Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
o której godzinie fryzjer i kosmatyczka
Autor Wiadomość
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 1:40 pm   o której godzinie fryzjer i kosmatyczka

Pewnie zaraz oberwę,że ten temat już był ale jakoś nie moge nic wyszukać. Mam problem: powiedzcie mi na którą najlepiej umówić się do fryzjera w dzień slubu? :? Wiadomo potem jeszcze makijaż ( tak mi się wydaje). Ja umówiłam się na 12 ale zastanawiam się czy to aby nie zapóźno :roll:
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 1:45 pm   

Ja mam fryzjerkę umówioną na 12.30, a kosmetyczkę na 16.30. Pózno, ale to dlatego, że ślub mam o 19.00:)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 1:50 pm   

a co ze zdjęciami? O której masz? Bo przeciez na same zdjęcia zejdą z 2-3 godzinki(tak mi się wydaje) A ślub ja też mam na 19 :smile:
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 2:30 pm   

Hm... Zdjęcia mamy innego dnia:). Kolega się zaoferował, że zrobi je w ramach prezentu ślubnego. W zasadzie od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy robić zdjęć tego samego dnia (stres emocjonalny, stres, żeby się tylko nie ubrudzić...). Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami, patrz: ponowne czesanie i makijaż... Ale sami tak chcieliśmy:)

Zdjęcia planujesz w plenerze czy w studio?
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 3:12 pm   

Wydaje mi się ,że i w plenerze i w studio tzn. na setkę w plenerze. Część zdjęć bedzie kiedy indziej. Ale będą też zdjęcia w dzień ślubu.
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:00 pm   

Hmm ja szczerze mówiąc nie potrafię nigdy czegoś takiego rozplanować... fakt jest faktem, ze ślub mamy dopiero o 17 ale wcześniej hmm chyba o 13...? (nie pamiętam już ; P Bastek będzie pamiętał ; P ) mamy fotografa... więc muszę być już w pełnym rynsztunku ;) z resztą czesze mnie przyszła szwagierka i muszę jechać do Niej do salonu na 7:30 rano :roll: jeszcze muszę dogadać się w sprawie makijażu... chyba, ze jednak zdecyduje się zrobić go sama... Najlepiej mieć zapas, nie wiem, tak uważam, żeby nie martwić się potem czy ze wszystkim się zdąży... wolę zaczekać niż mam się nie wyrobić :)
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 9:51 pm   

no my mamy zdjeci a o 14 wiec chyba w miare wczesniej bede musiala to zalatwic ale na szczescie mam zamiar czesac i malowac sie w jednym salonie wiec moze to cos pomorze
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 8:30 am   

Ja mialam slub o 19. O 12 zaczelam sie szykowac, fryzjer, makijaż, o 16 jechalismy do zdjecia. :razz:
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 10:54 am   

Mój M. uważa, że mamy szansę się nie wyrobić, tzn. ja mam szansę:) Mam nadzieję, że kosmetyczka wyrobi się do 17.00. Czeka nas przecież jeszcze blogosławieństwo:) A poza tym, jak znam moich sąsiadów, to zrobią nam tysiące bramek:)
Ostatnio zmieniony przez Gabro Sro Maj 16, 2007 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 10:05 pm   

ja na fryzjera na cywilny umówiŁam się na 10 rano - czesanie ma trwać ok. 2 godzin. ?lub o 15. Malować będę się sama. Manicure i pedicure dzień wcześniej o 18
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl