Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Nie Wrz 06, 2015 5:08 pm
CAPELLA ( dawniej GRACJA_1 )
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 1:10 pm   

Bawiłam się na weselu, gdzie śpiewała Capella. Mocnym punktem jest wokal - wokalistka spiewa bardzo ładnie i czysto (choć szkoda, że sama wykonała tak mało piosenek), szczególnie "Czerwone Korale" w jej wykonaniu były naprawdę z przytupem:) A to jest chyba na weselu najwazniejsze - by zespol nie fałszował. Wokalistka wspierała wokalistę o bardzo fajnej, niskiej barwie głosu.

Zespół fajnie zabawia gości, potrafi zagrać nawet nietypowe rockowe kawałki (np "Another brick in the wall", fajnie było coś takiego usłyszeć na weselu). Jednak takich perełek było mało, większość utworów z zacięciem biesiadnym, "Pszczółka Maja sobie lata", "Bara bara bara riki tiki tak" itp. No ale pewnie młodzi dali jakąś listę, ja osobiście za biesiadnym graniem nie przepadam, choć bawiłam się dobrze.
Wszystkim podobała się biesiada przy stole - było krótko i na temat, śpiewano "Hej sokoły" i "Gdybym miał gitarę" oraz "Szła dzieweczka do laseczka".

Podobało mi się, że mają opcję z saksofonem - młodzi wykorzystali to do pierwszego tańca, gdzie zespół zagrał utwór "Lily was here", potem grali już bez saksofonu.

Z kolei gdy poprosiłam o coś z Dirty Dancing, zagrali "Be my baby", które ja poznałam dopiero pod koniec 1szej zwrotki...

Minus zespołu to częste i długie przerwy - jak już rozkręcilismy się w tańcu, to ciach - przerwa i energia siada, w przerwie zdazylismy zjesc cale danie, wzniesc kilka toastow, isc do toalety i na dwor odetchnac siwezym powietrzem, a przerwa nadal trwala, tak w sumie ok 20 min, uwazam, ze jednak przydaloby sie wiecej tanca longiem.

Nie bardzo podobał mi się też element oczepin, gdzie 3 panie miały rozbierać pana który chciał wykupić buta młodej i gdy on byl juz topless taniec przy nim jak przy rurze - osobiście nie przepadam za takimi zabawami.

A jak zapowiedzieli ostatnią piosenkę, to ona rzeczywiscie byla ostatnia, mimo, ze duzo gosci sie o 4 przy niej bawilo, to po tym kawalku w 5 minut sie zaczeli zwijac. Mogli jednak dac bis - u nas był dj i zabawił dłużej gdy zobaczył dużą frekwencję na parkiecie nad ranem.

Generalnie więc zespół na plus, ale uczucia mieszane.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Paź 11, 2011 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 1:48 pm   

Malena, wydaje mi się że wszystko zależy od tego jak sobie para młoda życzy. My nie mieliśmy disco-polo piosenek prawie wcale, przewaga lat '80 i '90- o co prosiliśmy zespół. Tak samo z oczepinami- powiedzieliśmy: krótko, szybko, i na temat, nic "zboczonego". ;) Długość przerw także jest ustalana z młodymi- przynajmniej u nas tak było.
_________________
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 2:49 am   

Witam,

Mieliśmy wesele 08.10.2011. U nas grała właśnie CAPPELLA.

MALENA, byłyśmy na tym samym, MOIM weselu :)

Ale to opinia o zespole jest najważniejsza.

* REPERTUAR*
Zespół ma repertuar umieszczony na swojej stronie internetowej, który z mężem dokładnie przesłuchaliśmy. Piosenki, których nie chcieliśmy zostały przez nas wykreślone. Ogólnie z orkiestrą umówiliśmy się na około 10% piosenek weselno-biesiadnych, ze względu na różnorodność gości. Naszym celem było to, aby dobrze bawili się wszyscy (o ile tak się da ;) ). Ustalenia dopuszczały zmianę w repertuarze (np. jeśli goście lepiej będą bawić się przy danym gatunku muzyki, będzie on częściej grany; goście mieli również możliwość "zamawiania" utworów, z czego korzystali i co również sobie chwalili). Zespół bawił też gości przy stołach, rewelacja :)

* PIERWSZY TANIEC, a co za tym idzie pierwsza piosenka*
Tak, to rzeczywiście było "Lily was here".
Zespół składa się z wszechstronnych muzyków (oprócz 5, którzy są wymienieni na stronie zespołu). Muzyków (a co za tym idzie instrumenty) można dowolnie wybierać. Biorąc pod uwagę, że nam "stały" skład zespołu bardzo odpowiadał, poprosiliśmy jedynie o saksofonistę na pierwszy utwór. Zespół zgodził się bez problemu (za dodatkową, symboliczną opłatą). Dodam jeszcze, iż mimo, że "Lily was here" nie znalazło się w ich repertuarze, zespół bez problemu zgodził się na zagranie tego utworu, także są otwarci na wszelkie propozycje.
Pierwszy taniec składał się z dwóch części, a co za tym idzie, z dwóch utworów. Drugim był "Let's twist again", piosenka skrajnie różna od poprzedniej. Mimo zmian w ostatniej chwili (zespół parę minut przed pierwszym tańcem został przez nas poinformowany, że choreografia do pierwszego tańca jest inna, gdyż w ostatniej chwili jedna z par, która miała z nami tańczyć rozmyśliła się), zespół bez problemu sobie z tym poradził. Dlaczego? Byli przygotowani na różne opcje. Bardzo pozytywnie nas tym zaskoczyli. Przejście między jedną piosenką a drugą było płynne, starannie przygotowane. Zespół wyćwiczył to specjalnie dla nas, za co serdecznie dziękujemy :)

*PRZERWY*
Długość przerw była uzależniona od potrzeb sali i od technicznej strony wydawania posiłków oraz od tego, że my, jako Młoda Para, przerwy w graniu staraliśmy się spędzać z gośćmi, zabawiając ich przy stołach. Długość przerw została ustalona z salą i Młodą Parą.

*OCZEPINY*
Oczepiny uratowała CAPPELLA. My nie mieliśmy żadnego pomysłu, jedynym życzeniem było to, aby było krótko. Wszyscy bawili się na nich rewelacyjnie (np. mój brat tańczył w płetwach "Jezioro łabędzie"). Mimo, że były krótkie, mnie się podobały. Zespół pomyślał dosłownie o wszystkim. Przy wykupowaniu butów dawali gościom gotowe rozwiązania, unikając tym samym nieprzyjemnych sytuacji (np. żądaniem za jeden but 7 butelek wódki). Ba, nawet jeśli ktoś by sobie te 7 butelek zażyczył, CAPPELLA na to też nas wcześniej przygotowała. Poradzili nam kupić malutkie butelki wódki (tzw. małpki/szczeniaczki). Takich bez problemu 7 można dać :) Zespół dzięki swojemu doświadczeniu zagwarantował nam bezstresowe oczepiny.

*PROFESJONALIZM I ELASTYCZNOŚĆ*
Zespół gra i śpiewa, na żywo. Nie puszczają piosenek z klawiszy. To prawdziwi muzycy. Umieją, to grają :)
Jeśli CAPPELLA zauważyła, że któraś z piosenek wyjątkowo przypadła do gustu gościom, piosenka ta była przez nich celowo wydłużana (np. na końcu jeszcze 2 razy refren). Dzięki temu goście bawili się jeszcze lepiej.
CAPPELLA wiele spraw załatwiła "za nas". Były piosenki od Pana Młodego dla Panny Młodej itp. (czego my sami z siebie nie zamawialiśmy - zapomnieliśmy o tym zupełnie, a co okazało się świetną niespodzianką i miłym gestem ze strony zespołu).

*OSTATNIA PIOSENKA*
Umowa z zespołem przewidywała 10 godzin grania. Zespół, zgodnie z tą umową, miał grać do 4 rano. Na prośbę Pana Młodego zespół bez problemu (i bez dodatkowej opłaty) zabawiał gości jeszcze pół godziny, czyli do 4:30. Jedynym ograniczeniem tutaj była sala, którą też mieliśmy wynajętą do 4 rano, co również o te pół godziny udało się przedłużyć. Do godziny 4:30 parkiet był pełen rozbawionych gości, a orkiestrę zarówno my, jak i nasi goście, żegnaliśmy brawami na stojąco, co najlepiej obrazuje, jak dobry i profesjonalny jest to zespół.


Zespół jest w 100% wart swojej ceny. Dodamy jeszcze, że w trakcie wesela goście podchodzili do orkiestry i brali na nich namiary na własne, nadchodzące wesela. Telefony i SMSy, które otrzymaliśmy po weselu z opinią o zespole świadczą o tym, że było warto.

GORĄCO POLECAMY i dziękujemy CAPPELLI za super wesele. To dzięki Wam i pysznemu jedzonku na sali nasze wesele było tak udane.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, do zobaczenia.

Kamila i Łukasz
(08.10.2011)
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 10:58 am   

cammillka napisał/a:
. Zespół zgodził się bez problemu (za dodatkową, symboliczną opłatą). Dodam jeszcze, iż mimo, że "Lily was here" nie znalazło się w ich repertuarze, zespół bez problemu zgodził się na zagranie tego utworu, także są otwarci na wszelkie propozycje.


Rewelacyjnie to zagrali i to na pewno nie jest typowy utwór ani na wesele ani na pierwszy taniec. Wyszło super, a zwłaszcza z tym saksofonem - duży szacunek dla zespołu i za podejście i za wykonanie.
Super też był "Wehikuł czasu", nie każdy jest w stanie zmierzyć się z tego typu utworami, a gsciom bardzo się to podobało.

cammillka napisał/a:
Długość przerw była uzależniona od potrzeb sali i od technicznej strony wydawania posiłków

no to moze być wazny aspekt, po prostu goście jak już się rozbawią i roztańczą nie chcą schodzić z parkietu, ale to chyba dobrze:) i świadczy o tym, że zespół gra fajnie.

A oczepiny jak widać sami improwizowali i część zabaw fajne, część niekoniecznie (ja tych z tańczeniem na rurze i rozbieraniem nie lubię), ale fakt, ze było krótko i bez zbędnego przeciągania (tez jestem za tym, bo najgorsze co moze byc to trwające 2 godziny konkursy z pijanymi wujkami..)na szczęście dawno takich oczepin nie widziałam, bo większość osób chce krótkich.

Minusy nie zmieniają faktu, że bardzo dobrze się spisali i świetnie grali i śpiewali (jak napisała panna młoda - wszystko na żywo
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Paź 12, 2011 11:06 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
RafalGosia 

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 5:56 pm   

Witamy serdecznie,

zespół Cappella grał u nas na weselu 22 października 2011. Bardzo nam się podobało, goście również chwalili, zwłaszcza Panią Aleksandrę. Fantastyczny głos. Jak zaśpiewała piosenkę Whitney Houston to wszystkim gacie spadły :) Sprzętu grającego bardzo dużo, nagłośnienie super. Co prawda wydaje nam się, że nie grali naszego repertuaru ale to z naszej winy; wysłaliśmy go późno w nocy przed weselem, ale mimo tego wszystko wyszło bardzo fajnie. Tak szaleliśmy z żoną przy piosence Pink Floydów, że aż zderzyliśmy się głowami i Pan Młody miał lajpo pod okiem do końca wesela :D Byli otwarci na nasze propozycje autorskich zabaw. Generalnie współpraca bez zarzutów. Byliśmy ostatnimi czasy na wielu weselach i z pewnością Cappella to jeden z najlepszych zespołów jakie słyszeliśmy. Serdecznie polecamy.

Jakby co to pytajcie.

Rafał i Gosia.
 
 
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 10:35 pm   NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Witam,
pełen profesjonalizm, bardzo elastyczni i solidni!
Od strony muzycznej bez zarzutów (tak ja na małym profesjonalnym koncercie :) )!!
Grali u nas 16.07.2011 w Dworku Amber.


Pozdrawiamy
Sylwia i Maciej D.

edit: usunięty adres strony www, znajduje się ona w odpowiednim miejscu - spisie zespołów
_________________
Pozdrawiam
Debcu
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Gru 09, 2011 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 11:56 am   

Witam, przeglądam Wasze wypowiedzi i co raz bardziej podoba mi się ten zespół. Ostatnia wypowiedź jest dość dawno wpisana, dlatego może ma ktoś nowe informacje?? Jednej rzeczy nie doczytałam (albo przeoczyłam), otóż chodzi mi o przerwy?? Jak długie zespół robi przerwy i jak długie są bloki muzyczne?? Z Góry dziękuję :razz: [smilie=banana.gif]
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 12:04 pm   

białyTulipan, u nas co prawda prawie dwa lata temu, ale zespół robił przerwy wtedy, gdy były podawane posiłki, no i czasem żeby odsapnąć-tak ustaliliśmy przed weselem. Nie rzuciła nam się w oczy/uszy za długa przerwa, ani za długi blok muzyczny. Było normalnie, standardowo. Gdy ludzie nie chcieli schodzić z parkietu robili dłuższy blok muzyczny i przerwę później- wszystko zależy od tego jak bawią się goście, głupio żeby zespół grał jak parkiet jest pusty.:)
_________________
 
 
pashka 

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: udź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 9:21 pm   

Zespól grał u nas na weselu 21.04.2012 w Nieborowie, goście bawili sie bardzo dobrze i wszyscy bardzo chwalili muzyke oraz wokal. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i wszystkim gorąco polecamy zespół Capella. Pozdrawiamy.
 
 
agagusia 

Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: uc
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 10:53 am   

Witam, zespol gral u nas na weselu 12/05/12 w Rogowie. Zabawa zaplanowana do 4 rano przeciagnela sie prawie do 5. Goscie bawli sie wysmienicie, parkiet tylko w czasie posilkow byl pusty. Repertuar wyslalismy wyslalismy mailem wczesniej ale zespol i tak dobieral muzyke do gosci, poprostu grali to przy czym sie bawili. Co mnie bardzo cieszy bylo bardzo malo disco z pola. Przerwy sa uzaleznione do czasu i ilosci podawania posilkow, wiec jest to rzecz wzgledna. Gdy goscie dluzej siedzieli zespol gral miedzy stolami. Oczepimy byly szybkie i konkretne=> o to mam chodzilo. Z zabaw byl: taniec labedzi, dziweczyny musialy pocalowac wszystkich panow na sali i zaspiewanie jakiejs piosenki. Nie bylo "rury" bo nie chcielismy. Ostatnia piosenka => bis dla orkiestry :) to juz popis kunsztu gry Capelli. Goraco polecamy. Chetnie odpowiem na wszystkie pytania.
 
 
ursa-2912 

Dołączył: 09 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: psi
  Wysłany: Sob Cze 09, 2012 8:05 am   Zespół Capella

Dwa tygodnie temu zespół grał u mnie na weselu. Byliśmy zachwyceni repertuarem i możliwościami wokalnymi członków zespołu. Wszyscy mają piękne głosy, ładnie grają, oczepiny były krótkie i wesołe. Goście byli pod wrażeniem i do tej pory wspominają nasze wesele. Ostatni numer jaki wykonali był rewelacyjny, chłopaki dali czadu i czuliśmy się jak na koncercie rockowym :) ) Gorąco polecam ten zespół na pewno będziecie zadowoleni !! ! Jeszcze raz bardzo dziękuję Zespołowi za świetną zabawę !! ! :) )
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 9:17 pm   

2 czerwca mieliśmy okazję gościć zespól Capella na naszym weselu. Muzycy dopasowali się do naszego gustu muzycznego, nie było disco polo tak jak prosiliśmy. "Love is in the air" i "To co mam" wykonane zostały po mistrzowsku. Tancerze na parkiecie szaleli do białego rana. Dzięki super nagłośnieniu mamy świetną płyte z wesela. Wszystko wyraźnie słychać. Rewelacja!! Polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają. Brać i nie czekać, bo potem można żałować :lol:
Przesyłamy buziaki dla całego zespołu. Dzięki Kochani za to, że było tak pięknie.
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 2:48 pm   

Wczoraj zespół grał u nas na weselu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć: baaaaaaaaaaaardzo dziękujemy!!!! Muzycy zapewnili wspaniałą zabawę i oprawę muzyczną. Doskonale się do nas "dopasowali", spełniali każdą prośbę, nawet najbardziej wybrednych weselników.. Byli niesamowicie mili, sympatyczni i PROFESJONALNI. Motyw ze "skrzypka na dachu" powalił na kolana :) Pani wokalistka to fantastyczna osoba, przesympatyczna, pomocna, wraz z Panem Piotrem doskonale prowadzili przyjęcie. Pan Leszek prowadzący zabawy przy stołach sprawdził się wyśmienicie.. wszyscy goście bawili się cudnie a ja po wczorajszych śpiewach straciłam głos ;) ) Jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy po raz kolejny musieli wybrać zespół na jakąkolwiek kolejna uroczystość wybór byłby oczywisty. Jeśli jeszcze ktoś się waha to nie ma powodów. Zespół wart swojej ceny, bo z takimi muzykami ten dzień na pewno będzie wyjątkowy a Młodzi nie będą musieli się niczym przejmować!
_________________

 
 
albert 

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 10:22 am   cappella

witam

jestesmy 3 dni po weselu. grala nam cappella i jestesmy zachwyceni
repertuar maja bardzo bogaty, technicznie sa swietni, a perkusista to jest w ogole jakis master. wiem bo sie troche znam :D podczas wesela, mielismy niespodzianke dla gosci i przygotowalismy kilka piosenek ktore z kumplem zagralismy. donieslismy tylko jednego elektryka, reszte sprzetu uzyczyla nam bezproblemowo orkiestra, a pan Piotr nawet profesjonalnie nas naglosnil ze swojego miksera. oczywiscie perkusista tez nam dogrywal. jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci - ci goscie sa naprawde swietni. polecam. 10/10!

pozdro
Albert
 
 
 
joannadj 

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 6:04 pm   

Zespół Capella grał u nas na weselu 16 czerwca. My i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie, momentami bardziej jak na koncercie niż weselu – jakość wykonywania coverów, nagłośnienie, „żywe” instrumenty (szczególne brawa dla perkusisty, ale i solówki na gitarze były super!) – wszystko na najwyższym poziomie. Zagrali dokładnie tak jak chcieliśmy – rockowo, po włosku, z przytupem – „mówisz-masz”, łącznie z piosenkami na życzenie jak „Boso”, „Gdy nie ma dzieci” „Sex bomb” czy „Cygańska jesień”. Szybko można się dogadać, zespół jest w stanie zagrać wesela w różnym klimacie, w zależności od upodobań państwa młodych. Polecamy!
 
 
KiM 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 11:09 am   

Nasze ślub odbył się w ostatnią sobotę. Zespół CAPPELLA oprawiał muzycznie nasze wesele i poprawiny. Do dziś brakuje mi słów, żeby wyrazić swój zachwyt i zadowolenie.
Ludzie z Cappelli są fantastyczni, niesamowicie uzdolnieni muzycznie, dali na prawdę czadu na naszym weselu, a przede wszystkim są przemili, sympatyczni i elastyczni.
Jeśli chodzi o muzykę to daliśmy im wolną rękę, stwierdziliśmy, że najlepiej będzie, jeśli sami ocenią charakter wymagań gości. I trafili w dziesiątkę, wszyscy, z nami na czele, byli bardzo zadowoleni. Świetnie zgrali się z salą, z godzinami posiłków, a także z naszymi elementami organizacji wesela. Mieliśmy parę niespodzianek zarówno dla rodziców jak i dla gości, a zespół nie tylko zachował dyskrecję ale również fantastycznie z nami współpracował, aby wszystko wyszło idealnie.
Zrobili kilka biesiad przy stole, co zachwycało gości, odczepiny, tak jak chcieliśmy - krótkie i z humorem, muzyka świetna, przerwy tylko na posiłki i krótkie, 15-minutowe "na jednego", na poprawinach zrobili kilka zabaw, które rozruszały gości.
Moja siostra cioteczna już zdecydowała się na nich, aby grali również na jej weselu.

Kochani, dziękujemy za to, że czuliśmy się na prawdę wyjątkowo.
 
 
Patriss 

Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:18 pm   

Witamy serdecznie wszystkie osóby poszukujące zespołu na własne wesele! Chcielibyśmy zakomunikować że jeżeli czytacie tą opinie to znaczy, że już znaleźliście idealny zespół. ONI SĄ WSPANIALI!!! Niedawno grali na naszym weselu i poprawinach naprawdę jesteśmy mega zadowoleni...super wokale, organizacja, prowadzenie, wszystko na najwyższym poziomie. A nie będę już wspominać jak goście są zadowoleni...no rewelacja. Także bez żadnych wątpliwości możemy śmiało polecić ten zespół i wszystkim którzy go wybrali życzyć wspaniałej zabawy.Patrycja i Jarosław vel.IGŁA :D :D :D
Ostatnio zmieniony przez Patriss Pon Wrz 24, 2012 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Neliaa 

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 9:31 pm   

Witamy Serdecznie Zespół Cappella grał na naszym weselu 6 Października w OSP na Gadce Starej ;) Ten Zespół jest SUPER!!! brak nam słów. Jesteśmy Bardzo zadowoleni ... Nasi goście byli w szoku i bardzo pozytywnie wspominają nasze wesele dopytując się do tej pory co to za orkiestra grała .
Co do muzyki i prowadzenia wesela nie mamy zastrzeżeń
Przerwy były krótkie i dogadane z obsługą z wesela .Bloki muzyczne były dopasowane tak żeby nie było ani za krótko ani za długo .Goście nie chcieli schodzić z parkietu aż musieliśmy przedłużać o godzinę dłużej wesele ;) .Oczepiny krótkie tak jak chcieliśmy .

Bardzo Dziękujemy Zespołowi Cappella za Świetną zabawę ....;)

Gorąco Pozdrawiamy
M&M
 
 
Hubertus 

Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 6:08 pm   

Witam wszystkie osoby poszukujące zespołu na wesele. Ja już jestem szczęśliwym mężem od 13.10.2012 r. więc wybór zespołu mam już za sobą ale piszę tutaj gdyż wiem jak ciężko szuka się dobrej oprawy muzycznej na swoje wesele i jak czasami pomocne są właśnie takie fora. Razem z małżonka (wtedy przyszłą) wiedzieliśmy, że podstawą wesela jest dobre jedzenie i oprawa muzyczna - wódka jaka by nie była, ważne aby była zmrożona :) . Wybór sali pominę bo nie jest to temat tego wątku. Nie mieliśmy zbyt dużo czasu na organizacje ślubu więc poszukiwania zespoły były intensywne. Słuchaliśmy rożnych zespołów - oczywiście podczas wesel, żeby móc posłuchać ich w akcji (wcześniej pytaliśmy się czy możemy przyjść i nigdy nie było problemu). Zdecydowaliśmy się właśnie na Capellę, gdyż ich muzyka nas porwała :) , grali na żywo a to dla nas było ważne. Nie grali disco polo chyba że akurat para młoda chciała. Podpisaliśmy umowę i czekaliśmy w napięciu co to będzie. Takim chwilom w życiu zawsze towarzyszy stres bo człowiek chce się aby wszystko wyszło idealnie. W kwestii zespołu tak było. Grali świetnie, same przeboje. Nie robili długich przerw i nie robili ich często. Zanim zrobili przerwę najpierw zmęczyli tańczących tak żeby nie czuli niedosytu :) . Byli profesjonalni w każdym calu. Widać było, że zależy im na zrobieniu dobrej reklamy. Goście podczas wesela podchodzili do mnie i chwalili ich. Pan Leszek ze swoim niskim głosem śpiewał między stołami - super. Perkusista wymiatał. Wokalistka pięknie śpiewała. W sumie całą moją wypowiedź moglem streścić w dwu słowach - MISTRZOSTWO ŚWIATA! Pozdrowienia dla zespołu Hubert i Ilona (13.10.2012 r. - Uniejów).
 
 
Malina10012 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 2:33 pm   

Witam!:) grał u nas zespół Capella i powiem wam, że dosłownie wszyscy goście mówili, że nigdy nie byli na weselu z tak dobrym, fajnym zespołem. A osobiście ja i mój mąż podzielamy te zdanie. Kontakt z zespołem bezproblemowy. CO do repertuaru to bardzo szeroki ale zespół uwzględnił dużo naszych propozycji utworów. Jak na moje ucho grali i śpiewali bardzo czysto i w rytmie. I teraz ich największy atut - na prawdę minimalne przerwy. Muzycy nie grali jedynie w trakcie posiłków oraz gdy ewidentnie widzieli, że goście nie mają siły tańczyć. Bloki muzyczne średnio trwały koło 45 minut mam wrażenie. W trakcie tańca liczne dedykacje, zabawy. Bardzo fajnie prowadzona biesiada przy stołach. Oczepiny też poprowadzone profesjonalnie i zgodnie z naszymi życzeniami co do zabaw w trakcie oczepin. Nie spijają się na weselu co mnie osobiście drażni w wielu zespołach. Na prawdę zespół pierwsza klasa. Polecam każdemu kto chce mieć nie zapomniane wesele, a dzięki Capelli nasze takie sie stało:)
Marcela i Michał
 
 
fank3r 

Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 3:42 pm   P O L E C A M !! !! !! !! !!

Zespół grał na weselu 29.06.2013 r., jak stwierdziliśmy z żoną po weselu analizując wszystko na chłodno, na żadnym weselu się tak nie wybawiliśmy jak na swoim przy akompaniamencie zespołu Cappella. Zespół spisał się rewelacyjnie od samego początku do samego końca, bloki muzyczne były długie i właściwie głównie wymuszone przerwami na gorące posiłki. Repertuar muzyczny idealny, właściwie wszystkie gatunki muzyczne pomieszane w odpowiednich proporcjach. Oczepiny takie jakie chcieliśmy tj. krótkie, wesołe w dobrym guście, zdaliśmy się w tym temacie zupełnie na zespół i byliśmy z tego faktu zachwyceni! Męskie głosy połączone z pięknym głosem żeńskim i to wszystko okraszone wspaniałym perkusistą (JESZCZE RAZ DZIĘKI :) ) lepszego zespołu jeszcze nie słyszałem, a na wielu weselach się bywało. Podsumowując, bardzo, bardzo, polecamy Zespół Muzyczny Cappella. Dodam tylko, iż wybraliśmy ten zespół dość spontanicznie, gdyż mieliśmy szczęście zobaczyć zespół w sytuacji gdy na sali podczas przesłuchiwania zespołu padło zasilanie i zespół był zmuszony grać unplugged i znakomicie sobie z tym faktem poradzili, poza tym jest jeszcze jedna ważna rzecz i osoba w zespole....... PERKUSJA i PERKUSISTA :) oczywiście reszta zespołu też znakomita :)
P O L E C A M Y !! D Z I Ę K U J E M Y !!
Młodzi Anna i Damian
 
 
igsa 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 12:57 pm   

Witamy serdecznie ze spóźnionym komentarzem.
Zespół Capella grał u nas na weselu i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni.
Ale zacznijmy od początku.
Pan Piotr na umówione spotkanie przyszedł w pełni przygotowany. Odpowiedział na nasze wszystkie pytania i miał ze sobą laptopa z kawałkami granymi na przeróżnych weselach. Wybieraliśmy konkretne i oglądaliśmy. Później dostaliśmy trochę czasu na zastanownienie i zdecydowaliśmy się podpisać umowę.
Co do samego wesela - rewelacja. Istotne jest to, że w zespole śpiewa kilka osób, co jest przydatne w przypadku szerokiego repertuaru. Capella są w stanie zagrać tak polskie jak i zagraniczne piosenki, starsze i nowsze, znane i nieznane i co ważne - znają tyle utworów, że nie jest dla nim problemem kawałek "na życzenie".
Oczepiny były dokładnie takie jakich oczekiwaliśmy (i o jakie prosiliśmy). Nie za długie, z wesołymi konkursami (które rozbawiły gości).
Bardzo dla nas istotne jest to, że już od samego początku (i do samego końca) parkiet był pełny. Zespół musiał gości wręcz wyganiać z parkietu na posiłki, niż zachęcać do tańca, za co wielki plus :)
Goście prześcigali się w pochwałach, mówiąc, że to najlepsza kapela jakąd dotąd mieli okazję usłyszeć. Nikt nam nie mógł uwierzyć, że w Łodzi udało się odnaleźć taki zespół (gdzie znajomi, rodzina i my jesteśmy z Łodzi).
Czasami miałem wrażenie, że nie są to tylko przygrywki na weselu a wręcz koncert, gdzie ludzie się świetnie bawią i tańczą.
Bardzo ważne jest także to, że jakość utrzymali do samego rana, nie odpuszczając ani trochę.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Capelli, gdyż dzięki nim mieliśmy świetne wesele. Zdecydowanie wszystkich zachęcamy do korzystania z ich usług. Nie będziecie żałować.
Pozdrawiamy
Iga i Marek :D
 
 
Honi89 

Dołączyła: 07 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 1:32 pm   

Kochani a czy wcześniej sugerowaliście Cappelli co mają grać? Czy dawaliście wolną rękę i zdaliście się na ich wyczucie? :) My swoje wesele mamy w przyszłym roku... I w zasadzie chcemy wszystkiego po trochu z naciskiem na typowo weslene utwory np. daj mi tę noc, blondyneczka, rudy się żeni... ;) Grali u Was ? ;)
 
 
zespół Cappella 
Firma

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 11:23 pm   

Witam serdecznie.

Pragniemy poinformować że od 2015r skład naszego zespołu ulega modyfikacji.
Nie będzie już z nami Leszka, któremu dziękujemy za wkład który wniósł do naszego zespołu i życzymy sukcesów w dalszej pracy zawodowej. W Jego miejsce pojawi się kolejny zawodowy instrumentalista / wokalista. Aby zadać kłam różnym plotkom które w ostatnim czasie pojawiły się na nasz temat chciałbym poinformować że pozostały skład naszego zespołu nie ulega zmianom. Już niedługo będziemy mieli przyjemność przedstawić nowego członka naszego zespołu i mamy nadzieje że zostanie on ciepło przyjęty a zmiana wprowadzi nowe mam nadzieje lepsze brzmienie naszego zespołu i przypadnie do gustu Młodym Parom.

Pozdrawiam Piotrek
_________________
zespół cappella ( dawniej gracja_1 )
 
 
 
Lesław 

Wiek: 57
Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 10:17 am   

Bardzo gorąco dziękuję jako osoba winna całemu zamieszaniu przepraszam pary młode za nieobecność na ich weselach życząc jednocześnie wszystkiego najlepszego w roku 2015 który niebawem zawita.
Swoim fankom i wielbicielom mojego głosu nadmienię że nie wycofuję się ze sceny tylko rozwijam skrzydła w inny zespole Jeszce raz przepraszam za całe zamieszanie wszystkich sorki kocham rzetelność w swoim charakterze hi hi
Ps.Tak powinni się rozstawać po latach muzycy a nie na kur.m Będzie to z korzystne dla wielu z nas oraz naszych klientów
Z uszanowaniem Lesław Białecki
_________________
Lesław
 
 
Martiusz 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 2:41 pm   

Byliśmy kiedyś na dancingu gdzie grał ten zespol, nawet nam się podobało, ale bylo to jakis czas temu, wiec bedziemy chcieli wybrac się na spotkanie z nimi, zobaczyc jak na weselach graja.
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 2:05 pm   

No ja proponuje chłopakom żeby bardziej się zaangażowali się na YouTube :) . Tak powstał sukces przeboju Weekend. Kilka milionów wyświetleń i jest hit.
 
 
Viola i Michał 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2015 5:54 pm   

Czy miał już ktoś styczność z nowym składem zespołu?? Słyszał jak grają ??
 
 
ania123 

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 12:16 pm   

Zespół grał na naszym weselu kilka dni temu,także grał nowy skład. I z czystym sumieniem możemy polecić zespół każdemu! Wszystko odbyło się tak jak prosiliśmy,a nawet lepiej. Klasa pod względem umiejętności, zabawiania gości,kultury. Parkiet od początku do końca był zapełniony. Wszyscy byli zachwyceni,do tego stopnia że przedłużyliśmy wesele o godzinę dłużej niż planowaliśmy:) Pani Ola-fantastyczny głos! Dziękujemy serdecznie panu Piotrowi i całemu zespołowi! Polecamy!
Ania i Marcin
 
 
zespół Cappella 
Firma

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 10:12 pm   

Szanowni Państwo ,

Informujemy że na rynku muzycznym pojawił się zespół podszywający się pod nasz zespół "Cappella". Zespół ten, o łudząco podobnej do naszej, nazwie "Cappella Fenix" firmowany jest nazwiskiem p. Daniela Cybusza. W trakcie prezentacji wykorzystuje on nasze materiały video opublikowane na platformie youtube.pl oraz utwierdza klientów w fałszywym przekonaniu, iż w skład zespołu "Cappella - Fenix " wchodzą muzycy naszego zespołu "Cappella".

Pragniemy zdementować te informacje. Zespół "Cappella" oraz muzycy z naszego składu nie mają nic wspólnego z zespołem "Cappella - Fenix " i nie życzą sobie być z nim łączeni w jakikolwiek sposób.


Osoby, które podpisały umowy z zespołem "Cappella - Fenix" w przeświadczeniu , że podpisują je z zespołem "Cappella" prosimy o kontakt z kierownikiem zespołu.

Jedyna oficjalna strona naszego zespołu to : cappella.pl , facebook : Zespół Muzyczny Cappella. Znajdziecie tam Państwo oficjalny skład zespołu "Cappella" oraz dane kontaktowe.

Z poważaniem kierownik zespołu Cappella
Piotr Piasny
665 13 92 93
_________________
zespół cappella ( dawniej gracja_1 )
 
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 11:49 am   

Zespół Cappella grał ostatnio na naszym weselu :) Mimo, że impreza była kameralna a niektórzy goście mieli "ciężkie pupy" zespół wiedział co zrobić, żeby parkiet nie był pusty :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Członkowie zespołu są przesympatycznymi ludźmi!!:) Najważniejsze jest dla nas to, że uwzględnili totalnie nasze prośby i wszystko odbyło się w takim klimacie jaki sobie zażyczyliśmy :) Ach! No i przede wszystkim jest to kapela w pełni profesjonalna, z profesjonalnym sprzętem i profesjonalnym podejściem !
Naprawdę polecam i mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję bawić się przy ich muzyce :)
_________________


 
 
Yatka 

Dołączyła: 17 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 9:23 pm   

W ostatni weekend nasze wesele i poprawiny zdobił swoją muzyką zespół Capella. Cudowni ludzie, którym absolutnie nie trzeba mówić co mają robić :)
Wiedzieli jak muzykę dopasować do naszych gości i ruszyć na parkiet i tych starszych o tych młodszych. Wokalistka ZNAKOMITY GŁOS i masa uroku oraz charyzmy którymi potrafiła zachęcić gości do wspólnej zabawy na parkiecie oraz przy stole :)
W zespole wszyscy doskonali muzycy również świetnie śpiewający. Dodatkowo zespół wypożyczył nam mikrofony oraz kolumny na nasz ślub plenerowy za co jesteśmy barfzo wdzięczni.
Gorąco polecamy!
Jak to jeden z naszych gości powiedział:
"Czy ta Pani będzie jeszcze śpiewać? Tak lubię jak ta Pani śpiewa" :)
 
 
edi0012 

Wiek: 31
Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: zgierz
  Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 7:52 pm   Ocena Zespołu

Wybor tego zespolu to strzal w dziesiatke!!!!
Rewelacyjnie spiewaja i genialnie zabawiaja gosci weselnych !
Jesli szukacie profesionalego zespolu to wlasnie to jest to ...
Zarówno swietnie wykonuja polskie jak i zagraniczne utwory...

Polecam w 100 %


Z pozdrowieniami dla calego zespolu ! :* Karolina i Bartosz
 
 
akggmm 

Dołączyła: 17 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: home
Wysłany: Nie Lis 20, 2016 11:44 pm   

Zespół CAPPELLA zagrał na naszym weselu i poprawinach 20 i 21 sierpnia br.
Od samego początku zadanie było utrudnione, bo:
1. nie mieszkamy z mężem w Polsce, więc kontakt pozostał nam przede wszystkim na drodze mailowej
2. połowa naszych gości nie mówiła po polsku.

Przed weselem spotkaliśmy się z panem Piotrem tylko raz. Pan Piotr, bardzo sympatyczny i ciepły człowiek, ustalił z nami "z grubsza" plan, bo sami jeszcze nie wiedzieliśmy czego chcemy (a było wtedy 3 miesiące do wesela).
Pan Piotr wiedział na pewno, że nie chcem oczepin, które upokorzą gości, nie chcemy disco polo i że będziemy potrzebowali wspracia w integracji gości, którzy mówią w różnych językach :D bułka z masłem 8)

Muszę przyznać, że nasz kontakt mailowy trochę kulał - ja, jako podekscytowana przyszła Panna młoda niecierpliwiłam się z odpowiedzią na każde pytanie, a czasami odpowiedź przychodziła po kilku lub kilkunastu dniach, ale przychodziła, co jest najważniejsze.

Disco Polo nie bylo, za to była wokalistka (jedna każdego dnia), która zachwycała głosem (i wyglądem, w przypadku meskiej części gości :) ) był Pan Piotr ze świetnymi umiejętnościami, byli pozostali członkowie zespołu, którzy tworzyli wspólną i zgraną całość. Perkusista z twarzą w stylu poker face :mrgreen: wydawał się nieobecny (według relacji moich gości), ale jego gra nie pozostawiała niczego do życzenia, uderzał pałeczkami rytmicznie jakby się z nimi urodził.

Było fajne ostrzejsze i delikatniejsze, starsze i bardziej nowoczesne rockowe granie oraz dużo utwrów po angielsku (tak jak sobie zażyczliśmy), pani wokalistka śmigała po angielsku aby pozostała część gości mogła zrozumieć zasady gier i zabaw.
Goście Bawili się do samego rana, a w poprawiny to już w ogóle dali takiego czadu, że ciemna noc nadchodziła a oni nie przestawali.

Panowie z zespołu byli tacy sympatyczni, że z chęcią bym ich przytuliła.
Zespół musiał zmierzyć się z nieprzewidzianymi momentami i świetnie sobie dali radę.
Bardzo szybko i odpowiednio reagowali na konkretną sytuację jaka miala miejsce na sali.

Pierwsze piosenki biesiadne pojawiły się na poprawinach, na specjalne życzenie gości szły dzieweczki do laseczka i inne takie sokoły. Było super, zespół wyszedł ku gościom, co było dorym ruchem, bo wszyscy musieli się rozbujać i włączyć do zabawy :mrgreen:

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra i zespołu. Polecam z czystym sumieniem, wszystkie starsze i młodsze kości zostały rozruszane, a nasi zagrniczni (i polscy też) goście komplementowali Państwa grę niesamowicie :)
 
 
AAiDD 

Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 9:48 pm   Cappella

Zespół Cappella zagrał na naszym weselu i bardzo jesteśmy z tego wyboru zadowoleni (również nasi goście podkreślali, że zespół był strzałem w dziesiątkę). Nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem z Cappellą, mieliśmy możliwość posłuchania ich na żywo. Kilka dni przed weselem doprecyzowaliśmy szczegóły wesela i nasze oczekiwania - poprosiliśmy o krótkie oczepiny (i takie właśnie były;)), przesłaliśmy utwory, na których nam zależało (i takie właśnie zostały zagrane;)). Zespół miał bardzo dobry kontakt z gośćmi, bardzo fajnie wyszły proporcje między zabawami, a częściami "typowo tanecznymi". Ogromnym plusem były też długie bloki taneczne, przy których była szansa się naprawdę pobawić, co było np problemem na innych weselach na których bywałam w przeszłości (ciągłe "a teraz idziemy na jednego"). I chyba najważniejsze - muzycznie zespół jest naprawdę świetny, grają ludzie, którzy się na tym znają (jest to opinia m.in. gości, którzy mają mocne muzyczne korzenie;):) Bardzo bardzo dobra wokalistka:) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Cappelli i z czystym sumieniem możemy zespół polecić:) ps dodatkowo z podstawowym składem grał saksofonista (również bardzo bardzo na plus)
 
 
czerwu8 

Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 1:38 pm   Cappella

Cappella zagrała u nas na weselu 5 sierpnia 2017 r. Zespół spełnił nasze oczekiwania, a goście byli wręcz zachwyceni. W sumie nie było to dla nas wielkie zaskoczenie, ponieważ słyszeliśmy ich na weselu naszych przyjaciół rok wcześniej. Wesele zostało świetnie "poprowadzone" przez zespół, a oczepiny były krótkie, zabawne, a jednocześnie z klasą. Od razu było widać, że to profesjonaliści, a nie grupa przypadkowo zebranych osób. Genialny wokal i muzyka na żywo. Możemy śmiało polecić Cappelle wszystkim szukającym i niezdecydowanym :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 9:49 pm   

Cappella grała u nas na weselu 23.09.2017 i nie mogliśmy wybrać lepiej. Cudowni ludzie, z mega poczuciem humoru a przede wszystkim cudownie grający. To jest prawdziwy zespół który zagra wszystko! Głos Pani Oli nas oczarował, gdy zaśpiewała Whitney Houston to kopary wszystkim opadły. Spełnili wszystkie nasze prośby odnośnie zabaw, nie było nic żenującego, wszystko na poziomie a jednocześnie z humorem. Goście byli zachwyceni. Zespół bardzo szybko dostosowuje się do tego do czego ludzie się bawią co zapewniło u nas pełny parkiet. :) Przez parę godzin wraz z zespołem grał również nowy chłopak który w przyszłym roku ma dołączyć do zespołu na stałe. Świetny wokal, śmiało zabawiał i zagadywał gości. Brawo!
Po weselu parę osób zgłosiło się do nas o kontakt do zespołu więc mam nadzieję że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu. :)
_________________
 
 
okihh 

Dołączyła: 14 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Paź 14, 2017 10:33 am   

My również mieliśmy szczęście mieć zespół Cappella swoim weselu (30/09/2017). Bardzo długo szukałam zespołu, który mnie do siebie przekona, więc gdy tylko znalazłam tę perełkę - do nich i do sali (też 'wymarzonej') dostosowaliśmy datę ślubu.
Jeśli ktoś chce mieć pewnik na swoim weselu i nie musieć się niczym przejmować - Cappella jest najlepszym wyborem. My również poprosiliśmy, by na weselu nie było żenujących zabaw i nic takiego nas nie zaskoczyło. Poprosiliśmy nietypowo o brak pierwszego tańca i pomysł z pociągiem - rewelacja. Goście bardzo sobie chwalili, bo nietypowo i od razu wszyscy zostali wyciągnięci na parkiet.
Repertuar w trakcie wesela dobrany był tak, że parkiet był cały czas pełen. Oczywiście mogę nie być obiektywna, bo było to moje wesele :) ale nie przypominam sobie, by gdziekolwiek goście tak dobrze bawili się. Zawsze znajduje się ktoś z jakimś 'ale' a tutaj nie słyszałam żadnego nawet delikatnego minusika tylko roztańczeni goście przychodzili do mnie i 'oni są super!! skąd Wy ich wytrzasnęliście' ;) .
O umiejętnościach muzycznych wypowiadać się nie będę, bo szczerze - za bardzo się nie znam. Wiem tylko, czy mi się podoba czy nie a oczywiście już widać, że byłam/jestem zachwycona :) . Wykształcenie i dokonania muzyków można sprawdzić na stronie zespołu (wrażenie robią). Goście, którzy znają się bardziej niż ja - zachwyceni byli :) . Zwłaszcza końcówka, gdy gości już mało zostało (wesele było przedłużane, co mówi samo za siebie) i zespół mógł pokazać na co naprawdę ich stać - aż ciarki pojawiały się na rękach.
Pozdrawiam cały zespół serdecznie, już kombinuję, jaką inną imprezę z zespołem można zorganizować :) Polecam wszystkim z całego serca, lepiej trafić po prostu nie można!
Ostatnio zmieniony przez okihh Sob Paź 14, 2017 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl