Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zajazad "Rubin"
Autor Wiadomość
minio3367 

Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łodź
  Wysłany: Sob Lut 17, 2007 8:39 pm   Zajazad "Rubin"

Mam pytanie czy ktoś mial tam przyjecie albo wesele? Co mozecie o tym zajezdzie powiedziec?
_________________
minio
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 7:39 pm   

Wesele tam nie miałam ani na żadnym przyjęciu nie byłam, ale jak jeździliśmy oglądać różne sale, to tam byliśmy. Moja opinia tutaj (nie chce mi się kopiować :P )
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
monika-1812 

Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 1:00 pm   Re: Zajazad "Rubin"

Jesli chodzi o Rubin w Woli Krzysztoporskiej to ja tam byłam. Rewelacja!!! Jedzenie super, sala ładnie zaaranżowana, obługa świetna. Serdecznie polecam!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 1:54 pm   

jezeli Rubin przy ul.Rudzkiej, to moge powiedziec ze jedzenie maja dobre, ale jak wygladaja przyjecia weselne to nie wiem.
W pierwotnej wersji mialam tam miec, ale lista gosci sie zwiekszyla i zrezygnowalam, ale miejsce na male przyjecie jest cudowne
_________________
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 7:46 pm   

dzwoniłam i niestety sala tylko do 40 osób,maja sie rozbudowac ,czekaja na zezwolenie,ale w ciagu 2 lat napewno nie powieksza sali....
_________________
 
 
minio3367 

Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:13 am   

Mam wesele 8 wrzesnia napisze jak bylo. :D
_________________
minio
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 6:41 pm   

minio3367 - i jak?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:17 pm   

Witam,
będąc w Wodniku, pani poleciła mi noclegi w Rubinie. Bardzo ładny zajazd, czysty zadbany, z przepięknym ogrodem. Przeszło nam przez mysl, aby tam zrobić wesele, jednakże Pan nam odradził - co najwyżej chrzciny czy jakaś mała uroczystośc na max ale naprawdę max 40 osób. Co prawda mielibyśmy do dyspozycji apartament z kuchnią, sypialnią, łazienką i jadalnią oraz tarasem z bezpośrednim wyjściem na ogródek.
 
 
Rubiś 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 9:29 pm   

Ja mam małe wesele w czerwcu (na 37 os.) więc opowiem jak było.Muszę powiedzieć że po dokładych oględzinach tego miejsca jest ono naprawdę śliczne..latem musi wyglądać jeszcze lepiej!Sala jest idealna dla max.40 osób i zostaje miejsce do tańczenia.Urzekł mnie ogród oraz możliwość otwarcia drzwi balkonowych z ładnym podestem w trakcie przyjęcia.Jest bardzo czysto i elegancko.Znajdują się miejsca do parkowania.Ogólnie super!Największym minusem jest to że nie ma już wolnych terminów.
 
 
 
anita-gb 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 9:38 am   :)

06.09.08. odbywać się będzie tam moje przyjęcie ślubne. Planujemy 30 gości. Cały obiekt jest prześliczny, zadbany i naprawdę elegancki. Mimo iz jak dla mnie to drugi koniec Łodzi to nie zamieniłabym go na żaden inny :)
_________________
 
 
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 12:13 pm   

My niestety nie mogliśmy owego przybytku brać pod uwagę, ponieważ jest za malutki...

Aczkolwiek na małe przyjęcie, "Rubin" nadaje się doskonale, jeśli ktoś nie preferuje folklorystycznego ducha imprez. Lokalizacja przyjemna i spokojna, troszkę zadupie, ale jak nikomu to nie przeszkadza...
Ogólnie wszystko ładnie wygląda, poza tym, że wszystko jest troszeczkę tym przepychem przesycone, w pomieszczeniach i tak malutkich stwarza cień przytłaczającego wrażenia.
Ogólnie na +
_________________


 
 
 
Rubiś 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 12:01 pm   

Właśnie jakiś czas temu odbyło się tam moje przyjęcie weselne i musze powiedzieć,że jestem zachwycona.Obsługa staneła na wysokości zadania,menu było dokładnie takie jakie zamiawiałam,smaczne i ciepłe.Jednym słowem wszystko było dopięte na ostatni guzik.Stoły ładnie udekorowane a ogród piękny....ogólnie wszystko na wielki plus,małe przyjęcia tylko tam! Podaje adres do zdjęć z mojego wesela htt p:picassaweb.google.pl/anula1985 ,musiałam zrobić błąd w adresie ponieważ nie mogę jeszcze wpisywać linków poprawcie sobie.Pozdrawiam.
_________________
Rubiś
 
 
 
strelicja 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 29, 2008 5:00 pm   przyjęcie w Rubinie

Zastanawiam się nad zorganizowaniem małego przyjęcia w Rubinie. Jakie są koszty? ile płaci się za osobę?


edit: usunęłam zbędny cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Lip 29, 2008 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 7:48 pm   

Witam :-) Chciałbym odświeżyć wątek o Zajeździe Rubin i zadać pytanie: czy organizują tam całonocne wesela, chociażby do 4 rano czy tylko do późnego wieczora, tj. do 22? I czy ktoś może wie, ile obecnie wynosi cena za osobę? Pozdrawiam.
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:35 pm   

Dzwoniłam tam dzisiaj.
Bardzo miła pani poinformowała mnie, że liczba osób na przyjęcie weselne powinna być w przedziale 15-35 osób.
Ceny na 2010 rok: 150zł/talerzyk
Ceny na 2011 rok: może być 160-170zł/talerzyk.

Mam kilka pytań:
1. jakie miałyście menu? Czy smakowało?
2. j. w. dot. godzin przyjęcia
3. Czy tam nie jest za cisno? tzn. czy przy tańcach nie wpadaliście na siebie lub gosci siedzących przy stołach?
4. Czy dekoracja jest stała, tzn. nic nie zmieniamy, nie dodajemy?

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 10:39 pm ]
Nie mogę edytować, więc napiszę, co dziś widziałam w Zajeździe RUBIN:
Okolica malownicza (zajazd położony w lasku), budynek wizualnie bardzo ładny (nie ma się czego doczepić). Wewnątrz znajduje się restauracja i to w niej odbywają się przyjęcia - młody człowiek z recepcji powiedział, że na około 20 osób. Dodam od siebie, że maksymalnie na 25 osób.
Stoły były przygotowane do kolacji (liczyłam krzesła - przy jednym stole 16 sztuk, przy chyba trzech mniejszych - po 4 sztuki). Wszystkie stoliki były rozstawione po całej sali, za dużo nie było miejsca na mijanie się dwóch osób. Czysto, schludnie, pachnąco:-)
Restauracja doświetlona jest oknem wychodzącym na taras... który kończy się na podjeździe dla samochodów, ale 2-3 osoby zmieszczą się, by zapalić papierosa.
Widziałam na zdjęciach tańce w reestauracji i mogę stwierdzić jedno: jeśli komuś wystarczy na to powierzchnia 1.5x2.5m przy dwudziestu gosciach, to zajazd jest świetnym miejscem na przyjęcie.
Niestety, wesela jako takiego tam nie widzę - chyba, że obiad bez tańców, komunię czy chrzciny.
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 5:29 pm   

czy ostatnio ktos tam robil przyjecie? jakie opinie? ceny?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl