Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Spadkobierców
Autor Wiadomość
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
  Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 3:23 pm   Klub Spadkobierców

Szukałam, szukała ale znaleźć nie mogłam, więc pozwoliłam sobie stworzyć nowy topic :)
Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat Klubu Spadkobierców ul. Piotrkowska 77?
a konkretniej:
:arrow: czy odbywają się tam wesela?
:arrow: na ile maksymalnie osób jest ta sala?
:arrow: czy jest wystarczająco miejsca do tańca?
:arrow: jakie ceny tam obowiązują?
:arrow: i generalnie, czy macie pozytywne wrażenia?

Byłam na stronce tej sali, ale nie wiele się dowiedziałam na temat samych wesel, dlatego pytam.
Jestem fanką takiego typu miejsc (fabrykanckie klimaty), jednak na zdjęciach te sale wyglądają bardzo ponuro, dlatego bardzo liczę na wasze opinie.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:41 am   

Wesele na tej sali miały joa i Filomena. Jeśli nie odpowiedzą w tym wątku, spróbuj napisać do nich na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 9:20 pm   

Nie wiem, jak jest teraz. Jak mnie temat wesel dotyczył, to w Klubie zaoferowano nam najlepszą ofertę z możliwych na łódzkim rynku, przy założeniu, że chce się organizować wesele w restauracji (w tzw. salach weselnych też, bo kwota wyszła niewiele wyższa za osobę, niż w miejscach z dużo mniej ciekawym wystrojem i lokalizacją).

Wesele wtedy organizowano tak, że za zamknięcie lokalu dla gości z zewnątrz menedżer wymagała zapłacenia określonej kwoty (niezależna od ilości gości). W ramach tej kwoty potem ustalano menu. Maksymalnie wchodzi tam ok. 70 osób. Sale jadalne są dwie- można je połączyć przez drzwi. Sala taneczna oddzielnie - duża, goście swobodnie się mieszczą. Ciemno nie jest.

Ja bardzo polecam - miejsce z klimatem, dobrą kuchnią, pięknym wystrojem i sprawną, fachową obsługą.
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 10:12 pm   

Cześć cosola. Ja też uwielbiam takie klimaty :D
Mnie się miejsce podoba, choć nigdy nie patrzyłam na nie pod kątem wesela.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 10:13 am   

Filomena, a te oddzielne sale nie byly problemem? Bo ja sie tak wlasnie zastanawiam..

a czy mialas zespol?

Czy ktos jeszcze tam planuje wesele?

[ Dodano: Sro Lip 11, 2007 3:48 pm ]
no i sala zarezerwowana.
nastawiam sie ze bedzie dobrze :)

tu znalazlam wiecej zdjec jak ktos jest zainteresowany
http://moya.toya.net.pl/s...302&kat=spacery
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:48 pm   

Dla mnie oddzielna sala nie była problemem. Nie miałam takiego wymogu, że wszyscy muszą być na raz w jednym miejscu. Jedynym problemem był brak kilimatyzacji, a w czasie mojego wesela panował niestety straszliwy upał.

Miałam DJ-a, bo nie pasują mi do tej sali orkiestry weselne, a przynajmniej ich znakomita większość. Jakby mnie było stać na takie orkiestry, na jakie mnie stać nie było, to oczywiście zdecydowałabym się na muzykę na żywo, a tak miałam oryginały z taśmy :lol: .

Oczywiście na stołach nie stoją żadne plastikowe butle, wszelkie soki i wody są serwowane z dzbanków.

Obsługa kelnerska błyskawiczna.
 
 
pinktom 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: Czw Sie 30, 2007 6:40 pm   

Część !! !
Mam pytanko, czy ktoś może powiedzieć mi jak jest z jedzonkiem? Czy jest dobre i czy jest go wystarczająco dużo???
pozdrawiam
_________________
Planowany termin sierpień 2008 r.
 
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:52 am   KS

Nie wiem jak na weselach, ale na obiadach/kolacjach jedzenie jest bardzo dobre tam. W skali Polski jest to b. dobra jakosc;
 
 
pinktom 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 11:01 am   

Dzięki za odpowiedź ;) Jeszcze mam pytanko czy ktoś może orientuje się czy łatwo jest dogadać się z pania menager na temat menu?
_________________
Planowany termin sierpień 2008 r.
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:21 pm   

Od Ciebie zależy ile zamówisz i oczywiście przekłada się to na cenę. Ja zamówiłam wcale nie tak dużo, zwłaszcza w porównaniu z przykładowymi menu z np. Boryny, ale i tak dużo zostało, pewnie przez upał. Koleżanka zamawiała mniej więcej te same objętości, jak ja, ale wesele miała przy bardziej znośnej pogodzie i zostało jej jeszcze co nieco na przyjęcie dla przyjaciół nazajutrz. Jedzenie jest bardzo dobrze przyrządzone i podane. Natomiast jeśli ktoś oczekuje od początku przyjęcia suto zastawionego stołu, to nie tam. W Klubie podaje się każde danie oddzielnie aż do momentu, kiedy wjadą przekąski.

My ustaliliśmy na początku kwotę całościową, jaką chcemy przeznaczyć na wesele. Dostaliśmy przykładowe menu, które nas satysfakcjonowało. Dwa tygodnie przed weselem ustaliliśmy wersję ostateczną. Coś wymieniliśmy, coś dodaliśmy, coś odjęliśmy. Problemów nie było.

Z tym, że podkreślam, teraz ktoś inny odpowiada za Klub.
Ostatnio zmieniony przez Filomena Sro Wrz 19, 2007 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:45 am   

Moja psiapsiuła była tam w zeszłym roku na weselu. Wszystko pięknie wyglądało. Młodzi płacili 200 zł za osobę. Jedzenia było bardzo malutko. Wysublimowane, to fakt, ale nie każdy chciał to jeść. Na początku można było tylko jakieś mikroskopijne przekąski skubnąć. Bardzo długo czekali na coś konkretnego. Dochodziły głosy gości, że są głodni i pójdą chyba do MCDonalda. Efekt był taki że wiele osób spiło się do nieprzytomności prawie bo jak się ije a nie ma co zjeść to taki jest efekt.
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 9:36 am   

No to może i ja napisze moje spostrzeżenia.

Nasze wesele odbyło się w ostatnią sobotę właśnie w Klubie Spadkobierców.

Wnętrza są tam przepiękne. Zarówno goście, jak i my byliśmy zachwyceni, szczególnie osoby z Warszawy, które nie wiedziały o istnieniu takiej restauracji.

Stoły były przepięknie i bardzo elegancko przystrojone. Zastawa stołowa bardzo elegancka i dużo kwiatów (które zostały dostosowane do moich sugestii). Jedzenie wspaniale podane.

A teraz jedzenie - REWELACJA!!! Ilość bardzo duża, nie do przejedzenia i wszystko wyśmienite. Byłam na wielu weselach, ale tutaj zdecydowanie jedzenie jest najlepsze (i nie mówię tak tylko dla tego, że to było moje wesele, już wcześniej byłam tam na weselu i było równie dobre). I na prawdę, porcje są bardzo duże. Bardzo dużo jedzenia nie zostało zjedzone. Obsługa zapakowała nam to co pozostało w plastikowe pojemniki. I do dzisiaj mamy pełną lodówkę, pomimo tego, że codziennie przyjmujemy gości a część jedzenia wzięli nasi rodzice i świadkowe. Tort zamówiliśmy z zewnątrz, z Sowy.

Przy ustalaniu wszystkich szczegółów trzeba tylko bardzo uważnie rozmawiać z menedżerami, gdyż ci są wyjątkowo zakręceni. Także tutaj uwaga, bo mogą Cię spotkać niespodzianki. Przy tym standardzie lokalu menadżerowie powinni być bardziej uważni i dokładni.

Ale podsumowując, drobne niedociągnięcia są niczym w porównaniu z ogólnym efektem, a ten jest rewelacyjny! Restauracja nie jest tania, ale jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić, to bierzcie bez zastanowienia. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą mieć eleganckie, wyjątkowe wesele w nieco innym stylu. Ale to nie znaczy, że impreza jest spokojna. U nas grali DJ i puszczali współczesną muzykę i zabawa była wspaniała. 3/4 gości to byli młodzi ludzie (wesele na 72 osoby) i wszyscy są zachwyceni imprezą.

POLECAM!!!
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:46 am   

Ta sala bardzo mi sie podoba,jednak dla mnie wszystkie ,ktrore maja odzielne pomieszczenia np do tanczenia w moim przypadku odpadaja.
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 7:27 pm   

Jakieś 3 tygodnie temu miałam zaszczyt być tam na weselu i mogę potwierdzić- rewelacja! Może nie nadaje się na jakieś wielkie weselicho, ale na uroczysty obiad na kilkadziesiąt osób, jak najbardziej. Piękne wnętrza, w których człowiek czuje się jakby czas cofnął się do okresu Ziemi Obiecanej. Pyszne jedzenie, w szczególności rewelacyjny sos winogronowy do łososia, czy gruszki w sosie malinowo- waniliowym. Dobra obsługa kelnerska, dbająca o to, żeby nikomu nie zabrakło napitku :razz: Zadbane i nowoczesne toalety, choć trzeba do nich wspiąć się po schodach, co dla niektórych może stanowić problem. Wesele odbywało się na dwóch salach- jedna ze stołami, druga do tańczenia, gdzie był DJ. Fakt, że nie do końca widać co się dzieje na drugiej sali będąc na pierwszej, ale niespecjalnie to przeszkadzało. Kiedy człowiek chciał odsapnąć od zgiełku weselnego, zawsze można było przejść do kolejnego pomieszczenia, które kiedyś było przedpokojem i rozsiąść się na wygodnej sofie czy fotelach :) Na małe wesele czy kameralną uroczystość sala naprawdę warta polecenia!
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:11 pm   

szukając sali weselnej zawitalismy równiez do Spadkobiercow. rozbroiła nas pani, która z nami rozmawiala: wiecie państwo, ale tutaj jest drogo :o no po prostu marketing pełną pełną gębą 8)
mój mąz robił tam obiad po doktoracie, to bylo 2009 roku. nie wspomina dobrze, brakowalo np serwetek na stolach.
_________________
 
 
maria5 

Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 12:06 pm   

Witam,

Czy ktoś ostatnio zdecydował się na wesele w Klubie Spadkobierców? Mi powiedziano o stawce za osobę od 170 zł bez górnej granicy :) Planujemy wesele w lipcu na 70 osób i to podobno idealna liczba na ten lokal.
 
 
magdalena5 

Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 9:34 am   

witam,

ja zdecydowałam się na wesele w Klubie Spadkobierców, które odbędzie się 1 września 2012 r :) liczba gości ok 80 os. Piękne wnętrza... a jaki bedzie efekt to okaże się w praktyce, mam nadzije że wszystko bedzie dobrze
_________________
magdalena
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:34 am   

Cytat:

witam,

ja zdecydowałam się na wesele w Klubie Spadkobierców, które odbędzie się 1 września 2012 r :) liczba gości ok 80 os. Piękne wnętrza... a jaki bedzie efekt to okaże się w praktyce, mam nadzije że wszystko bedzie dobrze

Magdalena będę robiła tam reportaż z wesela w lipcu, więc mogę dać znac co i jak :)
Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 9:23 pm   

Czy któraś z was robiła tam ostatnio wesele i mogłaby napisać jak przedstawiają się ceny?
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2018 6:12 pm   

Cześć, organizował ktoś ostatnio wesele w Klubie Spadkobierców? Myślę poważnie o 2 restauracjach w Łodzi - o Klubie Spadkobierców właśnie lub o Gęsim Puchu. Każda opinia o 1 z tych sal mnie interesuje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl