Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LORD W NOWOSOLNEJ
Autor Wiadomość
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 11:44 am   

O widać niedawno zrobili ta stronkę bo wcześniej jej nie było, zatem ja podam linka http://www.salaweselnalord.pl
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 8:58 am   

Nio super, że odnalazłaś tą stronkę:) jest fajna i zdjęcia są ciekawe, ale jak to jest z tą ozdobą za parą, bo na tych zdjęciach są różne te ozdoby. Pozdrowionka
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 9:58 am   

Z tego co wiem, to każdy może sobie udekorować sale jak chce. Moim zdaniem, na tych zdjęciach za wiele nie widać i sala jest w rzeczywistości dużo ładniejsza. :)
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:22 am   

Coś temat tej wspaniałej sali zamilkł czyżby nikt nie robił tam już wesel?? Ja tam mam jeszcze pół roku, ale już sie nie mogę doczekać. Sala jest naprawdę bardzo ładna. Pozdrawiam
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:45 am   

W sobotę wybrałam się na salę, zobaczyć jak wygląda po remoncie i szczerze ...troszkę się zawiodłam. Tzn . sala jest świeżo odmalowana, podłogi wycyklinowane, tutaj nie mam się do czego przyczepić, ale kolor ścian w części tanecznej mnie powalił ( coś pomiędzy bordo, a fuksją) , no i te ozdobne coś na ścianach. Mam wrażenie, że teraz część jadalna, z taneczna nie tworzą całości i jakoś mi się gryzą. Do tego cześć taneczna, ze względu na ciemne ściany i dekoracje jakoś mi się optycznie wydaje sporo mniejsza. Może wieczorem, jak wszystko jest podświetlone lepiej to wygląda. A jak Wasze wrażenia dziewczyny? :smile:
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 6:06 pm   

No ja niestety jeszcze nie byłam na tej sali chyba od czasu remontu, poza tym to kiedy był ten remont, bo teraz to sie trochę zdziwiłam i chyba będę musiała się tam wybrać.
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 1:07 pm   

Olusia i jak byłaś na sali, jakie są Twoje wrażenia?
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 8:05 am   

No jeszcze nie byłam, ale pewnie niedługo się tam wybiorę, bo do mojego upragnionego dzionka zostało trochę ponad trzy miesiące. Oczywiście doczekać się już nie mogę. A poza tym to wiesz jak ja tam byłam w tamtym roku to te ściany chyba już były takie jak mówisz i na sali ze stołami ta ściana za młodymi była tak ładnie podświetlona. Z tego co wiem kiedyś tego nie było. Pozdrowionka
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 8:40 am   

W ostatni czwartek byłam znowu na sali, aby dogadać szczegóły związane z weselem i powiem szczerze, że jak na spokojnie wszystko obejrzałam, to sala jednak baaardzo mi się podoba, szczególnie jak wszystko jest podświetlone, to wygląda super :) . Dodatkowo właścicielka sali to przesympatyczna osoba, z którą w każdej kwestii można się porozumieć. Z czego jestem super zadowolona, to to, ze właściciele zainwestowali w pokrowce na krzesła i można je teraz wypożyczyć :) .
Więcej napiszę po weselu, postaram się załączyć tez parę zdjęć :) .
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 1:59 pm   

Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i napewno wszystko się uda tak jak sobie wymarzyłaś:) Czekam na Twoje zdjęcia i rzeczywiście Pani z Lorda jest bardzo sympatyczna i można z nią wiele załatwić dlatego jeśli chodzi o kwestię sali to ja się nie martwię, bo wiem, że wszystko będzie idealnie. Powodzenia
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 7:37 pm   

Tak wyglądała część jadalna w dniu naszego ślubu :)

3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 953 raz(y) 62.83 KB

_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:39 pm   

ja właśnie dziś byłam na tej sali, muszę przyznać że sala ładna, jak dla mnie trochę za skromna, ale wiadomo, ze każdy lubi coś innego :wink: Poza tym brak jej tego "czegoś" którego szukam. Właścicielka bardzo sympatyczna i od razu widać, ze można się z nią dogadać i co ważne wzbudziła moje zaufanie, nie jest to raczej typ naciągacza. Są pokoje gościnne co na plus i co prawda nie ma ogrodu, ale na zewnątrz są ławeczki na których można posiedzieć :) Poza ty można we własnym zakresie zorganizwać wiejski stół :) Największym minusem sali jak dla mnie jest fakt, że jest osobna sala do tańca i do jedzenia.
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 11:21 am   

Bella ja miałam swoje wesele 19.09.2009 i mogę Ci opowiedzieć swoje wrażenia. Sala jest ładna i faktycznie skromna, ale uważam, że nie potrzeba jej żadnych ozdóbek typu balony itd., bo na tej sali jadalnej to jest zupełnie nie potrzebne. My zrobiliśmy sobie dekorację na zewnątrz i wyglądało to bardzo fajnie. Mówisz, że są dwie sale do jedzenia i tańczenia. My mieliśmy wesele na 100 osób i nie było ciasno i miejsca do tańczenia na drugiej sali było w sam raz. Poza tym z miejsca młodych widać orkiestrę i widać co tam robią. Mieliśmy tańszą wersję wesela czyli 4 gorące posiłki i nikt nie był głodny. Jedzenie pyszne, bardzo dobre, a do domu dostaliśmy jeszcze tyle ze na dwa tygodnie nam starczyło. Pani orgaznizująca nam wszystko jest bardzo miła i sympatyczna i na wszystko w sumie się zgadza na co się ma ochotę. I jest piękny pokój dla Nowożeńców. Jedyne co mi się nie spodobało (ale nie wiem czy to napewno wina leży po stronie kuchni) to to, że orkiestra przestała grać o 5, ponieważ ponoć ktoś z kuchni powiedział im, żę mają skończyć o 5 mimo, że sala była opłacona do 6. Tu mi się nie spodobało, ale cóż było minęło. W razie pytań wal śmiało. Pozdrowionka
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 12:49 pm   

Byliśmy w sobotę na weselu w Lordzie. Mogę podać moje uwagi, jako gościa.

Na plus zaliczam ogólny wygląd sali i piękne dekoracje, krzesła miały bardzo eleganckie dopasowane dokładnie pokrowce.

Jedzenie
Wypowiem się o gorących daniach, bo przekąsek nie próbowałam osobiście.
-Jedzenia było wystarczająco, nie było problemów, że dla kogoś braknie czegoś.
-Wszystko ciepłe, a nawet często gorące. Wszystko było na prawdę smaczne.
-Dzbanki z napojami ciągle były dopełniane.
-O zimnych przekąskach słyszałam tylko, że dużo było dań z dodatkiem chrzanu, poza tym nic.
-Ach i na przykład goście byli mocno zdziwieni, bo w takich mini wazach podano barszcz czerwony, ale goście nie mieli łyżek. Trzeba było z nich pić. Wielu gości nie było z tego faktu zadowolonych.
-Ja na widelcu znalazłam włos.
-No i nie podobało mi się, że szklanki do napojów nie były zmieniane. Koło nas stał sok pomarańczowy i moja szklanka była oblepiona od tego soku.

Sala do tańca:
-jest malutka. Jak na tych 160 gości (info od rodziców młodego - nie liczyłam osobiście ;p ), który byli na weselu, była zdecydowanie za mała!
-były tam drzwi ewakuacyjne, a koło nich położone płytki, a dalej parkiet (ale nie to było problemem). Płytki od parkietu oddzielała cienka listwa, która wystawała i goście bardzo często zawadzali o tą listwę
-podłoga była ok, nie ślizgałam się

Teraz uwaga ogólna, nie tylko do tej sali. Nasi Młodzi ustawili na stołach winietki, ale nie było żadnego planu rozmieszczenia gości na sali, więc wszyscy chodzi dookoła stołów i szukali swoich miejsc. Przyszli Małżonkowie pamiętajcie o takich rzeczach!
 
 
CYTADELKAAA 

Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 9:49 pm   

Odstąpię termin na tej sali na 10 lipca 2010 zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny 601 175 842
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:42 pm   

Bawiliśmy się w LORDZIE w sobotę. Na przyjęciu było ok 80 osób. Ale dużo więcej by się zmieściło.
Sala pieknie ozdobiona, czyściutka, jasna, klimatyzowana.
Jeśli chodzi o jedzenie:
- ciepłe posiłki dobre (strogonow nie koniecznie idealny ale zjadliwy)
- dużo przystawek i bardzo smaczne (najpyszniejszy łosoś )
- ciasta, owoce, cukierki w ilości nie do przejedzenia.
Stoły ładnie przyozdobione świecami i kwiatami. Jedzenie bardzo ładnie podane. Obsługa na szóstkę, bardzo często wymieniali talerze ale nie zabierali spod nosa :) Soki cały czas dolewane. Napoje (cola, sprite, woda gaz i niegaz) w litrowych butelkach schłodzone i też ciągle dokładane. Kawa, herbata na życzenie jak również co jakiś czas wnoszona na tacach.
Pokoje znajdują się nad salą. Nasz był bardzo ładny z tarasem i w ogóle klasa. Pani z obsługi przyniosła nam grzejniczek żeby mała nie zmarzła (ogrzewanie oczywiście było :) ale wiadomo jeszcze nie sezon grzewczy :roll: ).
Z minusów:
- bardzo mały parking znajdujący się przed salą. Jest on nie ogrodzony więc trzeba zwracać uwagę na dzieci bo zaraz przed salą jest ulica.
Podsumowując oczami gościa sala naprawdę godna polecenia. Obsługa rewelacja, jedzenie bardzo smaczne, czyściutko i przyjemnie. 8)
_________________
 
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 12:08 pm   

my z moim M. zarezerwowaliśmy już Lorda na przyszły rok, zadecydowało przede wszystkim to, że dla osób przyjezdnych będzie dość łatwo tam trafić ode mnie z domku, sala naprawdę ładnie się prezentuje, szczególnie przygotowana do wesela, dekoracje może i skromne, ale tak mi się nawet bardziej podoba niż z milionem balonów, z tego co wiem nie ma problemu, zeby coś od siebie dodać; na 2011 obowiązują przy weselu bez poprawin dwie opcje 165 (4 posiłki gorące) i 180 zł (5 posiłków gorących)od osoby, przy czym jesli decydujemy się na opcję droższą to wliczone w nią są pokrowce, które można osobno wypożyczyć przy tańszym menu za 4zł/sztuka; przy ponad 100 osobach i droższym menu tort jest w cenie:) pokój dla Pary Młodej w cenie:)

[ Dodano: Nie Lis 14, 2010 10:48 am ]
poza tym to wcale nie jest tak, że nie ma parkingu, jest z drugiej strony budynku, odgrodzony bramami...
stół wiejski każdy organizuje we własnym zakresie, natomiast drinkbar to koszt 600zł za barmana + własny alkohol, przy czym nie można wynająć nikogo z zewnątrz niestety (nam wyszło w sumie 2000zł i rezygnujemyz tego pomysłu)
jest szatnia, jest zamykany na klucz pokoik na alkohol z lodóweczką...
podział na dwie sale ze sporym przewężeniem wcale nie jest taki zły, bo od stołów i tak widać co się dzieje na parkiecie i widać podest dla orkiestry, a jak wesele jest mniejsze, to wszystko może się odbywać na jednej sali, tej na której zwykle stoją stoły, tyle ze tam podest jest mniejszy, ale i tak się sprawdza:)
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:08 pm   

Napewno będziecie zadowoleni, my tam mieliśmy wesele i do niczego nie można się przyczepić - w sensie wyglądu sali, jedzenia, tortu, ciast itd. Jedynie co mnie zdenerwowało to to, że kuchasz wymagał od nas alkoholu dla wszystkich pracowników kuchni co bardzo mnie zdziwiło. Tak czy siak dostaliby co swoje, ale ten beszczelnie powiedział że wypada wszystkich obarować buteleczką. Sala była teoretycznie do 6, ale zespół skończył grać ok 5 , bo pan z kuchni kazał im już kończyć. Nie pomogły przekonywania gości, którzy by się jeszcze bawili, także podczas rozmów z włascicielką zwróćcie na to uwagę. Sale ogólnie polecam. Podział na dwie osobne sale jest praktycznie nie zauważalny przy dużej ilości gości. Niczym nie bedziesz musiala sie martwic napewno. Pozdrowionka[/center]
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 8:27 pm   

byłam ostatnio znów na "naszej" sali, ceny na 2012 rok poszły w górę o 15 zł, czyli odpowiednio 170 i 195zł za samo wesele, jeśli poprawiny to dodatkowo koszt 65zł od osoby...
sala była gruntownie sprzątana, cyklinowany był też parkiet...
 
 
AZEA 
Firma

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 11:04 am   

Jeśli chodzi o dekorację sali to jest zmieniona na sezon 2011 (od kwietnia), także nie trzeba się martwić, że nic nie ma.
_________________
AZEA - dekoracje inne niż wszystkie
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 3:46 pm   

wiecie może co jest w tym standardzie dekoracyjnym sali, który oferowany jest przez właścicielkę? bo się zastanawiam, czy mi się będzie chcialło coś dodatkowego wymyślać...
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 3:59 pm   

Udekorowany sufit: materiał i kule biało-złote i czerwono-złote, za Młodymi też jest dekoracja z kul, na stołach w cenie są wazony z różami i świece.
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 1:34 pm   

to tak jak chyba widać na zdjęciach na ich stronie??

rzecz gustu co komu się podoba :?
 
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 2:14 pm   

ja szukam sali na wesele w 2012 (szukamy, szukamy i jeszcze nie wybraliśmy). Rozumiem, że przy tej sali Lord nie ma żadnego ogródka, skoro wyjście jest prawie od razu na ulicę?
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:30 pm   

Ogródka brak i z tego co pamiętam ogrodzenia od frontu też nie ma. Przed salą jest mały parking i dopiero ulica.
_________________
 
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 6:55 pm   lord

W sobotę 07.08 wpadliśmy do Lorda-całkiem przypadkiem, bo jechaliśmy trasą, i tak mi się przypomniało, że Lord po drodze.. Weszlismy, zobaczyliśmy.. i Nam się spodobało :-) Powiem więcej - takiej sali szukałam - ale, żeby nie było zbyt pięknie, są i minusy, przez co się waham - dość daleko od mojego domu, też mi jakoś hol gryzie się z salą (sala jasna pastelowa, hol ciemny, mało weselny), poza tym chciałam ogródek, a tu ogródka brak
:-( No i te dekoracje - na jednym zdjęciu na ich stronie są takie zasłonki na oknach zielono, pomarańczowe - natomiast jak byliśmy zasłonki były jakieś w 1 kolorze, ciemniejsze - to się organizuje we własnym zakresie? Poza tym na innym zdjęciu za młodymi jest taka ładna żółta dekoracja - to też było robione przez kogoś we własnym zakresie? Pytam, bo zwracam uwagę na takie detale, z drugiej strony nie wiem, czy chciałoby mi się szukać dodatkowo jakiejś dekoratorki.. Ktoś wie jak to z tymi dekoracjami?
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 9:55 pm   

z tego co wiem pewien standard dekoracji jest w cenie, można dołożyc coś od siebie, jeśli się bardzo chce...
co do zasłonek, to nie wiem, jak ja byłma na sali ostatnio, to nadal wisiały te zielono-pomarańczowe, ale wiem, że od wiosny jest nowa dekoracja, więc może zmienili, żeby się z ogółem lepiej zgrywało...
żółta dekoracja za Młodymi, na którą ja tez zwróciłam uwagę, zrobiona była na wesele syna właścicieli, tak mi powiedziała sama właścicielka, bo nawet o to pytałam:)

ale szczegółów dowiem się w sobotę, bo będę na sali to porozmawiam z właścicielką i napiszę co mi się udało ustalić:)
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 7:49 am   lord

super, dzięki za info :-) A Ty też chcesz tam robić wesele, tzn.już zdecydowaliście się ?

[ Dodano: Sro Sie 10, 2011 2:55 pm ]
i jeszcze jedno.. jak byś była teraz w sobotę to zwróć właśnie uwagę:
a) na wiszące bordowe kule pod sufitem (coś takiego tam wisi i się zastanawiam czy nie można byłoby tego zdjąć)
b) na zasłonki właśnie - czy są zielono-pomarańczowe, czy takie ciemniejsze, też ala bordowe z tego co pamiętam z tej soboty..
i koniecznie daj znać na forum co i jak !
Dzięki :-)
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 9:03 pm   

jupik, zdecydowaliśmy się na Lorda już w zeszłym roku, nasz dzień za niecałe dwa miesiące:)
jeśli Wasz dzień będzie w przyszłym roku, to dekoracje pewnie będą zmienione i nie będzie kul, tylko coś innego, nam właścicielka mówiła, że dekoracje zmieniają każdej wiosny na inne...

tak czy owak, na pewno zwrócę uwagę na dekoracje i te zasłonki, chociaż jeśli o nie chodzi, to ja akurat kombinowałam co tu zrobić żeby nie było właśnie tamtych pomarańczowo-zielonych, nie zgrywały mi się z taneczną częścią sali po prostu... ale to już co kto lubi:)
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 9:49 pm   

no tak, po wpisach już zobaczyłam, że Twój ślub 08.10 :-) a ja planuje na 06.10 w przyszłym roku :-) No właśnie - co się komu podoba, tyle, mi akurat podobają się dekoracje (oprócz kul i zasłonek). Ja będę mieć ok.80 gości, więc jakbym zdecydowała się na Lorda to orkiestra byłaby w stali jadalnej i nie przeszkadzałoby mi, że tamta druga sala dekoracyjnie odbiega..
My szukamy sali, i szukamy, i zawsze czegoś brakuje. Lord mi się podoba, ale nie chciałabym, żeby przed ślubem się okazało, że zmieniają dekorację na coś innego, co mi nie przypadnie do gustu :-| Mam nadzieję, że jak coś można się dogadać z właścicielką, a wszelkie zmiany są jakoś konsultowane, albo przynajmniej jak nie będzie się podobać można zmienić na wcześniejsze..Jakbyś mogła spytać o to właścicielkę będę wdzięczna :-) Ja niestety mieszkam poza Łodzią i nie wiem kiedy będę mieć okazję znów podjechać się dopytać, tymbardziej, że przede mną urlop..
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 9:37 pm   

jupik, zasłonki w Lordzie są na stałe. Dekoracja z kulek będzie wisieć do przyszłej wiosny (najprawdopodobniej), zmieniają ją co sezon. Mi kulki bardzo się podobają, przynajmniej coś oryginalnego, a nie jakieś balony czy sztuczne kwiaty i wszechobecne materiały za Młodymi. Skoro śłub masz w przyszłym roku w październiku to pewnie będzie jakaś inna dekoracja.
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 12:11 am   lord - dekoracje

No cóż - pozostaje podpytanie właścicielki, czy wie już jakie dekoracje będą w przyszłym roku.. Ja też nie lubię wszechobecnych balonów i sztucznych kwiatów (bleee!), ale boję się trochę, że zrobią zamiast kul (które też mi średnio przypadły do gustu) jeszcze coś innego co nie będzie w moim stylu.. Jakoś decydując się na salę, za którą płaci się bądź co bądź kupę pieniędzy, ma się nadzieję, że wszytsko będzie takie jakie człowiek by chciał.. W przypadku innych sal które widziałam raczej ich wygląd się nie zmienia, i można wyobrazić sobie, że tak właśnie będzie też na moim weselu. A tutaj jak mam sobie wyobrazić jak ma się to zmienić. Chlip. Ja chcę już mieć rezerwację sali z głowy !! !
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 2:48 pm   

jupik, nie da się wszystkim dogodzić, Tobie obecna dekoracja nie podoba się, a ja uważam, że jest fajna i oryginalna i wolałabym, żeby nie zmieniali jej na przyszły sezon.Niestety nie zależy to od nas. Możesz pogadać z właścicielką, czy możesz ją zdjęć i powiesić coś swojego, gdyby bardzo Ci się nie podobało. A może wtedy powinnaś się zastanowić nad jakąś dekoracją na stołach, czy przy wejściu, a tą pod sufitem zostawić.
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 10:20 am   lord-dekoracje

A Ty masz tam ślub w przyszłym roku? Mnie się dekoracje podobają :-) oprócz zasłonek bordowych i bordowych kul. Ale nie ma co spekulować co będzie za rok, skoro będą zmieniać-trzeba się wybrać do właścicielki i tyle.
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 2:12 pm   po sobotniej wizycie w Lordzie

powiem szczerze, że nie spodziewałam się że dekoracja mi się tak spodoba:)
dekoracja z kul + materiał jest ciekawa i taka trochę inna po prostu, moim zdaniem wygląda to delikatnie i skromnie, ale taki styl trzeba lubić - mnie właśnie o to chodziło;
dekoracja za Młodymi to serce z kul takich jak pod sufitem + odrobina materiału, wygląda naprawdę fajnie;
ale największym plusem są firanki, których wcześniej nie było i zasłonki, które nie są bordowe, tylko raczej ceglasto-pomarańczowe... dzięki nim sala wygląda naprawdę elegancko, a okna nie są takie puste i smutne, jak to bylo wczesniej przy tych pomarańczowo-zielonych zasłoneczkach...
i choć można by pomyśleć że bordowo-złote kule + pomarańczowe firanki + pomarańczowo-różowe ściany to nie najlpesze połączenie, to mnie się bardzo spodobało i uważam że to wszytsko ze sobą całkeim nieżle gra:)
w przyszłym roku na pewno będzie coś innego, tylko pewnie sposob rozwieszenia materiału się nie zmieni, bo zawsze to wygląda podobnie...
kilka zdjęć z obecną dekoracją dali na stronie, ale w rzeczywistości wygląda to duuuużo lepiej:)
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 5:35 pm   

jupik, Jeszcze mam trochę czasu na zastanowienie, ale raczej tak. Podobno maja też niezłą obsługę, no i orkiestrę można umieścić na tej mniejszej sali tuż przy wejściu.
 
 
patafianka 


Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 5:42 pm   zamowiona

Witam
ja po prostu się w tej sali zakochałam i koniec...
zamówiona na 18.08.2012
wiec po zdam relacje czy wszystko super itd
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:07 pm   

Witam, jestem po weselu na tej sali 06.08.2011 i moja opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Jedzenie pyszne, dużo, obsługa fachowa i niezawodna. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła wspólpraca z właścicielką. Wszystkim zyczę takiego wesela jak nasze !! !

Było super.....chrzciny też tam urządzimy :)
_________________

 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 6:14 pm   

ktoś ma jakieś nowe wieści o Lordzie? My już na dniach podejmiemy ostateczną decyzję - podpisujemy umowę czy nie. Muszę tam jeszcze raz pojechać i zobaczyć czy to na pewno ta czy nie ta..
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 8:30 pm   

ja jestem po ustaleniach odnośnie jedzonka i pozostałych szczegółów, i panowie kucharze i właścicielka bardzo pomocni, doradzają podpowiadają, naprawdę super:) jestem jak na razie bardzo zadowolona, a w następną sobotę TEN DZIEŃ, więc zdam relację po:)
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 7:37 pm   

ojej, to trzymam kciuki i czekam na relację po :-)
A my jutro jedziemy obejrzeć salę jeszcze raz - jak się zdecydujemy to ja się będę stresować dokładnie za rok :-)
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
  Wysłany: Sro Paź 12, 2011 5:28 am   moja relacja weselna

jesteśmy już po naszym weselu i jesteśmy mega zadowoleni!!!szczerze polecamy salę, bo naprawdę warto:)
kontakt z panią Brzezińską wspaniały, pomaga i podpowiada, rozwiewa wszystkie najdrobniejsze nawet wątpliwości i obawy... przyjechała po kilku minutach gdy okazało się w piątek że sala zamknięta i kucharze skończyli wieczorem pracę, a my z wódką w progu...
obsługa rewelacyjna, na naszym weselu było 110 osób, a 4 kelnerów sprawiała takie wrażenie jakby ich było z 10, ciepłe posiłki dostawaliśmy naprawdę gorące, nie mieliśmy się do czego przyczepić, a podpytywałyśmy z moją mamą gości czy wszystko gra... poza tym kelnerzy non stop nosili herbatkę czy kawkę, poza tym zawsze można było któregoś o dodatkową poprosić:)
jedzonko pyszne, rosół wręcz boski, ja niestety tylko próbowałam potraw, bo z wrażenia niewiele mogłam w siebie wcisnąć, ale to co spróbowałam było pyszne:) a poza tym pięknie podane, przystawki na stołach ślicznie udekorowane, a stoły ogólnie pięknie nakryte...
jak w piątek byliśmy na sali z wódką, to na stołach nie było tylko kwiatów i jedzonka, a robiły niesamowite wrażenie:) wtedy już byłam pewna że lord to był świetny wybór:)
cieszę się że kuchnia i zespół dogadywali się bez problemów, bo nie było niepotrzebnych zgrzytów na tym polu...
rano kelnerzy popakowali nam to co zostało w kartonowe tace, mimo ze mieliśmy sporo naszych opakowań przygotowanych i ogólnie bardzo sprawnie posprzątali i ogarnęli wszystko, póki goście byli przy stole nie sprzątali nic, a jak już nikogo nie było to pytali czy już mogą sprzątać...
przesympatyczna pani szatniarka także bardzo na pomogła, zwłaszcza przy kwiatkach dla rodziców:)
mieliśmy przygotowane i wazony na kwiaty i szampanówki do stłuczenia, kwiaty na naszym stole przepięknie ułożone, podobne powtórzone na stołach gości...
ja jestem salą oczarowana i naprawdę polecam:)
w razie pytań, piszcie śmiało na priv:)
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 9:43 am   

nezabravka, nic dodać nic ująć...może jeszcze tylko że w dodatku cena jak na łódzkie warunki bardzo przystępna co jest zdecydowanie kolejnym atutem :)

Ja też gorąco polecam osobom, które chcą pozbyć się wszelkich stresów związanych z przyjęciem weselnym :D
_________________

 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 10:55 pm   

Uffffff....cieszę się, że przeczytałam tyle dobrych opinii :)

Oglądaliśmy mnóstwo sal - większych, mniejszych, tańszych i droższych...aż w końcu podjęliśmy decyzję i zdecydowaliśmy się na Lorda :)
_________________
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 10:42 am   

Nie masz się czym martwić, my tylko zapomnieliśmy zapytać jakie będzie powitaanie i zaskoczył nas szampan na wejściu, myśleliśmy że będzie wódka ;) Także w zależności czym chcecie być przywitani, pewnie można się dogadać w tym temacie. Poza tym wszystko było ustalone i załatwione, właścicielka nie robi z niczym problemów.
Będziecie z pewnością zadowoleni :)
Jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv, chętnie pomogę !!
_________________

 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 11:16 pm   

alamakota napisał/a:
Jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv, chętnie pomogę !!


Dziękuję :) Na razie skupiliśmy się na zapraszaniu gości i odchudzaniu ;)
_________________
 
 
zbrorra 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:37 pm   

witam wszystkich ;)
My równiez mieliśmy wesele na sali lord. Jestem tą sala oczarowana, było cudownie. Bardzo smaczne jedzenie, bardzo sprawna obsługa. Sala jest nowoczesna i bardzo zadbana.wszystko co zostalo z jedzenia po weselu zostało nam spakowane do domu. jedynym minusem sali jest brak ogrodu ale nie można mieć wszystkiego. Gorąco oolecam tą sale.
Sylwia.
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 6:44 pm   

Jestem już po naszym weselu - jestem zachwycona. Wszystko dograne, na czas i smacznie. Ojjj dużo można pisać, ale w krótkim skrócie ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
_________________
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 8:42 pm   

Cześć.

Podpowiecie jak to wygląda od strony ceny i ew. dodatkowych atrakcji zawartych w cenie? Jest tort? Jest stół wiejski? Pokój dla młodych? Wszsytkie informacje mile widziane!
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 11:43 am   

hej,

U nas na 2011 rok ceny były: 165zł od osoby za menu z 4 ciepłymi daniami + 4zł za pokrowiec od osoby lub 180zł za menu z 5 ciepłymi daniami i tu już pokrowce w cenie. Tort jest w cenie, napoje, ciasto też - no wszystko oprócz alkoholu. My jeszcze mieliśmy stół wiejski, który sami organizowaliśmy - przybrania (stelaż stołu, obrusy, dekoracje i naczynia) były od sali, my mieliśmy mięsko, wędlinki, smalec, ogórki, chlebek i bimber własny.

Pokój dla młodych jest w cenie, zresztą bardzo ciekawy ;) a pokoje dla gości mieślimy po 100zł od pokoju, bo wzięliśmy wszystkie, a generalnie były po 120zł.

Kwiaty w przybraniu stołów żywe (no chyba że ktoś chce sztuczne), wybiera się kolor kwiatów i obrusów, menu ustala się z Właścicielką i kucharką - podaje się swoje menu i potem weryfikujemy, także bardzo fajna opcja.

Na powitanie jest szampan (młodych) i chlebek (od sali), po weselu wszystko kelnerzy pakują i można zabrać do domu.

My mieliśmy też dodatkowo śniadanie po weselu, bo mieliśmy gości którzy nocowali, a nie było poprawin. Kelner podał pięknie śniadanko, elegancko naszykowane. Dodatkowa opłata za śniadanko jest zależna od ilości osób - my na 25 osób płaciliśmy 100zł.

Jak coś to służę innymi informacjami oraz zdjęciami na priv :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl