Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 8:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 11:40 am   

fiona- :evil: No comment
;-)

Swietlenie mam na mysli np schody na podest orkiestry, czy mozliwosc stopniowania oswietlenia
 
 
miszka_7 


Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 2:33 pm   

Czy wiecie coś na temat Yuki - małej sali restauracyjnej. Może ktoś z Was był tam na weselu. Ciekawa jestem czy jedzenie jest dobre, smaczne i jest co jeść, czy wszystkie potrawy wyglądają jak dekoracja. Wesele planuje na lipiec i obawiam się czy nie będzie tam za gorąco.

Może ktoś zna aktualne realia i moze coś wiecej powiedziec.
Dzekuje

Pozdrawiam :)
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 2:36 pm   

Tu są na ten temat 3 strony: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=607 Usmiechnij sie do wyszukiwarki :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
izuśka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:00 pm   

prosze o pomoc - ja myslę o sali Igraszka na kilinskiego - czy ktos z Was mial tam moze wesele? bruni- jak sala podobala sie bratu? ja tam jeszcze nie bylam, bo niestety na codzien nie mieszkam w lodzi (poki co) a w lodzi bede dopiero za ponad tydzien.... na stronie internetowej wyglada baaaaardzo fajnie. a tak swoja droga - skoro tam mozna miec wlasne kucharki to czy znacie jakies dobre? bo niestety takie ktore ja znam moj termin maja juz zajety:((
 
 
sylwcia 

Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:16 pm   

mam pytanie moze juz ktos napisal ccos w tym temacie ale ja to przeoczylam Czy ktoras z was miala wesle w Wodniku albo byla tam ja mam miec tam swoje i zastanawiam sie czy dobrze wybrałam Nigdy tej sali nie widzialam podczas wesela tylko taka surowa i nie wiem tak tam jest podczas takich uroczystosci
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 11:37 am   

Sylwcia - proszę korzystać z wyszukiwarki i nie powielać tematów :arrow: o Wodniku
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agnes 

Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 5:45 pm   Hotel Centrum???

Drogie forumowiczki i forumowicze, macie jakieś informacje o sali w Hotelu Centrum? Nigdzie nie mogę nic znaleźć. Trudno też trafić kogoś, kto robił tam imprezkę weselną. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
Pozdrawiam!
 
 
sylwcia 

Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 10:33 pm   

Już sie zorientowalam Bardzo przepraszam ze powieliłam temat ale dopiero sie wdrażam w to forum i napoczatku wogole tego nie zauwazylam Pozdrawiam
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:21 pm   

Mam jedno małe pytanie: czy umowa z salą spisywana jest w momencie rezerwacji terminu czy też dopiero na kilka lub kilkanaście dni przed uroczstością?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:33 pm   

Radzę podpisać już przy rezerwacji - bo co zrobisz, jeśli warunki nie będą Ci odpowiadać? :?
_________________
chez alma |
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 4:26 pm   

My z miśkiem nie chcemy wesela w restauracji i dlatego szukaliśmy sali ładnej ale bez obsługi. Naszewesele bedzie na jakieś 150 osób więc sala musi też byc duża. Zanleźlismy super sale na gadce starej.To jest OSP. Jest wyremontowana, kibelki sliczne i pachnące, w sali do jedzenia boazeria, śliczne żyrandole, w sali do tańca opuszczane sufity i śliczne halogeny. Kuchania w dobrym miejscu i duża. Ta sala jestrewelacyjna dla ludzi którzy nie chcą robić wesele w restauracji.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
EveaB 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 31, 2006 4:33 pm   Rajdowa

witam

czy ktoś cos wie na temat sali Rajdowa (Roxana) na Paderewskiego?
proszę szczere opinie, właśnie zastanawiam się nad tamta salą

pozdrawiam...:)
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:05 pm   Re: Hotel Centrum???

agnes napisał/a:
Drogie forumowiczki i forumowicze, macie jakieś informacje o sali w Hotelu Centrum? Nigdzie nie mogę nic znaleźć. Trudno też trafić kogoś, kto robił tam imprezkę weselną. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
Pozdrawiam!

Namiarów poszukaj w necie.
Moje wesele się tam odbyło i zarówno My, jak i nasi goście bylismy bardzo zadowoleni:)

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 11:07 pm ]
izuśka napisał/a:
prosze o pomoc - ja myslę o sali Igraszka na kilinskiego - czy ktos z Was mial tam moze wesele? bruni- jak sala podobala sie bratu? ja tam jeszcze nie bylam, bo niestety na codzien nie mieszkam w lodzi (poki co) a w lodzi bede dopiero za ponad tydzien.... na stronie internetowej wyglada baaaaardzo fajnie. a tak swoja droga - skoro tam mozna miec wlasne kucharki to czy znacie jakies dobre? bo niestety takie ktore ja znam moj termin maja juz zajety:((


izuska, sala jest nowa, dziala od kilku tygodni i niewiele osób do tej pory miało tam wesele.
Bedzie Ci chyba ciężko zebrać opinie.

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 11:08 pm ]
Alma_ napisał/a:
Radzę podpisać już przy rezerwacji - bo co zrobisz, jeśli warunki nie będą Ci odpowiadać? :?

dokładnie, i masz gwarancje, że termin na Was czeka! nie załatwiajcie nic na tzw. buzie.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
agnes 

Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 1:03 am   

ostatnio byłam na weselu w Savoyu. Oto wrażenia uczestnika wesela:
Sala bardzo elegancka, nastrojowe oświetlenie, ładnie udekorowane stoły, smaczne jedzenie w ilości zupełnie wystarczającej, profesjonalna obsługa, podwyższana scena dla orkiestry.
Sala raczej na mniejsze wesela, przy 60 osobach był już tłok na parkiecie. Ogólne wrażenie psują potężne słupy, które przeszkadzają w tańcach oraz ograniczają widoczność.
Sala balowa ładna, ale lobby już średnie. Toalety na piętrze i wyjątkowo mało eleganckie.
Fatalny defekt tej sali to brak klimatyzacji - koszmarnie duszno.
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 1:25 am   

witam, jestem tu pierwszy raz i pewnie popełnię jakieś błędy. z góry przeprzaszam. poszukuję czegoś naprawdę zapierającego dech w piersiach - jakiś dworek może. tak do 50 km od Łodzi. pomóżcie!!!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 11:08 am   

koh-lanta, "zapierające dech w piersiach" to określenie wyjątkowo mało obiektywne ;) ale może spodoba Ci się Stary Folwark w Tworzyjankach, pozostałe kryteria spełnia :D
_________________
chez alma |
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 6:15 pm   

Alma, dziękuję ślicznie. Właśnie o coś takiego mi chodzi!!! :D Dziewczyny mam nadzieję, że znacie inne równie piękne miejsca (chciałabym mieć jakiś wybór :wink: )
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 10:42 pm   

Poczytaj forum dokładniej, na pewno coś dla siebie znajdziesz ;)
_________________
chez alma |
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 6:44 pm   

Jadąc sobie dziś po mieście mignął mi plakat dotyczący [dworu/ku w kruszewie shadow=red][/shadow] - czhyba. Czy któraś z Was coś o nim wie a może ma adres www? Ps- jeżeli coś już wcześniej było o nim na forum to ja jestem zbyt "ciemna" żeby to znaleźć. Za ewentualne powtórki tematyczne przepraszam - nie robię tego z lenistwa, tylko z nieumiejętności obchodzenia się z pudełkiem zwanym komputerem :oops: .Pozdrawiam
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 6:54 pm   

po pierwsze - zapraszamy do powitań :)
po drugie - o dworku w Kruszowie piszemy tutaj.
_________________
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 11:52 am   

izuśka napisał/a:
prosze o pomoc - ja myslę o sali Igraszka na kilinskiego - czy ktos z Was mial tam moze wesele?

Co prawda nie miałam tam wesela, ale dosyć poważnie rozpatrywałam kandydaturę tej sali :) Sama sala przepiękna, elegancka, czyściutka, podłoga w ładnych panelach, kibelki czyściutkie, osobny kibelek dla młodych, teren z parkingiem, zamykany na czas przyjęcia. Ale... :( Z sali jest wyjście na ładny tarasik, z którego widok rozciąga się na paskudne, obdarte, szarobure magazyny fabryczne :( Jeżeli dla kogoś niezbyt ważne są wrażenia estetyczne zewnątrz sali i pierwsze wrażenie gości po wejściu na podwórko, to śmiało może robić tam wesele. Koszt ok. 135-140 zł/os. Aha - dodam jeszcze tylko, że nie ma konkretnego wydzielonego podestu dla orkiestry, miejsce na nią oczywiście jest ale na podłodze.

madzia8181 napisał/a:
Arkadia? na lodowej? lipa! poprostu...

Popieram. Za nic nie warto psuć sobie wesela taką salą, przerobioną chyba (minimalnym nakładem pracy) z jakiejś PRLowskiej stołówki. Wszystko stare i zaniedbane i do tego ten smród... Fuj :/ Dla mnie właścicielka była bardzo miła, a jeszcze milszy jej szczeniaczek, który witając mnie, ze szczęścia radośnie zlał się w wykładzinę :(

justyncia83 napisał/a:
Sydon- Sala jest klimatyzowana, może pomieścić 400 osób.Cena za zestaw to około 120 zł.w tym jest 7 gorących dań, obfite przekąski.Przed lokalem jest sporo miejsca dla samochodów.

Tam są 2 sale. Na pierwszy rzut oka wydały mi się fajne, ale po przebywaniu w nich 5 minut czułam się jak w udekorowanym bunkrze - niski sufit, zero okien :( Nie jestem pewna czy nawet ta większa sala może pomieścić 400 osób :/ a poza tym specjalnego dedykowanego parkingu to ten lokal raczej nie ma. Co prawda nie zachodziłam budynku ze wszystkich stron, więc coś mogło mi umknąć, ale wątpię w to :) Poza tym żarcia chyba jest dużo, ale nie wiem czy wszyscy goście byliby z niego zadowoleni. Co prada są gusta i guściki, ale w Sydonie nie tylko wystrój jest orientalny - jedzenie też - i niestety wszystko opływa w czosnek i sos czosnkowy - wrażenia zapachowe z ust rozmówcy gwarantowane! :D

Ja w końcu zdecydowałam się na Saxonię na Pomorskiej. Sala może niezbyt duża, ale za to czyściutka, ładnie i nowocześnie "zrobiona", poza tym położona już poza gwarem miasta (Mileszki) na ogodzonej posiadłości, otoczona zadbanym ogrodem, z parkingiem. W cenę dodatkowo wliczony jest pokój dla młodych, całkiem milusi z barkiem i dużym łóżkiem z tiulową moskitierą - zatem można całkiem przyjemnie "wypoczywać" po trudach wesela :] Dla mnie bardzo ważne jest, że można tam wynająć pokoje dla gości przyjezdnych, w cenie 15 zł od osoby. Boję się natomiast tego, że podłoga jest w kafelkach i goście mi się połamią :P Koszt wesela między 110-130 zł, a z poprawinami 165 zł max.

Czy może jest na forum ktoś kto miał już wesele w Saxonii i może mi powiedzieć jak wypadło? Czy nie czuje się okantowany albo cóś? Będę wdzięczna za info w temacie http://www.forum.wesele-l...p=127905#127905
:)
Ostatnio zmieniony przez Nikulec Sro Lis 08, 2006 4:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania_zgierz 

Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 10:37 pm   

dzięki za wszystkie ciepłe słowa :)

[ Dodano: Wto Lis 14, 2006 10:39 pm ]
czy ktoś wie coś o jakiś salach w rejonach ulicy Brzezińskiej ?? (za M1)
słyszałam że gdzieś tam jest duża sla która pomieści 180 osób i jest hotel
nic wiecej nie wiem a chciałabym sie odiwedzieć :)
 
 
 
jack 

Wiek: 43
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 1:43 pm   sale w Łodzi i okolicach

Witam ,- Jeśli chodzi o sale na Brzezińskiej to jest ich kilka z tego co wiem bo często tam przejeżdzam. Natomiast taka sala o którą ty pytasz - to naprawdę nie mam pojęcia.

[ Dodano: Pon Lis 20, 2006 1:49 pm ]
tutaj chciałem wraz z moją żoną osobiście wyrazić nasze wyrazy zadowolenia z sali w której to w lipcu tego roku mieliśmy swoje wesele. Otóz nasze wesele organizowaliśmy w Sali Tanecznej na ul Płatowcowej 8.nie wiem czy jest jakiś post jej poświęcony- bo nie chciałbym tu rozpisywać sie nad jej zaleam a jest o czym pisać.- Naprawdę w całego serca polecamy wszystkim niezdecydowanym!!!!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 1:56 pm   

Jest, tutaj.
Mamy też wyszukiwarkę ;)
_________________
chez alma |
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Lis 24, 2006 9:46 pm   

Witam serdecznie Wszystkich!
Aniu_zgierz, jeśli poszukujesz sali na Brzezińskiej do 180 osób to sprawdź salę znajdującą się po prawej stronie jadąc od Łodzi ale już za Nowosolna. Wprawdzie nie wiem czy to jest jeszcze Brzezińska ale jak my szukaliśmy sali (też do 180 osób) to ktoś nam podpowiedział abyśmy tam podjechali. Z drogi ten budynek wygląda raczej jak większy domek jednorodzinny niż jak sala (nie wiem czy dobrze kojarzę ale jest chyba w kolorze pomarańczowym). Nie jest to chyba zbyt dokładny namiar na tę salę ale jedyny jaki nam przedstawiono. A jeśli zdecydujesz sie na inne okolice to mam kilka namiarów!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 10:12 pm   

Słuchajcie dziewczyny , dzwoniłam dziś po różnych salach szukając dla siebie wolnego terminu i zadzwoniłam również do BORYNY. Pytam pana czy są jakieś wolne terminy w...... i nawet nie dokończyłam zdania tylko usłyszałam odpowiedź "Nie ma , nieczynna do odwołania" i rozłączył się . Nie wiecie co się tam dzieje?
 
 
a.bc 

Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 4:50 pm   

O Moja Droga juz pod koniec pażdziernika nie było wolnych terminów:)
ostatni , który był zaklepany na 50% to 27 pażdziernika 2007- 4 dni przed Wszystkimi ?więtymi.
A listopad i grudzień pusciusieńki.

Słyszałam wiele o Borynie pozytywnych opinii ale jak tam pojechaliśmy to jedyne określenie, które mi przyszło do głowy to - market weselny.
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Gru 16, 2006 7:31 pm   

Dziś wybraliśmy się na oglądanie sal. Terminu nie mamy jeszcze ustalonego dlatego też pytamy co mają wolne na okres lata.
Widziałam "Prząśniczkę" jednym słowem dobre lata PRL-u.
" Savoy" tez ładna sala, świeżo malowane ściany na kolor kremowy( przedtem było bordo). "ArtDeco" w Reymoncie było by ładne gdyby nie to że na ścianach są kafelki.
"Bacówka" na ul. Moniuszki jest cała w drewnie i dość sympatyczna, ale nie dla mnie na wesele.
"Restauracja Polska" jestem nią zachwycona, jeszcze muszę porozmawiać z szefową jakie są warunki cenowe.
No i na koniec "Dworek Zielińskich" - bardzo ładny i wnętrze piękne w błękicie. Niestety nie ma wolnych terminów. Jedyne co mnie zaskoczyło to , że na dzień dobry jak weszliśmy do restauracji w holu natrafiliśmy na WC, bo drzwi do sali główniej były mało widoczne. Powinni przenieść wc w ustronne miejsce a nie tak od razu na powitanie.
W przyszłym tygodniu kolejna obiazdówka po salach czeka mnie jeszcze Van Gogh, Wodnik, Appassionata i Fantazja. Zdam relację jak obejrzę.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 3:50 pm   

Byłam na weselu w Fantazji 3 lata temu w tej sali z grilem.
Obsługa była rewelacyjna - co chwila wymieniali talerzyki - no i był grill o północy :)
Minusem jest mało miejsca do tańczenia,daleko od centrum, ale za to podwórko mają śliczne - te wodospady :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pon Gru 18, 2006 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 9:39 am   

nieszka napisał/a:
No i na koniec "Dworek Zielińskich" - bardzo ładny i wnętrze piękne w błękicie. Niestety nie ma wolnych terminów. Jedyne co mnie zaskoczyło to , że na dzień dobry jak weszliśmy do restauracji w holu natrafiliśmy na WC, bo drzwi do sali główniej były mało widoczne. Powinni przenieść wc w ustronne miejsce a nie tak od razu na powitanie.


> młoda para wchodzi tam od strony ogrodu jakby przez taras, wejście, o którym wspomniałaś jest tylko na teraz, dla gości restauracyjnych aby wchodzili od tzw. holu, w ktorym mieści się szatnia i toaleta. :)
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 3:41 pm   

no to zmienia postac rzeczy

[ Dodano: Wto Gru 19, 2006 3:51 pm ]
wczoraj ogladaluismy sale i:
Appassionata - brak ogrodka i nie za piekne wnetrze , ale czlowiek orkiestra jest fajny
Pod Sosnami na Dubois - jest bardzo ladna sala z ogrodzonym terenem, tak wiec halas z ulicy nie przeszkadza, no i jest gdzie posiedziec na zaewnatrz i zaparkowac samochod. Ceny za talerzyk to 110-120 zl
Van Gogh - piekna sala, bardzo mi sie podobala, ale niestety noclegi sa tam za drogie 160 zl
"Bagatela"- gdybym miala 120 osob na weselu wzielabym te sale w ciemno . Ona jesyt piekna
"Fantazja" - i to chyba na niej sie skonczy, bo tam bedziemy mogli przenocowac 20 osob, nie wiem tylko jak z miejscem do tanca na tej malej sali bedzie.
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 6:21 pm   

my poszukiwania rozpoczeliśmy z myślą ze wesele odbedzie się na działkach z własnym wyżywieniem - będzie taniej i bedzie większa gwarancja na to ze goście nie wyjdą głodni. Niestety nie udało nam sie znaleść sali, która by nam odpowiadała.
Zaczęliśmy więc jeżdzić po salach , lokalach :
- Boryna - śliczna sala, miała tam wesele mojego M... siostra i nie była zadowolona gdyż własciciel oszukał ich na jedzeniu. Po za tym bardzo drogo noi w obecenj chwili jeszcze remont, który jakoś odbiera uroku całemu budynkowi:
- Zacisze w Konstantynowie - nowa sala, elegancko, ale.......orkiestra gra za ścianą - jest specjalnie dla niej robiony taki podest na którym gra. Zero widoczności z ich strony na para młodą i na gości....poza tym ciemna zastawa i dość ciasnawo;
- sala na działkach na Złotnie Zielone Zacisze - ładnie, swojsko, ale z ich wyżywieniem (150 zł), przypisany kamerzysta, a na oczepinach kujawianka.....zero parkingu, chyba ze na poboczu poza ogrodzeniem sali , przy lasku....;
- w straży na Złotnie - ciasno, schludnie, Pan powiedział ze wesele może odbyć się na 120 osób, a my wątpiliśmy czy wejdzie tam z 60 osób.... poz a tym druga sala na górze gdzie może siedzieć reszta gości...;
- Victoria w Aleksandrowie Łódzkim - to sala na która się zdecydowaliśmy....elegancka, ma swój klimat, buraczkowy wystrój, dla jednych mankamentem mogą być filary tam stojące, ale nam to nie przeszkadzało - byliśmy teraz tam na sylwestra i wiemy ze jest to zarabista sprawa.....mam na myśli różne wężyki, lokomotywy....
życzę powodzenia w szukaniu.....my na całe szczęście mamy już tą kwestię za sobą.... :) )
_________________


 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 2:06 pm   

kiciucha napisał/a:
- Boryna - śliczna sala, miała tam wesele mojego M... siostra i nie była zadowolona gdyż własciciel oszukał ich na jedzeniu. Po za tym bardzo drogo noi w obecenj chwili jeszcze remont, który jakoś odbiera uroku całemu budynkowi:


Mogłabyś podać więcej szczegółów?? Co to znaczy, że właściciel oszukał na jedzeniu?
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
robertto 

Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: łodz
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 2:54 pm   

Jesli chodzi o Boryne o której poczytałem, to mówiąc szczerze to bałbym się, ze jak na weselu obok bedzie lepsza orkiestra niz u mnie to mi goście zwieją :razz:

Chyba jednak bedę myslał o sali pojedynczej.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 5:29 pm   

Hmm no to juz zalezy od gości - ja się o moich nie musze obawiać :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 8:52 am   

Jpuasz jeżeli chodzi o Borynę, to własciciel jest trochę taki mało dostępny. Są ciężkie z nim negocjacje na temat menu. ....
na weselu - przykład.... wszystkim podano posiłek, a młodzi nie dostali. Panna Młoda sama się pofatygowała do kuchni, aby kelnerki przyniosły im danie, a one odparły że wszystko juz zostało rozdane i zeby sobie wzięli z jakiegoś stołu.....
Na koniec natomiast połowa dań które zostały nie została wydana do domu. Przecież zamawiając menu - wiesz ile jedzenia miałaś i co miałaś , więc dziwne jest to że ktoś Ci mówi, ze nie ma......
Natomiast co do kwestii, ze goście zobaczą jak orkiestra gra na innej sali......to wydaje mi się mało prawdopodobne. Przecież goście przychodza do nas na wesele i chyba nie pofatygują się zmienić miejsce imprezy. Zresztą jedna zabawa nie zagłusza drugiej. Chyba za są otwarte drzwi na dwór .....ale raczej nie.....pod tym względem jest tam dość dobre rozwiązanie.....
Broń Boże nie zniechęcam do tego lokalu, ale uczulam, aby dobrze pilnować całej organizacji i na samym poczatku dobrze wynegocjować warunki z właścicielem.
pozdrawiam.
_________________


 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 4:12 pm   

Hmm

co do sąsiedztwa obu sal to i ja i Josephine nie narzekałyśmy :lol: nic nie było słychać. Natomiast obiadek zawsze dostawaliśmy jako pierwsi - chyba że odmówiliśmy ( nie byłam w stanie zjeść wszystkich dań )
Do domu obie rodziny (moja i Arka) zabrały tyle jedzenia, że urządziliśmy poprawiny i dojadaliśmy obiadowo przez nieomal 3 tygodnie... lub więcej :?

Ale rzeczywiście polecam wynegocjowac i obgadać wszystko dokładnie już na początku. Właściciel jest trudny, ale nie niemożliwy do przekabacenia :lol: Moja mama np wytargowała dodatkowe melony i większe miseczki z sałatkami oraz więcej mięs na półmiskach no i zamieniła tatar na coś tam innego (bałyśmy się o tatara, choć podobno jeszze nikt się nie zatruł. Ale lepiej na zimne dmuchać...)
Także wszystko zależy od umiejętności negocjacyjnych :twisted:
_________________

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 7:54 pm   

dzięki za wszelkie wskazówki :) Na pewno skorzystamy
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
dolores 

Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 8:58 pm   

Kochani pomóżcie!! od kilku tygodni szukam ładnej dużej( na 200 osób) i niedrogiej sali ale z marnym skutkiem :| najlepiej jakby byla to sala w Łodzi albo gdzies poza nią ale żeby znajdowało sie blisko niej jakies lokum noclegi dla gosci. i nie chodzi mi o domy weselne dla gosci bo to bedzie zbyt kosztowne, ale jakies schroniska, akademiki? bede wdzieczna za wszelkie info na ten temat! pozdrawiam!
 
 
jabbar 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: stąd
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 6:58 pm   

post wyedytowany ze względu na niedozwoloną Regulaminem reklamę

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sty 23, 2007 9:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 12:00 am   

Nie podoba mi się ta pseudo-reklama... :roll:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 12:33 pm   

Hej

Czy ktoś wie coś na temat sali Party Super Service na Piłsudkiego?
Plz help :oops:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 12:36 pm   

Witaj.

W tym temacie znajdziesz opinie.


Osobiście nie polecam.
 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 1:55 pm   

Dzięki Fiona ;)

Problem polega na tym że już zarezerwowalismy tą salę... :kwasny: a dopiero teraz znalazłam to forum i się doinformowałam jak sie sprawy mają w rzeczywistości. W sumie więcej negatywów niz pozytywów :( Normalnie depresja. :beczy:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 2:03 pm   

arosa - myślę, że nie ma się co załamywać, tylko zawczasu dopilnować tego, co można.

Przede wszystkim dogadajcie repertuar zespołu ;) To już będzie połowa sukcesu :)

A tak w ogóle zapraszamy do działu

Powitań :mrgreen:

Wtedy dowiemy się o Tobie więcej - gdzie masz wesele już wiemy.Pytanie - kiedy ? 8)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 2:05 pm   

Z ust mi to Fionka wyjęłaś :)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:01 pm   

my zobaczylismy tylko 3 sale przed dokonananiem wyboru. na tyle starczylo czasu. kandydatki wybralam na podstawie Waszych opinii, teraz sam pisze swoje wrazenia. sala na ok 120 osob, nie w srodku miasta, z jakims chociaz malym ogrodkiem.

Solaris - sliczna, skromna, biala, jak dla mnie nie trzeba jej juz zadnych balonow;) przy dosc ruchliwej ulicy, ale ogodek jest z tylu. sala jest teraz remontowana, wszystkiego nie widzialam. miejsca na stoly dla 120 osob wystarczy, ale parkiet zdecydowanie za maly. nie wyobrazam sobie tam nawet 50 par.

Restauracja w Dobrym Stylu (Aleksandrow) - glowna sala nawet ladna, ale nie podobal mi sie ten strumyk z czyms tam jeszcze zaraz przy wejsciu. jest jakis ogrodek z tylu, teraz nieczynny. sala do tanczenia oddzielnie, z kafelkami na podlodzde, swiatlami jak na dyskotece, i to mnie zniechecilo. i jeszcze zapach jedzenia, ktory nas powital przy wejsciu. ale np barek do dyspozycji gosci (po wczesniejszym wstawieniu tam naszego alkoholu) obsugiwany przez kelnerow bez dodatkowej oplaty

Belweder (Konstantynow) - sala jest ogromna, moze nawet za duza, ale ja wole jak mam pelno miejsca do tanczenia niz jak mnie baby kopia szpilkami;) niedlugo ma byc otwarty ogrod z tylu. do przyszlego roku sala tez sie troche zmieni, miejmy nadzieje, ze jeszcze na lepsze. jest miejsce do przechowania rzeczy, barek w mniejszej oddzielnej salce, gdzie mozna postawic tez stol wiejski czy slodkosci. lista potraw baardzo dluga. to wlasnie wybralismy!
 
 
rubia_1 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 1:05 pm   

Z narzeczonym oglądaliśmy wczoraj kilka sal. Robimy wesele w lipcu 2008 na ok 80osób.

Belweder: (na 200osób mniej więcej)
-dość drogo 150zł
-4 gorące posiłki
-klimatyzacja
-tort
-Szmpan na powitanie
-wyjście na ogród
-Sala bardzo ładna ekskluzywna

Boryna:
-140zł
-4 sale
-klimatyzacja
-5 ciepłych posiłków
-bez szampana na powitanie
-tort
-pokój gratis na 2doby dla młodych
-sala nam się bardzo podobała. ?ciany w ładnym ciepłym pomarańczu. Ciekawy sufit i fajne oświetlenie. Przed duży parking z kostki.

Wodnik:
-120(bez wiejskiego stołu, limit napoi 1,5l na osobe, bez pokoju dla mołodych)
-130zł (stół wiejski, mapoj bez limitu, pokój dla młodych na 1 dobę)
- 6 ciepłych posiłków
-Tort 4piętrowy
-Bez szampana na powitanie
-klimatyzacja
-wesele na co najmniej 80osób czyli jak ma się mniej to trzeba dopłacić do 80
-Sala w kolorze ciemnej zieloni ze srebrnymi wzorkami, parkiet na podłodze. Wzdłóż sali kilka słupów po obu stronach ale to raczej nie powinno przeszkadzać. Obsługa bardzo miła. Niestety nie ma wyjścia do ogrodu i okolica nie wygląda najlepiej ale na prawdę warto się zastanowić i obejrzeć. Polecam.

Fantazja:
-150zł
-4 ciepłe posiłki
-tort
-bez szampana
-Pokó na dobę dla młodych
-Sala bardzo ładna ale właściciel idzie chyba tyklo na kasę. Weszliśmy do sali to wydawało nam się że będzie za mała na 80osób na co dowoiedzieliśmy się że ta sala jest od 90osób. Nie mam pojęcia gdzie ci wszyscy ludzie mają się zmieścić. Wydaje mi się że trochę drogo. I raczej nie jestem zainteresowana.

Solaris:
-ładnie wygląda z zwenątrz ale pani nie chciało się nas wpuścić i nas zbyła.

Appassionata:
-Jak dla mnie totalna klapa. Nie polecam.

Marie(na widzewie)
-90-120zł
-klimatyzacja
-tort
-powitanie chlebem i solą(90-100zł) +szampanem (120zł)
-sala składa się z dwóch części oddzielonych prawie całkoicie barem. W jednej części stoły w drugiej zespół i parkiet. Sala ładna w bordowej tonacji. Jadam tam czasem obiad i jest zawsze bardzo smaczny. Obsługa bardzo elegancka. Profesjonalne podejście do sprawy. Odstarsza mnie tylko to rozdzelenie tańczących od stołów. Ale jak komuś to nie przeszkadza to oferta jest bardzo dobra

Na koniec pozostawiłam moją fawortkę:
BAGARELA:
-drogo 165zł
-4 ciepłe posiłki
-napoje bez ograniczeń
-tort
-bez szampana
-dekoracja stołów
-parking
-ochrona
-w tym roku będzie klimatyzacja
-2 pomieszczenia dla gości lodówką i kanapami(jedno dla młodych)
-Pan który nas przyjął na prawdę zna się na rzeczy. Przez jakieś 10min mówił bez przerwy. powiedział nam wszystko co chciliśmy wiedzieć. Oprowadził po sali, pokazał szatnie, ubikacje, kuchnie, zastawę, obrusy. Sala w kolorze bordo, duża na 200osób. Min 80osób. Dodatkowo teren wokół bardzo ładny. Wyjście na zewnątrz. Jestetśmy zachwyceni i wzielibyśmy tą salę bez zastanowienia gdyby nie taka wysoka cena. Ta sala warta jest takich pieniędzy. Polecam gorąco.
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 9:26 am   

No to ja pochwale troche sale w ?abiczkach. Ogród duzy przepiekny(altany, lawy, weranda z drewnianymi lawami) podczas wesela zamkniety. Dach przystrojony lampkami.
w srodku klima, sala jest przystrojona ponad 1000 balonow. barek, osobne pomieszczenie dla mlodych, szatnia, toalety czysciutkie.sala do tanczenia na max 120 osob.Kelnerki super!Czyste schludne i na kazde zawolanie! jedzonko pieknie przystrojone i przepyszne!!!
Koszt 130 zl. W cenie jest:
-5 dan cieplych plus przystawki i inne glupoty+ dodatki od szefa kuchni
-napoje bez limitu,
-szampan na wejscie no i chlebek
-slodycze i ciasta
-tort
stol wiejski 170 zl
barman jezeli ktos sobie zyczy 200 -300 zl.
fajerwerki 1700 zl.
wiec my tylko zalatwiamy alkohol :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:53 am   

Więc tak:
1- Sala w Kalino- sala osp. Bardzo ładna, wyremontowana, na jakieś 100-120 osób
Parkiet, jedna sala do tańca i jedzenia.

2 Sala Kalinko- sala osp, ładna ale nie zachywcająca. Jedna sala do tańca i jedzenia, bardzo duża na jakies 150 osób spokojnie

3 Gadka stara- sala osp bardzo ładna, wyremontowana, z klimatyzacją. Dwie sale :jedna do tańca druga do jedzenia z tym że są takie wielkie jakby okna bez szyb więc widać tańczących. Sala duża na jakieś 150 osób.

4-Zielone Zacisze- Sala bardzo ładna, na ogródkach działkowych. Na jakieś 100 osób. Przypisana orkiestra, kucharki i chyba kamerzysta.

5- Wiśniowa Góra- sala osp. Typowa nora. Po prostu okropność. Na jakieś 120 osób.

6- Stefanów- sala osp. ładna, wyremontowana, na jakieś 120 osób

7- sala przy ulicy Zbaraskiej- sala na ogródkach działkowych, niezbyt ładna, duża na jakieś 150 osób. Jedna sala do jedzenia i tańczenia.

8- sala przy ulicy Dąbrowskiego- sala taka sobie, nieduża na jakieś 80 osób, jedna sala do tańca i jedzenia, przypisany zespół ale bardzo kipski.

9- sala Grodzisko- sala osp. ładna, duża, jedna sala do tańca i jedzenia, na jakieś 150 osób.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl