Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne sale weselne w Zgierzu
Autor Wiadomość
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 7:07 pm   Fajne sale weselne w Zgierzu

Czy zna ktos moze jakies fajne sale weselne w Zgierzu?
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 7:34 pm   

Czesc!
Jest kilka sal wymienionych w watku spis sal weselnych. Ja jestem ze Zgierza i bylam chyba na wszystkich zgierskich salach - ładne sa sale "U Placka" na Chelmskiej 75 i Restauracja Topolowa przy ul Topolowej 32, ale w tej drugiej ceny sa raczej wysokie (150zl/os + 50 za poprawiny. U Placka bodajze 110 - 130 zl/os + 50% za poprawiny.
Bardzo ladny i romantyczny jest Osrodek Szkoleniowy PCK (ogrody Borsta, czy jakos tak), ale to na duza ilosc osob
Jest jeszcze sala weselna "Raj" na ul. Dabrowskiego 19 - wewnatrz super, ale to jest w jakims budynku pofabrycznym wiec po wyjsciu na zewnatrz jest malo ciekawie. Cena tez cos ok 140 zl, z poprawinami 160 zl/os

Na male wesele ladny jest Mysliwski na przeciwko tesco w centrum - maja patio, barek, ale ceny nie znam


musicie po prostu sie tam wybrac i sobie obejrzec - mam troche zdjec, podaj maila to Ci przesle
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
Ostatnio zmieniony przez Petitka Czw Sty 24, 2008 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 8:40 pm   

Wpisz w wyszukiwarkę zgierz* - wyskoczą ci omawiane na forum sale w Zgierzu.
_________________

 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 10:58 am   

Wpisywalam, wyskakiwały jakieś linki ale nie było tam zadnych opinii forumowiczek:(No a z moja salą to będzie jeszcze dodatkowy problem, ponieważ moja mama absolutnie nie chce się zgodzic na katering, koniecznie chce kucharki+dodatkowo sama chce kupic wszystkie produkty. Straszie to ogranicza poszukiwania, bo z tego co wiem, to takich sal prawie wogóle nie ma...JeSli byście coś wiedziały, to będę bardzo wdzięczna za informacje :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 2:57 pm   

elka85 - wpisz zgierz* i odhacz żeby pokazało posty nie tematy:



- wyskoczy cała masa postów, a czy bez obsługi to musisz się wczytać

zgierz.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 744 raz(y) 54.88 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 4:07 pm   

Jest sala na terenie ogrodkow dzialkowych przy Borucie - dosyc ladna i spora. Adresu nie znam.
Moze wyjasnij swojej mamie, ze teraz to juz chyba tylko remizy nie maja cateringu
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:39 am   

Dzięki dziewczyny:)Moja mama była wczoraj na sali na Proboszczewicach, to będzie chyba przy ulicy Ozorowskiej...Sama jeszcze jej nie widzialam, ale podobno nawet niezla, na 120 os:)Polecali jakąś orkiestrę, ale można sobie spokojnie wziąc inną. A ta przy borucie to sala na Piaskowej, będę ją oglądac dzisiaj:) Jak się okazuje w Zgierzu jest pare sal, o których pojęcia ie miałam:)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 1:28 pm   

Na pewno cos znajdziecie. Tylko pamietaj, by przed ostatecznym wyborem dokladnie obejrzec sale - ma Ci sie podobac :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 10:12 am   

byłam wczoraj z rodzicamii narzeczonym na dwóh salach w zgierzu:na Piaskowej (ogródki działkowe koło Boruty) i w "Ogrodach Borysa"(ośrodek szkoleniowy PCK) . Jako pierwszą oglądaliśmy salę na Piaskowej... Sala na ok. 120 os, z zewnątrz prezentuje się bardzo nieciekawie(farba odpada ze ścian), w środku nie jest jakoś najgorzej bo była akurat ubrana na bal karnawałowy. Pani która z nami ozmawiała była średnio przyjemna, ale nie było źle dopoki z ciekawości nie zajrzałam do toalet...To już była skonczona tragedia, gorzej niż łazienki u mnie w podstawówce... Salę wynajmują za 850 zł + media, do tego kucharka bierze 17-19 zł za os, skladniki dowozi się samemu. Orkiestra jest przypisana do sali, nie miałam okazji jej słuchać,ale podobno nie jest najlepsza(zdaniem znajomego) i bierze 1500 za wesele +120zl za każdą godz na poprawinach...Generalnie sala mi się nie podobała... Drugie były "Ogrody Borysa". Większych szczegółów nie znam, salę widzieliśy tylko chwilę ponieważ nie było właściciela... Ma kcztałt kanciatego C, na częsci do tańczenia ładny parkiet, w pozostałej części panete. Sala jest bardzo wysoka, w stylu pałacowym, choć też nie jest jakoś specjalnie odnowiona, ale nam się podobała:)Mieści się w pałacyku, dookoła park...W poniedziałek jesteśmy umówiei z właścicielem, więc poznam jakieś szczegóły:)Na razie mi sie podoba:)
:D
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:01 pm   

Tak myslalam, ze sala na Piaskowej moze wzbudzac mieszane uczucia, chociaz ja powiem szczerze, ze bylam tam na weselu jako gosc i naprawde moglam narzekac co najwyzej na toalety - jedzenie bylo bardzo dobre, muzyka tez mi sie podobala (a jestem dosc wybredna) i ogolnie mam pozytywne wrazenia - wiadomo nie jest to sala bankietowa, ale za taka cene mysle, ze jest ok

Co do Ogrodow Borysa, od razu wiedzialam, ze przypadna Wam do gustu - nawet nieodnowiona sala zachwyca wlasnie tym palacowym stylem
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 8:47 pm   

Mam tylko nadzieje, ze cena nie będzie za wysoka...Czytałam tu gdzieś na forum, że ok 140 od os. a nie wiem, czy moja mama by na to przystała...Może się uda, jutro powinnam wszystko wiedziec:)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:18 am   

Ja czytalam, ze chyba nawet 160zl, ale niestety takie teraz mamy ceny :( Powodzenia
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
izulaS 

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lut 25, 2008 10:52 pm   zgierz

witam na forum, a czy ktos był na sali Raj w Zgierzu????

Mam ja wstepnie zaklepaną, pani bardzo miła - odniosłam wrazenie ze zna sie troche na tym co robi. Sala w srodku ok, typowa weselna, udekorowana, w płytkach. Ale .... zewnatrz - TRAGEDIA. Jedyne co mnie tam jeszce trzyma to cena - 150 z poprawinami.

Prosze o jakies rady - moge przesłac pare fotek jesli ktos jest zainteresowany :)
_________________
izula>
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:09 pm   

ogladalismy ta sale - wewnatrz bardzo nam sie podobala (ogladalismy taka dwupoziomowa), ale poniewaz slub prawie latem, wiec zewnetrze nas zniechecilo i zrezygnowalismy
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
izulaS 

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:15 pm   

Petitka - to co wybraliście ? Ja mam własnie podobne odczucia co do tego budynku. Ciagle szukam innego miejsca - dzis nawet ogladałam Arkadie - oni sie teraz przeniesli na Obywatelska. Nawet mi sie podobało ale cena za poprawiny mnie zabiła - wesele od 110 do 140 ale poprawiny plus 60 zł. Przy tej sali Raj ta cena wydaje sie wygórowana.

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 11:19 pm ]
Nasza data ustalona na 26.0702008 :D
_________________
izula>
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:26 pm   

Mamy wesele w Zajezdzie Swojski w Przekorze - to jest przed Poddebicami, ok pol godziny jazdy od Zgierza - nowo odremontowany, ladny lokal, za miastem, cena z poprawinami 120zl (jesli Cie to intersuje, w moim dzienniczku na ktorejs ze stron, chyba cos ok 8-10, masz podane dokladne menu) Chco to nie w samym Zgierzu, uznalismy, ze warto, bo sale w Zgierzu nas nie zachwycily, a z jazda do Lodzi jest duzo wiecej zachodu, zwlaszcza, gdy goscie przyjezdni i nie znaja miasta
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
apasionata 

Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 9:23 pm   

do grona wyżej wymienionych sal myśle że należy dodać lokal Szafiarnia - klimatyczne , kameralne miejsce w Zgierzu, polecam na przyjęcia weselne chrzciny komunie etc
_________________
a.
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 2:28 pm   

A ja polecam salę "Zajazd u Przemka" na ul. Piątkowskiej w Zgierzu. Jest to nowy obiekt- funkcjonujący od roku. Bardzo ładne jest wnętrze, spokojnie zmieści się 120 osób.. w tym roku mają w planach dobudowanie jeszcze jednego pomieszczenia tak, aby imprezy mogły być na 200 osób. Menu zachwyca nazwami i nie tylko :) Managerka bardzo miła, sympatyczna i konkretna.
W cenie oferują dekorację stołów i pokrowce na krzesła.
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 8:52 pm   

Aaaaa..., gdzie u Przemka zmieści się 120 osób? :o Chyba jak nie potrzeba miejsca do tańczenia.... Dla mnie to miejsce na jakieś 80 osób. Ale ja nie lubię tłoku... :smile:

Jest też nowa sala, bodajże "Ballentino" na terenie dawnych koszar na Piątkowskiej. Zdjęcia robią wrażenie, ale nie byłam, więc nie powiem jak jest na żywo...
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 5:22 am   

amazonka napisała:
Cytat:
Aaaaa..., gdzie u Przemka zmieści się 120 osób?



Są tam 3 pomieszczenia.. jedno zabrane na stół, np. deserowo- owocowy.. drugie ze stołami i trzecie do tańczenia..
Miejsce jest..

hmm.. kiedy tam byłaś ostatnio?
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 8:56 pm   

sheria napisał/a:
hmm.. kiedy tam byłaś ostatnio?


A jakieś trzy tygodnie temu...

Być może da się tam "upchnąć" 120 osób :wink: , ale jak napisałam nie lubię tłoku... Po prostu lubię mieć więcej przestrzeni. Ale przyznam, że ta, którą teraz budują, to już i owszem, całkiem, całkiem :)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:04 pm   

Jest jakaś nowa sala Balentino, przy Piątkowskiej 83R. Ale wiem ze słyszenia, nie byłam tam nigdy. Na stornie są zdjęcia, na zdjęciach prezentuje się super. Warto sprawdzić jeśli ktoś szuka sali w Zgierzu.

_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:59 am   

Moja koleżanka będzie miała wesele na tej sali, ale dopiero w przyszłym roku.
Sala jest bardzo ładna - ale widziałam ją tylko na zdjęciach. Dodam, że sala do tańczenia jest jakby osobno. Jest duże przejście, jednak sala konsumpcyjna jest odgrodzona ścianą.
_________________
 
 
Ala i Patat 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Sokolniki Las
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 12:18 pm   

Jeśli chodzi o wesela w Zgierzu to byliśmy na weselu w Raju. I naprawdę mogę wszystkim te salę polecić. W środku ładnie, jedzenie też bardzo dobre i był go ogrom. Myślę, że wszyscy z Raju wrócili zadowoleni :)
Zresztą my teraz też bierzemy pod uwagę właśnie ten lokal.
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 6:31 pm   

Misiak87 napisał/a:
nowa sala Balentino

sa;a super, ale jedzenie tragedia. Bardzo zbliżone smakiem do szpitalnego, no ale co się dziwić jak gotuja kucharze, którzy pracowali dla szpitala.

A Ja polecam z własnego doświadczenia (teraz przyjaciółka tam będzie mieć) z okolic Zgierza- Emilia, Kuźnia u Agatki i Zajazd Emilia, Sale super, każda ma swój klimat, obsługa przemiła, jedzenia... aż się uginało, do tego hotelik na miejscu i boski pokój dla młodej pary.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 4:56 pm   Małe przyjęcia

Fajnym miejscem na małe przyjęcia jest Cafe Pomarańcza, mają fajny klimat i parkiecik :)
Mogą organizować przyjęcia do 30 osób.
Sama organizowałam tam urodziny mojego chrześniaka.
Polecam
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 10:38 am   

SZAFIARNIA w Zgierzu przy Kołobrzeskiej 2 (Chełmy)
(Jak jest sala U Placka - to Szafiarnia jest za nią)

Idealna na średniej wielkości wesele: 60-80 osób.
Cena: 140 zł/talerzyk

Przemili właściciele
Pyszne jedzenie - dostałam próbki robionych przez nich wędlin i mięs.

Śliczny ogród;)
Właścicielka w pogodne dni wystawia namiot w stylu angielskim ;)
Sala nie wymaga niczego - żadnego przystrojenia;)

moja ocena w skali od 1 do 6 to 5.
(minus 1 punkt za dojazd)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: Sob Sie 06, 2011 10:47 am ]
Łagiewniki Nowe
Sala ul. Smardzewska 59

Sala bez cateringu.
Duża kuchnia
Wynajmowana na tydzień
Koszt: 800 zł plus opłaty plus zastawa 1,5zł/osoba
Parking - niby jest ale szersze samochody będą miały problem.
Na wprost jest większy plac - piaskowy. Jednak nie wiem czy chciałabym zstawiać tam na noc droższy samochód ;)

Sala ustawna - spokojnie na 110 osób imprezy tam robią.
Krzeseł typu ISO jest jednak z 70 max. reszta - ławki pod ścianą.

Wydzielone miejsce dla orkiestry/zespołu.
Odstrasza fototapeta na jednej ze ścian.
Jest oczywiście dyskotekowa kula i jakieś światełka.
Łazienki OK
Umowę podpisujecie z przedstawicielem Sołectwa;)
Otoczenie - średnie - ale może być.
Cicha okolica.

Sala wymaga wkładu dekoratorki! Nie ma jakiejś tragedii, ale bez niej się nie obędzie.

Ogólnie - wybralkiśmy początkowo tą salę, ale jednak zrezygnowaliśmy.
Znaleźliśmy lepszą choć mniejszą ;)

Moja ocena w skali od 1 do 6 to: 4+ (minus 1,5 pkt za brak prawdziwego parkingu i za wkład na dekoratorkę)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sala ul. Piaskow w Zgierzu

jest to sala bez cateringu. Znajduje się na ogródkach działkowych koło Boruty.

Z zewnątrz - raczej bez rewelacji - właściciel powinien ją odświeżyć. popękana farba raczej nie sprawia pozytywnego wrażenia

w środku: duża sala!! ze 150 osób.
Wynajem jakieś 800 zł plus opłaty

Łazienka - TRAGEDIA

Moja ocena w skali od 1 do 6 , to 3-

---------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: Sob Sie 06, 2011 2:38 pm ]
kolejna sala/restauracja:


Stacja Nowa Gdynia:

Eleganckie wnętrze, świetna obsługa i świetne jedzenie.

W kwestii wesela: zmieści się max. 54 osoby
koszty: 120-220 zł/talerzyk

Uwaga: po godzinie 23 - 300zł/godzina dla obsługi. (Restauracja jest czynna do 23.00)
W związku z tym dodatkowym punktem - szybko zrezygnowaliśmy. Przecież wesele trwa do białego rana ;) )

moja ocena w skali 1 do 6: to 3 - właśnie za obsługę do 23
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
Ostatnio zmieniony przez atomooffka Sob Sie 06, 2011 2:40 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl