Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile sal obejrzeliście?
Autor Wiadomość
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 4:15 pm   

hi hi hi A my pojechalismy tylko do Boryny i nie bylo nawet chwili zastanawiania. inne sale znalismy z wesel naszych przyjaciol i niestety zdecydowanie odpadly (z Yucki i sali w Klubie Nauczyciela wyszlismy glodni) :?
 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 8:57 pm   

A ja żadnej - i mam za swoje!
Kiedy zobaczyłam zarezerwowaną salę przez przyszłych teściów, to zatkało mnie z wrażenia i się imprezy mi odechciało...
Jedynie nadzieja, że dekoracja coś poprawi, dodaje mi sił :|
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 9:05 am   

Suzanko, nie martw się, wesele napewno będzie udane 8) :lol:
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 25, 2006 2:22 pm   

My mieliśmy dość konkretne wymagania (ładny ogród, sala z klimatem) no i małe wesele (w porywach na 50 osób ale pewnie będzie ok. 40).
Najpierw przestudiowaliśmy dokładnie Forum (dzięki za pomoc Forumki) i strony internetowe, i o zgrozo nic nam się nie podobało.
Byliśmy w 3 salach.
Najpierw w Soplicowie (moje wrażenia w dziale dot. Soplicowa),
potem w Fantazji (sala dość ładna ale za mała - choć właściciel zapewniał, że mieści się w niej nawet 60 osób i jest dość miejsca do tańca; no i sam właściciel nie za bardzo uprzejmy bo strasznie się spieszył i wprowadzając nas na salę stwierdził, że ma nadzieję, że będzie szybko bo może nam się nie spodoba - NIE SPODOBAŁO SI?!!!!)
no i w końcu w Ukochanym Dworku w Łagiewnikach, na który bylismy właściwie nastawieni od początku. I udało się. Dalej nie szukaliśmy. SZCZ??LIWA!!!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 2:24 pm   

Sajonara, a że sie zapytam, kiedy byliście w Fantazji :?:
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 26, 2006 8:02 am   

W Fantazji byliśmy w czwertek 20 lipca.
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 10:10 pm   

my szukaliśmy jakiegoś pałacyku, ale nic takiego w okolicach Łodzi nie znaleźliśmy. Wesele będzie duże około 140-150 osób.
Oglądaliśmy piękny pałac pod Rzeszowem (miasto rodzinne narzeczonego), później ja szukałam na netku czegoś w okolicy Łodzi, bo tu mieszkamy no i zdecydowanie by ta lokalizacja ułatwiła nam organizację.
Niewiele miejsc mi się spodobało. Jedynie w miarę Synowiecka i dworek u Zielińskich, ale i to i to za małe.
Aż tu nagle dzięki forum trafiłam na stronę Starego Folwarku, następnego dnia pojechaliśmy tam i już więcej nie chciałam szukać. Umowa podpisana i jesteśmy szczęśliwi :D
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:29 am   

Obejrzeliśmy jedną. Wybrana 8) ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:54 pm   

My oglądaliśmy 3 sale, wszystkie w ciagu 1 dnia :) Ze względu na koszty od początku wiedzieliśmy, że interesują nas tylko sale OSP, w których zmieści się spokojnie 140 osób, i to zlokalizowane względnie niedaleko naszego miejsca zamieszkania- w związku z tym nie mieliśmy zbyt dużego wyboru.
Wybraliśmy salę w Bujnach Szlacheckich, ogladaliśmy ją jako pierwszą- co prawda jest najmniejsza z tych które ogladaliśmy (dlatego czasami martwię się czy gosciom nie bedzie za ciasno na parkiecie), ale stwierdziłam, że wolę mieć wesele w mniejszej, ale ładnej sali ( na podłodze płytki, w tym roku maja być kupione nowe krzesła i zamontowana klimatyzacja), niż w większej z dechami na podłodze (tylko boję się, że goscie będą mieć inne zdanie- ale co tam, to w koncu jes mój dzień).
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 3:28 pm   

My widzielismy 5 sal Boryne, Skorpiona, Magnolie (straszna kicha naszym zdaniem oczywiscie pani nam powiedziała ze na weselu sie nie jada szynki ani innych wędlin:)), Zielone Zacisze i ?abiczki. Padło na Boryne :) mamy nadzieje że bedzie dobrze. Podobał na sie tez Skorpion i ?abiczki reszta raczej kiepsko jak dla nas.
_________________
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 2:09 pm   

my widzielismy:

Rezydencje Madame Synowiecka
Yuca
Boryna
Flora
Afrodyta
Stacja Nowa Gdynia
U fabrykansta
Zlota Kaczka
Agat
hotel Ambasador
Soplicowo
Raz na wozie-poza Lodzia gdzie organizuje sie wesela w ogrodach
Palac Piolunow w Kwiatkowicach
Potro Fino
restauracja Kaczorowscy w Pabianicach
Hotel Piemont w Pabianicach
Sale w Pabianicach
Stary folwark
Fantazja
Hades
Eden w Rzgowie
Bagatela
Lesny Dwor

i pewnie jeszcze o paru zapomnialam :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 2:15 pm   

kajki ale mieliście zdrowie :o - Podziwiam
My odwiedziliśmy chyba tylko 3 sale a i tak mieliśmy dosyć. Fakt, że bardzo szybko trafiliśmy na "naszą" wymarzoną salę.
A u Was te trudy się opŁaciŁy :?: Macie już swoją salę :?:
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 3:05 pm   

Sajonara6 napisał/a:
My odwiedziliśmy chyba tylko 3 sale a i tak mieliśmy dosyć. Fakt, że bardzo szybko trafiliśmy na "naszą" wymarzoną salę.


My byliśmy w jednej. Spełniała nasze oczekiwania, więc poszukiwania szybko się skończyły.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 3:40 pm   

hehehe,no troszke tego bylo
narazie mamy zarezerwowany termin w hotelu Piemont w Pabianicach,ale nie jestem przekonana na 100%
caly czas sie jeszcze zastanawiamy
mnie osobiscie najbardziej podoba sie Rezydencja M.Synowiecka i Stary Folwark,ale tez maja swoje minusy,zreszta jak wszystko

nie wiem, mam metlik w glowie straszny :/
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 5:54 pm   

My ogladalismy sale w Zgierzu : u Placka, Mysliwski, Raj, Topolowa
I w Lodzi: Zielone Zacisze, Dajana, Art Deco, Agat, Zajazd na Rogach i jeszcze gdzies, ale juz nie pamietam :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 8:51 pm   

Ja tylko 3 :)
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 12:39 am   

No pamietam ze troche tego bylo, musze policzyc: Fantazja, Wodnik, Ambasador, Eden, Sambria, Dom Kultury w Starowej Gorze, Bagatela.
Razem wyszlo 7 :)

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 12:51 am ]
A zapomnialam o Odysei, czyli bylo ich 8 :)
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 12:39 pm   

Ja w sumie niewiele bo większość sal na 80 osób jest już w moim terminie zajęta. Jak na razie byłam w Oskarze, Bankietowej na Łaskowickiej, Eskulapie, Pałacu Młodziezy, Domu Kultury na Siedleckiej, Florze i Saksonii - czyli 7. Za to telefonów wykonałam mnóstwo :zdegustowany:
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 4:04 pm   

My żadnej sali nie oglądaliśmy. Byliśmy na wielu weselach w Bełchatowie, wybraliśmy tą sale na której najbardziej nam się podobała (pod każdym względem). Rodzicom powiedzieliśmy gdzie chcemy wesele i na tym koniec. Sala wstępnie została zarezerwowana po świętach wpłacamy całą zaliczkę :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 4:33 pm   

dla mnie to troche dziwne, bo przeciez sa rozne inne sprawy, poza samym wygladam sali, ktore tzeba dogadac i ktore moga Was skutecznie zniechecic do sali..
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 7:34 pm   

555 napisał/a:
dla mnie to troche dziwne, bo przeciez sa rozne inne sprawy, poza samym wygladam sali, ktore tzeba dogadac i ktore moga Was skutecznie zniechecic do sali..


Napisałam, że sala pasuje nam pod każdym względem :)
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 8:08 pm   

My widzieliśmy tylko dwie sale - Igraszkę i Dajanę :) zdecydowaliśmy się na tę drugą ze względu na cenę i panią, która jest ugodowa, konkretna i otwarta na nasze pomysły :)
_________________
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 5:20 pm   

My widzieliśmy tylko jedną salę i nie mieliśmy w sumie wątpliwości. Wybraliśmy salę "U Placka" w Zgierzu - czy to dobry wybór okaże się po weselu. Nie należę do osób, które poświęcają mnóstwo czasu na poszukiwanie tej jedynej sali. Nawet taka, która może się wydawać idealna i lepsza od innych w rzeczywistości nie zagwarantuje nam, że wszystko będzie ok. Wszędzie standard jest podobny (oczywiście w odpowiednich przedziałach cenowych i wielkościowych). Na weselu i tak najważniejsi są ludzie, a czy kolor obrusów będzie biały czy kremowy ma dla mnie drugorzędne znaczenie.
Ostatnio zmieniony przez julietta Pon Mar 17, 2008 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 6:34 pm   

?adnej! :) Z racji tego że oboje mieszkamy za granicą zdaliśmy się na moich rodziców. Wesele będziemy mieć w Fantazji -zadecydowały pochlebne opinie znajomych
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 11:20 am   

a my jedną :) o tym, ze "jak cos" to weźmiemy tą było wiadomo juz od jakiegos czasu. Dokladnie od jesieni, kiedy to Polska grała z kims-tam i wygrała 3:0. Mojemu Irkowi tak sie spodobało to miejsce, ze powiedzial, ze tylko tam :rotfl: :rotfl:
a jak przyszlo co do czego, to poszlismy obejrzec sale i boska!! dokladnie to, czego szukalismy. pełna zakamarkow, klasy i juz nie trzeba dekorowac.
wiec nie ma jak milosc od pierwszego wejrzenia :)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:24 pm   

My oglądaliśmy 3 sale. Jedną na Łagiewnickiej ( nie pamiętam nazwy), potem Wodnika i na końcu Gracja. To była trzecia i ostatnia sala. Zdecydowaliśmy się od razu :)
 
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:54 pm   

My oglądaliśmy na żywo tylko 2 - "Dworek Zielińskich" i "Fabrykanta" - ten 2-gi lokal był jednocześnie ostatnim i bardzo się z tego cieszę, przy okazji zaoszczędziliśmy sobie łażenia i dylematów :cool:

Poza tym szperaliśmy w necie, myśleliśmy np. o "Madame Synowieckiej".
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:56 pm   

My obejrzeliśmy 4 sale. Ostatnia była strzałem w 10 :)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 3:32 pm   

My obejrzeliśmy około 12 sal. Oglądanie wszystkich zajęło nam 2 dni i przy ostatniej sali zostaliśmy. Zaświeciło nam akurat przy niej słoneczko. Mamy nadzieję, że na szczęście :D
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:25 pm   

Najpierw szukałam w necie, jak znalazłam tą naszą pojechałam z mamą i wiedziałam że to moja sala i żadna inna. M. troszkę kręcił nosem że taka "za ładna". Ale po tym jak widział w moich oczach jak mi się ona podoba ... zmiękł i podpisaliśmy umowę.

To była jedyna sala jaką wspólnie widzieliśmy. Z reakcji na forum mam pewność że dokonałam słusznego wybory (jak na razie oczywiście pod względem wizualnym, reszta okaże się po weselu :D ).
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 5:36 pm   

My obejrzeliśmy razem 6 sal, z czego pierwszych kilka to był prawdziwy rozstrzał - od secesyjnych wnętrz tonących w bibelotach dworków do czegoś w stylu stołówek robotniczych. Ta, którą wybraliśmy, była piąta - i od razu zrobiła na nas dobre wrażenie. Obejrzeliśmy szóstą, bo byliśmy umówieni, ale w końcu i tak stanęło na piątej. Tworzyliśmy zgodny front za tą salą, zawieźliśmy tam rodziców, rodzicom też się spodobało od razu - i daliśmy zaliczkę. Całkiem bezboleśnie jak na poszukiwania sali na termin w czerwcu :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:36 pm   

My obejrzeliśmy tylko jedną salę :) Wystarczyło :haha:
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 8:42 am   

My tak jak koleżanka u góry :P

Tzn. wcześniej buszowałam po necie, analizowałam za i przeciw.
Pojechaliśmy i zdecydowaliśmy się.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 2:45 pm   

My obejrzeliśmy 4 sale ale i tak wróciliśmy do tej, którą widzielismy jako pierwszą. w sumie od razu bardzo nam się ta sala spodobała i byliśmy pewni, że się na nia zdecydujemy ale dla porównania pojechaliśmy oglądać inne.
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 1:01 am   

My obejrzeliśmy 3 sale weselne i powróciliśmy do sali którą oglądaliśmy jako pierwszą.
_________________


 
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:04 pm   

buszowałam trochę po necie i wykonałam kilka telefonów, przez co kilku sal nie musiałam wogóle oglądać, gdyz albo z terminami było kiepsko, albo cena zbyt duża. W sumie obejrzelismy 2 sale (Art Deco i Dajanę) i zdecydowaliśmy się praktycznie od razu na tą drugą. :D :D :D
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:09 pm   

Tak osobiście to byliśmy chyba w 10 salach.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:10 pm   

ja nie musialam nigdzie chodzic.. my wiedzielismy gdzie chcemy zrobic wesele i na szczescie termin byl wolny...
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:25 pm   

17 sal które obejrzeliśmy plus dwie gdzie otocznie w którym sie znajdowały odstraszyło nas i nie wchodziliśmy do środka
_________________
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:31 pm   

Oj Kociadło to się nieźle musieliście najeździc, nie lepiej było podpatrzyć fotki sal w internecie. Ja poprzeglądałam sobie strony sal i już wiedzieliśmy gdzie wogule nie oglądać, a jeśli się nam coś poodbało to dzwoniła z pytaniem o termin. Jak był wolny to jechaliśmy. W sumie byliśmy na 3 salach, ale i tak decydowaliśmy się albo na Borynę albo na Victorię i wybór padł na Victorię.
_________________


 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:48 pm   

My na poczatku wytypowalismy 30 sal potem zaczelismy odrzucać bo cos nam nie pasowało zostało 19 - przyznam ze troche czasu nam to zajeło ale chcielismy obejrzec wszytko na własne oczy - i nie żałujemy bo niektóre sale na zdjeciach wyglądały ładnie a w rzeczywistości nie zachwycały i na odwrót. :)
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:10 pm   

Kociadło napisał/a:
My na początku wytypowaliśmy 30 sal potem zaczęliśmy odrzucać bo cos nam nie pasowało zostało 19 -



podziwiam samozaparcie :) mnie by się nie chciało :lol:
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:32 pm   

no ja też podziwiam....ja obejrzałam dokładnie 6 sal :razz: :razz:
_________________

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:35 pm   

a ja jedną. tę, w której miałam wesele ;)
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:37 pm   

Podobnie jak my :lol:
_________________

 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:52 pm   

hehe dla mnie to była przyjemność i milo wspominam te wypady salowe :) ale przyznam że jka bylo już po wszystkim - i nie znalazłam ideału byłam zawiedziona. Aż mnie nachłodziły mysli żeby otworzyc własny biznes i stworzyć sale idealna:):):)
_________________
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:19 pm   

Podobnie jak Martysia i Kati-również jedną i wystarczyło 8)
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 10:17 pm   

Jedną salę. Wystarczyło 8)
IDEAŁ :D
_________________

 
 
Ida i Maciej 

Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 72
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 2:44 pm   

my obejrzelismu 4 miejsca i w sumie zdecydowalismy sie na Tworzyjanki niemal od razu.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 2:48 pm   

Poki co 4 i chyba na tym zakonczymy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl