Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 10:59 pm   Poszukuję orkiestry

jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Nie Paź 12, 2003 6:01 pm   

a nie zastanawiałas się nad DJ byłam w czerwcu na weselu u koleżanki i musze ci powiedziec że zapłacili za orkiestre 3000 zł i była do bani poprostu grali na swój rytm ja miała Dj i byłam bardzo zadowolona bo jak mu powiesz co ma puszczac z płyt to bedziesz miała i słyszała polecam DJ ale oczywiscie decyzja nalezy do ciebie :D
pozdrawiam
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 10:43 am   

Orkiestra:
Orkiestra jest najważniejszą rzeczą na weselu-oprócz Młodych oczywiście.
Wybierając orkiestrę należy ją przede wszystkim posłuchać na żywo-nie z kaset czy z polecenia!
Oprócz śpiewu ważna jest również sprawa prowadzenia wesela...a to sztuka.

Ja miałam 2 facetów z radia Łódź, mogą grać z dziewczyną....
świetnie prowadzili...wogóle prawie nie siedziałam.
Grali do 7 rano...1500zł.-wzięli z wyprowadzeniem z domu.
kriskristofer@poczta.onet.pl

(Jeśli jesteś zainteresowana - bliższe namiary na priv)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 12:44 pm   

Galionko, a wiesz co, w zeszły czwartek byłam ich oglądać. Co prawda na kasecie z wesela, ale mi się bardzo podobali. I chyba też na nich się zdecydujemy, chociaż mam do przesłuchania jeszcze jeden zespół.
I teraz cena wyjściowa to 1600 zł z dziewczyną za 10 godzin grania.

A tak w ogóle to mu powiedziałam, że zrobiłaś im reklamę w internecie, a pan się zdziwił i powiedział, że teraz to rozumie dlaczego dzwonią do nich ludzie z Warszawy czy mogą poprowadzić wesele w Warszawie. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 1:49 pm   

Kryszka czy oni kojarzą, że to ja??
No to powinni dzielić się ze mną zyskami!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 8:01 pm   

Po nazwisku i przybliżonej dacie ślubu powiedział, że chyba kojarzy. :wink:

Zdecydowanie powinni się z Tobą podzielić zyskami. :lol: A na razie to ja będę czerpać korzyści, bo do Twojego kamerzysty oczywiście też zamierzam zadzwonić. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 8:57 am   

Kryszka "TEN" kamerzsta doskonale zna się z "T?" orkiestrą!

Więc napewno będzie oki.

A co do nazwiska to wtedy im chyba podawałam moje rodowe nazwisko...ale po restauracji "Fantazja" i po I tańcu-(mieliśmy mały układ choreograficzny do M. Boltona) napewno skojarzą. :lol: :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 8:02 pm   

Galionka, no to dalej powołuję się na Ciebie. :lol: Może coś wytarguję. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2003 5:24 pm   

gosia co do DJ, to nie uwazam to za najlepszy pomysl. na weselach jest wiele starszych osob, ktore czegos takiego nie akceptuja.
wesele m.in. robi sie dla gosci wiec trzeba zadbac o ich komfort.
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 8:14 pm   

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Czy ja też mogę prosić o namiary do orkiestry, którą miała galionka i Nina? BARDZO,BARDZO.........proszę.
[/b]
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 9:44 pm   

hmmmmmm

orkiestra !! ?? masz na mysli muzyke na zywo na prawdziwych instrumentach??



Mi ja gdzies to mialam napisane, tylko teraz nie wiem gdzie to posialam!!!

poszukam obiecuje, ale moze galionka wczesniej da znac!!
_________________

 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 6:15 pm   

Gosiu dziękuje ci za tak szybką reakcję. Galionka, a ciebie to chyba wycałuję. Mam tylko nadzieję, że nie jest za późno i mają jeszcze wolny 26 czerwiec.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 10:01 am   

Mi służe pomocą... :wink:
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 11:17 pm   

Dziewczyny jestem załamana, pół roku do mojego cudownego dnia, a ja nie mam zespołu. Zespół Galionki ma ten dzień zarezerwowany, ktoś mnie wyprzedził. Pan Marek powiedział, że dwa dni temu ktoś do niego zadzwonił i zarezerwował sobie mój dzień. Niech się szybko przyzna OSOBA, która to zrobiła, jest mi tak przykro. BARDZO, BARDZO PRZYKRO!!!!!!!!
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 9:36 am   

:cry: :cry:

Przykro mi... :roll: nie płacz może ktoś się zlituje i da Ci inne namiary. :?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 10:00 am   

Mi, jeśli wytrzymasz do wieczora, to prześlę ci namiary na inne zespoły. Chociaż u nich też może być problem z czerwcowym terminem. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 1:02 pm   

Ja mam zamówiona orkiestrę z wodzirejem. Polecono mi ja, widziałam kasety, płyty. Po wizycie u pana wyszłam zauroczona. Spedzilismy u niego z 1,5 godziny:) szalony facet z pasja. Jego zona ma bardzo fajny głos, niski. Ja nie lubia jak na weselu pieją kobitki:)
Mam nadzieje ze dobrze wybrałam:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2003 12:13 am   

oj Mi ale pech..............zapytam sie mojej siostry , bo u niej bedzie zepol 2 osobowy, ale powiem ci szczerze ze sa niesamowici!!!


siostra obejrzala ze mna i z mama kasete i bylysmy zachwycone!!!
_________________

 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2003 8:41 pm   

KRYSZKA DZI?KUJ?, WIESZ ZA CO.
Edytka, Oleńka - podarujcie mi namiary na swoje orkestry. Będę szukała, szukała...............,aż znajdę. Mam nadzieję :cry: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2003 12:17 am   

Mi, tylko szybciutko dzwoń, bo Boże Narodzenie jest popularnym okresem zaręczyn i po Nowym Roku przygotowania ruszają pełną parą.

Polecam się na przyszłość. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 1:07 pm   

Kryszko i Galionko podajcie mi namiary do waszych zespołów bo ja też jeszce nikogo nie mam. Mój tata miał się tym zająć ale jakoś się do tego nie pali i boję się, że jak odłożymy to na ostatni moment to moga być problemy ze znalezieniem kogoś fajnego. Bardzo was proszę poratujcie mnie. sama muszę się tym zająć, w tej chwili to przeżywam straszne stresy że Kryszka to już wszystko załatwiła a ja w polu jestem :cry:
potrzebuję orkiestry 2-3 osobowej najlepiej z kobitką na 2 paździenika 2004r. Jesli ktoś z was zna jeszce jakies zespoły to bardzo prosze o podanie namiarów.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 3:08 pm   

Aniu, Galionki i mój zespół to jeden i ten sam. :wink: Namiary wysyłam na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 3:52 pm   

Dzięki Kryszko, już przesłałam dalej podane przez Ciebie namiaru do mojego taty więc pewnie się niedługo z nimi spotkamy i zobaczymy, ale by fajnie było co, ta sama sala i ten sam zespół (dobrze że narzeczony nie ten sam?? :wink: )
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 5:09 pm   

Wiesz Aniu, nieraz mam wrażenie że czytając ciebie czytam siebie. A imię w mnie już w ogóle myli. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Gru 31, 2003 9:58 am   

:lol:
 
 
magda
Gość
Wysłany: Pią Sty 02, 2004 1:57 am   

dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2004 9:45 am   

magda napisał/a:
dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????


Mają wiadro pełne prądu w zapasie... :wink: :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2004 10:12 pm   

galionka napisał/a:
magda napisał/a:
dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????


Mają wiadro pełne prądu w zapasie... :wink: :lol:


...i jak już orkiestra będzie miała prąd i będzie grała to goście będą się pięknie bawić w ciemnościach. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2004 6:16 pm   

Dziewczyny dobrze, że chociaż wam humor dopisuje bo ja mam coraz większego doła związanego z moim ślubem NIE MOG? ZNALE?? ZESPOŁU.
Gdziekolwiek bym nie zadzwoniła to wszyscy mają ten termin zarezerwowany.
Zaczynam żałować, że mam ślub w czerwcu,a nie w innym miesiącu.
Jeszcze jest tyle spraw do załatwienia,a ja wcale nie mogę o nich myśleć bo martwię się tym,że nie mam zespołu. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2004 8:09 pm   

Mi, wysłałam Ci na e-maila listę pozostałych zespołów, których dane posiadam. Niestety nie mogę nic o nich powiedzieć. Część z nich wzięłam ze strony http://www.wesele-lodz.pl, a część z innych źródeł. Namiary na niektóych już Ci kiedyś wysyłałam na priv. Ale może coś znajdziesz. W każdym razie powodzenia. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2004 9:48 pm   

Dzwoniłam,dzwoniłam......................i nic.
Jestem w szoku, wszyscy mają zarezerwowany ten termin, chyba się zmówili. Co ja mam robić?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zaczynam myśleć , że jeżeli już trafię na jakiś zespół z wolnym terminem to będzie to chyba najgorszy zespół w Łodzi.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 05, 2004 12:05 am   

Mi, jest mi strasznie smutno, że jeszcze wam się nie udało załatwić zespołu. :cry: Będę szukać dalej i zbierać dane od znajomych. Jak będę miała to zaraz wyślę ci na e-maila. :)

A próbowałaś dzwonić do tych z województwa łódzkiego? Może znajdziesz świetny zespół a za niewielką dopłatą przyjadą do Łodzi.


Ale podobno ten czerwiec jest wyjątkowo bogaty w śluby. Tak mi powiedziała babka w salonie sukni ślubnych, że nigdy nie było takiego obłożenia. I może stąd te trudności.


Mocno trzymam kciuki. :P
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 05, 2004 7:16 pm   

Kryszka dziękuję ci za wsparcie duchowe.
Ja naprawdę obdzwoniłam około 40 zespołów i za każdym razem dostawałam od tych odmawiających kolejne namiary i znowu dzwoniłam i nic.
Mój Misiek na początku twierdził,że chyba przesadzam, stwierdził,że on zadzwoni pod pierwszy wolny numer telefonu i napewno zarezerwuje nam zespół, zdziwił się bardzo, gdy ciągle mu odmawiali. Teraz już wie ,że to nie jest takie proste.

DZIEWCZYNY POMÓ?CIE JAK ZNACIE JESZCZE JAKI? FAJNY ZESPÓŁ TO DAJCIE NAMIARY PROSZ?.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 05, 2004 7:19 pm   

ja rowniez ci wspolczuje z tego powodu!!!
w sumie to masz naprawde niewiele vzasu aby cokolwiek znalesc

hmmmmm popytam i dam znac
_________________

 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2004 10:41 pm   

DZIEWCZYNY BŁAGAM POMÓ?CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2004 12:16 am   

Mi, spróbuj może tutaj zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu zespołu:

1. różowe forum weselne
2. forum gazety :: ślub i wesele
3. forum gazety :: łódź
4. w akcie desperacji zajrzyj do którejś z gazet lub do środowej "Gratki" - jest tam zawsze kilkanaście ogłoszeń orkiestr
5. właśnie z gratki mam namiary na tą orkiestrę: http://www.gracja.w.pl - oczywiście nic o nich nie wiem.

Mi, wszystko co miałam wysłałam Ci wcześniej na maila, więc obawiam się, że wyczerpują się już moje pomysły. :noway:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 7:12 pm   

Dziewczyny wczoraj i dzisiaj byłam na przesłuchaniu kilku zespołów i teraz mam kolejny problem, bo nie wiem który wybrać - wszystkie są fajne - a czas mija.
Jutro rano muszę do jednego z nich zadzwonić i umówić się na podpisanie umowy, więc czuję, że mam noc z głowy.
Trudna decyzja. :noway:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 7:29 pm   

Widzisz Mi, teraz masz za dużo :D Ale od przybytku głowa nie boli! Przynajmniej masz porównanie i z czego wybrać. Fajnie, że Ci się powiodło :)
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 10:02 pm   

Mi trzymam za ciebie kciuki
fajnie ze w koncu ci sie udalo

daj znac jak poszlo!!
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2004 11:48 pm   

No widzisz? Wszystko się dobrze skończyło. :lol: Bardzo się cieszę.

Napisz kogo wybrałaś. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 9:54 pm   

Dziewczyny jeszcze nie podjęłam decyzji, powinnam dzisiaj do któreś zadzwonić ale ja nie wiem, którą wybrać, a jak wybiorę źle?
Może losować?
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 11:54 pm   

Losowanie to dobry wybór, jeśli wszystkie zespoły są podobnej klasy. :smilegirl:

Ja w ten sposób wybrałam datę ślubu (uzależnioną od wolnej sali). :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
turman 

Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2004 7:09 pm   

Szczerze mówiąc zwracam się również prośbą o pomoc.
Poszukuję kapeli która potrafi grać i coś zdziałać sympatycznego na weselu a termin który mnie interesuje u większości jest już zaklepany.Jeśli można poproszę o namiary kapel bo jednak nie wszystkie ogłaszają się w necie i prasie.

Z góry piękne dzięki za pomoc :D
_________________
12 czerwiec 2004
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:54 pm   

Pomocy, ja juz też nie wiem co robić wszystkie dobre kapele są pozajmowane, Kafarski Kryszki i Galionki zajęty, Comes Niny zajęty. Czy macie może jeszcze jakieś telefony???

Wczoraj byłam na przesłuchaniach u jednego gościa, znalazłam telefon w Gratce ale to totalna pomyłka, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś namiary to bardzo was prosze o podanie, bo po ogłoszeniach to jest szukanie igły w stogu siana.

Mi, pomóz może twój zespół ma wolne 2 października??
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 1:22 pm   

Kryszko moja droga no cos chyba z twojej listy jeszcze mi się uda znaleźć, teraz czas na przesłuchania, czuję się jak jakiś menadżer co wybiera gwiazdy do jakiegoś konkursu, niezła zabawa.

Bardzo ci dziękuję, rozmawiałam nawet z jednym gościem co grał juz w Borynie, w twojej sali i mi powiedział że jest super akustyka i że jedzonko jest naprawde bardzo dobre.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 2:43 pm   

No to bardzo się cieszę że mogłam być przydatna. :D Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy. :kciuki:

I dzięki za info o Borynie. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 10:09 pm   

Aniu,

Wysylam Ci na priv namiary na zespol (dwoch panow i pani). Podczas ostatniego sylwestra bawialismy sie na sali, gdzie oni grali. Super bawili towarzystwo i pani ma piekny glos. Grali kawalki zarowno dawne (nawet z czasow naszych rodzicow, bo goscie byli w roznym wieku), jak i najnowsze przeboje. Polecam, choc od razu zaznaczam, ze nie wiem, jak prowadza wesela, ale na sylwestrze bylo super! :spoko:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 2:49 pm   

proszę podeślijcie mi na priva jakieś kontakty
muszę się rozejrzeć za jakąś orkiestrą sensowną
nie znoszę disco polo i na pewno nic takiego mnie nie interesuje
będę wdzięczna za pomoc :)
Thiti
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 3:02 pm   

Ja nie przesłuchałam niestety wszystkich zespołów które mi dizewczyny podawały bo juz nasz termin miały pozajmowane, ale mam wszystkie namiary zapisane, więc jutro przyniosę i ci wyślę.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 11:07 pm   

zdradz termin
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl