Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ETNA
Autor Wiadomość
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 1:53 pm   ETNA

Witajcie!
Czy ktoś z Was słyszał może o zespole ETNA? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje, szczególnie za wrażenia z wesela, na którym grali.
Miłego dnia.
Nika.
 
 
gosiawie 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:27 pm   

Na moim weselu grała właśnie ETNA. Traf chciał, że trafiłam na nich przez wesele koleżanki. I spodobało nam się ich granie. Zespół 4-osobowy (dziewczyna + 3 facetów). Mają własne aranże, śpiewają czysto, oczepiny przeszły sprawnie i z uśmiechem. ?wiadomie mogę polecić ten zespół na wesele.
 
 
Mili 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 9:40 pm   

Byłam ostatnio 21.02.2009 na zabawie karnawałowej i powiem Wam, że było superrrr, fajnie zabawiali ludzi, grali nowości.
Teraz grają w 3-osobowym składzie, dziewczyna ślicznie śpiewa, dwóch chłopaków gra, również śpiewają. Kiedy wybierałam się ze znajomymi na tą imprezę to miałam wątpliwości, bo słuchałam ich na stronce, w rzeczywistości jest odbiór dużo lepszy. Ze spokojnym sumieniem mogę ich polecić.

Pozdrawiam
Milena
_________________
Mila
 
 
olo_84 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 3:29 pm   

W tym roku postanowiliśmy skorzystać z usług tej grupy muzycznej. Na próbach było świetnie niestety nie wiemy jak sprawdzą się na weselu.

Komentarze mile widziane co do tego zespołu, proszę piszcie jak coś wiecie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl