Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"YUCA"
Autor Wiadomość
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 3:13 pm   

Witam,

Przepraszam że tak długo ale ...jakoś tak wyszło, po prostu ;)

Ale co do meritum.

Nasze wesele odbyło się 10.08.2013 w sali Yuca - w sali bankietowej. Wszystko zostało zorganizowane i dopięte na ostatni guzik - również dzięki bardzo dużej elastyczności i ogólnej uprzejmości, doświadczeniu i chęci pomocy właściciela sali.
Wszsytko było przygotowane na czas, posiłki wjeżdżały terminowo i goście dostawali jedzenie jednocześnie. Jedzenia bardzo dużo. Akurat w tym dniu był niemiłosierny upał więc schodziły głownie napoje, zostało po weselu dużo przystawek - wszystko później zapakowane przy pomocy kelnerów i schowane w lodówce.

Atrakcją był ogród z basenem z czyściutką wodą, gdzie odbyły się zawody w przeciąganiu liny - kto wpadł jako pierwszy? Nietrudno zgadnąć ... :P

Do dyspozycji gości duży zamykany parking, bez problemu z odbiorem samochodu w następnym dniu.

Generalnie gorąco polecam. Dzięki pomocy właściciela wiele kwestii można było załatwić. W kwestii ustalenia Menu - zasadniczo można zaufać szefowi. Jak wybieraliśmy z żoną Menu to ja uparłem się żeby zamiast jednego soku (porzeczkowego) kuchnia przygotowała zimny kompot ze świeżych owoców - co okazało się strzałem w 10, goście byli zachwyceni. Niestety około 22 kompot się skończył.

Na sam koniec jedyny mały zgrzyt. Dostaliśmy niewłaściwy tort (!) Okazało się że nasz tort dostała para która miała wesele na drugiej sali. Nie robiliśmy z tego problemu, bo wszyscy tort dostali (choć po malutkim kawałeczku) i niestety nic nie zostało żeby zapakować gościom.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w temacie, postaram się doprecyzować interesujące was kwestie.
 
 
olesia1988 

Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 8:54 pm   

Dziękujemy za utwierdzenie nas w wyborze sali, mam nadzieję, że bedziemy równie usatysfakcjonowani :) Jeżeli możesz to napisz czy klimatyzacja dawała radę? Troszkę się tego obawiam bo wesele mamy również w sierpniu. Jakie mieliście usatwienie stołów? Bo waham się między podkową a literą E...
_________________
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 12:33 pm   

Cześć

My mieliśmy stół ustawiony w podkowę. Było nas równo 90 osób. stolik dla orkiestry był na górze. Przy takim ustawieniu było więcej miejsca do tańczenia i faktycznie sporo osób tańczyło na środku gdzie jest jeszcze ten czerwony dywan, a nie pod tymi schodami gdzie jest parkiet. Pewnie dla większości osób mogło być po prostu za głośno pod głośnikami.

Co do klimatyzacji.
Na początku był z tym problem bo upał był 37 C i jak pewnie kojarzysz ta sala ma wielkie okna od strony ogrodu, a klmatyzatory które były skierowane właśnie na środkowy stół, są zawieszone na słupach. No i na początku z tych klimatyzatorów lała się poda po słupie. obługa powiedziała że to z dwóch powodów:
1) pogoda - temperatura
2) moi goście wychodząc bocznymi drzwiami do ogrodu nie zamykai drzwi. Jest to częściowa prawda bo nie zamykali ich z uwagi na to że drzwi po prostu zepsuły się od częstego otwierania. No ale po zgłoszeniu usterka została naprawniona i problemu nie było.

Musisz więc sama wyważyć czy "klima dawała radę". Nie chcę oceniać wydajności klimatyzatorów bo się na tym nie znam, ale na pewno pogoda była ekstremalna. A nasze wesele zaczęło się około 19. Więc dopiero około 21 było trochę chłodniej i klima zaczęła swobodnie pracować. Nie wiem czy jakby było więcej klimatyzatorów lub byłyby inne, to wówczas nie byłoby tych lekkich niedogoności.

[ Dodano: Czw Lut 20, 2014 10:42 pm ]
Do mojej pierwotnej wypowiedzi wkradł się koszmarny błąd. niestety nie mogę już wyedytować.

Otóż nasz ślub nie odbył się 10 sierpnia, a w dniu 3 sierpnia ;P

Nie minął jeszcze rok a ja już nie pamiętam daty. Pierwsza rocznica będzie niewątpliwie niespodzianką dla mojej żonki :P
 
 
larret 

Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2014 8:57 am   

Ponieważ widzę mocno tematyczny wątek, zamieszczę informację tutaj. Mam do odstąpienia salę restauracyjną w Yuca, wesele było planowane na 05.07.2014. Gydbyście byli zainteresowanie proszę o kontakt: Kamila, 602-11-72-57.
 
 
Ineczka 

Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2014 7:22 am   

Witam wszystkich serdecznie :) mam takie pytanie. Chcemy zrobić wesele na 170 osób w sali Bankietowej. Czy możecie nam podpowiedzieć czy na taką ilość osób jest wystarczająco miejsca na parkiecie do tańczenia? :)

Pozdrawiam
 
 
wicia_86 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 10:28 pm   

Witam, bardzo proszę o opinie na temat sali bankietowej w Yuce, a przede wszystkim interesuje mnie jedzenie, czy jest dobre, czy dużo, jak ryby? Bo opinie są różne,
a czas goni, żeby się decydować ;)
 
 
merda80 

Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 10:18 am   

OKAZJA ODSTĄPIĘ SALE WESELNĄ Hotel i Restauracja "YUCA"(sala główna)
Łódź, ul. Złotno 83 (najlepsza sala w Łodzi z przepięknym ogrodem)

TERMIN - 22 sierpnia 2015r.
wpłacono zaliczkę 2000 zł odstąpię za 1000zł
sala na min 90 osób cena za osobę od 190 do 210 zł

odstąpię również fotografa i kamerzystę dojdziemy do porozumienia proszę o kontakt 507-109-646
 
 
kaczmar 

Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 9:06 pm   

Witam Forumowiczów!

W kilku zdaniach chciałbym wyrazić swoją opinią na temat Sali Pałacowej YUCA z oprawą muzyczną zespołu ACE VOICE! Nasze wesele odbyło się 25/04/2015. Wstępne rozmowy i ustalenia z właścicielem były bardzo profesjonalne i bezproblemowe. Kilka naszych uwag do organizacji sali zostało spełnione w 100%. W sobotę sala wyglądała tak jak to uzgodniliśmy. Wszystkie potrawy pojawiały się na stołach z godnie z umówionym harmonogramem w odpowiednich ilościach. Serwowane dania były smaczne, świeże i ładnie podane. Goście byli pod wrażeniem wyglądu sali i czystości. Obsługa do samego końca dbała o uzupełnianie przekąsek, czystość zastaw i porządek. Również zaplecze sanitarne (toaleta) była czyszczona w trakcie wesela. Na koniec imprezy obsługa pomogła zebrać ze stołów to co zwykle zabiera się z wesela. Zabraliśmy ze sobą mnóstwo jedzenia i właściwie sami już powiedzieliśmy pass, bo nie było gdzie tego schować:) Napisałem to co według mnie najważniejsze. Dla nas ta sala była idealna. Goście którzy odpoczywają mogą obserwować, co dzieje się na parkiecie. Osoby które chcą się przewietrzyć, mają do dyspozycji piękny ogród. Goście parkują auta na pojemnym parkingu. Wielki pozytyw i podziękowania za organizację dla właściciela i obsługi.
 
 
Aphotography 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 11:16 pm   

Ja swoje wesele miałam właśnie w YUCE (r. 2013). Wszystko ok.
 
 
Aga785 

Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 29, 2015 3:43 pm   

Witam
Mieliśmy wesele 30.05.2015 r. w sali Bankietowej na 106 osób. Współpraca z Panem Piotrem przy planowaniu wesela przebiegała bezproblemowo i wszystkie ustalenia zostały zrealizowane.

Zalety:
1. Ładna, czysta, jasna i funkcjonalna sala.
2. Po 4 toalety dla każdej płci + toaleta dla osób niepełnosprawnych; toalety czyste, duże i na bieżąco uzupełniane ręczniki.
3. Możliwość wynajęcia 9 pokoi na piętrze dla gości weselnych; praktyczne w przypadku małych dzieci na weselu.
4. Sprawna, życzliwa i reagująca na nasze sugestie obsługa, może też sama roznosić alkohol. Końcowe sprzątanie ze stołów zaczęło się po wyjściu wszystkich gości z sali.
5. Przestronny parkiet dający dużo komfortu tańczącym na naszym weselu.
6. Duży i piękny ogród z alejkami i krzesłami dla gości; trafiliśmy na piękną zieleń i kwitnące kwiaty; goście byli nim zachwyceni.
7. Bardzo duży i zamykany parking.
8. Jedzenie. Byliśmy tak zajęci własnym weselem, że chyba niewiele zjedliśmy, więc opieramy się na opinii naszych gości, którym dania bardzo smakowały i były w ilościach wystarczających. Mamy jednakże problem z ciastami (chyba 6 lub 7 rodzajów), gdyż niewiele go zostało i nie wiemy, czy było go za mało, czy tak smakował gościom. Niektórzy się nimi objadali, a inni zjedli ich niewiele, ale wszystkim smakowały.

Wady:
1. Dla nas największą wadą, ale nie aż tak dużą, była klimatyzacja. Jest ona dużej mocy ale ma jedynie 4 duże nawiewy, w tym 2 na główny stół, co powodowało, że niektórym gościom wiała ona w plecy i chcieli jej wyłączenia. Miało to miejsce na początku wesela, a dzień był ciepły, choć na szczęście nie upalny. Nie jestem w tym temacie specjalistą, ale myślę, że wpływ na początkowy gorąc miało jednoczesne wejście na salę wszystkich rozgrzanych słońcem gości oraz gorący rosół. Być może wychłodzenie sali o jeszcze 1 stopień przed naszym przybyciem załatwiło by sprawę. Przypuszczam, że lepszym rozwiązaniem byłoby umiejscowienie większej ilości nawiewów o słabszej mocy i z rozbiciem sterowania nawiewu na parkiet i część stołową.

Posumowanie
Gorąco polecamy Yucę, przynajmniej Salę Bankietową. Przed wyborem sali odwiedziliśmy kilkanaście miejsc i ta sala najbardziej nam odpowiadała zarówno wizualnie jak i w opinii dotychczasowych użytkowników.
Uważamy, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru, zarówno w naszej opinii jak i opinii naszych gości.
_________________
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 1:26 pm   

Witam,

3 lata temu byliśmy w Yuce w Sali Bankietowej na weselu mojej znajomej. Mnie i narzeczonemu sala bardzo się spodobała. Zdecydowanym plusem był wspaniały ogródek, w którym można było odpocząć i ochłodzić się w nocy (wesele było w sierpniu). Teraz my powoli rozglądamy się za salami na nasze wesele i planujemy odwiedzić tez Yucę. Czy ktoś z Was będzie organizował tam w najbliższym czasie wesele? Jeśli tak, to czy możecie podać orientacyjne ceny za talerzyk? My celujemy w 2018 rok i chcemy tylko wesele, bez poprawin. Ilość osób - około 100-110. Wiem, że najlepiej udać się samemu, ale zanim będziemy mieć na to czas, na podstawie informacji od Was mogłabym sobie ustalić harmonogram oglądania sal :)

[ Dodano: Pon Cze 20, 2016 11:30 am ]
W sobotę byliśmy oglądać dwie sale w Yuce. Bankietową znaliśmy już sprzed 3 lat, od tamtej pory nie zmieniła się. Nowością dla nas była Sala Pałacowa, która chyba bardziej przypadła mi do gustu. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona do Yuci przez kolor wykładziny, nie przekonywały mnie pomarańczowe i czerwone kolory. Na szczęście w sal Pałacowej już nastąpiła zmiana na bardziej stonowaną beżowo-brązową, a w sali Bankietowej podobno też ma się zmienić w najbliższym czasie. Podobnie sama sala Pałacowa ma zostać przebudowana na korzyść (mają zostać przeniesione toalety, przebudowany zostanie ogródek, być może wjazd na salę będzie już od drugiej strony, a nie od ulicy Złotno wzdłuż sali Bankietowej). W planach więc same zmiany na plus :) To, co w Yuce mi się bardzo podoba to właśnie ogrody. Sale też są bardzo ładne, ale mnie bardziej urzekła ta w Victorii w Aleksandrowie. Jednak Yuca ma trochę więcej plusów poza samą salą, a mianowicie wspomniany ogród, możliwość wynajęcia pokoi dla gości, możliwość spróbowania jedzenia w ich restauracji. To, co jest zdecydowanym plusem, to gwarancja ceny, jeżeli w tym roku koszt talerzyka to 210 zł, to jeżeli podpisujemy umowę teraz, za dwa lata koszt będzie taki sam, a nie wzrośnie np. o 20 czy 30 zł, jak to się zdarza często. Kolejny plus to niska zaliczka i rozliczenie dopiero po weselu. Jak na razie w naszym zestawieniu wygrywa właśnie Yuca, chyba z salą Pałacową, chociaż Bankietowa ma na tę chwilę ładniejszy ogród. Zanim jednak zarezerwujemy termin i podpiszemy umowę, planujemy spróbować jedzenia w ich restauracji, wtedy wszystko będzie jasne :) Wiecie może jak jest w przypadku, gdy wesele się nie odbędzie? Czy przepada tylko zaliczka czy trzeba coś zapłacić? Bo zapomnieliśmy o to spytać. Nie to, żebyśmy planowali odwoływać, ale różne są sytuacje rodzinne :)
 
 
AnitaRobi 

Dołączyła: 16 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2016 9:46 pm   

Hey, my juz podpisaliśmy umowę i nasze wesele będzie w czerwcu 2016 roku.
Z tego co pamiętam to na pół roku przed imprezą traci sie tylko zaliczkę, później trzeba zapłacić chyba 30% wartości szacunkowej wesela. Więc jak rezygnować to wcześniej ;)
My jesteśmy zadowoleni z wyboru ale nam się nie chciało zbytnio wybierać, bylismy oprócz w Yuce w Maladze i Centrum Konferencyjno-Sportowe Zbyszko (ta ostatnia mega droga i nie polecam, bardzo niemiła obsługa). My chcieliśmy tylko bogatej oferty w jedzenie i ładnego otoczenia w sala jak sala, wszystkie w zasadzie są podobne do siebie, nie należy wariować
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 6:51 am   

My też podpisaliśmy umowę w Yuce na lipiec 2018. Przeważyło to, że sala jest większa od Victorii, swobodniej pomieści naszych gości (liczba wzrosła do 140), jest ogród, przestronne toalety i będzie też toaleta dla niepełnosprawnych, co dla nas jest ważne, bo planujemy takich gości. My zdecydowaliśmy się na Salę Pałacową. Boję się tylko trochę o to jedzenie, bo opinie są różne, ale my byliśmy w restauracji i było smacznie, mam nadzieję, że na weselu też tak będzie :) W przyszłym roku zamierzamy się tam wybrać, bo będzie już po remoncie. Jeśli chodzi o płatność w przypadku rezygnacji, to faktycznie jest to 30%, ale wydaje mi się, że jeżeli znajdzie się kogoś na swoje miejsce (my lub właściciel) to wtedy przepada tylko zaliczka.
 
 
Przemek Madzia 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 10:33 pm   

Witamy,
Mieliśmy swoje wesele 30.05.2015r.
w restauracji Yuca na 47 osób. Współpraca przy planowaniu całego wesela z Panem Maciejem jak również z personelem restauracji przebiegła bezproblemowo i rzeczowo. Wszystko co zaplanowaliśmy było zrealizowane. No może z małym mankamentem że prosiak, którego wybraliśmy miał wjechać płonący, a wjechał normalny ale to drobny szególik.
Jedzenie było przepyszne i było go bardzo dużo. U nas przy stole Młodych poszły praktyczne tylko dania ciepłe bo niestety na zimną płytę zabrakło czasu i miejsca w żołądku, aby spróbować.
Goście natomiast byli pod wrażeniem i zachwyceni jedzeniem i ogólnym wystrojem sali. Krzesła były ubrane a stoły przystrojone.
Toalety były czyste. Parking dla gości dość spory. Do dyspozycji od pt popołudnia do niedzieli my Młodzi mieliśmy apartament.
Do dyspozycji podczas wesela mieliśmy taras (letni ogródek), gdzie goście mogli wyjść się np. przewietrzyć czy zapalić papierosa.
Obsługa spisała się świetnie, byli mili i pomocni w każdej chwili. Uzupełniali jedzenie i picie, kiedy skończyło się na stołach. Kelnerzy roznosili wódkę po stołach, bo takie były ustalenia, że będą to robić
nie było to dodatkowo płatne, a po weselu spakowali mam jedzenie, które zostało do pojemników.
Ciasta, a szczególnie tort były przepyszne. Na stole wiejskim znajdowało się dużo rzeczy, które były świeże i bardzo dobre.
Jeden minus dotyczący sali to klimatyzacja wg nas za mało nawiewów. Ponieważ jeden skierowany na stół Młodych a drugi na sali do tańca gdzie przy pełnym parkiecie mimo działającej klimatyzacji było strasznie gorąco.
W naszych odczuciach jak również naszych gości możemy bardzo gorąco polecić restaurację Yuca na organizację wesela. Była to pierwsza sala do której poszliśmy i mimo tego że odwiedziliśmy dużo sal ta ostatecznie została bo urzekła nas najbardziej. Najważniejsze dla nas że miejsce do tańca
było osobno nie kolidowało ono z gośćmi, którzy siedzieli przy stołach, ale z drugiej strony nie byliśmy odseparowani od nich tańcząc, bo goście z za stołów cały czas mogli obserwować co dzieje się na parkiecie. Nie żałujemy że wybraliśmy właśnie Yucę i polecamy ją wszystkim. :) :P
 
 
Paulina093 

Dołączyła: 26 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 12:22 pm   

Czy ktoś ostatnio bawił się na weselu w Yuce? Razem z narzeczonym zastanawimy się na wyborem tej sali, ale krążą o niej różne opinie. Moja siostra miała tam studniówke i trierdzi, że mieso było twarde i niedobre. Boję się jak wygląda kwestia właśnie z jedzeniem. Podobno właściciel tez jest kucharzem i może zależy to od tego, czy gotuje on, czy ktoś inny. Prosze o pomoc. :?
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 2:29 pm   

Przerywając na chwilę powyższą dyskusję chciałabym dodać opinię z wesela na którym bawiłam się w Yuce w maju tego roku.
Moje ogólne wrażenie i ostateczna opinia jest pozytywna – daję taką słabszą czwóreczkę :) Sala wydaje mi się odnowiona, jest czysto i przestronnie. Duży parking, wygodny podjazd. Polecałabym ją na większe wesela, przy imprezie w której ja brałam udział momentami było pusto – ludzie się po prostu porozchodzili po Sali, parkingu i ogrodzie (który swoją drogą jest ogromnym atutem Sali). Obsługa sympatyczna i sprawna. Parkiet do tańca wystarczający, dobrze zachowany. Nie mogę natomiast powiedzieć że się specjalnie najadłam – mało przystawek (jeśli chodzi o różnorodność i ilość na stole), które nie były uzupełniane, więc np. deska serów na naszym stoliku zniknęła w ciągu pierwszej godziny i do końca leżał tam liść sałaty i kilka winogron.. Podobna sytuacja na stole ze słodkościami. Na stole z kawą / herbatą niestety goście bardzo brudzili – jednak nie było to ogarniane na bieżąco i po dłuższym czasie było tam po prostu bardzo niechlujnie.
 
 
Natalia85 

Dołączyła: 19 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 12:21 pm   

Hej! :) Razem z narzeczonym szukamy sali weselnej na własne wesele i w związku z tym robimy przegląd sal w Łodzi i okolicy. Byliśmy ostatnio w Yuce i jeśli chodzi o salę faktycznie przestronna, wydaje się elegancka, nie wiem jak z wystrojem weselnym by wyglądała. Natomiast spróbowaliśmy jedzenia w restauracji... nie wiem czy trafiliśmy na kiepskiego kucharza, czy na nieświeże produkty, ale i moje i partnera danie miało dziwny posmak... ma ktoś doświadczenie odnośnie jedzenia na weselu?
 
 
AnitaRobi 

Dołączyła: 16 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 7:48 am   

Nasz wielki dzień odbył się 10 czerwca 2017 r.
My, rodzice, goście byliśmy bardzo zadowoleni z organizowanego przez Yucę wesela. Wybraliśmy Salę Pałacową, która według nas była najlepsza. Zachwycił nas parkiet, kolory sali, piękne oświetlenie. Chciałam zarekomendować Pana Piotra (właściciel Hotelu Yuca) osobom, które oczekują profesjonalizmu, uczciwości, pełnego zaangażowania. Dla Pana Piotra nic nie było problemem, każda nasza prośba była spełniona, widać, że jest to facet z ogromnym doświadczeniem w tej branży.
Goście byli pod ogromnym wrażeniem całego wesela.
Dziękujemy i polecamy!
_________________
Anita
 
 
masopatu 

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2018 3:14 pm   

Witam, czy posiada ktoś jakieś fotki z nakrycia stołów, tak by zobaczyć ile na nich było przystawek itp? Czy ktoś spotkał się z tym, że brakowało przystawek bo te nie były uzupełniane? Jak w ogóle wygląda kwestia jakości posiłków, są ciepłe/dobre? Dużo tutaj mieszanych opinii i ciężko coś samemu wywnioskować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl