Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Piotr Rosiak - realizator z Pabianic
Autor Wiadomość
Agu24 

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 1:40 pm   

Tu znajdziesz namiar na p. Rosiaka
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7790

Ostatnio zmieniony przez Agu24 Pon Kwi 18, 2011 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  

IRA77 

Wysłany: Czw Cze 23, 2011 6:33 pm   

Witam wszystkich,
Piotrek filmował nasz ślub i wesele (30.04.2011). Na początek - jesteśmy bardzo zadowleni. A teraz dlaczego....
Umówiliśmy się, że nie chcemy tasiemca. Film uwiecznił najważniejsze momenty (ok. 2,5 godz.). I tu była dla mnie niespodzianka, ponieważ moja żona stwierdziła, że jest zbyt krótki. Bardzo dobrze się ogląda. Odebraliśmy film w piątek i nie miałem żony na weekend.
Jest to naprawdę opowiedziana pewna historia, a nie sucha relacja, jak rodzina czeka pół godziny przed domem lub zjada kolejny posiłek w całości. Już samo nagrywanie materiału przez Piotra było zaplanowane, a nie zwykłe nagrywanie z myślą, że coś się tam zmontuje. Jedyna poprawka filmu dotyczyła dopisanie nazwy parafi. Z podkładami muzycznymi trafił w nasz gust w 100%.
To, że jest osobą, która rozładowuje napięcia nie będę pisał, gdyż każdy na to zwraca uwagę (a już napisałem, więc niech już zostanie).
Jutro odbieram jeszcze płytkę w jakości HD.
Podsumowując:
Relacje w czasie nagrywania, przed i po ślubie - super.
Film bardzo fajny, ciekawe montaże, podkłady muzyczne itp. - super.
Terminowość - bez zarzutu.
Uwag - brak.
Polecam Piotrka do filmowania z czystym sumieniem - nie będziecie żałować (chyba, że nic nie jest w stanie was zadowolić).

Pozdrawiam

espere9 

Wysłany: Pią Lip 01, 2011 11:02 am   

W tym tygodniu odebraliśmy od Piotra płyty z naszego wesela (28.05.2011r.). Film zrobiony jest fantastycznie, z gustem nie ma serduszek, kwiatuszków, które dla mnie są tandetne. Ogląda się go wspaniale, wszystko dopracowane, fajne podkłady, fantastyczne wstawki-montaże itp.. Jakość filmu bardzo dobra. Moim zdaniem to był najlepszy wybór nie tylko jako fachowca, który kreci bardzo dobre filmy ale tez jako człowieka. Bo choć dla niektórych na początku przy wybieraniu kamerzysty na wesele nie będzie miało znaczenia jaką osobowość ma człowiek, z którym będziecie kilkanaście godzin współpracować - to przekona się później wybierając Piotra ze to jest strzał w 10. Człowiek fenomen zawsze uśmiechnięty bez niego nasz film to byłyby jak flaki z olejem (mało się uśmiechaliśmy na początku ). Byliśmy bardzo zestresowani na początku wesela a on umiał nas tak poprowadzić ze aż się dziwie ze taka fajna jestem na tym filmie :p
Z całego mojego wielkiego serca polecam Piotra. Znalazłam go tutaj na tym forum, bo ktoś inny tez go polecał nie pamiętam już kogo opinia mnie przekonała, ale DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam
Beata
Ostatnio zmieniony przez espere9 Pią Lip 01, 2011 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  

Agu24 

Wysłany: Czw Sie 04, 2011 7:27 am   

I cóż ja ma mogę wnieść nowego do tego wątku ;) Będzie w związku z tym standardowo:) Odebraliśmy wczoraj nasz film z wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonał p.Piotr. Film jest niezwykle ciekawy, bez żadnych tandetnych wstawek, zrobiony gdzie nie gdzie z "jajem", ale nie zdradzę więcej niech przyszłe pary mają niespodziankę:) Ogląda się go rewelacyjnie, nie jest to nudny, ciągnący się wiekami tasiemiec, gdzie ciocia je kotleta, wujek się drapie po głowie, a kuzyn śpi nad talerzem;) Wszystkich na przyszłość uprzedzam, że za nim zasiądziecie do oglądania filmu p. Piotra trzeba załatwić wszystkie potrzeby(wyjść z psem, najeść się itd.) bo potem się nie oderwiecie od tv :D
Jeśli chodzi o współpracę z p.Rosiakiem w trakcie Naszego Dnia to również mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Świetnie rozładował stres, był uśmiechnięty, sympatyczny i całą swoją pozytywną energią zarażał innych :)
Dziękujemy Panie Piotrze!!!!
Agnieszka i Michał

cortez1910 

Wysłany: Czw Sie 11, 2011 10:03 am   

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Pan PIOTR ROSIAK jest poprostu THE BEST!!! :) .Nie jest żadnym pozerem :) ktory chce tylko odbębnić swoje ,wziąść za to kase i narazie.Widać ze to co robi sprawia mu ogromną radość co w tej branży jest chyba najważniejsze.To ze Piotrek jest usmiechnięty, na luzie a jego twarz jest wprost przesympatyczna to już chyba wie każdy kto miał z nim doczynienia.My odebraliśmy płytę ze ślubu dosłownie po miesiącu!!:)i jest rewelacyjna.Oglądając swój ślub łzy poleciały mi zarówno ze wzruszenia jak i ze śmiechu :P .Piotrek ma świetne wyczucie co do podkładów muzycznych i co ważne kręcąc film niestoi nad gośćmi jak sęp bo może akurat trafi sie dobry moment tylko obserwuje co się dzieje i nie kręci na pałe! :) No co ja tu zresztą bede pisać - Piotrek (DonPietro 8) lubi to co robi, wychodzi mu to zajebiście i chwała za to ze są jeszcze tacy ludzie na świecie.Amen
Pozdrawiamy i z całego serca jeszcze raz DZIEKUJEMY!!!
Milena, Damian i Dawidek :)

[ Dodano: Czw Sie 11, 2011 11:18 am ]
Zapomniałam dodać :P
PIOTREK!! niezmieniaj siebie, niezmieniaj pracy, niezmieniaj kamery :) bądz taki naturalny jak jesteś :D
a krytykę od zazdrośników przyjmuj na klatę bo to dodaje skrzydeł by rozwijać sie dalej i pokazać kto jest dobry a kto do doooopy :wink: Pozdrawiamy

malinna84 

Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 8:00 am   

Hej,

Nasza przygoda z Piotrusiem zaczęła się na forum, tu go znalazłam, zadzwoniłam umówiliśmy się na spotkanie i tak zostało. Był on pierwszym i jedynym kamerzystą jakiego odwiedziliśmy.
Bardzo życiowy, ciepły i fajny facet z jajem !! ! Dostałam próbną płytkę 3 dni temu, a już zdążyłam ją obejrzeć z 6 razy i niestety!!!!! :P .... nie ma się do czego przyczepić :D
Piotruś nie dość, że jest fachowcem w tym co robi, to na dodatek ma niezłe oko i super rozpracowuje tzw. „gwiazdy” i osoby szczególnie wyróżniające się, szykując w wersji finalnej niespodzianki 8)
ale jakie niespodzianki.... to już sami musicie sprawdzić :wink:
Tak więc z całego serca odradzam Piotrka oszczędnym!!! Wydacie majątek na kopiowanie płyty weselnikom :D masakra jakaś!!!!! :D
Piotruń ślicznie Ci dziękujemy, zaklepuj termin na 10 rocznice :D

:*
Malwina i Michał

duszka85 

Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 6:54 pm   

Cześć Wszystkim!
Piotr Rosiak był kamerzystą i realizatorem filmu z mojego wesela które odbyło się 2 lipca 2011 roku. Muszę przyznać, że osobiści nie lubię być w pierwszym planie na filmach i dlatego wybranie kamerzysty było dla mnie bardzo ważne. Oglądałam kilkanaście filmów polecanych przez różnych znajomych oraz przez teściową i niestety żaden mi nie przypadł do gustu. Właśnie wtedy przypomniała sobie, że powinnam jeszcze raz obejrzeć płytę z wesela mojej siostry (które odbyło się 3 lata temu) i wtedy mnie olśniło. Film był przezabawny, profesjonalny, itd. jednym słowem świetny. Przypomniałam sobie również iż Piotr jest osobą bardzo otwartą i wesołą, od razu wiedziałam, że przy nim nie będę speszona ani skrępowana dzięki czemu wszystko wyjdzie naturalne. :) Z wcześniejszego doświadczenia z wesela mojej siostry Piotr pamiętał, że moja rodzina jest bardzo wesoła i lubi się dobrze bawić i sam zaproponował obecność drugiego kamerzysty po to aby przypadkiem coś nie umknęło jego uwadze. Chociaż materiału było dużo to film jest świetnie zmontowany nie za długi i nie za krótki, wszystkie najfajniejsze momenty są wspaniale uchwycone. Bardzo się teraz cieszę, że Piotr był naszym kamerzystą zwłaszcza, że film otrzymaliśmy bardzo szybko a przede wszystkim film się każdemu bardzo spodobał a mój mąż jest zachwycony montażem oraz wspaniałymi dodatkami na płycie. Jednym słowem REWELACJA. Wszystkim gorąco polecam i jestem pewna, że Piotr was nie zawiedzie i zrobi wszystko co w jego mocy że by spełnić oczekiwania swoich klientów a potwierdzeniem tego jest między innymi to iż film nam się spodobał od razu i nie było potrzeby nic w nim zmieniać. Jeszcze raz gorąco polecam. :) Dusica i Patryk z Pabianic

marciami 
Żona i mama :)

Wysłany: Nie Paź 30, 2011 7:30 pm   

dziś odebraliśmy nasz film już po ostatecznych poprawkach :) dużo pisać nie będę, bo wszystko zostało napisane przez poprzednich forumowiczów :) film ekstra, wszystko co najważniejsze jest w nim ujęte :) czołówka wymiata, teledysk i ostatni taniec też ;) Filmowanie ślubu i wesela to była świetna inwestycja, dzięki temu mamy teraz szansę na zachowanie większej ilości wspomnień z tego dnia :)

Panie Piotrze dziękujemy! :) Marta i Jakub :)

Rosso 

Wysłany: Pią Gru 23, 2011 12:03 pm   

Piotrku, dziękujemy! Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu - od przygotowań w domu, poprzez uroczystość w kościele, przyjęcie weselne i poprawiny a na samym filmie kończąc. Nasza współpraca to była czysta przyjemność a nie dodatkowy stres, jaki niewątpliwie tego dnia oboje z żoną przeżywaliśmy. Znakomita praca z kamerą (rewelacyjne ujęcia! zmysł operatorski i sama technika filmowania na najwyższym poziomie!) oraz jedyny w swoim rodzaju montaż filmu. Do tego super kontaktowość, zarówno przed ślubem i weselem, jak i po nich, wysoka kultura osobista, skromność i uczciwość. To wszystko wyróżnia Piotrka Rosiaka z tłumu ludzi zajmujących się videofilmowaniem więc jeżeli jeszcze nie macie kamerzysty to śmiało kontaktujcie się z Piotrkiem. Polecam w 100% !
Nasz film jest super! Nie ma tu beznadziejnych i ciągłych ujęć "kotleta", nie jest to też tzw. "tasiemiec" (czyli dużo materiału a nic się na nim nie dzieje), nie ma "spadających różowo-zielonych baloników". Jest to poprostu rewelacyjnie opowiedziana historia naszego ślubu i wesela. Co ważne, film nie jest przerośnięty bezsensownym montażem. Praktycznie ciągła akcja nie tyle nie pozwala nam odejść od telewizora, co dodatkowo sprawia (i napewno sprawi), że do filmu będziemy często wracali w przyszłości.

Dziękujemy! Michał & Gosia
Ostatnio zmieniony przez Rosso Pią Gru 23, 2011 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  

sigurnik 

Wysłany: Wto Sty 17, 2012 4:44 pm   

Witajcie,
Pozwolę sobie przyłączyć się do grona osób zadowolonych z usług Pana Piotra.
Przede wszystkim, na wstępie jestem pod wrażeniem Jego podejścia do życia/pracy i wyśmienitego poczucia humoru. Sama Jego obecność podczas ślubu i wesela rozładowuje niepotrzebny stres i rozluźnia atmosferę.
Jeśli chodzi o wykonywaną pracę to po prostu doświadczenie i pełen profesjonalizm.
Oczywiście z Naszej płyty jesteśmy bardzo zadowoleni. Żeby się za bardzo nie rozpisywać poniżej wypisuję kilka punktów które szczególnie przypadły nam do gustu:
- dobrze wykonana dynamiczna czołówka
- bardzo ciekawy montaż ślubu (wydaje się jakby był kręcony z kilku kamer)
- trafione w 100% podkłady muzyczne na całej płycie
- wzruszające zakończenie pierwszej płyty (zwolniony taniec ze wspomnieniami ze ślubu)
- płynne przejścia pomiędzy blokami muzycznymi na weselu
- wyśmienicie wyłapana zabawa gości (żadne znaczące wydarzenie nie umknie uwadze Pana Piotra)
- teledysk !!

Co jeszcze stanowi o sile usług Pana Piotra to Jego otwartość na wszelakie sugestie i możliwość dogadania się w każdej nawet najmniejszej kwestii.

Dużo by się tu można jeszcze rozpisywać, ale po prostu podsumowując: Jeśli ktoś poszukuje kamerzysty, dzięki któremu będzie miał niezapomnianą i profesjonalnie wykonaną pamiątkę z własnego wesela to niech śmiało dzwoni do Pana Piotra.

Rafał

stykawaski 

Wysłany: Nie Mar 04, 2012 1:48 pm   

Heja. Polecamy wszystkim usługi Piotra Rosiaka. My osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni. Płyta nagrana expresowo (ok.2 tygodni) i w super stylu (brak monotoni) Ciekawa wstawki i przejścia miedzy scenami. Wszystko przemyślane. Wszyscy zostali nagrani i uwiecznieni. Piotr swoją osobą rozluźnia admosfere i niweluje stres. Od razu czuć że ma sie doczynienia z osobą doświadczona która zna sie na tym co robi.
POLECAMY
A Piotrkowi serdecznie dziękujemy.
MARTA I TOMASZ

netmajor 

Wysłany: Sro Cze 27, 2012 10:06 pm   

Nasz ślub odbył się w maju 2012. Do uwiecznienia tego dnia zaprosiliśmy pana Rosiaka, który okazał się trafnym wyborem. Znam wielu ludzi, którzy nie oglądają siebie chętnie na filmie z własnegio wesela,a a my- sami zaskoczeni tym faktem- obejrzeliśmy w ciagu 2 tygodni 3 razy!
nie spodziewaliśmy się tak świetnie nagranych, zmontowanych części ze ślubu i wesela. Całości nadają nastroju 100 % trafnie dobren utwory muzyczne, który raz doprowadzają do łeż a zaraz inne wywyłują u nas uśmiech na twarzach.
Film ma odpowiednią długość, zawiera w odpowiedniej długości fragmenty, dzięki czemu film się nie nudzi i nie przeciąga niepotrzebnie a jednocześnie przekazuje treść i emocje tamtych chwil.
Jeżli ktoś jest w trakcie poszukiwań kamerzysty na slub, mozemy spokojnie polecić usługi świadczone przez pana Piotra- świetny fachowiec, potrafiący swym pogodnym i luznym usposobieniem rozładować nerwy i stres towarzyszace w tym dniu.
PS. dodatkowym plusem , jest ze film dostaje już ok 3 tygodnie po weselu :)
Ostatnio zmieniony przez netmajor Sro Cze 27, 2012 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  

ANKUB 

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:28 am   

Witam, Pan Piotr Rosiak realizował naszą najpiękniejszą pamiątkę ślubną. Jest to płytka bardzo ładna, oczywiście z dozą humoru i powagi. Naprawdę miło się ogląda tak super skomponowany film.
Polecam naprwadę godny zaufania kamerzysta.

Agi83 

Wysłany: Sro Lip 18, 2012 2:15 pm   

Witam, gorąco polecam Piotra Rosiaka, z ręka na sercu. Film jest z klasą, ma odpowiednią długość, montaż jest dynamiczny, czołówka jak w hollywodzkim filmie i bonus na końcu :D . Piotr był wszędzie tam gdzie być powinien żeby uchwycić najfajniejsze momenty. Poza tym Piotr jest naprawdę otwarty na zmiany - my poprosiliśmy o wydłużenie niektórych ujęć i zmianę muzyki w niektórych fragmentach (chcieliśmy mieć utwory, dla nas w jakiś sposób znaczące) i nie było żadnego problemu.
Film oddaje atmosferę naszego wesela, nastrój gości i naszą pozytywną energię. Dzięki temu filmowi można było ten dzień przeżyć jeszcze raz (dwa, trzy, a nawet i dziesięć :razz: ).

Alberto 

Wysłany: Sro Lip 18, 2012 2:34 pm   

Obejrzałem propozycje na stronie i żeby nie było, że krytykant jestem - efekt na efekcie. Nic ciekawego. Ale szanuje opinie innych i jeżeli Wam się podoba to jest to najważniejsze. Mnie te "produkcje"to nie przekonują.

ewa86 

Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 12:15 pm   

Witam wszystkich szczęśliwie zaobrączkowanych oraz tych, którzy noszą się z owym zamiarem :D

Jak zapewne wszyscy wiedzą, aby zweryfikować jakość czyjś usług, najlepiej jest zasięgnąć języka u tych, którzy mieli okazję korzystać przed nami. U nas było podobnie. Po obejrzeniu filmu z wesela mojego kuzyna, byłam zachwycona dziełem Pana Rosiaka. Z humorem i przede wszystkim z koncepcją, a przecież o to chodzi, aby tego typu filmy, nie były tylko dokumentacją lewej i prawej strony sali, stołu etc. Już wiedziałam kogo poproszę, aby uwiecznił nasz Wielki Dzień. Co prawda, w Dniu Ślubu nie towarzyszył nam Pan Piotr, a jego współpracownik - Przemek, niemniej jednak wierzyłam, że Firma jest solidna, bez względu na to kto "kręci". Z Przemkiem współpracowało nam się REWELACYJNIE! Bardzo sympatyczny, żaden mruk i profesjonalista. Stworzył cudne momenty, ktore oglądam non stop i nie mam dość (chyba każda panna młoda tak ma/miała :P )

Szczerze polecamy Firmę Pana Piotra, wierzcie nie zawiedziecie się ;)

Pozdrawiam
Ewa i Lech ;)

bea1987 

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 8:55 pm   

Witam wszystkich,

Polecamy usługi Piotra Rosiaka. Parę dni temu odebraliśmy nasz film i jest świetny! Jest oryginalny, opowiada naszą historię, wszystko jest ułożone w idealnej kolejności. Piotr jest bardzo cierpliwy ;) , jesli tylko coś chcieliśmy zmienić na płycie, to nie było żadnego problemu. Początek płyty mile nas zaskoczył, takiego poczatku nie widzieliśmy jeszcze u nikogo. Wszystko mi się podoba. Mimo, że płytę mamy od paru dni to ciągle ją ogladamy!
Naprawde z czystym sercem możemy polecic Piotra Rosiaka!
:eek: :eek: :eek:

Pozdrawiamy
Beata i Adam

Papulcia1988 

Wysłany: Nie Lis 18, 2012 1:20 pm   

Witam,
niedawno odebraliśmy płytkę z naszego wesela, w związku z tym chciałam podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy z Przemkiem i z Piotrkiem :-)
Nasz wielki dzień odbył się 08.09.2012 r.
Ale zacznę od początku, Piotra zarezerwowaliśmy już półtora roku wcześniej. Dowiedzieliśmy się o nim właśnie na tym forum i spodobało nam się, że tyle osób wypowiadało się o nim pozytywnie. Umówiliśmy się na spotkanie gdzie Piotr pokazał nam ostatnio zmontowany film (był po prostu suuuuper nie było się do czego przyczepić). Poza tym Piotrek jest tak sympatycznym facetem, wszystko nam opowiedział jak to wygląda "od podszewki" :cool: Wiedzieliśmy od razu, że chcemy aby to właśnie Piotrek kręcił i montował nasze wesele 8) Uprzedził nas, że jeśli nie będzie mógł osobiście być na naszym ślubie i weselu to przyjdzie jego kolega Przemek, który dobrze wie co i jak ma kręcić, żeby później Piotrek mógł to zmontować.
Złożyło się tak, że Piotrek nie mógł być osobiście u nas w związku z tym przyjechał Przemek. Nie powiem bo na początku się obawiałam jak to będzie bo nie znałam go, ale okazało się, że jest przemiłym facetem, przede wszystkim profesjonalistą! :mrgreen: Oczywiście byliśmy zestresowani więc Przemek podtrzymywał nas na duchu :wink: Mówił po kolei co i jak mamy robić, żebyśmy później byli z tego zadowoleni. Wszyscy goście weselni, którzy byli u nas w trakcie przygotowań byli pod wrażeniem takiego kamerzysty, np. zakładanie butów kręcone z przeróżnych ujęć, które później fajnie wyszły na gotowym filmiku. Świetnie potrafił rozładować napięcie towarzyszące w tym szczególnym dniu... :razz: Generalnie był zawsze tam gdzie "coś" się działo, nie stał tylko w jednym miejscu (jak większość kamerzystów) tylko chodził po całej sali podczas zabawy. Jesteśmy z niego baaaardzo zadowoleni!!!! :mrgreen:
Jeśli chodzi o montaż Piotrka to nie było się do czego przyczepić, drobne poprawki zrobił praktycznie od ręki. Podkład muzyczny trafiony w 100%, jego "wstawki" czadowe :!: :wink: Dobrze, że tylko fragment mszy wrzucony (najważniejsze rzeczy), świetnie ujęta zabawa gości no i teledysk, wszystko zrobione "z jajem". :wink:
Pięknie opowiedziana historia, oglądamy non stop płytkę i nie mamy dość :roll: Podczas "ostatniego tańca" nie raz łezka się zakręciła w oku :o
Dziękujemy bardzo za taką cudowną pamiątkę i polecamy zarówno Przemka jak i Piotra :!:

Aeromajkel 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 10:01 am   

Witam wszystkich,
Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami ze ślubu, który filmował Piotrek. Po pierwsze komunikacja z nim bez zarzutu - otwarty i z poczuciem humoru. Po drugie podczas ślubu oraz wesela profesjonalnie filmował czego dowodem była super jakość płyt DVD. Wszystkie najważniejsze momenty sa ujęte, oprawa muzyczna ok (nie było problemu żeby wstawić naszą). Jesteśmy zadowolenie ze współpracy z Piotrkiem i naprawdę polecamy. Pamiętajmy wesele mija bardzo szybko a wysoka jakość płyt będzie nam towarzyszyła bardzo bardzo długo;-)

Pozdrawiamy i powodzenia dla wszystkich;-)
Magda i Michał

evelin-s 

Wysłany: Czw Maj 23, 2013 10:16 am   

Witam!
Pan Piotr jest 100% profesjonalistą. Zrobił nam film, podczas oglądania którego płakaliśmy na zmianę ze śmiechu i ze wzruszenia. Film dostarcza wiele wzruszeń, ale i fantastycznej rozrywki. :) :) :)

Pan Piotr jest super fajnym kamerzystą, jest śmieszny i sympatyczny dobrze jest mieć takiego gościa na weselu(który w razie potrzeby podpowie co trzeba, żeby nie było wpadki). Poza tym jest bardzo profesjonalny, dobrze montuje i ma pomysły na scenariusz filmu ślubnego. Wplata śmiesznie wyreżyserowane, zaplanowane scenki w całość materiału przez co film końcowy jest po prostu rewelacyjny!!! :D

Film zawiera wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela w pięknej oprawie muzycznej. Ujęcia są bardzo dobre i ciekawie pomyślane i świetnie zmontowane.
Emocji z dnia ślubu nie da się już wrócić, ale jednak dużą część z nich widać doskonale na filmie. Podczas ślubu i wesela Pan Piotrek pracował tak, że nie przeszkadzał ani nam ani gościom, a mimo to wszystko jest nagrane.

Zanim otrzymaliśmy ostateczną wersję filmu z wesela, oczywiście mieliśmy możliwość obejrzenia próbnej wersji- no ale jak się okazało nie było co poprawiać, film nam się tak spodobał, że do 2 w nocy oglądaliśmy go z zaciekawieniem :lol: -czym dalej nas zaskoczy. A kiedy się skończył, rozbudził ochotę na oglądanie jeszcze raz- od nowa!

Polecamy także w jego wykonaniu reportaż z pleneru. Filmik jest rewelacyjny!!!! Oglądamy go (i nie tylko my, także nasi bliscy) w kółko od tygodnia, ponieważ nie da się od niego oderwać :lol: Wszystkim polecamy tak wspaniałą zabawę, jaka okazało się wyjście w plener z kamerą i Piotrkiem.

Jesteśmy super szczęśliwi, ze wybraliśmy Pana Piotra i bardzo wdzięczni za tak piękna pamiątkę!

Pozdrawiamy Ewelina i Michał

P.S. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać z Panem Piotrem na nie jednym jeszcz weselu u naszych przyjaciół i rodziny :lol: :) :)

PAOLA_G7 

Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 1:24 pm   

Witam,

Wraz z mężem jesteśmy dosłownie ZACHWYCENI Piotrem Rosiakiem. Zarówno pod względem jego osobowości, jest przesympatycznym człowiekiem jak i profesjonalizmu, oferuje usługi na najwyższym poziomie.
Co do nagrania to nie mieliśmy nawet najmniejszych zastrzeżeń, wszystko nam się podobało. Dobór muzyki, montaż, ujęcia rewelacja. Jak dla nas lepiej nie mogliśmy trafić i na pewno jeszcze z Piotrem będziemy współpracować :)

Polecamy wszystkim bo szczerze, lepszego kamerzysty nie znajdziecie!

Pozdrawiamy,
Paula i Damian
20.07.2013 r.

donpietro1 
Firma

Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 8:13 pm   

Kochani współpraca z Wami to była czysta przyjemność.Bardzo dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i mam nadzieję że do zobaczenia :-)

emi87 

Wysłany: Nie Paź 13, 2013 6:44 pm   

Witam,
Mam pytanie czy pan Rosiak jako kamerzysta jest zawsze tam gdzie coś się dzieje, czy kameruje wszystkich bo właśnie większość kamerzystów stoi w miejscu i praktycznie pół wesela jest ta sama para nakręcona a takiego efektu chciałabym uniknąć

kajkaaaa 

Wysłany: Nie Paź 13, 2013 8:06 pm   

PAOLA_G7 napisał/a:
Witam,

Wraz z mężem jesteśmy dosłownie ZACHWYCENI Piotrem Rosiakiem. Zarówno pod względem jego osobowości, jest przesympatycznym człowiekiem jak i profesjonalizmu, oferuje usługi na najwyższym poziomie.
Co do nagrania to nie mieliśmy nawet najmniejszych zastrzeżeń, wszystko nam się podobało. Dobór muzyki, montaż, ujęcia rewelacja. Jak dla nas lepiej nie mogliśmy trafić i na pewno jeszcze z Piotrem będziemy współpracować :)

Polecamy wszystkim bo szczerze, lepszego kamerzysty nie znajdziecie!

Pozdrawiamy,
Paula i Damian
20.07.2013 r.

Zgadzam się w 100%!!! Po obejrzeniu waszej płyty też się zdecydowaliśmy na Piotrka jest zawsze tam gdzie powinien być liczymy na podobny efekt pozdrawiamy ;)

moniica 

Wysłany: Pią Sty 10, 2014 6:59 pm   

Pan Piotr to profesjonalista. U nas na weselu nie mógł być we własnej osobie, o czym nas uprzedził już przy podpisywaniu umowy (był Pan z którym współpracuje), ale montował sam nasz film. Film wyszedł REWELACYJNIE :) Jest zabawny, bardzo fajnie dobrane podkłady muzyczne no i profesjonalny montaż.
My również polecamy i jeszcze raz Panie Piotrze dziękujemy.

Marta i Robert

qlaudia 

Wysłany: Pią Sty 10, 2014 9:08 pm   

my mamy podpisana umowe i zobaczymy jak to bedzie :]

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]

Skyler 

Wysłany: Sob Sty 11, 2014 9:59 am   

:smile: qlaudia będzie git!!! też go mamy :smile:

kokarda 

Wysłany: Wto Sty 14, 2014 11:25 am   

Witamy,

wczoraj odebraliśmy płytę z naszego wesela 26.10.2013:). Jesteśmy bardzo zadowoleni. Płyta ciekawie zmontowana fajne podkłady muzyczne . Serdecznie polecamy Piotrka !! ! Jest otwarty rozładowuje napięcie i ma świetne pomysły i poczucie humoru :) . We wszytkim mozna się z nim dogadać i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych :) .
Nie mamy zastrzeżeń :) , w niczym Piotrek nie zawiódł :)

Pozdrawiamy

Kasia i Olek.

grun1 

Wysłany: Wto Maj 27, 2014 10:28 pm   

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pana Piotra a raczej z osoby, która z nim współpracuje.
Przyznam szczerze, że o ile moja Żona chciała byśmy mieli kamerzystę na naszej uroczystości to ja byłem bardzo sceptyczny by tak było, gdyż twierdziłem, że zdjęcia są czymś wystarczającym. Jednakże uległem i wybrałem się do Pana Piotra by zobaczyć co ma do zaoferowania. Po obejrzeniu materiału byłem również sceptyczny tzn. materiał był fajny i śmieszny ale nadal nie byłem do końca przekonany. Czegoś mi w tym wszystkim brakowało ... Jednak decyzja zapadła i poszło. Podczas wesela ciągle byłem trochę sceptyczny w kwestii pracy pracownika Pana Piotra ale.....
no właśnie i to jest ten moment kiedy każdemu kto się będzie kiedykolwiek wahał czy wybrać kamerzystę czy też nie powiem, krótko tak i to musi być Pan Piotr lub jego kolega.

Po pierwsze to co mi brakowało w materiałach Pana Piotra to nie, że one były słabe tylko fakt, iż nie było na nich Nas i naszych rodzin. To jest ten czynnnik, który powoduje, że ten materiał jest przezabawny. Dlatego przestrzegam innych nie miejcie takich błędnych złudzeń jak ja.
Po drugie moje obiekcje to pracy operatora również były niepotrzebne. Po prostu on już miał tyle materiału, że zabrakło miejsca do zapisywania :)
Po trzecie, Pan Piotr przygotował świetny materiał z naszej uroczystości, który mogliśmy przekazać każdemu z naszych rodzin. Zachowany porządek,uchwycone zabawne momenty, podkładane głosy, które stworzyły świetny komizm sytuacyjny. Całość po prostu cudo.
Reasumując, nie wyobrażam sobie teraz aby nasze święto mogło istnieć bez kamerzysty a wybór Pana Piotra był najlepszym z możliwych, gdyż dzięki niemu zmieniłem swoją opinię na temat kamerzysty podczas ślubu i wesela.

P.S
Chciałem jeszcze dodać, że kamerzysta genialnie rozładowuje stres podczas tych dni. Podpowiada jak należy się ustawić by uzyskać świetny materiał. Po prostu pełne rozluźnienie. Przynajmniej tak było u Pana Piotra.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ewelina i Rafał
czerwiec 2013,
Gadka Stara

anita i lukasz 

Wysłany: Sob Lip 12, 2014 5:39 pm   

Wybór odpowiedniego kamerzysty na nasz ślub i wesele był jedną z najważniejszych spraw do załatwienia, na której bardzo nam zależało. Chcieliśmy mieć ciekawy, nie za krótki nie za długi film, romantyczny, ale i zabawny. Dzięki panu Piotrowi taki właśnie jest!:) Pan Piotr jest przesympatyczną, otwartą i bardzo kontaktową osobą, z którą współpraca jest czystą przyjemnością:) Oprócz filmu ze ślubu i wesela poprosiliśmy jeszcze o nagranie podziękowań dla rodziców i teledysku plenerowego po ślubie. Atmosfera podczas nakręcania była przemiła, wszyscy byliśmy wyluzowani i roześmiani dzięki pomysłom pana Piotra:) Zwróciliśmy uwagę, że pan Piotr wykonuje swój zawód z pasją i to widać. Przez kilka godzin nagrywania tych filmów nigdy nie pokazał zmęczczenia czy znudzenia, zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do pracy:) Jest jedynym kamerzystą, który naprawdę chętnie współpracuje z wielkim zaangażowaniem:) Podczas kręcenia po ślubie pleneru chcieliśmy z mężem wskoczyć do wody. Jakie było nasze zdziwienie kiedy pan Piotrek wyjął z torby kąpielówki i wskoczył do wody razem z nami, żeby były lepsze ujęcia:):)! Z całego serca polecamy WSZYSTKIM takiego kamerzystę jak pan Piotr! Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy właśnie pana Piotrka, ponieważ dzięki niemu ten wyjątkowy dla nas dzień został uwieczniony w przepiękny sposób i już na zawsze będzie dla nas piękną pamiątką. Po niecałych dwóch tygodniach mamy w domu piękny i wymarzony film, który ogladamy codzinnie śmiejąc się i płacząc ze wzruszenia na zmianę:) DZIĘKUJEMY:)!! Anita i Łukasz!

Natalia_1989 

Wysłany: Czw Paź 23, 2014 1:08 pm   

Witam!
Filmowaniem na naszym weselu zajmował się pan Piotr Rosiak. Praca z nim to była czysta przyjemność, zero stresu, w kilka sekund rozładował całe napięcie, zna się na rzeczy, podpowiadał nam co powinniśmy robić, o której godzince np. wyjechać do kościoła, żeby później niepotrzebnie nie stać tam pół godziny albo i dłużej.... Kontakt był super, pan Piotr odpisywał mi na każdego maila, odpowiadał na wszystkie pytania, a miałam ich trochę :P Ze względu na to, iż nie mieszkamy w Polsce, pan Piotr poszedł nam na rękę i zmontował nam filmik w niecały miesiąc, dzięki czemu już możemy się nim cieszyć.. A sam film jest po prostu rewelacyjny, przepięknie opowiedziana historia, wszystko łączy się w jedną , spójną całość, super ujęcia, podkład muzyczny trafiony w 100 % w nasze gusta :) Pan Rosiak wysłuchał nas, wiedział czego oczekujemy dlatego też nie trzeba było wprowadzać żadnych poprawek, gdyż wszystko było tak jak być powinno, a nawet jeszcze lepiej. A ja mogłabym bez przerwy oglądać ten film i przypominać sobie tamten wspaniały dzień :)
DZIĘKUJEMY !! ! Natalia i Łukasz

mariusz5891 

Wysłany: Pon Sie 17, 2015 8:53 am   

Witam wszystkich.
Pozwolę sobie odświeżyć wątek, gdyż jakoś dawno nie było żadnego wpisu a przecież Piotrek ciągle bawi się swoją pasją a co najważniejsze wychodzi mu to doskonale.
Na Don Pietro 8) trafiliśmy dosyć przypadkowo, aczkolwiek z miejsca przekonał nas do siebie. Od pierwszego kontaktu ma się wrażenie jakby człowiek go sto lat znał i beczkę soli zjadł. Pewnie w dużej mierze z uwagi na to przygotowania i sama ceremonia ślubu przebiegła nam w bardzo przyjemnej atmosferze i co najważniejsze praktycznie bez stresu.
Od Piotrka ciągle bije pozytywna energia, duża charyzma i mnóstwo ciekawych pomysłów w głowie. W czasie wesele potrafi się doskonale wtopić w tłum, praktycznie nie odczuwa się jego obecności, nie jest nachalny, nie zagląda z kamerą w talerze, ale zawsze jest tam gdzie coś się dzieje ciekawego.
Nasze weselicho odbyło się w czerwcu br, a film odebraliśmy bardzo szybko bo w przeciągu bodajże 3-4 tygodni.
Sam film zmontowany bardzo ciekawie, oglądaliśmy wraz z małżonką już chyba z 10 razy ale ciągle nas bawi i ciekawi, mimo że ja akurat niespecjalnie lubię siebie oglądać. Tak jak ktoś wcześniej napisał te humorystyczne wstawki montażowe robią wielką robotę.
Tak więc bardzo serdecznie za wszystko dziękuję i oddajemy szacunek za profesjonalizm. Pozdrawiamy. Anita i Mariusz

owijek 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Sie 17, 2015 10:42 am   

Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bym miała nie dostać filmu i zdjęć z wesela dlatego przed wynajęciem ekipy filmowej Bycze Filmy sprawdziłam ją dokładnie i na weselu zachowywali się profesjonalnie i nie było z nimi żadnych problemów. Zrobili świetny film i pełno zdjęć a to mój ulubiony filmik z ich portfolio
post nie na temat. Usunęłam link. Odsyłam do Regulaminu forum - moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 17, 2015 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  

kama1807 

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 6:40 pm   

My po długich poszukiwaniach i różnych rozmowach z kamerzystami zdecydowaliśmy się na pana Piotra. Z niczym nie robi problemu, zgadza się na wszystkie nasze propozycje i nie ma właściwie dla niego rzeczy niemożliwych. Bardzo konkretny. Mamy nadzieję, że nie pożałujemy tej decyzji:)

w2mu 

Wysłany: Pon Lis 09, 2015 12:34 am   Wspomnień czar

Korzystaliśmy z usług Pana Piotra pół roku temu. Gdyby nie wspaniałe dzieło jakim jest film z naszego ślubu, to naprawdę niewiele byśmy pamiętali z tego dnia. Pan Piotr zwraca uwagę na wszystko. Film jest niesamowitym kompendium z całej imprezy, niesamowite pomysły i wstawki dodają smaczku i powodują salwy śmiechu wśród oglądających. Wybraliśmy Pana Piotra jak tylko obejrzeliśmy film u znajomych. Nie szukaliśmy dalej. Zabrzmi kiczowato, ale trudno, prawdziwie... Zanim wybraliśmy datę ślubu, mieliśmy już kamerzystę :) Polecamy z całego serca i bardzo dziękujemy za ekstra pamiątkę :) Weronika I Łukasz :)

marder1 

Wysłany: Pią Maj 26, 2017 8:58 pm   

Pan Piotr filmował nasze wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni :) W ogóle nie czuliśmy obecności kamery w całym tym pięknym dniu. Pan Piotr jest bardzo sympatycznym i profesjonalnym kamerzystą. Co do filmu brak zastrzeżeń, nie jest zbyt długi i można go oglądać bez końca :) Polecamy z czystym sumieniem.
Martyna i Damian

Odpowiedz do tematu