Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
obrączki z meteorytem
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 9:49 pm   obrączki z meteorytem

Na Targach ślubnych wygralismy obraczki z meteorytem, czy ktoś z Was ma takie obrączki? co o nich myslicie?
jesli nie widzieliscie ich, to niżej załączam link do stronki:

http://derecki.art.pl/obr...er=pl&nStrona=1

czekam na opinie !!
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 9:52 pm   

olcia mam nadzieję że cię nie uraże tym ale prosisz o opinie więc przedstawię swoją :) nie podobają mi się takie obrączki, w sumie jak dla mnie to nawet nie wygląda jak obrączka a raczej jak pierścionek, ja lubie klasykę może dlatego kwestia gusty i pewnie przyzywyczajenia się :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 9:57 pm   

pewnie, że sie nie czuje urażona- w końcu prosze o opinię :) powiem jednak, że my tez nie bierzemy w ogóle pod uwage tych takich bardzo oryginalnych powyginanych obrączek, raczej w naszym guście sa te z nr ident. 154, 155 i 60 (te ostatnie najbardziej i chyba na nie się zdecydujemy)... a ciekawa jestem opinii forumek, gdyz na poczatku ja tez bardzo sceptycznie do nich podchodziłam ;)
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Pon Lut 04, 2008 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:01 pm   

69 też są w miarę ok :) no na pewną będą oryginalne :) a jakie ceny w ogóle są, ciekawe czy mają dużo chętnych na nie
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:05 pm   

ale 69 na zywo nie wygladaja ładnie :] bo tez o nich myslałam, a ceny dość wysokie....-jak widać... z tego co wiem obraczki zamawiaja w tej pracowni zazwyczaj jakies wazne osoby, albo milosnicy meteorow itp (wlasciciel pokazywal nam zdjecia z roznymi slawnymi osobami, ktore zamawialy u niego te obraczki)...
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:43 pm   

w miare ok wygladaja:

150.


69.


31.


skoro je wygraliscie, to macie szczescie, a moze dla Was bedzie zrobiona specjalna para w jeszcze innym wzorze..? :))
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:49 pm   

Wg mnie te obrączki są okropne :? A gdybym musiała któreś wybrać to nr 138 albo 60.
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:50 pm   

beda takie , które my wybierzemy, z tym, że do 2 tys zł...ale te co wkleiłas 555 to my widzielismy na żywo i powiem szczerze , że nie wygladały jakoś super, lepiej te które ja wymieniałam z kamieniem ... należy pamiętać,mże to złoto nie jest takie jak u jubilera, bo ono nie jest szlifowane, więc one nie będa tak gładkie jak z salonu-to jest robota ręczna...
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:57 pm   

rozumiem, ze zdjecia sa przeklamane, ale tylko na nich moge oprzec swoja opinie, bo na zywo ich nie widzialam..
_________________
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 11:19 pm   

Mi też się nie podobają... mogłabym coś takiego założyć od czasu do czasu ale nie codziennie przez resztę zycia :kwasny:
_________________
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:31 am   

Obrączki z meteorytem są na pewno niepowtarzalne, ale szczerze mówiąc nie podobają mi się. Preferuję bardziej ‘dopieszczoną” biżuterię. Z modeli przedstawionych na stronie najładniejszy wydaje mi się nr 162 – tylko ta cena ....., wg mnie nie do zaakceptowania.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:50 am   

Jako pierścionki podoba mi się ewentualnie tych kilka szerszych, jako obrączki niestety żadne...
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 12:07 pm   

Obejrzałam :) Jako pierscionki to może nawet niektore fajniutkie, ale jako obraczki u mnie odpadaja w przedbiegach :) Zdecydowanie jestem bardziej za klasyką (chociaz sama mam mniej "klasyczne" )

No i te ceny.... powalające... a ja myślałam, że to My drogo zapłacilismy za obrączki :roll:
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 1:37 pm   

powiem tak, pod względem cen nawet ich nie ocenialismy, gdyż je wygralismy, wiec i tak beda za darmo... :) nas zacheciły one tym że zamiast graweru mają odciski linii papilarnych narzeczonego/narzeczonych i tym, że normalnie nie kupilibysmy sobie czegoś takiego bo by było szkoda pieniazkow... no i beda inne niz wszystkie-oryginalne...poza tym jak wygrałam samochód powiedziałam sobie, że szczescia sie nie sprzedaje, bo już wiecej się nic nie wygra-samochód zostawiłam-teraz wygralismy obraczki :] dlatego nie dopuszczałam mysli sprzedania ich, a szkoda z wygranej nie skorzystać ;)

poza tym na poczatku i my podchodziliśmy do nich nieco sceptycznie,lecz przekonalismy się :) może z nimi trzeba się po prostu oswoic ;)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:51 pm   

skoro nie chcecie ich sprzedawać to tego nie róbcie - zostawcie na pamiątkę niebywaŁego szczęścia, które zostanie z Wami przez caŁe życie.
Ja bym takich obrączek nie chciaŁa bo stawiam na klasykę ale i na praktyczność - lubię nosić biżuterię i lubię jak wszystko do siebie pasuje. Do takiej biżuterii raczej niewiele pasuje.
Na pewno i tak mieliście w planach zakup obrączek więc może kupcie takie, które chcecie mieć a nie takie, do których musicie się przekonywać a te zostawcie na pamiątkę. Przynajmniej będziesz miaŁa ekstrawagancki pierścionek do noszenia od czasu do czasu :)
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 11:49 pm   

Mnie również te obrączki z meteorytem nie zachęciły..
Wyglądają jakoś tandetnie według mnie.Trochę jak zrobione ze złotka od cukierka-przynajmniej niektóre. Nie pasują do takiej podniosłej chwili i ceremonii jak ślub.. Odcisk palca w środku obrączki....... trochę wycudaczony pomysł ..
Zdecydowanie jestem tradycjonalistką pod tym względem.. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Canaves Sro Lut 06, 2008 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 7:54 pm   

Mnie też się nie podobają. Ale jeśli nie chcecie ich sprzedawać, to zostawcie sobie na pamiątkę, jak radziła Słonko. A jeśli chcecie zrobić z nich obrączki ślubne, to może warto poświęcić je podczas ceremonii, ale nie rezygnując z normalnych. Wtedy możecie nosić jako ślubne obie pary.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 12:31 pm   

we wtorek jedziemy do Wrocławia wybrac i zamówić obraczki, wiec wkleje Wam wtedy ten model, który wybralismy-sama jestem ciekawa jak one beda wygladac na naszym palcu :D
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:53 am   

Nie napisze nic specjalnie odkrywczego, ale podtrzymuje swoje zdanie wyrazone w Twoim dzienniczku. Na waszym miejscu zdecydowalabym sie na wymarzone obraczki, a te zostawila na pamiatke. Ale widze, ze Wam chyba coraz bardziej sie podobaja, przekonujecie sie do nich, wiec moze rzeczywiscie nie warto kombinowac :) Wam tez na poczatku srednio sie podobaly, jak wiekszosci forumek, tyle tylko, ze my wyrazamy swoja opinie i sie wiecej nad tym nie zastanawiamy, bo po prostu nie musimy wybierac - uwazam, ze gdybym byla na Twoim miejscu, myslala o nich, przygladala sie, przymierzyla, kto wie? moze bylabym bardziej na tak? ;) My mozemy marudzic, ale najwazniejsze, zeby Wam sie podobaly
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:00 pm   

zamowilismy obrączki :)
byliśmy u Pana u którego wygraliśmy obraczki-tam zrobił odlew naszego palca i wziął odciski linii papilarnych, które będą od spodu obraczek....za dwie godzinki byliśmy jeszcze skorygowac pewne rzeczy.
za dwa tygodnie obraczki przywiezie nam kurier wraz z certyfikatami odnosnie złota oraz z instytutu astreologii że kamien to meteoryt z planety westa

z ciekawostek na ten temat:
W obrączkach jest meteoryt "TATAHOUINE" pochodzący z planetoidy Westa obiegającej Słońce miedzy Marsem a Jowiszem.

Westa (gr. Hestia, łac. Vesta) - córka Kronosa i Rei (w sumie to mieli 6 dzieci :) , siostra Zeusa, dziewicza bogini ogniska domowego, czczona w każdym domu i każdej świątyni greckiej.

a oto obraczki na które się zdecydowaliśmy:



tylko nasze będą polerowane, czyli bardziej przypominające normalne złoto-nie będą takie matowe jak na zdjęciu....

wiem, że niewielu z Was sie one podobają, ale nas juz do siebie przekonały i równiez zachwyciły :) na obrazku to jednak nie to samo ;)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 6:44 pm   

No cóż... Na pewno te obrączki są bardzo oryginalne. Ale ja nie chciałabym mieć takich. Wolałabym coś prostego i klasycznego. Ale oczywiście, najważniejsze że Wam się podobają :)
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 8:30 pm   

To ja może nieco bardziej optymistycznie :]
Wydaje mi się że wybraliście ładny model (choć nie mam pojęcia jak wygląda na żywo, ale ja lubię "inną" biżuterię), a linie papilarne wewnątrz są fajnym pomysłem. Co więcej, faktycznie nie można marnotrawić szansy od losu, na pewno poczujecie tę kosmiczną moc :D
A tak w ogóle gratuluję wygranej auta i życzę kolejnych zwycięstw w loteriach!!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 8:39 pm   

dziekuje bardzo za wszystkie miłe słowa... nam sie tez bardzo spodobały te odciski linii papilarnych-to jest coś innego niż zwykły grawer, który maja praktycznie teraz wszyscy...
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 2:19 am   

a mnie się te obrączki z meteorytami BARDZO podobają :D super sprawa, że udało Wam się wygrać! :)
_________________
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 2:22 pm   

mnie też się bardzo podobają Wasze obrączki :P sama takie bym chciała :cool:
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 3:16 pm   

Mnie niestety nie przekonały do siebie widziałam je na zywo w zeszłym roku na targach i zupełnie mi sie nie podobają :) Ale nie muszą mi sie podobac. ważne żeby wam sie podobały :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 11:39 pm   

my juz swoje odebralismy :)

jestesmy bardzo zadowoleni, w rzeczysitosci wygladaja jeszcze piekniej niz na fotkach...

dodam jeszcze,ze te na targach nie byly polerowane a nasze są :) wiec to dodaje (jak dla mnie) im uroku :)

oto one:





odcisk linii papilarnych:



i certyfikaty:





mam nadzieje,ze wszystko dokladnie widac...

tzn juz widze,ze certyfikaty widać tak srednio, ale jesli ktoś chce szczegolow, to zapraszam na naszą stronkę weselną-tam mozna zobaczyć fotki w powiekszeniu :]
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:15 am   

napiszę jeszcze raz NIETYPOWE I NIEPOWTARZALNE przez co SLICZNE!!!
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:33 am   

wierzcie mi-w realu wygladają jeszcze piekniej :) nas zauroczyły...
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:27 am   

przepiękne :buja w oblokach:
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:25 pm   

Bardzo royginalne, no i juz WASZE :) A moze jakies zdjecie na paluszku? lepiej by bylo widac, jak sie prezentuja :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:27 pm   

na razie mamy takiefoteczki, w wolnej chwilce jeszcze zrobimy na paluszku,to wrzucę ;) na razie musi wystarczyć tyle :]
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 10:51 pm   

jeśli wam się podobają to najważniejsze :) ja bym takich nie chciała, co nie znaczy, że mi się nie podobają, będziecie na pewno oryginalnie i niepowtarzalni :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:40 pm   

Takie wypolerowane są całkiem ładne, jeżeli oczywiście ktoś lubi taką oryginalną biżuterię. Ale oglądając je na targach, w życiu bym się na nie nie zdecydowała. Wyglądały jak stary, brzydki pierścionek wykonany nie wiadomo z czego...
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:44 pm   

wierz mi-polerowane wygladaja duzo lepiej...nawet fotka tego w pelni nie prezentuje :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:45 pm   

Mi również takie obrączki się podobają, są po prostu niepowtarzalne... Nie znajdziecie innej pary na świecie mającej takie same obrączki...
_________________
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 7:42 pm   

Bardzo ciekawy pomysł takie obrączki...

Gdy oglądałam zdjęcia na stronce, do której podałaś link zupełnie mi się nie podobały, zwłaszcza te pierwsze modele :-?

Ale te Wasze są naprawde ładne i tak mi się wydaje, że ładnie wyglądają na palcu :D I pewnie gdybym wygrałą je tak jak Wy też bym się zdecydowała na takie, ale jeżeli mam kupowac to jestem zdecydowanie za klasyką, choc te, które wybraliście mi się podobają :D
_________________

 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 12:47 pm   

Zgadzam sie ze na stronie internetowej te obraczki nie wygladaja ciekawie, ale te wasze sa bardzo ladne :)
moi znajomi tez sobie zamowili takie obraczki, bardzo chcieli miec taka oryginalna bizuterie :)
jednak jedynym moim zdaniem minusem sa ewentualne pekniecia na meteorycie co podobno oznacza ze jest lepszy chociaz nie chce mi sie w to wierzyc, nie wiem jak u Was ale na obraczce mojej znajomej jest pekniecie przez srodek tego kamienia :/
sprzedawca mowil ze tak ma byc ale wyglada to nieciekawie :(
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 10:05 pm   

Takie obrączki to bardzo oryginalny pomysł. Idealne dla fana astronomii :mrgreen: !

Mi najbardziej podobają się te oznaczone numerami 31 i 150, czyli takie raczej klasyczne w swym kształcie.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 27, 2008 6:12 pm   

Wszystko to kwestia gustu. Właścicielom mają się podobać i już. Mnie,nie do końca,ale to tylko moje zdanie :wink:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 10:00 am   

jeśli chodzi o peknięcia, u nas takowych nie ma :) a gdyby cosik pekło lub było nie tak, Pan nam chętnie to poprawi... ale liczę że takiej potrzeby nie będzie ;)
 
 
olapp7 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: :))
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 2:50 pm   

obraczki są BOSKIE....też bym takie chciała......tylko nie wiem czy mogę sobie na takie pozwolić............a wygrać takie obrączki to wielkie szczęście:):):)) są ekstra
_________________
Ola
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:34 pm   

cieszę się Olu że Ci się podobają, my ze swoich jestesmy bardzo zadowoleni-sa bardzo wygodne i slicznie wygladaja na paluszku :mrgreen: cenowo są tez zroznicowane wiec warto porozmawiac z Panem Dereckim o cenach i rodzajach obrączek. Zapewne będzie on w tym roku na targach, więc na żywo będzie je można zobaczyć. No i w konkursie na targach też zawsze możecie wziąśc udział,a może i Wam uda się je wygrać..... życze powodzonka :)
 
 
Kiero 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:21 pm   

Gdzie można kupić takie obrączki z meteorytem ?
_________________
http://szybkiekredyty.blogspot.com
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 1:31 pm   

http://www.derecki.art.pl/

u tego Pana, to chyba jedyna mozliwosc w Polsce. My jechalismy po nie do Wrocławia
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 6:02 pm   

Rzeczywiście trzeba miec mnóstwo szczęścia żeby wygrac takie obrączki,gratuluje :)
 
 
kasia.p 

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 7:26 pm   

drogie i dosyc spore te obraczki ale rzecz gustu, moja kuzynka takie ma i jest bardzo zadowolona
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 3:28 pm   

Wiadomo, takie sprawy jak wielkość, kolor, materiał to już rzecz gustu, czyli czegoś, czego nie da się narzucić komuś innemu. Najważniejsze, żeby podobało się osobie użytkującej.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 7:27 pm   

ale nasze obrączki są wielkości zwykłych obrączek więc nie bardzo rozumiem, o co chodzi :-)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:11 pm   

No jedna opinia była takie że sa dosyc spore,przynajmneij tak prezentują sie na zdjeciu. Stąd całe zamieszanie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl