Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"KORONA"
Autor Wiadomość
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 3:19 pm   

ava napisał/a:
To chyba oczywiste, że skoro są 2 sale to istnieje możliwość, a nawet z punktu widzenia właścicieli jest to pożądane, aby obie były wykorzystywane.

Ava masz rację, z ich punktu widzenia pożądane, ale z naszego nie koniecznie... w Koronie jest piękny ogród i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy będą w nim goście weselni z dwóch wesel. Zresztą trudno co ma być, to będzie, ale ja też wolałabym wcześniej o takich rzeczach wiedzieć, żeby siebie i rodzinę przygotować psychicznie...
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 7:24 pm   

ava napisał/a:
To chyba oczywiste, że skoro są 2 sale to istnieje możliwość, a nawet z punktu widzenia właścicieli jest to pożądane, aby obie były wykorzystywane.

Popieram. Wybierając salę, chyba wiedzieliście, ze są 2. Zresztą, jak od początku pisałam, że ja mam wesele w tej małej sali, w której jak pisze sachmet,
sachmet napisał/a:
Kiedyś mniejsza sala w tygodniu była "knajpką" z domowymi posiłkami i spotykała się tam młodzież na piwko

Sama tam jezdzilam zapalic i wypic piwo ze znajomymi, dzieki czemu ma fajny, knajpiany klimat, bo ta duża to jest elegancja... no ale to zależy kto co woli. Jesli chodzi o informowanie pary o tym, czy jest inne wesele tego dnia... mysle, ze pani Kwiatkowska jakby wiedziala ze na wasz termin ma juz jakas pare na 100% powiedzialaby o tym. Na duzej sali w dzien naszego slubu mialo byc wesele, ale para sie rozpadla, do ślubu nie doszło i bylismy sami :razz: Jednak mysle tez, ze to nie jest obowiazek wlascicieli informowac o tym z gory. Jasne, ze po to jest druga sala, świezo wybudowana, by tam tez odbywaly sie wesela jednoczesnie z malą salą... a każdy kto decyduje sie na jedna z 2 sal musi się spodziewać, ze druga moze tez byc w tym czasie zajęta. Jesli chodzi o parking to bym sie nie martwila, bo miejsca jest na bardzo duzo samochodów.
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:19 pm   

sachmet napisał/a:
Ja nie oglądałam tej mniejszej sali (nawet nie wiem na ile jest osób?) Jakoś nie pomyślałam o innym weselu w tym samym dniu. To takie niedopatrzenie związane z emocjami ślubnymi. :smile: Kiedyś mniejsza sala w tygodniu była "knajpką" z domowymi posiłkami i spotykała się tam młodzież na piwko. Z tego co słyszałam zazwyczaj organizowane są tam mniejsze imprezy (małe wesela, imieniny, komunie, stypy).

U nas sytuacja była identyczna... Szczerze powiem, że nie bardzo widzi mi się integrowanie w czasie własnego przyjęcia z innymi weselnikami :/
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 7:25 am   

Jednym zdaniem mówiąc:Mówi się trudno i płynie się dalej :D .
Myślę,że w tym dniu nie będziemy na takie rzeczy zwracać uwagi tylko bawić się i korzystać z tego wyjątkowego dnia :wink:
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 8:16 am   

Według mnie, goście wcale nie mają ochoty sie "integrować" z gośćmi z innego wesela :roll: Każdy idzie na inne wesele i ma swoich znajomych, wydaje mi sie, ze w takiej sytuacji, po prostu jak sie widzi czlowieka, mówi sie dzieńdobry i bawi sie dalej. Wątpię, by goście wchodzili na cudzą salę na cudze wesele :wink: Jedynie mozna spotkać kogoś w ogrodzie, wiec wydaje mi sie, ze troche wyolbrzymiacie problem :P Nikt nikomu nie każe sie integrować ;)
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 4:55 pm   

skalimonka napisał/a:
wydaje mi sie, ze troche wyolbrzymiacie problem

Oj tam zaraz wyolbrzymiacie :razz: , po prostu każda para młoda w dniu swojego ślubu jest trochę egoistyczna, bo drugie wesele w tej samej lokalizacji stanowi potencjalne zagrożenie wymieszania lub ulotnienia się gości :wink:

Jednak, co ma być to będzie, a będzie dobrze, nie inaczej :twisted:
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 7:24 pm   

Greginia napisał/a:
a będzie dobrze, nie inaczej

Właśnie! :D Tak jak pisalam w Twoim dzienniczku Greginio, dam sobie ręce uciać, że będziecie z Korony zadowoleni :P
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 11:13 pm   

Skalimonko tego ja jestem pewna po Twojej relacji. Zresztą jest to tak piękne miejsce, że musi być super :D A powiedz tort miałaś w "pakiecie" czy na własną rękę zamawiałaś? A jak z dekoracją sali, jakie kwiaty - sztuczne czy żywe?
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 10:58 am   

Tort był w pakiecie. Oni kupuja tort, odpowiedniej wielkosci co do ilosci gości, ja sie w ogole o niego nie martwilam. Dalam tylko dzien przed ślubem moje figurki, pani Kwiatkowskiej i oczywiscie znalazły sie na torcie :P
Jeśli chodzi o kwiaty, to juz o tym pisałam wcześniej. Stoły były przepięknie ozdobione sztucznymi kwiatami, jednak te sztuczne kwiaty naprawdę są bardzo ładne. Ludzie sztuczne kojarzą od razu z takimi jak na cmentarzach sprzedaja, a tymczasem na cmentarzach to jest najgorszy sort. W Koronie jest piekne przystrojenie stołów, do tego sa dekoracje z żywych! kwiatów i owoców na stołach i naprawde nie ma juz tam gdzie palca wcisnac, tyle jest jedzenia. Dlatego uważam, że dodatkowe zdobienie tej sali kwiatami, jest wyrzuceniem pieniedzy w błoto, bo po prostu dodatkowych kwiatów i tak nie będzie tam widać i wszystko zginie. No ale jak kto lubi.
_________________
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 10:18 am   

Chciałam się nieskromnie pochwalić, że wczoraj zaklepalismy salę Korona!!! Sala jest przepiękna, elegancka i wytworna. Moim zdaniem nie warto już jej nawet ozdabiać kwiatami czy balonami bo sama w sobie wygląda przepieknie. Stoły ozdobione są sztucznymi kwiatami ale daję słowo jak je pierwszy raz widziałam to byłam pewna, że są żywe :P

Parkiet odpowiednio duży, stoły ustawione na tyle logicznie, że wszyscy się widzą. Zespół ma swój własny podest i kącik jadalny. Kuchnia i toalety czyściutkie. Poza tym dużym plusem jest to, że gotują oni na miejscu a nie catering. Wszystko jest świeże i ciepłe a nie podgrzewane w mikrofali.

Pokój dla nowozeńców jest w cenie, można też na miejscu przenocować rodzinę czy zespół bo jest gdzie.

Duży parking na terenie zamkniętym i piękny ogród. Cisza, spokój i świeże powietrze :)

W cenie jest wszystko oprócz alkoholu a co do menu to właścicielka powiedziała nam że możemy sobie zażyczyć wszystko oprócz dziczyzny i owoców morza :P Tzn. to też mozemy chcieć ale za dodtakową opłatą

No i najważniejsze...właścicielka. Przemiła osoba. Potrafi doradzić i podobno jest świetną organizatorką. Widać, że zna się na rzeczy i mam nadzieję, że to była dobra decyzja.
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 11:59 am   

ratowniczka napisał/a:

No i najważniejsze...właścicielka. Przemiła osoba. Potrafi doradzić i podobno jest świetną organizatorką. Widać, że zna się na rzeczy i mam nadzieję, że to była dobra decyzja.


Kochana na bank to była dobra decyzja.A kiedy wasz wymarzony dzień?
_________________


 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Cze 23, 2010 8:27 pm   

25 sierpna 2012 :) już nie mogę się doczekać a to jeszcze tyle czasu :lol:
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 9:50 pm   

ratowniczka napisał/a:
25 sierpna 2012

Ojej już są sale zaklepywane na 2012, ale ten czas leci :D Pamiętam jak ja zaklepywałam tą sale 1,5roku przed ślubem a teraz niespełna 3miesiące pozostały :wink:

Co do balonów to prawda, uważam, że ozdabianie tej sali balonami powinno być surowo zakazane :D
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 6:31 am   

ratowniczka napisał/a:
25 sierpna 2012 :) już nie mogę się doczekać a to jeszcze tyle czasu :lol:

Nieźle :D .Też właśnie Skalimonka pisała,ze maja pozaklepywane terminy 2 lata na przód.
Ja tak samo wspominam jak zamawialiśmy sale na 1,5 roku na przód :smile: .
A tu bach 2 m-ce zostały
_________________


 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 7:35 am   

Jak oglądałam Koronę 3 miesiące temu to zostały tylko terminy po 20.10.2011 (też bym się pewnie się zdecydowała) a nawet kilka w 2012. Jednak jak oglądałam salę z mamą właścicielka poinformowała nas, że zwolnił się jeden termin w lipcu bo para "zaklepała" ale nie pojawiła się dzień wcześniej na podpisanie umowy. :razz: Chyba nie muszę pisać jaka byłam szczęśliwa, :smile: :smile: że udało mi się załapać jeszcze na 2011 a do tego na cieplejszy miesiąc niż październik :smile:

ratowniczka, gratuluje wyboru :wink:
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
ratowniczka 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:04 am   

My chcieliśmy termin sierpniowy w 2012 roku i o ile z sala nie bylo wiekszego problemu bo byl zajety tylko 18 sierpnia to problem sie zaczal jak wybralismy zespol...Oni maja terminy juz na 2013 i 2014 rok!!! Tylko ten mieli wolny wiec padlo na 25 sierpnia:)

Dziewczyny fajnie macie że to już tuż tuż. Ja się będę jeszcze ponad dwa lata denerwować :D
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 11:16 am   

mała9364 napisał/a:
Też właśnie Skalimonka pisała,ze maja pozaklepywane terminy 2 lata na przód.
Ja tak samo wspominam jak zamawialiśmy sale na 1,5 roku na przód

My zajęlismy termin w grudniu 2008, na ślub w czerwcu 2010 :smile:
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 7:26 pm   

My też niespełna 2 lata przed terminem ślubu rezerwowaliśmy salę.
Łódzkie terminy są powalające.
_________________
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 2:32 pm   

squib, jak ostatnie przygotowania w Koronie? Jaki wybór menu i ustawienie stołów? :D
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:08 pm   

Hosiole czekamy na twoją relacje o sali :smile:
_________________


 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 4:55 pm   

mała9364 napisał/a:
Hosiole czekamy na twoją relacje o sali :smile:

Robi się :wink:
Co do sali nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, obsługa profesjonalna, prawie nie zauważalna, elegancko, schludnie ubrana. Jedzenia bardzo dużo i przepyszne, a wiem co piszę bo próbowałam większości ( w dwupaku trudno sobie odmówić ;P ).
Pełen bagażnik jedzenia wrócił z nami.
Super jest to, że co jakiś czas przechodzi kelnerka z tacą gorących herbat/kaw i pyta czy ktoś ma ochotę. Nie trzeba samemu prosić i czekać godzinami żeby przynieśli, a nawet jak już się poprosi to za 5 min jest już dostarczona :smile:
Polecam serdecznie wszystkim, jakbyśmy mieli jeszcze raz robić wesele to na pewno w KORONIE!
Jak macie jakieś konkretne pytania to piszcie, postaram się na nie odpowiedzieć :smile:

P.S. a swoją drogą to może nawet i chrzciny w przyszłym roku tam zrobimy :wink:

P.P.S. a i jedyny minus to to, że jak zadeklarowaliśmy liczbę gości w poniedziałek, a we wtorek odmówiło nam 5 osób (!!!!) i poinformowaliśmy właścicielkę od razu o tym to już było za późno i niestety musieliśmy zapłacić za te osoby... Ale zgodnie z umową powinniśmy się z tym liczyć, więc winy właścicieli sali w tym nie ma, tak tylko przez chwilę łudziliśmy się nadzieją, że może jeszcze we wtorek nie jest za późno :roll:
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 9:52 pm   

Hosiole dziękuje za informacje. Do ślubu coraz bliżej i zaczynam się stresować...
Powiedz czy cena wzrosła czy jest taka sama jaką podpisywaliście w umowie? Pamiętam, że właścicielka uprzedzała że wszystko może zdrożeć. Pozdrawiam
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 12:55 am   

Cena w stosunku do poprzedniego roku (kiedy to podpisywaliśmy umowę) wzrosła o 5 zł.
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 6:49 am   

Ja mam pytanko:To ile dni przed trzeba dać ostateczną liczbe gości?
_________________


 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 9:35 am   

mała9364 napisał/a:
:To ile dni przed trzeba dać ostateczną liczbe gości?

W poniedziałek przed ślubem.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 11:15 am   

Hosiole, bardzo się cieszę, że jesteś następną zadowoloną z Korony panną młodą :smile: :smile:
Z tymi herbatami i kawami, też zauważyłam i tez bardzo mi sie to podobało.
Hosiole napisał/a:
a i jedyny minus to to, że jak zadeklarowaliśmy liczbę gości w poniedziałek, a we wtorek odmówiło nam 5 osób (!!!!) i poinformowaliśmy właścicielkę od razu o tym to już było za późno i niestety musieliśmy zapłacić za te osoby...

Hosiole, mnie sie wydaje, ze wiem dlaczego... my też zadeklarowalismy liczbe gości chyba w niedzielę :o (juz nie pamietam dokladnie) tak mi sie wydaje, (ślub był w piątek) i jak p. Kwiatkowska zapisywała liczbę gości, mówiłą, że będzie w poniedzialek rano zamiawiać mięso w ubojni... tak więc pewnie już zdążyła zamówić zanim poinformowaliscie ją że goście zrezygnowali...
Tak czy siak, cieszę się bardzo, że wszystko Ci sie podobalo :smile:
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 1:13 pm   

Hosiole i Skalimonko bardzo się cieszę, że miałyście ślub przede mną :D :D :D Mimo natłoku spraw i obowiązków zawsze znajdujecie czas, żeby podzielić się swoją wiedzą :*
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 3:59 pm   

Stokrotka812 napisał/a:
Hosiole i Skalimonko bardzo się cieszę, że miałyście ślub przede mną Mimo natłoku spraw i obowiązków zawsze znajdujecie czas, żeby podzielić się swoją wiedzą

Stokrotko812, podpowiedzieć takim forumkom jak Ty, to sama przyjemność ;) :smile: Czekam na Twoje "odczucia" ;)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 10:36 am   

Korona jest w moim rejonie, znam bardzo dużo osób, które tam się bawiły i wszyscy mają bardzo pozytywne opinie. Dziś znowu tam podjadę :)
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 9:38 pm   

slubzcharakterem, Ty do Korony to z zamkniętymi oczami byś trafił :smile:
_________________
 
 
magratgarlic 

Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 9:33 pm   

Wesele w Koronie to świetny pomysł ;-)

Nasze było 31 lipca i było świetnie, wszystko tak jak zaplanowaliśmy. Jedzenie przepyszne, sala - jak zwykle - piękna a obsługa profesjonalna. Całość wyszła wspaniale.

Gdybym miała jeszcze raz organizowac takie przyjęcie, nie miałąbym wątpliwości przy wyborze sali.

Szxzerze polecam :razz:
_________________
Magratgarlic
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:27 am   

Moja kolezanka miała wesele w Koronie, była bardzo zadowolona, goście też.

Mnie sala też bardzo się podoba, ma fajny klimat, jest bardzo jasna i przestronna, a to duża zaleta.
 
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:44 am   

Dziewczyny zastanawiam się czy podczas waszych wesel nie brakowało wam jeszcze jednego ciepłego posiłku :?: Dużo sal oferuje 5 gorących dań a w Koronie są "tylko" 4. Czy to była wystarczająca ilość?
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:22 am   

sachmet napisał/a:
Dziewczyny zastanawiam się czy podczas waszych wesel nie brakowało wam jeszcze jednego ciepłego posiłku Dużo sal oferuje 5 gorących dań a w Koronie są "tylko" 4. Czy to była wystarczająca ilość?

Myśle, że 4 to jest w zupełności wystarczajaca ilość. Jedzenia jest tak dużo, że wcale bym sie o to nie martwila.
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:37 pm   

Dziś otrzymaliśmy informację z pierwszej ręki, że na przyszły rok wzrosła stawka wesela do 185 zł za osobę - to ta gorsza wiadomość :( Lepsza jest taka, że stawka ta nie powinna już ulec zmianie :razz:
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 9:08 am   

Witajcie!Wczoraj wieczorkiem byłam z rodzicami dogadać szczegóły:).Niestety na wstępie powiedziano nam,że cena wzrosła o 10zł.No trudno liczyliśmy się z tym ale nie aż tyle :kwasny: .
Uważam,że wesele przy takiej organizacji na pewno się uda.Jeżeli macie jakieś pyatnka to piszcie postaram się odpowiedzieć.Jutro jedziemy ustalać już menu :smile:

P.S Włączył się stresik :przestraszony:
_________________


 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 9:33 am   

mała9364, daj znać jakie menu wybrałaś bo jestem strasznie ciekawa dań serwowanych w Koronie. Niestety ceny żywności (i opłaty) idą w górę co się odbija na cenie talerzyka. :evil:
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 9:50 am   

sachmet napisał/a:
mała9364, daj znać jakie menu wybrałaś bo jestem strasznie ciekawa dań serwowanych w Koronie.



Mówisz i masz :D .W piątek rano na pewno wyślę ci na prive

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 8:07 am ]
Witajcie!Byliśmy wczoraj w Koronie domówić ostatnie szczegóły.I dowiedzieliśmy się,że już nie ma na stole wiejskim bimberku.
Jak rozmawialiśmy o menu to aż mi ślinka leciała :smile:
_________________


 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:36 pm   

My tez jesteśmy już po weselu i zarówno my jak i nasi goście są bardzo zadowoleni. Niektórzy nam nawet mówili, ze to było najlepsze wesele na jakim byli :) Świetna obsługa, jedzenie przepyszne , nawet ciasta bardzo dobre, a na weselach często są suche i niesmaczne, a tutaj taka miła niespodzianka :) Cały czas obsługa dbała o to, aby nikomu niczego nie brakowało.
A kelner od wódki rewelacja, po weselu goście opowiadali nam jak o nich dbał, jak im rozlewał do kieliszków wódkę i byli nim po prostu oczarowani :)
_________________
 
 
alicjalicja 

Dołączyła: 09 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 08, 2010 12:05 pm   

Witam, przeczytałam "gdzieś tam kawałek wyżej", że cena zdrożała o 5 zł. My Koronę zaklepaliśmy na wesele i poprawiny w zeszłym roku. Zostaliśmy uprzedzeni, że cena może wzrosnąć o 5-10 zł. Natomiast niedawno zadzwonił do narzeczonego pan z Korony i powiedział, że cena za wesele urosła o 10 zł, a za poprawiny 15zł, co razem daje 25 zł za osobę :/ , a w naszej sytuacji będzie to oznaczało 2,5 - 3 tys więcej niż było ustalone na początku. A przecież nie wiadomo czy właściciele nie podniosą ceny kolejny raz, bo zastrzeżenia w umowie, że cena wzrastać nie będzie Pani Kwiatkowska dodać nie chciała.

Co do tego, że sale w Koronie są 2, to właścicielka mówiła, że nie urządzają 2 wesel jednocześnie. Ale to było ponad rok temu, więc teraz przyznam się, że się trochę zestresowałam czytając poprzednie posty:( Ja też nie chciałabym mieć drugiego wesela obok...
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 12:13 pm   

alicjalicja napisał/a:
właścicielka mówiła, że nie urządzają 2 wesel jednocześnie

Owszem, urządzają. W lipcu na tej dużej sali grał zespół mojego taty, a na mniejszej rozstawiał się DJ.
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 6:49 pm   

alicjalicja, cena 185 zł (po podwyżce) jest ceną obowiązującą w przyszłym roku i już nie ulegnie zmianie. Jeśli miałaś taki zapis w umowie, to chyba wszystko jest ok.
Co do poprawin - nie wiem, bo nie urządzam ich, w zamian wykosztuję się na noclegi.
_________________
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 9:38 am   

Greginia, a ilu gości można tam ulokować i jaka jest cena noclegu? Bo ja chyba miałam jeszcze szok po zaręczynowy i wyleciało mi to z głowy.

agulka1989, a jak Twój tata ocenia Koronę? Jak akustyka? Zawsze słyszę same dobre opinie (co mnie oczywiście cieszy) ale znając słabe strony lokalu zawsze można coś zaradzić.
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 11:50 am   

sachmet napisał/a:
a ilu gości można tam ulokować i jaka jest cena noclegu?

Cena za pokój 2 osobowy wynosi 160 zł. Maksymalnie wchodzą 22 osoby (wraz z Parą Młodą), ale wiem, że istnieje ewentualność "upchnięcia" jeszcze kilku osób na materacach lub podwójnie na łóżku.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 3:05 pm   

sachmet napisał/a:
agulka1989, a jak Twój tata ocenia Koronę? Jak akustyka?

Jutro się dowiem to napiszę :)
Na pewno mówił, że jedzonko bardzo dobre i że było go dużo.
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 8:12 pm   

Niektórzy goście skarżyli się niestety, że za głośno i nie można swobodnie rozmawiać...
Pokój dla pary młodej jest darmowy.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 12:52 pm   

Nam tez było powiedziane, że można upchnąć więcej gości, jesli byłby z tym problem, ale nie było takiej potrzeby, bo nikt z gości tam nie nocował. Nawet my jako para młoda nie wykorzystaliśmy pokoju :-) Jesli chodzi o cenę, to w czerwcu było to zdaje się 150zł, więc pokoje też chyba zdrożały o 10zł.
Mieszkam niedaleko i często widziałam, że organizowane są 2 imprezy jednocześnie w obu salach.
A 30 pażdziernika bedziemy się bawić w Koronie na dużej sali, to zdam relację tym razem jako gość :smile:
_________________
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 3:20 pm   

Witajcie! Polecam Wam tę salę. Miałam tam swoje wesele i oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było bardzo dobre i było go dużo - rozdaliśmy część tego, co zostało gościom. Jedyne do czego mogę się przyczepić do obsługa kelnerska, która czasami nie nadążała nad przynoszeniem ciepłych napojów na czas i nad zabieraniem brudnych talerzyków.
Plusem sali jest też jej położenie, odrobinę na uboczu, daleko od centrum i spory teren - goście mogą wyjść żeby porozmawiać albo na papierosa.
Dekoracje sali bardzo ładne. Nie przesadzone, kolorowe, bez kiczu, który czasami dominuje w dekoracjach innych sal.
Dobrze, że są także zapewnione miejsca noclegowe dla gości przyjezdnych.U nas to był duży plus, bo było sporo osób spoza Łodzi zarówno ze strony męża jak i mojej.
Ogólem - polecam!
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 7:55 am   

SilverLady napisał/a:
Jedyne do czego mogę się przyczepić do obsługa kelnerska, która czasami nie nadążała nad przynoszeniem ciepłych napojów na czas i nad zabieraniem brudnych talerzyków.



Dziwne!Ja nie mogę tego powiedzieć.Kieliszki,talerze były systematycznie wymieniane.Nawet nie wiedzieliśmy kiedy.A posiłki były rozdawane w expresowym tempie.
Z czystym sumieniem polecamy tą salę:)
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:35 am   

mała9364 napisał/a:
SilverLady napisał/a:
Jedyne do czego mogę się przyczepić do obsługa kelnerska, która czasami nie nadążała nad przynoszeniem ciepłych napojów na czas i nad zabieraniem brudnych talerzyków.

Dziwne!Ja nie mogę tego powiedzieć.Kieliszki,talerze były systematycznie wymieniane.Nawet nie wiedzieliśmy kiedy.A posiłki były rozdawane w expresowym tempie.


U nas również obsługa była super, wręcz jak niewidzialna i wszystko odbywało się nie wiadomo kiedy... aczkolwiek u nas było nałe wesele, więc i mniej talerzy do noszenia :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl