Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"YUCA"
Autor Wiadomość
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 9:12 pm   

Gracjusz wyluzuj trochę :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:16 am   

Ach Ci faceci, w gorącej wodzie kąpani ;)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:40 am   

chyba temat yuca się trochę przeobraził..

wracam do tematu o sali yuca.
_________________
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:50 pm   

Sorki kto ma tu wyluzować? 8)
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:26 pm   

Pytek :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:49 pm   

gracjuszu... kryszka rzadko kiedy czerpie przyjemnośc z pouczania... ale taki już ciężki los moderatorki, że czasem trzeba wyjaśnić, pouczyć i posprzątać... Taka jej praca i trzeba na to wziąć poprawkę :)
A poza tym faktycznie zapytałeś się dziewczyn na forum o co im chodzi, więc Ci odpowiedziały (nie mając zresztą nic złego na myśli :) )

[ Dodano: Pon Sie 29, 2005 9:50 pm ]
gracjusz napisał/a:
Tusia ,Bajeczko powiedzcie prosze co Wam wyszło? i jaki to ma związek z Yuką?
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:54 pm   

Dzięki dziewczyny. :) Z mojej strony rozmowa z gracjuszem jest/będzie kontynuowana na priv zgodnie z Regulaminem Forum. A wszystkie inne posty nie dotyczące Yuki będą od tej pory usuwane. EOT
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:54 pm   

Dzięki Ci Kryszka. :graba: Lepiej późno niż wcale
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 2:21 pm   

Wracając do tematu YUCI . Byłam na dużej sali w ten czwartek....i jak dla nas absolutna REWELACJA !! !! Co prawda martwię się czy nie będzie za duża jak na 90-100 osób ( ale przecież na tyle maiał PIPI i było ok). Palnuje zrobić wesele na dole a góre pozosatwić pustą.... Jeszcze oczywiście nie podpisaliśmy umowy ale ta sala wygrwa jak na razie zdecydowanie przed Adriatico i Solarisem....

A tenh orgód....super!!!

Jeden mankament dostrzegam....np. w 2 osobowym pokju hotelowym dla gośći mogą sapć tylko 2 osoby. W większości sal nie zwaracją na to uwagi ile osób bedzie spało, a tu będą liczyć kasę od osoby :(
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 11:20 am   

PINIA, ja miałam wesele w YUCE
i muszę Ci powiedzieć, że my 3 razy zmienialiśmy opcję,
czy na piętrze, czy na parterze, czy połączyć poziomy, czy jeden zamknąć..
dodam że mieliśmy 91 gości + 4 osoby z zespołu
i ostatecznie zdecydowaliśmy się na górę,
jako miejsce jedzenia i tańczenia
a dół jako miejsce dla wiejskiego stołu
i do trochę luźniejszych rozmów.
jak znajdę zdjęcia, jak to było rozwiązane, to je wstawię.
Dodam tylko, ze po fakcie wiem już że była to najlepsza opcja,
jaką można było wybrać.

ps. na balustradach są lampeczki..
my tak naprawdę nigdy nie zwracaliśmy na nie uwagi
a w trakcie wesela zostały zapalone i zrobiło cudowny efekt!!
było jak w bajce!
_________________
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 1:48 pm   

Ale z góry nie ma bezpośredniego wyjścia do ogrodu .... który jest śliczny i dlatego dół byłby lepszy. Tusia_qeen A czy nie było pustao na tej sali przy takiej ilości ludzi. Przecież jak się rozejdą to będzie pustawo...


Acha i jakie miałaś menu ( za 135 czy 155 ) i czy jedzenia było dużo >
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:11 pm   

CZY JEST MO?LIWO?? ZROBIENIA W yUCE WESELA NA 120 OSÓBA Na JEDNYM POZIOMIE (NAJLEPIEJ NA PARTERZE, Z WYJ?CIEM NA OGRÓD)?
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:28 pm   

Alma jak słysze wiele rzeczy w Yuce się zmienia, ale wg mnie piętro jest przestronniejsze i ma parkiet do tańczenia, dół jak się zostawi to co jest za schodami to robi się tam taka nie za duża sala - nic atrakcyjnego :roll:

Co do ginięcia osób - ja osobiście nie lubię tłoku lubię przestrzeń jak dla mnie było w sam raz przy 90 gościach, a na poprawinach było 70 i też było git
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:32 pm   

Pytam, bo zastanawiam się, czy w ogóle jest sent tam jechać - jeśli goście mają być na różnych poziomach albo tańce na innym, jedzenie na innym - to dla mnie odpada niestety :|
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:37 pm   

Zmieścisz się na jednym poziomie ale będzie to raczej góra niż dół
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:41 pm   

Czyli bez możliwości wyjścia na zewnątrz, tak?
Czy Yuca ma jakąś stronę internetową?
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:51 pm   

Oj Almo dostajesz cały budynek i ogród do dyspozycji.
Rozkładasz sobie wszystko zgodnie z własnymi preferencjami.
Cała sala jest na jakieś 400 osób i wtedy nie ma już wyjścia trzeba dzielić gości na górę i dół ale do 150 sztuk zmieścisz stoły na górze i parkiet do tańczenia jest na górze.

Najlepiej pojedź i obejrz sobie. :mrgreen:
Stronka jest na pewno podana wśród innych w osobnym wątku, ale nie wiem czy są zdjęcia sali - ja chyba w tym wątku zamieściłam parę fotek z mojego wesela, ale z tego co słyszę wystrój wnętrza ulega zmianom.
:graba:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:55 pm   

Chyba jednak się wybiorę...

Wiesz, tych miejsc jest tyle, że staram się robić jakąś wstępną selekcję – bo gdybym chciała obejrzeć wszystko, jeździłabym chyba przez tydzień non-stop ;)

Dziękuję za odpowiedź!
_________________
chez alma |
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 7:02 pm   

dziewczyny, wejście do ogrodu jest tylko z dolnej sali
ale na pięterku jest balkonik, można wychodzić.

na dolnej sali zmiesci sie 90 osób około
ale z tańczeniem jak na moje oko moga być problemy - ciasno
i wydaje mi się, że jakoś niespecjalnie byłoby wtedy z tą pusta górą.

jeśli chodzi o górę to ja przy 90 osobach nie czułam żeby było pusto,
było akurat, żeby potańczyć bez uderzania łokciami w innych!

ja miałam menu za 135 zł, jedzenia nie było mało, nikt nie narzekał
wszystko raczej zostawało, zimnych przekasek jest aż nadto.
muszę napisać, że ja nic nie zmieniałam w menu
więc całe jedzenie było ich, ciasta itd
tort był najlepszy jaki jadłam w życiu.. przepyszny!

strona internetowa jest www.yuca.pl
ale zdjęcia są bardzo słabe
w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej.
_________________
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 3:39 pm   

Weszłam na stronkę.
Wreszcie coś nowego zrobili, ale mnie zatkało, bo zdjęcia sali są sprzed mojego wesela - poznaje po dekoracji i alkoholu na stołach, ale numer :graba:
 
 
emila 

Dołączyła: 21 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:49 pm   

dziewczyny ja też mam wesele w Yuce 16.09.05 i troche sie obawiam bo nasluchalam sie ze kiepskie jedzeni tzm. male porcje podaja cieplych posilkow i beznadziejne naglosnienie, akiedy wy macie i ktora opcje wybraliscie
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 9:04 pm   

Mnie sie nie spodobał jadłospis i dlatego sala odpadła, ale nie martw się może bedzie dobrze :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 10:19 pm   

moim gościom bardzo smakowało jedzenie!
jeśli chodzi o nagłośnienie to nie zauważyliśmy żadnych kłopotów
zespół stał u nas na górnej sali, nie na tym języku po środku..
_________________
 
 
 
Renatka 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 4:31 pm   

Ja zamówiłam wesele w YUce, ale interesuje mnie bardzo jak to jest z tym kotletem YUCA? Ile tam w końcu jest rodzajów mięs na obiad???
Aha mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie zastanawiałam się aby dokupić trochę napojów gaz i soków, czy słusznie?
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 9:05 pm   

Renatka napisał/a:
Ja zamówiłam wesele w YUce, ale interesuje mnie bardzo jak to jest z tym kotletem YUCA? Ile tam w końcu jest rodzajów mięs na obiad???
Aha mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie zastanawiałam się aby dokupić trochę napojów gaz i soków, czy słusznie?


A ile masz ich zapewnione?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Renatka 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 12:57 pm   

w menu mam napisane kotlet a'la Yuca + dodatki. ale usłyszałam gdzieś kiedyś od kogoś że to są podobno 3 rodzaje mięsa, ale już w końcu nie wiem jak to jest.
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 12:55 pm   

Renatko, to jest zestaw yuca, podawany na tacach i tam są rzeczywiście 3 rodzaje mięs
jest polędwiczka, pierś z kurczaka i chyba schabowy, tego trzeciego nie jestem pewna.
_________________
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 11:08 pm   

no tak..naczytalam sie naczytalam i zdecydowalam sie na wesele w yuce :D Mam nadzieje ze nie bede zalowac :wink:
 
 
 
emila 

Dołączyła: 21 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:17 pm   

Dziewczyny kiedy macie wesela i jak możecie to napiszcie czy na górze czy na dole i na jakie menu się zdecydowałyście. A tak na marginesie macie już orkiestrę, zdradźcie jaką?
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 10:05 pm   

Ja mam 28.10.2006. Prawdopodobnie na górze ale jesli sie okarze ze gości będzie 90 a nie tak jak zapraszamy 110 to wybierzemy dół. Menu tańsze za 135zł. Orkiestra już prawdopodobnie też wybrana chociaż mieliśmy problem z podjęciem decyzji głównie z powodu róznicy w cenie. Jakie? - to może lepiej na prv.
_________________
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 6:48 pm   

ja miałam 90 gości i robiłam wesele na górze
na parkiecie było w sam raz, nie było pusto i nie było przepychanek
_________________
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 9:02 am   

wczoraj się załamałam.

YUCA była jednym z naszych faworytów, w ścisłej czołówce.
jednak od kilku osób słyszeliśmy mieszane opinie na temat jedzenia.
a to że niecałkeim samczne... a to że za mało...

więc najlepszym rozwiązaniem było wybrać się tam na kolację i ocenić obiektywnie samemu.
jechaliśmy z ogromną nadzieją, że jednak ludzie przesadzają i okaże się że jedzienie jest smaczne, normalne, domowe...
(rozwiązałoby to nasze problemy, poniewaz lokal ten miał wiele plusów-blisko w miarę domu, nocleg dla nowożeńców gratis, przyjemny w sumie klimat).

ALE: JEDZIENIE NAPRAWD? JEST KIEPSKIE :dno:

zupy jeszcze w miarę ok, natmiast drugie danie pozostawia wiele do życzenia: kapusta zasmażana niemożliwie kwaśna - nie do zjedzenia (a ja naprawdę lubię kwaśne rzeczy); buraczki na ciepło niezłe - ale nie powalają; natomiast mięso straszne. kotlet szwajcarski udałby się lepiej każdej gospodyni; a De Volaile był na wpół surowy i wcale nie doprawiony - smakował jak trawa.

staraliśmy się byc obiektywni naprawdę, bo nawet skusilibyśmy się na ten lokal.
jadamy jednak w różnych restauracjach i nigdzie tak źle nie jedliśmy :(

S Z K O D A.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 10:04 am   

Mnie chyba instynkt ostrzegł, bo nawet nie doszło do spotkania (również z winy obsługi, która nie przejawiał specialnej ochoty do pokazania nam sali) :?

A prosto z YUCI pojechaliśmy do Boryny (nie jest daleko) i musieliśmy jechać już nigdzie więcej - sprawdź, może Wam też się spodoba?
_________________
chez alma |
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 12:32 am   ups??

nie zalamujcie mnie z tym jedzeniem..az sama pojade to sprawdzic...slyszalam ze daja malo zupy - to nawet po naczyniach widac ;) ale ze wszystko jest smaczne i pod dostatkiem! ja mam juz zarezerwowana sale na 30.09 a moja kolezanka ma tam 23.09 ..sala jest cudowna ja sie wahalam miedzy Edenem i Boryna ale jak zobaczylam Yuce to wiedzialam ze to jest to! maja kort tenisowy i basen <nie wiem czy juz go skonczyli> i te lampeczki na balustradach..super to wyglada:) Boryna tez jest sliczna ale jak tam sa 3 wesela na raz to ja dziekuje..ponoc ochroniarze pilnuja wyjsc i nie mozna nawet spokojnie sie przewietrzyc..a Yuca jest taka kameralna i to mnie wlasnie sklonilo do wybrania tej sali:) <Eden tez jest fajniutki tylko ciut za daleko..>Ps.dzieki pipi za obszerny wrecz wyczerpujacy opis :D
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 11:46 am   

Flossy nie martw się aż tak bardzo, przystawek zimnych na stołach jest mało ale pięć ciepłych posiłków to naprawdę dużo wg. mnie nie można być głodnym chyba że jest się wegetarianinem.

Co do smaku potraw ciężko dyskutować, może się kucharz zmienił albo miał zły dzień jak była tam Motylica - nie mam pojęcia. :roll:
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 10:34 pm   

SPOKO..Pojade i sprawdze sama.. ale i tak sali nie zmienie bo ta jest wdł.mnie super :) ponadto znajoma rodzicow tez tam robila wesele i rodzice byli na nim i jedli ..twierdza ze bylo dobre jedzenie :) jak zjem to sie wypowiem :D
 
 
krzyśkowa 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 12:29 pm   

krzyśkowa napisał/a:
witam serdecznie

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 12:27 pm ]
w sierpniu biorę ślub z fantastycznym facetem. wybraliśmy dużą sale Yuca

Witam bajeczka jest mi bardzo miło :mrgreen:

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 12:31 pm ]
sorrki ale jestem jeszcze zielona jak trawka za moim oknem

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 12:36 pm ]
duza sale mam zamowina na sierpien ale mam znajoma,ktora pracowala z wlascicielem i mowila mi ze gotujatam super

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 12:41 pm ]
mam pytanie do tusia_queen na dole ustawiono stoły, bo ja tez zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem

ale moja przyszla tesciowa kreci nosem bo uwaza ze jak ludzie sobie popija to spadna ze schodow :lol:
_________________
Krzyśkowa
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Czw Maj 11, 2006 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 1:08 pm   

Krzyśkowa przeczytaj maila którego ci wysłałam co należy robić i prywatna wiadomość którą możesz odczytac u góry i mam prośbe u góry każdego swojego posta masz taki przycisk jak edytuj jak chcesz coś dopisac albo usunać w tym samym poście to możesz używać tego przycisku
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 8:37 pm   

Ja tam dziś byłam sala faktycznie bardzo wsytawna i ten ogród. Ja tez zauważyłam, że jedzenia nie jest tak dużo na półmiskach więcej miejsca zajmują dekoracje niż samo jedzenie. POza tym jedzenie jest bardzo wyrafinowane, nie widziałam, żadnych wędlin. Byłam też zdumiona, że na zupę są tylko małe gropeczki i troszke w nim makaronu. Ale i tak pewnie jedzenie by zostało. Decyzji jeszcze nie podjeliśmy, ale Yucę też rozważamy.
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 11:05 pm   

mi sié w Yuce wsytroj nie podoba... wesele mi sie z czyms wesolym kojarzy a tam wedlug mnie mozna sie doszukac wszystkiego ale nie "wesolosci"... ale slyszalam pochlebne opinie :)
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 7:01 pm   

Byłam na weselu w lipcu w małej sali - wada nr 1 brak klimatyzacji tzn na sali do tańca jest jakiś twór który niby jest klimą ale nie spełnił swojego zadania.
Jedzenie no cóż jak dla mnie dno - nie jestem wybredna ale niby trzy rodzaje mięsa na pierwszy obiad ale takie cieniutkie jak szynka na kanapkę ;) za to ziemnikaów nie żałowali.
Stoły pięknie udekorowane ale nic konkretnego do jedzenia nie było - nie wiem jakie menu zamówili młodzi. Było moje drugie wesele w tym miejscu - pierwszy raz byłam dwa lata temu u kuzyna też nie było co jeść i nic na lepsze się nie zmieniło. Dlatego jeżeli chodzi o Yuce proponuję jednak najpierw iść i coś zjeść ;)
Zresztą prawda jest taka że nikomu się nie dogodzi.
 
 
Asiula_1981 

Wiek: 42
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 1:52 pm   Wesele w Yuce

Czesc :D

Na poczatku czerwca następnego roku bierzemy ślub. Uroczystość weselną zaplanowaliśmy w Yuce - dużej sali.

Bardzo proszę Was o zamieszczanie komentarzy na jej temat. Szczególnie odnośnie organizacji wesela (najbardziej niepokoi mnie menu, który zestaw jest lepszy, czy jedzenia było dużo czy tylko akurat, jak z nagłośnieniem sali itp.)

Papatki

Asiula
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 1:54 pm   

Asiula temat o juce już istnieje 8) tu szukaj odpowiedzi na swoje pytania

http://www.forum.wesele-l...&highlight=yuca
Ostatnio zmieniony przez Kati Pią Wrz 08, 2006 1:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asiula_1981 

Wiek: 42
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 2:42 pm   jedzionko

witam!

Powiem szczerze ze czytajac wasze komentarze jestem troche zaniepokojona tym jedzieniem. Moja rodzinka lubi duzo zjesc, a tu widac ze wybierajać zestaw za 135, na ktory poczatkowo sie zdecydowalismy, moze byc za malo:( myslelismy o staropolskim stole, ale powoli odchodzimy od tego pomyslu, bo jesli impreza ma byc na góre (stoly i tance) a stol by mieli nam postawic na dole sali, to bez sensu i myslimy ze nieduzo osob z niego skorzysta - chyba ze po drodze na papierosa...

Dlatego myslimy nad zmiana zestawu na wiekszy (155 PLN) w ktorym staropolski stol jest od razu w cenie, ale jesli chodzi o ten stol z morskimi smakolykami to chyba jesli da rade wolelibysmy zamienic go na jakies zimne posilki (skoro waszym zdaniem jest tak malo wedlin itp na stolach), bo w sumie jesli bedzie cieplo w czerwcu - to kto ruszy ryby?

Ech chyba tym jedzeniem sie najmocniej stresujemy, moze dodacie jakies wasze propozycje menu (cieplych posilkow)?

Dzieki

Asiula
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 2:44 pm   

4 listopada bede na weselu w Yuce. Zdam wtedy szczegolowa relacje.
Mam nadzieje, ze nie bedzie za pozno :-)

Moi rodzice bawilis ie tam 1 lipca. Z opowiadan wynika, ze wszystko bylo w porzadku. Moj tatus nalezy do osob, ktore lubia sporo i dobrze zjesc. Nie narzekal.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adalo20 

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:24 pm   yuca wesele

Wesele w Yuce wpsominamy dobrze. Mieliśmy wesele na małej sali w hotelu. Obsługa ,doskonała, wie co do niej nalezy, na czas było wino na stole, i doniesione napoje. Jeśli chodzi o jedzenie to nie mamy zastrzeżeń, smaczne jedzenie maja, nie zabrakło go, mieliśmu jadłospis za 135 zł i jedzenia zostało jeszcze duzo na stołach, bo nie bylimsy tego w stanie przejesć.

Dziwią i martwią mnie komentarze dotyczące YUCI, ja na nia złęgo słowa nie moge [powiedziec, w recz przeciwnie chwalę ją i polecam znajomym. bo nam sie podobalo.
 
 
misia21 

Dołączyła: 20 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: łódż
  Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:44 pm   wesele

witam was weselnicy. ja mialam wesele teraz 9.09 na duzej sali, i nie moge zlego slowa powiedziec. bo nie zdaqrzylo sie nic, co by negatywnie wplynelo na opinie o yuce. Zanm ja od dawna, chodzimy z mezem tak na obiady, jedzenie smaczne maja i wystarczająco nawet jak dla mojego meza, ktory umie zjesc. Wesele bylo suepr, jedzenia duzo, mielismy jadlospis za 155 zł a w nim stol wiejski i chyba rybny. wszystko w cenie . do wyboru mielismy parter albo 1 poziom, bo jak by ktos z was nie wiedzial to ta sala na ktorej sie bawilam ma 2 poziomy i jest na 400 osob. takze nawet duze weselicha sie zmieszcza. WYSTROJ SALI, BARDZO MI SIE PODOBAŁ.

polecam wszystkim , ktorzy zamierzaja tam miec wesele, nie ma sie nad czym zastanawiac. ja zawsze polece moim znajomym YUCE, bo sama bylam zadowolona.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:33 pm   Re: yuca wesele

adalo20 napisał/a:
Dziwią i martwią mnie komentarze dotyczące YUCI

A dlaczego? Co to za różnica, jakie są komentarze, skoro Ty już wesele miałaś, jesteś z niego zadowolona i jak rozumiem, nie planujesz kolejnego w tym miejscu? :?
_________________
chez alma |
 
 
Asiula_1981 

Wiek: 42
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:07 pm   yuca

Ciesza mnie wasze wypowiedzi, bo jakos w glebi serca wierze ze sie nie zawiode:)


Asiula
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 2:08 pm   

Wczoraj mialam przyjemnosc bawic sie na weselu w Yuce :-)
Bylo naprawde bardzo fajnie.
Wszyscy goscie siedzielie na dole,i tam tez odbywaly sie tance. Na gorze nic sie nie dzialo, tylko siedzial DJ.
Muzyczka byla fajna, mozna bylo poszalec na parkiecie.
Wystroj sali bardzo ladny, tak jak lubie - dosyc minimalistycznie.
Ogolnie sale oceniam bardzo pozytywnie.

Jedzenia bylo bardzo duzo, ale niestety wedlug mnie "takie sobie". Mozna bylo spokojnie sie najesc, ale bez rewelacji. Gorace posilki podawane byly lekko chlodne, a tego nie lubie.
Byl stol wiejski i bardzo fajny i bogaty stol rybny.

Wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni, zabawa trwala do rana. Ja polecalabym te sale.
Bylo niewiele balonow, zadnych "etykiet" i innych gadzetow, tak jak lubie, ale to juz sprawa indywidualna.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl