Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa
Autor Wiadomość
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 2:00 am   

W sobotę jedziemy obejrzeć sale i dopytać o szczegóły Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć te sale na żywo. :)
 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 9:30 am   

Jagódka01 napisał/a:
W sobotę jedziemy obejrzeć sale i dopytać o szczegóły Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć te sale na żywo. :)


I jak wrażenia? :) Też zastanawiam się nad tą salą.
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Gru 14, 2015 1:40 pm   

annlena napisał/a:


I jak wrażenia? :) Też zastanawiam się nad tą salą.


I sala zaklepana! :smile: :smile: :smile:
Jest po prostu przepięknie! Ogród nie jest za duży ale są w trakcie rozbudowy i zapowiada się kawałek fajnego ogrodu. :)
Sale są śliczne my mamy pałacową. W sumie najbardziej właśnie ta sala mi się podoba mimo tych potężnych kolumn. Tydzień temu była Pani Beata, wszystko nam wytłumaczyła, doradziła, objaśniła. Niestety nie mogliśmy zobaczyć sali Pałacowej bo akurat odbywała się tam impreza więc wstęp zamknięty. W minioną sobotę byliśmy drugi raz już podpisać umowę. Tym razem na miejscy była inna Pani manager chyba też Beata, Obejrzeliśmy salę, doradziła nam parę zespołów.
Ogólnie cale wrażenia na plus. Słuchają, doradzają ale nie narzucają swojej woli. A byłam na innej sali gdzie Pani właścicielka wręcz mówiła nam że to co my chcemy to źle i w ogóle się krzywiła.
Restauracja widać że jest oblegana. Czasami aż brakuje miejsc i goście są proszeni obok do sali pod aniołami i tam obsługiwani więc to też świadczy o tym że jedzonko na pewno mają pyszne. My co prawda nic nie próbowaliśmy bo nie było czasu ale jeszcze nie raz tam zajrzymy przed naszym ślubem, popodglądać sale jak wygląda przyszykowana na wesele i przy okazji coś zjeść. :)
Wracając do domu po podpisaniu umowy byłam tak szczęśliwa że chciałam mieć ten ślub już :D Nie mogę się doczekać. :smile:

A i jeszcze co do cen - są dwa rodzaje menu 190 i 210 zł. Za dzieci, zespół, fotografa, kamerzysta i kto co tam jeszcze sobie weźmie płaci się odpowiednio 140 i 150 zł. Na nasze wesele w 2017 dostaliśmy gwarancje że cena nie wzrośnie i mamy to zapisane w umowie. Wybraliśmy to droższe menu. I jedzonko po weselu dostaje się do domu tylko trzeba zapewnić pojemniki.
Ostatnio zmieniony przez Jagódka01 Pon Gru 14, 2015 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2015 6:12 pm   

Pudełek proponuje zabrać sporo bo jedzenia dostaliśmy tyle ze jeszcze najbliższa rodzinę obdarowaliśmy! My mieliśmy wesele w sali Pałacowej w 2013 roku (jeszcze przed remontem) i było super. A czarny Staw odwiedzamy systematycznie bo jedzonko pyszne!!!!
 
 
wallflower 

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 1:15 pm   Sala różana

Cześć,
jesteśmy zainteresowani salą różaną. Sala wg Pani, która nas oprowadzała jest do 120 osób, a my planujemy zaprosić 120 osób max. Wiedząc, że nie zawsze wszyscy się odliczają, czyli zakładając że przyjdzie 100-110 osób, i tak boję się, że może być na parkiecie ciasno. Przy tej ilości osób stoły raczej będą ustawione w E niż w U, czyli środek sali tez zostanie zabrany przez stoły.
Czy osoby, które miały na tej sali wesele mogłyby podać ile było gości na weselu i jak to wychodziło z miejscem? Czy było ciasno przy tej ilości? Czy może w sam raz? A może trochę pusto?
Prosiłabym o każdą radę!
Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam
Ola
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 12:38 am   

NA tej największej sali przy weselu 150 osób to jest optymalnie pod względem miejsca.

Z mniejszymi niestety nie miałem do czynienia.

Ale jeśli są sporo mniejsze a ma być tylko 30 osób mniej to wątpliwa sprawa

Pytanie też czy np stawiasz dodatkowo drink bar, wiejski stół itd bo z tym niestety sporo miejsca ucieka.

:cool: :cool: :cool: :cool:


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wallflower 

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 10:40 pm   

Z powodu "oszczędzania" miejsca nie stawiamy żadnego baru, wiejski stół odradzono nam przy tak olbrzymiej ilości jedzenia, które Czarny Staw oferuje, natomiast jedyne co z boku będzie stało to stół ze słodkościami.
Salę zamówiliśmy, nie możemy się doczekać, podobno najbardziej optymalnie jest tam przy ok 100 osobach (taka opinia naszego wodzireja, który prowadził tam już wiele razy imprezy). Mamy nadzieję, że właśnie tyle się odliczy, bo jeśli zapraszamy 120 to te 15-20 osób zapewne odpadnie jak to zazwyczaj bywa.
Mamy nadzieję, że zabawa będzie super i miejsca nam idealnie starczy! Serdecznie wszystkim polecamy!
Pozdrawiam
 
 
annaponikla 

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 9
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 5:52 pm   

Bardzo fajne miejsce i wszystko jest ok tylko jak jest gorąco to troszkę z tego stawu zawiewa, a nie jest to miłe.
Nie jestem też fanką gdzie w jednym miejscu są np. 3 wesela jednocześnie, tutaj jest i tak to dobrze rozwiązane bo każde wejście z innej strony, ale jak się przyjeżdża jako druga czy trzecia i widzi się tamte panny młode to tak dziwnie :)
_________________
"Zwy­ciężaj­cie niena­wiść miłością, niep­rawdę - prawdą, prze­moc - cierpieniem." - Mahatma Gandhi
 
 
karolina0228 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 17, 2016 4:51 pm   

Cześć dziewczyny. Na 7.10.2017 mamy wstępnie zarezerwowaną salę różaną w Czarnym Stawie. Wesele planujemy wstępnie na około 100 osób. I tu pojawiają się małe obawy. Nie sądzicie że sala różana może być odrobinę za mała? Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście podzieliły sie jakimiś zdjęciami i opiniami ze swoich wesel. ;)
Z góry wam bardzo dziękuję ;)
 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 9:42 am   

annaponikla napisał/a:
Bardzo fajne miejsce i wszystko jest ok tylko jak jest gorąco to troszkę z tego stawu zawiewa, a nie jest to miłe.
Nie jestem też fanką gdzie w jednym miejscu są np. 3 wesela jednocześnie, tutaj jest i tak to dobrze rozwiązane bo każde wejście z innej strony, ale jak się przyjeżdża jako druga czy trzecia i widzi się tamte panny młode to tak dziwnie :)



Hehe masz rację :) Ale wiesz... z drugiej strony to jest na prawdę opłacalne dla właściciela :) .
Sala mi się baaaaardzo podoba i ogólnie teren ( z tyłu również można pospacerować). Pamiętam że jak byłam na ślubie przyjaciółki to troszkę byłam zakłopotana kiedy widziałam inną Pannę Młodą niż moja Ewelina, ale idzie się przyzwyczaić :) zawsze można nie wychodzić z sali by się na żadną nie natknąć :smile:
 
 
melisska 

Dołączyła: 16 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: net
Wysłany: Sob Lip 16, 2016 12:27 pm   Nasze wesele w Czarnym Stawie

Robilismy wesele w Czarnym Stawie, ogolnie ok, sala ladna, jedzenie w wiekszosci smaczne ( ciasta niezabardzo mi smakowaly a jestem smakoszem! ) ale jest kilka rzeczy ktore sa nie do konca dobrze potraktowane przez wlascicielke CZarnego stawu. Uwazam za bardzo istotne zwlaszcza w takim dniu!, szkoda tylko ze nie wzieli tego do siebie te panie menagerki. Jezeli chodzi zachowanie- p Beaty Antczak i i tej drugiej pani menager chyba Anny - taka z ulizana czarna kitka z ostrymi rysami twarzy ( co prawda one wszystkie chodza na czarno jakby wszystkie byly na zalobie) sa ostre i nieserdeczne. tak jakbyzle im z oczu patrzylo. Patrza tylko pod katem biznesu, zarobkow a nie chceci pomocy, doradztwa, zabraklo niestety serdecznosci ktorej tak potrzeba w tym wyjatkowym dniu. . Jedyna przemila pania byla p Beata Olczyk, bardzo sympatyczna. Generalnie ciezko rozmawia sie z takimi osobami, ktore sa w miare mile do momentu organizajci ale jezeli chodzi o zwrocenie im uwagi o niedociagniecia lub cos co nam sie nie spodobalo PO WESELU, juz PO OPLATACH to zachowuja sie tak jakby ich to nic nie interesowalo i nie ruszalo ..

Co do menu. Bardzo rzadko sa roztawione przystawki, nie widzialam polowy dan gdyz kolo nas bylo kilka potraw, gdzies dalej byly ustawione zupenie inne przystawki i dopiero na kolejnych stolach znow sie powtarzaly. Tak wiec polowa gosci nawet nie sprobowala wiekszosci dan. Uwazam ze przystawki powinny byc takie same a nie co ktorys tam stol!

Drugi duuzy minus, za szybko zabierali gorace dania, ktos nei zdazyl dokonczyc a talerzy juz nie bylo.zwrocilo nam uwage niestety kilka osob z naszego wesela.

Drugi wieeelki minus ze licza male dzieci normalnie za talerzyk. Dziecko ktore zje jak wrobelek i pojdzie spac o 11 max licza tak samo!! to jest chore. Byla taka sytuacja ze dziecko mialo jest z mama z jednego talerza, czyli mialo byc nieoplacane ale gdy podali zupe to dziecko poprosilo rowniez i dostawili duzy talerz za co po weselu podliczyli nas za kolejny talerz 200zl! to jest chora sytuacja, i nie powinno byc miejsca!!!

Kolejna rzecz ktora nam sie bardzo nie spodobalo i nie dalo dojsc do kompromisu, byla taka sytuacja ze wzielismy pokoj dla naszego goscia za ktorego oczywiscie oplacilismy ale niestety doliczyli nam dodatkowo za drugie lozko ktore znajdowalo sie w tym pokoju a nocowala jedna osoba!! i tylko dlatego ze polozyl sie na chwile na poscieli( bez koldry bo byl upal) na chwile na drugim lozku! tak wiec spal w jednym a potem lezal czy siedzial na drugim, wiec podliczyli nas za 2 lozka! to jest bardzo przykre ze tak nas potraktowali!! posciel nie byla zgnieciona nie trzeba bylo jej wymieniac tak jak oni sie upierali

Ogolenie w pokojach na gorze byl taki skwar, nie ma klimatyzacji! tam bylo co najmniej 40 stopni ! ( to byly te upalne dni ) no i na poddaszu zdecydowanie powinna byc klimatytyzacja. a nie ma.
Nasi goscie ktorzy nocowali rowniez skarzyli sie na duchote i straszny upal w pokojach, my nowozency tez sie meczylismy nie dalo sie spac! :( (

Kolejna przykra sprawa to taka ze ktos z naszych gosci w ogole nie skorzystal z pokoju bo musieli jechac prosto ze slubu do domu i nawet nie odebrali klucza do pokoju i tez nas podliczyli za pokoj za 2 osoby. BArdzo to przykre ze nie potrafia pogodzic i pojsc polubownie tylko trzymaja sie kurczliwie swoich zasad i sa nieugieci, nie dalo sie w ogole negocjowac pod tym wzgledem! to jest ogromny minus! powinni to przemyslec, jezeli wlascicielom w ogole zalezy na opinii i zadowoleniu swoich klientow ktorzy zostawiaja im duze pieniaze!
_________________
melisska
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 18, 2016 11:00 pm   

melisska, my mamy podpisaną umowę i w umowie jest zapis że za dzieci płaci się mniej - 150 zł. Ale też się zastanawiam co zrobić z malutkimi dziećmi które skubną z talerzyka rodzica jakiś mały kąsek i tyle. Trochę to przesada płacić za to 150 zł.
Co do pokoju w którym spał wasz gość i skorzystał z obu łóżek no to niestety ale nawet jeśli położył się tylko na chwile to oni i tak muszą tą pościel uprać.
Brak klimy to owszem uciążliwe ale jednak jak braliście pokój to chyba o tym wiedzieliście? Trudno mieć o coś pretensje na co się zgodziliście. A, że było gorąco to chyba trudno kogokolwiek winić. To pogoda. Dziwię się ludziom, że decydują się na ślub w upały a później narzekają że gorąco.
To, że policzyli Wam za pokój z którego nie skorzystaliście to owszem nie fajna sytuacja. Jednak w hotelach jeśli w ostatniej chwili zrezygnujesz z rezerwacji to też Cię policzą. Wiem, że to jednak trochę mogło popsuć wasze odczucia, jednak tak jak powiedziałaś dla nich to jest biznes. I to wcale nie jest obraźliwe.
Niepotwierdzę, że Panie są niemiłe i źle im z oczu patrzy. Wręcz przeciwnie. My byliśmy na 2 spotkaniach, za każdym razem była inna Pani i jesteśmy zadowoleni. Miło nas przyjeły, doradziły.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Czw Sie 18, 2016 11:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
XslonikX 

Dołączyła: 15 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 2:11 pm   

od dawna mi i partnerowi podoba sie czarny staw ale nigdy w srodku nie bylismy, postanowilismy to zmienic. pojechalismy zobaczyc sale i menu . chcielismy w sali rozanej ale podobno sala jest na minimum 80osob. pani Beata pokazala nam sale palacowa poniewaz nasze wesele jest na ok60 osob. sala palacowa spodobala nam sie od razu jak tylko do niej weszlismy. poprosilismy o mozliwosc zobaczenia tez sali rozanej i powiem z reka na sercu ze jest ladniejsza na zdjeciach a co do wielkosci to wydaje mi sie ze obie sa podobne. Palacowa jest ladniejsza jest najbardziej ukryta przez co nie bede ( mam nadzieje ) wpadac na inne panny mlode. sala palacowa ma osobno sale do jedzeniai sale do tanczenia a rozana ma za maly parkiet i ludzie tancza pomiedzy stolami. no ale mniejsza o to.
chcielismy sie jeszcze zastanowic. Narzeczony postanowil ze zostaniemy tam na obiedzie aby skosztowac ich jedzenia .... no i bylo tak przepyszne ze od razu zaklepalismy termin na 2017rok.
Pani Beata mpoprosila zebysmy przyjechali w sob zeby zobaczyc jak sala wyglada juz ustrojona i wyszykowana na wesele. przyjazd w sob upewnilnas ze podjelismy najlepsza decyzje
JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC !! !!
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 4:20 pm   

Bawiłam się na tej sali w maju. Przyjęcie bardzo udane. Sposób serwowania dań / obsługa a nawet zastawa bardzo podobne do Białego Pałacu :) Sala może trochę bardziej zniszczona niż właśnie Biały Pałac, trochę jakby "przykurzona" - ale w ogólnym odbiorze to nie przeszkadza. Specjalnie nie ma się do czego przyczepić, także z perspektywy gościa polecam!
 
 
8kaasiaa8 

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2016 6:25 pm   

Witam.
My mamy wesele w Czarnym w czerwcu 2018.
Jest już podpisana umowa. Zdecydowaliśmy się głównie dlatego że byliśmy tam już na weselu. I bardzo nam się podobało.
Jedzenie pycha i jest go naprawdę dużo. Organizacja fajna dlatego zapowiada się wspaniały wieczór.
Mam jednak pytanie do osób które już organizowaly wesele w Czarnym. Co do dekoracji, bo są w cenie. Jak wspominacie współpracę z dekoratorką? Czy można wybrać dokładnie to co chcemy? Jakie są Wasze spostrzeżenia ?
Pozdrawiam 😊
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 20, 2016 4:00 pm   

8kaasiaa8, ja mam zaklepaną salę Pałacową. Mi Pani Beatka powiedziała, że tydzień przed ślubem mamy przyjechać i ustalić wszystko już na tip top, menu, wystrój itp. Kwiaty dobierze Pani pod kolor wesela. Jeśli chcielibyśmy więcej kwiatów trzeba to powiedzieć i dopłacić w zależności od ilości :) Ostatnio kontaktowałam się również z salą z zapytaniem co do wystroju. Czy jakieś drobne gadżety - winietki, tematyczne ozdoby na stoły, ewentualnie coś do powieszenia na drzwiach oni powieszą czy muszę kogoś do tego wynająć. Otrzymałam odpowiedź, ze jeśli jest to tak jak pisze kilka pierdółek to nie ma problemu, oni ustawią. Myślę, że jakby trzeba było coś troszkę więcej to za niewielką opłatą też by to zrobili :) I nie mówię tu o jakimś wielkim strojeniu w pompony czy tiule bo chyba wszyscy jesteśmy zdania że sala jest tak piękna że szkoda ją zasłaniać :)

PS. widzieliście rozbudowany ogród? :D Gdy klepaliśmy termin stały tylko koparki a teraz jest super staw, plac zabaw dla dzieci, altanka. Extra!!! I co najlepsze to to że właśnie z Sali Pałacowej jest wyjście na ten ogród :P
A obok budują kolejny obiekt na wesela. Nieźle im się kręci interes, Biały Pałac, Czarny Staw i teraz już trzecie miejsce. :) Ale co się dziwić, mają opinię najlepszych sal w województwie i nie tylko :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Czw Paź 20, 2016 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 11:37 am   

byłam ostatnio tam na obiedzie z rodziną i jak dla mnie mają tam przepyszne jedzenie
 
 
Daraasz 

Dołączyła: 15 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 9:33 am   

8kaasiaa8 napisał/a:
Witam.
My mamy wesele w Czarnym w czerwcu 2018.
Jest już podpisana umowa. Zdecydowaliśmy się głównie dlatego że byliśmy tam już na weselu. I bardzo nam się podobało.
Jedzenie pycha i jest go naprawdę dużo. Organizacja fajna dlatego zapowiada się wspaniały wieczór.
Mam jednak pytanie do osób które już organizowaly wesele w Czarnym. Co do dekoracji, bo są w cenie. Jak wspominacie współpracę z dekoratorką? Czy można wybrać dokładnie to co chcemy? Jakie są Wasze spostrzeżenia ?
Pozdrawiam 😊


A powiedz mi jaki dokładnie termin w czerwcu, bo my z narzeczonym mamy wstępnie zaklepany termin 16 czerwca 2018 w sali pod Aniołami :)
 
 
antrix 

Dołączyła: 29 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 12:38 pm   

My tydzień później - 23.06.2018 :)
Czy któraś z Was była ostatnio tam na weselu? bo na fb widzę różne niepokojące komentarze w ostatnich miesiącach apropo jedzenia w Czarnym Stawie i się trochę zaczęłam stresować ;p
 
 
Daraasz 

Dołączyła: 15 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 12:50 pm   

Ja idę na wesele do Czarnego Stawu, ale do tej nowej, jeszcze budowanej sali- 15 września, także dopiero we wrześniu cos ocenię i się wypowiem.
Ale moja znajoma była w zeszłym roku tam na weselu, później na roczku i sama tez chrzciny tam wyprawiała- ona sobie baaardzo chwaliła i jedzenie i obsługę.
 
 
sissi 

Dołączyła: 26 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 11:03 am   

bardzo zależy mi na opinii właśnie z tej nowej sali, budowanej przez Czarny Staw. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję być tam na weselu, to czekam na wrażenia :) mamy z narzeczonym duży dylemat, wesele dopiero jest planowane na 2019 rok, ale juz jesteśmy zainteresowani Salą pod Aniołami , ale ta nowa również nas ciekawi :P
 
 
Patrycja070 

Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 10:24 pm   Nowa sala weselna- "Czarny staw-hotel"

Witam :)
Chciałabym uzyskać jakieś informacje na temat nowej sali weselnej, która powstaje obok Czarnego Stawu w Adamowie. Jak nazwa wskazuje, właścicielką nowej sali jest ta sama osoba co Czarnego Stawu. Styl nowej sali ma być utrzymany w klimacie bardziej "ekskluzywnym" niż Czarny Staw. Narazie widziałam jedynie wizualizacje planowanych sal weselnych. Pierwsze wesela mają się tam odbyć latem 2017r. Razem z narzeczonym mamy tam zarezerwowany termin na 2018 r. W głowie mam jednak wiele niewiadomych i chętnie dowiem się czegoś więcej na temat tej sali :) proszę o wszelkie informacje :)
 
 
insomnia969 

Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2017 11:12 am   Czarny Staw - nowa sala

Cześć Dziewczyny,

Chciałabym dołączyć się do poprzedniego pytania.
Interesuje mnie nowa sala w Czarnym Stawie (80 osób).
Gdzie można zobaczyć wizualizacje?
Byliśmy z Narzeczonym oglądać sale w Czarnym Stawie, ale niestety żadnych wizualizacji nam nie pokazano.
 
 
Daraasz 

Dołączyła: 15 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:57 am   

Z tego co wiem to nowa Sala będzie się nazywać "Brylantowa". Widziałam filmik tylko ścian gołych, bez ozdób. Ale z tego co rozmawiałam ze znajomą, która swoje wesele tam będzie mieć we wrześniu 2017 roku, dodatki maja być srebrne, a więc żyrandole etc. Na sali tej nie będzie tych wszystkich płaskorzeźb, które są na innych salach, a więc bardziej prosta ona będzie- co nie oznacza, że będzie pozbawiona jakichkolwiek ozdób.
Moim zdaniem to co widziałam zapowiada się ciekawie :) Tak jak wspominałam wcześniej, zdjęciami i wrażeniami podzielę się dopiero po 15 września :) ;) ;)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sob Lip 01, 2017 3:05 pm   

Dziewczyny, czy ta nowa sala to ta, która buduje się teraz tuz koło Czarnego Stawu? 🙂
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 6:38 am   

cotumka, wlasnie ta. Przynajmniej tak jak nam mowila menagerka Stawu w styczniu.
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 1:54 pm   

Moja przyjaciółka była oglądać nową salę i z tego co wiem to ma być zupełnie w innym stylu niż BP i CS ;) Ma być bardziej "nowoczesna", duże okna do ziemi, żadnych rzeźb ani płaskorzeźb no i co najważniejsze - każda z 3 sal ma swój własny ogród i na pewno jest staw ;)
Jedna ma być jakaś mniejsza (ale nie wiem dokładnie na ile osób), druga na ok. 160 osób, a trzecia na ponad 200 (minumum 170 osób).
W środku sale są w kolorze bieli, z szarymi zasłonam i srebrnymi dodatkami. Żyrandole jak w Białym Pałacu :)
Cena jest jak w BP - 230zł od talerzyka, a z menu w bardziej wzbogaconej wersji 250zł od talerzyka.
Generalnie sala podobno jest super, managerowie Ci sami co CS i BP także wiadomo, że jest to gwarancja, że wszystko będzie na najwyższym poziomie i o nic nie trzeba będzie się martwić :)
Mimo, że sala jeszcze oficjalnie nie została otwarta to terminy zaklepane są już na 2 lata w przód - to tylko świadczy o świetnej renomie właścicieli, skoro ludzie zaklepywali w ciemno :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Libertas2803 

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Sie 02, 2017 2:52 pm   

A możecie mnie poinformować jaka jest cena od talerzyka w Czarnym Stawie?
_________________
Klaudia1996
 
 
Magda1995 

Wiek: 28
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 12:46 pm   Nowa sala w czarnym stawie

Witam, my własnie wczoraj byliśmy z narzeczonym na nowej sali brylantowej - jest piękna, wysoka, bez przepychu, elegancka i z klasą, zupełnie inna niż stare sale Czarnego Stawu i Białego pałacu aczkolwiek to kwestia gustu bo takie rzeźby trzeba lubić, Ja wręcz przeciwnie szukałam sali skromnej,eleganckiej ale z klasą i przede wszystkim wysokiej i przestronnej - sala brylantowa własnie taka jest, termin mamy już też zaklepany na 17.08.2019r. Mam nadzieje,że nie będiemy załować i co najważniejsze oby jedzenie było pyszne.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 10:01 pm   

Nasze wesele odbyło się w sali Pałacowej. Sala piękna, jedzenie było przepyszne a obsługa na najwyższym poziomie. Cały czas ktoś z obsługi był na sali, można było o coś się zapytać, poprosić. Kelnerzy bardzo sprawnie roznosili posiłki jak i zbierali brudne talerze ze stołów. Cały czas ktoś krążył, patrzył czy czegoś nie brakuje, roznosił kawę i herbatę. Nawet goście byli zachwyceni kelnerami.
Pokój który dostaliśmy od sali to piękny przytulny apartament z sypialnią, salonem i łazienką. Bardzo się przydał nie tylko dlatego że mieliśmy gdzie trzymać swoje rzeczy ale również dlatego że babcia mogła się położyć gdy gorzej się poczuła. Pokój był bez limitu godzinowego więc rano mogliśmy się spokojnie wyspać. :)
Jedyny minus tej sali, to jej rozmiar. Niby sala jest na 50-80 osób ale u nas przy 65 gościach było ciasno. Może gdyby polowa gości tańczyła, a połowa siedziała to sala byłaby okej ale jeśli tak jak u nas gdzie wszyscy goście są na parkiecie to naprawdę brakowało miejsca do tańczenia. Co prawda był bar i słodki stół ale nie zabrało to aż tyle miejsca. Stolika technicznego nie liczę bo jest on na każdym weselu.
Z wesela jesteśmy mega zadowoleni i nie zamieniła bym tej sali na żadną inną. :)
_________________
 
 
Patrycja070 

Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 3:09 pm   

Witam, czy posiada ktoś i moze sie podzielić zdjęciami z nowej sali Platynowej w Czarnym Stawie-Hotel :) ?
 
 
Agata86 

Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 17, 2017 5:42 pm   

Dzień dobry :) Planujemy organizację wesela w 2019 r. Braliśmy pod uwagę również "Czarny Staw", jednak nasze wątpliwości wzbudziła informacja dotycząca umowy. Otóż poinformowano nas podczas oglądania sali, że do umowy nie jest wpisywana konkretna kwota "za talerzyk", gdyż cena ta będzie znana dopiero w sierpniu 2018 r. Takie rozwiązanie tłumaczono potencjalną możliwością wzrostu stawki VAT. Zaproponowałam zatem, by do umowy wpisać kwotę netto, a należny VAT zapłacić wg stawki, która będzie obowiązywała w 2019 r. Otrzymałam odpowiedź, że to również nie jest możliwe.

Osobiście nie wyobrażam sobie podpisania umowy bez znajomości ceny. W żadnej innej sali nie spotkaliśmy się z takim rozwiązaniem. Chciałabym zapytać pary, które podpisały już umowy z Czarnym Stawem - czy rzeczywiście na Waszych umowach nie ma ceny "za talerzyk"? Bądź został zastosowany jakiś inny zapis? Czy spotkaliście się może z podobną sytuacją?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl