Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"YUCA"
Autor Wiadomość
Klaudus 

Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 11:36 am   YUCA

Witam!Czy ktoś może orientuje się ile aktualnie wynoszą ceny na tej dwupiętrowej sali w YUCE(piętro-stoły, parter-parkiet do tańczenia). Na ile osób minimalnie i maksymalnie jest ta sala? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 6:05 pm   

Klaudus bylem tam na studniowce na ktorej bylo ok 300-400 osob wiec sala jest ogromna, szczerze mowiac jezeli myslicie nad weselem 120-160 osob to nowa sala w Yuce bylaby najlepsza :)
 
 
Klaudus 

Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:37 pm   YUCA

Sorc a która to jest ta nowa sala?Ona jest jednopiętrowa?Orientujesz się może ile wynoszą ceny?
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 1:19 pm   

Klaudus nie wiem jakie maja ceny , nowa sala zostala otwarta w maju ubieglego roku, w czerwcu bylem tam na weselu u znajomych, prezentowala sie na prawde swietnie, parkiet i stoly sa na tym samym poziomie, pietro wyzej jest kilka pokoi.

Ta sala znajduje sie za ta dwupoziomowa, oddzielone sa od siebie calkiem ladnym ogrodem.
 
 
Asiaelka 


Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 12:42 am   

Hej, dla zainteresowanych - ceny w sali Bankietowej i Pałacowej są takie same. W zależności od wybranego menu - 150 lub 170zł/os. Poprawiny 70zł/os.
 
 
VINTOYRA 

Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 7:36 pm   

a czy to prawda, że jak się ma wesele w Yuce to dostaje się dodatkowo jakąs wycieczkę od właściciela ?

aha wiem ze w Bankietowej minimum to 90 osób tzn mozna mniej ale za minimum 90 musiz zapłącic


nie wiem jak w Pałacowej.


I jeszcze jedno pytanie. Jeżeli w lato w tych dwóch salach odbywaja sie jednocześie wesela - a wiadomo że sale oddzielone sa od siebie ogrodem to czy jedno wesele nie zagłuza drugiego ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez VINTOYRA Wto Lut 17, 2009 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maruda81 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 1:04 pm   jedzenie YUCA

Hej, które menu w Yuce polecacie?
czy uważacie,że to za 150 zł obejmuje mało jedzenia na stołach? będę wdzięczna za opnie.
 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 4:13 pm   

My mamy to za 170 bo wydaje nam się że jest dużo ciekawsze.


Ja natomiast mam z YUCĄ inny dylemat, a mianowicie stoły- lepiej okrągłe czy jeden tradycyjny długi? Okrągłe pięknie wyglądają ale przy tym tradycyjnym jest chyba lepsza zabawa...Nie wiem którą opcję wybrać, bo widziałam tylko oddzielne stoliki wiec proszę o radę. I z góry dziękuję
 
 
 
Asiaelka 


Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Mar 01, 2009 6:58 pm   

Osobiście jestem za tradycyjnym długim stołem, który ułatwia integrację :mrgreen:
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:24 pm   

A ja za okrągłymi :) Byłam na kilku weselach przy okrągłych stołach i uważam, ze zdają egzamin. Są 10 osobowe każdy sie widzi i swobodnie może rozmawiać. nie trzeba się przesuwać odwracac. Swobodnei mozna wstac i odejsc od stolu...
kejtlin napisał/a:
Okrągłe pięknie wyglądają ale przy tym tradycyjnym jest chyba lepsza zabawa

Co znaczy lepsza zabawa? Dla mnie zabawa jest taka sama niezależnie gdzie siedzę :) To goście tworzą nastrój i jak sa pozytywnie nastawieni to będzie udane wesele. :)

Jedyny problem to to, że wiele osób nei jest jeszcze przygotowana na takie stoły "emocjonalnie" :D i cóż można się spotkać z krytyką... Aaaale pocieszające jest to,że jak nie stoły to na pewno coś innego będzie ble :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 10:55 am   

O okrągłych stołach jest oddzielny wątek i tam znajdziecie dużo opinii: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1416
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 2:49 pm   

Przepraszamy Kryszka za OT :oops: Już nie będziemy :)
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 1:11 am   

Maruda81 wracając do Twojego pytanka :) Menu za 170zł wygląda ciekawiej między innymi dzięki temu ze jest tam stół wiejski i rybny. Co do ilości dań mięsnych i innych ciepłych przypadających na osobę to ich liczba powinna być porównywalna. Właściciel wspominał również ze możliwe są również zmiany w proponowanym menu. Można wziąć menu za 150 i "dokupić" któryś ze stołów. Ja jednak osobiście wybrałabym to za 170 bo zakąski zimne wydają się bardziej różnorodne i nie takie "sztampowe". Co do ilości serwowanych dań zimnych: gdy byłam oglądać salę to przygotowywano wówczas stoły na studniówkę. Ilość tych zakąsek nie była powalająca( ale być może wszystkich jeszcze nie wyłożono). Te które stały były ładnie udekorowane i stały w takich odległościach, zeby każdy mógł swobodnie do nich sięgnąć (zestaw zakąsek powtarzał się co około 6-8 osób). Minusem było to że miseczki do rosołu były bulionówkami a nie zwykłymi talerzami. Ale moze menu studniówkowe różni się od weselnego.
_________________

 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 8:18 am   

Ja również uważam że menu za 170zl jest lepsze, bardziej różnorodne. Dla mnie problem to tylko stoły. Baaaaaaardzo chciałabym te okrągłe ale z kolei boję sie braku integracji gości:/ No i co tu robić!
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 6:54 pm   

Faktycznie menu za 170 zł prezentuje się naprawdę dobrze.

Jest 5 gorących posiłków z czego pierwszy dwudaniowy.

Z przystawek proponują:
-półmisek Szefa: rolada z kurczaka z jajkiem, schab z kiełbasą, schab z morelą, szynka pieczona, rolada z boczku, salami
-rolada z kaczki z bakaliami
- rolada a'la Yuca
-deska serów
- sałatka z kurczaka wędzonego w babeczkach
- pieczeń z dzika w żurawinach
- roladka z szynki ze szparagą
- udko po królewsku
- sałatka grecka
- rolada po staropolsku z kapustą
- kurczak faszerowany
- ogórek, pomidor, papryka, chrzan

Do tego jest stół wiejski :szynka z kościa w całości, kiełbasa wiejska, kaszanka, smalec, pasztetowa, salceson, ser biały wiejski, ogórki kiszone, grzybki marynowane, chleb wiejski

Do tego stół rybny:szczupak w galarecie w całości, sandacz w 3 smakach , pstrąg faszerowany, łosoś, węgorz, sałatka frutti di mare, sałątka z tuńczyka w babeczkach, śledziki w 3 smakach

Do tego stół słodki: kilka rodzajów ciast, cukierki i owoce :)
Wydaje mi się, ze menu warte swojej ceny :smile:
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 11:48 am   

a ja polaczylam menu wzielam za 150zl. odjelam i dodalam rzeczy z z menu za 170zl.
_________________

 
 
 
marthel 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 4:11 pm   

Mam wesele w październiku 2010 (niestety wcześniej nie było terminów:/) Po podpisaniu umowy zostaliśmy poinformowani że za okrągłe stoliki i pokrowce na krzesła trzeba zapłacić dodatkowo po 5zł od osoby (czyli 10zł razem) Czy to prawda? Trochę nas to zdenerwowało, bo od początku chcieliśmy wybrać tą opcję, a nikt nam nie wspomniał o dodatkowej opłacie. Przy weselu na 140osób 10zł dodatkowo od każdego to 1400zł więc to dość ogromna kwota jak na to żeby to przeoczyć... czy ktoś robił wesele przy okrągłych stolikach z pokrowcami i czy rzeczywiście było to dodatkowo płatne?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 6:38 pm   

Hm o pokrowcach słyszałam. Podejrzewam, że większość sal pobiera opłaty za pokrowce bo trzeba je uprać. Ale o okrągłych stolikach nie. Sama jestem ciekawa. Wiem, że w Borynie się płaci 10 zł za stolik okrągły Ja nie dostałam, żadnej informacji na ten temat jak podpisywałam umowę (no poza pokrowcami)
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 7:28 pm   

Tak, tak. Są okrągłe stoły i plus do tego pokrowce to koszt 10 zł od osoby. Też zastanawiam się nad taką opcją, ale zobaczymy. A propos menu, ponieważ w jadłospisach chciałam trochę pozmieniać, dowiedziałam się, że można na podstawie tych, ułożyć swój i oni wtedy to menu wyceniają. Tylko ciekawe na ile hehe..
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 9:05 pm   

nie!!!!!!!
wybierasz sobie czy chcesz okragle czy normalne jesli wybierasz taka opcje to dopiero placisz ale slyszalam ze duzo ludzi narzeka na okragle stoly
i to nie prawda ze nie ma terminow;/
ja bylam 2razy dzwonilam i caly wrzesien na 2010 jest wolny
 
 
 
marthel 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 11:38 am   

Serio? Ale mi pokazywali że już wszędzie są zaliczki wpłacone na wcześniejsze terminy. Ja chciałam we wrześniu na sali pałacowej, ale powiedzieli mi że mogę zapomnieć. Z tymi pokrowcami to jeszcze rozumiem że trzeba za nie zapłacić (bo pranie itp) ale z jakiej racji płacić za okrągłe stoliki? Może dlatego, że wtedy nie da się tak oszukać na jedzeniu? (bo podobno to się zdarza że kładą mniej niż powinni) W przyszłym tygodniu umówiłam się na spotkanie z właścicielem żeby wyjaśnić pewne kwestie, np tego dlaczego o pewnych sprawach informują dopiero po podpisaniu umowy... mam nadzieje ze to jakiś normalny człowiek bo inaczej to będzie piekło....
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 6:02 pm   

tsn o czym mowisz "np tego dlaczego o pewnych sprawach informują dopiero po podpisaniu umowy... mam nadzieje ze to jakiś normalny człowiek bo inaczej to będzie piekło...."

mozesz wiecej napisac o co chodzi??

hmmm a moze duza sala jest zajeta?? bo ja mam w tej mniejszej bo mam wesele na 70osob a z 2str. pokazywali tez nam duza itd. juz sama nie wiem ja jade do nich w sobote
_________________

 
 
 
marthel 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 1:11 pm   

Uważam ,że o dodatkowych opłatach za pokrowce i okrągłe stoliki należy informować zainteresowanych wcześniej , a nie dopiero po podpisaniu umowy i wpłacaniu zaliczki. Jest to nie fair , biorąc pod uwagę fakt ,że byłam u mnich wcześniej 3 razy na rozmowie i oglądaniu obiektu. A poza tym jaka jest różnica czy postawią stolik prostokątny czy okrągły? jak i tak muszą jakiś postawić. dlatego rozumiem pobieranie opłaty za pokrowce, ale za stolik nie bardzo. Zanim zdecydowałam się na Yukę odwiedziłam sporo innych restauracji i naprawdę nigdzie nie pobierali opłaty za te rzeczy. ( może mieli już wliczone w cenę za tzw. "talerzyk" i dlatego o tym nie wspominali? nie wiem ?.)Jeśli chodzi o wolne terminy, to widziałam książkę wpłat i naprawdę od maja do września włącznie wszystkie były zajęte. pani udzielająca informacji poinformowała mnie że w2008r. wiosną zostały sprzedane wszystkie terminy na V-IX 2010rok. Dlatego musiałam wziąć październik.
Teraz z kolei przerażają mnie te komentarze na forum, na temat jedzenia w Yuce.
Czekam , aż się wypowie ktoś, kto będzie miała wesele u nich w tym roku.
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 2:45 pm   

ja bylam od razu po inf. jak tylko dostalam menu na kartkach na dole bylo dopisane co za co doplaa ze jak chce lody to tez 5zl. od osoby fontanna 500zl. itd.
co do jedzenia usiadlam na spokojnie i ulozylam menu z wlascicielem doradzil itd. wiec mam zupelnie inne odczucia;/
ja wszystko mialam czarne na bialym
 
 
 
marthel 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 4:58 pm   

Zobacz - ja też dostałam menu, ale bez żadnych dodatkowych informacji. Pewnie miałaś więcej szczęścia, albo dlatego ,że rozmawiałaś od razu z właścicielem, a ja za każdym razem z kimś innym i może stad są te niedomówienia.Wynika z tego ,że takie rozmowy z potencjalnym klientem powinien prowadzić jeden człowiek tzw. manager sali odpowiedzialny za udzielanie informacji i podpisywanie umów, a nie przypadkowy pracownik, taki który akurat jest na zmianie w restauracji. No nic. czekam na spotkanie z właścicielem i wieści na forum od nowożeńców. ;) Jestem dobrej myśli , pomimo tych niektórych dziwnych opinii :)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 9:46 pm   

dziewczynki mam pytanko czy któraś z was miała wesele na tej malej sali co tam ma byc do70osob czy jakoś tak zobaczyłam miejsce do tańca i trochę mnie to przeraziło ze jest za mało miejsca do tańczenia sala do jedzenia jest większa ta ściana z tymi nazwijmy dziurami i ta malenka sala i jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie jak ktoś miał tam wesele
 
 
 
gosharz 

Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 11:46 pm   Yuca

Oki cioteczki! Musze sie przyznac ze czytajac to forum strasznie sie balam naszego przyjecia weselnego w yuce, ktore na marginesie mialo miejsce 12 kwietnie wiec juz ponad 2tyg temu. My mielismy meniu za 170 zl + 2 prosiaczki i 2 faszerowane indyki (oczywiscie ze strachu ze w yuce tam malo jedzenia)!!! Jedzenia bylo tyle ze ledwo sie ruszlismy z przejedzenia oczywiscie jedno prosie nie tkniete i tylko jedna osoba zdolala sprobowac indyka wiec nadmiar. Z przejecia wiele nie pamietamy i czekamy na film ale wszyscy goscie byli zachwyceni (wesele na 110 osob) szczegolnie wlasnie jedzeniem i lokalna kapela Kama, ktora rewelacyjnie grala i szczerze mowiac ani razu nie zagrali do pustego parkietu. Serdenie pozdrawiam i naprawde z autopsji moge powiedziec ze sala rewelacja szczegolnie jesli chodzi o jedzonko bo to bylo nasze najwieksze zmartwienie szczegolnie jak zaczelismy czytac forum.
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 2:06 pm   

25.04 byłam na weselu w Yuce. W porównaniu z zeszłorocznym weselem, które było na tej samej sali to ostatnie wypadło fantastycznie :!: :!:
Jedzenia było dużo i bardzo smaczne ;) Stoły były ustawione tradycyjnie, dzięki czemu jedzenie nie "zginęło" na stołach- tak jak to było na stołach okrągłych.
Obsługa bardzo rezolutna ;)
I czadowy zespół- Drugi Tydzień...ale to już nie dotyczy sali. Parkiet wytrzymał wszystkie układy taneczne hehe
_________________
 
 
kolorowa 

Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 9:56 pm   śliczny letni ogród

Dwa tygodnie temu byłam w Yuce na komunii w tej największej sali, z której wychodzi się do letniego ogrodu. Ogród śliczny, ogrodzony, fajne stoliki, skalniaki, woda, mostek.. wspaniałe urozmaicenie dla gości latem.
 
 
pallina 

Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 3:53 pm   

Yuce znam od kilku lat, fakt nie byłam nigdy na weselu, ale na wielu kolacjach firmowych i jednym dużym przyjęciu. Zaś moja siostra była tam w zeszłym roku na studniówce.

Sale są całkiem ładne, ale według mnie jedzenie jest do niczego. Wszytko zależy na którego kucharza się trafi. Niestety wszystkiego trzeba tu dopilnować osobiście!

Mój znajomy miał tam wesele jakieś 3 tygodnie temu, ogólnie wszyscy zadowoleni ale jedzenie było do... za te pieniądze mogliby się trochę postarać. :-?
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 4:12 pm   

pallina napisał/a:
jedzenie jest do niczego

zgadzam się, byłam tam na studniówce no i niestety, nie dość że jedzenia było mało, to do tego de volaille był wysuszony strasznie. Jak po pierwszym gorącym posiłku nikt się nie najadł, to kiedy przyszła pora na drugi, ci co zdążyli pakowali na talerze na zapas... Być może zależało to od rodzaju menu, ale to była strasznie uboga wersja :-?
 
 
Asiaelka 


Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 8:15 pm   

Jesteśmy z mężem świeżo po weselu w Yuce i nie zgadzamy sie z negatywnymi opiniami, które zostały tu wygłoszone. Wesele udało się wyśmienicie, a goście byli zachwyceni imprezą do tego stopnia, iż niemal w komplecie stawili się na poprawinach. Polecamy :)
 
 
GosiaKZ 

Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 9:52 am   i po weselu

miesiac temu odbyło sie nasz wesele w restauracji Yuca na sali bankietowej na dole. I przyznam ze nie zgadzamy sie z opiniamina temat jedzenia. Wszystko bylo pyszne i duzo, zostalo mnostwo jedzenia ktore zabralismy na poprawiny. Obsluga rowniez bez zarzutu, to samo tyczy sie Pani Kasi z ktora wszystko zalatwia sie przed slubem, bardzo konkretna i kompetentna osoba. Stoly u nas byly ustawione tradycyjnie a menu bylo to ze stolami przasnym, rybnym i slodkim. Polecam stol rybny - cos fantastycznego, ryby zniknely w mgnieniu oka :) Takze oboje z mezem polecamy Yuce na 100%. Niestety sa tam b. długie terminy ale to moze swiadczyc tylko o popularnosci i atrakcyjnosci tej sali. W koncu jezeli byloby tam tak zle to nie robiloby sie rezerwacji na miesiace letnie z 2lenim wyprzedzeniem :)
_________________
GZ
 
 
fasolka_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:17 am   

hejka ja wczoraj oglądałam 4 sale: Zielone Zacisze, Boryne, Arkadie i Yuce...i miałam jeszcze pojechać do 2 czy 3 sal dzisiaj albo jutro ale już nie chcę, bo Yuca mnie powaliła - jest pięknie: wnętrze śliczne, ogród boski, menu bardzo ciekawe,
szkoda tylko że na przyszły rok nie ma już wolnych terminów ale to było do przewidzenia więc będę miała rezerwację na maj 2011 :) chyba że coś sie zwolni w październiku 2010 w co wątpie ale nigdy nic nie wiadomo :) w każdym razie cieszę się że tak szybko poszło mi z salą ;) tylko tak jak ktoś już wcześniej pisał ja też mam problem czy wziąć okrągłe stoły czy normalne tradycyjne, ale po prostu przejedziemy się tam z narzeczonym przed jakimś weselem i podpatrzymy i pewnie samo się wyjaśni :) bo zawsze jak sie zobaczy i ma się porównanie to jest lepiej.
teraz muszę orkiestrę wybierać dobrze że trafiłam na to forum poczytam trochę wątek o orkiestrach opinie, choć ja mam już upatrzoną jedną orkiestrę cappella się nazywa super grają jakby jakaś dziewczyna szukała orkiestry to ich polecam;)
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 1:11 pm   

Polecam salę pałacową w Yuce, to jest nowa sala, bardzo ładna z mnóstwem zieleni w pobliżu, oczkiem wodnym (płytkim na szczęscie :wink: ). Jedzenie super, kelnerzy bardzo mili i obrotni. A Pani Kasia, która zajmuje się organizacją wesela, jest bardzo sympatyczna i konkretna. Polecam serdecznie!
_________________
GosiaQ
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 9:09 pm   

Już po weselu. Mogę się z wami podzielić moją i gości opinią na temat sali.
Sala bardzo elegancka. My mieliśmy okrągłe stoliki. Dla mnie idealne. :)
Jedzenie... Ponieważ wzięłam sobie za punkt honoru że wszystkiego spróbuję tak też się stało. Zjadłam wszystkiego po łyżce/ widelcu/ pucharku... :) Mówię o gorących potrawach. Nie miałam niestety apetytu ale nie chciałam wyjść z własnego wesela nie próbując chociaż kęsa. Poza de volaiem , który wg mnie i mojego męża był za suchy wszystko wydawało się smaczne.
Goście chwalili jedzenie również przystawki, które były podane w dużych ilościach. To były przystawki przygotowane dla całego stolika a nie dla 3 osób. Kilka osób wychwalało ciasta, które Yuca zamawia od Sowy.
Jeśli chodzi o uzgodnienia... Ze wszystkim idą na rękę. Zrobią wszystko co będziecie chcieli łącznie ze zmianą menu.
Jedyny minus. Zapakowali nam mnóstwo jedzenia ale niestety tego co było na stołach... Nie dostaliśmy żadnych mięs ani tego co było na wiejskim stole :( Może warto o tym powiedzieć.
Kelnerzy fantastyczni. Uśmiechnięci, reagowali na potrzeby gości. Łącznie ze zamianą butelek wódki na bardziej zmrożone butelki :) . W piątek przed naszym weselem było inne wesele (bardzo mnie zestresowała ta informacja). Ale wszystko na nasze było perfekcyjnie przygotowane.
Ogólnie polecam salę. Jeśli marzycie o eleganckim przyjęciu ta sala jest dla was.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 2:34 pm   

my bylismy na weselu w Yuce w ta sobote i zgodze sie, ze stol z rybami jest super, nie jadlam tez do tej pory na zadnym weselu tak pysznego tortu, wiec tutaj jak najbardziej sie zgadzam, co do jedzenia, to dla mnie bylo OK, ale rzeczywiscie slychac bylo glosy, ze troche malawo i malo zroznicowane, ale przekaski smaczne, okragle stoly wygladaly bardzo ladnie ale z mojego punktu widzenia maja jeden minus - nie ma gdzie odstawic pustych mis i pater po cieplych posilkach, bo na stole nie bylo na to miejsca, lepiej by bylo gdyby przy kazdym stoliku stal kelner i podawal cieple dania a na koniec wzial te misy, bo z nimi naprawde nie bylo co robic, ale poza tym jak dla mnie OK, to, ze mozna sobie samemu zrobic w kazdej chwili kawe czy herbate tez fajne, wiec ogolnie moge Yuce jako gosc polecic
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Ania__81 

Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:23 pm   Yuca

Witam Wszystkich,
Jestem bardzo zainteresowana tą salą, ale po przeczytaniu wszystkich postów przyznam się, że mam poważne wątpliwości... Sala jest prześliczna, ogród wspaniały, generalnie pod względem wizualnym spełnia wszystkie moje warunki. Jednakże po przeczytaniu postów obawiam się o jedzenie. Może jednak coś się zmieniło na lepsze w ostatnim czasie?? Będę wdzięczna za opinie ludzi, którzy tam się w ostatnim czasie bawili na weselu.
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 10:00 am   

Ja się właśnie dowiedziałam od moich gości, że jedzenia było sporo. Po pierwsze na półmiskach leżało wiele kawałków a nie po 2-3 jak podobno w niektórych restauracjach a po drugie jeśli chodzi o porcję mięsa wiem, że niektórzy prosili o dodatkowe kawałki ( jedna osoba nawet 4 porcje zjadła :) ) i nie było z tym żadnego problemu. Fotograf powiedział nam również, że jeśli chodzi o jedzenie karmią dużo lepiej niż w Poznaniu. Są większe porcje. Aniu ja mogę polecić tą salę. Przede wszystkim jest bardzo elegancka. I naprawdę wszytsko jest na najwyższym poziomie. Jeśli by tak nie było nie mieliby zajętych wszystkich sobót w 2010 i wielu juz na 2011 rok. ( I nie tylko sobót bo oni często mają wesela w piątki).
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 11:15 am   

caixa napisał/a:
Jeśli by tak nie było nie mieliby zajętych wszystkich sobót w 2010 i wielu juz na 2011 rok. ( I nie tylko sobót bo oni często mają wesela w piątki).


Co do jedzeni to nie mam pojęcia jak to wygląda, ale jeśli chodzi o terminy to mogę potwierdzić, ze jest to oblegany lokal (tzn jeśli chodzi o te największa salę) bo dowiedziałam, się ze w przyszłym roku jedyny wolny termin to Wielkanoc...
_________________
 
 
misia111 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 10:34 am   

A ja słyszałam, że kolejna sala się buduje - czy to prawda??? :-?
 
 
deTomaz 

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 12:43 pm   

Witamy. Wesele mieliśmy 10.10.2009r. W YUCE w sali bankietowej bawiliśmy się już kiedyś ok 3 lat temu, więc nie mieliśmy problemu z podjęciem decyzji gdzie będzie Nasze Wesele. Wszystkie sprawy dotyczące tej sali należy konsultować z jedną osobą-opiekunem sali zn Wlaścicielem, ponieważ konsultacje z przypadkowo napotkaną obslugą tych kompleksów może być niewiarygodna-wlasne doświadczenie.A teraz co do tego Naszego dnia, YUCA wykazala sie 100% profesjonalizmem - pyszne jedzenie, przystawki jak i gorące posilki,goście nie wychodzili glodni,PS-polecamy stól rybny. Wiec tak w skrócie, jesteśmy ZADOWOLENI i polecamy tą sale wszystkim. Kasia & Tomek.
_________________
deTomaz
 
 
sirmike1 

Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 12:48 pm   

Witam,

My z narzeczoną zastanawiamy się nad Yucą ale nad salą restauracyjną (mamy mieć około 65 gości i tylko na tej sali jest taka mozliwość).
Trochę boimy się tego miejsca do tańczenia obok restauracji - chyba troche za cisano i niewygodnie przez kilka filarów łączących te sale).
Czy jest na forum osoba która miała na tej wlaśnie salii wesele (bądź sie na niej bawiła) i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami?
Czy jest możliwośc tanczenia też na sali restauracyjnej?
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 1:54 pm   

Wstawiam kilka zdjęć z Yuki :) Sala bankietowa - góra :)





Yuca1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 531 raz(y) 59.27 KB

Yuca.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 527 raz(y) 69.73 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Sob Lis 28, 2009 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania__81 

Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 10:23 pm   

Decyzja podjęta. Umowa podpisana:) Okazało się, że znajomi bawili się tam na weselu w zeszłym roku i im się podobało. Mam nadzieję, że u nas też będzie super:)))
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 1:45 pm   

Cd. zdjęć:









[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 1:49 pm ]
cd.









Ogród6.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 533 raz(y) 20.66 KB

Ogród5.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 508 raz(y) 23.84 KB

Ogród4.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 519 raz(y) 21.34 KB

Ogród3.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 492 raz(y) 20.59 KB

Ogród2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 472 raz(y) 19.77 KB

Ogród1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 484 raz(y) 21.59 KB

Ogród.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 479 raz(y) 17.54 KB

Yuca2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 524 raz(y) 15.43 KB

_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 2:40 pm   

sirmike1 napisał/a:
Witam,

My z narzeczoną zastanawiamy się nad Yucą ale nad salą restauracyjną (mamy mieć około 65 gości i tylko na tej sali jest taka mozliwość).
Trochę boimy się tego miejsca do tańczenia obok restauracji - chyba troche za cisano i niewygodnie przez kilka filarów łączących te sale).
Czy jest na forum osoba która miała na tej wlaśnie salii wesele (bądź sie na niej bawiła) i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami?
Czy jest możliwośc tanczenia też na sali restauracyjnej?


Ja bawiłam się tam na weselu brata ciotecznego. To byo co prawda 5 lat temu, więc nie będzę się wypowiadac na temat rzeczy, które mogły sie zmienic (jedzenie było srednie, ale bez większych zarzutów). Za to forma tej sali była bardzo faja. W sali restauracyjnej nikt nie tańczył, ale goście siedzący przy stole widzieli tańczących. Bawiliśmy się świetnie i to najlepsze wesele na jakim byłam. Cała rodzina chwaliła salę, tam jest śłicznie, mozna posiedzieć na zewnątrz, wszystkim się podobało. Dodatkowo para młoda dostała w prezencie weekend w Mikołajkach:)

Jedyny zgrzyt to kradzież złotego łańcuszka, który bratowa dostała od babci w prezencie - zostawiła na stole przy talerzuku i po sprzatnięciu 3go dania okazało się, że kelnerzy sprzątnęli coś więcej niż talerze...Ale jak mówię, to było 5 lat temu, więc obsługa na pewno jest już nieco inna. Ja wspominam wesele super.
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 12:57 pm   

Weira dzięki za zdjęcia z tej dużej sali bankietowej ....


może ktoś ma również zdjęcia z tej nowo wybudowanej sali Pałacowej???
na stronie Yuci nie ma żadnych zdjęć z tej nowej sali :zalamany:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Asiaelka 


Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 3:06 pm   

Bardzo proszę - zdjęcia z Sali Pałacowej.

_6202348.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 654 raz(y) 18.73 KB

_6202350.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 600 raz(y) 19.01 KB

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:55 am   

Asiaelka dziękuję ślicznie za zdjęcia ... są troszkę małe ale dałam rade je zobaczyć :-)



Dzisiaj zauważyłam że na stronie www Yuci zamieścili zdjęcia sali Pałacowej .... nareszcie można ją pooglądać

Galeria Sala Pałacowa
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl