Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotowizje
Autor Wiadomość
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:24 pm   Fotowizje

Chyba nikt jeszcze o nich nie pisał, ale ktoś musi być pierwszy. Ja bardzo chętnie to uczynię bo naprawdę warto. Znałam ich wcześniej jako agencje fotograficzna, z której usług korzystała moja firma. Jako asystentka miałam od czasu do czasu z nimi kontakt. Robili super artystyczne zdjęcia, które zawsze mi się podobały. Takie z klimatem. Długo szukałam fotografa na mój ślub, ale jakoś tak zwlekałam, ze w końcu się okazało, ze większość polecanych na Forum jest już zajętych. Wtedy pomyślałam o Fotowizjach. Okazało się, ze maja już na koncie parę sesji ślubnych i generalnie są zainteresowani tematem. W sumie to czułam się nieco jak królik doświadczalny bo jednak co artyści to artyści… modelce w studiu zdjęcie ładne zrobią ale jak się sprawdzą w akcji? Ale teraz wiem, że warto uwiecznienie takiego momentu pozostawić prawdziwym artystom. Dziś, gdy oglądam ich zdjęcia to przynajmniej wiem za co zapłaciłam. Bo fakt, nie są tani. Nie polecam ich zatem osobom, które nie maja rozbudowanego budżetu. Ale jeśli ktoś chce mieć małe dzieła sztuki w albumie to jak najbardziej.
Ja wyszłam za marynarza i przeprowadziłam się do Gdyni. Od razu zaproponowali sesje zdjęciowa nad morzem. Wyszło z tego naprawdę cacko. Z reszta co ja tu się będę rozwodzić. Zapraszam do obejrzenia mojego albumu:
http://picasaweb.google.pl/pwojtas

Tak sobie myślę, że wcale nie trzeba wychodzić za marynarza, żeby zrobić sobie taką sesję. 50gr za kilometr i możecie ich zabrać nawet nad ?ródziemne . Z tego co ich poznałam to łasi są na interesujące plenery, bo to zawsze okazja do nietypowych ujęć…
Jedyne co żałuje, to, ze nie dostałam wszystkich zdjęć jakie zostały zrobione. Umowa była na 150, które dostałam wydrukowane i na płycie. Wybór był niezwykle trudny ale trochę ich rozumiem… to artyści i nie chcą puszczać w świat nie obrobionych zdjęć….

I jeszcze mała rada dla niepewnych czy robić sesje przed czy po ślubie. Ja zrobiłam przed i to na Księży Młynie gdzie nie jest najczyściej. Sukienka nie ucierpiała a ja z moim lubym odstresowaliśmy się i z uśmiechami weszliśmy do kościoła. Także polecam.

A to kontakt do nich:

Usunęłam linki do stron internetowych.
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 1:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 1:21 pm   

oj ja juz wczesniej o Panach pisałam i równiez polecam :!: :)

obecnie będziemy mieli zdjęcia w ciąży :razz:
a jesli chodzi islubne - to wciąż jestem pod dużym wrażeniem...

polecam... są tu
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 9:17 pm   

Mi też sie straaaaaaaaaasznie zdjęcia podobaja i chyba się zdecydujemy na panów :) :) :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl