Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"YUCA"
Autor Wiadomość
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 3:38 pm   

W Yuce byłam na dwóch weselach (w obu salach). Co do wystroju i jedzenia nie mogę złego słowa powiedzieć.
Ale uważajcie, jeśli macie wesele latem. Klimatyzacja jest tam kompletnie niewydolna. W jednej sali jest malutki nadmuch tylko na sam parkiet, w drugiej niby normalna, ale tez za słaba jak na tak dużą przestrzeń. Przy ostatnich 30 stopniowych upałach, wszyscy, łącznie z młodymi, lepili sie od potu. Najgorzej mieli panowie w garniturach. Mój narzeczony siedział nieszczęśliwy przez 3/4 wesela w mokrym ubraniu. Nawet ja w cieniutkiej sukience myślałam że się ugotuję. Dramat!
 
 
 
zaslubiona 

Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 1:35 pm   Popieram przedmowczynie!!!

Mialam wesele w Yuce na malej sali.
- Co do jedzenia ok (drozsze menu za 155pln chyba) pelno zostalo, uwazajcie na tort! Ja sie nie mieszalam do tortu i dostalam za swoje- byl niedobry, ciezki, za slodki, proponuje zamowic swoj!!! Na jedzenie nikt nie narzekal, tylko bylo go po prostu za duzo i za gorace na srodek lata!!! Mogliby wprowadzic jakies zmiany na letnie miesiace w menu, naprawde, wiecej owocow zimnych, cos lzejszego... Co do smaku to niewiele moge powiedziec, bo prawie nic nie zjadlam :lol: ale goscie mowili, ze dobre.
- klimatyzacja rzeczywiscie do bani, wszyscy mokrzy, czesto uciekali na zewnatrz sie ochlodzic, do tego to gorace jedzenie...
- wodka od razu sie zagrzala, mogliby co jakis czas wymieniac ta ze stolow na ta w lodowce, a nie czekac az sie cala butelka skonczy...
- dwie sale- nie przeszkadzalo to tak bardzo, choc na pewno lepiej na jednej. No i malutka ta sala do tanczenia... Oni chca tam na najmniej 50 osob robic wesela do 70!!!! Wolne zarty!!! U mnie bylo 40 (robili problemy ze niby od 50, ale w koncu sie zgodzili- jak zrezygnowalismy z ich sali sami dzwonili ze moze byc od 30 osob :D ) i jak wiekszosc byla na parkiecie to scisk byl.
- SUPRER MUZYKA - zespol (KAMA) kobitki , ktora tam pracuje. Wszyscy zachwyceni, naprawde fajnie sie bawili, bo muzyka byla baaardzo ok. Polecam wziac dodatkowo Pana z harmonijka, ktory przygrywa jak goscie siedza przy stolach (towarzyszy mu gitara z zespolu) i prowadzi wesele, gdy ludzie klapna troche. Goscie spiewali i bujali sie za stolami, dopoki nie poderwali sie do tanca i znow zabawa na 102 :lol:
- Jak dla mnie kelnerzy troche niemrawi, ale rozmawialam z goscmi i mowili ze przesadzam... :niepewny:
- Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni, bo zabawa mimo w/w byla swietna, ale jest w tym duza zasluga moich gosci- w szczegolnosci pokolenia moich rodzicow, no i zespolu, wszystkim polecam na male wesele, szczegolnie wiosna lub jesienia.
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:22 pm   

Trochę jestem zmartwiona wypowiedziami o klimatyzacji w Yuce (małej sali), gdyz mam tam wesele w sierpniu od godziny 17. Cóż, ocenię po weselu. Czy miał ktoś menu za 135zł? Goście nie wyszli głodni? Proszę o opinie osób, które miały tam wesele w 2006r.
_________________
Emilia
 
 
zaslubiona 

Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 3:13 pm   

Droga Emilio,

nie martw sie, moze nie bedzie tak goraco :) lipiec byl w zeszlym roku roku upalny, a przeciez taka pogoda nieczesto sie zdarza. Jesli bedzie choc troche chlodniej problem z klimatyzacja sam sie rozwiaze. A jesli nie- to bez przesady, na pewno bedzie swietnie, jak ludzie chca i potrafia dobrze sie bawic to nic im nie przeszkodzi.
Mysle, ze nie musisz sie obawiac o jedzenie - za 155 bylo go straaasznie duzo, takze za 135 pewnie bedzie troche za duzo, ale nie sadze, zeby bylo za malo. zreszta, moze odpisze ci ktos kto wyprobowal to menu :)
Pozdrawiam i zycze super zabawy w sierpniu!!!
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 6:18 pm   

W jakim miesiącu było Twoje wesele?
Czy Yuca pozwalała brać pozostałe jedzenie po weselu?
Jaką stawkę płaciłaś za orkiestrę i kamerzystę?
Obawiam się też ścisku na sali tanecznej. U mnie będą 54 osoby, a przy 40-stu uważasz, że było ciasno. Jestem trochę zmartwiona, ale już nic nie mogę zmienić. Co ma być to będzie.
_________________
Emilia
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 12:04 pm   yuca

Witam wszystkich serdecznie, w 2008 roku planujemy wesele na okolo 90 osob.obejrzelismy wiele sal jednak nasz wybor padl na Yuce (tak nam sie zdawalo). Bralismy pod uwage, aby czesc jadalna i taneczna byla na jednej sali, sala miala ogrod oraz goscie nie wyszli glodni. I tu pojawiaja sie schody. :zalamany:
Mojej mamy kolezanka byla w Yuce na weselu brata i powiedziala, ze sala owszem piekna i gustowna, ogrod cudny, ale jesli chodzi o jedzenie to bylo go bardzo malo i kiepkiej jakosci. Zupy byly podawane w malych kokilkach, 1 gorącego posilku nie podali, nie wspominajac juz o zimnych przystawkach, ktorych prawie nie bylo.
Nie chce sie opierac na opini jednej osoby, dlatego bardzo prosze was o pomoc jak to jest z tym jedzeniem.Zalezy mi aby moi goscie byli zadowoleni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 12:44 pm   

ir - w wątku wyżej i gdzieś jeszcze niestety padło już kilka niepochlebnych uwag odnośnie jedzenia. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 1:17 pm   yuca

Dzieki Kryszka, czytalam powyzej i ludzilam sie ze cos sie moze zmienilo, ale jak widze to tylko moje zludzenia :zalamany:
 
 
bubamara 

Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 3:32 pm   

Ja tez przez chwile bylam prawie pewna, ze moje wesele bedzie w Yuce, ale po zasiegnieciu jezyka zrezygnowalam. To prawda, ze jedzenia jest malo i jesli masz w rodzinie ludzi, ktorzy lubia zjesc to mozesz miec problem. Yuce zdecydowanie odrzucilam ogladajac plyte z wesela, ktora dostalam od zespolu muzycznego. To wesele odbywalo sie akurat tam. Bylam w prawdziwym szoku. N zblizeniach bylo widac prawie puste stoly i tylko gdzie niegdzie tace z zakaskami. Sala sliczna ale jedzenie na weselu to podstawa.
_________________
bubamara
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 11:46 pm   

No cóż ja wiem o 2 weselach w Yuce. Na jednym młodzi wzięli najdroższe menu - za 150 zł czy coś koło tego i podobno jedzenia było akurat. Druga parą wzięła menu za 130 zł bodajże i niestety narzekali, ze jedzenia było mało. Obydwie pary mówiły, że jedzenie przepyszne, ale jak za tą cenę, to było go zdecydowanie za mało...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 10:49 am   yuca

Dziekuje bardzo za wasze sugestie, jednak nie bede ryzykowac na swoich gosciach. Mysle, ze to nie moze byc nieporozumienie skoro juz kilka osob ma podobna opinie. A szkoda bo sala i otoczenie naprawde przepiekne. Yuca zostaje skreslona z mojej listy
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 8:07 pm   

Witam.
Znajomi organizowali wesele w yuce (mala sala) i co sie okazalo:
-wystroj calkiem calkiem, otoczenie tez b przyzwoite
- sala sama w sobie mala i powyzej 40 osob sie chyba nie nadaje (ale o tym juz chyba ktos wczesniej wspominal)
- co do jedzenia nie wiem jaki byl ustalony jadlospis czy drozszy czy tanszy ale... cieple posilki nie byly cieple, mieso wygladalo jak wyjete z rosolu i podsmazone na patelni, przystawki krotko mowiac nie zachecaly, wygladaly jak z ubieglego tygodnia... z napoi pod dostatkiem wystepowala woda z cytryna...

Szczerze mowiac nie polecam
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 7:25 am   

witam szczerz mówiac odradzam wam yuce moze wystroj tej duzej sali robi wrazenie to jedzenia jest bardzo malo i sredniej jakosci.Jednym słowem wydaje mi sie ze pod względem jedzenia jest to jedna z gorszych knajp ale to jest tylko moje skromne zdanie dodam tylko ze nie bywam w yuce jako gosc i patrze na to wszystko z boku i na trzezwo pozdrowionkA
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 23, 2007 7:49 pm   yuca

Wiedzialam ze moge liczyc na Was. :smile: Dalam sobie spokoj z Yuca, poniewaz slychalam juz wystarczajaco duzo zlych opinii i to z roznych zrodel. Sala jest naprawde piękna, ogrod rownież ale dobre jedzonko to podstawa. Glodny Polak to zly Polak.
Wybralismy Soloaris, zaliczka juz wplacona.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 9:36 pm   

ile płacicie za solaris? pytam z ciekawości
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 10:56 am   Solaris

Ela_i_Adam napisał/a:
ile płacicie za solaris? pytam z ciekawości



150 zl za wesele bez poprawin.W umowie jest zaznaczone ze cena moze wzrosnac o 5zl. (wesele mamy w 2008 r). W cenie jest wszystko oprocz alkoholu i stolu wiejskiego.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 11:50 am   

dziękuje tak jak myślałam to dla nas za dużo :( jak wybieraliśmy sale to miałam pretensje do mojego A. ze nie chciał tam jechać ale teraz widze że nie było po co :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 12:42 pm   

ja tez mialam mies wesele w Yuce, na malej sali, ale ze nie posiada ona klimatyzacji w czesci jadalnej to przesadzilo o tym ze juz jej nie chcemy
_________________
 
 
kierownik 

Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 5:54 pm   

Witam serdecznie osoby odwiedzające Forum Weselne.

INFORMACJE T? KIERUJ? PRZEDE WSZYSTKIM DO OSÓB, KTÓRE MIAŁY WESELE W RESTAURACJI YUCA.

KIEROWNIK RESTAURACJI PROSI O KONTAKT OSOBY, KTÓRE WYRAZIŁY NEGATYWNE OPINIE NA TEMAT ILO?CI I JAKO?CI PODAWANYCH DA? NA PRZYJ?CIACH WESELNYCH.

OPINIE TE NIE S? PRAWDZIWE, GDY? OSOBY, KTÓRE ZORGANIZOWAŁY PRZYJ?CIE W NASZEJ RESTAURACJI S? INNEGO ZDANIA I WYRA?AJ? SI? POZYTWYNIE O JAKO?CI I ILO?CI SERWOWANYCH DA? NA PRZYJ?CIACH WESELNYCH.

KONTAKT DO KIEROWNIKA
601-660-362

Z POWA?ANIEM
KIEROWNIK RESTAURACJI YUCA
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 6:04 pm   

Taaa... wszyscy lecą i się zgłaszają... :hahaha:

I proszę nie pisać dużymi literami - w necie oznacza to krzyk i jest złamaniem Regulaminu forum oraz zasad netykiety.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 5:37 pm   

kierownik napisał/a:
Witam serdecznie osoby odwiedzające Forum Weselne.

INFORMACJE T? KIERUJ? PRZEDE WSZYSTKIM DO OSÓB, KTÓRE MIAŁY WESELE W RESTAURACJI YUCA.

KIEROWNIK RESTAURACJI PROSI O KONTAKT OSOBY, KTÓRE WYRAZIŁY NEGATYWNE OPINIE NA TEMAT ILO?CI I JAKO?CI PODAWANYCH DA? NA PRZYJ?CIACH WESELNYCH.

OPINIE TE NIE S? PRAWDZIWE, GDY? OSOBY, KTÓRE ZORGANIZOWAŁY PRZYJ?CIE W NASZEJ RESTAURACJI S? INNEGO ZDANIA I WYRA?AJ? SI? POZYTWYNIE O JAKO?CI I ILO?CI SERWOWANYCH DA? NA PRZYJ?CIACH WESELNYCH.

KONTAKT DO KIEROWNIKA
601-660-362
Ogladalam kasete z wesela i widzialam te doskonale potrawy. Smiechu warte, sama salata, nie wspominajac juz o ilosci. Jestem teraz na etapie poszukiwania orkiestry i zadna, ktora tam grala nie wyrazila sie pochlebnie na temat jedzenia. Sala jest piekna nie neguje tego, ale jedzenie podobno fatalne.
Z POWA?ANIEM
KIEROWNIK RESTAURACJI YUCA


[ Dodano: Czw Mar 15, 2007 5:45 pm ]
hm, chcialam dac odp ale chyba cos mi nie wyszlo :oops:

Z opinii ktore slyszalam to jedzenia jest malo i przewaznie sama dekoracja. Tak przynajmniej twierdza orkiestry, ktore mialy zaszczyt grac w Yuce na weselach

Sadzac po kasecie ktora ogladalam stwierdzam, ze jedzenia bylo bardzo malo no i sama salata. Niestety co do smaku potraw nie moge sie wypowiedziec, gdyz tylko je widzialam

Jesli chodzi o sale to jest piekna i nie neguje tego, co prawda nie wiem jak z ta klima bo zdania tez sa podzielone
 
 
maybe 

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 9:59 am   

Witam wszystkich. W ten weekend miałem wesele w Yuce (mała sala) i... nie zgadzam się z tym co tu napisaliście. .
Jedzenie było naprawdę bardzo dobre. Poza mięsem jakie było w każdej porcji (bo chcieliśmy porcjowane posiłki) na każdym stole dostawiano dodatkowe półmiski z innym rodzajem mięsa (dla bardziej wymagających ). Nie zdarzyło się, żeby czegoś zabrakło, kelnerzy cały czas podmieniali dzbanki z sokami i napojami. Mieliśmy super wiejski stół i stół z rybami. Obsługa była bardzo miła. Ogólnie zostało nam tyle jedzenia, że musieliśmy wciskać gościom bo nam było szkoda .
Ogólnie to nie będę się bardziej rozpisywał, bo jeżeli jesteście naprawdę zainteresowani wynajęciem sali w Yuce (a nie jedynie oczernianiem) to zapraszam do właściciela, który posiada do mnie kontakt, z chęcią odpowiem na wasze pytania.
Cieszę, że nie trafiłem na to forum przed wyborem bo na pewno byście mnie zniechęcili.
_________________
MayBe
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 7:23 pm   

Z tego co opisujesz wynika, że wziąłeś menu droższe. Może negatywne opinie dotyczą menu tańszego.
_________________
Emilia
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:27 pm   

Witam W tym tygodniu mamy zdecydowac gdzie bedzie nasze wesele. Po przeczytaniu wszystkich postow dotyczacych Yucy jestem przerazona (slub w czerwcu 2008) wybralismy sobie menu za 160zl - ktore prezentuje sie calkiem niezle. Teraz jestesmy w kropce bo juz mielsmy sie zdecydowac na te restauracje a teraz z sami nie wiemy co zrobic. Pomocy!!!!
Myslelismy jeszcze o Fabrykancie ale w Yuce jest ladniejszy wysroj... :cry:
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:29 pm   

jeżeli chodzi o wystrój to mogę powiedzieć, że bardzo ładnie prezentuję się na płycie :)

a dlaczego macie wątpliwości?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:40 pm   

Sorc napisał/a:
Witam.
- sala sama w sobie mala i powyzej 40 osob sie chyba nie nadaje (ale o tym juz chyba ktos wczesniej wspominal)
- co do jedzenia nie wiem jaki byl ustalony jadlospis czy drozszy czy tanszy ale... cieple posilki nie byly cieple, mieso wygladalo jak wyjete z rosolu i podsmazone na patelni, przystawki krotko mowiac nie zachecaly, wygladaly jak z ubieglego tygodnia... z napoi pod dostatkiem wystepowala woda z cytryna...

Szczerze mowiac nie polecam


My robimy wesele na 65 osob zarowno moja rodzina jak i mojego narzeczonego lubia zjesc nie chcemy zeby byli rozczarowani. 2 lata temy bylismy na weselu u Farykanta i tam jedzenia bylo ful i zabawa ekstra tylko ze ja bym chciala miec wesele w innym miejscu( bo rodzina mojego narzeczonego wlasnie tam sie juz bawila)
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:43 pm   

myślę, że to nie ma znaczenia, że już wcześniej się tam bawili :) a jeżeli chodzi o salę Yuca to rzeczywiście nie ma co jej wybierać jeżeli jest mało jedzonka. ja osobiście tam nie byłam, więc nie wiem jak tam jest :( widziałam tylko płytkę z wesela
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:54 pm   

W Yuce podoba mi sie samo wejscie, schludne, teren jest ogrodzony, jest jasno.
U Fabrykanta natomiast nie ma takiego ladnego wejscia, sa natomiast okragle stoly i pokrycia na krzeslach. Jestem plastykiem i wyglad ma dla mnie bardzo duze znaczenie ( jedzenie takze) wszyscy sie smieja ze jeszcze nie wybudowano takiej sali jaka ja sobie wymyslilam... :lol:
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:57 pm   

a co myślisz o Borynie? mają dobre opinie, a na ich stronie są zdjęcia sali, pokoi :) cennik też jest
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:07 pm   

Nie bylismy w Borynie bo jest pod Lodzia.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:09 pm   

my też nie. widzieliśmy ich stronę. a chcecie robić w Łodzi?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Pią Kwi 13, 2007 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:13 pm   

Koniecznie musi byc w ŁLodzi. Wszyscy goscie sa z tad. A takto trzeba martwic sie jeszcze o transport
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:16 pm   

w sumie tak. nie mogę Ci doradzić, bo nasza sala też jet pod Łodzią :/ a ani Yuki ani Fabrykanta nie oglądaliśmy i nie byliśmy tam na weselu :(
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:42 pm   

Ja tyle co słyszałam że w YUCe jedzenie jest niedobre i mało. Nie byłam osobiście, kieruje się opinia znajomych :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:13 am   

A może Fantazja?? A jesli chodzi o dojazd do Boryny, to zalezy skąd się startuje ;) Bo jeśli np z Retkini, to myśle, że jest duuuzo bliżej niz do sal na Bałutach czy widzewie - mimo, że w Łodzi.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
karolajna 

Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Maj 15, 2007 7:47 pm   yuca

Do wszystkich, któryz zdecydowali się na Yucę!!
Miałam tam wesele 21.04.07 i na pewno nie zapomnę go do końca życia. Początkowo też słyszałam złe opinie o tej sali, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Jedzenia było tyle, że starczyłoby spokojnie na jeszcze jedno wesele, mówię o tańszym menu. Wszytskiego było pod dostatkiem, także naprawdę, nie martwcie się. Gdybym mogła porzeżyć ten wieczór jeszcze raz, to ponownie wybrałabym Yucę.

Z przyjemnością odpowiem na pytania.

Zmartwionym życzę udanej zabawy, na pewno będzie rewelacyjnie :) :)
_________________
karolajna
 
 
AgnieszkaP. 

Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 9:55 pm   

Witam
05.05.2007 r. miałam welse w sali bankietowej w Yuce. Po wybraniu już sali przeczytałam Wasze wpisy na forum na temat wesel w Yuce - o tym strasznym jedzeniu !! ! , itd. i zbladłam. Na szczęście wpisy okazały się nieaktualne, albo po prostu pisała je konkurencja.

Wesele było rewelacyjne - zgadzam się z przedmówczynią.

Wybraliśmy tańsze menu, a pomimo tego stoły się uginały - goście nie byli w stanie tego przejeść - niezliczona ilość przystawek, dania gorące super (pieczone ziemniaczki-mniami), ciasta bardzo dobre - a tort śmietanowy rewelacja. Na poprawinach goście (nawet mężczyżni) nie mogli się doczekać krojenia tortu, a poprawiny były grillowe. Jeżeli ktoś chce spróbować jak smakuje wzorcowy sos czosnkowy, to zapraszam do Yuci.
Za pomysł z aranżacją "stołu słodkiego", który uchronił ciasta od zapachów pieczystego i "stołu kawiarnanego" dzięki czemu setka gości nie musiała czekać na kawę, czy herbatę również należą się gratulację. Kelnerzy obsługiwali szybko i dyskretnie i chyba byli wyrozumiali wobec rozbawionych gości, ponieważ niektórzy goście przy śniadaniu dziękowali kelnerom za obsługę. Stół wiejski - niekończące się żarcie - co goście zjedli to kelnerzy uzupełniali. Nasi goście odjechali do domów obdarowani przez rodziców pętkami kiełbasy i innego jadła.
Aha i jeszcze hotel. Zdecydowana większość naszych gości była daleko spoza Łodzi. Musieliśmy więc zapewnić im nocleg. To właściwie zdecydowało, dlaczego pomimo waszych wpisów, dałam się namówić narzeczonemu na Yucę. Po jednej stronie ulicy hotel po drugiej imprezka. Ceny do negocjacji, ale bez zdzierstwa. Pokoiki bardzo przyjemne (hotel ***), apartament dla nowożeńców gratis, a rano dla gości hotelowych śniadanko w formie szwedzkiego stołu.
Nie brakowało nam niczego ani jedzenia ani picia, ani zadowolonego podniebienia, no może jedynie ciepłej nocy by skorzystać z uroków "Parku".

Pozdrawiam - szczęśliwa mężatka bo bardzo udanym weselu !
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem na maila: a.pleskowicz@gazeta.pl
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 8:10 am   

AgnieszkaP. napisał/a:
Na szczęście wpisy okazały się nieaktualne, albo po prostu pisała je konkurencja.

Albo ostatnie posty pisali sami zainteresowani. Na dwoje babka wróżyła. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 11:12 am   

Co do tego uginania się stołów, to naprawdę nie chce mi się wierzyć ;) , ale może te negatywne opinie wpłynęły na zmianę ilości jedzenia. :cool:
 
 
Goya 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 9:41 pm   yuca- taa..

wiecie co byłam w zeszłym roku ( upalne wakacje) na weselu w yuce... sala piękna- fakt. dobrze sie bawiłam bo orkiestra dobrze grała... wiec moja opinia- wesele było duże nie wiem na ile osób jest ta mniejsza sala więc zakładam ze weselicho odbywało sie na tej większej- i coż wam mogę powiedzieć-jedzenie- bywało gorzej ale nie powaliło mnie (niestety); pierwsze danie - rosół- w smaku tak jakby przepłukać gar po rosole i podać :) bez smaku. jedzenia na stole nie pamiętam( ale nie dlatego ze było go mało czy dużo- po prostu ten fakt mi umknął) , klimatyzacja- hmmm.... pewnie działała ... szkoda tylko ze tak słabo? bo wszyscy byli dosłownie zlani potem. mało tego- wodeczka ciepła, wszelkie napoje także... dostać kostkę lodu było czymś pratycznie niewykonalnym- prawie tak samo jak herbatę albo kawę... dobrze ze mają wielki- piękny ogród- chociaż tam można było trochę się ochłodzić- przy basenie stał pan który groził palcem każdemu kto chciał sie chociażby na metr zbliżyć..... obsługa starała sie panować nad chaosem ale też jaj to jakoś kiepsko wychodziło... można zwalić winę na ten zeszłoroczny upał ... chociaż swojego wesela na 1000% bym tam nie wyprawiła .
pozdrawiam
 
 
 
madzia111 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 2:25 pm   

Witam! Planuje wesele na ok 50 osób w czerwcu 2008 i w scisłej czołówce (bo obejrzeniu naprawde wielu sal) została mała sala w Yuce. Urzekł mnie ciepły nastrój i miła obsługa. Po zapoznaniu sie z opiniami na forum martwie sie jakościa i ilościa jedzenia, a także tym czy wystarczy miejsca na parkiecie (ale musze przyznać że na przykład w porównaniu z wychwalana na forum Fantazja to Yuca dysponuje większym parkietem).
Prosze o opinie osoby które bawiły sie na weselu na małej sali bądź organizaowały tam swoje przyjecie - głównie w ostatnim czasie :serce:serdecznie wszystkich pozdrawiam
 
 
krzyśkowa 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 8:15 am   

Drogie dziewczyny!
Miałam wesele w Yuce prawie rok temu. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić Wam to miejsce. Przyjęcie odbyło się na Sali bankietowej w sierpniu (było wtedy bardzo ciepło, jednakże goście bawiący się z nami nie odczuli gorąca - klimatyzacja działa!). Dodatkowym atrybutem sali jest piekny ogród z basenem, fotograf robił nam tam zdjęcia i przyznam się szczeże, iż fotki wyszły lepsze niż w Ogrodzie botanicznym.
Jedzenia było dużo, to co udało mi się skosztować było smaczne, jednakże wszystko zależy od przyzwyczajeń podniebienia. Nasi goście nie narzekali na poczęstunek.
Jak macie jakieś pytania, wątpliwości czy chcielibyście zobaczyć zdjęcia to chetnie pomogę. Pozdrawiam!
_________________
Krzyśkowa
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 9:16 pm   

Hmmm mężczyzna o stanie cywilnym: panna, który/a miał/a slub rok temu... interesting :roll:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
adampukosz 

Wiek: 38
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 9:48 pm   WOLNY TERMIN 28.072007 DU?A SALA BANKIETOWA

UWAGA !! !

Z powodu konfliktu rodzinnego wesele 28.07.2007 zostało odwołane. Także wszyscy chcący się pobrać mogą zarezerwować sobie miejsce w lipcu na dzien 28.07 .2007 DU?A SALA BANKIETYOWA (wesele od 90 os.)
Ostatnio zmieniony przez adampukosz Pon Lip 09, 2007 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 10:05 pm   

Hmm... panie adampukosz - czy jesteś przedstawicielem sali "Yuca"?

Bo niedawno pisałeś o innym wolnym terminie (przeniosłam go do tematu "Pilnie odstąpię salę" http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=3921, a teraz znowu wolny termin.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
marta1984 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 11:05 am   Prosze o zdjęcia:)

Czy mogłybyście przesłać mi zdjęcia sali?:) mam pytanie czy 90 osób na tej nowej sali sie zmiesci? czy orkiestra ma jakis podest?

[ Dodano: Nie Sie 05, 2007 12:38 pm ]
Szukam wolnego terminu w Yuce na 2008 rok! Moge sie zamienic z kims na sale Belweder. Mam tam wstępnie zarezerwowany termin.
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 9:14 am   

Mieliśmy wesele na małej sali w Yuce. Było u nas 49 osób, menu wzięliśmy tańsze. Jedzenie było dobre, ilość wystarczająca, posiłki były podawane gorące, obsługa miła. Sala taneczna w trakcie wesela (gdy nie wszyscy tańczyli) była wystarczająca, natomiast na samym początku przy pierwszym tańcu gościu ledwo co się pomieścili.
Zastrzeżenia:
1) Zamiat dwóch kelnerów powinno być trzech (dość długo trwało roznoszenie posiłków),
2) Klimatyzacja na sali tanecznej powinna być efektywniejsza (na sali jadalnej klimatyzacja jest ok),
3) Tort został wprowadzony na sale taneczną bez poinformowania młodych i gości, race zostały podpalone i nikt tego efektu nie widział, młodzi podeszli do torta po wypaleniu się rac. Nie wiemy czyja to wina- zespołu ( bo nie zaprosił gości na sale taneczną ) czy obsługi, która nie wprowadziła tortu na salę jadalną.

Wystrój sal elegancki, bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach. Pomijając wpadkę z tortem jesteśmy zadowoleni z wesela.
_________________
Emilia
 
 
Tinaa 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 11:30 pm   wesele 2009

Witam,
ogladalam sale bo chce juz jakas zarezerwowac i miec spokoj,
Wpadla miw oko sala konferencjno-bankietowa w Yuce(planuje wesele na 110osob)
Mam pytanko jak to jest wkoncu z tym jedzeniem bo jestem w kropce i jaki jest koszt na 2008 od osoby.
Wogole prosze o opinie na temat tej sali
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 5:59 pm   

mam wrażenie, że kilka ostatnich opinii, w dodatku w tym samym schemacie, czyli na koniec - "a oto moj adres mailowy, odpowiem na wszystkie pytania" to nic innego jak ... sama nie wiem jak to nazwac... (auto czy krypto-reklama)...
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Tinaa 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 10:31 pm   

A Ty cosik wiesz na temat wesela w Yuce?
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl