Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SALA ZZKiM
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 10:25 pm   SALA ZZKiM

Sala jest nowiutka, powstała niedawno. Mieści sie przy ul. Kraszewskiego 7/9.
Do niedawna odbywały się tam próby orkiestry MPK. Jakiś czas temu sala została wyremontowana(wymiana okien, ocieplenie ścian i ich pomalowanie itp.) i na zewnątrz pojawił się napis "Sala konferencyjno-bankietowa".
Czy może ktoś z Was miał tam już wesele lub byl tam jako gość?
Jeśli tak, proszę o opinie.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Mar 12, 2009 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kalina81 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 7:16 am   

po ciężkich poszukiwaniach, wlanych łzach piętnastu rozstaniach i rozstroju nerwowym mamy salę!!!!!!
nowa sala na kraszewskiego jest po prostu śliczna, mozna jeszcze przez jakiś czas mieć swoją obsługę, stosunkowo niedroga (po znajomości z racji rodziny w mpk)
jestem strasznie zadowolona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony przez Kalina81 Czw Paź 02, 2008 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m0ni 

Dołączyła: 02 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 12:32 pm   

a czy mozna ta sale wynajac sama (bez cateringu) ??
Widzialam zdjecia na stronie zz kierowcow i motorniczych, jest calkiem calkiem ;)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 1:19 pm   

Pozwole sobie wkleic link do zdjec :)
http://www.zzkimkm.lodz.p...zku_pid_54.html
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
sierotka 


Dołączyła: 07 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Paź 26, 2008 1:13 pm   

Byłam na weselu na tej sali i mam parę refleksji:
To co mi się podobalo:
sala wyremontowana, estetyczna, duża, nowe toalety i dobre jedzenie.
To co mi się nie podobało:
Niemiła obsługa, brak osoby w szatni, sposób podania niektórych potraw- barszczyk w szklankach rodem z PRL, wejście po stromych schodach, widok na rumowisko po halach MPK :zalamany:
_________________
sierotka
 
 
Kalina81 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 7:14 am   

co do jedzenia i obsługi, to po pierwsze, póki co można mieć swoją więc to sprawa młodych a nie sali. co do widoku z okna, oki na pewno nie jest zchwycający, ale w końcu goście przychodzą na wesele, a nie oglądać widok z okna.
dla mnie najwiękaszą zaletą było to, że mam blisko, cena w porządku super warunki w kuchni, ładna klimatyzowana sala i tp.
 
 
Oleńka158 

Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 10:23 pm   

No niestety byłam dzisiaj na tej sali i powiedziano mi że teraz już nie mozna wynajmować samej sali, a jedynie z cateringiem. Dostałam 2 wizytówki do firm z którymi współpracują. Nie wiem jeszcze jakie mają ceny bo nie miałam jeszcze czasu zadzwonić, ale podejrzewam że już tak tanio nie wyjdzie. A może macie jakies dojścia i wiecie jeszcze jak załatwić tą salę bez cateringu? Kalina pisałaś że masz kogos w mpk?
_________________
oleńka158
 
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 11:27 am   

mam pytanie odnośnie samego wynajęcia sali- bez cateringu, jaki jest koszt?
_________________
 
 
 
Olamat 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 9:57 pm   

podaję Ci numer kontaktowy do "opiekuna" sali: P.[XXX]pozdrawiam:)

edit: wymoderowałam nieaktualny numer telefonu i osobe kontaktową - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Maj 24, 2011 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1987 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:47 pm   

Halo dziewczyny czy któraś z Was wie coś na temat tej sali jak jedzenie sala i w ogóle??
Zastanawiam się nad nią bo mam mozliwość załątwienia ją taniej?? Dziękuję za odpowiedź :) :)
 
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 8:20 pm   

Ja byłam w zeszłym roku na tej sali na weselu mojego brata ,sala jest extra a mój brat kucharza miał swojego,toalety są super ,mogę polecić każdemu :D
_________________

 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 7:40 am   

sala faktycznie rewelacyjna. ale..... chciałam ją wynając na imprezę firmową w karnawale i okazało się, ze firma kateringowa zarezerwowała sobie wszystkie terminy i jak się chce tam zrobić imprezę, to tylko z nimi. uważam to za zwykłe oszustwo z ich strony, bo teoretycznie jest wybór między dwoma firmami, a praktycznie wzieli sobie salę na wyłączność, a ztego co widziałam podczas oglądania sali w trakcie przygotowań do wesela, to nie wyglądało to najlepiej, przynajmniej jak dla mnie.
 
 
Aga1987 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 7:49 pm   

Byłam i widziałam sale i jestem zadowolona, nawet brdzoooo :) Cena również mi się podoba. :) Toalety ładne i duże wiec panna młoda nie bedzi miała problemu z wejściem do kabiny. Więc na 99% zdecydujemy się na tą salę. Pozdrawiam :smile:
 
 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 10:51 pm   

Sala zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, jest po remoncie, z wieloma "ulepszeniami". A chcę się odnieść do tematu kateringu, który jest jakby "przypisany" do sali. W chwili podpisania umowy wynajmu sali, zaproponowano nam kilka firm, które obsługują tą salę. Mieliśmy co prawda możliwość wzięcia kogoś "swojego", ale po wielu poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na firmę, która jest na tej sali... Powiem tak: fachowa obsługa i bardzo podoba mi się sposób podawania na stół- jest estetycznie i wręcz profesjonalnie, a jedzonko- PYCHA!!!!. Nie wiem, czy na forum mogę podać nazwę owej firmy kateringowej. Nie mniej jednak warto się tym zainteresować. Pozdrawiam.
_________________
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 2:14 pm   

Numer podany w tym wątku niestety jest nieaktualny :( czy ktoś wie jak sie tam można teraz kontaktować?? Czekam na informacje
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 6:11 pm   

mrofka_z napisał/a:
czy ktoś wie jak sie tam można teraz kontaktować??


Akurat dziś tam przechodziłam, spisałam numery telefonu z szyldu na zewnątrz budynku, już ci wysyłam na priv. Jak ktoś by jeszcze chciał nr tel. to piszcie do mnie na priv to prześlę.
_________________
 
 
 
pszczolka125 

Dołączyła: 18 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:58 am   

Faktycznie sala jest duża, jeśli ktoś chce "tanim" kosztem zrobic przyjęcie weselne to jak najbardziej polecam tę salę. Opiekun sali ( Pan w średnim wieku) wszystko fachowo wyjaśnia i wydaje mi się, że można się z tymi ludźmi dogadać i ewentualnie wynająć sobie samą salę. Ja z racji, że nie chciałam się zbytnio angażowac wybrałam organizację wesela w restauracji.
_________________
pszczolka125
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 12:30 pm   

My też oglądaliśmy tę salę i jak dla mnie bardzo dużym minusem są te schody prowadzące do sali, u nas dużo było gości było w starszym wieku w tym babcia,która ma kłopoty z schodzeniem i to już dyskwalifikowało tę salę a poza tym przy tej sali trochę więcej trzeba zrobić samemu tzn. znaleźć kucharkę, potem kupić potrzebne artykuły spożywcze, samemu posprzątać salę to weselu, właśnie ze względu na to rodzice nam odradzali tę salę.
A, jeszcze jedno mi się przypomniało, pan który nam pokazywał salę, mówił że jak byśmy mieli w rodzinie kierowcę lub motorniczego, pracującego w MPK Łódź to wtedy jest zniżka za wynajem sali. I jeszcze mówił,że płaci się także opłaty licznikowe tzn.za zużycie prądu i wody.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sro Kwi 06, 2011 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 10:51 am   

Aktualny kontakt z menagerem sali znajduje sie w watku Nasze sale + dane teleadresowe
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
PinaColada84 

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 7:40 am   

nikomu nie polecam tej sali...
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 8:25 pm   

PinaColada84 napisał/a:
nikomu nie polecam tej sali...


..ponieważ?
_________________
 
 
martyna13_89 

Dołączyła: 23 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:41 am   

Witam wszystkie forumowiczki.

Mam do odsprzedania termin na sali weselno-bankietowej MPK w Łodzi -termin to 23.06.2012. Sala mieści do 130 osób, jest ładna, zadbana, z klimatyzacją i kuchnią więc można mieć swoje kucharki albo wynająć katering (mam namiary na katering współpracujący z salą-jedzenie pyszne). Chcę termin odsprzedać ponieważ ślub został przesunięty na wcześniejszą datę. Chciałabym uzyskać kwotę 500 zł. W tej kwocie mieści się już zaliczka za salę i odstępne. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielę na forum lub e-mail : martyna13_89@o2.pl

Pozdrawiam :)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 1:56 pm   

Obecnie sala nazywa się sala bankietowa "Pasja"
Wątek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15707
_________________
 
 
KasiaC 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 7:08 am   

Polecam salę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl