Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CUD MIÓD"
Autor Wiadomość
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 3:48 pm   

ja sie juz wypowiedzialam w tej kwestii, ale powtorze :)
wesele na 40 osob - tylko w cud miod :)

Jedzenie za słone - JEDZENIE MOI GOSCIE WSPOMINAJA DO TEJ PORY, takie bylo dobre

Spaliny - bzdura, chociaz tez sie tego obawialam. ani nie slychac szumu z ulicy, ani nie czuc spalin.

Zero ogródka - wlasciwie to troche jest - miedzy wlokniarzy a sala weselna jest ogrodek, mozesz pogadac, czy mozna by go jakos zaaranzowac i oddac do uzytku gosciom.

godziny trwania uroczystosci - zaleza tylko od Ciebie!

cennik - 160 zl za osobe - i w tej cenie jest to, co powinno byc za te sume ;)

z szefostwem wszystko da sie uzgodnic, a przynajmniej przychylili sie do moich prosb, ktorych troche bylo ;)

osobiscie - bardzo polecam. kilka rzeczy bym zmienila w tym MOIM DNIU, ale nie sale - na pewno! podobalo mi sie jeszcze w soplicowie, ktory ma piekny ogrodek, ale ze slub mialam w chlodnym pazdzierniku, ogrodek bylby niezbyt przydatny, no i cena wyzsza.
_________________
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 5:26 pm   

Soplicowo odpada (nie chcą mnie tam z 40 osobami), a do Cud Miód się wybieram, bo podoba mi się tam (choćby ze zdjęć i powyższego komentarza).
A co do ogródka - jak będzie fajna imprezka, to ludziom nie będzie się chciało chodzić na zewnątrz - tak mi się zdaje.
Cennik na 2010 rok to 180 zł, na 2011 rok może być 10-20zł podwyżki.
Dzięki za post.

[ Dodano: Sro Mar 31, 2010 9:23 pm ]
Byłam, widziałam, zrelacjonuję.
Plusy:
1. sala nie wymaga dodatkowej restauracji - ma podwieszony tiul i delikatne dekoracje kwiatowe na słupach wewnątrz sali.
2. większych stołów nigdzie nie znajdziecie. Są takie duże, by pomieścić góry jedzenia.
3. menu na 2011 rok, dania gorące za cenę 190zł/osobę:
--1. rosół z makaronem.
--2. deska mięs gorących, ziemniaki zapiekane oraz gotowane, zestaw surówek.
--3. barszczyk czerowny z pasztecikiem.
--4. wieprzowina a'la furman z kluskami łowickimi.
--5. szynka z pieca z kaszą gryczaną i kapusta zasmażaną.
--6. żurek z białą kiełbasą.
------plus przystawki,owoce, ciasta, napoje zimne i gorące, wielski stół. (Brak tortu)
Jest też menu z trzema ciepłymi posiłkami, za 130zł/os.
4. deski na podłodze w całej sali, czyli ani jesnej śliskiej płytki.


Minusy:
1. lokal jest przydrożnym barem - przy wielkiej al. Włókniarzy. Samochody trochę słychać wewnątrz, muzyka może to zagłuszyć.
2. do sali wchodzi się przez bar otwatry do ostatniego klienta/zawsze (kuchnię zamykają o g.23, później można zamawiać np. piwo), przez część baru dla palących.
3. wspólna toaleta dla gości weselnych i barowych.
4. deski na podłogach są bardzo wytarte, widoczne są plamy gołego przybrudzonego drewna (ale może ktoś to wkrótce poprawi) - to może być oznaka, ze tam się tańczyło/chodziło.
5. jest w sali podium, ale ma wymiary jakieś 1.5x1.5m, więc zmieści się tam tylko DJ. Ewentualny zespół może stać obok, nie ma problemu.
6. Ogródek to... nie ogródek. To kawałek trawnika, na który bałabym się wypuścić jakiegokolwiek gościa w obawie, że wpadnie pod TIRa. Pozostaje liczyć na brak samochodów na al. Włókniarzy lub deszczową pogodę, która zniechęci kogokolwiek do wychodzenia np. na papierosa (bo palacze wychodzą na zewnątrz lub do baru powyzej (salka jest na poziomie zero, a bar na poziomie 1).


Lokal na pewno fajny na tradycyjne mini-wesele do białego rana. No i jedzenia... nie do zjedzenia.

[ Dodano: Sro Mar 31, 2010 9:25 pm ]
KOREKRA: w punkcie 1 na plus miało być, ze nie wymaga dodatkowej DEKORACJI.

[ Dodano: Sro Mar 31, 2010 9:27 pm ]
Oj, wybaczcie za literówki.
Ostatnio zmieniony przez pszczółka Wto Mar 30, 2010 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 1:23 am   

Skrótowa opinia z mojego dzienniczka: - 190 zł/os. Szampan, tort osobno płatne. Kelnerka przedstawiła mi kompetentnie napisaną ofertę weselną, obsługa wydaje się miła. Wnętrze dość ciasne i lekko jak gdyby przykurzone. Niezły, folkowy wystrój. Widziałam przystrojoną na jakąś uroczystość rodzinną salę i sprawia przyzwoite wrażenie. Jak dla mnie sala na 65 osób max. Całodobowy bar i restauracja czynna do 23 w tym samym budynku - przechodzi się przez restaurację i tam też jest łazienka. Zdjęcia na stronie zdecydowanie ładniejsze niż w rzeczywistości. Z plusów: samo centrum, darmowy pokój dla nowożeńców, 4 pokoje 180 zł/2 os. ze śniadaniem, stół wiejski w cenie (bez alkoholu). Zaliczka 1 tys. złotych, w marcu mieli grafik na 2012 rok prawie pusty. Podsumowując - drogo jak za to co oferują do jedzenia, centrum i dość ładnie ale za tą cenę można mieć np. Soplicowo, wystrój OK i dużo wolnych terminów. Śmiałam się z moim M., że to sala idealna na "nagłe wesele wpadkowe" - w centrum, nie taka zła i wolne miejsca.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Zuzka1979 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 3:30 pm   Odświeżę zapytanie co do Cud Miód

Z racji tego, że ostatnia opinia jest Maj 07, 2011, to od tego czasu pewnie wiele par mogło mieć tam swoje wesele/przyjęcie, dlatego poproszę o opinie nt. lokalu.

W przyszłym roku, czyli 13.07.2013 r. bierzemy ślub. Zastanawiamy się nad wyborem sali na przyjęcie weselne do ok. 40 osób. Wahamy się nad Cud Miód i Gęsim Puchem. Jakoś bliżej sercu jest Cud Miód, chcielibyśmy w tym tygodniu już podpisać umowę, ale zanim, proszę o kilka opinii...

Byliśmy już na wstępnej rozmowie nt. menu, cen, oglądaliśmy salę przygotowaną już pod przyjęcie i wszystko wydaje się ok, ale w internecie znalazłam dużo negatywnych opinii, co mnie zdziwiło, bo my raz wybraliśmy się na obiad żeby sprawdzić ceny, obsługę, porcje i smak. Dla nas było wszytko bardzo dobrze, stąd dziwią mnie negatywy co do Cud miód.

Jeśli macie jakieś informacje będę wdzięczna za pomoc :)
_________________
Zuzka1979
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 3:31 pm   

Zuzka1979, napisz może do Artisticzoom, ona tam ostatnio robiła zdjęcia na chrzcinach, może będzie coś więcej wiedzieć
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 4:07 pm   

Zuzka1979,

a propo Twojego pytania :

Byłam gościem na weselu w Cud i miód i nie mogę nic im zarzucić. Było smacznie i bardzo miło, Natomiast w Gęsim Puchu WSZYSCY będziecie chodzić głodni.
_________________
Coraz bliżej...
 
 
Zuzka1979 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 4:17 pm   

Oki, dzięki dziewczyny za info, napiszę oczywiście do Artisticzoom :)
Jeśli ktoś jeszcze może podzielić się doświadczeniem będę bardzo, bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam.
_________________
Zuzka1979
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl