Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łódź Strona Główna Forum Weselne miasta Łódź
Forum poświęcone organizacji ślubu i wesela

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Sunrise
Autor Wiadomość
antomari 

Wysłany: Pią Lut 09, 2007 7:11 am   Sunrise

Witam!
mam pytanko do was!
Kolega polecił mi kamerzyste z Łodzi ul. Sprawiedliwa ma na imię Darek.
Moze ktos korzystał z jego usług?

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lis 10, 2010 1:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  

prezes 

Wysłany: Sro Cze 06, 2007 1:45 pm   

To muszę pochwalić Twojego kolegę za trafny wybór.
Korzystaliśmy z jego usług całkiem niedawno 12 maja 2007.

Miły, sympatyczny, profesjonalny. Film był do odebrania w tydzień bez żadnych poprawek. Montaż rewelacyjny (my, znajomi, rodzina jesteśmy zadowoleni) , płytki z nadrukiem w odpowiednim opakowaniu.
Słucha uwag klientów i wszelkie życzenie nie stanowią dla niego problemu (oczywiście jeśli są technicznie możliwe). Nie pije na weselu co też jest dość istotne :)

Poleciłbym każdemu.

Jeśli będziesz miał więcej pytań wal śmiało.

EDIT: Do tego nie drogi (Bardzo dorbry stosunek ceny do jakości) wg mnie oczywiście
Ostatnio zmieniony przez prezes Sro Cze 06, 2007 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  

sunrise 
Firma

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 9:13 pm   Re: Korzystał ktoś z usług kamerzysty Darka,Łódź ul.Sprawied

antomari napisał/a:
Witam!
mam pytanko do was!
Kolega polecił mi kamerzyste z Łodzi ul. Sprawiedliwa ma na imię Darek.
Moze ktos korzystał z jego usług?

Pozdrawiam!

Witam!MAm nadzieję ,że autor postu podzieli się doznaniami artystycznymi po odbiorze filmu od "DArka".Pozdrawiam

edit: poprawiłam cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lut 01, 2008 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  

dorass 

Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 9:21 am   

?lub się odbył 04.08.07, wideofilmowaniem zajmował się właśnie Darek..Muszę go bardzo pochwalic, ponieważ dzięki niemu będziemy mięli wraz z mężem wspaniałą pamiątkę tego szczególnego dnia. Nie jest to typowe, długie i nudne nagranie, ale fajnie zmontowany, ciekawy i piękny film, po którego napewno będziemy często sięgac z półki, żeby powspominac sobie jak to było...A jeśli chodzi o kamrzystę to jest bardzo miły, sympatyczny w kontaktach, otwarty na pomysły klientów i całkowicie profesjonalny, traktuje swoją pracę bardzo poważnie, o czym świadczy fakt, że w trakcie wykonywania swojej pracy na weselu nie pije alkoholu (co niestety często da się zaobserwowac u innych kamerzystów). Jednym słowem: pełen profesjonalizm!!! Z całą odpowiedzialnością polecam umiejętności tego kamerzysty.Nasza płyta nie jest taka fajna tylko dlatego, że jest nasza, ale przede wszystkim dlatego, że filmował nas Darek. Dziękujemy i pozdrawiamy! :) :D :smile:

[ Dodano: Czw Wrz 13, 2007 10:40 am ]
I jeszcze coś mi się przypomniało, całkiem istotna rzecz...Darek świetnie podkłada ścieżkę dźwiękową pod filmik, z niesamowitym wyczuciem dobiera utwory do różnych sytuacji... :)

sunrise 
Firma

Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 1:53 pm   

Aż mi dech zaparło :o ......pozdrawam i dziękuję.darek

kasiek_ak 

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 5:33 pm   

ja również polecam w 100% tego KAMERZYST?. Pełen profesjonalizm, zna się na tym jak mało kto. Nasz ślub był także filmowany przez pana Darka- było to całkiem niedawno(07.lipca 2007), więc wrażenia są jeszcze bardzo świeże. Wcześniej nigdy nie lubiłam oglądać wesel, wydawały mi się nudne i wszystkie bardzo do siebie podobne. Nasza płyta jest jednak całkowitym przeciwieństwem tego. Film wykonany profesjonalnie, bardzo ciekawie, z super wstawkami muzycznymi. Można się całkowicie zdać na tego człowieka i zaufać mu, gdyż ma niesamowite wyczucie w swojej profesji. My tak zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Muszę jeszcze dodać, że spodobał nam się również sposób filmowania samej uroczystości, nie odczuwało się obecności kamery, nie krępowała ani nas ani naszych gości. Można odnieść wrażenie, że jest to człowiek, który lubi to co robi. To widać, jak się ogląda nasz film. POLECAMY WI?C RAZ JESZCZE PANA DARKA!!!!!!!!!!!

Lynette 

Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 10:49 pm   Sunrise Studio

Witam :) Mam pytanie, czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Będę wdzięczna za opinie :smile:

EwaM 

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:43 am   

Jakiś namiar na Pana Darka?

Anitinka 

Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:26 am   

Widziałam film wykonany przez to studio, jest całkiem fajny. Sama się nad nimi zastanawiam, ale nie mogę znaleźć żadnych opini na ich temat, wiem jedynie, że para, która korzystała z ich usług była zadowolona. :)

sunrise 
Firma

Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 2:07 pm   

Zastanawiam się czy zabrzmi to jak pomoc czy autoreklama...?opinie o mnie są w poscie "czy ktoś korzystał z usług kamerzysty Darka z ulicy sprawiedliwej".Nazwa Sunrise Studio jest już raczej nieaktualna i pewnie widziała Pani ,którąś ze starych produkcji.Obecnie jest Sunris p.f(projekt filmowy).A tak o sobie to, branżą filmową zajmuję się od kilkunastu lat...ale o tym na ewentualnym spotkaniu.Zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez sunrise Czw Wrz 27, 2007 2:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Anitinka 

Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:56 pm   

Widziałam produkcję z tego roku :)

sunrise 
Firma

Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 6:16 pm   

Tym lepiej.Pozdrawiam :lol:

Meerkat 

Wysłany: Sro Paź 17, 2007 1:55 pm   

Zupełnie przypadkiem też trafiliśmy na pana Darka. Wczoraj czytałam o nim właśnie ten wątek, po czym dzwoniąc do zupełnie innej osoby dostaliśmy namiary właśnie na niego :) Dziś po południu jedziemy oglądać jego filmy. Opowiem w wolnej chwili jak wrażenia:) A i jeśli EwaM potrzebuje jeszcze namiary na tego pana to chętnie podam.
Ostatnio zmieniony przez Meerkat Sro Paź 17, 2007 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  

EwaM 

Wysłany: Sro Paź 17, 2007 2:23 pm   

No, ja już zdecydowałam się na kogoś innego i wpłaciłam zaliczkę. Często pierwsza opcja jest najlepsza i tak było u mnie. Po niezbyt intensywnych poszukiwaniach odechciało mi się nowych wrażeń i wróciłam do pierwszego pomysłu. Ale dziękuję bardzo.

anja 

Wysłany: Sro Paź 17, 2007 3:11 pm   

A czy mnie ktos moglby podac namiary na tego Pana?? Zastanawiam sie tez nad Fabryka Slubów ale malo opini znam na ich temat a widze ze Pan Darek jest chwalony wiec chetnie bym obejrzala jego filmy. Szczegolnie ze nas nie interesuja tradycyjne kilku godzinne filmy tylko co najwyzej 2 godzinny ale poltorej godziny tez bedzie ok. I taki bardziej nowoczesny, chcielibysmy uniknac na filmie sytuacji ze jakies momenty sa pokazywane w przyspieszonym tempie lub powtarzane kilkakrotnie.

Meerkat 

Wysłany: Czw Paź 18, 2007 9:45 am   

Anja, wysyłam Ci na priv namiary na Pana Darka. My byliśmy u niego wczoraj i bardzo nam się jego filmy podobały, szczególnie dobór podkładu muzycznego :)

PrzemoiAnia 

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 8:06 pm   

Mieliśmy ślub 11 sierpnia 2007. Korzystaliśmy z usług Darka. Długo szukaliśmy odpowiedniego kamerzysty, aż kolega polecił nam Darka. Już przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to jest to czego szukaliśmy. PEŁEN PROFESJONALIZM. W dniu ślubu Darek swoją postawą potrafił rozładować nasz stres, co więcej sprawił że kamera stała sie dla nas "niewidoczna". Z całą pewnością Darek to FACHOWIEC jakich mało. (a uwierzcie mamy porównanie) Szczególnie ujeły nas wspaniałe podkłady muzyczne oraz videoklipy. Całośc zrobiona z gustem i smakiem. Dodatkowo wspaniały kontakt zarówno podczas wesela jak i późiej w trakcie realizacji montażu (szybko, sprawnie i NA WESOŁO). Darek jest bardzo otwarty na sugestie i propozycje młodych. Reasumując płyta BARDZO sie nam podoba a rodzina i znajomi są zachwyceni dziełem Darka. Szczerze POLECAMY. i pozdrawiamy DARKA.
Ania i Przemo (Mission Impossible jest the best :) )))) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

sunrise 
Firma

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 3:14 pm   

Osobiście bardzo miło wspominam Naszą wspólną imprezę:)Dzięki za miłe słowa i trzymam kciuki za szczęśliwy finał.Pozdrawiam DArek
Ostatnio zmieniony przez sunrise Pią Paź 26, 2007 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  

marcinsz 

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 9:46 am   

Witam,

Czy mógły ktos podesłać namiary na p.Darka oraz jakieś bliższe informacje: koszt, jakość, etc.
Pozdrawiam i Dziękuję

filmowiec 
Firma

Wysłany: Czw Sty 31, 2008 11:35 pm   

szkoda ze "kamerzysta DAREK" nie pochwalil sie kto u niego filmowal:)

*kryszka 
Moderator
z doskoku ;)

Wysłany: Pią Lut 01, 2008 12:03 pm   

Taaa... :roll:

pan Darek = sunrise - i macie już namiary

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem

sunrise 
Firma

Wysłany: Pią Lut 01, 2008 1:13 pm   

filmowiec napisał/a:
szkoda ze "kamerzysta DAREK" nie pochwalil sie kto u niego filmowal:)

Witam pana Filmowca - "sam on" zaszczycił mnie swoim talentm w dzień mojego ślubu,(to już łandne pare latek...:)Oczywiście firma Sunrise to ja:) o oczym delikatnie napomknąłem kilka postów dalej.Nigdy nie chciałem wykorzystywać forum jako miejsca autoreklamy dlatego nie podaję tu swoich namiarów...ale kilka osób z forum trafiło do mnie i poznałem osobiście z czego bardzo się cięszę...dla chcacego nie ma nic trudego:)podrawiam i do zobaczenia.

redzi1976 

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 1:30 pm   Korzystał ktoś z usług kamerzysty Darka,Łódź ul.Sprawiedliwa

Odpowiem krótko. Firma "SUNRISE STUDIO" to pełen profesjonalizm w każdym kawałku filmu.
Mieliśmy przyjemność poznać osobiście DARKA w dniu naszego ślubu 26.04.2008. Darek nie robi nigdy problemu z powodu jakichkolwiek poprawek w filmie i co najważniejsze w bardzo profesjonalny sposób dobiera podkłady muzyczne do filmu. Mogę się wypowiedzieć w tej sprawie ponieważ z wykształcenia jestem muzykiem. Pozdrawiam wraz z żoną Darka i jego przyszłych klientów. Możecie śmiało skorzystać z usług "SUNRISE STUDIO":)) w 100%. Polecamy:))

Anna_I_Piotr 

Wysłany: Wto Lip 29, 2008 9:23 pm   

Witam serdecznie:)
Mieliśmy ślub 21.06.08 i film od Pana Darka:) jest najlepszym filmem z wesela jaki widzieliśmy !! !
W podkładzie mamy Marilyna Mansona "Sweet Dreams" i jest tak zmontowany, że dech zapiera:)
Polecamy Pana Darka:) z pełną odpowiedzialnością:)

Majka 

Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:16 am   Pan Darek

Mój ukochany (Prezesik22) zdobył jakoś namiary na Studio Sunrise - p. Darek, ale adres jest inny.... nie wiem czy to ta sama osoba, bo już się wstępnie umówiliśmy (jeszcze nie byliśmy podpisać umowy). Jeśli to ta sama osoba, to się bardzo cieszę, że są takie pozytywne opinie. :-)

sunrise 
Firma

Wysłany: Wto Paź 21, 2008 12:12 pm   

Majko na ul.Sprawiedliwej mieszkam nadal.Kiedyś tam robiłem prezentację.Teraz ludzi zainteresowanych moją "wesołą twórczością weselną"przyjmuje w studio na ul.Nowej.(do admina :to chyba nie reklama? :? ) Darek z ul.Sprawiedliwej to na 100% ten sam Darek z ul.Nowej(choć nieraz patrząc w lustro nie poznaję sam siebie 8) Pozdrawiam.

Majka 

Wysłany: Wto Paź 21, 2008 3:19 pm   :-)

Dziękuję za informacje... co do admina, to chyba nie uzna tego za reklamę, ponieważ już się kontaktowaliśmy, tj. robił to mój narzeczony, tylko się zastanawiałam czy to ta sama osoba.

To ja potwierdzam zaklepanie terminu na 1 sierpnia i czekam aż się będziemy mogli spotkać osobiście.

MagdaM 

Wysłany: Pon Paź 27, 2008 7:32 pm   

My także korzystaliśmy z usług Darka na naszym ślubie i weselu, które odbyły się 23 sierpnia 2008 :) i bardzo cieszymy się, że wybór kamerzysty padł właśnie na niego. Niedawno odebraliśmy płyty z nagraniem i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Przygotowany materiał jest bardzo dobrej jakości, odpowiednio dobrana i zsynchronizowana oprawa dźwiękowa. Oczywiście wszystkie nasze sugestie dotyczące zarówno tytułów podłożonych piosenek, jak i użytych efektów graficznych zostały wzięte pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej wersji video. Wszelkie końcowe poprawki wniesione po obejrzeniu pierwszej wersji zostały bez problemu i w krótkim czasie naniesione, tak by końcowy materiał spełniał wszystkie Nasze oczekiwania. Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni z całości współpracy (zarówno na ślubie i weselu podczas kręcenia, jak i w dalszych uzgodnieniach dotyczących montażu ostatecznej wersji materiału). Osobiście polecamy skorzystanie z opcji dwóch kamer w kościele, gdyż uzyskany efekt jest naprawdę niepowtarzalny i wart dopłacenia tej stosunkowo niewielkiej kwoty.
Zdecydowanie polecamy i życzymy udanej współpracy ;)
Magda i Krystian

malwinus86 

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 1:19 pm   

Witam wszystkich prosze o kontakt do Pana Darka ,pozdrawiam.

Dobrusia,Mario 

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 6:16 pm   

Witam. Malwinuś8 dostałaś już kontakt do "Pana" Darka??jak nie to się odezwij.
A ogólnie cosik o usługach Darka,
ślub braliśmy rok temu , polecił mi go znajomy kamerzysta i naprawdę BARDZO DOBRZE DORADZIŁ. Koleś bardzo sympatyczny , profesjonalnie podchodzi do tematu.
Naprawdę mogę polecić Studio Sunrise. ?lub roczek temu a kontakt z Darkiem pozostał do dziś.
Pozdrawiam

sunrise 
Firma

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 7:02 pm   

To już rok :o .Ale ten czas...Co prawda to prawda przy muzie chlopaków z"Crazy" super nam wtedy wyszło :lol: pozdrawiam :smile: (sorry Cię drogi adminie za nieproduktywny post ale nie mogłem się powstrzymać)
Ostatnio zmieniony przez sunrise Pią Paź 31, 2008 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  

kaasiulka86 

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 7:21 pm   pomocy!

możecie podać namiary na tego Pana Darka?mój nr gg 10561901. będę wdzięczna.pozdrawiam:)

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 12:37 am   

Kaasiulka skontaktuj się na prv z użytkownikiem sunrise, na pewno Ci pomoże

alexaw 

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 10:04 am   

Film jest jeszcze "ciepły" więc cóż ja mogę rzec... Peanów Darku na Twój temat pisać nie będę bo...chyba nie muszę? :) Widziałam kunszt Twojej pracy i postawiłam Ci wysoką poprzeczkę. Jednak...to co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania. Darku...chylę czoła i...dziękuję Ci za stworzenie tego dzieła...
Ostatnio zmieniony przez alexaw Pią Gru 19, 2008 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz  

Anettka 

Wysłany: Wto Sty 20, 2009 10:53 am   

Ja również mam prośbę o namiary na Pana Darka Z góry dziękuje:)

doni_iza 

Wysłany: Wto Sty 20, 2009 10:56 am   

Najlepiej jak napiszesz do niego na priv, sunrise to Pan Darek :) .

pablocrazy 
Firma

Wysłany: Nie Lut 15, 2009 2:45 pm   

Cześć "Piękny"! Kiedy wreszcie uraczysz nas swoją obecnością na prowadzonym przez nas weselu? Bo jak na razie skutecznie nas unikasz :smile: ! A brakuje nam Twoich
profesjonalnych chórków w naszych piosenkach :lol:
P.s. Spóźnione podziękowania za niesamowity teledysk, który nam zmontowałeś!
Jeżeli we wszystkim jesteś taki dobry jak we filmowaniu to tylko pogratulować!
Pozdrawiamy!!!
Zespół C R A Z Y. :wink:

dominka 

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:55 am   

Swietny film. Generalnie to nie lubie filmow z wesela, ale rodzice nalegali. Mimo to praca firmy sunrise naprawde mi sie podoba i uwielbiam ten film. Polecam

BartekC 

Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:31 am   Ślub i wesele 11.07.2009

Witam serdecznie, czytając ten post pewnie zastanawiasz się jakiego kamerzystę wybrać ?? Tych kilka słów które za chwile przeczytasz mam nadzieję, że pozwolą Ci podjąć słuszną decyzji. Darek i Jacek z firmy Sunrise stworzyli piękny film z naszego wesela (11.07.2009). nie jest to jakaś kolejna tuzinkowa produkcja gdzie latające baloniki przeplatają się ze skaczącymi serduszkami, nie jest to również produkcja przy której nawet browar nie pomoże. Jest to natomiast film do którego wraz z żoną będziemy wracać przez … lata. Film otrzymałem kilka dni temu, oglądam go bez przerwy (chyba za chwile ponownie go odpalę ;) ) i nawet na momet nie przeszło mi przez myśl aby jakiś element przewinąć :) Wiem, wiem pewnie sobie pomyślisz: „każdy chwali swoje” to prawda, jednakże jestem osobą wymagającą, która oczekuje perfekcji i to właśnie zobaczyłem.
Ale wracając do filmu, a dokładnie może teraz kilka słów o podkładach muzycznych, są dobrane w taki sposób, że ma się wrażenie, iż osoba na filmie słyszy podłożoną piosenkę a jej każdy ruch jest zgodny z rytmem – ARCYDZIEŁO.

Poza tym obaj Panowie reprezentują wysoki poziom, potrafią rozładować napięcie przed weselne, chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, a na weselu stwarzają wrażenie, że kamery nie ma w pobliżu, a to co najważniejsze są otwarci na różne propozycje im bardziej zwariowane tym są bardziej szczęśliwsiNIC DODAĆ NIC UJĄĆ, CZYSTA PRAWDA

PS Chciałbym również podpowiedzieć Narzeczonym – bierzcie chłopaków na plener, to co stworzyli to ... musicie sami to przeżyć :)

Wraz z żoną serdecznie pozdrawiamy Darka i Jacka z firmy Sunrise – tak trzymać, i do zobaczenie JESZCZE NIE RAZ.

monisiagoku 

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 10:23 pm   

po przeczytaniu opinii na portalu zdecydowaliśmy się na kontakt z Darkiem.

Nasz dzień 26.09.2009

na nagraniu znalazło się wszystko co wcześniej ustaliliśmy. dobór muzyki pozostawiliśmy Darkowi i jest świetnie dopasowana do konkretnych momentów.

kontakt od samego początku do końca rewelacyjny. pełen profesjonalizm. zdecydowanie przeciwieństwo darczaka madagarskiego, którego niestety mieliśmy okazję poznać ;-ppp

każdy kto ogląda nasz film jest mega zachwycony.

a ja gdy oglądam zwłaszcza początek i teledysk na końcu to aż łezka w oku sie kręci.

Darku dziękujemy ci za uwiecznienie tych najważniejszych godzin w naszym życiu!!!!
Wielki szacunek za wykonaną pracę!!! ;-) ))

Mamy nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy ;-) )

Monia i Paweł

wiosna 

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 10:30 am   Re: Ślub i wesele 11.07.2009

BartekC napisał/a:

Ale wracając do filmu, a dokładnie może teraz kilka słów o podkładach muzycznych, są dobrane w taki sposób, że ma się wrażenie, iż osoba na filmie słyszy podłożoną piosenkę a jej każdy ruch jest zgodny z rytmem – ARCYDZIEŁO.

Może i ten film jest bardzo ładny ale arcydzieło to już chyba przesada, coś mi tu jedzie autoreklamą:)

sunrise 
Firma

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 10:10 pm   

Wiosna zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ma super aut w cenie 30tyś i nie ma arcydzieł filmowych w cenie dokumentu z uroczystości ślubnej! Najwyraźniej Bartkowi przypadł do gustu mój sposób narracji i opowiadania filmowego.Nie mam bezpośredniego wpływu na treść postów umieszczanych w moim topicu ale nie muszę też uciekać się do autoreklamy.Z tego co wiem to post ten został umieszczony na forum gdzieś z okolic Irlandii( IP BartkaC na pewno jest znane Moderatorowi).Raczej autoreklama odpada:( Ale zgadzam się z Tobą a wręcz" pójdę krok dalej" i z całą odpowiedzialnością napiszę, że arcydzieła filmowego do dziś nie udało mi się zrobić :wink: .Ale pracuję nad tym ciężko :lol:

Pozdrawiam
Darek Zastróżny
Ostatnio zmieniony przez sunrise Wto Maj 04, 2010 10:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Blondili 

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 6:34 pm   

Witam;)
Panie Darku mogłabym prosić jakis namiar na Pana na priva....nie mogę znaleźć stronki;(
Pozdrawiam

AgaSer 

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 9:14 pm   

Współpraca z Darkiem od samego początku układała się fantastycznie. Jest pomysłowy, spokojny i cierpliwy, co w okolicznościach tak nerwowych jest naprawdę cenne. W dniu ślubu zabawnymi tekstami potrafił rozładować nasz stres. Ma świetne podejście do ludzi, głowę pełną oryginalnych pomysłów. Podczas samej uroczystości Darek jest niezauważalny, co z pewnością wpływa na małe skrępowanie gości.
Najlepszą wizytówką Darka jest efekt końcowy, który okazał się rewelacyjny. Film zapiera dech w piersiach i w pełni oddaje te cudowne chwile, które razem przeżyliśmy. Z najprostszego ujęcia potrafi zrobić coś pięknego. Wszystko zrealizowane jest w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu ogląda się to z przyjemnością, bez uczucia znudzenia. Koniecznie musimy zaznaczyć, że największym atutem filmu jest ścieżka dźwiękowa. Została wybrana perfekcyjnie, a jej synchronizacja z obrazem to mistrzostwo świata. Teledysk, który nam Darek wykonał to czysty profesjonalizm. Muzyka idealnie wkomponowana w obraz powoduje, że ma się wrażenie jakby utwór muzyczny wykonany był specjalnie dla naszego filmu.
Szkoda, że to już koniec tej przygody...ale widzimy się w maju 2011 na weselu Magdy i Tomka, których nie trzeba było namawiać aby to właśnie Darek „Piękny” :-) uwiecznił ich wielki dzień.
Dzięki wielkie.

PS. Dodam jeszcze, że grał dla nas zespół Crazy z Pabianic, a Darek i Crazy to naprawdę fajna mieszanka wybuchowa. Żartów i uśmiechów nie było końca.
Pozdrówki - Agnieszka i Michał (12.06.2010) :D

gosista 

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 8:47 pm   

A my byliśmy ostatnio na spotkaniu u Darka i normalnie padłam jak otworzył nam drzwi (nie myślcie sobie że chodzi o wygląd czy coś w tym stylu, chociaż nic do zarzucenia nie ma :lol: ) Ale do rzeczy otwiera drzwi a tam kamerzysta który 3 tygodnie temu nagrywał ślub mojej przyjaciółki u której byłam druhną :smile: A w sumie miałam do niej dzwonić żeby mi dała namiary właśnie na tego "swojego" kamerzystę.
Co do samego spotkania no to super. Przejrzeliśmy kilka filmów z każdego z etapów no i jesteśmy zachwyceni. Sposób montażu dobrany idealnie do muzyki, fajne przejścia no i jakość też bardzo dobra. Również jeśli chodzi o nagrywanie nie mam nic do zarzucenia. Darek bardzo fajnie podpowiada jak przejść jak się obrócić żeby ładne ujęcie wyszło np. podczas przygotowań w domu.
Nie pytajcie o namiary tylko piszcie na priva bo naprawdę warto :) A ja chyba dzwonie jutro rezerwować nasz termin, bo niby się zastanawiamy, ale w sumie to nie wiem nad czym :smile:
Jezu znowu się rozpisałam :oops:

CYTADELKAAA 

Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:36 pm   

Rzeczywiście, nie ma się nad czym zastanawiać , jeśli oczywiście chce się mieć super pamiątke ze ślubu. !!
Właśnie dziś odebraliśmy wersje "roboczą" do przejrzenia i jesteśmy zachwyceni !!
Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie widziałam tak dobrego filmu z zaślubin- przede wszystkim muzyka - dobrana po prostu fenomenalnie !! Ujęcia - niesamowicie wymowne,montaż tworzący spójną całość, do tego bardzo dobra jakość ( bez efektów "rozmazanych twarzy"," rozedrganych rąk ") - to wszystko powoduje że nie jest to przeciętny film, jaki mógłby zrobić ktokolwiek !! Darek ma intuicję, wyczucie, dotrzymuje terminów, a ponadto z pewnością to co robi to nie tylko Jego praca ale także i pasja, a to powoduje że wartość dzieła końcowego ma zdecydowanie większa wartośc ..... Wszystkim którzy sie zdecydowali na SUNRISE STUDIO- gratuluje wyboru :) )

espere9 

Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:13 am   

Ile kosztuje wideofilmowanie wesela u Pana Darka?
Poproszę również namiary :)
Ostatnio zmieniony przez espere9 Sro Wrz 22, 2010 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  

magda7890 

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:19 am   

Wszystkim szczerze polecam firmę sunrise, pełen profesjonalizm, Pan Darek jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo elastycznym (wszystko można z nim dogadać).

Smerfetka_Lisek 

Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:13 pm   

Witam

Nasz wielki dzień odbył się 14 sierpnia 2010r. nie mogło na nim zabraknąć oczywiście Darka :)
Współpraca z nim od samego początku przebiegała, rewelacyjnie. Pasja, zaangażowanie w połączeniu z humorem, fantazją i indywidualnym podejściem do klienta opisuje osobę Darka i jego pracę. Każdy kto właśnie tego oczekuje od kamerzysty powinien wybrać właśnie jego:) A do tego nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który jest w stanie wszystko uchwycić i zarejestrować.
Ujął nas szczególnie sposób kręcenia ( goście nie czuli się skrępowani obecnością kamery ) Darek jest niezauważalny, a przy tym potrafi wychwycić wszystkie najważniejsze momenty. Widać , że do swojej pracy podchodzi z zamiłowaniem i sercem
Film nie jest zrobiony jak każde dvd ślubne lecz, ma swój własny styl (jest jedyny w swoim rodzaju) - wszystko ze sobą współgra. Muzyka dobrana rewelacyjnie
Teledyski rewelacja jesteśmy oczarowani :)
Podsumowując film zapiera dech w piersiach jest pełen emocji, ujęć wzruszających oraz rozbawiających do łez. Ogląda się go jednym tchem. Ale mając takiego"Kameruna" nie mogłoby być inaczej :)
Polecam Darka wszystkim tym, którzy chcą mieć "niepowtarzalne chwile zaklęte w kadrze"

Darek dziękujemy, Ty już wiesz najlepiej za co :) :):)

Amor Vincit Omnia :)

szoszenka 

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 9:45 am   

no my czekamy właśnie na film od Darka... dam znać jak wyszło :)

Odpowiedz do tematu