Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
STRZELCZYK BAND
Autor Wiadomość
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
  Wysłany: Pon Mar 05, 2007 11:52 am   STRZELCZYK BAND

Czy ktoś miał odczynienia z zespołem STRZELCZYK BAND? Niestety nie znalazłam nic na forum :-(
W zespole gra zwykle 3 mężczyzn – ojciec i syn oraz kolega tego syna. Podobno są muzykami. Instrumenty tu: klawisze, saksofon, akordeon. Grają również przy stołach (dla nas to duży plus)
Słuchaliśmy ich płyty. Jest ok.

A jak jest na żywo? Liczę na Wasze opinię i pozdrawiam wszystkich na forum
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 4:03 pm   

czy oni sa moze ze zgierza? i czy ten tata ma wynajem autobusów czy cos takiego? bo jak tak to nie ma tragedii
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 5:45 pm   

zespół jest z Łodzi

Słyszam też, że Strzelczyk junior pracuje w sklepie muzycznym jako konsultant (ale to informacja z drugiej ręki, a więc nie sprawdzona) .
Ostatnio zmieniony przez Magari Pon Mar 05, 2007 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 10:01 am   

Magari
a czy nr tel. moge prosic do Strzelczyka

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 2:10 pm ]
no to u mnie bedzi Strzelczyk Band; sklad to ojciec , syn i kolega, wszyscy po szokle muzycznej.
spiewaja bardzo ladnie i wszystko co sie chce. Najwzaniejsze oczepiny robia krotkie i nie ma idiotycznych przyspiewek.
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 11:54 pm   

U nas też zagra "Strzelczyk Band"
Od samego początku nam się spodobali. Nie przeszkadza nam że grają tylko na klawiszach, a nie na perkusji czy gitarze, ale mają saksofon-co było dla nas bardzo ważne.
Mają przyjemne głosy, dobrze śpiewaja po angielsku i nie są straszeni drodzy,
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 9:53 am   

W czerwcu 2007 Strzelczyk Band grali na moim weselu.
Z zespolu jestem bardzo zadowolona i goscie tez.
Panowia graja kazdy rodzaj muzyki, przerwy maja krotkie, a podczas posilku puszczaja spokojna muzyczke (przyciszona)
Utworow nie wybieralismy, bo to nie ma sensu, nie wszystko co mnie sie podoba spodoba sie moim gosciom, tak wiec pozostaje to w gesti orkiestry by wyczuc jak zabawic towarzystwo.
Oczepiny powiedzielismy zeby byly kotkie i bez glupich przyspiewek
Zadnych gier i zabaw nie chielismy- i slusznie bo taniec wszystkim wystarczyl
Moge z czystym sumieniem polecic Strzelczyk Band
_________________
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:20 pm   

jestem na fali przesłuchiwań. strzelczyk band...no coż...największy minus to nieprzestająca mówić Pani Strzelczyk. oglądanie przy niej dvd z wesela z nagraniami zespołu to istny horror. nie dopuszcza do głosu i wszystko wie najlepiej. ten zespól moze wybrac tylko ktoś o silnych nerwach i trochę przygłuchy.
:?

MiM
_________________
 
 
 
Mulina 

Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:46 pm   

Mim czytając Twoje posty a jest ich masa. można pomyśleć , że siedzisz w branży i w wyniku nudy rozładujesz emocje na forum . Weź tylko pod uwagę , że nie piszesz o "ziemniakach" tylko o żywych ludziach którzy ciężko pracują i zasługują na odrobinę szacunku. Oczywiście moze ci się wiele rzeczy nie podobać ,ale chyba troszkę przesadzasz .Wideofilmowanie proponuję wziąć w Columbia Pictures a zespół z pierwszej dziesiatki Sopotu. ?eby troszkę przyciąć koszty można również wynająć ekipę filmowców i montażystów z "tańca z gwiazdami" - koszt to 12000 zł za godzinę zmontowanego filmu - film dostaniesz zaraz po weselu i napewno nie bedziesz czekać na spotkanie.
Wracajac do tematu z tego co sie orientuję to w tym zespole nie gra żona p Strzelczyka
a jesli nie podoba ci się jej sposób bycia trzebabyło wyjść.
tak sie skąłda ,że ja również jestem w trakcie przygotowań i ten zespół będzie prowadził i zabawiał gości na moim weselu .Jest sprawdzony !!

pozdrawiam
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
  Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 12:54 pm   

Ja też będę miała ten zespół i mi się on bardzo podoba 8) A co do pani (żony) to jest bardzo sympatyczna. Owszem duuuuużo mówi, ale tak ma chyba każdy, kto chce jak najlepiej sprzedać swoją usługę. Cena myślę, że nie jest wygórowana. Jeszcze tylko musimy z moim K. podpisać umowę i chyba jedziemy dzisiaj to zrobić. Ale zobaczymy jak to będzie z tym transportem bo na razie auto mamy w naprawie :(
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 7:10 pm   

Droga Mulino,

przecież to forum każe wygłaszać opinie rózne, nie tylko pochlebne, więc dlaczego od razu mnie atakujesz? jedyną osobą, która moze czuć się urażoną jest Pani Strzelczyk, ale załatwia papierkowe sprawy zespołu czyli prowadzi biznes więc musi się liczyć ze słowami krytyki. są ludzie zadowoleni, są i niezadowoleni. przecież nie oceniłam zespołu jako takiego.
jesteś zadowolona ze swojego wyboru i ja życzę Ci niezapomnianego wesela.

MiM
_________________
Ostatnio zmieniony przez MiM Pią Wrz 14, 2007 7:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mulina 

Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:10 pm   

Mim ja Cię absolutnie nie atakuję chciałam tylko zwrócić uwagę , że oceniamy tutaj prace róznych osób , różnych firm i niekiedy wypowiedzi mogą być b krzywdzące pomyśl właściciele większosci firm czytają te posty tak mi się wydaje w końcu one ich dotyczą. Mnie P Stzrelczyk wydała sie sympatyczna może miałaś zły dzień . Moja wypowiedź dotyczyła postów ogólnie bo gdzie nie zajrzałam tam były jakieś krytyczne wypowiedzi:)
ta gadatliwa ,tamten snob finansowy inni wogóle do bani . wiec wybacz :) w pierwszej chwili rozmawiając z narzeczonym myśleliśmy ze jesteś konkurencją:)
Ja oczywiscie życzę ci wspaniałego wesela i wiem że takie będzie zyczymy ani nutki tremy pozdrawiam :)
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:43 pm   

Mulino, wzięłam Twoją opinię pod uwagę. moze rzeczywiście duzo krytykuję, ale w dobrej wierze, bo moze zaoszczędzę komus fatygi. moje dobre opinie na forum tez sie zdarzaja, tylko je pomineliście:)
będzie ich wiecej, ale po slubie, bo jak mam zachwalac teraz mojego kamerzyste, czy zespól i ich polecać, jeśli jeszcze nie wiem czy sie sprawdzą. dlatego z pochwałami jestem na razie ostrozna, a z krytyką - przekazuje swoje pierwsze wrazenia ze spotkań z zespołami, właścicielami sal, fotografami etc. nie sądziłam, ze to aż tak ostro brzmi, a jeśli ktoś jest już na coś zdecydowany, to moja jedna opinia i tak mu nie posuje szyków.
tyle gustów ilu ludzi.
wspominana Pani, zrobiła na mnie złe wrazenie, bo sugerowała co mam mysleć, wtrącała się w zdania, nie dawała dojść do głosu i mówiła, ze jak nie wybiorę jej zespołu to będę zalowała tego do konca zycia itp. a takie uwagi wydały mi się nieprofesjonalne, ale oceniam jej pracę, nie osobowość!
ale masz rację powściągliwość w komentarzach też jest potrzebna i będę zwracała na to większą uwagę choć moje wypowiedzi nie muszą robić przykrości firmom. moga byc da nich wskazówką co poprawić, jeśli opinie powtarzałyby sie również od innych osób.

temat wyczerpałam, ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia na temat mojego postu, to oczywiście słucham uważnie i z pokorą.
ale sie rozgadałam...

Pozdrawiam i miłego weekendu.


MiM
_________________
Ostatnio zmieniony przez MiM Pią Wrz 14, 2007 11:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Andrea 

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: wonderlandia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:47 pm   

Strzelczyk band niezle graja,fajnie bawia gosci,maja dobre pomysly jak rozruszac towarzystwo,fajny saks.Faktycznie Pani strzelczyk gada jak katarynka,no ale w sumie co miala mowic,ze jej maz i syn sa do bani?ta orkiestra wiec jest calkiem przyzwoita,chociaz znalezlismy lepsza :p
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 12:29 pm   

Na naszym weselu grała właśnie ta orkiestra :)


Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostali krótką listę piosenek, których ma nie być i nie było ich. Podpowiedzieliśmy im również jakie utwory chcieliśbyśmy usłyszeć i były one grane z dedykacją dla nas :D

Goście byli bardzo zadowoleni bo grali zarówno dla młodych jak i dla straszych-w tej kwestii nie narzucałam im co mają grać-ważne, żeby się goście bawili.

Oczepiny poprowadzili całkiem fajnie. Bardzo podobało nam sie że za wykup butów nie było targowania-każdy dostał pół litra a to my mieliśmy kary a nie goście.
Nie zniosłabym gdyby kazali im tańczyć na sobie jak na rurze :evil:
Za karę J robił pomki a ja obcałowałam wszystkich panów na sali ;)

Ostatni utwór jaki zagrali był ze specjalną dedykacją dla nas-Zagrali tak pięknie, że moja mama która dzielnie trzymała się przez cały dzień się popłakała :cry:

Podsumowując zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 12:28 am   

a jaki jest koszt??? bo my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań i jak na tę chwilę to jesteśmy delikatnie mówiąc w czarnej d... wesele mamy 19.09.2009 mam nadzieje ze coś porządnego uda nam sie znaleźć
 
 
apslekas 

Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:18 am   

anusia1 napisał/a:
a jaki jest koszt??? bo my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań i jak na tę chwilę to jesteśmy delikatnie mówiąc w czarnej d... wesele mamy 19.09.2009 mam nadzieje ze coś porządnego uda nam sie znaleźć

Kolega miał wesele i z tego co mówił, stawka godzinowa 200 (teraz podobno wzrosła). Czyli można przeliczyć, że ich wyprowadzenie, wesele 11h i poprawiny 7h kosztowały lekko poniżej 4k. Kamera 1k. Zespół ?PIEWA bardzo ładnie, to trzeba im przyznać... czego nie można powiedzieć o całej reszcie...
Ostatnio zmieniony przez apslekas Czw Wrz 11, 2008 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:23 am   

anusia1 napisał/a:
a jaki jest koszt??? bo my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań i jak na tę chwilę to jesteśmy delikatnie mówiąc w czarnej d... wesele mamy 19.09.2009 mam nadzieje ze coś porządnego uda nam sie znaleźć


Anusiu to ja ci powiem, że nie mają terminu na ten dzień. Mam taką samą datę i niestety termin był już zajęty (ale ja szukałam w marcu)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Strzelczyk 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź - Bałuty
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:06 pm   

Nic nam nie wiadomo, by ten termin był zajęty. Czyżby ktoś z konkurencji podkopywał dołki lub jakiś markotny klient? "APSLEKAS" - a jakos podobalo sie wszystkim wesele (byli tam nasi znajomi). Strasznie dziwnie to brzmi, ze kolega przedstawil tobie wszystkie szczegoly tak dokladnie (i niestety mijaja sie z prawda!). Prosze zlekcewazyc tego "dzieciaka". Chyba nie ma tutaj miejsca na forum na takie szczegoly, ktore powtarzam, sa nieprawdziwe.

edit: usunęłam niezgodny z Regulaminem Forum podpis użytkownika
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 30, 2008 10:03 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Soffia 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 11:28 am   

Ja miałam do czynienia z zespołem STRZELCZYK BAND. Byłam w tym roku w sierpniu na weselu u kolegi, gdzie grali. I powiem Wam jedno, to co pokazali Panowie z tego zespołu to kompletna porażka. Często bywam na weselach i różne zespoły widziałam, ale takiego cwaniactwa i olewczego podejścia do sprawy NIGDY nie widziałam. Ja rozumiem, że ktoś sobie może nie życzyć konkursów, ale to nie znaczy, że zespół ma w ogóle nie bawić. Ani razu nie wyszli do stołów na weselu, mimo że goście chcieli aby zagrali, a co najgorsze, jak zaczęliśmy śpiewać w końcu sami, to BEZCZELNIE nam przerywali, albo zagłuszali swoją muzyką. Poza tym oczepiny to była jakaś kpina!!! Pan z zespołu zaśpiewał raptem 4 zwrotki, w tym 2 o tym żeby im Młody dał alkohol(bo im się należy za śpiewanie), a 2 o tym, że jego żonie (kamerzystce- o której już nic nie napisze, bo szkoda słów) też by się przydał. Po czym bezczelnie stwierdził, że jak już mają to co chcieli to goście mają się dalej martwić sami, jak sobie załatwić alkohol (chodziło o wykupienie butów itd). Poza tym dość sporo spóźnili się na poprawiny (które i tak były dopiero na godz 16) i zaczęli jeszcze grać po 1,5 godzinie, bo najpierw musieli się napić i najeść do syta. Ogólnie zespół w skali od 0 do 5 oceniam na 1, ale to i tak za dużo, bo za tą cenę, którą wzięli i **** odzywki do Państwa Młodych oraz gości w ogóle im się nie należy. Miejmy nadzieje, że już nikt się na nich tak nie natnie albo przynajmniej będzie wiedział do czego są zdolni. Pozdrawiam:)
 
 
Strzelczyk 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź - Bałuty
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 1:13 pm   Zdementowanie fałszywego postu powyżej.

.......brak słów.
Ostatnio zmieniony przez Strzelczyk Czw Paź 16, 2008 3:34 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Soffia 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 2:12 pm   To nie był fałszywy post

Niestety pomylił się Pan. Nie jestem Panną Młodą, ale być może przekaże jej informacje o zaistniałej sytuacji i Pana wypowiedzi. Byłam jednym z gości i przyznam szczerze, że współczuję im bardzo, bo naprawdę źle trafili. A na forum mogą się wypowiadać wszyscy - Ci zadowoleni i Ci niezadowoleni. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i jeśli coś jest nie tak, to też trzeba o tym napisać, by ktoś wyciągnął wnioski. Postawa i domysły już o czymś świadczą. Zamiast grozić sądem proponuje zmienić podejście do klientów i zadbać o lepszy wizerunek zespołu.

Dodano: Czw Paź 16, 2008 2:51 pm
A i jeszcze jedno. Pana odpowiedź, rzucanie nazwiskami, oczernianie i obrażanie jednego z Pańskich klientów, świadczy tylko o poziomie kultury osobistej, jaki Pan reprezentuje i mam nadzieje,że zaglądający tutaj potencjalni Pana klienci wyciągną odpowiednie wnioski, co do skorzystania z usług pana firmy. Ja również trafiłam na to forum, bo aktualnie poszukuję zespołu na własne wesele.
W przeciwieństwie do mojej wypowiedzi, gdzie jedynie był zawarty opis wesela w mojej opinii (do czego mam absolutne prawo) Pańskie wypowiedzi, obrażanie ludzi ze względu, np. na miejsce ich zamieszkania kwalifikuje się właśnie do skierowania sprawy na drogę postępowania cywilnego w przedmiocie naruszenia dóbr osobistych. Zwłaszcza, że czyni to Pan na ogólnodostępnym forum nie mając absolutnie żadnego dowodu na to, kto wyraził taką, a nie inną opinię o Pana zespole. Z krytycznym zdaniem trzeba umieć się pogodzić.
O fakcie wystosowania do Pańskiego zespołu pisma z żądaniem zwrotu pieniędzy, nic mi nie było wiadomo.

Ma Pan rację nie będę usuwała tego postu, ponieważ jest to dowód na to w jaki sposób traktuje Pan swoich klientów.
 
 
Strzelczyk 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź - Bałuty
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 3:05 pm   

To zaczyna byc juz po prostu smieszne. Szkoda slow i szkoda mojego czasu na taki poziom rozmowy.
_________________
Realizator dźwięku, muzyk kompozytor, muzyk instrumentalista.
 
 
 
staan 

Wiek: 40
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Zelów
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 10:33 pm   

Tak naprawdę to nam brak słów... Myśleliśmy że wysyłając do Państwa list z uwagami zakończyliśmy tą przykrą dla obu stron sprawę. Jednak dzisiaj trafiła do nas informacja co się wydarzyło na forum. Zatkało nas... Nasze uwagi wysłaliśmy tylko do Państwa wiadomości. Mimo, iż było ich mnóstwo, nie opisywaliśmy ich na forum. Bardzo nam przykro że bez podstaw oceniliście, że to my napisaliśmy powyższe posty, nie mówiąc już nic o obrażających nas komentarzach. Od początku naszej współpracy dają nam Państwo odczuć tak jakbyśmy byli "nizszową grupą spoleczną" (cytat z usuniętego Państwa postu). Gdyby nie został on usunięty wszyscy zobaczyliby jakie podejście ma Wasz zespół do klienta. Imienne poniżanie na ogólnodostępnym forum chyba niezbyt dobrze świadczy. W takim miejscu każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, a my nie mamy na to żadnego wpływu. Bardzo nam przykro...
 
 
marianstrzelczy 
Firma

Wiek: 65
Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 7:58 am   

Witam!To już ostatni komentarz.Po weselu wszyscy gratulowali-rodzice,młodzi,goście.Uwag nie było.Coś kogoś później ugryzło..........?W większości poprzednich postów to nieprawda.Owszem,jak na każdej imprezie na ''żywo'' coś może umknąc uwagi,ale aż taka napaśc?Mam wrażenie,że jestem w sejmie..........Jeżeli tak naprawdę uważacie ,że to co było,było tak beznadziejne to ....Bóg zapłac..........
 
 
Fiona8 

Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 10:20 pm   

Mam bardzo pozytywne zdanie o zespole,grali bardzo fajnie na weselu, dostosowali sie do życzeń młodych, poprowadzili brdzo trudne miedzynrodowe wesele, głównie polsko-irlandzkie, w jezyku angielskim. Znakomicie dostosowali się do gości i klimatu. Zaprezentowali wysoką kulture i wyczucie klimatu. Oczepiny były bardzo sympatyczne, ciekawe i dowcipne. Zaprezentowali super składanke dla rodziców(uzgodnina z młodymi)Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.Jeśli chodzi o cenę, to uważam,że jak na rynek łodzki, przystępna.Odnośnie kamerzysty, to mieliśmy kogoś innego, niż pani Strzelczyk. z jego usług też jesteśmy zadowoleni, ale to już na innym forum. Jednak rekordy zachwytu bije fotograf.
Ostatnio zmieniony przez Fiona8 Pon Gru 08, 2008 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl