Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przedślubne zabiegi dla Panów MŁodych
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 9:41 pm   przedślubne zabiegi dla Panów MŁodych

Panny MŁode prawie wszystkie planują jakiś mniejszy lub większy pakiet przedślubnych zabiegów kosmetycznych. A czy planują to również panowie albo ich kobiety za nich?? A jeśli tak to jakie :?:
 
 
KreaToR 


Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 11:01 pm   

ja nic specjalnego nie będę robił, ale przed ślubem <dlatego, że mam włosy do ramion i nie zawsze da się nad nimi zapanować> pójdę do stylisty
_________________
Gorące pozdrowienia dla wszystkich Pań

nie klikać bo ugryzę !! !!!!

 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 1:35 pm   

Moj M byl na "przegladzie" u kosmetyczki (zwabilam go podstepem) i Pani powiedziala ze w zasadzie to nic nie trzeba robic :D
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:23 pm   

mój Julek nie widzi potrzeby pójscia do kosmetyczki, ale za to ja widzę że powinien więc zamierzam go jakoś zwabić do salonu kosmetycznego.napewno musi zrobić coś z dlońmi, bo w pracy używa dużo wody i często jest pozacinany więc dłonie nadają się na jakiś zabieg pielęgnujący :) a na co jeszcze uda mi się go przekonac to zobaczymy :)

hawwa a możesz zdradzić jak zwabiłaś narzeczonego na ten przegląd?
_________________
Ostatnio zmieniony przez kochecka Pon Cze 04, 2007 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:27 pm   

Moj Adam na szczeście dał sie namówić na wcześniejszą (niż dzień przed ślubem) wizytę w salonie na manikir bo niestety ręce ma dość zniszczone :roll: ale pewnie na nic więcej nie uda mi się go namówić a najwyżej pozwoli żebym sama o niego troche zadbała w domu (jakaą maseczka oczyszczająco-nawilżająca może piling) bo to już praktykowalismy wcześniej ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:29 pm   

ja mojemu też bym chętnie jakąś maseczkę zaaplikowala ale chyba na śpiąco na razie... :lol: bo nawet nie chce slyszec :lol: ale ja go urobię :lol:
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:33 pm   

Kochecka ja tez musiałam włożyc w to sporo pracy ale w końcu się udało i mogłam zadbać o mojego Skarba bo ma troche problemow z cerą :roll: ale jak zobaczył że moje zabiegi daja pozytywny skutek to już nie musiałam dłużej przekonywać teraz mam tylko problem z czasem bo mój Adam ciągle jest w pracy :zly:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:38 pm   

mój Misiek nie ma w zasadzie problemów z cerą ale przydaloby mu się cos nawilżającego.Julek dużo pracuje, jest przemęczony więc jakiś zabieg relaksująco nawilżający napewno by mu się przydał :) już zaczynam knuc, tymbardziej że ja już zaczęłam moje zabiegi.muszę mu truc cały czas o zbawiennych skutkach takich zabiegów a za jakis miesiac moze dwa bedzie gotowy zeby zrobic maseczke w domowym zaciszu, a potem to juz sam zobaczy.a jak nie to jakis podstep wykombinuje i już :D
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:22 pm   

jeśli chodzi o mojego Crissa to jest mu potrzebny zabieg oczyszczający na twarz i być może jakiś pielęgnujący na dŁonie (Łącznie z manicurem). Ja będę chodziŁa na zabiegi pielęgnacyjne do Salonu dr Ireny Eris na Kościuszki i tam mają również taki specjalny program dla panów. Ja zaczynam po powrocie z Zakopanego a Jemu zapowiedziaŁam, że idzie na oczyszczanie na początku sierpnia. Muszę coś wymyślić żebyśmy poszli razem. ?eby się gŁupio nie czuŁ :D
Chociaż prawda jest taka, że on strasznie nie lubi takich rzeczy. Uważa je za maŁo męskie. Ale muszę Go namówić. Dajcie znać jak Wy sobie z tym poradziŁyście :smile:
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 2:35 pm   

Witam
A ja wam powiem tylko tyle,że ja generalnie nie miałam problemów z cerą ale podkusiło mnie żeby iść do kosmetyczki :zalamany: I teraz dopiero zaczęły mi sie kłopoty!!!!!!!!! Cały czas coś mi sie nowego pojawia na twarzy :zalamany: Koszmar jakiś. Wiem jedno - już nigdy nie pójdę na oczyszczanie twarzy!!!!Mam tylko nadzieję jak to mówią- Do wesela się zagoi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl