Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 8:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 4:03 pm   

My ogladalismy:
!. Fantazja
bylismy chyba 3 razy i za kazdym razem facet mowil nam cos innego az w koncu powiedzial ze nie mozemy miec tam wesela bo nie ma dla nas odpowiedniej sali...generalnie facet bardzo niesympatyczny, stan parkietu daje duzo do zyczenia (przydalby sie maly remont), no i po srodku sa filary, ktore niestety rozdzilaja stoly z goscmi

2. Bagatela
Sala sliczna, wlascieciele bardzo mili, wszystko dokladnie opisuja, pokazuja...duzy plus z wyjatkiem tego ze Pani nam powiedziala ze an poprawiny odgrzewa to co bylo na weselu plus gotuje cos nowego :?
Gdyby nie to to wszystko przyrzadzone z gustem i klasa (dawni wlasciciele firmy cateringowej)

3. Sambria
Wlasciciele mili, ale oferuja full serwis ( sala, zespol, kamerzysta, zdjecia)...ja wole sama wybierac to co mi sie podoba...poza tym nie ma ladnego ogrodu gdzie mozna wyjsc...
Mnie sie nie podobalo ze wlscicielka ma swoja wizje wesela kazdego i tak jak ona sobie pomysli musi byc :(

4. Dom Kultury w Starowej Górze
jest to typowa sala, jak ktos ma glowe pelna pom,yslow mozna fajnie urzadzic....jedna sala do jedzenia i tanca, ale sa jeszcze schody do piwnicy...tam ja takie wielkie fotele ktore mozna wystawic na taras...przed sala olbrzymi trawnik...
Jednak my zrezygnowalismy bo zdecydowalismy sie jednak na restauracje

5. Sala Wodnik (mała)
Strasznie mala sala, ale bardzo ladna...jak my bylismy to konczyl soe remont...tak jak na duzej zielona tapeta, z delikatnym wzorkiem oraz maly ogrodek. cena bardzo przystepna
Jednak sala byla za mala na 80 osob

6. Eden w Rzgowie
Sala jest przepiekna, jednak min 100 osob a cena powala z nog...z zewnatrz wyglada jak prostokatny barak...

7.No i nasz Ambasoador
Nam sie sala podoba, ladny taras...no i duzy plus ze to blisko nas i nie trzeba szukac transportu dla gosci...
Podobno jedzenia jest bardzo duzo i dobre, do tego dostajemy pokoj dla nowozeńców...fakt ze cena rowniez nie nalezy do najnizszych
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
biesiadnik 

Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 2:50 pm   

a co powiecie na Grację
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 2:53 pm   

biesiadnik - zajrzyj Tutaj
:)
_________________

 
 
 
biesiadnik 

Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 8:52 pm   

dzieki :) przeoczyłem
 
 
lilla23 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 1:18 pm   WYBÓR SALI W ŁODZI

Zwsze myślałam,ze będę się niezwykle cieszyła wybierając sale na moje wesele jednak jest jedna wielka droga przez mękę.Nie ma sali idealnej,no ale jakiś poziom mógłby być.Nie mieszkamy w Polsce i chciałabym swoim gościom pokazać coś innego niż balony.
Dla mnie w grę wchodziły :
Malinowa w Grand Hotelu-odpadła z powodu braku parkingu
Ambasador-niby ok ,ale nie tego szukałam
Igraszka-zbyt niepewna pisałam o tym w poście o Igraszce
Dworek-za mały,tańce niżej niż wesele
Nie wiem jak jest w Starym Folwarku,ale to za daleko
W końcu wybraliśmy U Fabykanta na Placu Zwycięstwa.To jest restauracja nie sala,ma swój charakter,taki łódzki klimat,nie trzeba tam żadnej dekoracji.Widziałam jak nakrywają stoły bardzo elegancko.Nasi znajomi polecili nam tą restauracje,oni mieli tam wesele i byli zadowoleni.Jedynym mankamentem są toalety,niby ok są płytki,ale mogłoby być bardziej elegancko,ale nie ma ideału...My mamy wesele 31 maja 2008.Mam nadzieje,że będę zadowolona.
Co mnie zaskoczyło ceny są naprawdę podobne,no a poziom ,wygląd i serwowanie potraw np.w Malinowej,z pewnością jest inny niż w sali weselnej Korona,Fantazja czy innej.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 8:42 pm   

lilla23 - przeniosłam tutaj Twojego posta, ponieważ tutaj jest wątek, gdzie wyrażamy swoje opinie na temat sal weselnych.
_________________

 
 
 
lilla23 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 10:26 pm   KIM JEST BRUNI?

nie wiem czy bruni pisze jeszcze na ,ale według mnie to jest właścicielka sali Igraszka.Po pierwsze bardzo dużo o niej wie,po drugie bardzo zachwala,a po 3 i po tym do tego doszłam,ja rozmawiałam z mężem właścicielki Igraszki.Widać,że ona się salą zajmuje,bo jego można bardzo łatwo podejść,noi ten pan bardzo zachęcał mnie do poczytania pozytywnych opini na forum o ich sali,a poza tym powiedział mi,że mieli wesele w hotelu Centrum na Kilińskiego?Powiedział mi nieopatrznie pare szczegułów noi jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko się pokrywa.O ile dobrze pamiętam to Bruni też tam miała wesele.

[ Dodano: Sob Cze 02, 2007 11:12 pm ]
co do sal weselnych ,szanuje gusta innych,ale przeraża mnie fakt,że w lodzi niestety powiewa wiochą.Nie każdy chce mieć wesele z balonami,serduszkami i innymi tego typu badziewiami.Sorry,ale sale Boryna,Belweder,wszelkie sale na Widzewie,Amadeusz itp.to jakaś straszna wiocha .Królem kiczu jest Belweder-jak zobaczyłyśmy z moją mamą i teściową te niby rzeżby z balonów to płakałyśmy ze.........śmiechu.Tragedia.Najlepiej na tym tle wypada Skarabeusz sala nawet ładna,ale to serduszko świecące nad młodymi to jakiś koszmar.Moja teściowa od razu doliczyła do kosztu wynajmu sali jakieś 1000 zł na jakąś sensowną dekoracje.Bo tą obciachową byśmy oczywiście zdjeli.

Nie mieszkamy w Polsce.Na naszym weselu jak już pisałam ma być pare osób z zagranicy ,poza tym obydwoje mamy bardzo dużo przyjezdnej rodziny.Chcieliśmy im pokazać coś w miare oryginalnego,a nie odpust.Ja zostałam teraz tutaj,żeby wszystko zorganizować,ale jestem załamana.Moje wymogi:
-brak odpustu typu balony,serduszka,różowe ściany,migające światełka itd.
-brak płytek na sali do tańczenia,najlepiej parkiet ewentualnie jakaś imitacja typu panele
-w miare wykwalifikowani kelnerzy,bo kelnerka typu Pani Zosia i jej syn jak w Koronie np.mnie nie przekonuje
-ogółny charakter sali,jakiś klimat

Co wchodziło w grę i co wybrałam już wiecie (w/w)
jednak to co zobaczyłam przeszło moje poczekiwania.Myśle ,że takichosób jak ja jest trochę więcej,nie każdemu pasuje nowobogacki i niestety tandetny styl.A oto moje spostrzeżenia:
-[b]Boryna ,Belweder [/b]nie muszę się już wypowiwdać.Ale Panu z Belwedera gratuluje pomysłuy,że młodzi siedzą pos takim pięknym baldachimem-do ujrzenia na stronie internetowej.To naprawdę inwencję twórczą trzeba mieć.
-Yuka od znajomych słyszałam ,że wychodzili głodni z wesela
-Złota Kaczka brałam pod uwagę,ale 160 zł za osobę i nic nadzwyczajnego za tę cenę,poza tym mają dużo wolnych terminów np.czerwiec 2008 ,nie wiem co o tym sądzić
-Skarabeusz jak pisałam dla mnie dodatkowy koszt dekoracji,poza tym Pani powiedziała ,że nie będzie nas oszukiwać i po 22 tylko 2 osoby będą wypuszczane na zew.,mimo,że wcześniej jej mąż bardzo sympatyczny Pan mówił c
o innego.Tak więc odpada.
-Oskar to jakaś tragedia.
Odpadały również wszelkie sale z piętrem.tzn.taniec i jedzenie na innych poziomach.
Po tym co zobaczyłam,stwierdziłam,że wesele będę robić tylko w hotelu lub restauracji ,bo oni mają doświadczenie,poza tym jakiś poziom będzie zachowany.
Sorry za tak długi poost,ale byłam już bliska odwołania imprezy.

Chciałam jeszcze dodać,że byłam na weselu u koleżanki na ogródkach działkowych Kilińskiego/Dąbrowskiego.Nie urażając nikogo,powiem krótko ja i mój mąz przyszły stwierdziliśmy,że lepiej zrobić obiad w domu niż wesele na tak odpychającej sali.Cała w boazerii,krzesła rodem chyba jeszcae z lat 50 pokryte różowym śliskim materiałem,obok stołów okno do wydawania posiłków jak w barze mlecznym,noi uwaga...jedna toaleta dla Pań i jedna dla Panów.W tej damskiej popsuła si? OD POCZ?TKU SPŁUCZKA i była tam lekka powódź.Współczuje wszystkim Paniom na tym weselu,bo karmiłam wtedy piersią i musiałąm co jakiś czas pokarm odciągać więc jak weszłam do taolety na dobrt 30 min =tyle to niestety trwa,to Panie musiały do męskiego chodzic.A teraz hit....Szampana piliśmy w SZKLANKACH.Takich rodem z PRL.Pomijam kwestie jedzenia bo to zależy od kucharek,każdy ma swoje .
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 4:27 pm   Re: KIM JEST BRUNI?

lilla23 napisał/a:
nie wiem czy bruni pisze jeszcze na ,ale według mnie to jest właścicielka sali Igraszka.Po pierwsze bardzo dużo o niej wie,po drugie bardzo zachwala,a po 3 i po tym do tego doszłam,ja rozmawiałam z mężem właścicielki Igraszki.Widać,że ona się salą zajmuje,bo jego można bardzo łatwo podejść,noi ten pan bardzo zachęcał mnie do poczytania pozytywnych opini na forum o ich sali,a poza tym powiedział mi,że mieli wesele w hotelu Centrum na Kilińskiego?Powiedział mi nieopatrznie pare szczegułów noi jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko się pokrywa.O ile dobrze pamiętam to Bruni też tam miała wesele.


jesli już w ogóle z kimś mi bliskim rozmawiałaś , to z mężem , ale nie moim, tylko mojej przyjaciółki:) a nawet ona nie jest właścicielką lokalu:)

Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 6:10 pm   

czy ktoś miał wesele w sali bankietowej" ?ABICZKI"w KOnstanynowie łódzkim :?: bo blisko ,prosze o podzielenie sie wrażeniami

Moimi faworytkami sa natomiast 2 sale ,ale niestety sa w BEŁCHATOWIE :cry:
a zdjęncia na stonce:
www.dworekstaraszkola.eu


1.!!!"dworek"-175 zł z poprawinami-sa 2 sale,na 70 osób(wolne terminy) i na max.130-(zajety 2008)
2."sala weselna"-170 zł z poprawinami-wolny pażdziernik
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Nie Sie 19, 2007 6:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
emwu 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 21, 2007 8:16 am   Saxonia!!!

Witam wszystkich :)
Mam małe pytanie czy ktoś miał wesele lub był na weselu w Saxonii???
Mam strzaszny dylemat związany z tą salą. Na forum nie ma dużo o niej napisane a jest tam dogodny dla nas wolny termin i Narzeczonemu bardzo się podoba ta sala.Cena też jest przystępna ale coś mi w tej sali nie odpowiada. Nie wiem do końca co...
Jak oglądałam zdjęcia to mam wrażenie że na stołach nie ma za dużo do jedzenia a skoro na zdjęciach jest tak sobie to co bedzie w rzeczywistości... Jeszcze ta salmonella... Poradzcie mi proszę bo przyznam się szczerze ze zgłupiałam...
zastanawiamy się jeszcze nad Boryną ale trochę mnie przeraża jak to ktoś dobrze określił "market weselny" :P
Poradzcie proszę bo już sama nie wiem :zalamany:
Pozdrawiam wszystkich gorąco. Bardzo dziękuję za życzenia :)
 
 
nela@buziaczek 

Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 11:49 pm   

Hejka czy ktoś z was był na weselu w Solarisie?? Jestem troszkę załamana bo zamówioną już tę salę a nie wiem czy moi goście się tam zmieszczą. Mianowicie na weselu będzie 80 osób i wszyscy mnie zapewniają że ta sala nie będzie mała ale ja ciągle nie wyobrażam sobie tam 80 osób. Pomóżcie.. :? .
 
 
Joe_Black 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 6:21 am   

A czy ktoś mógłby cos napisać na temat "Gościnnej" na Puszkina?
 
 
 
Małgorzata 

Dołączyła: 21 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 9:22 am   

Witajcie.
W miniony weekend byłam na weselu u znajomych na nowej sali w Głownie nazywa się Korab- bardzo mi się tam podobało, jak się nie mylę dopiero zaczęli swoją działalność. Jedzonka dużo i smaczne. Napisałam o tej sali , bo nie widziałam postów na ten temat a czytam forum od dawna.Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:16 pm   

Joe_Black napisał/a:
A czy ktoś mógłby cos napisać na temat "Gościnnej" na Puszkina?

Joe_Black "Gościnna" to mała dośc ciasna restauracja na najwyżej 30 osób (chociaż mnie pani powiedziała przez telefon ze na 80 mozna zrobić wesele :evil: ), wystrój jest dośc ładny ale bardziej restauracyjny niz weselny co do jedzenia to się nie wypowiadam bo nie miałam okazji tam jeść. mnie zniechęcił sam wyglad sali, wejście do niej i położenie blisko ruchliwej ulicy ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 2:56 pm   

Emwu, sala jest ładna-tylko zastanówcie się jak tam ustawić stoliki aby było dużo miejsca do tańczenia. My byliśmy tam na weselu około 120 osobowym-stoliki stały wzdłuż sali i część taneczna była dość wąska...najbardziej kłopotliwe to było przy kółeczkach z duża ilościa osób.
A co do salmonelli... to spokojnie(łatwo mi powiedzieć)...wesele naszych przyjaciół było tydzień po tym wydarzeniu!Byliśmy na bieżąco z sanepidem i wszelkimi zmianami jakie tam wprowadzano-właściciel bardzo odpowiedzialnie podszedł to tej sprawy-zresztą minęło już dużo czasu i myślę, że nie powtórzą już tego błędu (choć do końca to nie była chyba ich wina).
 
 
emwu 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 5:20 pm   Saxonia

Dzięki za odpowiedź. Zrezygnowaliśmy jednek z tej sali. Nie ze względu na salmonelle ale przeanalizowaliśmy ofertę i stwierdziliśmy że znajdziemy lepszą. Tak naprawdę to nie przekonały mnie zdjęcia stołów. Jak dla mnie za tą cenę jest zdecydowanie za mało...
Poza tym rzeczywiście sala jest prostokątna i jeszcze te kolumny...
Więc znów wracamy do poszukiwań odpowiedniej sali.
P.S. Boryna też odpada. pojechaliśmy zobaczyć i obydwoje stwierdziliśmy że nie podoba nam się ten. Najgorsze to to ze zaraz nie będzie w ogóle terminów w 2008 roku. już w większości sal zostaje październik
 
 
Piter 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 3:57 pm   witam

Witam wszystkich forumowiczów:)

Mój ślub odbędzie się w lipcu 2008 roku i nie tak dawno szukałem sali. Chciałem w skrócie podsumować moje poszukiwania.

Zaczne od najgorszego a skończę na tym co wybraliśmy:

1) Boryna - najgorsze bo jedyne, wiejskie. Typowa balonikowa impreza i ponadto 5 imprez w jednym czasie nie oznacza niestety nic dobrego. Generalnie jednak jak ktos lubi wiejskie wesela to polecam, bo ogółnie prezentowało sie bardzo fajnie(wystrój,cena,menu).

2) Malinowa - niby elegancko i nie tak drogo, ale obsługa bardzo niemiła, brak ogrodu lub chociaż jakiegoś zamknietego terenu. Na dodatek zabawa do 4 rano i to dopiero jak bardzo zaczelismy narzekac bo chcieli do 3 :D !! !

3) Ambasador - całkiem fajnie,ale cena wysoka i na dodatek niestabilna(może wzrosnąc nawet o 30zł bez zgody klienta;/ ) a obsługa niezbyt miła.

4) Soplicowo - generalnie bardzo fajne miejsce z pieknym ogrodem i profesjonalną obsługą, niestety mała i niezbyt ładna sala do tańczenia. No i trochę drogo.

5) Savoy - również bardzo ładne miejsce i dobra obsługa( nawet nie tak drogo) niestety samo centrum przy dwóch dyskotekach i bez ogrodu.

6) Watra - super miejsce( w dużym domu z ogrodem położonym w Parku Julianowskim), niska cena miła i dobra obsługa, ale niestety tylko na max. 65 osób :( Polecam!

7) Zielińscy - tutaj byłaby rewelacja, gdyby nie sala taneczna w piwnicy, do której trzeba zejść po stromych i krętych schodach i przez co muzyki prawie nie slychac tam gdzie sie je.

8) Stary Folwark - chyba najpiękniejsze miejsce,ale strasznie drogo no i trochę daleko (40km za Łódź)

9) Madame Synowiecka - super! do tej pory nie wiem czemu sie tam nie zdecydowaliśmy. Trochę odstraszyła nas cena,ale z biegem czasu zaczynam wątpić czy jednak nie warto było dołożyć te parę złotych...

10) U Fabrykanta - to właśnie tu odbędzie się nasz ślub. Narazie mogę narzekać jedynie na wystrój z zewnątrz(budynek starej Fabryki) reszta naprawdę oki. Polecam. Aczkolwiek więcej będę wiedział po 12 lipca 08 :)

To wszystko. Jak ktoś chce wiedzieć coś więcej na temat tych sal, chętnie opowiem. Pozdrawiam i do usłyszenia.

P.S. Zauważyłem,że na liście sal nie ma Restauracji Watra... Dorzućcie ją jak możecie, bo jest warta polecenia. Podaje namiary. Łódź, Biegańskiego 47a, tel. (42) 657-57-59
 
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 6:12 pm   Palac Piorunow

Dzien dobry wszystkim,

Mysle o weselu w Palacu Piorunow - czy ktos ma jakies doswiadczenia/wspomnienia? Podzielcie sie prosze.
Rowniez interesuje mnie Chateau Malkow, ale to troche od Lodzi za daleko
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 9:36 pm   

co do Chateau Malkow to ostatnio słyszałam o nim niezbyt dobrze bo 2 znajome osoby miały tam wesele w sierpniu - tzn jest mało jedzenia i niezbyt smaczne a cena dość wygórowana no ale to rzecz gustu :roll:
_________________
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:53 pm   

Dzieki Kochecka - widze, ze ty tez z Londka! A gdzie masz swoje wesele? Szukam miejsc z klimatem ale np. u fabrukanta juz zupelnie wybookowane na nastepne lato.. buuu
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:59 pm   

nasze wesele jest w Sieradzu bo ja jestem z Sieradza a mój Luby ze Zduńskiej Woli :)

faktycznie ten zameczek w Małkowie jest piękny i nawet jest bardzo popularny wśród par międzynarodowych ale to jedzenie ponoć nie zachwyca, jest się do czego przyczepić.

A faktycznie nawet nie zauważyłam że ty też z Londynu :) coraz więcej nas tu :)
_________________
 
 
adamdial 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:23 pm   

Ja jutro mam wesele w sali w Przekorze (przy trasie na Poddębice), a dokładnie jest to Restauracja Swojska. Dopiero zaczynają swoją działalność ale plusem jest to że są dwa większe pomieszczenia - jedno gdzie sie tańczy, a drugie gdzie podają posiłki. Wadą jest to że maksymalnie można zrobić wesele do 80osób. Cena za jedną osobę to ok 85zł. Do tego oczywiście napoje i alkohol, oraz owoce i cukierki we własnym zakresie.

Po weselu opowiem jakie wrażenia.

Pozdrawiam
_________________
 
 
Ania_82_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 3:47 pm   

Witam wszystkich
Ja planuje ślub na sierpień / wrzesień i niestety coś czuje ze ze znalezieniem małej salki na ok 30 osób będzie niemały problem. Od czwartku zaczynam poszukiwania. Myślałam o Dembskich na Górniczej.


pozdrawiam
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 4:16 pm   

Cytat:
coś czuje ze ze znalezieniem małej salki na ok 30 osób będzie niemały problem


Może poszukaj jakiejś niedużej ale ładnej restauracji. Jedzenie będzie dobre i obsługa kelnerska też. Na pewno restauracja będzie miała jakąś salę do wydzielenia na 30 osób, nawet jeśli nie zamkną całego lokalu dla was.
 
 
Piter 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 2:37 pm   sala na 30 osób

Ania_82 jeśli szukasz sali na 30 osób to polecam Restauracje Watra. Bardzo miłe miejsce, kulturalna i profesjonalna obsługa, niezła cena i bardzo dobre jedzenie. Pozdrawiam.
 
 
 
Ania_82_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 12:03 am   

na pierwszy rzut idzie Fantazja i Wodnik bo najbliżej i mieliby wolne terminy we wrześniu. Zobaczymy bo troszkę mnie martwią kafelki na podłodze. :(
 
 
 
fiona 

Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 6:56 am   

Aniu,

z tego co ja sie orientowalam, bo mam slubny obiad na ok 20 osob to Lajkonik w okolicach Rzgowskiej wydziela stoliki plusem jest dosc przystepna cena, minusem to ze restauracja jest otwarta dla innych gosci
ja osobiscie robie przyjecie w restauracji Faktoria na Dowborczykow drozej niz w Lajkoniku ale restauracja jest tylko dla nas i ma strzezony parking tylko ze my nie mamy zamiaru siedziec cala noc do rana a jedynie do 24-1, chociaz mysle ze w Faktorii nie byloby problemu zeby posiedziec dluzej

pozdrawiam
 
 
Ania_82_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 7:24 pm   

Sala już wybrana. Będzie to mała sala Wodnik. Bardzo sympatyczne miejsce. :)
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:37 pm   

szczerze mówiąc żadna sale w Łodzi nie powaliła mnie na kolona,jedna miała "czegoś "za duża,druga za mało,albo cena zbyt wygórowana,lub była za daleko....... wybór padł na Victorie w Aleksandrowie ,myśle że salka jest dość sympatyczna

Aniu_82_ siostry narzeczonego miały wesele w Wodniku na Patriotycznej(większa salka) i były bardzo zadowolone
 
 
HAL 

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:21 am   

Witam serdecznie wszystkich. Może nasza opinia o sali komuś pomoże w wyborze.

Moja cudowna ?ona i ja mieliśmy wesele w Niezapominajce (na ul. Iglastej) w lipcu. Sala wg nas rewelacyjna. Jak już wspomniano na forum, jest dwupoziomowa – na dole tańce, na górze jedzenie. Nam to nie przeszkadzało, przynajmniej można było porozmawiać przy jedzeniu nie krzycząc sobie do ucha. Górna sala nie za wysoka, z klimatyzacją, która dość sprawnie radziła sobie z lipcową temperaturą. Na dole – pomieszczenie wyższe, z podłogą wyłożoną czymś na czym bardzo dobrze się tańczyło (nie kamień, ani płytki – jakiś rodzaj nie śliskiej wykładziny, co dokładnie nie wiemy, nie znamy się na tym). U nas było około 70 osób i miejsca do tańca wystarczyło, chociaż z większą ilością gości mógłby być już kłopot. Ponadto klimat tworzą specjalne światła i kula, która kręci się pod sufitem. W sali jest dość duża szatnia, gdzie można zostawić różne rzeczy (np. schować kwiaty). Toalety duże, czyste, niezbyt nowoczesne, ale to nie przeszkadza. Duże lustra. Ponadto można sobie wyjść do ogrodu i posiedzieć na ławeczkach. Obok cisza i spokój, bo Niezapominajka jest nieco z boku i nie słychać przejeżdżających Pomorską aut. Dużo miejsca dla aut gości. Wystrój elegancki, w sali górnej bardzo wygodne białe krzesła z wysokimi oparciami. Przy takiej ilości gości jak u nas miejsca spokojnie wystarczyło, a nawet było jeszcze trochę luzu. Teraz kilka słów o jedzeniu. Powiemy krótko – było pyszne. Kucharka, z którą współpracują właściciele bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Nie mamy do niczego zastrzeżeń, jeśli chodzi o jakość podanych potraw. Obsługa kelnerska sprawna. Nie sposób nie wspomnieć o właścicielach, którzy są przemili i gotowi na spełnianie życzeń klientów (nam nie podobały się na początku zasłonki w oknach w dolnej sali – zostały zmienione, ponadto konsultowano z nami takie detale wystroju jak kolor serwetek czy sposób nakrycia stołu). Z naszych rozmów ze znajomymi, którzy też są lub byli na etapie kontaktu z właścicielami różnych sal weselnych, wynika, że taka postawa nie jest standardem.

Podsumowując (od 1 do 10):
Ogólne wrażenie: 10
Wielkość sali: do 80 osób bawi się wg nas bez problemu
Wystrój: 8
Jedzenie: 10
Lokalizacja: 7 (bez samochodu trzeba zrobić mały spacer od przystanku – jakieś 10 minut)
Relacja właściciel-klient: 10

To są jedynie nasze bardzo subiektywne wrażenia, ale może komuś pomogą w dokonaniu wyboru. My jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela w Niezapominajce.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w organizacji wesela! Na szczęście mamy to już za sobą :)
 
 
teściu 

Wiek: 61
Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 10:53 pm   

dzień dobry.bardzo proszę o informacje ,o sali na Łaskowickiej2, szczególnie od osób uczestniczących w imprezach.
_________________
życzę Wam szczęścia na nowej drodze życia.
 
 
bee 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 1:00 pm   

Wczoraj byłam obejrzeć kilka sal i oto moje wrażenia...

Jako pierwszą odwiedziliśmy Fantazję - jak dla mnie nie za bardzo, sala według mnie jest mała, ciężko mi wyobrazić sobie tam wesele na więcej niż 60, może 70 osób. Stoliki poustawiane dość niefartownie, pomiędzy filarami, no i przy każdym stole miejsce dla około 10, może 16 osób - trochę mało, ale to już kwestia gustu, mnie podobają się więskze stoły. Widziałam naszykowane jedzenie - bardzo niewiele owoców na paterach, mało przystawek, mało surówek, ale może tak było zamówione, nie wiem. Plusy to ładny, duży parking i ładny przedsionek. Nawet z nikim nie rozmawialiśmy, bo kazano nam czekać, po 15 minutach wyszliśmy - rozumiem, że tewały przygotowania do imprezy, ale taka olewka?... Ogólne wrażenie - niezła sala na wesela max 60 osób, no i chyba trzeba by było dopilnować ich z tą ilością jedzenia, bo wczoraj wyglądało to żałośnie.

Później pojechaliśmy do Bagateli i tu wrażenia fantastyczne. Piękna, przestronna sala z nowoczesnym, czyściutkim zapleczem, dużym parkingiem i ogrodzonym terenem. WYstrój sali dość ciężki, purpura na ścianach, ale ogólnie naprawdę pięknie. Też akurat szykowali imprezę, więc mieliśmy okazję zobaczyć dekorację stołów - śliczne stroiki kwietne, dużo przystawek, elegancka zastawa. Minusy dla mnie to: wysoka cena (są przedziały liczby gości, wesela na 80-100 osób już kosztują 165 zł za osobę, a pani nam powiedziała, że w przyszłym roku ta cena wzrośnie prawdopodobnie jeszcze o 5 zł...), średni wybór co do jedzenia (mają gotową ofertę, spośród której można wybrać) no i brak terminów na 2008 rok... Generalnie - bardzo korzystne wrażenie, piękna sala, a jeśli ktoś nie ma specjalnych życzeń co do jedzenia, to po prostu idealne miejsce.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2007 1:55 pm ]
Jużdwa razy próbowałam napisać ciąg dalszy i dwa razy mnie wylogowało... Teraz straciłam cierpliwość i napiszę skrótowo.

Solaris - ładnie, czysto, ładne nakrycia, dużo jedzenia, ale brak terminów i mało miejsca. Myślę, że max to 50-60 osób, więcej tam nie widzę.


Wojan na MArmurowej - nowa sala, jeszcze niedokończona. Do tej pory pod tą samą nazwą na Janowskiej. Piękna, przestronna, elegancka sala, o klasycznym, skromnym wystroju - białe ściany, udrapowane zasłony, falbany na stołach i piękne żyrandole. Bez przpychu, jak w Bagateli, ale jednak pięknie i bardzo elegancko, choć jeszcze nie do końca gotowa. Jest i mniejsza sala oprócz tej typowo weselenj - właściccleka zarzekała się, że na pewno nie robi dwóch imprez jednocześnie. Menu pod klienta - mają własną ofertę, ale można mieć specjalne życzenia.

Czy ktoś był na wesleu w Woajnie na Janowskiej (bo na Marmurowqej jeszcze chyba nie robią)? Jak jest tam z jedzeniem, jego ilością i obsługą? Proszę o info!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 10:00 pm   

Wszystkim przypominam, że zanim zada się pytanie warto skorzystać z wyszukiwarki: SZUKAJ

Również jeśli znaleźliście już jakieś informacje o sali to dopisujcie pytania czy wrażenia w danym wątku. Ułatwi to wszystkim życie i pozwoli na szybkie dotarcie do interesujących wiadomości, bo ten długaśny wątek naprawdę ciężko się czyta.

Mnóstwo sal zostało już omówionych na forum, więc nie dziwcie się, że ktoś wam nie odpowiada - po prostu ile można powtarzać to samo. :roll:



A panu Piter dziękujemy już za reklamę sali.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Paź 31, 2007 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 7:48 pm   

Polecam Sale Taneczna..
Mielismy weselicho w Sali Tanecznej 27.10.2007 r i goraco polecam ta sale..naprawde bylo wszystko ok..Nie musielismy o nic sie martwic o nad wszystkim czuwal Pan Darek..Jedzonko bylo naprawde bardzo dobre i bardzo duzo go bylo-b.duzo zimnych przekasek ,owocow i napojow zabralismy ze soba po weselu do domku..jedyne do czego moglabym sie przyczepic to toalety(staroswieckie),ale nie byly znow one w najgorszym stanie,bo bylo czysciutko i schludnie..Naprawde sala godna polecenia..I jesli hodzi o koszty to takze bo my palacilismy 115zl od osoby a bylo tego naprawde duzo. i nie bylo zadnych limitow-ile chcialas ,tyle jadlas -bez ograniczen..do tego bardzo dobry tort ,rowniez w korzystnej cenie, bo za 6kg zaplacilismy 150zl:)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
bee 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 1:54 pm   

Odwiedziliśmy z narzeczonym również Igraszkę, więc śpieszę podzielić się wrażeniami. Sala jest cudowna, ogromnie mi się podobała, piękny wystrój, ładny parkiet, bardzo elegancko i przestronnie. Ale jak dla mnie dwa mankamenty: pierwszy to brama, wchodzi się tam normalnie bramą od Kilińskiego, nie jest zbyt urokliwie, mija się śmietniki i budynki pofabryczne, więc średnie otoczenie. A po drugie - osobna sala do tańca (obecnie urządzana), co samo w sobie może i nie jest złym pomysłem (mnie jednak bardziej odpowiada, gdy goście bawią się i siedzą przy stołach w jednym pomieszczeniu), ale będzie się do niej schodziło po schodach - komu by się chciało drałować w tę i z powrotem, by zatańczyć przy jednym utworze? A już dla panny młodej - z jej długą zazwyczaj suknią i obcasami - te schody na pewno nie są dobrym pomysłem...

Ja przeżyłabym ostatecznie tę bramę, ale osobna sala do tańca mnie mocno zniechęciła, natomiast mój kochany ostatecznie przeszedłby do porządku dziennego nad salą, ale otoczenie bardzo mu się nie podoba...

Konkluzja - chyba jednak pozostaniemy przy Wojanie...
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 5:39 pm   

bee napisał/a:
osobna sala do tańca mnie mocno zniechęciła


Właśnie...Ja byłam oglądać tą salę w Igrażce , i sie zastanawiam, czy ta sala do tańczenia nie jest zbyt mała? :-? Bo okazuje sie ze ta piękna ogromna sala która jest na zdjęciach na stronie, ma być tylko do jedzenia.. :-? . Był tam ktoś kiedyś na weselu i widział jak to sie sprawdza?
Ostatnio zmieniony przez Canaves Czw Lis 15, 2007 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bee 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 12:16 pm   

My w końcu zarezerwowaliśmy Wojana... Sala jest piękna, właściciele robią dobre wrażenie i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze...
 
 
Ania121181 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: retkinia
  Wysłany: Sob Lis 24, 2007 6:47 pm   dom weselny ,,pod dzikim gołębiem"

Witam czy ktoś wynajmował sale pod dzikim gołębiem na obywatelskiej. Nie mogę znaleść nic na jej temat.
_________________
Ania
 
 
 
anna27 

Dołączyła: 27 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:43 pm   

Drogie Panie,
Ciągle powtarzaja się te same nazwy sal, a co powiedzie o Koronie? a dokładniej o dużej sali?
Pomożcie, bo nigdzie nie mogę znależć opini na jej temat a muszę się szybko zdecydować!
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 9:32 pm   

anna27 napisał/a:
Drogie Panie,
Ciągle powtarzaja się te same nazwy sal, a co powiedzie o Koronie? a dokładniej o dużej sali?
Pomożcie, bo nigdzie nie mogę znależć opini na jej temat a muszę się szybko zdecydować!

Zapraszam do stosownego wątku: http://forum.wesele-lodz....ghlight=#142630
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agi2585 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Kutno
  Wysłany: Sob Sty 12, 2008 12:36 am   czekamy na zapisy :)

Ok.5 km od Kutna powstaje piękna sala weselna. Myśle że niebawem zapełni się gośćmi, bo naprawde robi wrażenie. Wkońcu będzie gdzie się bawić! W okolicy nie ma jeszcze takiej sali jak ta :) Będzie świetna na kameralne wesela, pewnie do ok. 100 os. Planujemy zaczekać aż zaczną się zapisy , bo narazie jest w trakcie budowy. Właścicielka twierdzi , że na jesieni będzie otwarcie. W takim razie zaczekamy...
 
 
 
agi2585 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 11:32 pm   sala w okolicach kutna

napewno nie mówimy o tej samej sali... ręczę w 100% :)
 
 
 
Oliwka 

Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 10:31 pm   

My będziemy mieli wesele w Dajanie na Ogrodowej płacimy 139zł od osoby.Sala bardzo ładna byliśmy tam na sylwestra było super.
_________________
 
 
żabeczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Mar 2007
Posty: 19
Skąd: Łódź/ Warszawa
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 4:50 pm   

Rubia_1 napisała
Wodnik:
-120(bez wiejskiego stołu, limit napoi 1,5l na osobe, bez pokoju dla mołodych)
-130zł (stół wiejski, mapoj bez limitu, pokój dla młodych na 1 dobę)
- 6 ciepłych posiłków
-Tort 4piętrowy
-Bez szampana na powitanie
-klimatyzacja
-wesele na co najmniej 80osób czyli jak ma się mniej to trzeba dopłacić do 80
-Sala w kolorze ciemnej zieloni ze srebrnymi wzorkami, parkiet na podłodze. Wzdłóż sali kilka słupów po obu stronach ale to raczej nie powinno przeszkadzać. Obsługa bardzo miła. Niestety nie ma wyjścia do ogrodu i okolica nie wygląda najlepiej ale na prawdę warto się zastanowić i obejrzeć. Polecam.



Co do tej sali to mam tam wesele właśnie w lipcu. Po pierwsze- płacimy 120zl za to samo co napisałaś za 130zl ( moze kwestia tego kiedy podpisywalismy umowę). Po drugie to stoły są na około parkitu i to jej urok i fajnie bo widać gości jak tańczą. Po trzecie to w wakacje okolica jest przepiękna i jest wyjście na ogród i można nawet grila zrobić jak ktoś chce na poprawinach.
_________________


Szczęśliwa żona kochanego Męża
Ostatnio zmieniony przez żabeczka Pon Sty 28, 2008 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 7:55 pm   

Witam wszystkich. Ja i mój narzeczony równiez obejrzeliśmy mnóstwo sal i w końcu zdecydowaliśmy się na Igraszkę. Jesteśmy w stanie przeżyć tę bramę w którą trzeba wjechać. Ogólnie sala bardzo nam się podoba. Piękny wystrój, taki elegancki i z klasą. A przede wszystkim o naszym wyborze zdecydowało menu weselne które nam przedstawiono. A jeśli chodzi o salę taneczną to Pani nam powiedziała,że przy ilości 80 osób (bo tyle u nas będzie) to możemy zrobić to wszystko na jednym poziomie, więc sala do jedzenia i tańca będzie wspólna.
 
 
 
Stefan 

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Czw Lut 21, 2008 6:55 pm   Sale weselne w okolicach Łodzi-Restauracje

Szukam sali dla mjej córki i znalazlem ciekawą propozycje.
W Ksawerowie trafiłem do restauracji Margo-klimat ,smak,cieplutko-rozmawiałem z właścicielem -dobrze mnie potraktował-był bardzo cierpliwy-a pytań miałem dużo.Sala bez problemu pomiesci 100 weselników.Próbowałem jedzenia -dobrze podane i bardzo smaczne.
Zaproponowano mi 5 posiłków i zakąski ,ciasta i nopoje zimne -cena do uzgodnienia-jak się zdecyduję na dodatkowe posiłki np.stół rybny lub wiejski to dostanę rabat.
Obrazy na ścianch i lustra mówię wam super.
Zarezerwowałem termin -myślę że zrobiłem dobrze dla mojej córki-efekt murowany.
 
 
kinusia1989 

Wiek: 34
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: wyszukiwarka
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 4:25 pm   

szukam sali wraz z hotelem bo mam wszstkich gosci przyjezdnych czy moze znacie taka sale ?? gdzie jest dosc duzo miejs noclegowych?? i zarazem cena tez nie wystraszy czlowieka?? myslelismy o Borynie, ale za drogo jest teraz 185 zl + poprawiny... a do tego 100 zl za osobe za pokoj.. prawie 300 zl razme;/ a ja szukam i znalesc nic nie moge na prawde ladnego
 
 
myszak111 

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: harrogate uk
  Wysłany: Nie Lut 24, 2008 10:29 am   

hej ja jestem z sieradza nie ma tam za dużego wyboru sal moje wesele będzie w restauracjii Przystań słyszałam niemiłe opinie o lokalu ale tak naprawde najbardziej mi sie podobał , miejsce jest nad rzeką, jest park , a sala wcale nie jest zła, odnowiona mi sie bardzo podoba . Czy ktoś ma może tam jakąs imprezę dzieki
_________________
mona
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 11:28 am   

myszak111 napisał/a:
hej ja jestem z sieradza nie ma tam za dużego wyboru sal moje wesele będzie w restauracjii Przystań słyszałam niemiłe opinie o lokalu ale tak naprawde najbardziej mi sie podobał , miejsce jest nad rzeką, jest park , a sala wcale nie jest zła, odnowiona mi sie bardzo podoba . Czy ktoś ma może tam jakąs imprezę dzieki


ja też jestem z Sieradza :) osobiście nie znam opinii na temat Przystani ale poprosze mame żeby podpytala w pracy czy ktoś byl tam na jakiejs imprezie :)

p.s.
wysłałam ci wiadomość na priv


[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 11:30 am ]
rozmawialam dzis z ciocia ktora byla tam w styczniu na balu karnawałowym - sala im sie podobała-mówiła że są kafelki ale nie ma poślizgu więc się fajnie tańczyło, jedzenie było smaczne i sporo ale z kolei mamy koleżanka mówiła że była tam na sylwestrze i wyszła glodna i nie była zadowolona. ale mama obiecala mi jeszcze wypytać w pracy jutro więc dam ci znać :)
_________________
 
 
myszak111 

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: harrogate uk
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 12:44 pm   

dzieki wielkie kochecka nasz dzien to 16 sierpien 2008 wlasnie obecnie konczymy nauki przedmałzenskie w anglii , napisz mi kto ubieral ci kosciol moja parafia to osiedle jaworowe znalazlam babke od ubierania kosciola z lodzi ale liczy sobie dojazd nie wiem jakie ceny sa w sieradzu :lol:
_________________
mona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl