Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Katarzyna Ulańska
Autor Wiadomość
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 2:38 pm   Katarzyna Ulańska

Prosze o pomoc, czy ktos mial robione zdjecia przez ta pania?
szukalam na forum ale nie natknelam na zaden trop :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Paź 22, 2014 11:17 am, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
moniksen 

Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 3:45 pm   

Ja miałam robione zdjęcia ślubne przez p. Kasię Ulańską i jestem bardzo, bardzo zadowolona i na pewno ten wybór był trafiony. Zdjęcia są super, podejście fotografa profesjonalne i gdybym miała wybierać jeszcze raz to nawet bym się nie zastanawiała.
Mam zdjęcia z przygotowań ślubnych, ze ślubu i wesela. W innym terminie też robiliśmy zdjęcia plenerowe i wszystkie są super! O tym, że zdjęcia są fantastyczne świadczy też to, że jeszcze kilka moich koleżanek robiło u p. Kasi zdjęcia ze swoich najważniejszych chwil (śluby, chrzciny, komunie). Gorąco polecam!
 
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:57 pm   

moniksen napisał/a:
O tym, że zdjęcia są fantastyczne świadczy też to, że jeszcze kilka moich koleżanek robiło u p. Kasi zdjęcia ze swoich najważniejszych chwil (śluby, chrzciny, komunie). Gorąco polecam!


a masz jakieś namiary na tą panią?? bo sama szukam fotografa i chętnie bym sprawdziła :)
_________________
i stało się :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:45 pm   

Przywróciłam linka w pierwszym poście.


Gosiaczku1 - wystarczy poszukać przez google. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jenny 

Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:13 am   

Hej, mielismy nasz najpiękniejszy dzień w sierpniu tego roku. Zdjęcia robiły nam Kasia Ulańska i Małgosia Kubica (pracuja wspólnie). Wzięlismy reportaż ze slubu i wesela, miniplener w dniu slubu oraz plener w innym dniu po slubie. Jestesmy naprawdę zachwyceni ich zdjęciami - z reszta każdy komu pokażemy zdjęcia mówi, że sa bardzo ładne. Dziewczyny sa profesjonalistkami w każdym calu. Najważniejsze jest chyba to, że robione przez nie zdjęcia maja głębie, odzwierciedlaja emocje i uczucia fotografowanych osób. Maja pomysły na ciekawe ujęcia i to sprawia że jak się spojrzy na zdjęcie to od razu widać, że było robione przez profesjonalistę. Poza tym dziewczyny sa super sympatyczne i pamiętaja o wszystkim - po prostu nie trzeba się o nic martwic, gdyż zadbaja o najdrobniejszy szczegół. Wzięlismy plener w innym dniu niż slub i uważam, ze to najlepsze rozwišzanie. Nie trzeba się stresować brakiem czasu, strojem - że cos się pobrudzi. Jedyny minus zdjęć w innym dniu (dla kobiety) to ponowny makijaż i fryzura, ale przy globalnych kosztach wesela to już żaden koszt, a zdjęcia sa pamiatka na całe życie.
Jestem już po slubie i do tej pory nie udzielałam się za bardzo na forum, ale muszę przyznać, że forum bardzo pomogło mi w przygotowaniach do slubu i wesela. To dzięki niemu natrafiłam na same sympatyczne i profesjonalne osoby, które bez watpienia przyczyniły się do tego, że nasz slub i wesele były bardzo udane. Jednymi z tym osób były moje fotografki i dlatego jestem im to winna. Dziękuję. :)
 
 
aniunia19 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: Biała - Skierniewice
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 1:20 pm   

Witam
w srode rano zajrzalam na Nasze Forum i znalazlam Ulanke - Pani Kasi to przemila osoba , ktora od progu swojego mieszkania poprosila abysmy przeszli na TY. Zarezerowalismy termin 22 sierpnia 2009 roku. Niestety ONA jak i Jej Kolezanka nie beda mogly nam zrobic zdjec na slubie i weselu ale polecily Pana Jacka z ktorym rowniez podpisalismy umowe. calosc tzn zdjecia ze slubu i poprawi plus plener kosztuja nas 1800 zl , juz 200 dalismy zadatku. nie wiem ile kto bierze ale to niech oni sie dziela :) zdjecia bardzo ladne - plener w 3 miejscach i to my sobie wybieramy gdzie chcemy
polecam
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 10:30 am   

naszym fotografem także będzie Pani Kasia - jest bardzo sympatyczna, cierpliwa, pełna pomysłów a jednecześnie otwarta na nasze propozycje - długo szukałam właściwego fotografa i wiem że dobrze wybrałam:)
_________________
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 3:48 pm   

bardzo poważnie zastanawiam sie nad wyborem tej pani...dzisiaj idziemy na spotkanie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Drugim fotografem są Górscy, cieżki wybór przed nami ;/

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 9:57 pm ]
ech i co by tu napisać ... sama nie wiem :/
dość mieszane uczucia, spodziewałam się czegoś więcej, chociaż Kasia to przemiła osoba no rewelacja, uśmiechnięta, gotowa na propozycje klientów, naprawdę super. Co mnie nie zachwyciło to fotoksiążka :( taka zwyczajna mi się wydała...zdjęcia w plenerze bo na nich zależy mi najbardziej, ok ładne, niektóre wręcz zachwycające, ale czegoś mi brakowało. Sama nie wiem czego, chyba więcej się spodziewałam i dlatego się zawiodłam może. Zdjęcia z reportażu też ok, hmmm ale jednak widziałam lepsze...no i tak sumując to sama nie wiem jak to ocenić, spotkanie bardzo udane, ale jednak brakuje tego "czegoś". Każdy z nas ma inne oczekiwania a wszystkim się nie dogodzi, to co dla mnie jest nie bardzo innym może się podobać. Najlepiej żeby każdy sam sobie ocenił według swoich oczekiwań. jak dla mnie na ocenę 4-. Ostatecznie jednak narazie nie rezygnuję bo nigdy nie wiadomo co zobaczę dalej...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 9:01 pm   

Kociadło napisał/a:
naszym fotografem także będzie Pani Kasia - jest bardzo sympatyczna, cierpliwa, pełna pomysłów a jednecześnie otwarta na nasze propozycje - długo szukałam właściwego fotografa i wiem że dobrze wybrałam:)


Nie będziecie zawiedzeni.

Aga1986 napisał/a:

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 9:57 pm ]
zdjęcia w plenerze bo na nich zależy mi najbardziej, ok ładne, niektóre wręcz zachwycające, ale czegoś mi brakowało.


Jak chcesz zobaczyć plener w formie filmowej zapraszam na swój blog. Oczywiście decyzja nadal należy do Ciebie.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 9:08 pm   

elvid_videofilmowanie napisał/a:
Jak chcesz zobaczyć plener w formie filmowej zapraszam na swój blog. Oczywiście decyzja nadal należy do Ciebie.
hmm chętnie, tylko nie bardzo wiem gdzie szukać :/ wesele Ani i Janka przejrzałam i to chyba nie to miałeś na myśli :/

[ Dodano: Pią Paź 23, 2009 10:04 pm ]
jednak zrezygnujemy z Kasi, nie wiele można jej zarzucić, ale widocznie wszystko kwestia gustu, akurat znaleźliśmy lepsze propozycje, lepsze dla nas :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
motylek_madzia 


Wiek: 37
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 12:19 pm   

Aga1986 napisał/a:
Co mnie nie zachwyciło to fotoksiążka taka zwyczajna mi się wydała...


Mnie też fotoksiążka nie zachwyciła, więc z niej zrezygnowałam na rzecz większej ilości odbitek. Łatwo dogadać się z p. Kasią, jest bardzo sympatyczna i z dużym poczuciem humoru, więc to głównie kontakt z nią, poza atrakcyjną ceną i naprawdę fajnymi zdjęciami sprawił, że po bardzo dłuuuugich poszukiwaniach i rozważaniach zdecydowaliśmy się właśnie na fotoreprtaż u niej. Poza tym atutem dostępnym u niewielu jest to, że w kościele jest dwóch fotografów w tej cenie, więc i ciekawsze ujęcia i nic nie zostanie przeoczone, a na weselu już tylko p. Kasia, więc znów niższe koszta od talerzyka :) A zdjęcia śliczne, plener wciąż rozważamy...
_________________
Zaręczyny 13.04.08
Zbliżamy się do...
Ślub 23.06.2012

Bo życie można dzielić tylko na dwoje...
 
 
 
sunface 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 7:22 pm   Kasia i Gosia - PLECAMY

Wesele mieliśmy w lipcu 2011 roku.
Kasia na pewno godna jest polecenia. Ze zdjęć jesteśmy zachwyceni do tego stopnia, że nie byliśmy w stanie wybrać 50 zdjęć do naszego albumu. Album zrobiliśmy tylko ze zdjęć plenerowych – całą resztę też wywołaliśmy ale już we własnym zakresie.
Na naszych przygotowaniach, ślubie i początku wesela była Kasia i Gosia (współpracują ze sobą), zatem nic nie umknęło z tego czasu. Np. w kościele mieliśmy zdjęcia zarówno z chóru jak i ołtarza.
Dziewczyny są bardzo miłe i elastyczne we współpracy – bez problemu umówiliśmy się na plener mimo, że był dopiero we wrześniu.
Zdjęcia Kasi i Gosi są bardzo dobre jednak Kasia robi je ciut lepiej.
Dla poparcia swojej opinii dodam, że postanowiliśmy zrobić u dziewczyn kurs fotografowania.

Ania i Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl