Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:41 pm   "VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim

Jeśli ktoś wie coś na temat tej sali to niech tu napisze. Sala jest dość nowa i mało jest o niej informacji.


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sie 06, 2014 4:41 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 2:02 pm   

Byłam na tej sali na weselu dokładnie dwa tygodnie temu ;)
Sala bardzo mi się podobała. ?licznie wszystko razem wyglądało, stoły były elegancko udekorowane. Jedzenia mnóstwo, pięć posiłków ciepłych, na stołach dużo przystawek. Dodatkowo wiejski stół. Obsługa bardzo miła i rzetelna :)
Jeśli ktoś prosił np. odgrzanie zupy, która była na pierwsze danie nie było z tym problemu :)
Stoły były poustawiane na około sali (coś w kształcie litery U). Na wprost Państwa Młodych, przy przeciwległej ścianie, był podest dla orkiestry. Dzięki takiemu ustawieniu orkiestra miała świetny kontakt z gośćmi i Młodymi. ?rodek sali przeznaczony do tańczenia. Odgrodzony od stołów czterema filarami. Niektórym to się właśnie nie podobało, ale według mnie te filary dodawały uroku sali:)
Toalety dwie damskie, dwie męskie -schludne i czyte. Teren zamknięty, więc nikt obcy się nie kręcił. Z tego co wiem można załatwić pokój lub pokoje na piętrze dla dzieci, gdyby były zmęczone i chciały spać.
Jedynym minusem dla nas była za głośna muzyka, ale myślę że jest to sprawa do dogadania z orkiestrą :wink:

Ogólnie wrażenia bardzo dobre i ogromny pozytyw dla Wiktorii :D
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 2:13 pm   

Dzięki Agati - tego potrzebowałam
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:40 pm   

Dziewczyny czy macie namiary na ww salę, nr telefonu, adres. A moze sala ma swoją stronę internetową?
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:53 pm   

Mogę postarać się poszukać adresu i ew. nr telefonu, ale niestety namiarów na stronę internetowa nie posiadam.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 1:05 pm   

Wiktoria znajduje się na ul. Wierzbinskiej 41 w Aleksandrowie, a nr tel to 712-17-10
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:37 pm   sala Victoria w Aleksandrowie Łódzkim

Prawdopodobnie jako nieliczna mam na tej sali swoje weselicho. Może jeszcze ktos z Was bedzie się tam bawił i wymieni się pogladami na jej temat.
Nam sala bardzo sie podobała i cena również była przystepna. Ponadto jest parking zamykany i spokojna okolica........
Kto się jeszcze ze mna zgadza...?
_________________


 
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 6:16 pm   

Hejka.
Kiciucha czy możesz podać jakieś konkrety co do tej sali ( menu, cena za osobe, ile za poprawiny itd)

Z góry dziękuje.
 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 9:04 pm   

Sala Wiktoria jest raczej taka sobie wg mnie i narzeczonego.Wystroj w odcieniach rozu/lososia,ladne oswietlenie.Ale tak to nic zachwycajacego.Jest pokoik/pokoiki na pieterku,parking,jak dla mnie sala ta na oko jest dla max. 130 gosci.Duzy podest dla orkiestry jest plusem.Sala jak dla mnie na 3+/4-
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:27 am   

my na tej sali bylismy na sylwestra w tym roku i byłam bardzo zadowolona. Sylwester był na 170 osób i było jeszcze dużo luzu....a sala miesci 200 osób.....a co do kolorystyki to kwestia gustu.... :)
_________________


 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:07 pm   

martusiaaaaaa napisał/a:
Hejka.
Kiciucha czy możesz podać jakieś konkrety co do tej sali ( menu, cena za osobe, ile za poprawiny itd)

Z góry dziękuje.

Ponieważ wątki zostały połączone - namiary znajdziesz w postach powyżej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 6:07 pm   

witam :) ogladałam sale ,we wnątrz jest bardzo ładna ,niestety na zewnątrz dużooooo do życzenia.....chciałabym zeby sala miala taras ;)hmmm...tu tego nie ma,całe podwórko w kostce ,a sam budynek szary....ale jeżeli nie znajde nic ładniejszego to prawdopodobnie weze te salke
www.salavictoria.pl
ceny na 2008 wesele-135 zł,poprawiny-40 zł,,+10 zł od osoby za stól staropolski,cena nie uwzglęnia tortu!menu wygląda smakowicie....nie ma wolnych terminów w sierpniu i wrzesniu

jeszcze raz byłam na tej sali....okazalo sie że sala ma taras :oops: ,.....w najbliższych 2 lat mają być jakieś zmiany...dobudowana na zewnątrz klatka schodowa,powiekszona sala,wyburzona szatnia.....mam nadzieje ze na plus :mrgreen: bo bardzo poważnie myśla nad ta sala

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2007 3:56 pm ]
:mrgreen: wczoraj została podpisana umowe :mrgreen: weselicho 05.09.2007
troche długo ,no cóż innego wyjścia nie ma trzeba czekać,pocieszam sie tym że napewno załapie sie na nowe zmiany jakie maja nastąpić na sali

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2007 3:56 pm ]
:mrgreen: wczoraj została podpisana umowe :mrgreen: weselicho 05.09.2007
troche długo ,no cóż innego wyjścia nie ma trzeba czekać,pocieszam sie tym że napewno załapie sie na nowe zmiany jakie maja nastąpić na sali
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Nie Wrz 02, 2007 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 3:16 pm   

ciekawa jestem, jak sie udalo weselicho.. strona bardzo przyjemna, ale troche za duzo zdjec ze zblizenia, a malo ogolnych, co by mnie bardziej interesowalo.. pozdrawiam
_________________
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 9:50 am   

:oops: o matko pomyliłam rok!!!! 05.09.2009
i nie moge tego juz poprawić :głupek:
Ostatnio zmieniony przez aness Sob Wrz 15, 2007 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 7:49 am   

aness miałam tam wesele i było na prawdę bombowo.....super obsługa, jedzonko pyszne......jak bym miąła jeszcze raz wybierac salę to nie zamieniłabym jej na inną......
_________________


 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:03 am   

kiciucha DZI?KI :D ,cały czas zastanawiam się czy dobrze zrobłam,mam nadzieje że jedzonko naprawde jest super,nikt z moich znajomych tam nie był ,więc nie wiem jak tam jest naprawde,
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:36 am   

jak bedziesz chciała coś wiedzieć to pisz na priva
_________________


 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:57 am   

:hmmm: kiciucha napisałam Ci pytanko na prv....nie doszło? a może znowu wcisłam to co nie trzeba :oops: ......napisze jescze raz [smilie=12_new.gif]
 
 
Andrea 

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: wonderlandia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:32 pm   

Na tej sali bawilam sie u kolezanki na weselu.Calkiem przyjemna sala w cieplych barwach,ladne oswietlenie,podest dla orkiestry.
 
 
agusia25 

Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 10:20 pm   

Nasze wesele odbędzie się w tej sali w sierpniu 2008.
Prawdę mówiąc nie bawiłam się tam jeszcze. Słyszałam dużo dobrych opinii na jej temat. Szczególnie odnośnie jedzonka, które podobno jest pyszne.
Mam tylko jeden dylemat. Czy sala nie jest za duża na 70 osób?
Czy ktoś z Was bawił się może w "Victorii" z podobną ilością osób?
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:54 am   

agusia25 jak to zrobiłaś że możesz mieć 70 osób na weselu???
jak ja podpisywałam umowę właścicielka powiedziała że minimum musi być 90 osób i ta adnotacja też jest wpisana na umowie.
Spytałam się a co będzie kiedy nie uzbieram takiej ilości osób???
Odp.że płacę jak by było 90 osób,chociaż faktycznie mogę mieć tylko 80 gości.
 
 
dominika5555 

Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 1:37 pm   SALA WESELNA 'VICTORIA"

Z calym przekonaniem moge polecic wszystkim kto obecnie szuka super miejsca na wesele- sale Victoria w Aleksandrowie Lodzkim.Miesiac temu miala tam wesele moja siostra. Jedzenie bylo bombowe :lol: , lokal uwazam ze jest sliczny bo jest to nowa sala, ceny bardzo przystepne i co najwazniejsze z wlascicielami mozna sie super dogadac!!!POLECAM WSZYSTKIM
 
 
dominika5555 

Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:59 pm   

Witam :D ..Bywam na wielu salach poniewaz zajmuje sie dekoracja sal weselnych...Musze przyznac z calym przekonaniem ze Sala Weselna "Victoria" w Aleksandrowie Lodzkim zrobila na mnie najwieksze wrazenie!!! Oprucz tego ze jest naprawde piekna i gustowna brak tam przyslowiowych akcentow dyskotekowych to jedzenie jest przepyszne :D !! ! Bylam teraz tam na Sylwestrze i musze przyznac ze jestem zachwycona ta Sala !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.salavictoria.pl

Pozdrawiam :D
 
 
Martusia098720 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 12:52 pm   Sala Bankietowa "Victoria" w Aleksandrowie

Co sadzicie o tej sali??? Do tej pory szukalam z moim narzeczonym sali w Lodzi na 2009 rok, ale przyznam szczerze ze najbardziej przypadla mi do gustu ta sala!!! Czy ktos moze mial tam wesele?? Slyszalam od kolezanek ze jest tam naprawde swietnie a jedzenie cudowne i udekorowane pieknie.... Podobno bedzie to najladniejsza sala (teraz widzialam ze trwa tam wlasnie jakas przebudowa ) , wystroj jest typowo balowy a nie dyskotekowy i ceny maja bardzo niskie jak na Lodz !! ! Moze mi ktos jeszcze cos powie blizej jesli tam byl przed ta przebudowa ktora tam trwa??????? :D POZDRAWIAM :D
 
 
dominika5555 

Dołączyła: 30 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 12:58 pm   

Witam!!! Bylam tam na weselu u kuzynki-powiem szczerze rewelacja :) POZDRAWIAM GORACO!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 2:58 pm   

Wątki połączone.

Martusia098720 - proszę korzystać z wyszukiwarki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lukasz-bla 

Wiek: 44
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Nie Sty 13, 2008 11:39 am   

Witam wszystkich! :) :) :)
Jesli chodzi o sale Victoria w Aleksandrowie to powiem szczerze ze jest poprostu fantastyczna, juz mowie dlaczego.....dwa lata temu mial tam wesele moj brat i powiem szczerze ze to byla moja najlepsza impreza w zyciu poniewaz nie bylo sie tam nawet do czego przyczepic-poprostu super! Cala rodzina byla bardzo zadowolona i dlatego ja tez mam tam w tym roku wesele zarezerwowane, wiem ze nie bedzie lepszego miejsca, poza tym cena jest naprawde niska jak na to jakie ilosci jedzenia tam podaja, nie szlo tego wszystkiego przejesc, poza tym dekoracje robia bombowe....Obsluga jest naprawde profesjonalna....Wiem tez ze teraz dobudowuja tam klatke, ktora ma robic wrazenie na wejsciu...Pozdrawiam wszystkich z roznymi dylematami co do tej sali:-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Samanta_4567 

Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Konstantynow
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:52 am   

Witam Wszystkich:-) :D Ja rowniez bylam na Sali "Victoria" w zeszlym roku na weselu u znajomego i musze powiedziec ze bylo naprawde super!!! Zabawa byla cudowna, jedzenie cudowne obsluga na 6+, ogolnie wszystko bylo swietne :mrgreen: ...Polecam wszystkim szukajacym Sali na wesele wlasnie ten lokal !! !
 
 
milena 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 8:58 pm   

dominika 5555 mam do ciebie pytanko apropo viktori bo długich negociaciach z rodzicami w końcu poparli moje zdanie co do sali. Tylko pytają o jedzenie powiedz mi jak tam jest czy wystarcza, goście są najedzeni, jedzenie podawane jest na półmiskach czy bezpośrednio na talerzach i czy zdjecia na stronie faktycznie bardzo odpowiadają rzeczywistości bo sa bardzo ładne, tylko zastanawia mnie jedno czemu nie ma żadnych zdjęć z zewnątrz sali.
_________________
Pozdrawiam wszystkich;-)
Ostatnio zmieniony przez milena Sro Sty 23, 2008 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 11:14 pm   Victoria

Witajcie!

Czy ktos z Was dysponuje aktualnymi informacjami na temat tej sali ?
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 12:54 pm   

namiary są w tym wątku
Proszę na przyszŁość, przed zadaniem pytania, skorzystać z wyszukiwarki
 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 7:43 pm   Victoria

Byc moze nie wyraziłam sie zbyta jasno :razz:
Czy ktos Was miał okazje bawic sie tam ostatnio i moze podzielic sie swoimi przemysleniami?

Własciwie klamka zapadła ,sala wybrana , zaliczka wpłacona...no ale coz ...chciałabym aby ktos utwierdził mnie w przekonaniu ze to słuszna decyzja...
:P
 
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 8:38 am   hm...

U mnie też klamka zapadła... maj 2009:) umowa podpisana... sala bardzo mi sie podoba, również propozycje przeróznych tzw. bajerków...:) boje sie tylko o jedną rzecz... sala jest niby na 200osob.... u Nas przewidujemy ok 180...jednak boje sie o miejsce do tanczenia...troszke wydaje mi sie za male... my zdecydowalismy ze stol wiejscki i stol slodki robimy w pomieszczeniu na pietrze...w ten sposob stworzy sie spokojniejsze miejsce do rozmowy. Wiadomo ze po jakims czasie nie wszyscy tancza i wogole... ale jednak obawiam sie ze moze byc za malo miejsca.... Jesli ktos byl na weselu w tej sali na ok 180osob bardzo prosze o blizsze informacje... W Lodzi tak wielka sale ciezko bylo znalezc zeby byla jedna duza a nie dwie osobne. Ta nam sie bardzo spodobala i generalnie puki co nie mamy zarzutów... boje sie tylko o to miejsce...

No i malym minusikiem sali jest to, iz jest ona niziutka...ale nie na tyle by uniemozliwilo to dobra zabawe:)

Pozdrawiam i czekam na jakies odp;)
 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 7:38 pm   

No to co mrowciu, bedziesz przede mna :eek:
A jakie bajery masz na mysli...?A co z tym stołem słodkim .Rozumiem ,ze jest to alternatywa dla tradycyjnego rozwiazania....

Dla mnie minusem jest to ze sala wydaje sie ciemna....Wiem ze mozna ja doswietlic jarzeniówkami.....wiec mowie zdecydowane NIE...

A czy wiecie jak wyglada sprawa ogrodu?? Czy rozpoczeły sie jakies prace w tym kierunku?
 
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 10:57 pm   :)

w sumie jak ogladam filmy z innych wesel to wydaje sie za jasno na innych salach..nie ma klimatu... wiec tu moze bedzie ok... wydaje sie ciemnawa bo jest niska...ale to z kolei dobrze dla akustyki ktora ponoc jest tam super co wiem od zespolu, ktory tam gral. co do ogrodu nie wiem za wiele...wiem tylko ze parking ma byc jakos obok robiony...
Bajery? hm... np fontanna czekoladowa albo alkoholowa:) czy lampiony wypuszczane w powietrze:)ale myslimy nad tym dopiero.
poniewaz mamy duza ilosc ludzi to zajmowanie miejsca na sali stolem wiejskim itp nie jest wskazane, stad pomysl uruchomienia pomieszczenia na pietrze.... stol slodki chcemy, gdyz nie podoba nam sie zbytnio tradycyjne ulozenie ciast na stolach.... wiec bedzie stol wiejski, slodki z ciastami i owocami , te fontanny, maja tam bycc tez stoliki zeby mozna bylo w spokoju np napic sie kawki i zjesc ciasto i pogadac:)mysle ze to bardzo fajny pomysl i fajnie ze sala daje takie mozliwosci...

ja ogolnie nie mam zadnych zastrzezen poza miejscem do tanczenia... sala oglasza sie na 200 osob ale na parkiecie to tylu sobie nie wyobrazam... nawet moich 180:( niestety. moze gdyby tych filarow nie bylo...bylaby przestrzen...

pokoje jakies maja w planach budowac ale tylko pare ...a przydaloby sie wiecej... mozna wynajac pokoje dla gosci niedaleko w PELIKANIE.... ale jak podeszlismy do gabloty i zobaczylismy cene od osoby to nawet nie wchodzilismy... przegiecie.

plusem jest oczywiscie spory podest dla orkiestry...

takze ja ogolnie mega pozytywnie ale obawiam sie tego miejsca... tzn po paru godzinkach jakos sie ludzie rozejda i wogole czesc bedzie tanczyc, czesc przy stolach... no ale... poczatek i pierwsze wrazenie bedzie mysle ciezkawe:(

Pozdrawiam
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 2:07 pm   

Victorianie :zdrowko: czy wiecie że na pieterku pojawiła sie sala???!! bardzo mi sie to nie podoba,bo przy wyborze sali brałam tez pod uwagę to ze sala jest jedna ... :mad3
_________________
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 4:11 pm   hm..

no ale ze jes tam salka to co to zmienia? my mamy zamiar np ja wykorzystac w taki sposob ze zrobimy tam stol wiejski i stol slodki i np fontanny:) dla mnie akurat opcja dobra bo jesli wszyscy goscie dopisza to bedzie nas ok 170:/ ... a tak stworzy sie tam kacik do pogadania przy kawce albo przy ponczu:D.. no ale chyba jak ktos nie chce to nie musi jej wykorzystywac...a sala mysle bedzie wykorzystywana tez na mniejsze imprezki typu komunia...
_________________



 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 6:54 pm   

Mnie osobiście też nie przeszkadza ta druga salka mimo, że przy podpisywaniu umowy nie miałam o tym bladego pojęcia.
Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to wykorzysta ją na swój sposób.
Może nawet ja...choć wesele mam dopiero w październiku 2009 roku.
Mogliby do tego czasu zrobić jakiś malutki ogródek...fajnie by było.
_________________
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 10:41 am   :)

no z tego co wiem to ogrodek maja w planach:) i parking bedzie wieeeekszy z boku sali:) takze wszystko bedzie postepowalo w lepszym kierunku i mysle ze za rok bedzie tam na prawde super:) juz teraz jakos ma byc reklama sali z szyldem, coby latwej tam bylo trafic:) i ogolnie mysle ze za rok bedzie tam juz na prawde idealnie:)

pozdrowionka:)
_________________



 
 
sebastian357 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 10:17 pm   

:D Witam! Tydzien temu bawilem sie wraz ze swoja narzeczona na tej sali i powiem tylko tyle REWELACJA :D :D :D Powiem szczerze ze jeszcze nie bylismy na takim weselu! Sala bardzo urocza moja narzeczona zachwycona, typowo balowa a nie dyskotekowa, jedzenie powiem szczerze moja mama tak pysznego nie robi w domu i jakie gorace podaja ...obsluga naprawde profesjonalna wie co ma robic!!! Powiem szczerze ze jesli bedziemy robili wesele to zadna inna nie wchodzi w gre...Pozdrawiam wszystkich 8)
 
 
Natasza 

Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 4:19 pm   

Bylam na tej sali miesiac temu na weselu u mojej kuzynki. Przyznam szczerze ze moja rodzina i ja bylismy zachwyceni...Nawet moi dziadkowie stwierdzili ze jeszcze na takim weselu jak zyja to nie byli...Jedzonko jest wysmienite i co najwazniejsze gorace i swieze-widac ze nie oszczedzaja na ilosci poniewaz na poprawiny goscie nie mogli zjesc tych wszystkich mies z wesela bo juz nie dali rady ;) Bylam zachwycona dekoracja potraw bo przywiazuja bardzo wage do tego zeby jedzonko wspaniale wygladalo! Obsluga spisala sie na medal poniewaz wszystko bylo zgrane i o co sie nie poprosilo to przyniesli :D Polecam wszystkim te sale poniewaz jest juz przetestowana przezemnie hehe :D Teraz sama szukam sali na swoje weselicho poniewaz nie chce dublowac po kuzynce, chociaz wiem ze takiej drugiej sie nie znajdzie :zalamany:
 
 
Karolina Felcza 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 3:02 pm   

Cześć! Jesli mozna cos powiedziec to mialam tez okaje byc na weselu w tej sali :) Bawiłam sie tam na imprezie u mojego dobrego kumpla! Impreza super udana, naprawde robia tam duzo dobrej roboty jezeli chodzi o cala oprawe wesela! Jedzenie bombowe, obsluga na 6 i ogolnie sala piekna jest typowo balowa i co najwazniejsze nie jest to skupisko kilku wesel tylko jedna sala! Bardzo podoba mi sie to ze jest typowo do tanczenia parkiet a nie jakies plytki czy wykladzina! Duza scena dla orkiestry, na mnie wrazenie zrobilo przede wszystkim wejscie na sale, jest naprawde przepiekne, widac ze nie oszczedzali na materialach schody i podloga marmurowa, tak mowi moj chlopak :P bo ja sie na tym nie znam! Podobno ma byc zawieszony piekny krysztalowy zyrandol ktory bedzie robil najwieksze wrazenie! Ja jednak szukam jakiejs mniejszej sali poniewaz minimum w Victorii to 90 osob ja jednak chyba nie zbiore tyle rodzinki :zalamany:
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 2:56 pm   

hmmm....rozumie ze te mniejsza salke na górze tez moge ja wykorzystać ?? ??nie będzie w tym czasie drugiego wesela???!!!nie widziałam jej i nie wiem jak jest duza,ale jak uslyszalam ze tam zrobili taka salke to sie zdenerwowalam,bo bym nie chciała zeby w tym czasie odbywała sie jakas inna impeza.....ehhhh....moze nie potrzebne były te nerwy :oops:
_________________
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 11:09 pm   :)

Moim zdaniem nie ma opcji zeby tam bylo inne wesele bo ta sala nie jest zamykana tylko otwarta wiec wszystko by sie zlewalo...nawet nie ma podestu dla zespolu.. wydaje mi sie ze nie ma opcji zeby tam cos bylo,...chyba ze moze jakas komunia w poprawiny czy co? ale watpie... mysle ze najlepiej bedzie tam zadzwonic i zapytac:) Ja rozmawialam z wlascicielami ze chcemy ta salke wyorzystac i nie mieli sprzeciwow takze....:)
A mam pytanie... do tych co sie bawili tam ostatnio..na ile osob byly te wesela? i jak oceniacie miejscowo tam wesele ok 160 osob?
pozdrawiam.
_________________



 
 
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 11:46 pm   

Victorianki, ciesze sie ze jest nas coraz więcej:)To mnie umacnia w wyborze!

Czy ktos moze mi powiedzieć co słychać w sprawie ogrodu..??Ponoć miał powstać w czerwcu tego roku.Jestem równiez ciekawa co z dodatkowymi pokojami dla gosci.
Moje wesele zaplanowane jest na 25 lipca 2009 .Podejrzewam ze do tego czasu jeszcze wiele sie zmieni:) Dla mnie to zdecydowany pozytyw.Wierze w gust włascicieli!
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:49 pm   

ogrodu i pokoju dla gości jeszcze niet :cry: , ale przynajmniej zdjeli juz ten szyld o "maszynach szwalniczych"czy cos takiego tam było:)
_________________
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 4:19 pm   

Z tego co dzisiaj widziałam to zrobili duzy napis na elewacji że to jest sala taneczna Victioria, bo do tej pory to dla zwykłego przechodnia nie było wiadomo co tam tak naprawde w środku jest. Czyli postepy jakies są, byle tak dalej (chociaż to nie moja sala:-D
_________________

 
 
anckaaa 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 9:59 pm   

Witam wszystkich tych którzy, zastanawiają sie nad wyborem sali Wictoria i tych którzy już podjęli tą decyzję.
Chcę Wam powiedzieć, że nie macie czego się obawiać wybierając tą salę. Ja miałam wesele właśnie na tej sali 14.06.2008. I naprawdę jestem bardzo i to bardzo zadowolona ( zresztą moi goście również). Moje wesele było na 105 os, ale miejsca było jeszcze naprawdę bardzo dużo.
Co do obsługi to muszę powiedzieć, że była rewelacyjna. Wszystko było przepyszne i ponadto podawane bardzo szybko co było zasługą kelnerów i pani kelnerki:), którzy podawali wszytko na wózeczkach. Wszystko więc szło szybko oraz sprawnie.
Ktoś wspominał coś na temat oświetlenia. Mnie ono nie przeszkadzało, i wydaje mi się, że było odpowiednie.
Dziewczyny i chłopaki gdybyście mieli jakieś pytanka i gdybyście chcieli obejrzeć jakieś konkretne fotki to dajcie znać.
A i jeszcze coś. Gdybyście mieli wątpliwości co do tortu, to porozmawiajcie z właścielką. Ona da wam namiary na super cukiernie w Ksawerowie. Tort naprawdę był pyszny.
Pozdrawiam
_________________
Anckaaa
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 4:46 pm   

Więc gratuluję udanego wesela i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia świeżo upieczonej mężatce.
Wracając do tematu sali to mam pytanko odnośnie jedzonka, które zostało, o ile zostało skoro było takie pyszne :) zabieraliście ze sobą czy były z tym jakieś problemy bo różnie to bywa. Pytam z czystej ciekawości gdyż wesele mam dopiero w przyszłym roku.
_________________
 
 
justyna.kowal 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 9:32 am   

Dziewczyny sama mam wesele w Victorii w 2009 roku dopiero ale bylam tam na weselu tydzien temu...powiem tylko tyle super impreza wszystko super dograne do niczego nie mozna sie przyczepic absolutnie, wszystko profesjonalnie :D Ciesze sie ze wybralam wlasnie te sale:-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl