 raz(y) 40.11 KB

cake.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1618 raz(y) 66.07 KB

Resize of DSC01977.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1275 raz(y) 82.91 KB

Resize of Resize of stoły.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1456 raz(y) 90.15 KB

Resize of Resize of sala1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1377 raz(y) 75.85 KB

Resize of sala.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1361 raz(y) 80.19 KB

Resize of Resize of sala.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1392 raz(y) 73.11 KB

_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 12:21 pm   

Dziękuję za zdjęcia. Teraz już jestem bardzo spokojna i zadowolona z wybory.

rafaga napisał/a:
Jeśli nie zmieni im się podejście do organizowanych imprez można być spokojnym – przynajmniej o jedzenie.
A o coś innego można się niepokoić??
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 7:14 pm   

Super fotki Justinaa:) bardzo się ciesze że jesteś zadowolona:). A co do zabrania jedzenia to nie było problemów??,bo wiem ze na początku nie bardzo chcieli się na to zgodzić i mówili ewentualnie o pewnej cześci zabrania jedzenia. Aha mam jeszcze pytanko co do roznoszenia alkoholu, kto u was się tym zajmował?? bo mój tata nie ma zaufania i woli sam roznosić:(, były u Was z tym jakieś problemy?. Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz gratuluję:)
_________________


 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 9:34 pm   

nie było żadnych problemów z zabraniem jedzenia, kupiliśmy parę wielkich pojemników i ledwo co się zmieściło :D zapakowana nam wszystkie mięsa, które nie zostały zjedzone, bigos, pierogi, krokiety etc, poza tym cały stół wiejski, ciasta a kelner pytał się nas rano, czy pakować nam wszystko ze stołów, więc tym naprawdę nie należy się przejmować

jeśli chodzi o alkohol, to był w chłodni i roznosili go kelnerzy, my ich nie sprawdzaliśmy co do flaszki, ale jak zawieźliśmy alkohol podpisany został protokół, czego i ile zostawiamy, a oni zostawiali puste butelki po alkoholu, więc na dobrą sprawę można by ich sprawdzić
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 5:00 pm   

Znalazłam jeszcze dwa zdjecia zajazdu. Widok ogólny:

oraz sala różana która do tej pory nie byla pokazywana (była juz palacowa i pod aniołami)
(sala ta podobno ma byc tez moja :oops: )
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 10:14 am   

Dziewczyny mozecie mi mniej wiecej podac jak jest cena za talerzyk w czarnym stawie ?dziekuje magda
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 10:49 am   

mniej wiecej 170-180 na ten rok za samo wesele. Plus jest taki ze podpisujesz konkretna cene i nie ma prawa ona sie zmienic. W odróżnieniu od innych sal gdzie cena jest nizsza ale ma prawo do wzrostu o 10-15 % i na ogół wzrasata. W cenie masz 5 ciepłych dań, ciasta, owoce, napoje zimne i cieple oraz dekoracja. Nie ma tylko tortu
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 8:01 pm   

mam malutkie pytanko ponoc tam sa trzy sale czy orientujesz sie czy znajdzie sie jakas salka na 70-80 osob ?i czy goscie na dworzu sie mieszaja ze soba z innego wesela?dzieki za odpowiedz.pozdrawiam
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 8:28 pm   

Na ta liczbe osob nadaje sie sala zamkowa, basztowa, pałacowa czy jakos tak - Misiuniaaaa tam bedzie miala swoje wesele i ona wkleila zdjecia i u siebie i tutaj wiec mozesz podejrzec. a ludzie sie podobno nie mieszaja ;) na oko widac ze jest to lepiej rozwiazane niz w borynie bo wyjscia sa po roznych stronach. Ale polecam pojechac i na wlasne oczy sie przekonac bo wyglada to wszystko bardzo atrakcyjnie :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 9:44 pm   

No dokładnie - wkleiłam w swoim dzienniczku sporo fotek wieć możesz sobie zobaczyć. Sala jest idealna na takie np. 80 osób. Mimo wszystko polecam jechac i najpierw zobaczyć a nie napalac się w ciemno. A kiedy byscie chcieli miec wesele?



















edit: posty przeniesione z dzienniczka
PROSZĘ ZDJĘCIA ITP. WKLEJAĆ WE WŁAŚCIWYCH WĄTKACH, A NIE TYLKO W DZIENNICZKACH!
kryszka
_________________

Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lut 02, 2009 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 9:31 am   

no my planujemy na czerwiec badz sierpien 2010 r,wlasnie umowieni jestesmy z kobitka na sobote ogladac sale,chcielismy bardzo w solaris ,ale niestety te terminy sa juz pozajmowane,gdybym wiedziala ,ze tyle trzeba wczeniej rezerwowac to bym juz w tamtym roku zaklepala :)dziekuje za informacje i serdecznie pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl