Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY KTOŚ MIAŁ WESELE W REST. ZŁOTA GWIAZDA W PODDĘBICACH?
Autor Wiadomość
AŚKA1234 

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 10:19 am   CZY KTOŚ MIAŁ WESELE W REST. ZŁOTA GWIAZDA W PODDĘBICACH?

MAM PRO?B? JE?LI KTO? MIAŁ TAM WESELE LUB JAK?? INN? UROCZYSTO?? PROSZ? O OPINIE ODNO?NIE JEDZENIA, OBSŁUGI I WOGÓLE? PROSZ? O WASZE OPINIE NA TEN TEMAT? CZY JESTE?CIE ZADOWOLENI?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Kwi 24, 2012 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 6:59 pm   

Proszę nie pisz dużymi literami - jest to sprzeczne z netykietą i oznacza krzyk.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 10:04 pm   

Hej, nie będę pisać kolejnego tematu tylko się tutaj dopiszę.
Pytanie takie samo, czy ktoś może był na weselu w tej restauracji i cokolwiek na ten temat wie:D?
Z góry dzięki, pozdrawiam:)!
 
 
JacekSz 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 9:35 am   

Ja tam byłem na weselu i wrażenia mieszane. Obsługa sprawna, ale żarcie przeciętne. Wystrój sali może być, ale najwiekszym minusem jest to że wesele było na dwóch salach i to w dodatku kontakt miedzy jedną salą a druga bardzo kiepski. Jeżeli wesele zmiesci sie na jednej sali to OK, ale jeżeli nie to ja bym w to nie wchodził...
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:09 am   

Hej.. już od drugiej osoby słyszę o tym jedzeniu. Kurczę, to kiepsko.
Dwie sale nie wchodzą w ogóle w grę w żadnym wypadku, poza tym to bęzie max. 70 osób, więc chyba wszędzie się zmieścimy, mam nadzieję.
Ktoś jeszcze:)?
 
 
mm11 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: poddębice
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 12:08 pm   

Miałam tam ostatnio wesele (na małej sali na dole). Jedzenie naprawdę bardzo dobre i ogromna ilość. Obsługa bez zarzutu, na bieżąco brudne naczynia, sztućce wymieniane na czyste, ciepłe posiłki podawane mniej więcej co 1,5h (wesele zaczęło się dość późno, także możliwe, że przy wcześniejszych godzinach rozkłada się to inaczej). Na żadnym stole niczego nie brakowało. Co chwilę podawana kawa i herbata. Bardzo miła atmosfera także w trakcie rozmów przed ślubem: właściciel sympatyczny, cierpliwy i pomocny; nikt nie miał pretensji, że kilka razy coś było zmieniane.
Zastanówcie się tylko nad ilością gości - moje wesele było na około 70 osób i kiedy wszyscy tańczyli to było tak w sam raz a czasem odrobinę ciasno (przy większej ilości gości - zwłaszcza gdy wszyscy są chętni do tańca i zabawy - to w sali na dole może być mało miejsca)
 
 
kgab 


Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Zgr
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 2:26 pm   

potwierdzam powyższą opinię :) (zapomniałam się po weselu wpisać tutaj ;) )
my mieliśmy w zeszłym roku w sali na dole, wszystko jak najbardziej ok.
Jedzenie bardzo dobre, goście zadowoleni. Ale fakt, że sala jest na 70, max 80 osób.
Polecam :)
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:41 pm   

Bawilam sie w Zlotej Gwiezdzie juz na dwoch weselach i na chrzcinach. Moim zdaniem ogornym plusem tego lokalu jest JEDZENIE. Bylo go naprawde bardzo duzo. W ostatnim czasie mialam mnostwo wesel u znajomych (14 w ciagu 3 lat) takze na wielu salach sie bawilam (nie tylko w lodzkim) i naprawde chyba nigdzie nie bylo tyle smacznego jedzenia co tutaj a to jednak na weselu jest bardzo wazne. Ceny z tego co slyszalam bardzo konkurencyjne. Takze ode mnie ogromny plus. Poza tym obsluga OK, wystroj tez przyjemny. Jednak faktycznie duzego wesela sie tam nie zrobi.
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 11:45 am   

bawiłam się na tej sali kilka lat temu i super było! jedzenie super i sala tez :)
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:17 pm   

Wczoraj bylismy na weselu w tej sali. Ogólnie na plus oceniam jedzenie (dużo i smaczne), wystrój i obsługe kelnerska. Szkoda,że są tylko 2 toalety,to trochę za malo-tworzyly sie kolejki. Malo miejsca jest przy stole miedzy siedzącym-duzy minus,bo przeszkadzało to podczas posilku.. minus też za maleńki parking, część gości musiała zostawić samochod wzdłuż drogi. Ale ogólnie samo wesele wspominam miło :) .
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl