Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AFFIX z Łodzi
Autor Wiadomość
Asiuchana 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 04, 2007 12:34 pm   AFFIX z Łodzi


Chciałabym sie dowiedzieć czegoś na temat tego zespołu. Nie ma go na forum, więc może warto powiedzieć coś i o nim. Jeśli oczywiście ktokolwiek coś o nim wie :lol:
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 06, 2007 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:07 pm   

byłam na przesłuchaniu zespołu Affix. pan powiedział, ze grają wszystko, jeśli ktoś zażyczyłby sobie nawet same przeboje deep purple i rolling stones to są w stanie to zrobić. jeśli ktoś chce standardowy repertuar też dobrze, no i ze są w stanie nauczyć się każdej piosenki, potrzebują tylko jej tytuł. Głowny minus zespołu - niejednolity ubiór, a dla mnie to ważna kwestia, choć oczywiście nie najważniejsza.

ostatecznie ich nie wybrałam. skusiłam się na San Marino

pozdrawiam

MiM
_________________
 
 
 
Oliwka 

Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 11:01 pm   

My podpisaliśmy już z tym zespołem umowe słyszeliśmy jak grają i nam się podobało.Mam nadzieje że będzie wszystko ok.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:42 pm   

My też mamy już podpisaną umowę.
Słyszeliśmy i widzieliśmy materiały. Jesteśmy pewni, że to dobry wybór.
Relację zdam po 23 sierpnia ;-)
 
 
dorotaszczot 

Dołączyła: 31 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 7:20 pm   

Witam wszystkich!!!Mam takie pytanie czy ktoś juz miał wesele lub był na weselu z tym zepołem?Podoba mi się głos wokalisty,troche mnie przeraza ,że część muzyków jest w Polsce,a pozostali za granicą.Jak to później przekłada sie na granie?Czy ktoś widziała na zywo zespół?Pozdrawiam
_________________
dorota
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 11:07 pm   

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu, choć brany był z łapanki pół roku przed weselem (niejaki Gadget nas na lodzie zostawił)
Bazowaliśmy właściwie na tym , co jest umieszczone na stronie zespołu oraz opinii jednej z forumek (mls). Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Chłopaki wymiatali aż miło (podziękowania dla pana Marka za Czerwoną jarzębinę i Ciszę ;) ). Zarówno wokal jak i instrumenty akceptowalnie czyste (jak na moje ucho po szkole muzycznej). Oczepiny dokładnie takie jak poprosiliśmy - krótkie i rzeczowe. Poprawiny planowane były od 16 do 21, ale goscie wypuścili zespół dopiero po 23 gdy zagrał kawałek Deep Purple oraz hit Dziewczyna o perłowych włosach :lol:

Naprawdę szczerze polecamy i pozdrawiamy zespół ;)
Fionka miała napisać szczerze, to napisała :lol:
 
 
affix 
Firma

Wiek: 62
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 9:35 pm   Podziękowania

Dzięki za dobre słowa.

Wesele i poprawiny - po prostu super!!!! Pozdrowienia dla rodziców - zarówno Twoich jak i Krzysztofa. Twój Tata trochę nas wymęczył ale granie takich różnych kawałków dla tak wspaniałej publiki to po prostu sama przyjemność.
"Smoke On The Water" z repertuaru Deep Purple wykonaliśmy po raz pierwszy, "Girls In Pearl In Her Hair" z repertuaru Omegi - również. Trzeci kawałek w bloku - "Lady In Black" z repertuaru Uriah Heep - graliśmy już wcześniej.

Jeszcze raz - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 28, 2008 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 10:53 pm   

Tata serdecznie dziękuje za spełnianie wysublimowanych zachcianek muzycznych.
Mama dziękuje za rewelacyjną muzykę w przerwach - z klasą i nie za glośno.
Zbigniew 'Macarena' T. dziękuje za udostępnienie bębnów i wspólną grę.

Generalnie odwaliliście kawał bardzo dobrej roboty :brawo:
Krzysiek to Krzysiek, ale ja to jestem z tych bardziej wymagajacych ;)
 
 
Oliwka 

Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 7:32 pm   

Polecam AFFIX mieliśmy ślub 6 września i było super.Taką orkiestrę można polecić wszystkim. Podziękowania dla pana Marka za prezent który nam zrobił z bębnami.Jeszcze raz dziękujemy za sprowadzenie bębnów i za świetną zabawe.
_________________
 
 
affix 
Firma

Wiek: 62
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 9:52 pm   Re: Podziękowania

My również dziekujemy za wspaniałą zabawę. Jedyny minus tego dnia to... upalna pogoda, która - chyba wszystkim - dała się we znaki.

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia !! !

Pozdrawiam
Marek Walczak
_________________
Pozdrawiam
Marek Walczak
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 10:34 am   

Mogę tylko podpisać się pod słowami fiony :) Po Prostu super :)
A i my mieliśmy małą niespodziankę w postaci śiwtnego występu solowego perkusisty :)
 
 
 
dorotaszczot 

Dołączyła: 31 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 9:47 pm   

;) Zespół Affix jest super!!!!! Bardzo dziękuję za świetną zabawę 5 września,goście bardzo zadowoleni,ale to chyba było widać po zabawie!!!! Sol :P ówka na perkusji fantastyczna !!!! Polecam zespół!!! Panowie sympatyczni i kulturalni,a repertuar wszechstronny i świetnie zagrany oraz czysto zaśpiewany. :P
_________________
dorota
 
 
Owca 

Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:57 am   

Zespół Affix jest rewelacyjny! Grał na naszym weselu 11 września 2010 roku.
Goście byli zachwyceni, Panowie doskonale dobrali repertuar "pod gości weselnych". Świetnie poradzili sobie z "piętrową salą" w lokalu Madame Synowiecka.
Oczepiny z dużą dawką humoru i na poziomie:)
Panowie kulturalni i przesympatyczni.
Poza tym muzyka zagrana czysto, świetny wokal.
Jeśli zależy Wam na oryginalnej i profesjonalnej oprawie muzycznej wesela, polecam Zespół Affix z całego serca!
Zespołowi natomiast dziękuję za świetną i niezapomnianą zabawę!
Pozdrawiam,
Anna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl