Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COMBO YEE
Autor Wiadomość
mariusz natali 

Wiek: 43
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 11:59 pm   COMBO YEE

zna moze ktos ten zespół? bawiliscie sie moze przy jego muzyce kiedys?napiszcia jacy sa bo mam zamiar podpisac z nimi umowe.jaka graja muzyke?? pozdrawiam

[ Dodano: Nie Paź 21, 2007 6:02 pm ]
wybraliśmy zespół Combo yee. dostalismy płytke demo zespolu,a takze bylismy posluchac jak graja na weselu i powiem szczerze zrobili na nas bardzo dobre wrażenie. chłopaki troche wymiatają!!! 4 osoby-graja na zywo! co do repertuaru,konkursów itp. mozna sie dogadac. wesele mamy dopiero w sierpniu.po weselu napisze jak bylo,ale juz dzis wiem ze bedzie dobrze :-) pozdro dla wszystkich par szukajacych dobrego zespołu na wesele.
_________________
mariusz natali
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Sie 07, 2014 3:32 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 7:30 pm   

Chciałam odnowić wątek. Może ktoś o nich słyszał?
Dobrze grają???

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 8:00 pm ]
Jesteśmy już 2 tygodnie po weselu i u nas grała właśnie ta orkiestra. Byli naprawdę rewelacyjni. Bardzo fajnie prowadzili imprezę, śpiewali przy stołach a goście pytali sie skąd dorwaliśmy taki zespół.
Widzę że na forum ten zespół nie jest zbyt popularny i dlatego chciałam wystawić im bardzo dobrą opinie bo naprawdę warto sie nimi zainteresować.
_________________

 
 
 
mariusz natali 

Wiek: 43
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:37 pm   

słuchajcie zespol Combo yee jest rewelacyjny,grali u nas na weselu 30 sierpnia 08r. wszyscy goscie sie swietnie bawili i mowili ze wzielismy super zespol.pieknie graja i spiewaja,bogaty repretuar a biesiada przy stołach to poprostu I liga!!!!!
Adam z zespolu supre gosc (fajnie prowadzil oczepiny,na wesoło) w trakcie wesela czesto sie z nami konsultowal co chcemy itp. wokalista spiewa przepieknie!
goraco polecam ten zespol wszystkim przyszlym nowozencom!!!
_________________
mariusz natali
 
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 7:39 pm   

Mam pytanie - czy ktoś jeszcze bawił się z zespołem Combo Yee - myślimy o ich wynajęciu ale nie mamy możliwości pooglądać ich na żywo w najbliższym czasie a jak najszybciej musimy się zdecydować .... :?
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:15 pm   

Ja tylko widziałam płytę. No i nie podobało mi się.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:13 pm   

no właśnie boje sie że te pochwały są troszkę przesadzone - tym bardziej że liczą sobie więcej niż przeciętne zespoły ....
 
 
dominka 

Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 4:05 pm   

My ich zamowilismy na nasze wesele wiec wkrotce moge wam powiedziec.
Dlaczego ich wybralismy - dlatego ze graja na kilku instrumentach: 2 gitary, perkusja, klawisze, akordeony itd, jest ich 4 (a nie mniej - to byla moja min liczba dla zespolu), widzialam plyty z wesela z ich udzialem ,grali calkowicie na zywo (co jest dla mnie wazne) i z zyciem. Nie przynudzali

Sprawili wrazenie na mnie prawdziwych muzykow co wiedza co graja i naucza sie jeszcze czegos co np ja wymysle.

Ale jak bedzie w rzeczywistosci to nie wiem..mam nadzieje ze dobrze:)
Pozdrawiam
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 3:53 pm   

No to teraz troche moich wrażeń :)

Bawiłam sie wczoraj na weselu znajomych, na którym grał zespoł Combo Yee - czterech bardzo sympatycznych panów :)

Nie byłam na wielu weselach w życiu, ale jeśli chodzi o oprawę muzyczną, to było to jedno z lepszych wesel na jakim byłam :) Panowie grają i śpiewają super, na weselu na którym byłam grali głównie muzykę weselną, przeplataną polskimi i anglojęzycznymi piosenkami. Nogi same rwały mi sie do tańca, wywijalismy z mężem az miło, i pewnie gdyby nie jego (męża znaczy) migrena trwająca od wczesnego popołudnia to zostalibyśmy do samego końca :) Jak nie lubie tańczyć sama, tak usiedzieć nie mogłam, zresztą właściwie wszyscy tańczyli, poza najstarszymi osobami, które i tak bawiły sie przy stole :) Oczepiny super, przyspiewki na poziomie, zabawy też, fajne, nie za długie, nie za krótkie - w sama raz. Zgranie zespołu z obsługa kelnerska bezbłędne :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

Jesli zespół bywa na Forum, to chciałabym w tym miejscu serdecznie podziękowac za wspaniałą zabawę :!: Strasznie żaluję, że nie moglismy zostać i bawic sie do białego rana :)
_________________

 
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 10:41 pm   

Jeszcze jakieś opinie:)?
 
 
maderka 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:37 pm   

Hej, a czy ktoś ma namiar na ten zespół? Pozdrawiam:)

[ Dodano: Pon Sie 16, 2010 8:40 pm ]
Oki, już mam, są w innym miejscu an forum:))
 
 
 
koluka 

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 10:44 am   

Witam! U nas grał ten zespół w sierpniu. Bardzo nam się podobało, a przede wszystkim goście byli zadowoleni i świetnie się bawili przy ich muzyce. Pozdrawiam
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 10:35 pm   

Bawiłam się przy muzyce tego zespołu w październiku i bardzo polecam świetnie grają, dużo muzyki żywiołowej i krótkie przerwy, dają czadu chłopaki
 
 
Antek_81 
Firma

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: google.pl
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 1:47 pm   szczerze polecam

zespół COMBO YEE mogę polecić w 100% często razem pracujemy dla Państwa - ja w roli kamerzysty. pzdr Michał
 
 
 
olcia_n 

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 5:36 pm   

Zespół COMBOYEE grał na naszym weselu w czerwcu 2010r. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów, a goście byli bardzo zadowoleni i pytali o namiary na nich bo tak im się podobało. My też jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i polecamy.
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:51 pm   

są dość fajni, można ich polecić
_________________
ria
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl