Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Slub i wesele w piatek?
Autor Wiadomość
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 1:21 pm   Slub i wesele w piatek?

Co myslicie o takiej opcji?

Ze wzgledu na dostepnosc sali na ceremonie i plany niektorych gosci zastanawiamy sie nad majowym piatkiem.
Czy chetnie przyszlybyscie na ceremonie o 17 w piatek jesli normalnie pracujecie tego dnia?
Goscie z daleka musieliby wziac min dzien urlopu, zastanawiam sie czy nam to nie obnizy frekwencji.. ehh ciezko wszystko pogodzic.

Powiedzcie co myslicie o piatkowym slubie i weselu.
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 3:47 pm   

Slyszalam juz o slubach w piatek to jest calkiem niezly pomysl. Nie ktore restauracje daja rabaty na zorganizwoanie w tym dniu wesela. Jezeli w maju to moze w dlugi weekend to nie bedzie kolidowalo z praca ;) , bo i tak wiekszosc osob bierze urlop. ;)
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 8:43 pm   

Myslalam o tym , ale planujemy slub cywilny i ciezko ustalic z urzedem czy beda pracowac.
Zadzwonilam do 3 lodzkich usc - w 2 powiedzieli, ze nie maja pojecia czy beda pracowac (2 maja - piatek) i nawet nie wiedza kiedy beda wiedziec. W 3 najpierw ze nie wiedza, a po chwili, ze wlasciwie to raczej nie, raczej napewno. W takiej sytuacji nie moge na to liczyc, szczegolnie ze chcemy slub poza usc co jeszcze komplikuje sprawe..

Teraz nastawiamy sie na 2gi weekend majowy (9-11) , akurat tu gdzie mieszkamy to tez jest dlugi bo w 12 w pn jest wolne, wiec goscie mogliby zostac na dluzej.
 
 
 
Irma 

Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 5:46 pm   Slub koscielny w piatek! Gdzie???

Witam wszystkich,
bardzo mi sie podoba to forum, gdyz wiele ulatwia w zalatwianiu spraw slubno-weselnych. Mam jednak dosc duzy problem, dlatego postanowilam do Was napisac. Uradowalam sie, ze udalo mi sie znalezc moj wymarzony termin wesela i co za tym idzie wolna sale (08.08.2008). Wplacilam juz zaliczke. Dzis jednak okazalo sie, ze w kosciolach nie przeprowadzaja slubow w piatki (dzien postu). Zalamalo mnie to kompletnie, poniewaz moj ukochany jest w Niemiec i tylko ten temin mozemy brac pod uwage. Ale bez slubu koscielnego wesele odbyc sie nie moze, dlatego chcialam Was prosic o rade. Moze znacie jakies koscioly w Lodzi, ktore przepowadzaja sluby w piatek. Czy ktos wie jak wyglada sprawa u Franciszkanow?
Pozdrawiam.
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:40 pm   ?lub w piątek

Yo: myślę, że jeżeli komuś zależy na Waszym ślubie i weselu to nie ma problemu, by wziął urlop. A gdzie mieszkacie, skoro 12 jest wolne? :cool:

Irma: jeśli chodzi o kwestię postu to ksiądz chyba może udzielić dyspensy i ślub mógły się odbyć, ale nie jestem pewna. Może zadzwoń do kurii z takim pytaniem. Tam będą wiedzieć najlepiej.
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 3:30 pm   

Irma... moja data slubu jest dokladnie taka sama i koscioly udzielaja slubu (choc nie wszystkie). Ale na pewno kosciol na widzewie na ulicy Bartoka 2 udzieli wam slubu... ja juz sie o to pytalam i nie ma zadnego problemu...ksiadz byl zdziwiony ze ja sie o to w ogole pytam czy na pewno w piatek udzieli mi slubu!! nie martw sie!!zaloze sie ze inne koscioly tez udzielaja slubow w piatki!
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Emmily 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:15 pm   

my też myślimy o piątku. pytałam księdza jak był po kolędzie, powiedział, że luz, ślubu może udzielić nawet w Wielki Piątek. można też spokojnie dostać dyspensę na mięso, ale gorzej z huczną imprezą, ale może i to da się załatwić
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:01 pm   

My bedziemy brac slub w piatek, nasz ksiadz tez nie widzial problemu, dlaczego slub nie ma odbyc sie w ten wlasnie dzien tygodnia. Tymbardziej pasuje ze wzgledu na dlugi weekend, bo w czwartek bedzie Boze Cialo, a my bedziemy slubowac dzien po. Bedzie jeszcze sobota i niedziela na powspominanie i na spokojny powrot do normalnego zycia hihi
_________________
 
 
Emmily 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:58 am   

a jak z weselem? ksiądz nie robi problemów?
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 11:46 am   

My też myśleliśmy o piątku. Gdybym się na to zdecydowała byłabym już 5 dni po ślubie :) Ostatecznie teściowa stwierdziła, że to kiepski pomysł i że jest jakiś przesąd, który mówi że śluby najlepiej brać w środę lub sobotę :roll: Ale z tego co wiem w kościele nie miałabym żadnych problemów.
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:00 pm   

A my przez piatkowe wesele przed naszym sobotnim mielismy wieeelki problem ze znalezieniem dekoratora, poniewaz kompletnie nikt nie chcial sie podjac kompleksowej dekoracji sali i stolow w sobote, czekac az poprzedni dekorator zabierze swoje dekoracje itd. Byl pomysl, zeby zrobic jedna dekoracje, ale druga para chciala na granatowo, a my na lososiowo. Wiec kompromis byl nieosiagalny. W czerwcu jednak okazalo sie, ze wesela w piatek jednak nie ma, wiec dekorator wchodzi na sale juz w czwartek na spokojnie.
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:22 pm   

Tak jak napisalam, ksiadz nie robil zadnych problemow. Z tego co zauwazylam, sluby odbywaja sie teraz wlasciwie kazdego dnia tygodnia i staje sie to powoli powszechna norma. Jeszcze pare lat temu dziwil slub w niedziele, a teraz juz nie. Zreszta, szczerze mowiac, co obchodzi ksiedza wesele? Ksiadz jest po to, zeby odprawil slub :-) Jakby robil problemy, szuakalbym innego ksiedza i slub i tak by sie odbyl wtedy kiedy chcemy hihi
Sylwunia niunia, powodzenia juz prawie mężatko :smile:
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:51 pm   

:smile: dziekowac :smile:

Trzymajcie kciuki!
_________________
 
 
 
emi2210 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: ok. Łodzi
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 6:51 pm   

ksiądz również nie widział problemu jak pytałam, piątek to taki sam dzień dobry na ślub jak każdy inny gdy się kochamy :) my zastanawialiśmy się czy w ogóle się zgodzi gdyż mamy też nietypowy miesiąc :) ale nie widział żadnego problemu :)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:16 pm   

sylwunia_niunia napisał/a:
A my przez piatkowe wesele przed naszym sobotnim mielismy wieeelki problem ze znalezieniem dekoratora, poniewaz kompletnie nikt nie chcial sie podjac kompleksowej dekoracji sali i stolow w sobote, czekac az poprzedni dekorator zabierze swoje dekoracje itd

My właśnei dziś się dowiedzieliśmy że w piątek przed nami jest wesele. Na szczęście dekorator da radę w sobotę wszystko zrobić. Az tak duzo nei ma :)
 
 
Emmily 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 9:02 pm   

ja się jeszcze tylko zastanawiam co moja mama powie na pomysł z piątkiem. ona jest raczej tradycjonalistką. kiedyś coś tam napomknęłam, to powiedziała, że chyba zwariowałam :) będzie się chyba musiała oswoić z tym pomysłem. nam też chodzi o to, żeby ślub był możliwie niebawem (jak tylko budżet pozwoli), nie chcemy czekać rok czy dwa. nic jeszcze co prawda nie załatwiamy, ale jesteśmy przekonani (może naiwnie), że damy radę z organizacją ślubu i wesela w 2-3 miesiące. szczególnie, że nie chcemy ekstrawagancji i "cudów na kiju". trochę śmieszy mnie planowanie wesela na rok, półtora przed terminem :razz:
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 9:53 pm   

Ja jestem zdania, ze wesele jest pary i to oni powinni decydowac kiedy chca i jak, a powinnoscia rodzicow jest akceptacja tego w takiej formie, jak chca mlodzi. Uwazam, ze skoro wam zalezy na piatku, to uprzyjcie sie na piatki i juz. A jesli chodzi o planowanie, to nie powinno Cie smieszyc jesli ktos zaczyna przygotowania duzo wczesniej. Prawdą jest, ze powinna byc mozliwosc "normalnego" zalatwienia tego w 3-4 miesiace, ale niestety rzeczywistosc wymaga wczesniejszego dzialania. Piszesz, ze nie chcecie "cudów na kiju", jednak jesli komus zalezy, zeby miec konkretna date, konkretny koscil, godzine badz zespol, musi zaczac przygotowania wczesnie, gdyz mozna sie obudzic z reka w nocniku i nie moc dopasowac terminow. Wracajac do piatku, jesli chcecie zorganizowac wszystko jak najszybciej, to mysle ze w piatek moze sie udac. Byc moze wlasnie dzieki piatkowi (albo inny dzien tygodnia) bedzie mozna to zrobic szybko i taniej, bo z upustami. Bo w tej chwili to podejrzewam, ze na najblizsze 2 miesiace kazda sobota jest zaćkana ślubami... :-)
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 10:14 pm   

Emmily, jeśli masz takie podejście do organizacji ślubu to piątek jest jak najbardziej dobrym wyjściem, właściwie to chyba jedynym. My zaczęliśmy organizować ślub 10 miesięcy przed, udało nam się załatwić i salę i zespół, fotografa, kamerzystę, z których jesteśmy bardzo zadowoleni na sobotę i nie listopada np. Jak dla mnie to jednak 2-3 miesiące przed to trochę za późno, moja sukienka z Hiszpanii by nie doszła :wink:
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 10:54 pm   

Tak nawiasem mowiac, to rzadko ktory salon szyje suknie w mniej niz 3 miesiace, wiec chyba trzebaby pierwsze co, to isc suknie zamowic :D Z dodaniem jeszcze jakiegos miesiaca, w razie jakby byly poslizgi i suknia nie doszlaby, albo nie uszyla sie na czas. A jesli chodzi o dzien tygodnia, to wlasciwie, dlaczego nie piatek?? Pozniej zamiast jednego dnia odpoczynku po imprezie, sa 2 dni... spokojny powrot do normalnosci... i dla rodziny lepiej, jesli jest spoza Łodzi na przyklad... ja tam widze same plusy. Juz nie mowiac o tym, ze w soboty zwykle w kazdym kosciele jest "slub taśmowy", a w piatki luzy, caly kosciol i przed kosciolem dla nas :D
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 11:04 pm   

Dokładnie, plusów jest sporo, tylko o ile ten piątek nie przypada w jakieś święto, bo wtedy może znów być problem z makijażem, fryzurą itp.
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 11:05 pm   

My moze w piatek nie mielismy ale za to nasz ślub odbył sie w środe :) Dzien przed Bozym Cialem, upusty byly, sala i zespol mialy wolne, fotograf tez (kamerzysty nie mmielismy :) ) ślub zaczelismy organizowac pod koniec wrzesnia czyli jakies 9 mcy przed godzina zero, zalezalo nam na czerwcu a wiadomo to miesiac baardzo oblegany wiec proponowali nam soboty na 2011 ;) Kosciol mielismy tylko dla siebie - zreszta w naszym klasztorze daja bardzo malo slubów, zero problemów z makijarzem czu fryzjerem, a zaden z gosci nie marudzil ze akurat sroda, cieszyli sie ze 4 dni maja na leczenie obolalych nog i kaca ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 11:15 pm   

Wiec wlasnie, Ppola wykombinowala podobnie jak ja :) Nasz slub bedzie w piatek dzien po Bożym Ciele, wiec dzien przed slubem bedzie czas na uspokojenie skolatanych nerwow, dlugi weekend, pozniej 2 dni odpoczynku. Dla mnie tez to ma rece i nogi i bije na głowe sobote jak dla mnie :smile:
Ppola, pytanie do Ciebie, (choc podejrzewam, ze nie bylo z tym problemow, ale jednak spytam tak dla formalnosci), czy mieliscie problemy z goscmi, ze ktos nie przyszedl badz odmowi, z powodu, ze to sroda?
_________________
 
 
emi2210 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: ok. Łodzi
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 9:32 am   

Jak już wcześniej napisałam my mamy ślub również w piątek. A dokładniej w pt po Dniu Niepodległości. Na początku wszyscy mówili że zgłupieliśmy :) ale potem jak tak się zastanowili to termin jak najbardziej im odpowiada ze względu na długi weekend :) przed można odpocząć aby później się wyszaleć i po również jest dzień odpoczynku :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 10:29 am   

skalimonka napisał/a:
ze ktos nie przyszedl badz odmowi, z powodu, ze to sroda?
generalnie nikt, kilka osób sie na slub spoznilo bo wracali z pracy ;) JEdynie jeden kuzyn meza nie przyszedl bo powiedzial ze na długi weekend to on jest juz umowiony i wyjezdza, ale on na zadne wesela nie chodzi wiec i tak by znalazl jakas wymowke i tak :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 11:52 am   

No wiec wszystkie 3 skorzystalysmy na dlugim weekendzie :) Czekam az ktos napisze jakis logiczny negatyw, na temat piatku. U nas tez ludzie sie dziwili, pytali dlaczego akurat w piatek, ale nikt nie byl tym faktem oburzony, czy zniesmaczony. To jest tylko kwestia czasu, sluby w piateki beda pewnie coraz czesciej sie wydarzaly i ludzie przestana sie dziwic... a moze i nie, bo wyz demograficzny dobiega konca i niedlugo sluby moga stac sie rzadkoscia :)
_________________
 
 
Emmily 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 2:43 pm   

skalimonka napisał/a:
Tak nawiasem mowiac, to rzadko ktory salon szyje suknie w mniej niz 3 miesiace, wiec chyba trzebaby pierwsze co, to isc suknie zamowic :D Z dodaniem jeszcze jakiegos miesiaca, w razie jakby byly poslizgi i suknia nie doszlaby, albo nie uszyla sie na czas.


planuję kupić używaną, np. na Allegro, więc czekania w zasadzie nie będzie, za to duża oszczędność :) nie wyobrażam sobie wydać 3500 na coś co założę raz w życiu. wiem, wiem, najważniejszy dzień w życiu, ale w używanej też mogę wyglądać pięknie (w końcu ładnemu we wszystkim ładnie :wink: )

[ Dodano: Sob Sie 22, 2009 4:52 pm ]
aha, na terminie żadnym konkretnym też nam specjalnie nie zależy, bo w sumie co to za różnica? chcemy być razem, ślubować sobie miłość i chyba to jest najważniejsze. nie chcę dać się zwariować
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 1:54 am   

Jestem zaproszona na wesele w piątek, pierwszy raz. Jeszcze się z tym nie spotkalam ale ne mam nic przeciwko.

[ Dodano: Wto Lis 17, 2009 1:57 am ]
Emmily napisał/a:
trochę śmieszy mnie planowanie wesela na rok, półtora przed terminem :razz:


zawsze mnie dziwią takie opinie. to, że para chce konkretego fotografa, salę czy orkiestre, nie znaczy że dała się zwariować i ślubowanie nie jest najwaziejsze, tylko żd wiedzą, czego chca i nie jest im wszystko jedno. Ja 22 miesiące przed slubem zmawialam salę, termin mialam 2 miesiące trzymany w momencie podpisywania umowy nie było wolnych terminów w zadnym miesiącu, który nas interesował. jak fotografa zamawia sie pół roku przed, też często jest juz zajęty. Oczywiście nie wolno dać sie zwariowac, ale Twoj pogląd jest jak dla mnie dość radykalny.
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 3:51 pm   

U mojego P. na śląsku, wesela w piątek to nie nowość, a tym bardziej o wczesnej godzinie. Tam zaczynają się o 13/14 i nikt nie narzeka, że za wcześnie a bawią się i cały tydzień.. co region to obyczaj..
Ja nie neguje ślubów i wesel w piątki, ale u mnie takie wesele odpada, ponieważ: piątek to zły początek - jakoś w to wierzę i w piątek każdy gość spieszy się z pracy, szykuje się na szybko... i nie wiem czy to dobrze..
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:37 pm   

Weira napisał/a:
u mnie takie wesele odpada, ponieważ: piątek to zły początek - jakoś w to wierzę


przesądy :roll:

Weira napisał/a:
w piątek każdy gość spieszy się z pracy, szykuje się na szybko... i nie wiem czy to dobrze..


mozna zorganizowac to tak, zeby byl dlugi weekend i wtedy wiekszosc osob i tak ma wolne. A jak sie bierze slub cywilny w tygodniu, tez jakos ludzie docierają... prawda jest taka, ze ten komu naprawde zalęzy, zeby na ślubie być, przyjedzie i o północy ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Czw Lis 26, 2009 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:54 pm   

skalimonka napisał/a:
prawda jest taka, ze ten komu naprawde zalęzy, zeby na ślub być, przyjedzie i o północy ;)

Zgadzam sie całkowicie. Ja wyszłam z założenia,że jeśli ktoś nie przyjdzie a pretekstem bedzie jakaś wymyślona bzdura to w ogóle się tym nie będę przejmować. Osoby które kocham,szanuje i na których mi najbardziej zależy beda na pewno. I nie ważne czy to byłby piatek czy sroda.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:12 pm   

Dokladnie, tez tak uwazam. Jedna osoba, juz jak byla mowa o slubie, powiedzialam tylko, ze ślub bedzie w czerwcu, jeszcze nic wiecej nie zdazylam dodac, zaczela sie migać, ze ma w czerwcu egzaminy i nie wie czy bedzie mogla dotrzec... :roll: i na koniec dodała, ze zwykle sa egzaminy w soboty, wiec nie wie czy przyjdzie... i takie pieprzenie... :roll: A ja na to z radoscia, ze ślub jest w piątek!! :twisted: Z radoscia nie dlatego, ze ta osoba bedzie mogla przyjsc jednak...tylko ze jej sie glupio zrobilo, bo z góry założyla, ze ślub bedzie w soobte i sie przeliczyla :lol: Nikogo przeciez nie zmuszam! Nie to nie :roll: niektorzy ludzie chcą, żeby ich prosic... no przyjdzcie, no przyjdzie.... :roll:
_________________
 
 
fretka 

Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 9:05 am   

My mieliśmy ślub w piątek,sale wzięliśmy mazurkas w Ożarowie i zgodzili się bez problemu na organizacje wesela w piątek.No nie powiem ze jest to nietypowy dzień ale ja byłam gotowa wyjść za mojego misia w każdy dzień tygodnia.Wesele było niesamowite:)
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:28 pm   

Ja też mam ślub w piątek, w kosciele na Ogrodowej 22 nie było z tym najmniejszego problemu, no jeden malutki z godziną bo to pierwszy piątek miesiąca i jest taka dłuższa msza, więc my będziemy mieć ślub o 18:30.
Piątek jest świetnym terminem ponieważ nie mam stresu że będę miała juz coś zajęte, póki co tylko jeden DJ miał ten termin zajęty. I dają całkiem fajne zniżki bo wiadomo że jest to dla nich dodatkowy zarobek ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
mcgmcg 

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 2:09 pm   

ja tez slyszalam o weselu w piatek mozna zrobic sobie 3 dniowe wesele:P ale mnie osobiscie to sie nie podoba ale kazdy lubi co innego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl