Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Paź 05, 2007 9:24 pm
Poszukuje sali!!!
Autor Wiadomość
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 3:53 pm   Poszukuje sali!!!

Szukam sali w Lodzi lub okolicach ktora by spelnila moje wymagania a mianowicie 2 podastawowe sprawy porkiet drewniany i sola do tanczenia i jedzenia oddzielnie. Reszta to juz sa drobiazgi, niestety moim problemem jest to ze nie jestem z Lodzi i nie moge sprawdzic jak one wygladaja czy moze ktos mi pomoc i polecici jakies sale ?



edit: zmieniłam opis na bardziej czytelny - kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Paź 05, 2007 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 5:23 pm   

czy to ma być sala z catringiem czy kucharki we własnym zakresie?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 9:43 pm   

Lepiej by bylo jezeli byla by z cateringiem
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 10:48 pm   

A to nie wiem. W każdym razie jeżeli mogłaby byc bez to w moim wątku: Nasze przygotowania- Agnieszka i kamil 26.04.2008 znajdziesz zdjęcia sali która spełnia wymogi :) oprócz obsługi, bo ta trzeba znaleść samemu :) , chociaz właściciel sali poleca pewn a kucharkę :) . Zdjęcia są na pierwszej stronie :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 10:09 pm   

ja polecam sale Igraszka - Kilińskiego 3 - przy imprezie pow. 100 osób na zyczenie jest tak jak chcesz:) masz dwie sale połaczone ze sobą - osobno sala ze stolami i taneczna...

za 2 tyg bede tam na weselu:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 9:59 am   

dzieki serdeczne za propozycje jesli jeszcze jakies znacie bardzo chetnie sprawdze wiec : wiecej informacji :lol:

[ Dodano: Nie Paź 07, 2007 10:00 am ]
bruni ale na to wesele idziesz jako gosc? czekam oczywiscie na relacje jak bylo bo tez berdzo wazne dla mnie jest aby podobalo sie gosciom ;)

[ Dodano: Nie Paź 07, 2007 10:12 am ]
Agnieszka 19 mam pytanie jeszcze do sali igraszki wiesz moze czy jest tam mozliwosc zmiany ustawienia stolow?
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 3:54 pm   

moja sala to nie igraszka :) W każdym razie jeżeli chodzi o moja propozycje to stoły mozna dowolnie ustawić :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 2:22 pm   

"w dobrym stylu" Aleksandrów Łódzki ma 2 sale ,ale sala do tańczenia nie ma parkietu(są płytki),chociaż podobno to nie przeszkadza,
"żabiczki" Konstantynów Łódzki ,o ile pamiętam w sali do tańczenia też nie bylo parkietu(chyba jakas wykładzina),ale pewności nie mam...............za duzo sal było obejrzanych :mrgreen:
gdyby było potrzebne info.szczególowe odnośnie tych sal to podam na priv
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 7:51 pm   

babel napisał/a:
dzieki serdeczne za propozycje jesli jeszcze jakies znacie bardzo chetnie sprawdze wiec : wiecej informacji :lol:

[ Dodano: Nie Paź 07, 2007 10:00 am ]
bruni ale na to wesele idziesz jako gosc? czekam oczywiscie na relacje jak bylo bo tez berdzo wazne dla mnie jest aby podobalo sie gosciom ;)

ide jako gość, nie pierwszy raz zresztą:)
co do ustawienia stołów, to jest pełna dowolnosc- na pewno w granicach możliwosci.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 8:11 pm   

czy ktos zna jeszcze jakies sale? bardzo wazne dla mnie jest zeby byl ten parkiet boje sie bardzo ze jak beda plytki to mi sie pozaijaja a nie daj bog jeszcze cos sie gdzies rozleje albo bedzie deszcze to juz wogle a co do wykladziny to tez nie jestem przekonana bo to nie estetycznie wyglada. Dzieki serdeczne dla wszytkich ktorzy daja jakies propozycje pozdrawiam :P
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 9:26 pm   

to ja mogę polecić Dworek Braci Zielińskich - speŁnia wszystkie Twoje oczekiwania (oczywiście z tych o których piszesz)
 
 
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 4:49 pm   

a co sadzicie o sali u fabrykanta bo ja nie moge powiekszyc sobie zdjec na ich stronie nie wiem dlaczego ale chyba tam jest drewniany parkiet no i moze wiecie jakie tam sa ceny i na ile osob mozna zrobic? jesli ktos tam byl i zna nich napisze swoja opinie
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 9:09 pm   

O sali "U Fabrykanta" przeczytasz w tym wątku: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=2038.

Na przyszłość proszę najpierw skorzystać z wyszukiwarki. Opinie o danej sali znajdują się w odpowiednich wątkach po to, żeby łatwiej było coś znaleźć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 10:35 am   

Polecam hotel Piemont w Pabianicach. Już pisano o nim w jakimś wątku.
_________________
jaol
 
 
 
babel 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: zambrow
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 8:46 pm   

dzieki serdeczne za propozycje hotelu piemont mniej wiecej takiego czegos poszukuje a moze wiesz ile biora tam za osobe? no i jeszcze moze wiesz czyjest gdzies tam troche zieleni jak by ktos mial ochote poscic sobie tymka wsrod drzewek :lol: bo wiem ze jest tam ten taras ale czy jestjakis ogrod? dzieki serdeczne
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 10:05 am   

Niestety nie potrafię powiedzieć jakie tam będą ceny w przyszłym roku, bo jak wszędzie mają być podwyżki. Ale generalnie mają tam porównywalne ceny z innymi lokalami. Mają dwie opcje menu, do wyboru. Tańsza tradycyjna i droższa z bardziej wyszukanymi potrawami.
Co do ogródka to nie jestem pewna ale chyba nie ma nic takiego. Pozostaje taras. Ale najlepiej tam zadzwonić i dowiedzieć się z pierwszej ręki. :pa:
_________________
jaol
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 3:34 am   

babel zależy na jakie duże chcesz zrobić wesele....... Bo podany wcześniej lokal "Zabiczki" w konstantynowie ma na części tanecznej terakote......
_________________


 
 
Michał i Ilonka 

Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:40 pm   

Witamy, czy możecie nam polecić jakąś sale weselną, z wolnym terminem na czerwiec lub lipiec 2011???
Te sale które widzieliśmy to we większości mają pozajmowane terminy, a te "gorsze"
z wolnymi terminami wcale się nam nie podobają. na naszym weselu będzie około 110 osób max.
Ps> fajnie by było jakbyśmy zmieścili się w cenie 180 zł od talerza za samo wesele,
maksymalnie jesteśmy przygotowani na 200zł.
Macie coś ciekawego godnego polecenia? 8)
_________________
Pozdrowienia dla wszystkich;-)
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 2:58 pm   

Wiem ze w Rezydencji u Fabrykanta maja jeszcze jakies wolne terminy. Trzeba zadzwonic i sprawdzic dokladnie na kiedy bo wszystko sie szybki zmienia. Jest kilka sal ( w zaleznosci od liczby osob), barek, taras, duzo zieleni, piekne toalety, pokoje dla gosci.
_________________
 
 
autaslubne.info 
Firma

Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 9:07 pm   

W aleksandrowie budują nową sale na około 160 osób i hotel, ma być ukończona pod koniec tego roku. Wiem że zaczynają przyjmować rezerwacje na przyszły rok, zadzwoń i się dowiedź o szczegóły 42 712 05 96
 
 
apasionata 

Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 9:10 pm   

zależy jaką ilość gości przewidujesz, jesli zmieścisz się w 70 osobach to polecam lokal SZAFIARNIA w Zgierzu ( na granicy z Łodzią) maja tam dwie sale co prawda parkietu o którym wspominaliście nie ma ale za to klimatyczne wnętrzna, pyyyszne jedzenie, dwa ogrody wiec na "dymka" jest gdzie wyjść i miła obsługa polecam gorąco ;)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 5:07 pm   

dodam, że dwie oddzielne sale, zupełnie są w Brethil (2 piętra)
i Dajana ( 2 oddzielne pomieszczenia)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl