Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CUD MIÓD"
Autor Wiadomość
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 5:41 pm   "CUD MIÓD"

moja przyjaciolka bierze slub we wrzesniu, jest zainteresowana lokalem "cud miód" na wlokniarzy, od niedawna sa tam organizowane wesela, czy ktos tam byl na takim przyjeciu lub ma jakies opinie na temat tego lokalu? prosze o informacje :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 7:16 pm   

Robiłam tam chrzciny Julce :)
Jedzonko smaczne, szef doświadczony w branży, nawet pamiętam opisywał lokale których jest właścicielem i pojawiały sie tam znane nazwy (niestety nie pamiętam konkretnie które, kołacze mi się że cos o "Dworku" Zielińskich mówił, ale na 100% nie jestem pewna). Jedzenie smaczne, chociaz były drobne zgrzyty z umową - nie mielismy jej przy sobie na przyjęciu, ale w ostatecznym rozrachunku zapłacilismy dwa razy za alkohol i w ogóle było z nim jakies zamieszanie, bo miała byc lampka do obiadu, a potem dwie butelki dodatkowo, a dostaliśmy chyba jedną, a o reszte musieliśmy sie wykłócać. Więc trzeba na to zwrócic uwagę.
_________________

 
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 7:26 pm   

Witam serdecznie.
Moge się troche wypowiedzieć na temt tego lokalu ponieważ jestem tam prawie codziennie. Miałam równiez przyjemność pomagać tam w obsłudze róź nych przyjęć okolicznościowych
Jedzonko jest smaczne i zawsze świeże i nawet ceny są umiarkowane. Ja osobiście nie zrobiłabym tam własnego wesela ponieważ lokal mi się nie podoba poza tym nie bardzo jest gdzie tańczyć. Chociaż ostatnio postawili tam dobudówkę Scarabeusa i tam faktycznie można poszaleć. Nawet ostatnio było tam przyjęcie po slubie i wszystko całkiem nieźle wypadło. Natomiast warto się zastanowic nad organizacja wesela w ich drugim lokalu, który jest na ul Sobolowej i nazywa się Dworek nad wodą. Tylko w tym Dworku sala taneczna i konsumpcyjna sa na różnych poziomach.
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 3:15 pm   

dziekuje za opinie :)
oni planuja tak naprawde przyjecie bo ma byc jakies 30 osob wiec ciezko to nazwac weselem, ale powiedziano im ze moze to trwac cala noc. Nie podoba mi sie to ze cena to 150zl od osoby (nie ma w tym tortu ani oczywiscie alkoholi, reszty nie wiem). moim zdaniem to troche wygurowana cena, zaproponowano im salke do ktorej schodzi sie na dol (nie wiem gdzie dokladnie sie miesci, moze to ta przybudowka?).
bede wdzieczna za kolejne informacje i opinie :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 3:47 pm   

przejezdzam tamtedy i musze przyznac, ze z zewnatrz wyglada koszmarnie.... pomieszanie z poplataniem, miedziany dach i drewniane figurki i jeszcze te namalowane pszczoly. tragedia..
nie wiem jak jedzenie, ale wstydzilabym sie tam kogos zaprosic na eleganckie przyjecie weselne. na jakiekolwiek przyjecie. moze i wlasciciel zna sie na organizowaniu imprez, ale z gustem ciut gorzej.

do 50 osob z tancami mozna zrobic wesele w co 2 restauracji. w Chochole na traugutta sa 2 sale, a w tradycji na sienkiewicza nawet 3. a ceny sa zdecydowanie nizsze.
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 6:37 pm   

mietka napisał/a:
przejezdzam tamtedy i musze przyznac, ze z zewnatrz wyglada koszmarnie.... pomieszanie z poplataniem, miedziany dach i drewniane figurki i jeszcze te namalowane pszczoly. tragedia..

ja tez sie bardzo dziwie, ze wlasciciele zdecydowali sie na ten misz masz, majac do dyspozycji taki ladny obiekt.. dlatego zadnej imprezy nie planuje tam urzadzac..
_________________
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:46 pm   

niestety musze podzielic sie naszymi negatywnymi doswiadczeniami z tym lokalem.
otoz moja przyjaciolka juz prawie zdecydowana na ten lokal, wziela mnie i mojego narzeczonego abysmy go obejrzeli i pomogli jej zdecydowac.
mielismy w glowach mnostwo pytan, o niczym nie zapomnielismy (w koncu my juz przez to przechodzilismy) i wszystko wygladalo super. pani ktora nas oprowadzala i mowila o wszystkim byla bardzo mila, miala spore pojecie na ten temat itd. sala ktora zaproponowano mojej kolezance jest ladna, troche jeszcze surowa ale mozna wprowadzic kilka swoich zmian dekoracyjnych, juz mielismy nawet wizje wygladu tej sali, menu dosc ciekawe, w normalnej cenie. gdy moja przyjaciolka zdecydowala sie ze podpisze umowe, uprzejma pani kazala nam chwilke poczekac a potem przyszla z jakims kucharzem. to byl szef kuchni ktory stwierdzil ze owszem mozna podpisac umowe itd ale jak pojawi sie przed ich slubem ktos kto bedzie chcial urzadzic wieksze przyjecie to oni beda musieli miec wesele na malej salce, gdzie nawet nie da sie tanczyc!!! myslalam ze pobije tego faceta, wszystko bylo omowione, zaraz miala byc podpisana umowa i wplacona zaliczka a on stwierdzil (mimo ze tamta pani sama proponowala wieksza sale znajac liczbe gosci) ze do samego konca nie beda pewni czy ich wesele odbedzie sie na tej sali czy w jakiejs klitce!! masakra, dla mnie to jest okropne ze lepiej ma ten kto wiecej zaplaci niz ten ktory pierwszy zarezerwuje sale. dla tych ludzi wazne sa tylko pieniadze a nie opinia o lokalu i dlugo tak nie pociagna!
ciekawa jestem co jeszcze by "wyszlo" gdyby jednak podpisala umowe, wstalismy i wyszlismy w niezbyt grzeczny sposob, mowiac kilka slow "milemu panu" z kuchni!
stanowczo odradzam ten lokal!
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 10:47 am   

A "miły pan z kuchni" to niestety szef lokalu :)
Ale faktem jest, że ktos co mówi potencjalnym klientom takie rzeczy to chyba chce interes położyć... :roll:
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 11:24 am   

Jeden z szefów "zaprzyjaźnionej" :) firmy często bywa w tym lokalu. Nawet noclegi rezerwuje dla zagranicznych gości. Wnioskuję więc, że nie ma wiekszych uwag co do lokalu i obsługi. Ale oczywiście nie organizował tam wesela - a z poprzednich postów wynika, że to właśnie stanowi problem.
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 8:22 pm   

Mieszkam prawie na przeciwko tego lokalu i niedawno tam byłam. Zaraz po moich zaręczynamch zresztą. Momo, że lubię takie klimaty lokal mnie nie zachwycił. Bardzo ciasno przede wszystkim. I jedzenie kiepskie. Ja zamówiłam oscypki. Były o połowę mniejsze niż te We Młynie na Zgierskiej, a kosztowały tyle samo. Mój M. zamówił jakąś sałatkę w której miały być między innymi 4 rodzaje sałat, a była tylko kapusta pekińska... Proponuję przejść się tam kilka razy przed zaplanowaniem wesela.
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
Mroweczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 7:08 pm   

Witam ja organizuje tam wesele za rok. To prawda ze szef kuchni nie jest milym i pomocnym czlowiekeim ale maialm okazje porozmaiwac z wlascicielem lokalu zupelnie inny czlowiek dowiedzielismy sie wiecej niz chceielismy wszystko opisal, wyjasmil doradzil.Cena spoko miejsce ladne dzis wiedzialam jak juz wyglada przystrojona sala i musze powiedziec ze bardzo ladnie! swieze kwiaty jedzenie apetycznie wygladalo. Co do wystroju nie mam nic zlego do powidzenia jesli chcecie miec wesele to polecam spotkanie z wlasciecielem a z szefem tylko menu! pozdrawiam a zapomnialam dodac ze super oswietlenie do tancy !! !
_________________
 
 
Ewulusek 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 10:48 pm   

Witam, też mieszkam naprzeciwko, na wesele do max 60 osób nadaje się Cud Miód, ale pamietajcie, że:
1. "ogródek" jest tak mały, że co bardziej zataczających się mogą rozjechać tiry pędzące po al. Włókniarzy;
2. toalety są do spółki z goścmi restauracyjnymi;
3. na plus jest klima, ale w cenie 150 zł można znależć coś lepszego.
Poszukuje dalej :zalamany:
 
 
Olamat 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:22 pm   

witam!
Chciałam rozbudzić wątek. Restauracja Cud miód jest jedną z opcji, którą biore pod uwagę przy wyborze na swoje wesele. Naprawdę było aż tak źle?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:48 pm   

Byłam w cud miód na wigilii firmowej, nie wiem co prawda ile za nią zapłacili ale jedzenie było niedobre :( wszystko było słone i w każdej potrawie przeważał smak i zapach maggi
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 3:25 am   

Moje zdanie na temat tej restauracji jest takie:
Jeśli chodzi o imprezy pracownicze(osobiście miałam je tam trzy) to jest rewelacyjnie(pod warunkiem, że do jedzenia są tylko paluszki, chipsy, itd, itp bo ich dania są ohydne), ale własnego wesela nie zorganizowałabym tam. Ze względu właśnie na jedzenie i dziwne ustawienie sal. Goście weselni pogubili się.
_________________


 
 
monikas123 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 8:03 pm   Re: cud miód (prosze o opinie)

Pamcia napisał/a:
moja przyjaciolka bierze slub we wrzesniu, jest zainteresowana lokalem "cud miód" na wlokniarzy, od niedawna sa tam organizowane wesela, czy ktos tam byl na takim przyjeciu lub ma jakies opinie na temat tego lokalu? prosze o informacje :)



byłam na kilku imprezach w tym lokalu, jest ok ale nie zachwyca, musze przyznac ze jedzenie maja super :)
_________________
monikas123
 
 
 
Chili 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Aleksandrow Lodzki
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 8:30 pm   

Czesc Kochani! Widze, ze zdania co do sali Cud Miod sa bardzo podzielone. Chcialabym sie dowiedziec o ktorej sali mowa - o tej na Sobolowej czy o tej na Wlokniarzy? Czy moze jedzenie i kucharzy maja niedobre w obu restauracjach? :? Pozdrawiam cieplutko. Chili.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 8:33 pm   

ja pisałam o tej na włokniarzy nawet nie wiedzialam ze jest inna :)
_________________
 
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 10:28 pm   

no właśnie...mam nadzieję, że na Sobolowej jest ok, bo bawimy się tam w lipcu na naszej imprezie:)
 
 
asieńka82 

Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:31 pm   

A my się bawimy na sobolowej w czerwcu!
Pozdrawiam i czekam na relacje osób, które juz się tam bawiły.
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:35 pm   

ooo...widzę, że Sobolowa ma coraz więcej zwolenników:):):) pozdrawiam
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 8:29 pm   

Witam serdecznie wszystkich, to moja pierwsza wypowiedz na forum, choc czytam je juz od dluzszego czasu :)
Zdecydowalismy sie wreszcie z ukochanym na sale - czyli na Cud Miod na wlokniarzy, czy ktos moglby sie wypowiedziec, kto juz tam byl na jakims weselu - czy to w charakterze goscia, czy tez panny mlodej/pana mlodego, jak udala sie impreza?
Czy powinnismy zwrocic na cos uwage przed podpisaniem umowy?
Bede wdzieczna za wszelkie rady :)
Pozdrawiam!
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 5:47 pm   

hm...czy ktoś bywał tam ostatnio na imprezach może...? :) odświeżam wątek:)
 
 
yarro sound 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 12:12 pm   

Witam!
Jestem dj-em rezydentem sieci Scarabeus, która jest min. właścicielem Restauracji Cud Miód, i informuję że szef kuchni o którym mowa w tym wątku już tam nie pracuje.

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 1:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 1:45 pm   

Dobre jedzonko, ładne pokoje hotelowe, miła obsługa .
Jednak jest to miejsce na obiadek w południe, burgera, piwko z miodem w upalne dni, ewentualne niewielkie przyjęcie rodzinne, nie zaś na wesele. Kilka sal, niespójne klimatycznie, a przede wszystkim ta okolica! Z tyłu lokalu kanał rzeczki - smródki, non stop jeżdżą auta, nawet w nocy (wszak to Al.Włókniarzy) i uwierzcie TO SŁYCHAĆ!!! Słychać wyjątkowo dotkliwie. I ten kurz...
Zupełnie nietrafione miejsce na wesele. Zero romantyzmu i wyjątkowości. Taki ot sobie lokal gastronomiczny tuż przy jezdni dla głodnych kierowców.
Nie polecam!
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 2:15 pm   

Lineczka mialas tam wesele albo goscilas na jakims?
troche mnie przerazila Twoja wypowiedz - bo dla mnie sala jest piekna i, no coz, licze na to, ze jednak samochodow nie bedzie tak strasznie slychac...
a jesli nie Cud Miod, to masz jakas inna propozycje na eleganckie wesele na 50 osob?
_________________
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 6:43 pm   

witam:) Cud Miód ma jeszcze drugi lokal na ul.Sobolowej...jestem świeżo po sobotnim własnym weselu tam:):):) było 60 osób...polecam gorąco...świetne jedzonko...obsługa...można wyjść na teren albo do parku na chwilę...zupełnie inny klimat niż na włókniarzy...pozdrawiam
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:00 pm   

hm, dziwne, nam odradzono sobolowa wlasnie ze wzgledu na liczbe gosci, ma byc 50, w cud miod powiedzieli na, ze na sobolowej jest zdecydowanie za duzo miejsca na taka liczbe gosci... ale juz trudno, zaliczka zostala wplacona na wlokniarzy, wiec niech sie dzieje wola nieba ;)
_________________
 
 
A_M 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:35 pm   

darkankha napisał/a:
hm, dziwne, nam odradzono sobolowa wlasnie ze wzgledu na liczbe gosci, ma byc 50, w cud miod powiedzieli na, ze na sobolowej jest zdecydowanie za duzo miejsca na taka liczbe gosci... ale juz trudno, zaliczka zostala wplacona na wlokniarzy, wiec niech sie dzieje wola nieba ;)


to bardzo dziwne, że ktoś tak Państwa poinformował. Lokal na Sobolowej pomieści do 80 osób, czyli wesele na 50 osób jak najbardziej mogłoby się tam odbyć. Być może ten termin, który Państwa interesuje jest jeszcze wolny na Sobolowej i można umowę przepisac na ten własnie lokal. Najlepiej skontaktować się z lokalem na Włókniarzy i jeszcze raz przedstawic całą sytuację
_________________
A_M
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:58 pm   

a wiesz... to nawet ciekawy pomysl, zaraz to przedyskutuje z narzeczonym... znowu sie zdenerwuje, ze kombinuje :D

ale wlasnie mi sie przypomnialo, ze zaproszenia juz prawie rozdane :P poza tym na sobolowej cos mi nie pasuje podzial na czesc gorna ze stolikami i dolna do tanczenia.

jak widac, kazda z cud miod ma swoje plusy i minusy. na sobolowej, sadzac po zdjeciach, jest bardziej elegancko, no i plusem jest to, ze cala knajpa przeznaczona jest na jedno wesele. minus to podzial na dwie strefy i chyba tez odleglosc od centrum.

przy wlokniarzy sala grozi halasem i czesc restauracyjna jest otwarta, czego troche sie obawiam. ale... wystroj jest naprawde piekny, taki "cieply" i jasny, a rozmiary sali sa akurat na 50 osob, nie powinno byc ani za ciasno ani za luzno.

ja z pewnoscia zdam relacje po moim slubie w cud miod, ale ciekawa jestem rad osob, ktore juz sie bawily na wlokniarzy - moze powinnam na cos szczegolnie zwrocic uwage?
_________________
Ostatnio zmieniony przez darkankha Pon Lip 20, 2009 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 10:05 am   

Witam wszystkich "prawie małżonków" :)
Jesteśmy przed naszą imprezą, która będzie w Pałacyku na Sobolowej w pażdzierniku i mam w związku z tym pytanko do gklm - jesteście świeżo po Waszym przyjęciu - Gorące Gratulacje :) - zamawialiście może Wasz torcik w Cud Miód, czy w innym miejscu ? Nie wiemy za bardzo co z tym fantem zrobić i chcielibyśmy się trooszkę poradzić ...
Znajomi byli na weselu w Pałacyku i są bardzo zadowoleni z imprezy - obsługa i jedzonko super , ale nasze osobiste wrażenia dopiero w pażdzierniku :)
Ostatnio zmieniony przez ane2t Sro Lip 22, 2009 1:47 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 12:12 pm   

hej...no więc w dużym skrócie: tortu nie zamawialiśmy w Cud miód tylko dlatego, że mój szwagier jest...cukiernikiem:) więc dostaliśmy tort w prezencie...spoza Łodzi...
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Jedzenia mnóstwo...nawet za dużo...mimo, że zrezygnowaliśmy z jednego dania...obsługa bardzo dobra...nam w ogóle nie przeszkadzał fakt, że na górze jedzonko, a na dole tańczonko...:)...było tak gorąco, że i tak mało jedliśmy i piliśmy głównie...wodę i soki :) ...jest klimatyzacja, ale szczerze powiem, że na górze było troszkę ciepławo...ale w sobotę było apogeum upału, więc to i tak zawsze jest pogodowa loteria...dobrze, że jest ten teren przed pałacykiem i można wyjść się ochłodzić...a co do reszty to już zalezy od gości i atrakcji...pozdrawiam:)
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 12:36 pm   

Dzięki bardzo za "streszczenie" - jestem troche uspokojona, bo to kolejna pozytywna opinia o tym miejscu, a szczerze mówiąc wybraliśmy je głównie z powodu małej liczby gości ...
Pozdrawiam :)
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 12:43 pm   

dodam jeszcze...u nas było 60 osób plus dzieciaki małe i DJ, fotograf......
myślę, że imprezy na 80-90 osób tam nie bardzo wypalą...troszkę ciasno na górze...
i pamiętaj, że należy się kontaktować tylko z ludxmi, którzy bezpośrdenio zajmują się Sobolową...nie na włókniarzy...
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 1:17 pm   

Jak do tej pory - rozmawialiśmy za pierwszym razem z dziewczyną, która pracuje zawsze przy obsłudze wesel na Sobolowej (ona nam pokazywala salę, kuchnię itp itd) i z kucharzem - troche opryskliwy, ale bardzo konkretny. Mamy się z nim spotkać w połowie września, żeby dokładnie wszystko ustalić. No i jak umówimy się z kimś od dekorowania sali - podjedzemy tam w jakąś sobotę i przy okazji oblukamy jak to wszystko wygląda w dniu imprezy... Rozmawialiśmy już o tym z kucharzem i nie ma z tym żadnego problemu - on jak są imprezy na Sobolowej podobno jest tam już w pt i oczywiście w sobotę (pzynajmniej tak nam powiedział)
A co do ilości osób - to faktycznie ten balkonik nie jest za duży, ale my spodziewamy się ok 70 gości, więc powino być oki
Ostatnio zmieniony przez ane2t Sro Lip 22, 2009 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 6:49 pm   

no to ok...fakt...my też byliśmy w sobotę 3 tyg. przed slubem żeby zobaczyć co i jak...nie robiliśmy dodatkowej dekoracji sali...tylko świeże kwiaty w wazonach (za dopłatą)...
pozdrawiam i w razie czego służę radą :)
 
 
jonka 

Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 11:12 am   

Ja polecam "cud Miód", rozmawiałam od samego początku z p. Markiem - szef kuchni. Bardzo miły o konkretny, dobrze doradził menu. Goście bawili się świetnie. My robiliśmy tylko przyjęcie weselne, które skończyło się ok. północy.
Ale polecam kuchnię i miejsce - godne uwagi
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 9:56 pm   

Hej Kochane :) Dzis zarezerwowalam sale na sobolowej na czerwiec 2010 :) Prosze powiedzcie mi czy macie jakas dobra sprawdzona orkiestre ktora tam by sie sprawdzila? :) ) Dziewczyny ktore mialy juz tam swoje wesela czy moglybyscie podrzucic kilka fotek z przyjecia chcialabym zobaczyc jak wyglada sala juz po przystrojeniu i moze podlapalabym jakis ciekawy pomysl na przystroj sali :) A i wlasnie ... moze podrzucicie jakis pomysl na menu co warto brac a co jest zupelnie zbedne :) ) Pozdrawiam goraco :* ****
 
 
panda 

Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:51 pm   

hej. chcialam napisac kilka slow na temat sali na sobolowej. sama chcialam wiedziec jak najwiecej, wiec teraz chetnie podziele sie swoimi odczuciami. wlasnie jestem po weselu w tym miejscu (12.09) i moge z czystym sumieniem je polecic. nie mam prawie zadnych zastrzen, a na pewno nie takich, ktore dyskwalifikują sobolowa. na poczatek same plusy:
super miejsce i okolica (park i staw), ladny wystroj i klimat - bardzo kameralny, piekne pokrowce na krzeslach, zapalone swieczki, ktore tworza fajny klimat, super przybrane stoly;duuuuzo smacznego jedzenia - praktycznie nie je sie zimnych przekasek ze stolow, bardzo mila obsluga. generalnie swietna organizacja. male minusy: brak zamykanego miejsca, w ktorym mozna zostawic prezenty; obsluga bez pytania rozstawila nam na stolach nasze prezenty dla gosci i niektorzy ich nie wzieli - chcielismy sami je wreczyc; maly zgrzyt z rozstawieniem krzesel i winietek; i jak moja mama twierdzi chyba dosc brudna podloga, bo kiecka jest bardzo brudna. wydaje mi sie jednak, ze nie sa to jakies bardzo znaczace elementy. moglismy bardziej tego dopilnowac i wszystko byloby ok. naprawde polecam to miejsce. pozdrawiam
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 12:11 am   

Bawilismy sie w Cud Miod na Wlokniarzy w ostatnia sobote - POLECAMY! wszystkie nasze obawy okazaly sie bezpodstawne! absolutnie nie slychac ruchu ulicznego, zadnych tramwajow! jedzenia w brod i pyszne. Dziewczyny z obslugi reagowaly od razu na nasze prosby i uwagi. Sala wygladala pieknie i stanowila wspaniala scenografie do zdjec. W ogole nie przeszkadzalo to, ze w trakcie wesela dzialala restauracja, nikt nam sie nie zaplatal na nasza sale z "obcych", nikt nie przeszkadzal, a okna dajace widok z retauracji na sale zostaly na nasza prosbe zasloniete. Zostalismy wspaniale przywitani szampanem, wodka i woda (taki konkursik), stoly byly slicznie przystrojone. Nawet chcialabym sie do czegos przyczepic, zeby nie brzmialo to tak kolorowo, ale po prostu nic mi nie przychodzi na mysl. chyba tylko to, ze glowa swiniaka na stole wiejskim wsprawila kilku gosci w oslupienie, ale to byla mala glowa i nawet ja ją zauwazylam dopiero pod koniec zabawy :) Ogolnie na moim weselu kilka rzeczy bym zmienila, ale na pewno nie wybralabym innej sali, strzal w dziesiatke po prostu! Idealne polaczenie dla wymagan moich (zeby bylo elegancko) i meza (zeby bylo swojsko). Deski na podlodze - rewelacja, tanczylo sie super wygodnie. wytrzymalam w butach na obcasach osiem godzin, a dla mnie norma to pol ;) aha - oczywiscie sala nie nadaje sie na jakies duze wesele, moim zdaniem gora 60 osob. U mnie bylo 46, wiec akurat :)
_________________
 
 
Mroweczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 4:12 pm   

8.08.2009 mieliśmy w "cud miód" swoje wesele, coś wspaniałego, Cudowny bajkowy wystrój wspaniałe jedzenie nie do przejedzenia wszystko co zostało dostalismy do domu. Obsługa zawsze w pobliżu, Sliczne przybrane stoły, "ubrane"krzesla na bialo. Zawsze czyste latelrze. Wszpanialy dj :) super zabawa. Dostalismy pokoj dla nas +sniadanie, klimatyzacja nie mozna nic zlego powiedziec. Wesele na wysokim poziomie widac bylo ich starania! My bylismy zachwyceni wraz z naszymi gośćmi

[ Dodano: Nie Lis 08, 2009 4:15 pm ]
Co do menu to powiem ze warto wziac ich menu bo jest super i nic nie zmieniac. Oni wiedza w czym sa dobrzy. No chyba ze np czegos bardzo nie lubicie ja np nie jem koperku i pietruszki i powiedziala, to przy ustalaniu menu i wszystko dla mnie bylo bez tego co prosilam.
_________________
 
 
yarro sound 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:34 pm   

Mroweczka, To wesele było na al. Włókniarzy?
_________________
dj yarro
www.yarro-sound.pl
 
 
 
Mroweczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:50 pm   

Tak i na nim grałeś:) Monika z tej strony:)
_________________
 
 
yarro sound 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:58 pm   

ha, no właśnie sprawdziłem kalendarz i mi wyszło że ten "wspaniały dj", to o mnie!!!
_________________
dj yarro
www.yarro-sound.pl
Ostatnio zmieniony przez yarro sound Nie Lis 08, 2009 9:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mroweczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 9:04 pm   

Tak o Tobie! Właśnie jeśli szukacie dobrego dj to serdecznie polecam otwarty na propozycje, gra to co chcecie, umie zorganizowac zabawe( świetnym pomyslem bylo zrobienie pociagu i co jakis czas wysiadanie np w grecji i wszyscy tanczyli zorbe:) potem kankan:) itd..) Świetne efekty specjalne rózne światła, dym...Mozna zrobic swietna weselna zabawe, serdecznie polecam:) A ja dziekuje za wspaniała oprawę muzyczna:)
_________________
 
 
yarro sound 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 9:11 pm   

Ciszę się że się podobało, ale zaraz ktoś napisze że jesteśmy w zmowie:)
_________________
dj yarro
www.yarro-sound.pl
 
 
 
Mroweczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 79
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 9:14 pm   

:) moze i tak, ale nie moge nie polecic :) ale juz nic nie mowie :) serdecznie pozdrawiam
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:21 pm   

W Cud Miód często się z moim P. stołujemy, także jeśli chodzi o jedzenie to znakomite! W ten weekend będziemy tam na Andrzejkach także opowiem jak sala i jakie miałam wrażenia po zabawie.

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 9:55 am ]
Już po Andrzejkach, także mogę dodać swoją opinię.
Jeśli chodzi o jedzenie to nadal podtrzymuje swoje zdanie - po prostu super. Dużo i pyszne!
Obsługa kelnerska również, bardzo pomocna.
Sala taneczna, tak na małe wesele, nie wiem ile osób bawiło się na Andrzejkach ale było ciasnawo...
Ogólnie było ok, ale bez rewelacji..
_________________
 
 
smerfetka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 1:53 pm   Cud miód na Włókniarzy

My z mężem mieliśmy wesele na 70 osób wybraliśmy salę Cud Miód bardzo miło wspominamy
imprezę i wcześniejsze rozmowy z szefem kuchni (bardzo ugodowy człowiek)Jedzenia bardzo dużo do sali zejście po czerwonym dywanie wszystko ładnie udekorowane, kelnerki miłe uśmiechnięte obawialiśmy się trochę bo toaleta jest wspólna dla gości weselnych i gości restauracji (czynna do 23)na piętrze ale nikomu to nie przeszkadzało a ja mogłam się pokazać w kreacji nie tylko rodzinie
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:16 pm   

Sama nie wiem, co mam myśleć o tej sali.
Potrzebuję lokal na ok. 40 osób, zaproponowano mi Cud Miód na Włókniarzy. Zdjęcia sali weselnej są już na stronie, prezentują się całkiem zachęcająco.
Natomiast nieco przerażają mnie wasze niektóre opinie. Jedzenie za słone, spaliny, zero ogródka... Nie brzmi to ciekawie.
Z drugiej strony dwa ostatnie komentarze są pozytywne i nieco mnie uspokoiły. Poważnie się zastanawiam nad tą restauracją...
Jak możecie napisać coś wiecej (o menu, godzinach trwania uroczystości, cenniku, wpadkach i niedociągnięciach - w ramach ostrzeżenia innych), to będę wdzięczna.
Ostatnio zmieniony przez pszczółka Wto Mar 30, 2010 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl