Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łysak
Autor Wiadomość
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 8:48 am   Łysak

Obejrzyjcie-to są dopiero zdjęcia... :shock:
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 2:11 pm   

Nie powiem ładne. Tylko ile taka przyjemność kosztuje?
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 2:34 pm   

Niestety nie wiem jaki był tego koszt! :o
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 11:40 pm   

jak dla mnie to totalna bomba
aaaaaaaaaaa juz myslalam ze to w Łodzi bedzie.
hihihi
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:11 pm   

Galionka jak się zobaczy takie ładne zdjęcia, to potem trudno jest się zdecydować na takiego fotografa z Piotrkowskiej.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 9:21 am   

Zdjęcia są rewelacyjne, szczególnie te zimowe są extra.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 5:57 pm   

A mnie nie za bardzo sie podobają. Te nad morzem fajne, moga byc.
fajnie jednak ze tu zajzałao bo podoba mi sie fryzurka pani ze zdiec. Moze cos takiego na ślub sobie zapodam:)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2004 11:04 pm   

Plenery ładne, natomiast studyjne zdjęcia mi się nie podobają :(
_________________
 
 
Kardo 

Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 10
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 5:01 pm   

Moim zdanie super!!! Ciekawe pozy i ladnie wyeksponowani mlodzi.
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 11:02 pm   

Dziękuje bardzo za ten namiar co prawda nie skorzystam z usług ze względu na odległość, ale nareszcie zobaczyłam zdjęcia w zimie, a nigdzie ich nie ma albo nie umiem ich znaleść. Lepsze jesndak są te plenerowe zdjecia :) Pozdrawiam
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 1:03 am   Re: To są dopiero zdjęcia...

Mi średnio sie podobają... ta strona jakaś koszmarnie fatalna i mi może po całosci efekt psuje... Jedynie te nad morzem mi się podobały. Kurczę, ja to chyba nic do tego września nie znajdę...:((((
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 8:43 am   

Mnie się podobają i to bardzo te z pleneru - właściwie każde :)
natomiast te studyjne nie - jakieś klocki XXL na zdjęciu :roll: :?

A co do strony? Nie uważam żeby była zła- łatwo się ładuje ( na zdjęcia nie czekam 15 min :lol: ) i jest dość czytelna.
_________________

 
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 11:56 am   

Fakt, ładuje się szybko :) Ale na mnie całość musi zrobić wrażenie, wiesz, tak od A do Z... ale szukam i szukam wciąż, wierzę, że znajdę :) ))
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 1:45 pm   

Czy ktos się orientował o mozliwość sciągnięcia tego fotografa do Łodzi??? I jak jest cena tej przyjemności?

Powiem szczerze, że chętnie zamówiłabym zdjęcia plenerowe u niego :)
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
tidus art 

Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:20 pm   zdjecia

Witam,
Ktos napisale ze po takich zdjeciach ciezko jest zdecydowac sie na fotografa z piotrkowskiej...Chcialem zadac pytanie: A po co sie na takiego wogole decydowac? Bo w tym momencie wyieracie jakosc nad cene,wiec trzeba szukac fotografow dobrych,a Ci akurat uciekaja od pietryny bo tam sama komercha jest i nedza... Jako fotograf znam kilku bardzo dobrych wykonujacych slubne zdjecia,ja sam chcialbym za jakis czas (moze na wiosne) zajac sie slubami,choc teraz na plener wstepnie moglbym sie umawiac,badz na zdjecia nie slubne jakby ktos chcial. A wracajac do tematu to co do tamtych zdjec,zalezy ile w nich obrobki,gdyz moge sie zalozyc ze sa mocno naprawiane,co nie znaczy ze zle.FDacet ma swietne pomysly,ale i same miejsca w ktorych robi zdjecia sa juz bardzo ciekawe,a jesli ma sie jakiekolwiek pojecie o fotografii to nikt nie przepuscilby zdjec w takich miejscach.

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
 
prybal 
Firma

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Stryków k/Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 12:17 am   

Zdjęcia moim skromnym zdaniem są kiepstrawe a z kościoła fatalne. Wyjarane od lampy i niewłaściwe momenty/kadry
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 3:01 pm   

Witam, poraz pierwszy na forum....
zaciekawił mnie ten temat gdyż mam zamówinone zdjęcia własnie u tego gościa poznałam go na targach ślubnych i... obejrzelismy pozostałych co się wystawiali (byliśmy na targach w Łodzi i w katowicach) i on nam się spodobał mi fajne foty i one oddawały ducha pary młodej.... dlatego zdecydowaliśmy się własnie na niego przyjedzie do nas specjalnie 2 razy z Oświęcia do Łodzi. Facet sympatyczny i rzeczowy.
Pozatym zaproponowaliśmy mu 2 bardzo ciekawe miejsca zgodne z naszymi zainteresowaniami, wiec sie gościu tym bardziej nakrecił :lol:

Mam nadzije ze bedzie super... uwazalismy ze to jedyna rzecz na jaka nie mozemy sobie żałowac pieniedzy bo to w zasadzie jedeyna pamiatka jak nam zaostanie.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 5:29 pm   

Mamutka napisał/a:
Witam, poraz pierwszy na forum....
zaciekawił mnie ten temat gdyż mam zamówinone zdjęcia własnie u tego gościa poznałam go na targach ślubnych i... obejrzelismy pozostałych co się wystawiali (byliśmy na targach w Łodzi i w katowicach) i on nam się spodobał mi fajne foty i one oddawały ducha pary młodej.... dlatego zdecydowaliśmy się własnie na niego przyjedzie do nas specjalnie 2 razy z Oświęcia do Łodzi. Facet sympatyczny i rzeczowy.
Pozatym zaproponowaliśmy mu 2 bardzo ciekawe miejsca zgodne z naszymi zainteresowaniami, wiec sie gościu tym bardziej nakrecił :lol:

Mam nadzije ze bedzie super... uwazalismy ze to jedyna rzecz na jaka nie mozemy sobie żałowac pieniedzy bo to w zasadzie jedeyna pamiatka jak nam zaostanie.


a wiesz może ile bierze za przyjazd do Łodzi? nam też jego zdjęcia się spodobały, byliśmy na targach, ale zapomnieliśmy o to zapytać pozdrawiam
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 10:58 pm   

Wiesz co on nam nic dodatkowego nie doliczyl za dojazd, ale mielismy troche zmodyfikowaną oferte doprasowaną tylko do nas. Ale jest to ta najdroższa, a jego cennik jest do ściągnięcia z tego linku co podaj.
My mamy to 200 zdjec, ale bez calego reportazu, za to 2 miejsce gratis, dodatkowe albumy i duże zdjęcia no i bez kosztów dojazdu. Naprawde facet jest pod tym wzgledem spoko i da sie z nim dogadac.

Pozatym obejrzyj jego zdjecia z pleneru mi sie bardzo podobają.
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 11:01 pm ]
Polecam to foto ponoć dostał za to foto jakąś nagrodę... co prawda widziałam je wywołane robi jeszcze lepsze wrażenia.

edit: usunęłam linki do strony internetowej
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 6:24 pm   

dzieki :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl