Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"KORONA"
Autor Wiadomość
madaoli 

Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 7:43 pm   "KORONA"

Witajcie,
niedawno usłyszałam o istnieniu sali Korona-czy ktoś z Was mógłby mi coś więcej o niej napisać,może ktoś bawił się tam na jakimś weselu???
Planujemy wesele na maj/czerwiec 2008 i szukamy sali do 80 osób-może mi coś polecicie??? :lol:


edit: usunęłam wygaśnięcie wątku - kryszka

edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:10 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 8:55 pm   

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej sali , nie mam pojęcia gdzie ona jest na pewno na ulicy Kolumny w Łodzi?
 
 
madaoli 

Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 9:00 pm   

tak, dokładnie na ul.Kolumny 470-nic więcej nie wiem.Aha-jest tam w tej chwili jedna sala na 80 osób,druga się budujei ma być na 180os.

[ Dodano: Nie Lut 25, 2007 9:10 pm ]
miluka napisał/a:
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej sali , nie mam pojęcia gdzie ona jest na pewno na ulicy Kolumny w Łodzi?
Jest bardzo fajna,nowoczesna do 80 osób,więc na mniejsze wesele.Ma swój klimat,obok niej buduje się większa do 180 osób.Cena 130os.Klimatyzacja,fajne miejsce nie w centrum miasta.Ponoć jedzenie super.
 
 
 
lilla23 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 8:12 pm   

sala weselna korona to według mnie MASAKRRRRRRRRRRRRRRRA.Byłam tam na jesieni ubiegłego roku.Więc tak,zacznijmy od tego ,ze bylo to wesele na okolo 60 osob.Nie bylo gdzie tanczyc,goscie trącali się łokciami,ja balam sie tańczyć bo byłam wtedy w ciązy i bałam się,że mnie kyoś w brzuch uderzy.I powiem ci ,Ze wsztscy goscie zwrócili na to uwage.Do toalety przechodziło się przez kable orkiestry przez sale do tańczenia.To jest dobrz sala na wesele GÓra 40 osób.Na oczepinach panny nie mogły nawet chodzić w kółko łapiąc welon,tak było ciasno.Co do jedzenia to nawet ok,dobre było,może oprócz bigosu,którym zarówno ja jak i mój narzeczony się zatruliśmy,tzn.następnego dnia dużo czasu spędziliśmy w toalecie.Od tej pory nie jamy już nigdzie na weselach bigosu.
 
 
madaoli 

Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 10:11 pm   

Salę ogladała siostra i wypowiedziała się pod moim nickiem :) Pierwsze wrażenie było całkiem niezłe,ale wiadomo każdy właściciel zachwali jak może swoją salę.
Nie zdecydowała się (jak widać na szczęście)na nią-bo faktycznie wydawała jej się za mała.
Zadatkowała już SOLARISA ,ja natomiast miałam wesele w Tanecznej na Płatowcowej,którą bardzo polecam(mają wreszcie swoją stronę www).
Pozdrawiam
 
 
 
kejj 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 7:14 pm   Sala weselna Korona na ul.Kolumny

Witam wszystkich serdecznie!! :)

Niedawno wraz z przyszłym mężem podpisywaliśmy umowę na wynajem sali Korona znajdującej się na Wiskitnie (poleconej przez "znajomych znajomych"),
pierwsza i ostatnia sala którą wtedy odwiedziliśmy.... :kwasny:
Niestety mieliśmy ograniczony czas, bo obecie przebywamy poza granicami kraju :|
Robimy wesele na 90 osób i czytając niedawne komentarze (nieliczne ale zawsze jakieś
"ale"..) zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze wybraliśmy i czy tak naprawdę
się wszyscy pomieścimy. :-?
Wiem, że wesele nie jest duże, ale ... sala taka też nie jest :zalamany:
Prosze o pomoc pisemną- ktokolwiek bawił się u kogoś na weselu tam, albo sam
miał tam organizowane przyjęcie, niech pisze.
Baaardzo wdzięczna będę za wszelakie info o tej sali :]
_________________
kejj
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 08, 2008 7:48 pm   

taki wątek już istniaŁ więc docaliŁam post kejj
proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki przed rozpoczęciem nowego wątku
 
 
Małgorzata 

Dołączyła: 21 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 3:14 pm   

Witajcie
Byłam na weselu u kuzynki w kwietniu na tej sali. Jestem troszeczkę zdziwiona tymi opisami. Sala podobała mi się z uwagi na to iż jest nowa i czysta. Wesele było na około 90 osób, nie obijaliśmy się o siebie podczas tańca jak wcześniej opisywała Lilla 23 może dlatego , że nie było chwili aby wszyscy na raz tańczyli :)
Jedzenie jednak nie powaliło mnie na kolana, mówię o sposobie podania i dekoracji półmisków, ale było smaczne, sporo podano goracych posiłków. Nie mam zbyt wielkich doświadczeń co do sal w Łodzi i okolicach, ale ogólne moje wrażenie jest raczej pozytywne.
Pozdrawiam wszystkich
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 7:39 pm   

Korona ma nową dużą salę (otwarta w październiku 2007), ale ktoś mi mówił, że kiedyś mieli mniejszą...może z tego wynikają rozbieżnosci w opiniach co do ilosci miejsca...

My zarezerwowaliśmy w Koronie, bo sala bardzo nam się podobała.
_________________
alexa

 
 
malenstwo 

Dołączyła: 31 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 12:40 pm   

Witam! Jestem świeżo upieczona mężatką która w ubiegłym tygodniu wyprawiała wesele w KORONIE. Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni ta salą. Jest nowiutka i bardzo stylowa. W pażdzierniku 2007 dopiero została oddana do uzytku. Nasi goscie byli nia oczarowani. Jedyny minus jest taki że nadaje się na małe wesela. Nasze było na 64 osoby, ale spokojnie zmięsci się tam 90osób jak na moje oko:) Mogę polecić także jedzenie a zwłaszcza golonkę (palce lizać) i mięsko w sosie z kurek:)Właścicielka bardzo miła i bezproblemowa, mozna się z nia naprawde dogadać. Jeszcze raz polecam :!:
 
 
Aga-Isia 

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 9:58 pm   sala KORONA

Witam,
Potrzebuję informacji na temat jedzenia serwowanego w sali KORONA na ul. Kolumny. Proszę o odpowiedź osoby, które miały okazję bawić się na weselach w tej sali. Interesuje mnie, czy jedzenia było dużo, czy było dostawiane podczas wesela.
Pytam, bo rozważamy tę salę na nasze wesele. Oglądaliśmy ją niedawno naszykowaną do wesela i ilość jedzenia na stołach nas nie powaliła, raczej skromnie to wyglądało. A ponieważ nikt z naszych znajomych tam się nie bawił, to nie mamy informacji jak to wygląda w trakcie wesela.
Bardzo proszę o informacje.
Pozdrawiam :)

[ Dodano: Sob Lis 01, 2008 4:33 pm ]
Witam ponownie,

Naprawdę nikt nie był na tej sali ?? ?
Bardzo proszę raz jeszcze o opinie o tej sali osoby, które miały okazję się tam bawić.

Pozdrawiam
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 8:12 pm   

Miałam ostatnio wesele przyjaciółki na tej sali - wystrój faktycznie przepiękny, aczkolwiek troszkę ciasnawo (ale gości też było dużo - powyżej 100 na moje oko), jeśli chodzi o jedzenie to akurat na ilość, dobre mięsa, rosół taka weselna klasyka, dobry barszcz z pasztecikami, zupa gulaszowa średniawa i jej było najmniej. To chyba zależy od tego, jakie menu sobie zamówisz, u koleżanki było dużo ryb i chociaż stoły całe zastawione, aż nie było gdzie kieliszka postawić, to zainteresowaniem się nie cieszyły, mnie to osobiście zawsze wnerwia, bo nie jadam śledzi, więc to mi ogranicza wybór. Ogólnie mam dobre wrażenia jedzeniowe z Korony, trochę gorsze z obsługi - kelnerki wydawały się obrażone tym, że muszą pracować ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 11:14 pm   

A czy orientuje się ktoś jaka jest cena od osoby i co jest w nią wliczone?
_________________
 
 
Aga-Isia 

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 4:16 pm   sala KORONA

Dziękuję za odpowiedź :)

My zdecydowaliśmy się na tę salę po długim zastanawianiu, wierzymy, że będzie super.

A jeśli chodzi o cenę: w tym roku jest to 165 zł od osoby, w tym 4 posiłki gorące i zakąski, tych zakąsek chyba 10 jest. Cena w przyszłym roku może wzrosnąć, zależne to będzie od cen rynkowych. W cenie nie ma tortu, ale właścicielka może za dodatkową opłatą zamówić.
Sala jest duża, bardzo ładna, fajny jest parkiet i stoły ładnie rozstawione - tak, że każdy z gości może swobodnie wyjść.
Aha, ważne jest, że nie płaci się całości przed weselem, ale tylko 60%, a resztę reguluje się po weselu.
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 10:08 am   

Witam!Wczoraj była z narzeczonym zobaczyć salę.Jednym słowem jest przepiękna:).Właścicielka przemiła.Cena od talerzyka 165zł cena może wzrosnąć to zależy od cen rynkowych.Dzisiaj jedziemy dogadać szczegóły:D.Ale co do jedzenia to niech ktoś się wypowie
_________________


 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 9:20 pm   

My też się zdecydowaliśmy na tą salę :) Nasze wesele odbędzie się 17.07.2010r.
Sala jest śliczna, elegancka, jak dla mnie na max 100 osób.
Żadna dekoracja nie jest tam potrzebna, u nas będą tylko krzesełka ubrane w pokrowce (to już we własnym zakresie).
Czekamy na relacje osób, które już miały tam wesele.
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 11:10 am   

My też zdecydowaliśmy się na ta salę i w 1000000000% jestem pewna,że to jest to czego szukaliśmy:).Właścicielka daje tyle cennych rad,że jestem pewna,że wszystko pięknie wyjdzie
_________________


 
 
Olsika 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:09 am   

Kochani!
Ja też mam wesele w Koronie w sierpniu,jedyna moja obawa to,że aż na 140 osób,boję sie jak sie zmiesci tyle ludzi.Pozostałe rzeczy mnie nie martwią,mieszkam niedaleko tej sali i byłam tam na imprezie parę razy.Jeśli chodzi o jedzenie to naprawde nie ma o co się martwić,jest bardzoo dobre i jest go dużo.Z panią Krysią-właścicielką można się naprawde dogadac,no i najwazniejsze ze sala jest prześliczna :)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:40 am   sala

a my mamy 4.09.2010r.Już nie możemy się doczekać


edit: poprawiłam posta (zlikwidowałam taga hide odnoszącego się tylko do słowa "doczekać")
kryszka
_________________


Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Mar 20, 2009 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 6:24 pm   

Dołączam :) My tez w Koronie bedziemy sie bawic :)
Olsika, ja tez mieszkam bliziutko :)

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 6:35 pm ]
Aha, jeszcze powiem cos na temat jedzenia. Znajomi robili tam wesele i bardzo zachwalali jedzenie. Podobno - tak jak ktos juz wczesniej napisal, jest go bardzo duzo i jest pyszne. Goscie byli zachwyceni. Ja osobiscie nie moge sie doczekac golonek :) Jak wlascicielka zaczela o nich mowic, to tak nabralam ochoty, ze juz wiedzialam, ze beda musialy byc hihi
A sale bardzo fajne, my co prawda robimy male wesele i na tej mniejszej sali, ale ma swoj fajny klimacik... :)
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 11:07 pm   

Bo to i ja coś dopisze :) My tez mamy zarezerwowaną Korone na 10.07.2010 rok sala jest przepiękna a włascicielka bardzo miła Pozdrawiam

Ps jakie zespoły beda u Was grac?
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 11:13 pm   

Ja poszukuje wlasnie DJ'a. Włascicielka polecala mi bardzo DJ'a, ktory czesto tam gra i dala namiary, niestety od ponad miesiaca probuje dodzwonic, a Pan nawet nie oddzwoni. Tak wiec chyba sie nie zdecyduje i dlatego szukam na wlasna reke. Moze ktoras z Was wie o kim mowie lub widziala jak on prowadzi impreze?

[ Dodano: Sro Mar 11, 2009 11:15 pm ]
Squib, Wy duza sale, tak?
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 12:27 am   

Nam właścicielka polecała zespół wizzard, ale niestety "nasz" termin mają już zajęty :(
Dziś "pan Kamera" zupełnie niezależny człowiek też nam go polecił... coś chyba w tym jest.
My jeszcze decyzji co do zespołu nie podjęliśmy...
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 11:22 pm   

małej nawet nie oglądaliśmy, duża jest przepiękna...
U nas zagra zespół Forum, moze coś słyszeliście o nich??
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 11:23 pm   

A u nas arsen.Bombastyczni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Pon Mar 16, 2009 12:54 pm ]
Mam namiary na kilka zespołów więc jak ktoś jest chętny to wyślę na prive.Pozdrawiam:)
_________________


 
 
adamus24 

Wiek: 42
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 11:11 pm   

Witam serdecznie, My rowniez z dziewczyną zdecydowalismy sie na wesele w Koronie, sala przepiekna,czysta, przejzysta i co najwazniejsze wlascicielka bardzo komunikatywna i konkretna, mam jednak pytanie, czy ktos slyszal o zespole ktory tam czesto gra z Piotrkowa trybunalskiego??? Moe ktos byl na weselu kiedy oni grali itd... czekam na jakies opinie. Sale jeszcze raz goraco polecam i pozdrawiam wszystkich
_________________
adamus24
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:47 am   

Niestety nie wiem.Ale to możesz wybrać inny zespół albo poszukać opinii o nich a może będą mięli demo na stronie.Pozdrawiam:)
_________________


 
 
Olsika 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 10:37 am   

Jeśli chodzi o dj-a polecanego przez właścicielkę to zdecydowanie godny polecenia:)bawiłam się przy jego muzyce parę razy,i co ważne były to imprezy róznego typu,na 18stce jak i dla starszych,no i zawsze się sprawdzał.Poza tym szykuje mi sie impreza 18stego kwietnia z jego udziałem:)Tak więc jak najbardziej na tak!
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:33 pm   

Olsika dziekuje za odpowiedz :-) Bede miala go na uwadze. Niestety ciagle sie ze mna nie skontaktowal...moze taki zapracowany facet...
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 4:36 pm   

albo mu nie zależy.Spotkałam się też z taką sytuacją(ale nie z tym dj) więc sobie odpuściłam
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 8:08 pm   

Jasne, ja na sile nikogo nie zmuszam przeciez, ja place i ja wymagam. Jak nie zalezy komus to nie! Ja mialam taka sytuacje z samochodem. A on, skoro dzwonilam do niego kilka razy juz, powinien oddzwonic uwazam. No ale nic, jak sie dodzwonie to zobacze co on soba reprezentuje, a jak nie, to odpuszcze i bede szukac dalej. Wszak wybor ogromny...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 9:46 pm   

O zespołach proszę dyskutować w odpowiednich wątkach w dziale Muzyka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
JJustine 

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 6:24 pm   

Cześć, czy ktoś mógłby podzielić się ze mną swoimi opiniami na temat tej dużej, nowej sali w Koronie? Może miał ktoś z Was tam przyjęcie weselne? Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat jedzenia i obsługi... Sala wizualnie jest przepiękna ale czy reszta jest rownież ok ?!
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:23 pm   

Przeczytaj od poczatku watek, a dowiesz sie, ze jedzenie ponoc przepyszne...
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 1:53 pm   

Witam wszystkich, którzy wybrali sale Korona :smile:

Ja również zdecydowałam się tam urządzić swoje wesele :P

Sala urzekła nas wyjątkowym wyglądem i elegancją. Wygląda jak prawdziwa sala balowa
z XIX wieku : piękne żyrandole, ładnie dobrane kolory oraz wysokie klasyczne kolumny.

Nasza data to : 11.09.2010
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 2:57 pm   

oooooooo!to macie zaraz po nas:)
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 6:41 pm   

A powiem wam, ze sala w koronie jest piekna, bardzo stylowa. Ale ja na przyklad zwrocilam uwage na wykonanie na przyklad sufitu... wchodzi sie i na pierwszy rzut oka wszystko pieknie ladnie, ale jednak :mrgreen: jak sie czlowiek przypatrzy, to te popekania na suficie nie za pieknie wygladaja. Jeszcze cos tam wypatrzylam, ale juz w tej chwili nie skojarze. Moze wiekszosc osob nie zwraca na to uwagi, ja jednak tak i od razu rzucilo mi sie to w oczy. To tak dla rownowagi, zeby nie bylo samych ochow i achow :) Reszta jak najbardziej fajna. Kiedys zanim wybudowali ta sale i byla tylko mniejsza, byl wiekszy ogrodek, byly ogniska i grill ... szkoda, ze teraz juz nie ma na to miejsca...
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 1:35 pm   

Zgadza się Mała :)
Bawimy się dokładnie tydzień po Was :)

Pozdrawiam i Wesołych świąt :*
_________________
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:02 pm   

Jestem po wlasnym weselu w Koronie i nie chwalac sie wyborem byl to strzal w 10.Wszyscy goscie byli zachwyceni wygladem sali, przepysznym jedzeniem( goloneczka ze smalcem pierwsza klasa),sprawną obsluga sALI.PO weselu nie bylo ani jednej osoby ktora mialaby jakiekolwiek zastrzezenia .Wlascieciela konkretna , bardzo uprzejma,nie kombinuje z cenami i po weselu szczerze pakuje nam cale jedzenie za ktore zaplacilismy.Zespol ktory nam poleciala( Matrix) spisal sie na medal , idealnie potrafil zabawic gosci. Z czystym sumieniem polecam Dom Weselny Korona!!!! :)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 9:14 pm   

brownamber, czy szampan jest prezentem od wlascicieli, czy nie jest wliczony w cene?
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 7:56 am   

Witam! Szampana nie jest wliczony w cenę.
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:12 am   

Ojej mala zasmucilas mnie. Zadalam to pytanie, prawie jak retowyczne, bo bylam przekonana, ze tak. Moze zasugerowalam sie tym, ze w wiekszosci sal taki szampan jest wliczony. Nie pamietalam wlasnie co w Koronie mowili. No nic ... szampan nie majatek w koncu, jednakze taki prezent -symboliczny- od wlascicieli lokalu bylby milym dodatkiem :smile:
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 1:01 pm   

Miło by było ale uważam tak jak ty to nie majątek:).W cenie nie ma też tortu ale jeżeli nie będziesz wiedziała gdzie zamówić to wystarczy,że poprosisz właścicielkę.I z tego co pamiętam polecała jakąś cukiernię.
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 4:25 pm   

Tak, zgadza sie, mowila, ze tort mozna przez nich zamowic. Mowila, mowila :) Ale chyba jednak sama pojade wybrac do cukierni... przynajmniej jest wiekszy wybor, bo chyba nie maja katalogu tortow w Koronie...
_________________
 
 
Agoosia 

Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 9:01 am   

Witam Was :)

Czy orientujecie sie jaki jest koszt wesela z poprawinami (ok. 80 osob) w Koronie?

Pozdrawiam:))
 
 
Aga-Isia 

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 9:21 am   KORONA

Jak załatwialiśmy salę w listopadzie to koszt był 165 zł od osoby za samo wesele. Nie pamiętam dokładnie jak było z poprawinami, ale coś mi się kojarzy, że ok. 70 zł albo 50% wesela. Nie pamiętam. Najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz.
Pozdrawiam :)
 
 
natasza80 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 10:43 pm   

My mamy wesele 24 kwietnia 2010 i płacimy 230zł...o ile nic sie nie zmieni a taka mam nadzieję,bo to i tak juz jest dosc duzo
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 2:32 pm   

Z tego co wiem i widziałam, wesela na tej sali odbywają się ostatnio w każdą sobotę a relacji brak :(
Odzywajcie się, piszcie jak obsługa, jedzenie, co Wam się podobało a co nie.
Z tego co słyszałam w tym roku podobnież jest jeszcze lepiej niż w zeszłym.
Czekam na info :smile:
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 9:57 am   

Witam!Byłam w ostatnią sobotę przed weselem zobaczyć jak to wszystko wygląda.Stoły są ślicznie udekorowane,stoły zastawione jedzeniem.Nie mówiąc już nic o stole wiejskim-BAJKA:).Na tarasie pełno kwiatów w doniczkach.Nie podobały mnie się tylko sztuczne kwiaty na stołach ale rodzice rozmawiali,że woleliby żywe.Właścicielka powiedziała,że nie ma z tym problemu.Tak więc jestem spokojna i czekamy na swój dzień.Pozdrawiam
_________________


 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 11:09 am   

My tez ustaliliśmy, że będą żywe kwiaty :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl