Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Próbny makijaż i czesanie - ile wcześniej?
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:08 pm   Próbny makijaż i czesanie - ile wcześniej?

Doradźcie, kiedy umówić się na próbny makijaż i czesanie. Ile wcześniej wy miałyście robiony?
_________________
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 2:58 pm   Re: Próbny makijaż i czesanie - ile wcześniej?

Dosia_Zosia napisał/a:
Doradźcie, kiedy umówić się na próbny makijaż i czesanie. Ile wcześniej wy miałyście robiony?


Zaproponowano mi m-c wcześniej. Skóra będzie miała już podobny kolor, a włosy zbliżoną długość.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 5:44 pm   

Ja myślalam, żeby zrobić to jakiś tydzień, góra 2 tygodnie przed godziną zero. Myślę, że wtedy mój wygląd bedzie najbardziej zbliżony do tego w dniu ślubu, tzn. chodzi mi o długość włosów (a to jest u mnie istotne, bo mam grzywkę, która szybko rośnie :) ) i opaleniznę.
 
 
Kejti 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 7:39 pm   

Moje włoski raczej na długości nie stracą, może im tylko przybyć. Nie wydaje mi sie, żeby to mocno szkodziło jednak mojej planowanej fryzurze, ponieważ chciałabym by była ona rozpuszczona, ew. lekko podpięta.
Jeśli chodzi o fryzury próbne, to również mogę przebierać i wybierać do woli i tutaj przydaje się bratowa - fryzjerka, której w dodatku się na tyle nudzi siedząc w domciu z moją kochaną księżniczką siostrzenicą, że sama mi zaproponowała, że trochę poszalejemy jak przyjadę i popróbujemy :D No i nie omieszkała dodać, że mocno sie obrazi, jeśli to nie ona bedie mnie czesała do ślubu :P Co za naród :D
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 8:26 pm   

ja jedno i drugie miaŁam miesiąc przed ślubem
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:37 pm   

Pierwszy makijaż slubny półtora miesiąca przed slubem pierwsza fryzurka też. Druga fryzurka miesiąc przed, trzecia 2 tygodnie przed czyli dziś no i chyba jeszcze pójdę na 2 makijaż, ale to zobaczę jak będę stała z kasą i czasem.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 10:44 am   

po co aż tyle próbnych:) :?
_________________

 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:20 am   

Czesze mnie bratowa i stąd taka ilość :P Ale gdybym była u zwykłej fryzjerki pewnie raz bym poszła, chyba, ze byłoby coś nie tak, to ew. drugi. A że bratowa jest perfekcjonistką, to chciała dopracować szczegóły :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 12:43 pm   

Polecam wątek : http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=3618
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pią Mar 14, 2008 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl