Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WESELE NA DZIAŁKACH!
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2003 1:32 pm   WESELE NA DZIAŁKACH!

Cześc dziewczyny!

Powiedzcie mi czy któraś z Was interesowałam się weselem na działkach.
Proszę Was o to, abyście napisały mi gdzie są naprawdę warte do obejrzenia sale no i przede wszystkim jak mam sama tych sal szukać?

W gazetach właściwie ogłaszają się same restauracje.
Skąd mam wiedzieć na których ogródkach działkowych są naprawde fajne sale.

Interesują mnie sale o wysokim standardzie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 11:08 am   

Witaj Edytko, widziałam kilka sal w ogódkach działkowych, gdyż organizujemy spore wesele z poprawinami, więc w restauracji byłby to ogromny koszt. Jeśłi w dalszym ciągu jesteś zainteresowana tematem, napisz - opowiem Ci to co już wiem. Pozdrawiam.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 2:20 pm   

W moim przypadku działki nie wchodziły w grę więc nie pomogę. :(
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 7:47 pm   

O sali na działkach o wysokim standardzie prawdę powiedziawszy jeszcze nie słyszałam. Jeśli na taką natrafisz zdaj relację. :lol:

Ale na Drewnowskiej (tak pomiędzy al. Włókniarzy a al. Unii, przed wiaduktem) jest sala, która z zewnątrz wygląda całkiem dobrze. I nie ma soboty, żeby nie było tam wesela. Niestety dokładnego adresu nie znam, ale jak będę tam przejeżdżać, to dam Ci znać. :lol:

Edytko, poszukaj w książce telefonicznej pod hasłem Pracownicze Ogrody Działkowe. Niestety będziesz musiała się trochę nadzwonić, żeby kogoś zastać, bo członkowie tych ogrodów mają dyżury tylko w określonych godzinach. Ale może znajdziesz coś odpowiedniego. Powodzenia!
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 11:47 pm   

asiu wyslalam ci wiadomosc na pw mam nadzieje ze odpowiesz

kryszka dziekuje ci za odpowiedz i z niecierpliwoscia czekam na dalsze instrukcje
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 2:29 pm   

asiu a co sadzisz o tej sali na Dąbrowskiego o ktorej pisala kryszka??
bylas tam moze??
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 2:38 pm   

Widziałam tylko ...przez okno. Mogę wiec jedynie powiedzieć, że ma ładne otoczenie i jest mniejsza od tej na Przybyszewskiego.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 6:27 pm   

aniu a bylas na Kaczeńcowej??
tam podobno tez jest ladna sala
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 6:48 pm   

Drewnowska, nie Dąbrowskiego :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 7:03 pm   

A ja pisałam o sali na Dabrowskiego :)
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2003 10:37 am   

dzieki kryszka za informacje ale mi sie namieszalo


dziewczyny a czy widzialyscie sale na Kaczeńcowej??
tam podobo tez jest ekstra i bardzo duzy parking dla gosci.


pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2003 12:32 pm   

A w którym miejscu na Kaczeńcowej jest jakaś sala? Bo jestem tam często i nic takiego nie wpadło mi w oczy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2003 1:57 pm   

nie mam pojecia spotkalam kolezanke i powiedziala mi ze tam jest calkiem niezle, ale gapa ze mnie ze nie zapytalam sie dokladniej
zaraz zobacze na mapie czy sa tam ogrodki i za jakis czas ci odpisze


kryszka na mapie ogrodki dzialkowe sa na rogu kaczeńcowej i ludowej,ale jak patrze to jest to maly kompleks
natomiast w nastepnej przecznicy ul. teofilowska jest juz znacznie wiekszy obszar zaznaczony
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2003 12:42 am   

To jak będę tam przejeżdżać to spojrzę. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2003 12:23 am   

Właśnie w moim przepastnym segregatorze znalazłam taką informację pochodzącą z innego forum:

Cytat:
Sala na działkach na Złotnie, nie czuje się że jest się w mieście, blisko znajduje się lasek i ogólnie jest bardzo ładna.


Niestety nic bliżej nie wiem. Ale od czego jest książka telefoniczna :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2003 10:16 pm   

kryszka wiem ze na Złotnie jest sala ale w restauracji
tam jest bardzo ladny dworek
wiem ze maja swoja strone internetowa
a restauracja nazywa sie Yuca
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2003 12:01 am   

W Yuce byłam - beznadzieja i drogo. Mi chodziło o typową salę na działkach, które gdzieś tam powinny być.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2003 12:52 pm   

wiecie co przejzalam jeszcze raz wszystkie wypowiedzi na forum i przemyslalam to z narzeczonym............
...................................ogrodki dzialkowe odpadaja!!!

mimo ze mamy jeszcze duzo czasu, to jednak zdecydowalismy sie na restauracje.
lepiej zrobic wesele na eleganckiej sali (bo przeciez ma byc to wyjatkowy dzien) niz meczyc sie 2 dni w jaiejs dziurze

z calym szacunkiem do osob ktore robia na dzialkach
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2003 1:12 pm   

Ja też miałam taki pomysł na początku, bo to taniej. Ale jeśli policzyć czas, który trzeba poświęcić na załatwienie wszystkiego i nasze nerwy, to już przestaje to być opłacalne.
Wszystko samemu kupić, znaleźć kucharkę i pozostałą obsługę, martwić się o zastawę, dekoracje, być na tej sali kilka dni wcześniej i pilnować co by nie ukradziono produktów, a poza tym żadna sala na działkach nie będzie wyglądała jak profesjonalna sala weselna.

Moi znajomi mieli ostatnio właśnie wesele na działkach - dla mnie koszmar. Dzień przed okazało się że brakuje stołów i muszą jakieś dowieźć, a noc poślubną spędzili na łóżku polowym pilnując sali. :shock:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 9:46 pm   

A ja bede miała na działkach!
Mnie sie podoba, cały urok przygotowan. Rodzinka przyjedzie wczesniej i przyjaciele i beda pomagac:)
Juz sobie obmysliłam dekoracje. W czwartek przed slubem bedzie fajowo:)
A pilnowaniem sali moze zajac sie ktos z rodzinki nie koniecznie młodzi. Mozna tez wynajac ochrone. Koszty sa nieporównywalne (prawie o połowe mniejsze niz w restaracji). Cóz trudnom przyzna ale kasa sie nie sypie z nieba. My całe weselisko robimy sami :)
No i beda poprawiny. Mamy duzo gosci przyjezdnych z daleka a przeciez trzeba ich jakos ugościc w niedziele po weselu. Pozatym na poprawiny sa zapraszane np:koleżanki z pracy, szkoły, sasiedzi. Bedzie fajnie! A i jeszce jedno jedzonka na pewno bedzie swieże i tylko takie jakie sobie wymarze:)
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2004 4:45 pm   

Oleńko, gdzie i kiedy masz wesele?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2004 11:21 pm   

wesele mam 18 wrzesnia 2004 na dzialkach na ulicy Kusocinskiego 1
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2004 1:49 pm   

Fajnie - ja równiez we wrzesniu: 25 września 2004r.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 1:15 pm   

Asiu a gdzie masz wesele?
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 3:02 pm   

Na sali w ogródkach na ul. Przybyszewskiego.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 11:29 pm   

A ja też mam wesele na działkach!!! :P
Na Złotnie, przy ul. Biegunowej (wjazd od ul. Krańcowej, jak ktoś woli)

Sala jest bardzo ładna, na ponad 100 osób, po środku elegancki parkiet na tańce (dużo miejsca), duży taras, zaraz obok las (chociaż to niedaleko ul. Krakowskiej, to nie czujesz, że jesteś w mieście). I widać, że właścicielka inwestuje w tę salę pieniądze, bo jak oglądałam kasetę z wesela sprzed dwóch lat, to przy wjeździe były jakieś płyty, a teraz elegancka kosteczka leży. Sala bardzo ładnie przybrana, w cenie mamy 5 ciepłych dań na weselu i 3 na poprawinach, ciasta, tort, owoce, słodycze, napoje, polski stół...wszystko, wszystko.. oprócz alkoholu oczywiście.

Od razu mi się spodobała :) i dlatego długo nie wahałam się z decyzją.
_________________

 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 11:43 pm   

olenka napisał/a:
wesele mam 18 wrzesnia 2004 na dzialkach na ulicy Kusocinskiego 1

Bardzo ładna sala działkowa byłam na niej.



Jeśli ktoś będzie potrzebował mogę polecić świetną kucharkie z całym dorobkiem (czyli kelnerami i ewentualnymi rzeczami których może brakować w kuchni).
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 12:46 am   

Oj dagmaro skarbnica wiedzy:) napisz mi cos wiecej na priv. szczegółnie ibnteresuje mnie ilośc gosci na weselu i sposób ustawień stołów.
Jak miło słyszec ze ładna sala:)



otosia bylismy oglądac twoja salę. mie osobiscie sie bardzo podobała ale niestety mam swoja kucharke i swoja orkiestre a tam trzeba było wziasc kucharke i kamerzyte przypisanego do sali:( ale sala piekna duża przestronna i piekna dekoracj i chłopski stól
Ciesz się slicznie tam jest
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 8:58 am   

Oleńka, jak masz swoją kucharkę, to rzeczywiście ta sala odpadła.

Twojej niestety nie widziałam, ale na pewno też ma swój niepowtarzalny klimat. :P
_________________

 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 10:25 pm   

Oleńko nie byłam tam na weselu, tylko widziałam salę tuż przed weselem,gdzyż mam znajomą kucharkę. Niestety nie mogędużo na temat tej sali powiedzieć. Myślę że dobry wystrój , kucharka i orkiestra =wspaniałe wesele.
 
 
AgnieszkaG. 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Lip 2004
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 12:21 am   

Bardzo podoba mi się entuzjazm z Twojej strony Oleńko nt organizowania wesela na działkach. Ja również mam swoje wesele na sali na działkach i tak jak ty aż palę się do samorealizacji. Dla mnie zorganizowanie takiego przyjęcia jest prawdziwym sprawdzianem. Przyznam że mam obawy czy uda mi się wszystkiego dopilnować, zwłaszcza że chciałabym nad wszystkim mieć kontrolę i najlepiej gdybym wszystko sama zorganizowała, ale wiem że jest to awykonalne i cieszę się że jest grono ludzi na których mogę polegać.
_________________
od 18.09.2004r. szczęśliwa żonka
 
 
skubana_nana82 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 11:46 pm   

Witam Wszystkich bardzo serdecznie
Zwracam się do Was z pytaniem czy nie wiecie gdzie są domy weselne w Łodzi-chodzi o ogródki działkowe i adresy. Z góry dziękuję

Proszę odpiszcie mi bo jak narazie znalazłam jedną salę na ?ródłowej.Odpisujcie najlepiej na gg. Dziekuję
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 3:36 pm   pytanie do działkowców :)

a ja mam pytanie do dziewczyn które robia na działkach ile to kosztuje tzn. ile placi sie za wynajem sali i jakie sa warunki tego wynajmu, a jesli jest od razu z menu jak u otosi to też ile to wszystko kosztuje od osoby??
Najbardziej mnie interesuja te dzialki na kusocińskiego ( czy to sa te na przeciwko kosciola tego przy krancówce?) - to chyba pytanie do oleńki :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:41 pm   Re: pytanie do działkowców :)

Agni napisał/a:
Najbardziej mnie interesuja te dzialki na kusocińskiego ( czy to sa te na przeciwko kosciola tego przy krancówce?) - to chyba pytanie do oleńki :)

Co prawda ja to nie Olenka, ale wiem więc odpowiem. :)
To są te działki na skrzyżowaniu Kusocińskiego i Retkińskiej, obok tego nowego dużego czerwonego kościoła na Bandurskiego.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:49 pm   

a tam to nawet nie wiedziałam ze jest sala - bo działek po przeróbkach ulic to tam zostało mało :) ale już wiem - taki lasek jest brzózkowy :) ale bym miała blisko z domu hmmm...

no a jak cenowo?? domyślam się że kryszko nie wiesz?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 4:58 pm   

O cenach faktycznie nic nie wiem. Ale Olenka na pewno udzieli ci wyczerpujących informacji. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 1:04 am   

Juz odpowiadam:) działki znajduja sie tam dokładnie gdzie wskazała kryszka. Sale wynajmuje sie od czwartku do wtorku. Do działek przypisana jest orkiestra ale mozna z niej zrezygnowac wpłacajac 100 zł na fundusz działek. sala jest spora tak na 100 osób ale nie wiecej aby była jaki taki komfort. sa czyste toalety i kuchnia zaplecze na wódeczke. Na sali znajduje sie scena jakies swiatła i taka dyskotekowa kula. stoły sa i waskie i szerokie do wyboru. krzesła normalne zadne cudo ale znośne. zastawa na mój gust nie za piekna ale mozna nadrobic dekoracja stołu:) kucharke mozna miec swoja ale sa tez panie które robia to etetow na tych działakach. przed sala sa ławczki, teren ogrodzony zywopłotem aby sie nie szwedac po działkach. acha płaci sie tez 50 zł za dwóch panow z działek, którzy pilnuja porzadku i rozchodzacych sie gosci. koszt sali: my płaciliśmy 750 zl + 400 zł kaucji na prad wode i stłuczki wszytko rozliczane po weselu z liczników. wiem ze miała byc podwyżka ale o ile to nie mam pojecia.

jakby co pytaj to odpowiem teraz tyllko to mi do głowy przychodzi:)


aha o tych działakch co piszesz na krancówce tez wiem bo sie dowiadywałam. sala mniejsza od tej na kusocinskiego i mniej ustawna i ciemna. koszt był 1000 zł + opłaty. do tego tylko od nich orkiestra i jak dla mnie duzy minus, tylko kuchnia weglowa a nie kazda kucharka da sobie na takij rade:) toalety w połakanym stanie
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 11:28 am   

oleńka: dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedz: chodziło mi właśnie cene żeby sobie przekalkulować koszty przed ostatecznym roztrzygnięciem gdzie robić :)
Na działkach pewnie wyszłoby taniej, ale dużo samemu trzeba dopilnować a na to nikt ode mnie nie ma czasu...
miałam tylko pomysł z firmą cateringową i właśnie taką wynajętą salą :) ale wychodzi na to że wtedy cena nie bedzie bardzo konkurencyjna do restauracji, bo za przyzwoity catering i tak trzeba liczyć 100zł/osoba no + koszty wynajęcia sali
ZA to jestem jeszcze ciekawa ile kosztuje wesele na tej sali działkowej o której było w wątku z całym wyżywieniem - tej na Złotnie?
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 11:33 am   

Nie wiem ile na Złotnie. ale bylismy tez oglądac slae przy ul. Krakowskiej (wejscie od krakowskiej a sala z drugiej strony pod laskiem bardzo ładna okolica). Sala piekna wysoka, odnowiona, dekoracja bardzo ładna. Z tym ze tam sa przypisane kucharki i kamerzysta. Był tez chłopski stół i ta przyjemnosc kosztowała 140 zł od osoby i chyba jesli dobrze pamietam 50 zł poprawiny. Bardzo nam sie podobała ale przeliczwyszy koszty hmmm pozostalismy przy naszej:) Ale polecam bardzo mi sie tam podobało
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 12:58 pm   

O sali na Złotnie to moża ja coś więcej powiem - w końcu tam będę miała wesele :P

W jednym z wcześniejszych postów pisałam, co jest wliczone w cenę, za to nie pisałam o cenie. Robimy wesele z poprawinami i za 1 osobę płacimy 150 zł (cena na czerwiec '05). Koszt wynajęcia sali 900 zł na cztery dni.

Widziałam wesele z tej sali na kasecie, moja dobra koleżanka była tam na weselu, ja z kolei byłam tam dwa razy, jak już wszystko było przygotowane na wesele.
Coś mnie po prostu w tej sali urzekło.
_________________

 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 1:37 pm   

otosia: a gdzie dokładnie to jest bo chicałam podjechać i zobaczyć... biegunowa to wiem gdzie jest ale ta krańcowa?? czy to jest gdzieś przy torach kolejowych?? czy zupełnie z drugiej strony ?? :)
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 2:47 pm   

Agni - już mówię. Z ulicy Krakowskiej skręcasz w Biegunową i po prawej stronie są działki. Jedziesz kawałek prosto, potem Biegunowa będzie skręcać w prawo, a zaraz przed tym skrętem Ty musisz skręcić jeszcze bardziej w prawo - to będzie ul. Krańcowa. Może na razie troszkę odstrasza, bo jest to droga piaszczysta, ale z zapewnień właścicielki wynika, że do przyszłego roku ma być tam lepsza droga.
Musisz kawałek tą drogą pojechać i zaraz będzie ta sala. Nie powinnaś mieć problemów z jej odnalezieniem. Jak chcesz mogę Ci podać numer telefonu do właścicielki, to zadzownisz i sie ewentualnie umówisz na oglądanie, np. na sobotę - wtedy zobaczysz jak to wygląda zaraz przed weselem. Bo na pewno jakieś będzie.
_________________

 
 
 
Emka 

Wiek: 45
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 1:21 pm   Kontakty , adresy

Hejka!
Jestem na samym początku poszukuwania sali i w związku z tym mam OGROMN? prośbe do tych formkowiczek , które mają bądź miały wesele na działakch - czy mogłybyście udostępnić adresy i telefony? Będę wdzięczna za pomoc.
Emka
_________________
Emka
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 4:17 pm   

Też jestem zachwycona weselem na działkach na ul.Biegunowej, teraz jest odnawiana!!!

[ Dodano: Czw Mar 24, 2005 11:05 pm ]
sala w środku juz jest odnowiona, jeszcze elewacja, naprawde polecam


[ Dodano: Pt Mar 25, 2005 12:04 am ]
tak ja organizuje i jestem zadowolona. sala na ul. biegunowej a Zlotnie i niczemu nie ujmuje według restauracji, lecz klimat jest bardziej weselny, jest razem z cateringiem, maja tez swietna orkiestre z kamery zrezygnowałam, nie ujeła mnie tego pana oferta. sala jest pare dni temu odnowiona od środka, i jeszcze bedzie teraz elewacja. jest tez latem domek dlagości w którym moze sie wyspac ok 10 osób. Blisko lasku. jak coś wiecej interesuje prosze info na priv. jutro tam jade!!

[ Dodano: Pią Mar 25, 2005 8:14 pm ]
byłam dziś widziałam sale po odnowieniu od środka, jest ładnie i są poszyte pokrowce na krzesła(nowe) firanki tez nowe, parkiet odnowiony! teraz w ciągu dwóch tygodni robia na zewnątrz zapowiada sie ładnie. jestem coraz bardziej zadowolona ze swojego wyboru!!! potem kwiatuszki na taras , kolorowe obrusiki, teren jest obok zalesiony, wiosna bądz latem jest bardzo zielono. sala jest do dyspozycji od czwartku do wtorku, plus domek gdzie wyspi sie ok 10 osob, z woda i toaletką. bardzo miła kobitka , która się tym zajmuje!
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 21, 2005 9:56 pm   

Dziewczyny powiedzcie mi, czy na działkach można zrobić wesele na 200-240 osób. Są wogóle takie sale, czy muszę szukać czegoś innego? A czy cenowo się naprawdę bardziej opłaca? :)





Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Agalo 


Dołączyła: 22 Maj 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 12:23 am   

Mogę się pochwalić, że zanim zrezygnowałam z działek stałam się ich wynajdywaczem, a więc w skrócie (dane z tego roku):
?wietlica "Karolew" ul. Kusocińskiego 3 czy 5 - na 120 os - wymaga remontu - 750 zł
OSM ul. Omłotowa 12 - na 100 os - po remoncie - wygląda prawie jak restauracja - 1500 zł
POD "Piaski ul. Pienista 75 a - sala ok. toalety średnie - 1000 zł
POD "Azalia" ul. Popiełuszki 2 z zewnątrz ok, sala w boazerii toalety średnie do 100 os 1200 zł
POD "Pigwa" ul. Popiełuszki 38 po remoncie - do 70 os - ceny nie znam
ul. ?ródłowa sala duża do 130 os, po remoncie - dodatkowa opłata za parking
ul. Krańcowa - b ładna sala - orkiestra przypisana do sali - zespół GADGET -2100 zł
kucharki przypisane do sali -130 zł- od osoby
razem z poprawinami + 1000 zł za salę
POD "im. Kościuszki" ul. Przybyszewskiego do 300 osób wymaga remontu 1100 zł- zespół przypisany do sali
POD "Dąbrowa" ul. Dąbrowskiego 72 a - sala na 110 os - przytulna-po remoncie - boazeria - parkiet -ok 1500 zł, toalety oki, orkiestra przypisana do sali - można z nich zrezygnować za 400 zł odstępnego
I to juz chyba wszystko - po tych poszukiwaniach wymiękłam i ostatecznie poszukuję restauracji - mam nadzieję że moje męki dobiegną już niedługo końca ....
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 11:15 am   

Ja dodam ze ta "karolew" to na 120 osób mała. ja tam miałam wesele na 100 i wcale nie było za przestronnie:)
plus działki to dobre zaplecze kuchenne i nowa szafa chłodnicza wielkaśna!!!
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 9:13 pm   

A ja ide w ta sobote OSM ul. Omłotowa i chtnie opowiem jak bylo
 
 
jocker79 

Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 4:56 pm   sala złotno

Też oglądaliśmy sporo sal na ogródkach działkowych.
Sala na Złotnie - 1000zł.za salę z cateringiem przypisanym do sali. cena 150 zł /os.z poprawinami. Sala zrobiła na nas niezłe wrażenie tylko ten catering. Sala odnowiona, parkiet oki, jak już ktoś wcześniej wspomniał kostka przed budynkiem, teren ładnie zadbany, jest gdzie usiąść przed na dosyć dużym tarasie. Kucharki robią same makaron, ciasta, w cenie prosiak faszerowany, jednym słowem kucharki z prawdziwego zdarzenia Niestety nie robimy tam, no bo koszta są dla nas za ciut za duże. Za stół wiejski trzeba dopłacić około 1000zł.
Minusy- brak parkingu, co prawda parę samochodówwjedzie,zostawiamy samochód pod Laskiem, ale jest to spokojna okolica wiec nie powinno nic zginąć, ale różnie bywa.
_________________

Ostatnio zmieniony przez jocker79 Wto Sie 30, 2005 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asiula 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 7:19 pm   

Ja też obecnie szukam sali na działkach na czerwiec 2007, bo prawda jest taka, że wychodzi o wiele taniej niż w restauracji. Spodobała mi się ta na Dabrowskiego, ale jestem jeszcze w fazie poszukiwań. Jeżeli ktoś ma jakies propozycje to poproszę
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl