Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 7:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 2:42 pm   Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie

:)
kochane dziewczynki postanowiłam założyć post na którym bedziemy pisały o salach które naszym zdaniem są najpiekniejsze i podbiły nasze serduszka. Co wy na to ? a więc kto zacznie? :)



Lista sal z danymi teleadresowymi znajduje się tutaj :arrow: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976



kryszka napisał/a:
Wszystkim przypominam, że zanim zada się pytanie warto skorzystać z wyszukiwarki: SZUKAJ

Również jeśli znaleźliście już jakieś informacje o sali to dopisujcie pytania czy wrażenia w danym wątku. Ułatwi to wszystkim życie i pozwoli na szybkie dotarcie do interesujących wiadomości, bo ten długaśny wątek naprawdę ciężko się czyta.

Mnóstwo sal zostało już omówionych na forum, więc nie dziwcie się, że ktoś wam nie odpowiada - po prostu ile można powtarzać to samo. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:03 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 3:05 pm   

Ja oczywiście będę zachwalać swoją FANTAZJ?. :wink: Ale Boryna też jest ok. :spoko:


Pod Pabianicami jest sala łącznie z motelem też organizują tam wesela.

Gdzieś do 60 osób, wystruj na zielono, nowocześnie...byłam tam na Walentynkach jak ktoś zainteresowany do dowiem się o nr. tel.

Fajna też była dosyć orkiestra.

A dlatego o tej sali wspominam bo może być tanio / :?: /, na Walentynki wstęp kosztował 20 zł./szt. w tym szwedzki stół i zabawa przy orkiestrze do białego rana.
A cena alkoholu jak ze sklepu.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 5:30 pm   

No to ja oddaję swój głos na Borynę, nie ma drugiej takiej cudownej sali na całym świecie, a co dopiero w Łodzi i okolicach!!!!!!!!!!! :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2004 1:13 am   

Ania napisał/a:
No to ja oddaję swój głos na Borynę, nie ma drugiej takiej cudownej sali na całym świecie, a co dopiero w Łodzi i okolicach!!!!!!!!!!! :lol:


No oczywiście ja też się przyłączam do głosu Ani. Chociaż wesel jeszcze tam nie miałyśmy, to wygląda wspaniale, tak inaczej. :lol:


Aniu, radzę sobie wydrukować te wszystkie nasze achy i ochy nad Boryną i domagać się dużej zniżki u pana za reklamę sali. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2004 11:27 am   

Boryna oczywiscie, ze tak (chociaz widzialam ja tylko na zdjeciach)

z sal ktore widzialam dotychczas najbardziej podoba mi sie Dracena (na male wesela, chodz twierdza ze pomiesci do 120 osob)
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Lut 18, 2004 3:09 pm   

Cytat:
z sal ktore widzialam dotychczas najbardziej podoba mi sie Dracena


Dracena jest 1 z 2 sal, ktore widzialam i niestety na mnie nie zrobila dobrego wrazenia, ale to przede wszystkim przez sam hotel Swiatowid. Pachnialo tam jak w starym, podupadajacym pensjonacie i to nas odstraszylo na wstepie. Natomiast wiem, ze przynajmniej gdy idzie sie tam na obiad, jedzenie jest bardzo dobre.
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2004 7:22 pm   

Sisi jak ja tam bylam to niczym takim mi nie zalatywalo!!!

Bylo calkiem prztulnie i Pan, ktory nas oprowadzal byl strasznie sympatyczny
_________________

 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 1:35 pm   

Oczywiście wszystkie wymienione tu przez was sale są ładne szczególnie Fantazja no i Boryna, A co powiecie Na EDen zreszta zobaczcie same i oceńcie(właśnie znalazłam stronę int. www.eden.civ.pl
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 8:37 pm   

juz juz ogladam ..............momencik ...........

PLUSY :

:arrow: posiada klimatyzację

:arrow: przestrzenny taras oraz rozległy teren

:arrow: podobaja mi sie dopiete obrusy!!! wyglada to bardzo elegancko (nie widac nog gosci i panstwa mlodych

:arrow: nie wiem czy dobrze widze, ale chyba jest parkiet. jesli na podlodze sa plytki - to odrazu uciekam z takiego wesela!! bylam na 2-ch weselach i nogi chcialy mi odpasc

:arrow: stoly ladnie przybrane

:arrow: ogolnie sympatyczny kolor sali - nie jest meczacy dla oczu


MINUSY :

:arrow: napewno odleglosc

:arrow: wysoka cena

nie znam szczegolow wiec innych minusow nie wypisze
_________________

 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 8:42 pm   

Dzięki Edytko za podsumowanie a więc wiecej plusów niż minusów? :D
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 11:51 pm   

agnieszka napisał/a:
Dzięki Edytko za podsumowanie a więc wiecej plusów niż minusów? :D


nie ma sprawy

nie znam tej sali, wiec napisalam to co podobalo mi sie ze strony www
_________________

 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:12 am   

filmowiec napisał/a:
a mi do tej pory najbardziej podobalo sie w SOLARISIE


W Solarisie miała Kasik, ale już z nami nie pisze. :roll:
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 11:34 pm   

filmowiec napisał/a:
chociaz sezon weselny 2004 dopeiro sie zacznie moze w tym roku odwiedze jeszcze jakies warte uwagi obiekty,chociaz ja czesto pracuje poza Łodzią


Aw Łodzi nic szczególnego nie możesz nam polecić poza Solarisem??
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 11:52 pm   

kazdy lokal jest fajny na swoj sposob
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 10:00 am   

Piszesz, że z tych co widziałeś w Łodzi....

A które widziałeś????
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 10:02 am   

i czemu akurat Solaris?
Był tam ktoś jeszcze? :roll:
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2004 10:03 am   

pipi napisał/a:
i czemu akurat Solaris?
Był tam ktoś jeszcze? :roll:


Kasik miała tam wesele, ale nie ma jej z nami....spróbuję do niej napisać.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 2:58 pm   

pare lokali sie odwiedzilo...


nie pisalem rowniez o lakach w ktorych filmowano dla mnie,czemu SOLAris ladnie zrobiona sala zarowno wewn jak i zewn,daja dobrze zjesc i duzo:) obsluga bardzo kulturalna
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 3:46 pm   

czy restauracja "Szampańska" jest na Limanowskiego???

możesz coś o niej więcej powiedzieć???
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Sob Kwi 24, 2004 7:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 4:19 pm   

tak jest na limanowskiego
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 6:49 pm   

dzięki za odpowiedź!!

teraz chyba Cię pomęczę hahaha

Marcin znasz może jakąś fajną sale niedaleko Radogoszcza (albo na Radogoszczu)????

i napisz mi jeszcze coś o Art-Deco


z góry dziękuje :D
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2004 9:19 pm   

w ARTdeco tez bylem
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 11:21 am   

Mój narzeczony jest z Radogoszcza, ja z Polesia :wink:

Co do Amadeusza, to masz rację fajny lokalik, tylko szkoda, że mają orkiestrę przypisaną
_________________

 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 11:35 am   

Marcin więc Fantazji nie znasz??

Art Deco jest na Jerzego róg Obrońców???
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 3:56 pm   

tak art deco na jerzego rog legionow:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 4:22 pm   

Co do ART DECO to jest nawet fajna sala ale w kształcie lit. "L" i nie wszyscy goście się widzą...
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 10:27 pm   

No dobrze Marcin, to teraz mam do Ciebie kolejne pytanie.

Znasz salę na ul. Sobolowej "Dworek nad wodą"????
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 9:48 pm   

tam mnie jeszce nie bylo,wiec nic nie moge powiedziec
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 9:55 pm   

wiesz co Marcin, to ja wypiszę parę sal , w Ty odpisz jeśli będziesz jakąś znał

1. "taneczna" na Płatowcowej (Nowe Złotno)
2."oberża staropolska" na Długosza
3."predator" na Brzezińskiej
4. "roxana (rajdowa)" na Paderewskiego
5. "predor" ale jeszcze nie wiem gdzie to jest
6.klub ekonomistyczny na Wólczańskiej


no jak narazie to tyle

dziewczyny jak się orientujecie , to też piszcie
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 2:43 am   

1 i 4 bylem wiecej nie przypominam sobie
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 9:14 am   

Głosuję na Borynę :) Moja sala
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 3:06 pm   

Słuchajcie, czy wiecie coś na temat Flory (ul. Szczecińska)? Mamy tam co prawda już zarezerwowaną salę, ale wciąż się zastanawiamy (chyba przeniesieniemy się do Ambasadora), ponieważ koło Flory jest cmentarz... czy ktoś tam był? I czy w ogóle powinno się urządzać wesele koło cmentarza??
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 3:09 pm   

Właśnie położenie "Flory" zdecydowało u mnie, że "odpadła w przedbiegach". Jakoś tak dziwnie robić wesele koło cmentarza... :roll: Przynajmniej my nie chcieliśmy robić.

P.S. Zapraszam Cię do działu "Powitania". :wink:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 4:33 pm   Tak właśnie myślałam...

Dzięki Asiek :) Ja chyba po prostu potrzebuję potwierdzenia swoich obaw... Stanie pewnie na Ambasadorze. I dobrze :D Co prawda lipiec, ale co do tego, to już nie jestem przesądna..
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 4:50 pm   

Nie wiem czy zdołasz jeszcze załatwić salę w Ambasadorze na lipiec. :roll:
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 5:01 pm   

Galionko lepiej nie "kracz" bądźmy dobrej myśli,
lipiec nie jest popularnym miesiącem.
Sama to odczułam.

A tak swoją drogą to ja myślałam, że załatwiam wszystko na ostatnią chwilę :wink:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 2:26 am   

"Florę" trochę znam, bo pracuje tam moja koleżanka. :D Plusem sali jest bardzo ładny ogród i możliwość wyjścia na taras, cicha okolica oraz dobra kuchnia. W ogóle cały motel jest bardzo ładny i zadbany, a właścicielka ma świetny zmysł artystyczny i robi śliczne dekoracje.
Minusem jest wielkość sali - niby na 90 osób, jest podest dla orkiestry ale bardzo wąski, no i nie ma gdzie tańczyć. Chyba że w drugiej małej sali na antresoli, ale to jest bardzo niewygodne rozwiązanie. I generalnie jest drogo.
Cmentarz nie przeszkadza bo go po prostu nie widać, pewien dyskomfort może tylko wprowadzać fakt że prawie codziennie odbywają się tam stypy. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 2:01 pm   

...jeżeli myślisz o Ambasadorze to naprawde radziłabym Ci się pośpieszyc ,ponieważ kiedy w lutym szukałam sali na czerwiec 2005 wszystko w Ambasadorze było juz zajete.Z tego co pamiętam lipiec był jeszcze wolny (ale to było dwa miesiace temu)
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:36 pm   

w ambasadorze bylem
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 1:33 pm   

No więc słuchajcie, Ambasador zamówiony na lipiec, 24 więc jestem szczęśliwa, tym bardziej że okazało się, że oni tam zamawiają ciasta i tort z mojej ulubionej (polecam!!) cukierni PTY?. Chciałam dziś załatwić kościół (św. Wojciecha), ale było zamknięte, więc znowu się odwlecze...

A poza tym - nasze wesele będzie dosyć małe - 45 osób, ale podnad połowa przyjezdna więc od początku szukaliśmy sali z hotelem. No i udało się, ze zniżką zapłacimy 120 zł za pokój 2-osobowy, oczywiście do dyspozycji gości basen, jakuzi i inne atrakcje.

Przykro mi, że musieliśmy zrezygnować z Flory, ale wszyscy nam truli o tym cmentarzu, tak że i my w końcu zaczęliśmy się wachać. Ale potwierdzam że lokal jest bardzo ładny, na małe wesela idealny i właścicielka bardzo sympatyczna. To tak na wszelki wypadek, jak by komuś ten cmentarz nie przeszkadzał.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:16 pm   

z tym basenem to niezly motyw moze sie zdarzyc ze bylo by co krecic, bo ostatnio dziewczyny tylko nozki sobie moczyly:)bo bylo cieplo,ale gdyby ktos tak wpadl albo cos:) to by byla niezla akcja
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:21 pm   

Ja tez wcześniej interesowałam się Ambasadorem - ze względu na elegancję i basen, ale przedewszystkim dlatego że również mam wesele z przyjezdnymi gośćmi. jednak u mnie będzie ponad 90 osób... Dodatkowo chciałam w czerwcu, a oni już mięli zajęty.
Boryna mi się spodobała i też miała hotel :) 90 zł za pokój dwuosobowy (może spać więcej - np. 3 a właściciel się nie wtrąca. )
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 10:27 pm   

dzięki wielkie za opinie, zastanawiam się nad tym lokalem ale mam pewien dylemat...
planujemy przyjęcie na max 60 osób, termin do ustalenia ale wstępnie czerwiec 2005
no i tu się robi problem, bo w Solaris podobno w tych obleganych terminach minimum to 70 osób... ;(
zastanawiamy się więc czy lokal wart jest tego aby się przy nim tak bardzo upierać i dopraszać brakujące osoby czy jednak lepiej odpuścić i szukać czegoś mniejszego
kłopot w tym, że w sumie żaden inny nie powalił nas na kolana
to co widzieliśmy do tej pory:

Ambasador (mała sala) - ładna ale obok będzie kolejna impreza weselna więc nie wiem jak to "w praniu" wyjdzie od strony organizacyjnej
Yuca - raczej odpada, średnio mi się podobało
Solaris - najbardziej nam się podobał
Dworek nad wodą - całkiem miłe miejsce
Soplicowo - nie widzieliśmy sali bankietowej, byliśmy tylko na dole, ale mają ładny ogródek- szkoda że przy dość hałaśliwej ulicy

to czego szukamy:
najlepiej aby lokal ten miał ogródek w którym byłyby w okresie letnim stoliki, dysponował jakimiś miejscami noclegowymi (w przystępnej cenie bo sporo rodziny jest przyjezdnej),najlepiej zamykany zupełnie teren aby nie kręciły się obce osoby, lokal chcielibyśmy mieć na wyłączność, czyli żeby w tym samym budynku nie było konkurencyjnych imprez)

znacie jeszcze jakiś inny lokal który mógłby choć częściowo spełnić nasze oczekiwania?

teraz zastanawiamy się ewentualnie nad Ambasadorem ale jakoś nie jestem przekonana do tego miejsca...

T.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 11:15 pm   

jak filmowalem w ambasadorze i obok byla konkurencyjna imprez wcale nie bylo slychac tylko jak sie wyszlo na taras i basen ale to tez tylko wtedy kiedy kapela miala przerwe
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 11:31 pm   

just Kate,
witam i od razu pytam :)
Kiedy masz ślub w 2004 czy 2005?
_________________
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 11:16 am   

Thiti - zaraz obok Solarisu na ul. Kolumny znajduje się Fantazja, która dysonuje 2 lub 3 salami, hotelem i ogrodem. Proponuję abyś sobie tam zajrzała.
A co do Solarisu - to wiesz czasami ktoś nam jeszcze odmówi z ustalonej listy gości i mimo, że planowaliśmy np. 60 ostatecznie przychodzi np. 50. To też powinnaś wziąść pod uwagę.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 6:01 pm   

Sisi - już odpowiadam...

wesele w 2004 - 24 lipiec, jak już pisałam... wiem, wiem, maaaało czasu, ale sala już zamówiona, no i dzisiaj zamówiłam już kościół (św. Wojciecha) i zdążyłam już kilka sukienek obejrzeć, videofilmowanie mamy załatwiane przez znajomego (sorki filmowiec ), zostało jeszcze parę ważnych rzeczy, ale w końcu to jeszcze prawie 4 m-ce...
więc - będzie dobrze :)
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:18 pm   

Fantazję kiedyś widzieliśmy i jakoś nie przypadła nam do gustu, może zbyt szybko ją skreśliliśmy ale pierwsze wrażenie jakoś nie było szczególnie przyjemne...
te 50 osób będzie na pewno, co do reszty to znajomi więc czas pokaże, ale masz rację...
nie było zbyt dużych prześwitów kiedy było 50 osób w Solaris? to sala na potencjalnie 100 osób (podobno)...
Filmowiec, czy uważasz że Ambasador to dobra alternatywa wobec Solaris?
boję się, żeby goście się nie rozchodzilli po terenie hotelu...
no i koleżanka wspominała, że w Ambasadorze jacyś znajomi nie byli do końca zadowoleni z jedzenia, nie wiem o co chodziło bo ona nie dopytywała tylko tak przypadkiem jakoś się zgadali
no i dlatego mam dylemat
i jeszcze jedno, jak wygląda wejście na tę mniejszą salę? to co widzieliśmy to było przejście jakimiś zawiłymi korytarzami, co mi się nie spodobało...
dzięki za uwagi, dużo wnoszą do domowych dyskusji na temat lokalu :D

T.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:42 pm   

A może zobacz Borynę, w prawdzie nie ma tam ogrodu ale może do tego czasu coś jeszcze tam zrobią noi są dwie sale, ale sa oddzielone i odpowiednio na siebie "wygłuszone". Ja bardzo goraco polecam.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:54 pm   

Aniu, Thiti planuje ślub na czerwiec przyszłego roku, więc najprawdopodoniej w Borynie mają już zajęte terminy. No i nie wiem czy nie jest to za mała sala jak na 50 osób. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl