Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 8:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 2:39 pm   

jakie 300?????????????/ ja mialam mieć tam wesele i za dwa dni 165 zł więc jakie 300?????? :roll:
_________________

 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:57 pm   

wesele i poprawiny z pełnym wyszynktem z Elvisem na czele!!! 300 zl od osoby moje miłe panie i nie okłamujmujmy fiorumowiczów 165 zł chyba samo wesele w odysei czyba ze bardzo skrtomne bez stołu staropolskiego i stołu rybnego , pokoju dla gości , fajerwerków, no i innych rzeczy
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:21 pm   

gracjusz napisał/a:
wesele i poprawiny z pełnym wyszynktem z Elvisem na czele!!! 300 zl od osoby moje miłe panie i nie okłamujmujmy fiorumowiczów 165 zł chyba samo wesele w odysei czyba ze bardzo skrtomne bez stołu staropolskiego i stołu rybnego , pokoju dla gości , fajerwerków, no i innych rzeczy

A po co straszysz forumowiczów od razu taką kwotą?! Przyszło ci do głowy, że nie każdy chce Elvisa, stół staropolski itp. bajery, nie każdemu potrzebne pokoje? W tym wątku podajemy ceny podstawowe, a dodatki wymieniamy oddzielnie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 3:26 pm   

Wcale nie straszę forumowiczów wręcz przeciwnie, wszystko czego doświadczyłem będąc gościem w Odysei będę długo pamiętał ( o czym zresztą pisałem) Piszę bez emocji które kilku z was się udzielają. Co do kwot, które podałem nie są one ściągnięte z księżyca. Wstępnie też wesele z poprawinami miało zamknąć sie w kwocie 160 zł od osoby. ...]I są to informacje w 100 % sprawdzone moje miłe panie a jak mamy opisywać fikcje to ja wysiadam
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 10:08 pm   

oj znam wiele par mialo tam i nie tylko wesele. i były poprawiny i grill ! normalne wesele a 300 to dla nie wiem kogo ? bo ja jak bym miała tyle dać to wole mariot albo inny super hotel... restaracje !skąd ta cena? nie wiem! :roll:
_________________

 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 8:47 am   

My będziemy świętować w Zgierzu w Ogrodach Borsa :D , Jeśli któraś z was sie tam bawiła, to proszę o opinie.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 11:45 am   

O kurcze... ja jestem zgierzanką od 22 lat a nie wiem nawet co to takiego te ogrody :roll: :shock:
_________________

 
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 1:47 pm   

:oops: Może coś pomyliłam z nazwą, ale to tak mniej więcej na Kuraku, jak jedzie sie od Łodzi ul. Łódzką, to po lewej stronie za salonem Renault. Jest tam park, mała pofabrykandzka willa (tam będzie wesele) i hotel. Tak na oko całkiem tam ładnie...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 1:57 pm   

Ja właśnie na Kuraku mieszkam w Zgierzu :D

A że za salonem Renault jest jakaś sala (willa) to pojęcia nie miałam... :oops: i może to się nazywa tak jak powiedziałaś, tylko ja tej nazwy nie znałam :mrgreen:

Przejdę się tam jak będę w Zgierz Town i podejrzę :graba:
_________________

 
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 9:07 am   

Dokładny adres to Pułaskiego 54. Może teraz będzie łatwiej :roll:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:11 am   

Ewelianna napisał/a:
Dokładny adres to Pułaskiego 54. Może teraz będzie łatwiej :roll:


Oj niestety.... :lol:
_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 3:17 pm   

A czy ktos z Was bawil sie moze kiedys w restauracji "W dobrym stylu" w Aleksandrowie? Prosze o opinie :D
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 6:52 pm   

Jeszcze się okaże, że czegoś takiego wogule nie ma, a to co widzieliśmy to jakiś hologram, albo fatamorgana :shakeU: :shock:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 7:20 pm   

Ewelianna napisał/a:
Jeszcze się okaże, że czegoś takiego wogule nie ma, a to co widzieliśmy to jakiś hologram, albo fatamorgana :shakeU: :shock:


Eee no nie żartuj sobie ze mnie :wink: Ja na serio nigdy tam nie byłam, a o sali nie słyszałam :? :lol:
_________________

 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 9:46 pm   

Czy ktoś coś słyszał o sali weselnej w Konstantynowie Łódzkim o nazwie "Szopen"? Podobno znajduje się na ul. Zgierskiej i jest dość pojemna, a takiej właśnie szukam... Niestety nigdzie nie natrafiłam na informacje o niej... :roll:
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 12:36 pm   

Kati napisał/a:
Ewelianna napisał/a:
Jeszcze się okaże, że czegoś takiego wogule nie ma, a to co widzieliśmy to jakiś hologram, albo fatamorgana :shakeU: :shock:


Eee no nie żartuj sobie ze mnie :wink: Ja na serio nigdy tam nie byłam, a o sali nie słyszałam :? :lol:


:D Jednak stoi na miejscu!!!
Byliśmy tam wczoraj komisyjnie ustalać szczegóły. Zapowiada się całkiem fajnie :jumpingmrgreen:
Tylko nie mam pojęcia jak tę salę udekorować, ale to w zupełnie innym wątku :hello:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 1:45 pm   

Malgoosia napisał/a:
A czy ktos z Was bawil sie moze kiedys w restauracji "W dobrym stylu" w Aleksandrowie? Prosze o opinie :D


Bardzo mi się ta sala podoba.Chciałam mieć tam wesele ale wyszło inaczej... :(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 12:24 pm   

a jak myslisz wejdzie tam 75 osob??? bo juz mamy ja zarezerwowana tylko nie wiem, czy sie tam zmiescimy :? najpierw mialo byc mniej a potem jakos tak sie ulozylo :?
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 12:37 pm   

Malgoosia napisał/a:
a jak myslisz wejdzie tam 75 osob??? bo juz mamy ja zarezerwowana tylko nie wiem, czy sie tam zmiescimy najpierw mialo byc mniej a potem jakos tak sie ulozylo


No sala jest niby do 80 osób,więc może być ciasnawo.Ale nie martw się na zapas.Po pierwsze nie wszyscy pewnie przyjdą więc wyjdzie mniej.Poza tym zawsze część ludzi siedzi za stołami a tylko część tańczy więc na pewno będzie ok.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 3:21 pm   

Cześć ! W tym tygodniu bawiłem się na weselu w " Raju" w Zgierzu. Jednym słowem nie polecam. Było kiepsko najogólniej. W środku gorąco jak strach na stole bardzo skromnie - niektórzy goście nie kryli swej dezaprobaty głośno komentując swe niezadowolenie. ( trochę to śmiesznie wyglądało)
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 11:36 am   

W tym miesiącu bawiłam się na weselu w hotelu "Unia" w Dobroniu- ogólnie średnio było.
MINUSY
:arrow: Posiłki w ogóle nie skoordynowane ( np. ziemnaki w jednym końcu stołu a kotlety a drugim, kluski sląskie w jednym a sos i mięso do nich w drugim w efekcie trwało 15 min zanim skompetowałam cały zestaw obiadowy na talerzu :/ ; lody były od razu po 2 daniu i tort o 21 :shock: )
:arrow: bawiło sie tam 120 osób i był jeden bardzo długi stół bez żadnego przjeści i połowa gości siedziała w wąskim jakby "korytarzu" z którego nie było bezpośredniego przejścia i widoku na parkiet
:arrow: parkiet oddzielony od stołów szybami i muzyki przy stole nie było w ogóle słychać bo w sali ze stołem nie było żadnego głośnika !
PLUSY:
:arrow: bardzo fajny ogród -dobry moim zdaniem na wesele w plenerze. W ogrodzie bardzo długie ławy i stoły biesiadne pod "strzechą" ; grill i wędzarnia ryb oczko wodne, huśtawki drewniane
:arrow: jako jeden z posiłków zaprosili gości na zewnątrz i podali grillowane jedzonko, orkiesrta też wyszła , obok paliło sie ognisko i była atmosfera piknkiu :)
:arrow: poprawiny bardzo fajnie zorganizowane - na świeżym powietrzu , chłopskie jadło
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 4:28 pm   Sala Madame Synowiecka

Cześć,

Dla wszystkich poszukujących trochę innego miejsca niż typowa sala weselna polecam obejrzenie sali Madame Synowiecka w okolicach ulicy Wycieczkowej. Cały obiekt to ładna willa. Jest ogród i duży taras przy sali do tańczenia. Wszystko zostało odnowione 2 lata temu. Do tej pory słyszałem same dobre opinie na jej temat. Jedzenie nie jest porcjowane. Cena 165 PLN od osoby.
Zainteresowanym moge wysłać kontakt bo salę trudno jest wytropić.

Pozdrawiam,

Mariusz
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 6:32 pm   

Czyżby reklama :roll: :?:

[ Dodano: 18 Wrzesień 2005, 17:09 ]
Dziewczyny właśnie jestem na etapie wstępnegop doboru sal które warto obejrzeć. Stworzyłam na własne potrzeby poszukiwacza podręczny spis wszystkich sal które mnie interesują. Pomyślałm jednak że innym też mogą się przydać tak więc zamieszczam :) . Nie miałam śmaiłości tworzyć jednak nowego wątku . :oops:



Spis został przeniesiony do wątku Nasze sale
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 11, 2006 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 9:19 pm   

Pinia - samo obdzwonienie tego zajmie Ci z tydzień. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 10:45 pm   

Pozwoliłam sobie poprawić trochę i uzupełnić listę i jednocześnie wkleiłam linka do tego posta w pierwszym poście tego wątku. :D


Jeśli ktoś ma kolejne dane bardzo proszę o ich zgłaszanie, to będą dopisywane. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:59 am   

bajeczka napisał/a:
Pinia - samo obdzwonienie tego zajmie Ci z tydzień. :)


Po pokazaniu listy narzeczonemu parę odpadło w przedbiegach :) Na szczęście Bajeczko mamy jeszcze bardzo dużo czasu na objeżdżenie sal. Wczoraj pierwsze koty za płoty - byliśmy Ambasadorze koło którego mieszkamy i niestety DU?E rozczarowanie wyglądem sali ( mała sala w ogóle nam sie nie podobała a duża jak Cię mogę , gdyby nie te filary ).Poza tym powiedzieli nam w Ambasadorze że i tak nie przyjmują jeszcze zgłoszeń na rok 2007 , dopiero po nowym roku więc spokojnie sobieteraz pojeździmy i jak będzie styczeń to od razu zarezerwujemy najlepszą naszym zdaniem salę.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 6:14 pm   

Ja z czystym sumieniem moge polecić Belweder w Konstantynowie Łódzkim :) Miałam tam wesele i było super :)
_________________

 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 6:45 pm   

Nie byłem tam co prawda w środku ale z zewnątrz wygląda imponująco
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 4:50 pm   SALA MADAME SYNOWIECKA / ZIEMIA OBIECANA

xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Wto Sty 23, 2007 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 9:39 pm   

Alma,

Namiary na Madame Synowiecka wyslę jutro na priva. Mają strone na intenecie ale pamietam że wyszukiwarki jakoś jej nie wyłapywały.
Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Paź 05, 2005 9:50 pm ]
Byłem ostatnio U Boryny.
Nie wiem jak może się to komus podobać. Po prostu hipermarket weselny. Przed salami parking jak przed Makro. I jeszcze te ponumerowane identyczne wejscia na sale : SALA nr !, SALA nr 2.... Zero jakiegoś własnego stylu a tylko zwykła masówka. W wnetrzach niby elegancja ale trochę odpustowa. Całość wydawała sie zimna i odpychająca. Slysząc zachwyty niektórych forumowiczów oczekiwałe czegoś innego a tu całkowita klapa
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 5:26 pm   

De gustibus non est disputantum Mario.... Co jednym sie podoba, innym wydaje się odpychające... Po prostu masz inny gust i tyle :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 10:30 am   

xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Wto Sty 23, 2007 10:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 9:52 pm   

Alma,

Jak wypadło oglądnie sal ? Niestety muszę Cię zmartwić. W Łodzi i okolicach widziałem ze 20 sal i wiekszość to domy weselne o róznym oczywiście standardzie. Ziemi Obiecanej nie polecam. Bawiłem się tam u kolegi było ok. 80 osób. Siedzieliśmy w 2 pomieszczeniach tak że mały był konytakt z innymi gośćmi. Salka do tańczenia jak dla mnie za mała i nie było za bardzo słychać czy orkiestra coś zaczęła grać czy dalej leci podkład. Ciemny i patetyczny wystrój też nam się nie podobal. Nie wiem czy czynny jest ogród obok, ale wtedy były jakieś problemy z właścicielem i w końcu nic nie wyszło z imprezy w plenerze.
Soplicowo bardzo nam się podobało ale niestety za małe.
Sugerowałbym wybór pomiędzy Zielińskimi a Synowiecką. Szukaliśmy sali nawet w okolicach Piotrkowa i Tomaszowa i niestety nic fajnego nie ma. Męczyliśmy nawet własciciela Bacówki na Rudzkiej Górze ale niestey nie chciał się zgodzić na imprezę zamknietą.
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 11:11 pm   

Moje wesele dopiero w czerwcu 2006. Zdecydowaliśmy się na Synowiecką. Liczymy na to że problem 2 poziomów uratuje dobra orkiestra dlatego temu tematowi poświęciłem nawet wiecej czasu niż szukaniu sali.
Widzieliśmy wcześniej:
Adriatico, Ambasador, Solaris, U Boryny - w moim odczuciu sale b.podobne wiec wystarczy zobaczyć jedną.
Hades jest do 150 osób (ładny jest barek i przedsionek ale sama sala nie bardzo)
Sala w Dobieszkowie - max 80 osób i nie ma gdzie tańczyć
U Zawierki - są dwie sale . Druga byłą w budowie i miała pomieścić do 150 osób
Dworek Zielińskich i Ziemię Obiecana - widziałąś
Eden , Dracena - trochę komuna
2 sale we Włodzimierzowie - jedna duża do 150 osób, Wspaniały ogród w środku lasu (widać tam rękę architekta) sama sala już niestety gorsza i terminy na 2006 były dopiero wolne od listopada.
Karat w Piotrkowie - są trzy sale największa chyba do 200 osób (podobne do Boryny)
Było jeszcze kilka ale nawet o nich nie wspomnę
 
 
magdabork 

Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 11:48 pm   

cześć czy mogę cos dodać od siebie?
mogę pochwalić salę weselną NIEZAPOMINAJK? . Wesele bardzo udane ,a jedzenie.... że palce lizać i jeszcze nie tak drogo, do tego stół wiejski z własnej roboty smalcem i ogórkami, lepszego n ie jadłąm. Poza tym niektórzy bardzo zwracają uwagę na czystość toalet, zwłaszcza pod koniec wesela, gdy goście nie są już w najlepszej formie, a tam czysto do ostatniego gościa właściciele b. mili, ogród, można spokojnie zostawić samochody, teren zamknięty, spokój. Po prostu extra! Polecam
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Paź 16, 2005 2:42 pm   eh....

dokladnie:)jednym sie podoba drugim nie:) dla mnie zbedne jest pisanie...typu to jest okropne...etc pewnie mozna wyrazac swoje zdanie, mi -
choc sale typu soplicowo...odpadaja ......nie mowie tego ze sa okropne...podlogi trzeszcza...;)
hehe
ale przeciez kazdy ma wybor!:) i kazdy wybiera to co jemu odpaoiwada a nie to co ktos narzuca:) dla mnie to zroumiale:) ja wybralam boryne i kropka!!prosze mi tu nie najezdzac;) hehe zartuje oczywiscie z tym najezdzaniem, mi sie podoba bardzo wlasnie ma swoj styl, jest bardzo elegancka, przestronna, a jedno wesele wcale nie styka sie z drugim:)pozatym pieknie rozwiniety dywan...kwiaty..fajerwerki..eh:) to moj styl, i nie kazdemu musi sie podobac:) pozdrawiam wszytskich!!:)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 11:03 pm   

xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Wto Sty 23, 2007 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 10:36 pm   

:)
dlatego najlepiej zostac przy tym co komu sie podoba :D
apropo gdybym uwazala ze ta sala jest plastikowa :wink: to bym sie na nia nigdy nie zdecydowala:) to chyba zrozumiale........sa gusta i gusciki..jednemu pasuje to drugiemu tamto:)
dkatego dla mnie zbedne sa stwierdzenia i mowienie komus ze to jest zle...to jest takie...przeciez jesli komus by sie nie podobalo to by nigdy tego nie wybral! :P
pozdoriwonka!!!
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:22 am   

Ja mogę polecic wszystkim salę Wodnik.

Mario jesli jestes nia jeszcze zainteresowany czekam na pytania na priv
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 16, 2005 2:16 pm   

galionka napisał/a:
Ja oczywiście będę zachwalać swoją FANTAZJ?. :wink: Ale Boryna też jest ok. :spoko:


No właśnie..i tu mam problem...
Przeglądam to wasze forum..ściągnięta tu przez siostrę i co się okazało? - że moje niezdecydowanie tylko wzrosło :? Wybieram między Boryną, Fantazją..ewentualnie Hadesem lub Wodnikiem.. Tyle tylko, że potrzebuje miejsca noclegowe.
Jak narazie Fantazja podoba mi sie najbardziej (Boryna przegrywa tylko tym ze juz jedna z naszej rodziny tam się weseliła :wink: )

A tak wogóle witam Was wszystkich bo pewnie będę tu teraz częściej :D
 
 
 
J.ustyna 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 10:40 pm   

:D Odzwiedziłam kilka miejsc i oto moje spostrzeżenia:

* Art Deco: 3 różne wersje cenowe, pojechaliśmy zobaczyć tą większą salę, był tylko jakiś biedny chłopaczek, który zajmował się obsługą bufetową studiów zaocznych, ale stwierdził, żebyśmy się nie przejmowali, bo na czas wesela zamykają tą część. Druga sprawa: właściciele uważają, że listki na słupach są tak piękne, że żadna dekoracja nie wchodzi w grę.Pojechaliśmy więc zobaczyć tą drugą ich salę w hotelu Reymont - niestety zbyt mała dla nas i byliśmy zmuszeni rozmawiać z niedoinformowanym kelnerem, bo pan właściciel siezdiał w pobliżu, ale oglądał "Złotopolskich" w tel. i nie był zainteresowany w ogóle :smut:
* Belweder: Niestety tutaj odstraszył nas zbyt pewny siebie właściciel, który po 10 min. rozmowy powiedział: To co przynieść KP? Chciał 3000 PLN zaliczki... I strasznie się skrzywił na moje pytanie czy jedzenie, które zostanie zabiera się ze sobą? A na konie dodał: I tak do mnie traficie!
Bez komentarza..
* Party Super Service: Brdzo dziwne miejsce, dokładnie tak jak opisywały dziewczyny w innym wątku, no i jeszcze wiele ukrytych kosztów (120 Pln osoba-to oczywiste, ale: 500 zł dla każdego muzykanta-a ci obowiązkowi i 150 zł dla każdego kelnera). Wnętrze dziwne i nieładnie pachnie.
A teraz te lepsze doświadczenia:
* Skarabeusz: Bardzo łana sala, cena przystępna, jasno określone ilości wagowe dań, mięs itp. Ładne przestronne toalety. Generalnie bardzo nam się podobała, gdyby nie brak tarasu i niezbyt ciekawa okolica (ślub w lipcu)
* Impresja: sala godna obejrzenia, dosyć przytulna, można polecić, cena też przystępna.
* Wodnik: I tą salę wybraliśmy, 2 pokoje dla gości, ładny taras i okolica, duży parking (niestety to też decydowało-dużo gości przyjezdnych), toalety duże, klimatyzacja+wiatraki nad parkietem, zimą będzie nowy sufit ze światłami.

Dziewczynki i Chłopcy życzę powodzenia w szukaniu, mam nadzieję, że moje porady na coś się zdają.
 
 
finka 

Dołączyła: 26 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 12:30 pm   

My planujemy wesele w sali "u Placka" na ul. Chełmskiej w Zgierzu. Jest to bardzo blisko granic z Łodzią i blisko do mnie do domku :D Słyszałam dobre opinie o tej sali - moi znajomi byli tam na weselu. Z właścicielami też się bardzo dobrze rozmawia. Na 100% będę wiedziała jak tam jest jak już sprawdzę na własnej skórze w maju :D
_________________
finka
 
 
japatrycja 

Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 5:57 pm   

Sala bankietowa "Zabiczki" w Konstantynowie (ul. Tuszynska), wesele na 120 osob.
Naprawde bylismy zadowoleni, bo nasi goscie byli zadowoleni. Jedzenie maja dobre i obsluga byla bardzo czujna, ale nie narzucala sie... czulismy sie jak gospodarze. Jest klimatyzacja, a poza tym na zewnatrz sa stoly i krzesla pod dachem, czyli jest gdzie odetchnac, nawet jesli pada deszcz.
Niestety wlasciciel wydaje sie czasem troche arogancki i przemadrzaly, ale jesli naprawde nam na czyms zalezalo to dal sie przekonac :) Poza tym mozna mu raczej zaufac w wielu sprawach, wie co robi, tyle tylko, ze trzeba wszystko dokladnie omowic, bo to przeciez nasze wesele:)
Cena za osobe w lipcu 2005 - 170 PLN za wesele i poprawiny

Jesli ktos chce zobaczyc zdjecia sali w trakcie naszego wesela to zapraszam na priv

pozdrawiam wszystkich poszukujacych ;)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 10:29 am   

to będzie długi post :signthis: :smile:

niby jesteśmy w takim punkcie poszukiwan, gdzie w drodze eliminacji odpadlo wielu kandydatow i jest scisla czolowka. jednak juz teraz nic nie wiem, nawet 'ambasador' nie zachwyca mnie jak wczesniej. moze powinnam odwiedzic go raz jeszcze? :|

sal widzielismy wiele w duzym przekroju standardowym. od 'zielonego zacisza ' na ogrodkach dzialkowych po wspomnianego 'ambasadora'.
wiele sal po zdjeciach w internecie juz zostalo zdyskwalifikowanych.

faworytem jest bez watpienia 'dworek zielinskich', ktory nam obojgu bardzo sie podoba, jednak pomiesci jedynie 86 osob - i mysle ze na scisk :( a zadnym cudem nie da sie wykluczyc z rodziny wielu osob, wiec zmniejszenie listy gosci nie wchodzi w gre i ta sala momenmtalnie odpada.

co do 'yuci': już pisałam w odpowiednim wątku o wczorajszej kolacji.
>> dla chętnych tutaj <<
JEDZIENIE NAPRAWD? JEST KIEPSKIE... szkoda :(

sala na ogrodkach dzialkowych 'zielone zacisze' niby nie jest tragiczna - wlascicielka widac naprawdę się stara, ale zaden ogrod i malo mijsc parkingowych i ... zalatuje tak specyficznie :(

'madame synowicka' tez sie swietnie prezentuje i bylaby godna uwagi, nawet kwalifikuje sie do czolowki... ALE: jest tam wstepna rezerwacja do konca kwietnia (bo po znajomosci) a to dla nas za dlugo zeby czekac, bo w tym czasie zabraknie terminow na innych salach.

'solaris' narzeczonemu zdecydowanie sie nie podoba (mnie nawet tak!) - no ale termin juz zajety :(

'zlota kaczka' - termin juz zarezerwowany. nieladnie pachnie w holu od toalet i podloga taka zimna i kamienista :( poza tym mogłoby byc ciekawie.

'flora' - tragedia! dosyc ze obok cmentarza to od wejscia smierdzi starym olejem (: sala bardzo niespecjalna :(

'w dobrym stylu' miesci jednynie do 80 osob - odpada, bo gdybysmy tyle mieli to na bank bylby to 'dworek zielinskich'

'dzierzazna' w Białej za Zgierzem jest tez za mala i troche wies. choc na pewno byloby zielono i z dala od miasta.

'cesarka' podobnie jak 'dzierzazna' ma tez podstawowa wade: 1.500-2.000 PLN za samo wypozyczenie sali plus 150 od talerzyka - to lekka przesada!

'sala PCK' w Zgierzu - wieje troche komuna! nie podoba nam się, widzielismy film z wesela na tej sali.

'boryna' - juz mamy swoje zdanie! odpada! w zyciu nie chce miec trzech weseli razem. a mniejsze sale sa malo gustowne - podobno duza jest ladniejsza ;) wlasciciel dziwny. ale ceny przyciagaja. mimo wszytsko nie zdecydujemy się.

'belweder' odwiedzilismy raz jeszcze. tym razem ujrzalam go tez w innym swietle: duzy kwadrat oklejony ladna tapeta. wlascicile dosc pewny siebie, brak ogrodu, dosc wysoka stawka i nie wiem czy jednak nie za duza sala jak na nasze wesele (około 110 osób) :|


mam dosc.

POMOCY!

p.s. narazie wygrywa siłą rzeczy 'ambasador' - niedaleko są domki campingowe, w ktorych mozna taniej niz w hotelu zakwatreowac gosci, a latem bedzie tam na pewno przyjemnie. a slub wtedy mozna wziac w parafii ?w. Wojciecha... ale to wciąz daleko od nas :|
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 12:45 pm   

Ja z Misiem juz dawno mamy sale bo slub w maju !! Objechalismy dosc duzo sal I albo byly drogie albo male Mamy dosc nie wielkie wesele bo na okolo 75 osob a odbedzie sie ono w Skarabeuszu.

Z tego co pamietam to w Ambasadorze byl taras ale sala byla mala brzydka (taka bez wyrazu) no i drogo.
Fantazja byla fajna tylko malawa jak na nasz gust choc pan twierdzil ze wystarczy nawet ta mala UPS.
Na rogu sienkiewicza i chyba to jest jeszcze zwirki sliczna sala ale mala do tanczenia co bylo fajne to to ze mlodzi przybywajac na sale schodza wielkimi schodzami SUPER.
Byla jeszcze jakas jeda godna uwagi na widzewie niedaleko krancowki tranwajowej - sala ladna duza ale pan byl jakby po paru glebszych choc niekoniecznie. Ale byl wolny tylko czerwiec ale na czerwiec nasze wesele jest zamale.
Bylismy ogladac inne sale ale niebyly powalajace i nawet nie pamietam nazwi adresow.

Skarabeusz to jest to. Duza sala do 200 osob wiec nasze 75 bedzie miec DUZO miejsca. Pan bardzo rzeczowy mily niezbyt drogo (130 zl) i co bardzo wazne co do poprawin jak dla nas ze placimy za tyle osob ile przyjdzie a nie 75% calego wesela bez wzgledu ile osob przyjdzie. I to co najwzniejsze maja rzutnik i wielki ekran do ktorego maja podlaczonego laptopa - to nas powalilo (jakas prezentacja czy nawet fragmenty z kosciola przed oczepinami lub pokazane z kamery z budynku jak podjerzdzamu pod sale).
NAPRAWDE POLECAM
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:52 am   

Witam
Mam pytanie czy ktos z Was był lub miał wesele w Dworku Zielińskich na Rogach?
Okolica i sala bardzo mi się podobają, mam tylko kilka zastrzeżeń.
Po pierwsze sala gdzie będą stoły pobobno mieści do 88 osób, a wygląda na dość małą. Nie chciałabym aby moi goście czuli się jak sardynki.
Po drugie sala do tańczenia mieści się na niższym poziomie, do którego prowadzą wąskie schodki. Co może byc pewnym utrudnieniem dla Pań na szpilkach i Panów "dobrze się bawiących" :lol:
Słyszałam, że można uzgodnić z właścicielami, żeby orkiestra grała na tym samym poziomie co będą ustawione stoły i do tańczenia wykorzystać również taras. Tylko szczerze... jakoś tego nie widzę.

Będę wdzięczna za wszystkie opinie, bo zupełnie nie wiem co robić.

Zastanawiam się jeszcze nad Madame Synowiecką.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 12:38 pm   

to może ja cos moge tu napisać :)

początkowo rónież Dworek Zileińskich był naszym bezkonkurencyjnym faworytem. klimta i wystrój są niepowtarzalne, można się szybko zakochać w tym miejscu - to fakt :)

pierwszą przeszkodą była podobnie jak u Was - liczba gości, którzy nie zmieściliby się na sali (nawet na śledzia - jeden na drugim) :(
sala do tańczenia - fakt, mała izdebka na dole - nawet przytulnie i może być ciekawa akustyka... ale te schody - choć nie planuję zbyt wysokich obcasów myślę że faktycznie nie są najwygodniejsze również dla starszych gości :( niestety.
i niby wszystkie problemy rozwiązałoby urządzenie wesela na powietrzu pod namiotami - w okresie letnim wspaniały pomysł z romantycznym klimatem. wszystko pięknie gdyby nie fakt że taka 'imprezka' potrwac może zaledwie do godziny 22 - ponieważ właściciele od jakiegoś czasu mają sąsiadów - a po 22 obowiązuje jak wszyscy wiemy cisza nocna :( grrr :zly:

i po dalszych poszukiwaniach kolejną faworytką okazała się być właśnie wpsomniana 'Madame Synowiecka' :) klimta inny, bardziej nowoczesny, ale za to kamerlany i z wyłącznością na jedno jedyne wesele w lokalu :)
podobnie dwie sale - piętrowo, jedna kulinaran druga taneczna. warunki dobre, duży łądny ogród, taras. wiele zalet, właściciel obiecuje że jedzenia nie zabraknie.

więc jakby co ja POLECAM Synowiecką :)
zawsze jakieś wyjście.
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 1:15 pm   

Dzięki. Wesele trwajace z ciszą nocną od 22, to mogło by być traumatyczne przezycie dla mnie :kwasny:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 1:51 pm   

Agati, proszę zanim zadasz pytanie, przeszukaj najpierw forum. Mnożenie wątków wprowadza niepotrzebny bałagan.

Madama Synowiecka

Dworek Zielińskich
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 3:23 pm   

o.k. :oops:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl