Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabryka Ślubów
Autor Wiadomość
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 8:48 pm   Fabryka Ślubów

ZNALAZŁAM TAKĄ STRONKĘ


ceny wysokie ale można pooglądac:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 8:56 pm   

Nie jestem zwolenniczką takich zdjęć :verysad:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 9:07 pm   

Zdjęcia z pomysłem, wiele bardzo fajnych.
Niektóre, jak na mój gust, zbyt wydumane i wymyślne.
Na kilku fatalna (niezamierzona) perspektywa...
Nasuwa mi się jedno skojarzenie : wyglądają jak fotosy z czasopism reklamujących modę. Wiele osób wygląda jak modele (zwłaszcza ta nonszalancja panów).
Jeśli komuś zależy na uwiecznieniu wyglądu (w tym fryzura, makijaż ślubny) to raczej tu się nie pokusi, bo na wielu zdjęciach nie widać wyraźnie twarzy państwa młodych. :(
Fajnie mieć takie zdjęcia z ukochaną osobą, ale niekoniecznie muszą to być ślubne zdjęcia.
_________________
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2004 3:10 pm   

A mnie się podobają, takie artystyczne...ale tradycyjnych kilka też musi być.
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2005 12:28 pm   

dzwoniłam do nich bo części cen nie ma w necie i nie wiadomo do końca co obejmuje oferta.
Otóż podane ceny obejmują jedynie album z podanej ilosci zdjęć (można wybrać samemu z jakich). Natomiast jeśli chcę się miec materiał na cd albo negatywy to trzeba za to dodatowo zapłacić :hm: :dno:
ile? jak na mój gust to trochę za dużo (100zl za cd a 300zl za cd i negatywy) :shock:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 11:29 am   

moja koleżanka robiła u nich reportaż i plener.
dwa dni temu pokazała nam efekty.

i zgadzam się z Asiek:
Asiek napisał/a:
Zdjęcia z pomysłem, wiele bardzo fajnych.
Niektóre, jak na mój gust, zbyt wydumane i wymyślne.
Na kilku fatalna (niezamierzona) perspektywa...


wykonanie robi wrażenie. zdjęcia są wydrukowane z czarną wąską ramką, a formatowo większe naklejone na czarne passe-partout. wszystko zapakowane w ozdobne pudełka kartonowe z odpowiednią adnotacją na opakowaniu.
_________________
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:44 pm   

My wlansie wybralismy ta firmę.zaplacilismy 1000zl będą to zdjecia w plenerze .dostaniemy na papierze 35 zdjec a resztę na plycie i sami bedziemy mogli sobie je wywolac.ta firma robila zdjecia mojemu chrzesniakowi na chrzcinach i jestesmy bardzo zadowoleni.mam nadzieje,ze z moich zdjec slubnych takze bede zadowolona .przed slubem mam zamiar poprosic pania ktora bedzie robila nam zdjecia aby skupila sie bardziej na naszych twarzach bo rzeczywiscie w wielu przypadkach nie widac twarz pary mlodej a to jest najwazniejsze :)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
eewwaa 

Dołączyła: 17 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 11:41 am   

Właśnie zastanawiam sie nad tą firmą. Są drodzy ale i propozycje mają ciekawe....
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 12:34 pm   

Ewo ta firma jest bardzo elastyczna jesli chodzi o ceny i jakiekolwiek propozycje,musisz pojechac do nich i porozmawiac z nimi.to sa na prawde mili i wyrozumiali ludzie.wydaje mi sie ,ze pojda na rękę jesli chodzi o cene zawsze mozna sie z nimi jakos dogadac.

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 11:36 pm ]
wlasnie odebralismy nasze zdjecia slubne robione wlasnie przez ta firme.nic innego nie moge powiedziec jak tylko to ze sa super i moge z czystym sumieniem ich polecic.spisali sie swietnie.mielismy robione zdejcia plenerowe jak i w kosciele za wszystko zaplacilismy 1200zl.dostalismy okolo 50 duzych zdjec i 25 malych. pozdrawiam
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Tola 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Gru 03, 2007 1:17 pm   Fabryka ?lubów

Ja również wybrałam te firmę. Oprócz fotografii w plenerze (1300zł) wybrałam również fotoreportaz ze slubu (600zł) i kamerzystę na ślub i wesele (1600) + videoclip z calości (300zł).Za wszystko zapłacę 2800zł bo udzielaja fajnych rabatów.Zastanawiam się jeszcze nad makijazem i fryzurą do ślubu bo to kolejny upust. Ta firma to prawdziwa fabryka wynajmuja również samochody i robia zaproszenia.Wszystko w jednym.Własciwie to nie trzeba juz się męczyc i szukać. Ja nie lubie sie przemeczać więc to idealna firma dla mnie.Polecam innym leniuszkom :P
_________________
" Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei "
 
 
 
kasiulka820 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:40 pm   

w ubiegłym tygodniu odebraliśmy zdjecia z naszego ślubu bardzo polecam ta firme szybko i solidnie bardzo sympatyczni ludzie pozdrawiam
 
 
Krisu 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 12:46 pm   

My podpisaliśmy z nimi umowę podczas targów ślubnych... śledzę ich prace od kilku lat (sam interesuję się fotografią) i jak dla nas to spełniają wszystkie warunki :-) zamówiliśmy sobie full opcję foto + kamera :wink: i w sumie wyszło nie drogo 8)
 
 
e.milly 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 8:00 pm   

Również polecam. Super zdjęcia i kontakt. Wybraliśmy pakiet fotoreportaż ze ślubu i wesela + plener (z fryzurą i makijażem przed) za 1984 zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Każde zdjęcie jest naklejone na osobny karton a wszystkie zdjęcia podzielone na dwa albumy z sesji i ślubu z weselem. Co ważne dostaliśmy płytę ze wszystkimi zdjęciami wywołanymi + dodatkowymi dobrymi ujęciami. Zdjęcia są bardzo ładne i nie tak "plastikowe" jak się często spotyka. Na zdjęcia czekaliśmy 2 tyg.

IMG_0440.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 569 raz(y) 39.94 KB

se45.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 550 raz(y) 68.89 KB

111111.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 516 raz(y) 86.36 KB

Ostatnio zmieniony przez e.milly Pon Cze 13, 2011 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl